Ongoing matches

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Time Team plan Result
127 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Glumslövs FF   -   Stord Fotball Atletik 0 - 3 wo 
125 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Hammarby IF   -   Fox Football Field 23 0 - 0 
126 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 Snekkersten IF   -   Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 24 1 - 3 
124 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 KSE Ivancsa   -   Janakkalan Pallo Field 22 1 - 1 
123 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Nesodden IF   -   Rising Star Football Field 21 0 - 0 
122 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Tamworth FC Academy Yellow   -   Järla IF FK Field 7 6 - 0 
102 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 12:55 Dösjöbro IF   -   IFK Fjärås Atletik 0 - 1 
101 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 12:55 FC Vikings   -   Tamworth FC Academy Red Field 24 1 - 0 
38 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 09:05 Fristad Goif/Sparsörs AIK   -   KSE Ivancsa Atletik 0 - 1 
37 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 09:05 Snekkersten IF   -   Janakkalan Pallo Field 24 0 - 1 
2 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 FC Vikings   -   Dösjöbro IF Field 21 0 - 0 
3 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Järla IF FK   -   Rising Star Football Field 22 0 - 1 
4 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Nesodden IF   -   Tamworth FC Academy Yellow Field 23 1 - 3 
5 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Stord Fotball   -   Hammarby IF Field 24 1 - 0 
183 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 Södra Sandby IF   -   JOGA SC Field 7 1 - 1 
184 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Fjärås   -   Bröndbystrand IK Field 21 0 - 1 
185 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 AFC Comprest Bucuresti   -   Hammarby IF Field 22 3 - 0 
186 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 Rising Star Football   -   Sandsbro AIK 2 Field 23 3 - 0 
187 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 18:00 Brøndby IF   -   Varosgazda Field 24 3 - 0 
188 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Klagshamn   -   JK Tabasalu Atletik 1 - 0 
193 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 18:55 Sandsbro AIK 1   -   IFK Norrköping Field 24 0 - 5 
194 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 18:55 SpG Oderberg/Lunow   -   FC Plzen Atletik 0 - 0 
99 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 Sandsbro AIK 1   -   FC Plzen Field 22 1 - 0 
100 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 IFK Norrköping   -   SpG Oderberg/Lunow Field 23 5 - 0 
163 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 16:00 VAKANT:2  -   Rising Star Football Atletik 0 - 3 wo 
162 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 16:00 Södra Sandby IF/GoF IF   -   SiPS/WJK YJ Field 24 2 - 2 
148 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 15:05 VAKANT  -   SV Drochtersen Assel Atletik 0 - 3 wo 
147 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 15:05 Csepel UPSE   -   Tallboda IF Field 24 0 - 4 
146 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 FC Kaskad   -   SHIGA FA 1 Field 23 1 - 2 
53 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:00 Södra Sandby IF/GoF IF   -   Rising Star Football Field 21 3 - 1 
57 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:10 SiPS/WJK YJ   -  VAKANT:2 Atletik 3 - 0 wo 
72 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 11:05 Tallboda IF   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
143 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 JOGA SC   -   Samuel Whitbread Field 7 0 - 2 
144 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 Albertslund IF   -   Bara GIF Field 21 6 - 1 
152 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 15:20 Rising Star Football   -   BK Höllviken Field 27 1 - 10 
130 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 14:25 Färjestadens GoIF 2   -   FC Kaskad Field 25 1 - 2 
131 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 14:25 IFK Fjärås   -   FC Nakskov Field 25A 1 - 5 
132 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 14:25 Vanløse IF   -   LB07 Field 26 4 - 4 
133 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 14:25 Lyckå FF 2   -   Mokykla OLIMPAS Field 27 4 - 3 
149 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 15:20 Färjestadens GoIF 1   -   Fox Football Field 25 2 - 3 
150 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 15:20 Lyckå FF 1   -   Bara GIF Field 25A 4 - 0 
181 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 17:10 SiPS   -   Askeröds IF Field 26 2 - 3 
182 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 17:10 Ekhagens IF 1   -   Brøndby IF 2 Field 27 0 - 5 
134 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 14:25 AIK   -   ØUB Field 28 7 - 0 
179 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 17:10 JOGA SC   -   FC Bellevue 1 Field 25 4 - 4 
180 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 17:10 Solrød FC 1   -   Borstahusens BK Field 25A 0 - 4 
115 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 13:30 MPS   -   Solrød FC 2 Field 28 3 - 0 
113 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 13:30 Askeröds IF   -   Brøndby IF 2 Field 26 2 - 6 
114 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 13:30 Rising Star Football   -   Ekhagens IF 1 Field 27 2 - 3 
42 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Ekhagens IF 1   -   SiPS Field 27 2 - 4 
129 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -   Örgryte IS 2 Field 27B 3 - 2 
128 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 FC Kaskad 2   -   Frederikssund FB 2 Field 27A 5 - 5 
110 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Fox Football   -   Ystad IF FF Field 27D 6 - 4 
51 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Frederikssund FB 2   -   Ballerup-Skovlunde Fodbold Field 27D 1 - 11 
105 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 13:00 Brøndby IF 1   -   FC Plzen Field 25C 9 - 1 
106 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 13:00 Örgryte IS 1   -   JK Tabasalu Field 25D 2 - 2 
107 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 13:00 FC Kaskad 1   -   FC Nakskov Field 27A 7 - 0 
108 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 13:00 LB07   -   Rising Star Football Field 27B 19 - 0 
109 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Brøndby IF 2:2   -   Frederikssund FB 1 Field 27C 2 - 2 
157 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 15:45 FC Nakskov 2   -   FK Karlskrona 1 Field 27D 1 - 23 
156 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 15:45 Dalby GIF   -   KFUM Roskilde BK Field 27C 2 - 7 
155 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 15:45 ØUB   -   Helsingborgs IF 2 Field 27B 1 - 5 
154 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 15:45 FM Klaipeda 1   -   FC Nakskov 1 Field 27A 1 - 2 
142 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 Slagelse Boldklub 2   -   FK Karlskrona 2 Field 27D 4 - 2 
141 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 Helsingborg City FC   -   Brøndby IF 1 Field 27C 1 - 2 
