Fixtures List Sun 04/08/2019

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
391 B00/01/02 C-Quarter Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Tamworth FC Academy Red   -  Glumslövs FF  Field 7 3 - 0 wo 
392 B00/01/02 C-Quarter Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Järla IF FK   -  Snekkersten IF  Field 21 1 - 3 
393 B00/01/02 C-Quarter Final:03 Sun 04/08/2019 08:00 Hammarby IF   -  Dösjöbro IF  Field 22 4 - 6 pe 
394 B00/01/02 C-Quarter Final:04 Sun 04/08/2019 08:00 Janakkalan Pallo   -  Nesodden IF  Field 23 0 - 2 
395 G02/03 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 TUIL Tromsdalen Fotball   -  IFK Klagshamn  Field 24 6 - 7 pe 
396 G02/03 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Rising Star Football   -  Nordstrand IF  Field 7 0 - 2 
398 G05/06 Group 1 Sun 04/08/2019 08:00 Vidingsjö MoIF  -  Ekhagens IF Field 25A 3 - 0 
399 G05/06 Group 1 Sun 04/08/2019 08:00 Svedala IF  -  Brøndby IF 1 Field 26 0 - 6 
400 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 FC Viktoria Plzen  -  VMA IK Field 27 5 - 0 
401 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 FC Djursholm  -  Rajamäen Kehitys Field 28 5 - 0 
402 B07 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Brøndby IF 1   -  LB07  Field 13 1 - 0 
403 B07 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Fox Football   -  FC Kaskad 1  Field 25B 1 - 8 
404 B07 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Brøndby IF 2:2   -  Örgryte IS 2  Field 25C 1 - 4 
405 B07 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Örgryte IS 1   -  Ballerup-Skovlunde Fodbold  Field 25D 2 - 6 
406 B07 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 JK Tabasalu   -  FC Nakskov  Field 27A 4 - 1 
407 B07 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 FC Plzen   -  Frederikssund FB 2  Field 27B 3 - 4 
408 B07 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Frederikssund FB 1   -  FC Kaskad 2  Field 27C 1 - 0 
409 B07 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Ystad IF FF   -  Rising Star Football  Field 27D 7 - 0 
414 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 Ängelholms FF  -  IFK Fjärås Field 25 0 - 3 
397 G05/06 Group 1 Sun 04/08/2019 08:55 Rising Star Football  -  Rödeby AIF Field 28 0 - 12 
410 B05 C-Quarter Final:01 Sun 04/08/2019 08:55 AIK   -  Bara GIF  Field 25 9 - 0 
411 B05 C-Quarter Final:02 Sun 04/08/2019 08:55 Mörrum GoIS FK 1   -  Rising Star Football  Field 25A 7 - 0 
412 B05 C-Quarter Final:03 Sun 04/08/2019 08:55 Färjestadens GoIF 1   -  IFK Fjärås  Field 26 1 - 4 
413 B05 C-Quarter Final:04 Sun 04/08/2019 08:55 Älvsjö AIK   -  Lyckå FF 2  Field 27 3 - 1 
415 B09 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:00 FC Kaskad   -  Hvidovre IF 1  Field 13 4 - 6 pe 
416 B09 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Holbæk B&I 1   -  FM Klaipeda  Field 25B 9 - 0 
417 B09 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:00 Greve Fodbold 2   -  Fox Football  Field 25C 4 - 3 
418 B09 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Solrød FC   -  Greve Fodbold 1  Field 25D 2 - 0 
419 B09 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:00 Brøndby IF 1   -  Limhamns FF  Field 27A 4 - 1 
420 B09 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Mokykla OLIMPAS   -  Rosenhøj BK  Field 27B 7 - 1 
421 B09 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:00 Brøndby IF 2   -  Holbæk B&I 2  Field 27C 2 - 6 
422 B09 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Hvidovre IF 2   -  FC Nakskov  Field 27D 1 - 6 
423 G02/03 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Bröndby IF   -  JK Tabasalu  Field 7 7 - 0 
424 G02/03 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Rælingen FK   -  Hammarby IF FF  Field 21 0 - 1 
425 B04 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Bara GIF   -  Hossmo BK  Field 22 2 - 5 
426 B04 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:10 VAKANT   -  VAKANT:2  Field 23 3 - 0 wo 
427 B04 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Albertslund IF   -  FC Kaskad  Field 24 7 - 8 pe 
