Fixtures List Sat 03/08/2019

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
195 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hyllie IK   -   ØUB Field 7 6 - 0 
196 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hällbybrunns IF   -   Vikingstad SK Field 21 0 - 0 
197 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 IFK Skoghall   -   IFK Österåker Field 22 2 - 1 
198 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Brøndby IF   -   IFK Fjärås Field 23 4 - 0 
199 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Åkersberga BK   -   QBIK Field 24 0 - 1 
200 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 IF Böljan   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
201 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Svedala IF   -   Rising Star Football Field 25 0 - 1 
202 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Ekhagens IF   -   Rödeby AIF Field 25A 0 - 10 
203 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Landvetter IF   -   Vidingsjö MoIF Field 26 5 - 3 
204 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Ängelholms FF   -   FC Viktoria Plzen Field 27 0 - 2 
205 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Rajamäen Kehitys   -   VMA IK Field 28 0 - 2 
206 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Brøndby IF   -   Åhus IF 1 Field 13 4 - 0 
207 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Borgeby FK   -   Ekhagens IF Field 25B 7 - 0 
208 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 ØUB   -   IFK Klagshamn Field 25C 0 - 5 
209 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Åhus IF 2   -   VMA IK Field 25D 6 - 0 
210 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 IFK Fjärås   -   FC Vikings Field 7 0 - 0 
211 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 Tamworth FC Academy Red   -   Dösjöbro IF Field 21 1 - 0 
212 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Rising Star Football   -   Tamworth FC Academy Yellow Field 22 0 - 3 
213 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Järla IF FK   -   Nesodden IF Field 23 2 - 1 
214 B00/01/02 Group 3 Sat 03/08/2019 08:55 Fox Football   -   Stord Fotball Field 24 3 - 3 
215 B00/01/02 Group 3 Sat 03/08/2019 08:55 Hammarby IF   -   Glumslövs FF Atletik 3 - 0 wo 
216 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 AIK   -   Färjestadens GoIF 2 Field 25 1 - 1 
217 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 FC Nakskov   -   FC Kaskad Field 25A 2 - 1 
218 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Mörrum GoIS FK 1   -   Vanløse IF Field 26 2 - 4 
219 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Mokykla OLIMPAS   -   LB07 Field 27 1 - 6 
220 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Brøndby IF 2   -   FC Djursholm Field 28 0 - 5 
221 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 09:00 Helsingborgs IF 1   -   BK Friheden Field 13 0 - 6 
222 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 09:00 Slagelse Boldklub 1   -   Brøndby IF 2 Field 25B 4 - 4 
223 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 09:00 Helsingborg City FC   -   Ballerup-Skovlunde Fodbold Field 25C 0 - 9 
224 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 09:00 Brøndby IF 1   -   Slagelse Boldklub 2 Field 25D 7 - 1 
225 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 09:00 FM Klaipeda 1   -   Brøndby IF 3 Field 27A 11 - 0 
226 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 09:00 Helsingborgs IF 2   -   FC Nakskov 1 Field 27B 3 - 5 
227 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 09:00 Dalby GIF   -   Ishøj IF Field 27C 1 - 8 
228 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 09:00 FK Karlskrona 1   -   KFUM Roskilde BK Field 27D 2 - 2 
229 B06 Group 1 Sat 03/08/2019 09:50 Brøndby IF 1   -   Spjutstorps IF Field 25 1 - 4 
230 B06 Group 1 Sat 03/08/2019 09:50 Nanjing CEC Yihejiayuan   -   Ekhagens IF 2 Field 25A 0 - 2 
231 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 09:50 JOGA SC   -   Sandsbro AIK Field 26 1 - 1 
232 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 09:50 FC Bellevue 1   -   Solrød FC 1 Field 27 2 - 1 
233 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 KSE Ivancsa   -   Snekkersten IF Field 7 1 - 1 