140 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 Brøndby IF 2   -   Rapid Plzen Field 27B 5 - 2 
139 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 Helsingborgs IF 1   -   Slagelse Boldklub 1 Field 27A 1 - 6 
172 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 16:40 Limhamns FF   -   Hvidovre IF 3 Field 25D 3 - 0 wo 
171 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 16:40 FC Nakskov   -   Fox Football Field 25C 2 - 4 
170 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 16:40 Brøndby IF 1   -   FC Kaskad 2 Field 25B 9 - 2 
169 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 16:40 Holbæk B&I 1   -   Mokykla OLIMPAS Field 13 6 - 1 
121 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 13:55 Greve Fodbold 1   -   Hvidovre IF 3 Field 27D 3 - 0 wo 
120 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 13:55 Fox Football   -   Limhamns FF Field 27C 5 - 0 
119 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 13:55 Rosenhøj BK   -   FM Klaipeda Field 25D 3 - 11 
118 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 13:55 Holbæk B&I 2   -   Hvidovre IF 1 Field 25C 0 - 19 
117 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 13:55 Brøndby IF 2   -   Hvidovre IF 2 Field 25B 7 - 2 
47 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 09:50 Hvidovre IF 1   -   Rosenhøj BK Field 25D 18 - 0 
48 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Limhamns FF   -   Greve Fodbold 1 Field 27A 1 - 5 
49 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Hvidovre IF 3   -   FC Nakskov Field 27B 0 - 3 wo 
103 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Mokykla OLIMPAS   -   Brøndby IF 1 Field 13 6 - 3 
104 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Greve Fodbold 2   -   FC Kaskad 2 Field 25B 11 - 0 
116 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 13:55 FC Kaskad   -   Solrød FC Field 13 3 - 1 
192 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rælingen FK   -   JK Tabasalu Field 23 6 - 1 
191 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rising Star Football   -   Arboga Södra IF Field 22 5 - 0 
190 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Nordstrand IF   -   IFK Fjärås Field 21 4 - 1 
189 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Hammarby IF FF   -   Bröndby IF Field 7 0 - 2 
161 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 IFK Klagshamn   -   Rælingen FK Field 23 0 - 5 
158 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 Bröndby IF   -   IFK Fjärås Field 7 7 - 0 
159 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 TUIL Tromsdalen Fotball   -   Nordstrand IF Field 21 4 - 0 
160 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 Arboga Södra IF   -   JK Tabasalu Field 22 0 - 3 
70 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 Rælingen FK   -   Rising Star Football Field 23 6 - 0 
69 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 JK Tabasalu   -   IFK Klagshamn Field 22 1 - 0 
178 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 VAKANT  -   Brøndby IF Atletik 0 - 3 wo 
177 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Fjärås   -   QBIK Field 24 0 - 1 
175 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 ØUB   -   Vikingstad SK Field 22 2 - 1 
176 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IF Böljan   -   Åkersberga BK Field 23 2 - 0 
174 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Österåker   -   Hyllie IK Field 21 0 - 1 
91 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 QBIK   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
168 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 16:15 Rödeby AIF   -   Brøndby IF 1 Field 28 0 - 3 
167 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 16:15 Landvetter IF   -   Svedala IF Field 27 3 - 3 
166 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 Brøndby IF 2   -   Ängelholms FF Field 26 1 - 4 
165 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 VMA IK   -   IFK Fjärås Field 25A 3 - 5 
164 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 FC Djursholm   -   FC Viktoria Plzen Field 25 1 - 4 
153 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 15:20 Vidingsjö MoIF   -   Rising Star Football Field 28 0 - 4 
94 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 Brøndby IF 2   -   Rajamäen Kehitys Field 26 5 - 2 
93 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 IFK Fjärås   -   FC Djursholm Field 25A 3 - 1 
75 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Landvetter IF   -   Ekhagens IF Field 26 8 - 1 
92 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 VMA IK   -   Ängelholms FF Field 25 0 - 3 
73 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Rödeby AIF   -   Svedala IF Field 25 3 - 0 
74 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Brøndby IF 1   -   Vidingsjö MoIF Field 25A 3 - 0 
10 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 FC Viktoria Plzen   -   Brøndby IF 2 Field 27 5 - 1 
138 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 Herlufsholm GF   -   Åhus IF 2 Field 25D 4 - 1 
66 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 Åhus IF 2   -   ØUB Field 25D 11 - 0 
135 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 Åhus IF 1   -   Ekhagens IF Field 13 2 - 0 
136 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 FK Karlskrona   -   Borgeby FK Field 25B 7 - 2 
137 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 IFK Klagshamn   -   VMA IK Field 25C 5 - 0 
6 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Glumslövs FF   -   Fox Football Atletik 0 - 3 wo 
88 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 AFC Comprest Bucuresti   -   Sandsbro AIK 2 Field 22 4 - 0 
89 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Hammarby IF   -   Rising Star Football Field 23 6 - 1 
97 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Brøndby IF   -   JK Tabasalu Field 7 0 - 3 
98 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Varosgazda   -   IFK Klagshamn Field 21 8 - 1 
86 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 Södra Sandby IF   -   Bröndbystrand IK Field 7 2 - 1 
87 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 JOGA SC   -   IFK Fjärås Field 21 2 - 0 
151 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 15:20 Mörrums GoIS FK 2   -   Älvsjö AIK Field 26 1 - 0 
145 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 Brøndby IF   -   Hossmo BK Field 22 1 - 0 
52 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 10:00 Csepel UPSE   -   SV Drochtersen Assel Field 7 1 - 5 
36 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Hossmo BK   -   FC Kaskad Field 23 0 - 3 
34 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 Samuel Whitbread   -   Albertslund IF Field 21 1 - 0 
35 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Brøndby IF   -   SHIGA FA 1 Field 22 1 - 1 
33 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 JOGA SC   -   Bara GIF Field 7 7 - 0 
77 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 Älvsjö AIK   -   Rising Star Football Field 28 3 - 1 
43 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 Färjestadens GoIF 1   -   Bara GIF Field 28 4 - 2 
58 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 FC Kaskad   -   IFK Fjärås Field 25 3 - 1 
59 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 FC Nakskov   -   AIK Field 25A 1 - 4 
60 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 LB07   -   Lyckå FF 2 Field 26 1 - 0 