428 B04 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Csepel UPSE   -  Rising Star Football  Atletik 0 - 3 
429 B05 A-Quarter Final:01 Sun 04/08/2019 09:55 FC Nakskov   -  Lyckå FF 1  Field 25 0 - 5 
430 B05 A-Quarter Final:02 Sun 04/08/2019 09:55 Vanløse IF   -  BK Höllviken  Field 25A 0 - 2 
431 B05 A-Quarter Final:03 Sun 04/08/2019 09:55 Fox Football   -  FC Kaskad  Field 26 0 - 5 
432 B05 A-Quarter Final:04 Sun 04/08/2019 09:55 Mörrums GoIS FK 2   -  LB07  Field 27 1 - 2 
433 B05 E - Final Sun 04/08/2019 09:55 Färjestadens GoIF 2   -  Mokykla OLIMPAS  Field 28 3 - 0 wo 
434 G07/08 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:00 Brøndby IF   -  Åhus IF 2  Field 13 10 - 0 
435 G07/08 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:00 Herlufsholm GF   -  FK Karlskrona  Field 25B 4 - 6 pe 
436 G07/08 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:00 Borgeby FK   -  ØUB  Field 25C 6 - 0 
437 G07/08 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:00 IFK Klagshamn   -  Åhus IF 1  Field 25D 5 - 4 pe 
438 B08 E - Semi 1 Sun 04/08/2019 10:00 Helsingborgs IF 1   -  Brøndby IF 3  Field 27A 5 - 1 
439 B08 E - Semi 2 Sun 04/08/2019 10:00 FK Karlskrona 2   -  FC Nakskov 2  Field 27B 15 - 0 
440 G07/08 C-final Sun 04/08/2019 10:00 Ekhagens IF   -  VMA IK  Field 27C 2 - 0 
441 B09 E - Final Sun 04/08/2019 10:00 FC Kaskad 2   -  Hvidovre IF 3  Field 27D 3 - 0 wo 
442 B04 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:15 SV Drochtersen Assel   -  SHIGA FA 1  Field 7 3 - 0 wo 
443 B04 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:15 Tallboda IF   -  Brøndby IF  Field 21 0 - 3 
444 B04 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:15 Samuel Whitbread   -  SiPS/WJK YJ  Field 22 2 - 1 
445 B04 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:15 JOGA SC   -  Södra Sandby IF/GoF IF  Field 23 3 - 5 pe 
446 G04 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 10:15 ØUB   -  VAKANT  Field 24 3 - 0 wo 
447 G04 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 10:15 IFK Fjärås   -  Vikingstad SK  Atletik 0 - 3 
448 B06 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 ØUB   -  Askeröds IF  Field 25 2 - 3 
449 B06 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Nanjing CEC Yihejiayuan   -  Ekhagens IF 1  Field 25A 1 - 6 
450 B06 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 Ekhagens IF 2   -  FC Bellevue 1  Field 26 2 - 1 
451 B06 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Solrød FC 2   -  Borstahusens BK  Field 27 0 - 2 
452 B06 E - Final Sun 04/08/2019 11:00 Solrød FC 1   -  Rising Star Football  Field 28 3 - 2 
453 B08 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 FM Klaipeda 1   -  Ballerup-Skovlunde Fodbold  Field 13 1 - 5 
454 B08 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:00 BK Friheden   -  Brøndby IF 1  Field 25B 1 - 3 
455 B08 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 Slagelse Boldklub 1   -  FK Karlskrona 1  Field 25C 4 - 2 
456 B08 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:00 FC Nakskov 1   -  Ishøj IF  Field 25D 5 - 4 
457 B08 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 Brøndby IF 2   -  Helsingborg City FC  Field 27A 5 - 1 
458 B08 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Rapid Plzen   -  Slagelse Boldklub 2  Field 27B 2 - 0 pe 
459 B08 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:00 ØUB   -  Dalby GIF  Field 27C 2 - 3 
460 B08 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Helsingborgs IF 2   -  KFUM Roskilde BK  Field 27D 3 - 1 
461 G04 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Skoghall   -  IF Böljan  Field 7 1 - 0 
462 G04 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:15 Brøndby IF   -  Hyllie IK  Field 21 6 - 7 pe 
463 G02/03 B-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Klagshamn   -  Nordstrand IF  Field 22 0 - 2 
464 G02/03 C-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Fjärås   -  Arboga Södra IF  Field 23 6 - 7 pe 
465 G04 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 11:15 QBIK   -  Hällbybrunns IF  Field 24 2 - 1 