234 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 Janakkalan Pallo   -   Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 21 0 - 6 
235 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Bröndbystrand IK   -   JOGA SC Field 22 0 - 3 
236 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 IFK Fjärås   -   Södra Sandby IF Field 23 1 - 0 
237 B03 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 FC Plzen   -   IFK Norrköping Field 24 0 - 2 
238 B09 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Brøndby IF 2   -   FC Kaskad Field 13 1 - 6 
239 B09 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Hvidovre IF 2   -   Solrød FC Field 25B 1 - 4 
240 B09 Group 2 Sat 03/08/2019 10:00 Rosenhøj BK   -   Holbæk B&I 2 Field 25C 2 - 2 
241 B09 Group 2 Sat 03/08/2019 10:00 FM Klaipeda   -   Hvidovre IF 1 Field 25D 0 - 9 
242 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 10:00 Holbæk B&I 1   -   Greve Fodbold 2 Field 27A 5 - 9 
243 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 10:00 FC Kaskad 2   -   Mokykla OLIMPAS Field 27B 0 - 21 
244 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 FC Nakskov   -   Greve Fodbold 1 Field 27C 1 - 5 
245 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 Hvidovre IF 3   -   Fox Football Field 27D 0 - 3 wo 
246 B06 Group 3 Sat 03/08/2019 10:45 ØUB   -   MPS Field 25A 1 - 4 
247 B06 Group 3 Sat 03/08/2019 10:45 Solrød FC 2   -   AIK Field 26 1 - 7 
248 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 10:45 Askeröds IF   -   Ekhagens IF 1 Field 27 0 - 3 
249 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 10:45 SiPS   -   Rising Star Football Field 28 5 - 2 
264 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 10:45 Brøndby IF 1   -   Rising Star Football Field 25 1 - 3 
250 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Rising Star Football   -   AFC Comprest Bucuresti Field 7 0 - 5 
251 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Sandsbro AIK 2   -   Hammarby IF Field 21 0 - 0 
252 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 IFK Klagshamn   -   Brøndby IF Field 22 0 - 2 
253 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 JK Tabasalu   -   Varosgazda Field 23 1 - 1 
254 B03 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 SpG Oderberg/Lunow   -   Sandsbro AIK 1 Field 24 1 - 0 
255 B07 Group 1 Sat 03/08/2019 11:00 FC Plzen   -   Örgryte IS 1 Field 13 0 - 4 
256 B07 Group 1 Sat 03/08/2019 11:00 JK Tabasalu   -   Brøndby IF 1 Field 25B 1 - 5 
257 B07 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 LB07   -   FC Kaskad 1 Field 25C 1 - 1 
258 B07 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Rising Star Football   -   FC Nakskov Field 25D 1 - 10 
259 B07 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 Fox Football   -   Brøndby IF 2:2 Field 27A 1 - 0 
260 B07 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 Ystad IF FF   -   Frederikssund FB 1 Field 27B 11 - 2 
261 B07 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -   FC Kaskad 2 Field 27C 12 - 0 
262 B07 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 Örgryte IS 2   -   Frederikssund FB 2 Field 27D 6 - 5 
263 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 11:40 Ekhagens IF   -   Svedala IF Field 25 1 - 1 
265 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 11:40 Rödeby AIF   -   Landvetter IF Field 26 2 - 0 
266 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 11:40 Rajamäen Kehitys   -   Ängelholms FF Field 27 0 - 1 
267 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 11:40 IFK Fjärås   -   FC Viktoria Plzen Field 28 0 - 2 
268 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Hammarby IF FF   -   TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 2 - 0 
269 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Bröndby IF   -   Nordstrand IF Field 21 10 - 2 
270 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Rising Star Football   -   IFK Klagshamn Field 22 1 - 2 
271 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Arboga Södra IF   -   Rælingen FK Field 23 1 - 7 
272 B04 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Albertslund IF   -   JOGA SC Field 24 1 - 2 
273 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 11:55 VAKANT:2  -   Södra Sandby IF/GoF IF Atletik 0 - 3 wo 
274 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 Rapid Plzen   -   Helsingborgs IF 1 Field 13 5 - 0 
