Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
33 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 16:00 Höganäs BK   -   Virum-Sorgenfri BK:2 Coller A&J  
29 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 16:00 Virum-Sorgenfri BK:1   -   Lilla Torg FF Ängelholms FF  
176 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Fortuna FF:Svart   -   IF Lödde Ängelholms FF B  
175 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 12:30 Råå IF   -   Fortuna FF:Röd Ängelholms FF B  
174 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Råå IF   -   Fortuna FF:Svart Ängelholms FF B  
173 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Fortuna FF:Röd   -   IF Lödde Ängelholms FF B  
172 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 IF Lödde   -   Råå IF Ängelholms FF B  
171 F7 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Fortuna FF:Röd   -   Fortuna FF:Svart Ängelholms FF B  
28 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Virum-Sorgenfri BK:1   -   Ängelholms FF gul Ängelholms FF  
27 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Virum-Sorgenfri BK:2   -   Ängelholms FF blå Coller A&J  
26 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 15:00 Husie:2   -   Höganäs BK:2 Ängelholms FF  
25 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 14:30 Lilla Torg FF   -   Höganäs BK Ängelholms FF  
24 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 15:00 Husie:1   -   Skäldervikens IF Coller A&J  
23 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 14:00 Ryssby IF   -   Laholms FK Ähem  
22 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 14:00 Helsingborgs FF   -   Munka Ljungby IF Coller A&J  
21 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 13:30 Virum-Sorgenfri BK:1   -   Höganäs BK:2 Ängelholms FF  
20 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 13:30 Ängelholms FF gul   -   Virum-Sorgenfri BK:2 Coller A&J  
19 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Höganäs BK   -   Husie:2 Ängelholms FF  
18 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Laholms FK   -   Skäldervikens IF Ähem  
17 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Helsingborgs FF   -   Ryssby IF Coller A&J  
16 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 12:30 Munka Ljungby IF   -   Husie:1 Ängelholms FF  
15 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 12:00 Lilla Torg FF   -   Ängelholms FF blå Ähem  
14 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 12:00 Virum-Sorgenfri BK:2   -   Husie:2 Coller A&J  
13 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 11:30 Ängelholms FF gul   -   Höganäs BK Ängelholms FF  
12 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 11:30 Husie:1   -   Ryssby IF Ähem  
11 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 11:30 Skäldervikens IF   -   Munka Ljungby IF Coller A&J  
10 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Laholms FK   -   Helsingborgs FF Ähem  
9 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 11:00 Ängelholms FF blå   -   Virum-Sorgenfri BK:1 Ängelholms FF  
8 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Höganäs BK:2   -   Lilla Torg FF Coller A&J  
7 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 09:30 Husie:2   -   Ängelholms FF gul Ähem  
6 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 10:00 Ryssby IF   -   Skäldervikens IF Coller A&J  
3 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 09:30 Helsingborgs FF   -   Husie:1 Ängelholms FF  
2 F12 Grupp A Lör 2019-06-29 09:30 Ängelholms FF blå   -   Höganäs BK:2 Coller A&J  
48 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 16:00 Sundby Boldklub:1   -   Billesholms Ik Leeman Entreprenad  
47 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 15:00 Ängelholms FF gul   -   Munka-Ljungby IF Leeman Entreprenad  
46 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Frederiksværk Fodboldklub:Hold 1   -   Sundby Boldklub:2 Leeman Entreprenad  
45 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 14:30 Vikens IK   -   Ekets GoIF Hjärnarps plåtslageri  
44 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Billesholms Ik   -   Ängelholms FF blå Hjärnarps plåtslageri  
43 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 14:00 Munka-Ljungby IF   -   Frederiksværk Fodboldklub:Hold 2 Hjärnarps plåtslageri  
42 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 14:30 Frederiksværk Fodboldklub:Hold 1   -   Sundby Boldklub:1 Leeman Entreprenad  