61 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 Mokykla OLIMPAS   -   Mörrum GoIS FK 1 Field 27 2 - 10 
62 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 10:45 Fox Football   -   Lyckå FF 1 Field 28 0 - 0 
112 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 13:30 Sandsbro AIK   -   Solrød FC 1 Field 25A 2 - 2 
111 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 13:30 FC Bellevue 1   -   Borstahusens BK Field 25 8 - 1 
96 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 12:35 Brøndby IF 1   -   Nanjing CEC Yihejiayuan Field 28 13 - 0 
95 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 12:35 Spjutstorps IF   -   Ekhagens IF 2 Field 27 2 - 0 
40 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 AIK   -   MPS Field 25A 0 - 3 
41 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Brøndby IF 2   -   Rising Star Football Field 26 8 - 0 
39 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 Solrød FC 2   -   ØUB Field 25 5 - 1 
21 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Spjutstorps IF   -   Nanjing CEC Yihejiayuan Field 25A 12 - 0 
22 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 Borstahusens BK   -   Sandsbro AIK Field 26 1 - 3 
23 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 Solrød FC 1   -   JOGA SC Field 27 2 - 5 
50 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 FC Kaskad 2   -   Örgryte IS 2 Field 27C 1 - 4 
32 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 Frederikssund FB 1   -   Fox Football Field 27D 2 - 4 
31 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 Brøndby IF 2:2   -   Ystad IF FF Field 27C 3 - 2 
30 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 FC Kaskad 1   -   Rising Star Football Field 27B 10 - 1 
29 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 FC Nakskov   -   LB07 Field 27A 0 - 8 
28 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 FC Plzen   -   JK Tabasalu Field 25D 1 - 3 
27 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Örgryte IS 1   -   Brøndby IF 1 Field 25C 2 - 3 
85 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 Ishøj IF   -   FK Karlskrona 1 Field 27D 5 - 2 
80 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 11:40 Brøndby IF 1   -   FK Karlskrona 2 Field 25C 9 - 0 
81 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 11:40 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -   Slagelse Boldklub 2 Field 25D 9 - 0 
82 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 11:40 FC Nakskov 1   -   ØUB Field 27A 8 - 0 
83 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 11:40 Brøndby IF 3   -   Helsingborgs IF 2 Field 27B 2 - 4 
84 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 KFUM Roskilde BK   -   FC Nakskov 2 Field 27C 21 - 0 
1 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 IFK Fjärås   -   Tamworth FC Academy Red Field 7 1 - 0 
46 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 09:50 Holbæk B&I 2   -   FM Klaipeda Field 25C 2 - 6 
45 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 09:50 Solrød FC   -   Brøndby IF 2 Field 25B 7 - 0 
44 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 09:50 FC Kaskad   -   Hvidovre IF 2 Field 13 7 - 0 
26 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 FC Kaskad 2   -   Holbæk B&I 1 Field 25B 0 - 30 
25 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 Brøndby IF 1   -   Greve Fodbold 2 Field 13 1 - 9 
173 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Skoghall   -   Hällbybrunns IF Field 7 6 - 0 
68 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 Nordstrand IF   -   Hammarby IF FF Field 21 0 - 2 
67 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 IFK Fjärås   -   TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 0 - 4 
90 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Brøndby IF   -   IF Böljan Field 24 4 - 0 
71 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 11:05 Åkersberga BK   -   IFK Fjärås Field 24 1 - 1 
56 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:10 Hällbybrunns IF   -   ØUB Field 24 1 - 0 
24 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 Rajamäen Kehitys   -   IFK Fjärås Field 28 0 - 5 
11 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 FC Djursholm   -   VMA IK Field 28 7 - 0 
9 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Rising Star Football   -   Landvetter IF Field 26 4 - 1 
8 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Ekhagens IF   -   Brøndby IF 1 Field 25A 0 - 7 
7 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Vidingsjö MoIF   -   Rödeby AIF Field 25 2 - 5 
65 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 VMA IK   -   Herlufsholm GF Field 25C 0 - 5 
64 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 Borgeby FK   -   Brøndby IF Field 25B 1 - 3 
63 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 Ekhagens IF   -   FK Karlskrona Field 13 0 - 6 
76 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 Mörrums GoIS FK 2   -   BK Höllviken Field 27 1 - 0 
20 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Ekhagens IF 2   -   Brøndby IF 1 Field 25 1 - 8 
78 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Slagelse Boldklub 1   -   Rapid Plzen Field 13 8 - 1 
79 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 BK Friheden   -   Brøndby IF 2 Field 25B 5 - 3 
19 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 08:00 FK Karlskrona 1   -   Dalby GIF Field 27D 9 - 2 
18 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 08:00 FC Nakskov 2   -   Ishøj IF Field 27C 0 - 18 
17 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Helsingborgs IF 2   -   FM Klaipeda 1 Field 27B 3 - 7 
14 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 FK Karlskrona 2   -   Ballerup-Skovlunde Fodbold Field 25C 1 - 7 
15 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Slagelse Boldklub 2   -   Helsingborg City FC Field 25D 2 - 4 
16 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 ØUB   -   Brøndby IF 3 Field 27A 4 - 3 
13 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Brøndby IF 2   -   Helsingborgs IF 1 Field 25B 2 - 3 
12 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Rapid Plzen   -   BK Friheden Field 13 1 - 5 
55 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Hyllie IK   -   IFK Skoghall Field 23 0 - 1 
54 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Vikingstad SK   -   IFK Österåker Field 22 0 - 3 
388 B00/01/02 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 19:00 Fristad Goif/Sparsörs AIK    -   Rising Star Football  Field 23 1 - 0 
386 B00/01/02 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 19:00 Tamworth FC Academy Yellow    -   KSE Ivancsa  Field 21 2 - 0 
387 B00/01/02 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 19:00 Stord Fotball    -   FC Vikings  Field 22 3 - 1 
233 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 KSE Ivancsa   -   Snekkersten IF Field 7 1 - 1 
234 B00/01/02 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 Janakkalan Pallo   -   Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 21 0 - 6 
385 B00/01/02 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås    -   Fox Football  Field 7 4 - 1 
215 B00/01/02 Group 3 Sat 03/08/2019 08:55 Hammarby IF   -   Glumslövs FF Atletik 3 - 0 wo 
214 B00/01/02 Group 3 Sat 03/08/2019 08:55 Fox Football   -   Stord Fotball Field 24 3 - 3 