275 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 BK Friheden   -   Slagelse Boldklub 1 Field 25B 2 - 3 
276 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 FK Karlskrona 2   -   Helsingborg City FC Field 25C 2 - 2 
277 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -   Brøndby IF 1 Field 25D 5 - 0 
278 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 Brøndby IF   -   FK Karlskrona Field 27A 0 - 0 
279 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 Åhus IF 1   -   Borgeby FK Field 27B 1 - 5 
280 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 ØUB   -   Herlufsholm GF Field 27C 0 - 12 
281 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 IFK Klagshamn   -   Åhus IF 2 Field 27D 0 - 2 
282 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 12:35 AIK   -   IFK Fjärås Field 25 2 - 2 
283 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 12:35 Färjestadens GoIF 2   -   FC Nakskov Field 25A 1 - 4 
284 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 12:35 Mörrum GoIS FK 1   -   Lyckå FF 2 Field 26 0 - 1 
285 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 12:35 Vanløse IF   -   Mokykla OLIMPAS Field 27 12 - 1 
286 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 12:35 VMA IK   -   Brøndby IF 2 Field 28 1 - 5 
287 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 FC Kaskad   -   Brøndby IF Field 7 0 - 0 
288 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 SHIGA FA 1   -   Hossmo BK Field 21 3 - 1 
289 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Rising Star Football   -   SiPS/WJK YJ Field 22 1 - 1 
290 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 SV Drochtersen Assel   -   Tallboda IF Field 23 0 - 1 
291 B04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:00 Bara GIF   -   Samuel Whitbread Field 24 1 - 4 
292 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 VAKANT  -   Csepel UPSE Atletik 0 - 3 wo 
293 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 ØUB   -   FM Klaipeda 1 Field 13 1 - 9 
294 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 Brøndby IF 3   -   FC Nakskov 1 Field 25B 2 - 7 
295 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 FC Nakskov 2   -   Dalby GIF Field 25C 0 - 7 
296 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Ishøj IF   -   KFUM Roskilde BK Field 25D 9 - 2 
297 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 Brøndby IF 1   -   Holbæk B&I 1 Field 27A 0 - 5 
298 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 Greve Fodbold 2   -   Mokykla OLIMPAS Field 27B 1 - 2 
299 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Limhamns FF   -   FC Nakskov Field 27C 2 - 9 
300 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Greve Fodbold 1   -   Fox Football Field 27D 5 - 1 
301 B05 Group 3 Sat 03/08/2019 13:30 Lyckå FF 1   -   Färjestadens GoIF 1 Field 25 2 - 2 
302 B05 Group 3 Sat 03/08/2019 13:30 Bara GIF   -   Fox Football Field 25A 3 - 4 
303 B05 Group 4 Sat 03/08/2019 13:30 Rising Star Football   -   Mörrums GoIS FK 2 Field 26 0 - 5 
304 B05 Group 4 Sat 03/08/2019 13:30 BK Höllviken   -   Älvsjö AIK Field 28 5 - 1 
305 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Hällbybrunns IF   -   Hyllie IK Field 7 0 - 2 
306 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Vikingstad SK   -   IFK Skoghall Field 21 0 - 1 
307 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 ØUB   -   IFK Österåker Field 22 0 - 2 
308 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 Åkersberga BK   -   Brøndby IF Field 23 0 - 1 
309 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 QBIK   -   IF Böljan Field 24 0 - 0 
310 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 IFK Fjärås   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
311 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 14:25 Borstahusens BK   -   JOGA SC Field 25 1 - 4 
312 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 14:25 Sandsbro AIK   -   FC Bellevue 1 Field 25A 2 - 1 
313 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 14:25 Svedala IF   -   Vidingsjö MoIF Field 26 2 - 0 
314 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 14:25 Brøndby IF 2   -   SiPS Field 27 8 - 2 
315 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 14:25 Rising Star Football   -   Askeröds IF Field 28 0 - 1 