41 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 14:00 Sundby Boldklub:2   -   Teckomatorp SK Leeman Entreprenad  
40 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Ekets GoIF   -   Ängelholms FF gul Leeman Entreprenad  
39 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 12:30 Munka-Ljungby IF   -   Vikens IK Leeman Entreprenad  
38 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 12:30 Teckomatorp SK   -   Sundby Boldklub:1 Hjärnarps plåtslageri  
37 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 12:00 Ängelholms FF blå   -   Sundby Boldklub:2 Hjärnarps plåtslageri  
36 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 12:00 Frederiksværk Fodboldklub:Hold 2   -   Ekets GoIF Leeman Entreprenad  
35 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 11:30 Billesholms Ik   -   Frederiksværk Fodboldklub:Hold 1 Hjärnarps plåtslageri  
34 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 11:30 Vikens IK   -   Ängelholms FF gul Leeman Entreprenad  
31 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sundby Boldklub:2   -   Billesholms Ik Leeman Entreprenad  
30 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 10:00 Ängelholms FF gul   -   Frederiksværk Fodboldklub:Hold 2 Hjärnarps plåtslageri  
5 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 09:30 Ekets GoIF   -   Munka-Ljungby IF Hjärnarps plåtslageri  
4 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 10:00 Sundby Boldklub:1   -   Ängelholms FF blå Leeman Entreprenad  
1 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 09:30 Frederiksværk Fodboldklub:Hold 1   -   Teckomatorp SK Leeman Entreprenad  
148 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 Ängelholms FF   -   Gislövs IF Leeman Entreprenad  
147 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 14:30 DFK Hasko   -   IFK Klagshamn:1 Leeman Entreprenad  
146 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 13:30 Vejby IF   -   Trelleborg FF:Blå Coller A&J  
145 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 13:30 IFK Klagshamn:1   -   Ängelholms FF Leeman Entreprenad  
144 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Fortuna FF   -   Gislövs IF Leeman Entreprenad  
143 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 12:00 DFK Hasko   -   Hjärnarps GIF Coller A&J  
142 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 11:30 Trelleborg FF:Blå   -   Ängelholms FF Coller A&J  
141 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 11:30 Vejby IF   -   IFK Klagshamn:1 Leeman Entreprenad  
140 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 11:00 Hjärnarps GIF   -   Fortuna FF Leeman Entreprenad  
139 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Gislövs IF   -   DFK Hasko Coller A&J  
138 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 10:00 Ängelholms FF   -   Vejby IF Coller A&J  
137 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 10:00 IFK Klagshamn:1   -   Trelleborg FF:Blå Leeman Entreprenad  
136 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Hjärnarps GIF   -   Gislövs IF Coller A&J  
135 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Fortuna FF   -   DFK Hasko Leeman Entreprenad  
117 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 DFK Hasko   -   BK Astrio:Gul Hjärnarps plåtslageri A  
111 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 15:30 BK Astrio:Svart   -   Ängelholms FF:2 Ähem A  
110 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 15:00 Eskilsminne IF:Blå   -   HBK Elitfotboll AB Hjärnarps plåtslageri B  
104 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 14:30 Vikens IK:Svart   -   Borgeby Fotbollsklubb:2 Hjärnarps plåtslageri A  
103 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 14:00 DFK Hasko   -   Västra Karups IF Hjärnarps plåtslageri B  
99 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 13:30 Eskilsminne IF:Blå   -   BK Astrio:Svart Hjärnarps plåtslageri B  
98 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 13:30 Borgeby Fotbollsklubb:1   -   Eskilsminne IF Hjärnarps plåtslageri A  
92 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 13:30 HBK Elitfotboll AB   -   Vikens IK:Svart Ängelholms FF A  
91 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 BK Astrio:Gul   -   Ängelholms FF Hjärnarps plåtslageri B  
85 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 13:00 Ängelholms FF:2   -   Borgeby Fotbollsklubb:2 Hjärnarps plåtslageri A  
84 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 12:30 Vikens IK   -   Borgeby Fotbollsklubb:1 Hjärnarps plåtslageri A  