213 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Järla IF FK   -   Nesodden IF Field 23 2 - 1 
212 B00/01/02 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Rising Star Football   -   Tamworth FC Academy Yellow Field 22 0 - 3 
210 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 IFK Fjärås   -   FC Vikings Field 7 0 - 0 
211 B00/01/02 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 Tamworth FC Academy Red   -   Dösjöbro IF Field 21 1 - 0 
235 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Bröndbystrand IK   -   JOGA SC Field 22 0 - 3 
236 B03 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 IFK Fjärås   -   Södra Sandby IF Field 23 1 - 0 
237 B03 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 FC Plzen   -   IFK Norrköping Field 24 0 - 2 
250 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Rising Star Football   -   AFC Comprest Bucuresti Field 7 0 - 5 
251 B03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Sandsbro AIK 2   -   Hammarby IF Field 21 0 - 0 
252 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 IFK Klagshamn   -   Brøndby IF Field 22 0 - 2 
253 B03 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 JK Tabasalu   -   Varosgazda Field 23 1 - 1 
254 B03 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 SpG Oderberg/Lunow   -   Sandsbro AIK 1 Field 24 1 - 0 
324 B03 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:55 JOGA SC    -   Varosgazda  Field 7 1 - 2 
325 B03 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:55 AFC Comprest Bucuresti    -   SpG Oderberg/Lunow  Field 21 6 - 0 
326 B03 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:55 Brøndby IF    -   Södra Sandby IF  Field 22 2 - 0 
327 B03 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Norrköping    -   Hammarby IF  Field 23 2 - 1 
328 B03 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:55 IFK Fjärås    -   IFK Klagshamn  Field 24 6 - 4 pe 
329 B03 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:55 Rising Star Football    -   FC Plzen  Atletik 5 - 2 pe 
343 B03 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu    -   Bröndbystrand IK  Field 24 3 - 0 
344 B03 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 15:55 Sandsbro AIK 1    -   Sandsbro AIK 2  Atletik 2 - 1 
360 B04 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:00 Södra Sandby IF/GoF IF    -   Brøndby IF  Field 23 0 - 3 
362 B04 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Albertslund IF    -  VAKANT  Atletik 3 - 0 wo 
377 B04 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 18:00 Csepel UPSE    -   Bara GIF  Field 22 6 - 4 pe 
378 B04 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 18:00 Rising Star Football    -   Hossmo BK  Field 23 2 - 1 
380 B04 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 18:00 FC Kaskad    -  VAKANT:2  Atletik 3 - 0 wo 
359 B04 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:00 Tallboda IF    -   JOGA SC  Field 22 5 - 3 pe 
358 B04 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:00 SHIGA FA 1    -   SiPS/WJK YJ  Field 21 7 - 0 
292 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 VAKANT  -   Csepel UPSE Atletik 0 - 3 wo 
357 B04 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:00 Samuel Whitbread    -   SV Drochtersen Assel  Field 7 0 - 1 
273 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 11:55 VAKANT:2  -   Södra Sandby IF/GoF IF Atletik 0 - 3 wo 
287 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 FC Kaskad   -   Brøndby IF Field 7 0 - 0 
288 B04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:00 SHIGA FA 1   -   Hossmo BK Field 21 3 - 1 
289 B04 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Rising Star Football   -   SiPS/WJK YJ Field 22 1 - 1 
290 B04 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 SV Drochtersen Assel   -   Tallboda IF Field 23 0 - 1 
291 B04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:00 Bara GIF   -   Samuel Whitbread Field 24 1 - 4 
272 B04 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Albertslund IF   -   JOGA SC Field 24 1 - 2 
348 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 16:15 Lyckå FF 2   -   Vanløse IF Field 28 2 - 4 
345 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 16:15 FC Kaskad   -   AIK Field 25 3 - 1 
346 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 16:15 IFK Fjärås   -   Färjestadens GoIF 2 Field 26 3 - 2 
347 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 16:15 LB07   -   Mörrum GoIS FK 1 Field 27 0 - 3 
304 B05 Group 4 Sat 03/08/2019 13:30 BK Höllviken   -   Älvsjö AIK Field 28 5 - 1 
283 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 12:35 Färjestadens GoIF 2   -   FC Nakskov Field 25A 1 - 4 
284 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 12:35 Mörrum GoIS FK 1   -   Lyckå FF 2 Field 26 0 - 1 
285 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 12:35 Vanløse IF   -   Mokykla OLIMPAS Field 27 12 - 1 
301 B05 Group 3 Sat 03/08/2019 13:30 Lyckå FF 1   -   Färjestadens GoIF 1 Field 25 2 - 2 
302 B05 Group 3 Sat 03/08/2019 13:30 Bara GIF   -   Fox Football Field 25A 3 - 4 
303 B05 Group 4 Sat 03/08/2019 13:30 Rising Star Football   -   Mörrums GoIS FK 2 Field 26 0 - 5 
282 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 12:35 AIK   -   IFK Fjärås Field 25 2 - 2 
219 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Mokykla OLIMPAS   -   LB07 Field 27 1 - 6 
218 B05 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Mörrum GoIS FK 1   -   Vanløse IF Field 26 2 - 4 
217 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 FC Nakskov   -   FC Kaskad Field 25A 2 - 1 
216 B05 Group 1 Sat 03/08/2019 08:55 AIK   -   Färjestadens GoIF 2 Field 25 1 - 1 
384 B06 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 18:30 Ekhagens IF 1    -   Borstahusens BK  Field 28 1 - 6 
383 B06 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 18:30 Solrød FC 2    -   Nanjing CEC Yihejiayuan  Field 26 1 - 0 
382 B06 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 18:30 FC Bellevue 1    -   Askeröds IF  Field 25A 4 - 2 pe 
364 B06 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:30 JOGA SC    -   SiPS  Field 25A 8 - 0 
365 B06 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:30 MPS    -   Brøndby IF 1  Field 26 0 - 3 
366 B06 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:30 Brøndby IF 2    -   Sandsbro AIK  Field 27 6 - 1 
381 B06 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 18:30 Ekhagens IF 2    -   ØUB  Field 25 7 - 0 
312 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 14:25 Sandsbro AIK   -   FC Bellevue 1 Field 25A 2 - 1 
314 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 14:25 Brøndby IF 2   -   SiPS Field 27 8 - 2 
315 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 14:25 Rising Star Football   -   Askeröds IF Field 28 0 - 1 
363 B06 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 Spjutstorps IF    -   AIK  Field 25 3 - 0 
311 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 14:25 Borstahusens BK   -   JOGA SC Field 25 1 - 4 
249 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 10:45 SiPS   -   Rising Star Football Field 28 5 - 2 
248 B06 Group 4 Sat 03/08/2019 10:45 Askeröds IF   -   Ekhagens IF 1 Field 27 0 - 3 
247 B06 Group 3 Sat 03/08/2019 10:45 Solrød FC 2   -   AIK Field 26 1 - 7 