466 G04 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Österåker   -  Åkersberga BK  Atletik 2 - 0 
467 B06 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:00 Spjutstorps IF   -  JOGA SC  Field 25 2 - 4 pe 
468 B06 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:00 Brøndby IF 1   -  Brøndby IF 2  Field 25A 4 - 5 pe 
469 B06 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:00 AIK   -  SiPS  Field 26 6 - 5 pe 
470 B06 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:00 MPS   -  Sandsbro AIK  Field 27 0 - 4 
471 B03 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Södra Sandby IF   -  Hammarby IF  Field 7 4 - 0 
472 B03 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:25 JOGA SC   -  SpG Oderberg/Lunow  Field 21 7 - 0 
473 B03 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Fjärås   -  Rising Star Football  Field 22 5 - 2 pe 
474 B03 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:25 JK Tabasalu   -  Sandsbro AIK 1  Field 23 6 - 0 
475 B03 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Klagshamn   -  FC Plzen  Field 24 1 - 0 
476 B03 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Bröndbystrand IK   -  Sandsbro AIK 2  Atletik 2 - 0 
477 B07 B-final Sun 04/08/2019 12:30 Örgryte IS 2   -  Ballerup-Skovlunde Fodbold  Field 13 0 - 3 
478 B07 C-final Sun 04/08/2019 12:30 JK Tabasalu   -  Frederikssund FB 2  Field 25B 11 - 0 
479 B07 D-final Sun 04/08/2019 12:30 Frederikssund FB 1   -  Ystad IF FF  Field 25C 1 - 6 
480 B09 B-final Sun 04/08/2019 12:30 Greve Fodbold 2   -  Solrød FC  Field 25D 3 - 2 
481 B09 C-final Sun 04/08/2019 12:30 Brøndby IF 1   -  Mokykla OLIMPAS  Field 27A 1 - 8 
482 B09 D-final Sun 04/08/2019 12:30 Holbæk B&I 2   -  FC Nakskov  Field 27B 1 - 3 
483 G05/06 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:00 Rising Star Football   -  Ängelholms FF  Field 25 5 - 4 pe 
484 G05/06 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:00 FC Djursholm   -  Landvetter IF  Field 25A 2 - 3 
485 G05/06 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:00 Svedala IF   -  VMA IK  Field 26 1 - 2 
486 G05/06 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:00 Brøndby IF 2   -  Vidingsjö MoIF  Field 27 2 - 0 
487 G05/06 D-final Sun 04/08/2019 13:00 Ekhagens IF   -  Rajamäen Kehitys  Field 28 0 - 3 
488 B03 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Brøndby IF   -  IFK Norrköping  Field 7 0 - 2 
489 B03 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Varosgazda   -  AFC Comprest Bucuresti  Field 21 1 - 0 
490 B00/01/02 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:25 IFK Fjärås   -  Tamworth FC Academy Yellow  Field 22 1 - 4 
491 B00/01/02 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Stord Fotball   -  Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 23 4 - 6 pe 
492 B00/01/02 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Fox Football   -  KSE Ivancsa  Field 24 0 - 1 
493 B00/01/02 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 13:25 FC Vikings   -  Rising Star Football  Atletik 3 - 4 pe 
494 B08 E - Final Sun 04/08/2019 13:30 Helsingborgs IF 1   -  FK Karlskrona 2  Field 25D 4 - 7 
495 G07/08 B-final Sun 04/08/2019 13:30 Borgeby FK   -  IFK Klagshamn  Field 27A 5 - 1 
499 G05/06 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:00 Rödeby AIF   -  IFK Fjärås  Field 25 3 - 0 
500 G05/06 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 14:00 FC Viktoria Plzen   -  Brøndby IF 1  Field 25A 5 - 0 
501 B06 D-final Sun 04/08/2019 14:00 Askeröds IF   -  Ekhagens IF 1  Field 26 3 - 1 
502 B05 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:00 Bara GIF   -  Rising Star Football  Field 27 3 - 0 wo 
503 B05 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 14:00 Färjestadens GoIF 1   -  Lyckå FF 2  Field 28 0 - 3 wo 
496 B08 D-final Sun 04/08/2019 14:30 Dalby GIF   -  Helsingborgs IF 2  Field 27B 3 - 2 
497 B08 B-final Sun 04/08/2019 14:30 Slagelse Boldklub 1   -  FC Nakskov 1  Field 27C 5 - 3 