78 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 12:30 Vikens IK:Svart   -   BK Astrio:Svart Ängelholms FF A  
77 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 12:00 Västra Karups IF   -   Ängelholms FF Hjärnarps plåtslageri B  
74 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 11:30 Borgeby Fotbollsklubb:2   -   HBK Elitfotboll AB Hjärnarps plåtslageri B  
73 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 11:30 DFK Hasko   -   Vikens IK Hjärnarps plåtslageri A  
71 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 11:30 Ängelholms FF:2   -   Eskilsminne IF:Blå Ängelholms FF A  
70 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Eskilsminne IF   -   BK Astrio:Gul Hjärnarps plåtslageri B  
67 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 10:00 BK Astrio:Svart   -   Borgeby Fotbollsklubb:2 Hjärnarps plåtslageri B  
66 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 10:00 Borgeby Fotbollsklubb:1   -   Västra Karups IF Hjärnarps plåtslageri A  
60 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 10:00 HBK Elitfotboll AB   -   Ängelholms FF:2 Ängelholms FF A  
59 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Ängelholms FF   -   DFK Hasko Hjärnarps plåtslageri B  
55 F9 Grupp B Sön 2019-06-30 09:30 Eskilsminne IF:Blå   -   Vikens IK:Svart Hjärnarps plåtslageri A  
54 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 09:30 Vikens IK   -   Eskilsminne IF Ängelholms FF A  
170 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 15:00 Västra Karups IF   -   Hittarps ik:Hiksvart Ängelholms FF A  
169 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 14:30 Ängelholms FF   -   Hittarps ik:Hik vit Ähem A  
168 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 14:30 Vikens IK   -   FC Staffanstorp:Blå Ängelholms FF A  
167 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 14:00 Hjärnarps GIF   -   Eskilsminne IF Ähem B  
166 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:30 Hittarps ik:Hiksvart   -   Asarum IF:Vit Ähem A  
165 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Hittarps ik:Hik vit   -   Asarum IF:Blå Ähem B  
164 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:00 FC Staffanstorp:Blå   -   Västra Karups IF Ähem A  
163 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Eskilsminne IF   -   Ängelholms FF Ängelholms FF A  
162 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 12:30 Asarum IF:Vit   -   Vikens IK Ähem A  
161 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 12:30 Asarum IF:Blå   -   Hjärnarps GIF Ähem B  
160 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 12:00 FC Staffanstorp:Blå   -   Hittarps ik:Hiksvart Ähem B  
159 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Eskilsminne IF   -   Hittarps ik:Hik vit Ähem A  
158 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:30 Västra Karups IF   -   Asarum IF:Vit Ähem B  
157 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Ängelholms FF   -   Asarum IF:Blå Ähem A  
156 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:00 Hittarps ik:Hiksvart   -   Vikens IK Ängelholms FF A  
155 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:30 Hittarps ik:Hik vit   -   Hjärnarps GIF Ähem B  
154 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:00 Asarum IF:Vit   -   FC Staffanstorp:Blå Ähem B  
153 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Asarum IF:Blå   -   Eskilsminne IF Ähem B  
152 F8 Grupp 2 Sön 2019-06-30 09:30 Vikens IK   -   Västra Karups IF Ähem A  
151 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 Hjärnarps GIF   -   Ängelholms FF Ähem A  
49 F11 Grupp A Lör 2019-06-29 15:00 Teckomatorp SK   -   Ängelholms FF blå Hjärnarps plåtslageri  
32 F12 Grupp B Lör 2019-06-29 15:00 Munka Ljungby IF   -   Laholms FK Ähem  
50 F11 Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Frederiksværk Fodboldklub:Hold 2   -   Vikens IK Hjärnarps plåtslageri  
149 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 Trelleborg FF:Blå   -   Hjärnarps GIF Coller A&J  
150 F10 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 Fortuna FF   -   Vejby IF Leeman Entreprenad  
118 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 Vikens IK   -   Västra Karups IF Ängelholms FF A  
123 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 Eskilsminne IF   -   Ängelholms FF Hjärnarps plåtslageri B  
124 F9 Grupp A Sön 2019-06-30 15:30 BK Astrio:Gul   -   Borgeby Fotbollsklubb:1 Hjärnarps plåtslageri A