232 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 09:50 FC Bellevue 1   -   Solrød FC 1 Field 27 2 - 1 
246 B06 Group 3 Sat 03/08/2019 10:45 ØUB   -   MPS Field 25A 1 - 4 
231 B06 Group 2 Sat 03/08/2019 09:50 JOGA SC   -   Sandsbro AIK Field 26 1 - 1 
230 B06 Group 1 Sat 03/08/2019 09:50 Nanjing CEC Yihejiayuan   -   Ekhagens IF 2 Field 25A 0 - 2 
229 B06 Group 1 Sat 03/08/2019 09:50 Brøndby IF 1   -   Spjutstorps IF Field 25 1 - 4 
318 B07 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:30 Fox Football    -   Örgryte IS 1  Field 25C 3 - 1 
319 B07 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold    -   FC Kaskad 1  Field 25D 2 - 3 
320 B07 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:30 JK Tabasalu    -   Frederikssund FB 1  Field 27A 4 - 2 
321 B07 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:30 FC Nakskov    -   FC Kaskad 2  Field 27B 3 - 1 
322 B07 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 14:30 Ystad IF FF    -   FC Plzen  Field 27C 1 - 3 
323 B07 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 14:30 Frederikssund FB 2    -   Rising Star Football  Field 27D 11 - 3 
317 B07 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 14:30 LB07    -   Örgryte IS 2  Field 25B 4 - 0 
316 B07 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 14:30 Brøndby IF 1    -   Brøndby IF 2:2  Field 13 9 - 0 
262 B07 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 Örgryte IS 2   -   Frederikssund FB 2 Field 27D 6 - 5 
261 B07 Group 4 Sat 03/08/2019 11:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -   FC Kaskad 2 Field 27C 12 - 0 
260 B07 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 Ystad IF FF   -   Frederikssund FB 1 Field 27B 11 - 2 
259 B07 Group 3 Sat 03/08/2019 11:00 Fox Football   -   Brøndby IF 2:2 Field 27A 1 - 0 
258 B07 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 Rising Star Football   -   FC Nakskov Field 25D 1 - 10 
257 B07 Group 2 Sat 03/08/2019 11:00 LB07   -   FC Kaskad 1 Field 25C 1 - 1 
255 B07 Group 1 Sat 03/08/2019 11:00 FC Plzen   -   Örgryte IS 1 Field 13 0 - 4 
256 B07 Group 1 Sat 03/08/2019 11:00 JK Tabasalu   -   Brøndby IF 1 Field 25B 1 - 5 
356 B08 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 16:30 KFUM Roskilde BK    -   Slagelse Boldklub 2  Field 27D 0 - 4 
355 B08 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 16:30 Helsingborgs IF 2    -   Rapid Plzen  Field 27C 1 - 3 
354 B08 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 16:30 Helsingborg City FC    -   Dalby GIF  Field 27B 3 - 2 
353 B08 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 16:30 Brøndby IF 2    -   ØUB  Field 27A 9 - 0 
352 B08 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 16:30 Ishøj IF    -   Brøndby IF 1  Field 25D 1 - 3 
351 B08 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 16:30 FC Nakskov 1    -   BK Friheden  Field 25C 4 - 5 
350 B08 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 16:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold    -   FK Karlskrona 1  Field 25B 4 - 1 
349 B08 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 16:30 Slagelse Boldklub 1    -   FM Klaipeda 1  Field 13 6 - 9 pe 
296 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Ishøj IF   -   KFUM Roskilde BK Field 25D 9 - 2 
295 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 FC Nakskov 2   -   Dalby GIF Field 25C 0 - 7 
294 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 Brøndby IF 3   -   FC Nakskov 1 Field 25B 2 - 7 
293 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 ØUB   -   FM Klaipeda 1 Field 13 1 - 9 
277 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold   -   Brøndby IF 1 Field 25D 5 - 0 
276 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 FK Karlskrona 2   -   Helsingborg City FC Field 25C 2 - 2 
275 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 BK Friheden   -   Slagelse Boldklub 1 Field 25B 2 - 3 
274 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 Rapid Plzen   -   Helsingborgs IF 1 Field 13 5 - 0 
227 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 09:00 Dalby GIF   -   Ishøj IF Field 27C 1 - 8 
228 B08 Group 4 Sat 03/08/2019 09:00 FK Karlskrona 1   -   KFUM Roskilde BK Field 27D 2 - 2 
226 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 09:00 Helsingborgs IF 2   -   FC Nakskov 1 Field 27B 3 - 5 
225 B08 Group 3 Sat 03/08/2019 09:00 FM Klaipeda 1   -   Brøndby IF 3 Field 27A 11 - 0 
224 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 09:00 Brøndby IF 1   -   Slagelse Boldklub 2 Field 25D 7 - 1 
223 B08 Group 2 Sat 03/08/2019 09:00 Helsingborg City FC   -   Ballerup-Skovlunde Fodbold Field 25C 0 - 9 
222 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 09:00 Slagelse Boldklub 1   -   Brøndby IF 2 Field 25B 4 - 4 
221 B08 Group 1 Sat 03/08/2019 09:00 Helsingborgs IF 1   -   BK Friheden Field 13 0 - 6 
371 B09 C-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 Brøndby IF 2    -   Brøndby IF 1  Field 27A 0 - 7 
372 B09 C-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:30 Holbæk B&I 2    -   Limhamns FF  Field 27B 2 - 7 
373 B09 C-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:30 Mokykla OLIMPAS    -   Hvidovre IF 2  Field 27C 6 - 0 
374 B09 C-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:30 FC Nakskov    -   Rosenhøj BK  Field 27D 0 - 2 
368 B09 A-quarter final:02 Sat 03/08/2019 17:30 Hvidovre IF 1    -   Fox Football  Field 25B 5 - 3 pe 
369 B09 A-quarter final:03 Sat 03/08/2019 17:30 Holbæk B&I 1    -   Solrød FC  Field 25C 2 - 0 pe 
370 B09 A-quarter final:04 Sat 03/08/2019 17:30 Greve Fodbold 1    -   FM Klaipeda  Field 25D 1 - 3 
367 B09 A-quarter final:01 Sat 03/08/2019 17:30 FC Kaskad    -   Greve Fodbold 2  Field 13 4 - 0 
300 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Greve Fodbold 1   -   Fox Football Field 27D 5 - 1 
297 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 Brøndby IF 1   -   Holbæk B&I 1 Field 27A 0 - 5 
298 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 13:00 Greve Fodbold 2   -   Mokykla OLIMPAS Field 27B 1 - 2 
299 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 13:00 Limhamns FF   -   FC Nakskov Field 27C 2 - 9 
245 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 Hvidovre IF 3   -   Fox Football Field 27D 0 - 3 wo 
244 B09 Group 4 Sat 03/08/2019 10:00 FC Nakskov   -   Greve Fodbold 1 Field 27C 1 - 5 
242 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 10:00 Holbæk B&I 1   -   Greve Fodbold 2 Field 27A 5 - 9 
243 B09 Group 3 Sat 03/08/2019 10:00 FC Kaskad 2   -   Mokykla OLIMPAS Field 27B 0 - 21 
241 B09 Group 2 Sat 03/08/2019 10:00 FM Klaipeda   -   Hvidovre IF 1 Field 25D 0 - 9 
240 B09 Group 2 Sat 03/08/2019 10:00 Rosenhøj BK   -   Holbæk B&I 2 Field 25C 2 - 2 
239 B09 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Hvidovre IF 2   -   Solrød FC Field 25B 1 - 4 
238 B09 Group 1 Sat 03/08/2019 10:00 Brøndby IF 2   -   FC Kaskad Field 13 1 - 6 
342 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Klagshamn   -   Arboga Södra IF Field 23 0 - 0 
340 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 TUIL Tromsdalen Fotball   -   Bröndby IF Field 21 0 - 6 
341 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 15:55 JK Tabasalu   -   Rising Star Football Field 22 0 - 0 
339 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 15:55 IFK Fjärås   -   Hammarby IF FF Field 7 0 - 3 