316 B07 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:30 Brøndby IF 1    -   Brøndby IF 2:2  Field 13 9 - 0 
317 B07 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:30 LB07    -   Örgryte IS 2  Field 25B 4 - 0 
318 B07 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:30 Fox Football    -   Örgryte IS 1  Field 25C 3 - 1 
319 B07 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold    -   FC Kaskad 1  Field 25D 2 - 3 
320 B07 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:30 JK Tabasalu    -   Frederikssund FB 1  Field 27A 4 - 2 
321 B07 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:30 FC Nakskov    -   FC Kaskad 2  Field 27B 3 - 1 
322 B07 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:30 Ystad IF FF    -   FC Plzen  Field 27C 1 - 3 
323 B07 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:30 Frederikssund FB 2    -   Rising Star Football  Field 27D 11 - 3 
324 B03 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:55 JOGA SC    -   Varosgazda  Field 7 1 - 2 
325 B03 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:55 AFC Comprest Bucuresti    -   SpG Oderberg/Lunow  Field 21 6 - 0 
326 B03 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:55 Brøndby IF    -   Södra Sandby IF  Field 22 2 - 0 
327 B03 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Norrköping    -   Hammarby IF  Field 23 2 - 1 
328 B03 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Fjärås    -   IFK Klagshamn  Field 24 6 - 4 pe 
329 B03 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:55 Rising Star Football    -   FC Plzen  Atletik 5 - 2 pe 
330 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 15:20 Rising Star Football   -   Ekhagens IF Field 25 0 - 0 
331 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 15:20 Brøndby IF 1   -   Landvetter IF Field 25A 5 - 2 
332 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 15:20 Ängelholms FF   -   FC Djursholm Field 26 0 - 3 
333 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 15:20 FC Viktoria Plzen   -   Rajamäen Kehitys Field 27 5 - 0 
334 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 15:20 IFK Fjärås   -   Brøndby IF 2 Field 28 2 - 0 
335 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 15:30 Ekhagens IF   -   Brøndby IF Field 13 0 - 10 
336 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 15:30 FK Karlskrona   -   Åhus IF 1 Field 25B 1 - 2 
337 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 15:30 VMA IK   -   ØUB Field 25C 0 - 1 
338 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 15:30 Herlufsholm GF   -   IFK Klagshamn Field 25D 8 - 1 
339 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Fjärås   -   Hammarby IF FF Field 7 0 - 3 
340 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 TUIL Tromsdalen Fotball   -   Bröndby IF Field 21 0 - 6 
341 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu   -   Rising Star Football Field 22 0 - 0 
342 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Klagshamn   -   Arboga Södra IF Field 23 0 - 0 
343 B03 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu    -   Bröndbystrand IK  Field 24 3 - 0 
344 B03 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 15:55 Sandsbro AIK 1    -   Sandsbro AIK 2  Atletik 2 - 1 
345 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 16:15 FC Kaskad   -   AIK Field 25 3 - 1 
346 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 16:15 IFK Fjärås   -   Färjestadens GoIF 2 Field 26 3 - 2 
347 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 16:15 LB07   -   Mörrum GoIS FK 1 Field 27 0 - 3 
348 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 16:15 Lyckå FF 2   -   Vanløse IF Field 28 2 - 4 
349 B08 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 16:30 Slagelse Boldklub 1    -   FM Klaipeda 1  Field 13 6 - 9 pe 
350 B08 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 16:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold    -   FK Karlskrona 1  Field 25B 4 - 1 
351 B08 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 16:30 FC Nakskov 1    -   BK Friheden  Field 25C 4 - 5 
352 B08 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 16:30 Ishøj IF    -   Brøndby IF 1  Field 25D 1 - 3 
353 B08 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 16:30 Brøndby IF 2    -   ØUB  Field 27A 9 - 0 
