Fixtures List Fri 02/08/2019

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis
1 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 IFK Fjärås  -  Tamworth FC Academy Red Field 7 1 - 0 
2 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 FC Vikings  -  Dösjöbro IF Field 21 0 - 0 
3 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Järla IF FK  -  Rising Star Football Field 22 0 - 1 
4 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Nesodden IF  -  Tamworth FC Academy Yellow Field 23 1 - 3 
5 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Stord Fotball  -  Hammarby IF Field 24 1 - 0 
6 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Glumslövs FF  -  Fox Football Atletik 0 - 3 wo 
7 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Vidingsjö MoIF  -  Rödeby AIF Field 25 2 - 5 
8 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Ekhagens IF  -  Brøndby IF 1 Field 25A 0 - 7 
9 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Rising Star Football  -  Landvetter IF Field 26 4 - 1 
10 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 FC Viktoria Plzen  -  Brøndby IF 2 Field 27 5 - 1 
11 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 FC Djursholm  -  VMA IK Field 28 7 - 0 
12 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Rapid Plzen  -  BK Friheden Field 13 1 - 5 
13 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 08:00 Brøndby IF 2  -  Helsingborgs IF 1 Field 25B 2 - 3 
14 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 FK Karlskrona 2  -  Ballerup-Skovlunde Fodbold Field 25C 1 - 7 
15 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 08:00 Slagelse Boldklub 2  -  Helsingborg City FC Field 25D 2 - 4 
16 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 ØUB  -  Brøndby IF 3 Field 27A 4 - 3 
17 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 08:00 Helsingborgs IF 2  -  FM Klaipeda 1 Field 27B 3 - 7 
18 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 08:00 FC Nakskov 2  -  Ishøj IF Field 27C 0 - 18 
19 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 08:00 FK Karlskrona 1  -  Dalby GIF Field 27D 9 - 2 
20 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Ekhagens IF 2  -  Brøndby IF 1 Field 25 1 - 8 
21 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Spjutstorps IF  -  Nanjing CEC Yihejiayuan Field 25A 12 - 0 
22 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 Borstahusens BK  -  Sandsbro AIK Field 26 1 - 3 
23 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 Solrød FC 1  -  JOGA SC Field 27 2 - 5 
24 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 Rajamäen Kehitys  -  IFK Fjärås Field 28 0 - 5 
25 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 Brøndby IF 1  -  Greve Fodbold 2 Field 13 1 - 9 
26 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 FC Kaskad 2  -  Holbæk B&I 1 Field 25B 0 - 30 
27 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 Örgryte IS 1  -  Brøndby IF 1 Field 25C 2 - 3 
28 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 08:55 FC Plzen  -  JK Tabasalu Field 25D 1 - 3 
29 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 FC Nakskov  -  LB07 Field 27A 0 - 8 
30 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 08:55 FC Kaskad 1  -  Rising Star Football Field 27B 10 - 1 
31 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 Brøndby IF 2:2  -  Ystad IF FF Field 27C 3 - 2 
32 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 08:55 Frederikssund FB 1  -  Fox Football Field 27D 2 - 4 
33 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 JOGA SC  -  Bara GIF Field 7 7 - 0 
34 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 09:05 Samuel Whitbread  -  Albertslund IF Field 21 1 - 0 
35 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Brøndby IF  -  SHIGA FA 1 Field 22 1 - 1 
36 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 09:05 Hossmo BK  -  FC Kaskad Field 23 0 - 3 
37 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 09:05 Snekkersten IF  -  Janakkalan Pallo Field 24 0 - 1 
