Matcher på Stallbyggen
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | plan | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
304 | P12 | Grupp 5 | 11:00 | Sandsbro AIK 1 | - | Klågerups GIF | Stallbyggen | X - X |
103 | P10 | Grupp 4 | 11:40 | Bjärreds IF Röd | - | Eket Goif Vit | Stallbyggen | X - X |
203 | P11 | Grupp 4 | 12:20 | Mjällby AIF | - | Bjärred IF Gul | Stallbyggen | X - X |
312 | P12 | Grupp 4 | 13:00 | Skegrie BK | - | Staffanstorp United | Stallbyggen | X - X |
109 | P10 | Grupp 3 | 13:40 | Sölvesborgs GOIF Vit | - | IF Lödde Svart | Stallbyggen | X - X |
210 | P11 | Grupp 3 | 14:20 | Bjärred IF Röd | - | Oxie SK Vit | Stallbyggen | X - X |
321 | P12 | Grupp 3 | 15:00 | Hyllie IK grön | - | IF Lödde Svart | Stallbyggen | X - X |
327 | P12 | Grupp 9 | 15:40 | Sandsbro AIK 2 | - | Oxie SK vit | Stallbyggen | X - X |
121 | P10 | Grupp 7 | 16:20 | Oxie SK Blå | - | Sölvesborgs GOIF | Stallbyggen | X - X |
123 | P10 | Grupp 1 | 17:00 | IF Lödde Gul | - | Tomelilla IF | Stallbyggen | X - X |
337 | P12 | PO-grupp A 5 | 08:00 | Mörrums Gois Fotbollsklubb | - | Tomelilla IF | Stallbyggen | X - X |
228 | P11 | PO-grupp A 5 | 08:40 | Ifö Bromölla IF | - | Hörby FF Vit | Stallbyggen | X - X |
377 | P12 | PO-grupp A 7 | 09:20 | IFK OSBY | - | Sandsbro AIK 1 | Stallbyggen | X - X |
128 | P10 | PO-grupp A 5 | 10:00 | FC Rosengård Lag Z | - | Mjällby AIF Svart | Stallbyggen | X - X |
373 | P12 | PO-grupp A 7 | 10:40 | Skegrie BK | - | IFK OSBY | Stallbyggen | X - X |
136 | P10 | PO-grupp A 1 | 11:20 | Eket Goif Vit | - | LB07 | Stallbyggen | X - X |
241 | P11 | PO-grupp A 3 | 12:00 | Oxie SK Vit | - | IF Lödde Svart | Stallbyggen | X - X |
354 | P12 | PO-grupp A 6 | 12:40 | Hässleholms IF 2 | - | Sandsbro AIK 2 | Stallbyggen | X - X |
245 | P11 | PO-grupp A 1 | 14:40 | Bjärred IF Gul | - | Sölvesborg GIF | Stallbyggen | X - X |
359 | P12 | PO-grupp A 3 | 15:20 | Perstorp Bälinge IK | - | Mjällby AIF | Stallbyggen | X - X |
151 | P10 | PO-grupp A 4 | 16:00 | Oxie SK Blå | - | Bjärreds IF Röd | Stallbyggen | X - X |
363 | P12 | PO-grupp A 7 | 16:40 | IFK OSBY | - | Räppe GoIF Svart | Stallbyggen | X - X |
368 | P12 | PO-grupp A 1 | 17:20 | Hyllie IK grön | - | Växjö Norra IF | Stallbyggen | X - X |
158 | P10 | PO-grupp A 5 | 18:00 | FC Rosengård Lag Z | - | STAFFANSTORP United Blå | Stallbyggen | X - X |
259 | P11 | PO-grupp A 6 | 18:40 | Mjällby AIF | - | Bjärred IF Blå | Stallbyggen | X - X |
261 | P11 | PO-grupp A 13 | 08:00 | Tomelilla IF | - | Omlottning | Stallbyggen | |
383 | P12 | PO-grupp A 8 | 08:40 | Sölvesborg GIF SGIF P12 | - | Omlottning | Stallbyggen | |
386 | P12 | PO-grupp A 10 | 09:20 | Staffanstorp United | - | Hässleholms IF 2 | Stallbyggen | |
268 | P11 | PO-grupp A 11 | 10:00 | Eket Goif Vit | - | Häljarps IF 2 | Stallbyggen | |
168 | P10 | PO-grupp A 11 | 10:40 | Bjärreds IF Gul | - | IF Lödde Svart | Stallbyggen | |
393 | P12 | PO-grupp A 8 | 11:20 | Hyllie IK grön | - | Sölvesborg GIF SGIF P12 | Stallbyggen | |
177 | P10 | PO-grupp A 13 | 12:00 | IFK Knislinge | - | Eket Goif Vit | Stallbyggen | |
397 | P12 | PO-grupp A 10 | 12:40 | IF Lödde Svart | - | Staffanstorp United | Stallbyggen | |
403 | P12 | PO-grupp A 15 | 13:20 | Eket Goif Vit | - | IFK OSBY | Stallbyggen | |
407 | P12 | PO-grupp A 11 | 14:40 | Dösjöbro IF 2 | - | Bjärreds IF Röd | Stallbyggen |