Matcher Sön 2019-06-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
54 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Vikens IK  -  Eskilsminne IF Ängelholms FF A  
55 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 09:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Vikens IK:Svart Hjärnarps plåtslageri A  
59 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Ängelholms FF  -  DFK Hasko Hjärnarps plåtslageri B  
135 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Fortuna FF  -  DFK Hasko Leeman Entreprenad  
136 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Hjärnarps GIF  -  Gislövs IF Coller A&J  
152 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 09:30 Vikens IK  -  Västra Karups IF Ähem A  
153 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Asarum IF:Blå  -  Eskilsminne IF Ähem B  
171 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Fortuna FF:Röd  -  Fortuna FF:Svart Ängelholms FF B  
60 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 10:00 HBK Elitfotboll AB  -  Ängelholms FF:2 Ängelholms FF A  
66 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 10:00 Borgeby Fotbollsklubb:1  -  Västra Karups IF Hjärnarps plåtslageri A  
67 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 10:00 BK Astrio:Svart  -  Borgeby Fotbollsklubb:2 Hjärnarps plåtslageri B  
137 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 10:00 IFK Klagshamn:1  -  Trelleborg FF:Blå Leeman Entreprenad  
138 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 10:00 Ängelholms FF  -  Vejby IF Coller A&J  
151 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 Hjärnarps GIF  -  Ängelholms FF Ähem A  
154 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:00 Asarum IF:Vit  -  FC Staffanstorp:Blå Ähem B  
172 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 IF Lödde  -  Råå IF Ängelholms FF B  
70 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Eskilsminne IF  -  BK Astrio:Gul Hjärnarps plåtslageri B  
139 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Gislövs IF  -  DFK Hasko Coller A&J  
155 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:30 Hittarps ik:Hik vit  -  Hjärnarps GIF Ähem B  
140 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 11:00 Hjärnarps GIF  -  Fortuna FF Leeman Entreprenad  
156 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:00 Hittarps ik:Hiksvart  -  Vikens IK Ängelholms FF A  
157 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Ängelholms FF  -  Asarum IF:Blå Ähem A  
173 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Fortuna FF:Röd  -  IF Lödde Ängelholms FF B  
71 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 11:30 Ängelholms FF:2  -  Eskilsminne IF:Blå Ängelholms FF A  
73 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 11:30 DFK Hasko  -  Vikens IK Hjärnarps plåtslageri A  
74 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 11:30 Borgeby Fotbollsklubb:2  -  HBK Elitfotboll AB Hjärnarps plåtslageri B  
141 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 11:30 Vejby IF  -  IFK Klagshamn:1 Leeman Entreprenad  
142 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 11:30 Trelleborg FF:Blå  -  Ängelholms FF Coller A&J  
158 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:30 Västra Karups IF  -  Asarum IF:Vit Ähem B  
159 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Eskilsminne IF  -  Hittarps ik:Hik vit Ähem A  
174 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Råå IF  -  Fortuna FF:Svart Ängelholms FF B  
77 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 12:00 Västra Karups IF  -  Ängelholms FF Hjärnarps plåtslageri B  
143 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 12:00 DFK Hasko  -  Hjärnarps GIF Coller A&J  
160 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 12:00 FC Staffanstorp:Blå  -  Hittarps ik:Hiksvart Ähem B  
78 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 12:30 Vikens IK:Svart  -  BK Astrio:Svart Ängelholms FF A  
84 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 12:30 Vikens IK  -  Borgeby Fotbollsklubb:1 Hjärnarps plåtslageri A  
161 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 12:30 Asarum IF:Blå  -  Hjärnarps GIF Ähem B  
162 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 12:30 Asarum IF:Vit  -  Vikens IK Ähem A  
175 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 12:30 Råå IF  -  Fortuna FF:Röd Ängelholms FF B  
85 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 13:00 Ängelholms FF:2  -  Borgeby Fotbollsklubb:2 Hjärnarps plåtslageri A  
91 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 BK Astrio:Gul  -  Ängelholms FF Hjärnarps plåtslageri B  
144 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Fortuna FF  -  Gislövs IF Leeman Entreprenad  
163 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Eskilsminne IF  -  Ängelholms FF Ängelholms FF A  
164 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:00 FC Staffanstorp:Blå  -  Västra Karups IF Ähem A  
176 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Fortuna FF:Svart  -  IF Lödde Ängelholms FF B  
92 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 13:30 HBK Elitfotboll AB  -  Vikens IK:Svart Ängelholms FF A  
98 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 13:30 Borgeby Fotbollsklubb:1  -  Eskilsminne IF Hjärnarps plåtslageri A  
99 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 13:30 Eskilsminne IF:Blå  -  BK Astrio:Svart Hjärnarps plåtslageri B  
145 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 13:30 IFK Klagshamn:1  -  Ängelholms FF Leeman Entreprenad  
146 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 13:30 Vejby IF  -  Trelleborg FF:Blå Coller A&J  
165 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Hittarps ik:Hik vit  -  Asarum IF:Blå Ähem B  
166 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:30 Hittarps ik:Hiksvart  -  Asarum IF:Vit Ähem A  
103 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 14:00 DFK Hasko  -  Västra Karups IF Hjärnarps plåtslageri B  
167 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 14:00 Hjärnarps GIF  -  Eskilsminne IF Ähem B  
104 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 14:30 Vikens IK:Svart  -  Borgeby Fotbollsklubb:2 Hjärnarps plåtslageri A  
147 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 14:30 DFK Hasko  -  IFK Klagshamn:1 Leeman Entreprenad  
168 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 14:30 Vikens IK  -  FC Staffanstorp:Blå Ängelholms FF A  
169 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 14:30 Ängelholms FF  -  Hittarps ik:Hik vit Ähem A  
110 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 15:00 Eskilsminne IF:Blå  -  HBK Elitfotboll AB Hjärnarps plåtslageri B  
117 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 DFK Hasko  -  BK Astrio:Gul Hjärnarps plåtslageri A  
148 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 Ängelholms FF  -  Gislövs IF Leeman Entreprenad  
149 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 Trelleborg FF:Blå  -  Hjärnarps GIF Coller A&J  
170 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 15:00 Västra Karups IF  -  Hittarps ik:Hiksvart Ängelholms FF A  
111 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 15:30 BK Astrio:Svart  -  Ängelholms FF:2 Ähem A  
118 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 Vikens IK  -  Västra Karups IF Ängelholms FF A  
123 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 Eskilsminne IF  -  Ängelholms FF Hjärnarps plåtslageri B  
124 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 BK Astrio:Gul  -  Borgeby Fotbollsklubb:1 Hjärnarps plåtslageri A  
150 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 Fortuna FF  -  Vejby IF Leeman Entreprenad