38 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 09:05 Fristad Goif/Sparsörs AIK  -  KSE Ivancsa Atletik 0 - 1 
39 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 Solrød FC 2  -  ØUB Field 25 5 - 1 
40 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 AIK  -  MPS Field 25A 0 - 3 
41 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Brøndby IF 2  -  Rising Star Football Field 26 8 - 0 
42 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Ekhagens IF 1  -  SiPS Field 27 2 - 4 
43 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 09:50 Färjestadens GoIF 1  -  Bara GIF Field 28 4 - 2 
44 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 09:50 FC Kaskad  -  Hvidovre IF 2 Field 13 7 - 0 
45 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 09:50 Solrød FC  -  Brøndby IF 2 Field 25B 7 - 0 
46 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 09:50 Holbæk B&I 2  -  FM Klaipeda Field 25C 2 - 6 
47 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 09:50 Hvidovre IF 1  -  Rosenhøj BK Field 25D 18 - 0 
48 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Limhamns FF  -  Greve Fodbold 1 Field 27A 1 - 5 
49 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Hvidovre IF 3  -  FC Nakskov Field 27B 0 - 3 wo 
50 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 FC Kaskad 2  -  Örgryte IS 2 Field 27C 1 - 4 
51 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 09:50 Frederikssund FB 2  -  Ballerup-Skovlunde Fodbold Field 27D 1 - 11 
52 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 10:00 Csepel UPSE  -  SV Drochtersen Assel Field 7 1 - 5 
53 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:00 Södra Sandby IF/GoF IF  -  Rising Star Football Field 21 3 - 1 
54 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Vikingstad SK  -  IFK Österåker Field 22 0 - 3 
55 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:00 Hyllie IK  -  IFK Skoghall Field 23 0 - 1 
56 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 10:10 Hällbybrunns IF  -  ØUB Field 24 1 - 0 
57 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 10:10 SiPS/WJK YJ  -  VAKANT:2 Atletik 3 - 0 wo 
58 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 FC Kaskad  -  IFK Fjärås Field 25 3 - 1 
59 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 FC Nakskov  -  AIK Field 25A 1 - 4 
60 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 LB07  -  Lyckå FF 2 Field 26 1 - 0 
61 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 Mokykla OLIMPAS  -  Mörrum GoIS FK 1 Field 27 2 - 10 
62 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 10:45 Fox Football  -  Lyckå FF 1 Field 28 0 - 0 
63 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 Ekhagens IF  -  FK Karlskrona Field 13 0 - 6 
64 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 10:45 Borgeby FK  -  Brøndby IF Field 25B 1 - 3 
65 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 VMA IK  -  Herlufsholm GF Field 25C 0 - 5 
66 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 10:45 Åhus IF 2  -  ØUB Field 25D 11 - 0 
67 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 IFK Fjärås  -  TUIL Tromsdalen Fotball Field 7 0 - 4 
68 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 10:55 Nordstrand IF  -  Hammarby IF FF Field 21 0 - 2 
69 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 JK Tabasalu  -  IFK Klagshamn Field 22 1 - 0 
70 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 10:55 Rælingen FK  -  Rising Star Football Field 23 6 - 0 
71 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 11:05 Åkersberga BK  -  IFK Fjärås Field 24 1 - 1 
72 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 11:05 Tallboda IF  -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
73 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Rödeby AIF  -  Svedala IF Field 25 3 - 0 
74 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Brøndby IF 1  -  Vidingsjö MoIF Field 25A 3 - 0 
75 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Landvetter IF  -  Ekhagens IF Field 26 8 - 1 