498 B08 C-final Sun 04/08/2019 14:30 Brøndby IF 2   -  Rapid Plzen  Field 27D 3 - 0 
504 B07 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Brøndby IF 1   -  FC Kaskad 1  Field 13 5 - 4 pe 
505 B08 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -  Brøndby IF 1  Field 25B 5 - 1 
506 B09 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Hvidovre IF 1   -  Holbæk B&I 1  Field 25C 4 - 5 pe 
507 G07/08 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Brøndby IF   -  FK Karlskrona  Field 25D 1 - 2 
508 B00/01/02 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Tamworth FC Academy Red   -  Snekkersten IF  Field 7 0 - 2 
509 B00/01/02 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Dösjöbro IF   -  Nesodden IF  Field 21 0 - 2 
510 B00/01/02 D-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Glumslövs FF   -  Järla IF FK  Field 22 0 - 3 wo 
511 B00/01/02 D-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Hammarby IF   -  Janakkalan Pallo  Field 23 3 - 0 
512 B04 C-final Sun 04/08/2019 14:35 FC Kaskad   -  Rising Star Football  Field 24 0 - 1 
513 B04 D-final Sun 04/08/2019 14:35 VAKANT   -  Hossmo BK  Atletik 0 - 3 wo 
514 B06 C-final Sun 04/08/2019 15:00 Ekhagens IF 2   -  Borstahusens BK  Field 25 0 - 3 
515 B05 A-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 15:00 Lyckå FF 1   -  BK Höllviken  Field 25A 0 - 1 
516 B05 A-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 15:00 FC Kaskad   -  LB07  Field 26 3 - 1 
517 B05 C-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 15:00 AIK   -  Mörrum GoIS FK 1  Field 27 2 - 1 
518 B05 C-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 15:00 IFK Fjärås   -  Älvsjö AIK  Field 28 2 - 1 
519 B03 B-final Sun 04/08/2019 15:45 JOGA SC   -  Södra Sandby IF  Field 7 0 - 2 
520 B03 C-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Fjärås   -  JK Tabasalu  Field 21 4 - 5 
521 B03 D-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Klagshamn   -  Bröndbystrand IK  Field 22 3 - 2 
522 G04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Österåker   -  QBIK  Field 23 1 - 0 
523 G04 C-final Sun 04/08/2019 15:45 ØUB   -  Vikingstad SK  Field 24 4 - 5 pe 
524 B04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 Samuel Whitbread   -  Södra Sandby IF/GoF IF  Atletik 5 - 2 
525 B06 B-final Sun 04/08/2019 16:00 AIK   -  Sandsbro AIK  Field 25 0 - 5 
526 G05/06 B-final Sun 04/08/2019 16:00 Rising Star Football   -  Landvetter IF  Field 25A 1 - 0 
527 G05/06 C-final Sun 04/08/2019 16:00 VMA IK   -  Brøndby IF 2  Field 26 0 - 1 
528 B05 B-Semi Final:01 Sun 04/08/2019 16:00 FC Nakskov   -  Vanløse IF  Field 27 3 - 2 
529 B05 B-Semi Final:02 Sun 04/08/2019 16:00 Fox Football   -  Mörrums GoIS FK 2  Field 28 0 - 4 
530 G02/03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Bröndby IF   -  Hammarby IF FF  Field 7 3 - 0 
531 G04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 IFK Skoghall   -  Hyllie IK  Field 21 3 - 0 
532 B03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Varosgazda   -  IFK Norrköping  Field 22 0 - 2 
533 B04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 SV Drochtersen Assel   -  Brøndby IF  Field 23 0 - 1 
534 G05/06 A-final Sun 04/08/2019 17:00 Rödeby AIF   -  FC Viktoria Plzen  Field 25 6 - 7 pe 
535 B06 A-final Sun 04/08/2019 17:00 JOGA SC   -  Brøndby IF 2  Field 25A 2 - 0 
536 B00/01/02 A-final Sun 04/08/2019 17:45 Tamworth FC Academy Yellow   -  Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 21 0 - 1 
537 B00/01/02 B-final Sun 04/08/2019 17:45 KSE Ivancsa   -  Rising Star Football  Field 22 3 - 1 pe 
538 B00/01/02 C-final Sun 04/08/2019 17:45 Snekkersten IF   -  Nesodden IF  Field 23 0 - 1 
539 B00/01/02 D-final Sun 04/08/2019 17:45 Järla IF FK   -  Hammarby IF  Field 24 3 - 0 wo 
540 B05 A-final Sun 04/08/2019 18:00 BK Höllviken   -  FC Kaskad  Field 25 2 - 1 
541 B05 B-final Sun 04/08/2019 18:00 FC Nakskov   -  Mörrums GoIS FK 2  Field 26 6 - 5 pe 
542 B05 C-final Sun 04/08/2019 18:00 AIK   -  IFK Fjärås  Field 27 3 - 1 
543 B05 D-final Sun 04/08/2019 18:00 Bara GIF   -  Lyckå FF 2  Field 28 0 - 3 wo