271 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Arboga Södra IF   -   Rælingen FK Field 23 1 - 7 
270 G02/03 Group 2 Sat 03/08/2019 11:55 Rising Star Football   -   IFK Klagshamn Field 22 1 - 2 
269 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Bröndby IF   -   Nordstrand IF Field 21 10 - 2 
268 G02/03 Group 1 Sat 03/08/2019 11:55 Hammarby IF FF   -   TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 2 - 0 
390 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 19:00 VAKANT  -   Åkersberga BK Atletik 0 - 3 wo 
389 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 19:00 IFK Fjärås   -   IF Böljan Field 24 0 - 3 
379 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 Vikingstad SK   -   Hyllie IK Field 24 0 - 2 
376 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 18:00 QBIK   -   Brøndby IF Field 21 0 - 1 
375 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 18:00 IFK Österåker   -   Hällbybrunns IF Field 7 10 - 0 
361 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 17:00 ØUB   -   IFK Skoghall Field 24 0 - 4 
310 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 IFK Fjärås   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
309 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 QBIK   -   IF Böljan Field 24 0 - 0 
308 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 13:55 Åkersberga BK   -   Brøndby IF Field 23 0 - 1 
307 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 ØUB   -   IFK Österåker Field 22 0 - 2 
306 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Vikingstad SK   -   IFK Skoghall Field 21 0 - 1 
305 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 13:55 Hällbybrunns IF   -   Hyllie IK Field 7 0 - 2 
200 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 IF Böljan   -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
198 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Brøndby IF   -   IFK Fjärås Field 23 4 - 0 
199 G04 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Åkersberga BK   -   QBIK Field 24 0 - 1 
197 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 IFK Skoghall   -   IFK Österåker Field 22 2 - 1 
195 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hyllie IK   -   ØUB Field 7 6 - 0 
196 G04 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Hällbybrunns IF   -   Vikingstad SK Field 21 0 - 0 
334 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 15:20 IFK Fjärås   -   Brøndby IF 2 Field 28 2 - 0 
333 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 15:20 FC Viktoria Plzen   -   Rajamäen Kehitys Field 27 5 - 0 
332 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 15:20 Ängelholms FF   -   FC Djursholm Field 26 0 - 3 
331 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 15:20 Brøndby IF 1   -   Landvetter IF Field 25A 5 - 2 
330 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 15:20 Rising Star Football   -   Ekhagens IF Field 25 0 - 0 
313 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 14:25 Svedala IF   -   Vidingsjö MoIF Field 26 2 - 0 
286 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 12:35 VMA IK   -   Brøndby IF 2 Field 28 1 - 5 
267 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 11:40 IFK Fjärås   -   FC Viktoria Plzen Field 28 0 - 2 
266 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 11:40 Rajamäen Kehitys   -   Ängelholms FF Field 27 0 - 1 
265 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 11:40 Rödeby AIF   -   Landvetter IF Field 26 2 - 0 
264 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 10:45 Brøndby IF 1   -   Rising Star Football Field 25 1 - 3 
263 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 11:40 Ekhagens IF   -   Svedala IF Field 25 1 - 1 
220 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 08:55 Brøndby IF 2   -   FC Djursholm Field 28 0 - 5 
205 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Rajamäen Kehitys   -   VMA IK Field 28 0 - 2 
204 G05/06 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Ängelholms FF   -   FC Viktoria Plzen Field 27 0 - 2 
203 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Landvetter IF   -   Vidingsjö MoIF Field 26 5 - 3 
202 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Ekhagens IF   -   Rödeby AIF Field 25A 0 - 10 
201 G05/06 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Svedala IF   -   Rising Star Football Field 25 0 - 1 
338 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 15:30 Herlufsholm GF   -   IFK Klagshamn Field 25D 8 - 1 
337 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 15:30 VMA IK   -   ØUB Field 25C 0 - 1 
336 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 15:30 FK Karlskrona   -   Åhus IF 1 Field 25B 1 - 2 
335 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 15:30 Ekhagens IF   -   Brøndby IF Field 13 0 - 10 
281 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 IFK Klagshamn   -   Åhus IF 2 Field 27D 0 - 2 
280 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 12:00 ØUB   -   Herlufsholm GF Field 27C 0 - 12 
279 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 Åhus IF 1   -   Borgeby FK Field 27B 1 - 5 
278 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 12:00 Brøndby IF   -   FK Karlskrona Field 27A 0 - 0 
209 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 Åhus IF 2   -   VMA IK Field 25D 6 - 0 
208 G07/08 Group 2 Sat 03/08/2019 08:00 ØUB   -   IFK Klagshamn Field 25C 0 - 5 
207 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Borgeby FK   -   Ekhagens IF Field 25B 7 - 0 
206 G07/08 Group 1 Sat 03/08/2019 08:00 Brøndby IF   -   Åhus IF 1 Field 13 4 - 0 
539 B00/01/02 D-final Sun 04/08/2019 17:45 Järla IF FK    -   Hammarby IF  Field 24 3 - 0 wo 
538 B00/01/02 C-final Sun 04/08/2019 17:45 Snekkersten IF    -   Nesodden IF  Field 23 0 - 1 
537 B00/01/02 B-final Sun 04/08/2019 17:45 KSE Ivancsa    -   Rising Star Football  Field 22 3 - 1 pe 
536 B00/01/02 A-final Sun 04/08/2019 17:45 Tamworth FC Academy Yellow    -   Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 21 0 - 1 
510 B00/01/02 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Glumslövs FF    -   Järla IF FK  Field 22 0 - 3 wo 
511 B00/01/02 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Hammarby IF    -   Janakkalan Pallo  Field 23 3 - 0 
509 B00/01/02 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 14:35 Dösjöbro IF    -   Nesodden IF  Field 21 0 - 2 
508 B00/01/02 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:35 Tamworth FC Academy Red    -   Snekkersten IF  Field 7 0 - 2 
393 B00/01/02 C-quarter final:03 Sun 04/08/2019 08:00 Hammarby IF    -   Dösjöbro IF  Field 22 4 - 6 pe 
394 B00/01/02 C-quarter final:04 Sun 04/08/2019 08:00 Janakkalan Pallo    -   Nesodden IF  Field 23 0 - 2 
490 B00/01/02 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:25 IFK Fjärås    -   Tamworth FC Academy Yellow  Field 22 1 - 4 
491 B00/01/02 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Stord Fotball    -   Fristad Goif/Sparsörs AIK  Field 23 4 - 6 pe 
391 B00/01/02 C-quarter final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Tamworth FC Academy Red    -   Glumslövs FF  Field 7 3 - 0 wo 
392 B00/01/02 C-quarter final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Järla IF FK    -   Snekkersten IF  Field 21 1 - 3 
493 B00/01/02 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:25 FC Vikings    -   Rising Star Football  Atletik 3 - 4 pe 