76 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 Mörrums GoIS FK 2  -  BK Höllviken Field 27 1 - 0 
77 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 Älvsjö AIK  -  Rising Star Football Field 28 3 - 1 
78 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 Slagelse Boldklub 1  -  Rapid Plzen Field 13 8 - 1 
79 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 11:40 BK Friheden  -  Brøndby IF 2 Field 25B 5 - 3 
80 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 11:40 Brøndby IF 1  -  FK Karlskrona 2 Field 25C 9 - 0 
81 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 11:40 Ballerup-Skovlunde Fodbold  -  Slagelse Boldklub 2 Field 25D 9 - 0 
82 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 11:40 FC Nakskov 1  -  ØUB Field 27A 8 - 0 
83 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 11:40 Brøndby IF 3  -  Helsingborgs IF 2 Field 27B 2 - 4 
84 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 KFUM Roskilde BK  -  FC Nakskov 2 Field 27C 21 - 0 
85 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 11:40 Ishøj IF  -  FK Karlskrona 1 Field 27D 5 - 2 
86 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 Södra Sandby IF  -  Bröndbystrand IK Field 7 2 - 1 
87 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 12:00 JOGA SC  -  IFK Fjärås Field 21 2 - 0 
88 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 AFC Comprest Bucuresti  -  Sandsbro AIK 2 Field 22 4 - 0 
89 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Hammarby IF  -  Rising Star Football Field 23 6 - 1 
90 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 Brøndby IF  -  IF Böljan Field 24 4 - 0 
91 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 12:00 QBIK  -  VAKANT Atletik 3 - 0 wo 
92 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 VMA IK  -  Ängelholms FF Field 25 0 - 3 
93 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 IFK Fjärås  -  FC Djursholm Field 25A 3 - 1 
94 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 12:35 Brøndby IF 2  -  Rajamäen Kehitys Field 26 5 - 2 
95 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 12:35 Spjutstorps IF  -  Ekhagens IF 2 Field 27 2 - 0 
96 B06 Group 1 Fri 02/08/2019 12:35 Brøndby IF 1  -  Nanjing CEC Yihejiayuan Field 28 13 - 0 
97 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Brøndby IF  -  JK Tabasalu Field 7 0 - 3 
98 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 12:55 Varosgazda  -  IFK Klagshamn Field 21 8 - 1 
99 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 Sandsbro AIK 1  -  FC Plzen Field 22 1 - 0 
100 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 12:55 IFK Norrköping  -  SpG Oderberg/Lunow Field 23 5 - 0 
101 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 12:55 FC Vikings  -  Tamworth FC Academy Red Field 24 1 - 0 
102 B00/01/02 Group 1 Fri 02/08/2019 12:55 Dösjöbro IF  -  IFK Fjärås Atletik 0 - 1 
103 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Mokykla OLIMPAS  -  Brøndby IF 1 Field 13 6 - 3 
104 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Greve Fodbold 2  -  FC Kaskad 2 Field 25B 11 - 0 
105 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 13:00 Brøndby IF 1  -  FC Plzen Field 25C 9 - 1 
106 B07 Group 1 Fri 02/08/2019 13:00 Örgryte IS 1  -  JK Tabasalu Field 25D 2 - 2 
107 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 13:00 FC Kaskad 1  -  FC Nakskov Field 27A 7 - 0 
108 B07 Group 2 Fri 02/08/2019 13:00 LB07  -  Rising Star Football Field 27B 19 - 0 
109 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Brøndby IF 2:2  -  Frederikssund FB 1 Field 27C 2 - 2 
110 B07 Group 3 Fri 02/08/2019 13:00 Fox Football  -  Ystad IF FF Field 27D 6 - 4 
111 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 13:30 FC Bellevue 1  -  Borstahusens BK Field 25 8 - 1 
112 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 13:30 Sandsbro AIK  -  Solrød FC 1 Field 25A 2 - 2 
113 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 13:30 Askeröds IF  -  Brøndby IF 2 Field 26 2 - 6 