354 B08 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 16:30 Helsingborg City FC    -   Dalby GIF  Field 27B 3 - 2 
355 B08 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 16:30 Helsingborgs IF 2    -   Rapid Plzen  Field 27C 1 - 3 
356 B08 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 16:30 KFUM Roskilde BK    -   Slagelse Boldklub 2  Field 27D 0 - 4 
357 B04 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Samuel Whitbread    -   SV Drochtersen Assel  Field 7 0 - 1 
358 B04 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:00 SHIGA FA 1    -   SiPS/WJK YJ  Field 21 7 - 0 
359 B04 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:00 Tallboda IF    -   JOGA SC  Field 22 5 - 3 pe 
360 B04 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:00 Södra Sandby IF/GoF IF    -   Brøndby IF  Field 23 0 - 3 
361 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 17:00 ØUB   -   IFK Skoghall Field 24 0 - 4 
362 B04 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Albertslund IF    -  VAKANT  Atletik 3 - 0 wo 
363 B06 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 Spjutstorps IF    -   AIK  Field 25 3 - 0 
364 B06 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:30 JOGA SC    -   SiPS  Field 25A 8 - 0 
365 B06 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:30 MPS    -   Brøndby IF 1  Field 26 0 - 3 
366 B06 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:30 Brøndby IF 2    -   Sandsbro AIK  Field 27 6 - 1 
367 B09 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 FC Kaskad    -   Greve Fodbold 2  Field 13 4 - 0 
368 B09 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:30 Hvidovre IF 1    -   Fox Football  Field 25B 5 - 3 pe 
369 B09 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:30 Holbæk B&I 1    -   Solrød FC  Field 25C 2 - 0 pe 
370 B09 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:30 Greve Fodbold 1    -   FM Klaipeda  Field 25D 1 - 3 
371 B09 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 Brøndby IF 2    -   Brøndby IF 1  Field 27A 0 - 7 
372 B09 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:30 Holbæk B&I 2    -   Limhamns FF  Field 27B 2 - 7 
373 B09 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:30 Mokykla OLIMPAS    -   Hvidovre IF 2  Field 27C 6 - 0 
374 B09 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:30 FC Nakskov    -   Rosenhøj BK  Field 27D 0 - 2 
375 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 IFK Österåker   -   Hällbybrunns IF Field 7 10 - 0 
376 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 18:00 QBIK   -   Brøndby IF Field 21 0 - 1 
377 B04 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 18:00 Csepel UPSE    -   Bara GIF  Field 22 6 - 4 pe 
378 B04 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 18:00 Rising Star Football    -   Hossmo BK  Field 23 2 - 1 
379 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 Vikingstad SK   -   Hyllie IK Field 24 0 - 2 
380 B04 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 18:00 FC Kaskad    -  VAKANT:2  Atletik 3 - 0 wo 
381 B06 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 18:30 Ekhagens IF 2    -   ØUB  Field 25 7 - 0 
382 B06 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 18:30 FC Bellevue 1    -   Askeröds IF  Field 25A 4 - 2 pe 
383 B06 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 18:30 Solrød FC 2    -   Nanjing CEC Yihejiayuan  Field 26 1 - 0 
384 B06 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 18:30 Ekhagens IF 1    -   Borstahusens BK  Field 28 1 - 6 
385 B00/01/02 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås    -   Fox Football  Field 7 4 - 1 
386 B00/01/02 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 19:00 Tamworth FC Academy Yellow    -   KSE Ivancsa  Field 21 2 - 0 
387 B00/01/02 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 19:00 Stord Fotball    -   FC Vikings  Field 22 3 - 1 
388 B00/01/02 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 19:00 Fristad Goif/Sparsörs AIK    -   Rising Star Football  Field 23 1 - 0 
389 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås   -   IF Böljan Field 24 0 - 3 
390 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 19:00 VAKANT  -   Åkersberga BK Atletik 0 - 3 wo