492 B00/01/02 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Fox Football    -   KSE Ivancsa  Field 24 0 - 1 
471 B03 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Södra Sandby IF    -   Hammarby IF  Field 7 4 - 0 
472 B03 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:25 JOGA SC    -   SpG Oderberg/Lunow  Field 21 7 - 0 
473 B03 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Fjärås    -   Rising Star Football  Field 22 5 - 2 pe 
474 B03 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:25 JK Tabasalu    -   Sandsbro AIK 1  Field 23 6 - 0 
475 B03 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:25 IFK Klagshamn    -   FC Plzen  Field 24 1 - 0 
476 B03 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:25 Bröndbystrand IK    -   Sandsbro AIK 2  Atletik 2 - 0 
488 B03 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:25 Brøndby IF    -   IFK Norrköping  Field 7 0 - 2 
489 B03 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:25 Varosgazda    -   AFC Comprest Bucuresti  Field 21 1 - 0 
519 B03 B-final Sun 04/08/2019 15:45 JOGA SC    -   Södra Sandby IF  Field 7 0 - 2 
520 B03 C-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Fjärås    -   JK Tabasalu  Field 21 4 - 5 
521 B03 D-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Klagshamn    -   Bröndbystrand IK  Field 22 3 - 2 
532 B03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Varosgazda    -   IFK Norrköping  Field 22 0 - 2 
534 G05/06 A-final Sun 04/08/2019 17:00 Rödeby AIF    -   FC Viktoria Plzen  Field 25 6 - 7 pe 
543 B05 D-final Sun 04/08/2019 18:00 Bara GIF    -   Lyckå FF 2  Field 28 0 - 3 wo 
444 B04 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:15 Samuel Whitbread    -   SiPS/WJK YJ  Field 22 2 - 1 
445 B04 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:15 JOGA SC    -   Södra Sandby IF/GoF IF  Field 23 3 - 5 pe 
512 B04 C-final Sun 04/08/2019 14:35 FC Kaskad    -   Rising Star Football  Field 24 0 - 1 
513 B04 D-final Sun 04/08/2019 14:35 VAKANT   -   Hossmo BK  Atletik 0 - 3 wo 
524 B04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 Samuel Whitbread    -   Södra Sandby IF/GoF IF  Atletik 5 - 2 
533 B04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 SV Drochtersen Assel    -   Brøndby IF  Field 23 0 - 1 
425 B04 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Bara GIF    -   Hossmo BK  Field 22 2 - 5 
426 B04 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:10 VAKANT   -  VAKANT:2  Field 23 3 - 0 wo 
427 B04 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Albertslund IF    -   FC Kaskad  Field 24 7 - 8 pe 
428 B04 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Csepel UPSE    -   Rising Star Football  Atletik 0 - 3 
442 B04 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:15 SV Drochtersen Assel    -   SHIGA FA 1  Field 7 3 - 0 wo 
443 B04 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:15 Tallboda IF    -   Brøndby IF  Field 21 0 - 3 
542 B05 C-final Sun 04/08/2019 18:00 AIK    -   IFK Fjärås  Field 27 3 - 1 
528 B05 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 16:00 FC Nakskov    -   Vanløse IF  Field 27 3 - 2 
529 B05 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 16:00 Fox Football    -   Mörrums GoIS FK 2  Field 28 0 - 4 
540 B05 A-final Sun 04/08/2019 18:00 BK Höllviken    -   FC Kaskad  Field 25 2 - 1 
541 B05 B-final Sun 04/08/2019 18:00 FC Nakskov    -   Mörrums GoIS FK 2  Field 26 6 - 5 pe 
432 B05 A-quarter final:04 Sun 04/08/2019 09:55 Mörrums GoIS FK 2    -   LB07  Field 27 1 - 2 
433 B05 E - Final Sun 04/08/2019 09:55 Färjestadens GoIF 2    -   Mokykla OLIMPAS  Field 28 3 - 0 wo 
502 B05 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:00 Bara GIF    -   Rising Star Football  Field 27 3 - 0 wo 
503 B05 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 14:00 Färjestadens GoIF 1    -   Lyckå FF 2  Field 28 0 - 3 wo 
515 B05 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 15:00 Lyckå FF 1    -   BK Höllviken  Field 25A 0 - 1 
516 B05 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 15:00 FC Kaskad    -   LB07  Field 26 3 - 1 
517 B05 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 15:00 AIK    -   Mörrum GoIS FK 1  Field 27 2 - 1 
518 B05 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 15:00 IFK Fjärås    -   Älvsjö AIK  Field 28 2 - 1 
430 B05 A-quarter final:02 Sun 04/08/2019 09:55 Vanløse IF    -   BK Höllviken  Field 25A 0 - 2 
431 B05 A-quarter final:03 Sun 04/08/2019 09:55 Fox Football    -   FC Kaskad  Field 26 0 - 5 
410 B05 C-quarter final:01 Sun 04/08/2019 08:55 AIK    -   Bara GIF  Field 25 9 - 0 
411 B05 C-quarter final:02 Sun 04/08/2019 08:55 Mörrum GoIS FK 1    -   Rising Star Football  Field 25A 7 - 0 
412 B05 C-quarter final:03 Sun 04/08/2019 08:55 Färjestadens GoIF 1    -   IFK Fjärås  Field 26 1 - 4 
413 B05 C-quarter final:04 Sun 04/08/2019 08:55 Älvsjö AIK    -   Lyckå FF 2  Field 27 3 - 1 
429 B05 A-quarter final:01 Sun 04/08/2019 09:55 FC Nakskov    -   Lyckå FF 1  Field 25 0 - 5 
525 B06 B-final Sun 04/08/2019 16:00 AIK    -   Sandsbro AIK  Field 25 0 - 5 
535 B06 A-final Sun 04/08/2019 17:00 JOGA SC    -   Brøndby IF 2  Field 25A 2 - 0 
514 B06 C-final Sun 04/08/2019 15:00 Ekhagens IF 2    -   Borstahusens BK  Field 25 0 - 3 
501 B06 D-final Sun 04/08/2019 14:00 Askeröds IF    -   Ekhagens IF 1  Field 26 3 - 1 
470 B06 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:00 MPS    -   Sandsbro AIK  Field 27 0 - 4 
469 B06 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:00 AIK    -   SiPS  Field 26 6 - 5 pe 
450 B06 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 Ekhagens IF 2    -   FC Bellevue 1  Field 26 2 - 1 
451 B06 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Solrød FC 2    -   Borstahusens BK  Field 27 0 - 2 
452 B06 E - Final Sun 04/08/2019 11:00 Solrød FC 1    -   Rising Star Football  Field 28 3 - 2 
467 B06 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 12:00 Spjutstorps IF    -   JOGA SC  Field 25 2 - 4 pe 
468 B06 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 12:00 Brøndby IF 1    -   Brøndby IF 2  Field 25A 4 - 5 pe 
449 B06 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Nanjing CEC Yihejiayuan    -   Ekhagens IF 1  Field 25A 1 - 6 
448 B06 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 ØUB    -   Askeröds IF  Field 25 2 - 3 
480 B09 B-final Sun 04/08/2019 12:30 Greve Fodbold 2    -   Solrød FC  Field 25D 3 - 2 
481 B09 C-final Sun 04/08/2019 12:30 Brøndby IF 1    -   Mokykla OLIMPAS  Field 27A 1 - 8 
482 B09 D-final Sun 04/08/2019 12:30 Holbæk B&I 2    -   FC Nakskov  Field 27B 1 - 3 
506 B09 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Hvidovre IF 1    -   Holbæk B&I 1  Field 25C 4 - 5 pe 
478 B07 C-final Sun 04/08/2019 12:30 JK Tabasalu    -   Frederikssund FB 2  Field 25B 11 - 0 
479 B07 D-final Sun 04/08/2019 12:30 Frederikssund FB 1    -   Ystad IF FF  Field 25C 1 - 6 
504 B07 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Brøndby IF 1    -   FC Kaskad 1  Field 13 5 - 4 pe 
441 B09 E - Final Sun 04/08/2019 10:00 FC Kaskad 2    -   Hvidovre IF 3  Field 27D 3 - 0 wo 
422 B09 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Hvidovre IF 2    -   FC Nakskov  Field 27D 1 - 6 
420 B09 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Mokykla OLIMPAS    -   Rosenhøj BK  Field 27B 7 - 1 
