ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matches on pitch not ready

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis
9 F11 Grupp 1 not ready Frillesås FF  -  Dösjöbro IF:2 not ready X - X 
10 F11 Grupp 1 not ready Stafsinge IF  -  Kungälvs FF:Grön not ready X - X 
19 F11 Grupp 2 not ready Hjuviks AIK:Lag Blå  -  Romelanda UF not ready X - X 
20 P10 Grupp 2 not ready ik kongahälla:RÖD  -  Trönninge BK:Svart not ready X - X 
29 F11 Grupp 3 not ready Nödinge SK:Blå  -  Hjuviks AIK:Lag Vit not ready X - X 
30 F11 Grupp 3 not ready Footballclub Stenungsunds IF  -  Dösjöbro IF:1 not ready X - X 
179 P11 PO-grupp A 3 not ready IFK Fjärås:Röd   -  Annebergs IF:2  not ready  
180 P11 PO-grupp A 1 not ready Partille IF:RÖD   -  Annebergs IF:1  not ready  
181 P11 PO-grupp A 3 not ready Åsa IF:2   -  Frillesås FF:Grön  not ready  
182 P11 PO-grupp A 2 not ready Jonsereds IF:Svart   -  Veddige BK  not ready  
183 P11 PO-grupp A 2 not ready Bergdalens IK:2   -  Bergdalens IK:1  not ready  
184 P11 PO-grupp A 1 not ready BK Astrio: Svart   -  Frillesås FF:Vit  not ready  
201 P11 PO-grupp A 4 not ready Kållered SK:Röd   -  Kållered SK:Grön  not ready  
202 P11 PO-grupp A 4 not ready Jonsereds IF:Gul   -  Sätila SK:1  not ready  
203 P11 PO-grupp A 5 not ready Onsala BK   -  Sjömarkens IF  not ready  
204 P11 PO-grupp A 6 not ready Partille IF:SVART   -  Bollebygds IF  not ready  
205 P11 PO-grupp A 5 not ready BK Astrio: Gul   -  Ödsmåls IK  not ready  
206 P11 PO-grupp A 6 not ready HGH   -  Åsa IF:1  not ready  
226 P11 PO-grupp A 7 not ready Rydboholms SK:Vit   -  Lindome GIF:1  not ready  
227 P11 PO-grupp A 8 not ready Lindome GIF:3   -  Valinge IF  not ready  
228 P11 PO-grupp A 7 not ready Rävlanda AIS   -  Dalen/Krokslätts FF:Blå  not ready  
229 P11 PO-grupp A 8 not ready Lindome GIF:2   -  Rydboholms SK:Blå  not ready  
230 F12 PO-grupp A 1 not ready Dalsjöfors   -  Bergdalens IK:2  not ready  
328 F12 PO-grupp A 2 not ready Lindome GIF   -  Landvetter IF:Lila  not ready  
387 P12 PO-grupp A 1 not ready Trollenäs IF   -  Rydboholms SK:Blå  not ready  
388 P12 PO-grupp A 1 not ready Södra Vings Idrottsförening   -  Träslövsläge IF  not ready  
389 P12 PO-grupp A 2 not ready Åsa IF:2   -  Tvååkers IF  not ready  
390 P12 PO-grupp A 2 not ready Sävedalens Idrottsförening   -  GAIS:2  not ready  
395 P12 PO-grupp A 3 not ready Rävlanda AIS   -  Åsa IF:1  not ready  
396 P12 PO-grupp A 3 not ready Rydboholms SK:Vit   -  Annebergs IF  not ready  
397 P12 PO-grupp A 4 not ready Halmstad Bk:Blå   -  Valinge/Tofta  not ready  
398 P12 PO-grupp A 4 not ready Hovås/Billdal IF   -  Halmstad Bk:Svart  not ready  
423 F11 PO-grupp A 1 not ready Frillesås FF   -  Hjuviks AIK:Lag Blå  not ready  
424 F11 PO-grupp A 1 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
425 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
426 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
434 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
435 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
437 F11 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
462 F11 PO-grupp A 1 not ready Frillesås FF   -  Omlottning not ready  
463 F11 PO-grupp A 1 not ready Omlottning  -  Hjuviks AIK:Lag Blå  not ready  
464 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
465 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
474 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
475 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
476 F11 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
491 F10 PO-grupp A 1 not ready Rydboholms SK   -  Onsala BK:Blå  not ready  
492 F10 PO-grupp A 1 not ready Åsa IF:Gul   -  Onsala BK:Vit  not ready  
493 F10 PO-grupp A 2 not ready Kållered SK Blå:Vit   -  Lerums IS:Lila  not ready  
494 F10 PO-grupp A 2 not ready Värö United   -  IF Böljan Falkenberg  not ready  
495 F10 PO-grupp A 3 not ready Åsa IF:Svart   -  Lilla Träslövs FF:Vit  not ready  
496 F10 PO-grupp A 3 not ready Annebergs IF   -  Tölö IF  not ready  
502 F10 PO-grupp A 4 not ready Lilla Träslövs FF:Blå   -  Kållered SK Blå:Blå  not ready  
503 F10 PO-grupp A 4 not ready Lindome GIF   -  HGH  not ready  
504 F11 PO-grupp A 1 not ready Omlottning  -  Frillesås FF  not ready  
505 F11 PO-grupp A 1 not ready Hjuviks AIK:Lag Blå   -  Omlottning not ready  
506 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
507 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
519 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
520 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
521 F11 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
568 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
569 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
579 P10 PO-grupp A 8 not ready ik kongahälla:GRÖN   -  Omlottning not ready  
580 P10 PO-grupp A 8 not ready Dösjöbro IF:2   -  Omlottning not ready  
581 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  ik kongahälla:GRÖN  not ready  
584 F12 PO-grupp A 1 not ready Onsala BK:Vit   -  Bergdalens IK  not ready  
585 F12 PO-grupp A 2 not ready Träslövsläge IF   -  Onsala BK:Blå  not ready  
670 F12 Grupp 1 not ready Bergdalens IK  -  Åsa IF:Gul not ready X - X 
672 F12 Grupp 1 not ready Onsala BK:Blå  -  Lindome GIF not ready X - X 
674 F12 Grupp 2 not ready Gånghester SK / Målsryds IF  -  Dalsjöfors not ready X - X 
676 F12 Grupp 2 not ready Onsala BK:Vit  -  Landvetter IF:Lila not ready X - X 
739 P10 Grupp 1 not ready Träslövsläge IF  -  VAKANT not ready X - X 
741 P10 Grupp 2 not ready Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  -  Fässbergs IF:Ajax not ready X - X 
744 P10 Grupp 1 not ready VAKANT  -  Frillesås FF:Grön not ready X - X 
747 P10 Grupp 1 not ready VAKANT  -  Öjersjö:Blå not ready X - X 
752 P10 Grupp 1 not ready Tvååkers IF /Galtabäcks BK  -  VAKANT not ready X - X 
790 F11 Grupp 2 not ready Nol IK  -  Kungälvs FF:Vit not ready X - X