114 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 13:30 Rising Star Football  -  Ekhagens IF 1 Field 27 2 - 3 
115 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 13:30 MPS  -  Solrød FC 2 Field 28 3 - 0 
116 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 13:55 FC Kaskad  -  Solrød FC Field 13 3 - 1 
117 B09 Group 1 Fri 02/08/2019 13:55 Brøndby IF 2  -  Hvidovre IF 2 Field 25B 7 - 2 
118 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 13:55 Holbæk B&I 2  -  Hvidovre IF 1 Field 25C 0 - 19 
119 B09 Group 2 Fri 02/08/2019 13:55 Rosenhøj BK  -  FM Klaipeda Field 25D 3 - 11 
120 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 13:55 Fox Football  -  Limhamns FF Field 27C 5 - 0 
121 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 13:55 Greve Fodbold 1  -  Hvidovre IF 3 Field 27D 3 - 0 wo 
122 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Tamworth FC Academy Yellow  -  Järla IF FK Field 7 6 - 0 
123 B00/01/02 Group 2 Fri 02/08/2019 14:00 Nesodden IF  -  Rising Star Football Field 21 0 - 0 
124 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 KSE Ivancsa  -  Janakkalan Pallo Field 22 1 - 1 
125 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Hammarby IF  -  Fox Football Field 23 0 - 0 
126 B00/01/02 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 Snekkersten IF  -  Fristad Goif/Sparsörs AIK Field 24 1 - 3 
127 B00/01/02 Group 3 Fri 02/08/2019 14:00 Glumslövs FF  -  Stord Fotball Atletik 0 - 3 wo 
128 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 FC Kaskad 2  -  Frederikssund FB 2 Field 27A 5 - 5 
129 B07 Group 4 Fri 02/08/2019 14:00 Ballerup-Skovlunde Fodbold  -  Örgryte IS 2 Field 27B 3 - 2 
130 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 14:25 Färjestadens GoIF 2  -  FC Kaskad Field 25 1 - 2 
131 B05 Group 1 Fri 02/08/2019 14:25 IFK Fjärås  -  FC Nakskov Field 25A 1 - 5 
132 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 14:25 Vanløse IF  -  LB07 Field 26 4 - 4 
133 B05 Group 2 Fri 02/08/2019 14:25 Lyckå FF 2  -  Mokykla OLIMPAS Field 27 4 - 3 
134 B06 Group 3 Fri 02/08/2019 14:25 AIK  -  ØUB Field 28 7 - 0 
135 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 Åhus IF 1  -  Ekhagens IF Field 13 2 - 0 
136 G07/08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 FK Karlskrona  -  Borgeby FK Field 25B 7 - 2 
137 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 IFK Klagshamn  -  VMA IK Field 25C 5 - 0 
138 G07/08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 Herlufsholm GF  -  Åhus IF 2 Field 25D 4 - 1 
139 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 Helsingborgs IF 1  -  Slagelse Boldklub 1 Field 27A 1 - 6 
140 B08 Group 1 Fri 02/08/2019 14:50 Brøndby IF 2  -  Rapid Plzen Field 27B 5 - 2 
141 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 Helsingborg City FC  -  Brøndby IF 1 Field 27C 1 - 2 
142 B08 Group 2 Fri 02/08/2019 14:50 Slagelse Boldklub 2  -  FK Karlskrona 2 Field 27D 4 - 2 
143 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 JOGA SC  -  Samuel Whitbread Field 7 0 - 2 
144 B04 Group 1 Fri 02/08/2019 15:05 Albertslund IF  -  Bara GIF Field 21 6 - 1 
145 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 Brøndby IF  -  Hossmo BK Field 22 1 - 0 
146 B04 Group 2 Fri 02/08/2019 15:05 FC Kaskad  -  SHIGA FA 1 Field 23 1 - 2 
147 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 15:05 Csepel UPSE  -  Tallboda IF Field 24 0 - 4 
148 B04 Group 3 Fri 02/08/2019 15:05 VAKANT  -  SV Drochtersen Assel Atletik 0 - 3 wo 
149 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 15:20 Färjestadens GoIF 1  -  Fox Football Field 25 2 - 3 
150 B05 Group 3 Fri 02/08/2019 15:20 Lyckå FF 1  -  Bara GIF Field 25A 4 - 0 
151 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 15:20 Mörrums GoIS FK 2  -  Älvsjö AIK Field 26 1 - 0 
152 B05 Group 4 Fri 02/08/2019 15:20 Rising Star Football  -  BK Höllviken Field 27 1 - 10 
153 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 15:20 Vidingsjö MoIF  -  Rising Star Football Field 28 0 - 4 