421 B09 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:00 Brøndby IF 2    -   Holbæk B&I 2  Field 27C 2 - 6 
408 B07 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Frederikssund FB 1    -   FC Kaskad 2  Field 27C 1 - 0 
409 B07 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Ystad IF FF    -   Rising Star Football  Field 27D 7 - 0 
477 B07 B-final Sun 04/08/2019 12:30 Örgryte IS 2    -   Ballerup-Skovlunde Fodbold  Field 13 0 - 3 
405 B07 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Örgryte IS 1    -   Ballerup-Skovlunde Fodbold  Field 25D 2 - 6 
406 B07 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 08:00 JK Tabasalu    -   FC Nakskov  Field 27A 4 - 1 
407 B07 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 08:00 FC Plzen    -   Frederikssund FB 2  Field 27B 3 - 4 
402 B07 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Brøndby IF 1    -   LB07  Field 13 1 - 0 
403 B07 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Fox Football    -   FC Kaskad 1  Field 25B 1 - 8 
404 B07 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 08:00 Brøndby IF 2:2    -   Örgryte IS 2  Field 25C 1 - 4 
530 G02/03 A-final Sun 04/08/2019 16:45 Bröndby IF    -   Hammarby IF FF  Field 7 3 - 0 
497 B08 B-final Sun 04/08/2019 14:30 Slagelse Boldklub 1    -   FC Nakskov 1  Field 27C 5 - 3 
496 B08 D-final Sun 04/08/2019 14:30 Dalby GIF    -   Helsingborgs IF 2  Field 27B 3 - 2 
494 B08 E - Final Sun 04/08/2019 13:30 Helsingborgs IF 1    -   FK Karlskrona 2  Field 25D 4 - 7 
460 B08 D-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Helsingborgs IF 2    -   KFUM Roskilde BK  Field 27D 3 - 1 
459 B08 D-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 ØUB    -   Dalby GIF  Field 27C 2 - 3 
458 B08 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:00 Rapid Plzen    -   Slagelse Boldklub 2  Field 27B 2 - 0 pe 
457 B08 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 Brøndby IF 2    -   Helsingborg City FC  Field 27A 5 - 1 
456 B08 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:00 FC Nakskov 1    -   Ishøj IF  Field 25D 5 - 4 
455 B08 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 Slagelse Boldklub 1    -   FK Karlskrona 1  Field 25C 4 - 2 
454 B08 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:00 BK Friheden    -   Brøndby IF 1  Field 25B 1 - 3 
453 B08 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:00 FM Klaipeda 1    -   Ballerup-Skovlunde Fodbold  Field 13 1 - 5 
439 B08 E - Semi 2 Sun 04/08/2019 10:00 FK Karlskrona 2    -   FC Nakskov 2  Field 27B 15 - 0 
438 B08 E - Semi 1 Sun 04/08/2019 10:00 Helsingborgs IF 1    -   Brøndby IF 3  Field 27A 5 - 1 
417 B09 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:00 Greve Fodbold 2    -   Fox Football  Field 25C 4 - 3 
418 B09 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Solrød FC    -   Greve Fodbold 1  Field 25D 2 - 0 
419 B09 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:00 Brøndby IF 1    -   Limhamns FF  Field 27A 4 - 1 
415 B09 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:00 FC Kaskad    -   Hvidovre IF 1  Field 13 4 - 6 pe 
416 B09 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:00 Holbæk B&I 1    -   FM Klaipeda  Field 25B 9 - 0 
464 G02/03 C-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Fjärås    -   Arboga Södra IF  Field 23 6 - 7 pe 
424 G02/03 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 09:10 Rælingen FK    -   Hammarby IF FF  Field 21 0 - 1 
463 G02/03 B-final Sun 04/08/2019 11:15 IFK Klagshamn    -   Nordstrand IF  Field 22 0 - 2 
423 G02/03 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 09:10 Bröndby IF    -   JK Tabasalu  Field 7 7 - 0 
396 G02/03 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 08:00 Rising Star Football    -   Nordstrand IF  Field 7 0 - 2 
395 G02/03 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 08:00 TUIL Tromsdalen Fotball    -   IFK Klagshamn  Field 24 6 - 7 pe 
531 G04 A-final Sun 04/08/2019 16:45 IFK Skoghall    -   Hyllie IK  Field 21 3 - 0 
523 G04 C-final Sun 04/08/2019 15:45 ØUB    -   Vikingstad SK  Field 24 4 - 5 pe 
522 G04 B-final Sun 04/08/2019 15:45 IFK Österåker    -   QBIK  Field 23 1 - 0 
466 G04 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Österåker    -   Åkersberga BK  Atletik 2 - 0 
465 G04 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:15 QBIK    -   Hällbybrunns IF  Field 24 2 - 1 
462 G04 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 11:15 Brøndby IF    -   Hyllie IK  Field 21 6 - 7 pe 
461 G04 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 11:15 IFK Skoghall    -   IF Böljan  Field 7 1 - 0 
447 G04 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:15 IFK Fjärås    -   Vikingstad SK  Atletik 0 - 3 
446 G04 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:15 ØUB    -  VAKANT  Field 24 3 - 0 wo 
500 G05/06 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 14:00 FC Viktoria Plzen    -   Brøndby IF 1  Field 25A 5 - 0 
526 G05/06 B-final Sun 04/08/2019 16:00 Rising Star Football    -   Landvetter IF  Field 25A 1 - 0 
499 G05/06 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 14:00 Rödeby AIF    -   IFK Fjärås  Field 25 3 - 0 
487 G05/06 D-final Sun 04/08/2019 13:00 Ekhagens IF    -   Rajamäen Kehitys  Field 28 0 - 3 
485 G05/06 C-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:00 Svedala IF    -   VMA IK  Field 26 1 - 2 
486 G05/06 C-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:00 Brøndby IF 2    -   Vidingsjö MoIF  Field 27 2 - 0 
484 G05/06 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 13:00 FC Djursholm    -   Landvetter IF  Field 25A 2 - 3 
483 G05/06 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 13:00 Rising Star Football    -   Ängelholms FF  Field 25 5 - 4 pe 
401 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 FC Djursholm   -   Rajamäen Kehitys Field 28 5 - 0 
414 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 Ängelholms FF   -   IFK Fjärås Field 25 0 - 3 
400 G05/06 Group 2 Sun 04/08/2019 08:00 FC Viktoria Plzen   -   VMA IK Field 27 5 - 0 
399 G05/06 Group 1 Sun 04/08/2019 08:00 Svedala IF   -   Brøndby IF 1 Field 26 0 - 6 
398 G05/06 Group 1 Sun 04/08/2019 08:00 Vidingsjö MoIF   -   Ekhagens IF Field 25A 3 - 0 
397 G05/06 Group 1 Sun 04/08/2019 08:55 Rising Star Football   -   Rödeby AIF Field 28 0 - 12 
507 G07/08 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Brøndby IF    -   FK Karlskrona  Field 25D 1 - 2 
440 G07/08 C-final Sun 04/08/2019 10:00 Ekhagens IF    -   VMA IK  Field 27C 2 - 0 
495 G07/08 B-final Sun 04/08/2019 13:30 Borgeby FK    -   IFK Klagshamn  Field 27A 5 - 1 
437 G07/08 B-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:00 IFK Klagshamn    -   Åhus IF 1  Field 25D 5 - 4 pe 
434 G07/08 A-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:00 Brøndby IF    -   Åhus IF 2  Field 13 10 - 0 
435 G07/08 A-semi final:02 Sun 04/08/2019 10:00 Herlufsholm GF    -   FK Karlskrona  Field 25B 4 - 6 pe 
436 G07/08 B-semi final:01 Sun 04/08/2019 10:00 Borgeby FK    -   ØUB  Field 25C 6 - 0 
527 G05/06 C-final Sun 04/08/2019 16:00 VMA IK    -   Brøndby IF 2  Field 26 0 - 1 
505 B08 A-final Sun 04/08/2019 14:30 Ballerup-Skovlunde Fodbold    -   Brøndby IF 1  Field 25B 5 - 1 
498 B08 C-final Sun 04/08/2019 14:30 Brøndby IF 2    -   Rapid Plzen  Field 27D 3 - 0