154 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 15:45 FM Klaipeda 1  -  FC Nakskov 1 Field 27A 1 - 2 
155 B08 Group 3 Fri 02/08/2019 15:45 ØUB  -  Helsingborgs IF 2 Field 27B 1 - 5 
156 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 15:45 Dalby GIF  -  KFUM Roskilde BK Field 27C 2 - 7 
157 B08 Group 4 Fri 02/08/2019 15:45 FC Nakskov 2  -  FK Karlskrona 1 Field 27D 1 - 23 
158 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 Bröndby IF  -  IFK Fjärås Field 7 7 - 0 
159 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 16:00 TUIL Tromsdalen Fotball  -  Nordstrand IF Field 21 4 - 0 
160 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 Arboga Södra IF  -  JK Tabasalu Field 22 0 - 3 
161 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 16:00 IFK Klagshamn  -  Rælingen FK Field 23 0 - 5 
162 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 16:00 Södra Sandby IF/GoF IF  -  SiPS/WJK YJ Field 24 2 - 2 
163 B04 Group 4 Fri 02/08/2019 16:00 VAKANT:2  -  Rising Star Football Atletik 0 - 3 wo 
164 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 FC Djursholm  -  FC Viktoria Plzen Field 25 1 - 4 
165 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 VMA IK  -  IFK Fjärås Field 25A 3 - 5 
166 G05/06 Group 2 Fri 02/08/2019 16:15 Brøndby IF 2  -  Ängelholms FF Field 26 1 - 4 
167 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 16:15 Landvetter IF  -  Svedala IF Field 27 3 - 3 
168 G05/06 Group 1 Fri 02/08/2019 16:15 Rödeby AIF  -  Brøndby IF 1 Field 28 0 - 3 
169 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 16:40 Holbæk B&I 1  -  Mokykla OLIMPAS Field 13 6 - 1 
170 B09 Group 3 Fri 02/08/2019 16:40 Brøndby IF 1  -  FC Kaskad 2 Field 25B 9 - 2 
171 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 16:40 FC Nakskov  -  Fox Football Field 25C 2 - 4 
172 B09 Group 4 Fri 02/08/2019 16:40 Limhamns FF  -  Hvidovre IF 3 Field 25D 3 - 0 wo 
173 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Skoghall  -  Hällbybrunns IF Field 7 6 - 0 
174 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Österåker  -  Hyllie IK Field 21 0 - 1 
175 G04 Group 1 Fri 02/08/2019 17:05 ØUB  -  Vikingstad SK Field 22 2 - 1 
176 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IF Böljan  -  Åkersberga BK Field 23 2 - 0 
177 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 IFK Fjärås  -  QBIK Field 24 0 - 1 
178 G04 Group 2 Fri 02/08/2019 17:05 VAKANT  -  Brøndby IF Atletik 0 - 3 wo 
179 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 17:10 JOGA SC  -  FC Bellevue 1 Field 25 4 - 4 
180 B06 Group 2 Fri 02/08/2019 17:10 Solrød FC 1  -  Borstahusens BK Field 25A 0 - 4 
181 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 17:10 SiPS  -  Askeröds IF Field 26 2 - 3 
182 B06 Group 4 Fri 02/08/2019 17:10 Ekhagens IF 1  -  Brøndby IF 2 Field 27 0 - 5 
183 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 Södra Sandby IF  -  JOGA SC Field 7 1 - 1 
184 B03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Fjärås  -  Bröndbystrand IK Field 21 0 - 1 
185 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 AFC Comprest Bucuresti  -  Hammarby IF Field 22 3 - 0 
186 B03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:00 Rising Star Football  -  Sandsbro AIK 2 Field 23 3 - 0 
187 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 18:00 Brøndby IF  -  Varosgazda Field 24 3 - 0 
188 B03 Group 3 Fri 02/08/2019 18:00 IFK Klagshamn  -  JK Tabasalu Atletik 1 - 0 
189 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Hammarby IF FF  -  Bröndby IF Field 7 0 - 2 
190 G02/03 Group 1 Fri 02/08/2019 18:55 Nordstrand IF  -  IFK Fjärås Field 21 4 - 1 
191 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rising Star Football  -  Arboga Södra IF Field 22 5 - 0 
192 G02/03 Group 2 Fri 02/08/2019 18:55 Rælingen FK  -  JK Tabasalu Field 23 6 - 1 
193 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 18:55 Sandsbro AIK 1  -  IFK Norrköping Field 24 0 - 5 
194 B03 Group 4 Fri 02/08/2019 18:55 SpG Oderberg/Lunow  -  FC Plzen Atletik 0 - 0