ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matches on pitch C-5

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis SMS
596 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 SĂ€tila SK:1  -  Annebergs IF:2 C-5 X - X 
604 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 RĂ€vlanda AIS  -  BK Astrio: Gul C-5 X - X 
615 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Veddige BK  -  Annebergs IF:1 C-5 X - X 
597 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Ă…sa IF:svart C-5 X - X 
622 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:2  -  KĂ„llered SK:Röd C-5 X - X 
628 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Bollebygds IF C-5 X - X 
614 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Bergdalens IK:2 C-5 X - X 
640 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Bergdalens IK:2  -  BK Astrio: Svart C-5 X - X 
646 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 GAIS:2  -  Annebergs IF C-5 X - X 
656 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Jonsereds IF:Svart  -  Ă…sa IF:2 C-5 X - X 
662 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„  -  Rydboholms SK:BlĂ„ C-5 X - X 
668 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 GAIS:2  -  Halmstad Bk:Svart C-5 X - X 
675 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 Onsala BK  -  Lindome GIF:3 C-5 X - X 
636 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Rosa  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-5 X - X 
87 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  GAIS:2 C-5 X - X 
329 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 08:00 Landvetter IF:BlĂ„   -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF  C-5 X - X 
373 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 08:30 RĂ€vlanda AIS   -  Rydboholms SK:Vit  C-5 X - X 
380 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 09:00 GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF   -  Ă…sa IF:svart  C-5 X - X 
372 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 09:30 Åsa IF:1   -  Annebergs IF  C-5 X - X 
353 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:00 Landvetter IF:BlĂ„   -  Ă…sa IF:svart  C-5 X - X 
314 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 Åsa IF:1   -  Rydboholms SK:Vit  C-5 X - X 
315 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 11:00 Annebergs IF   -  RĂ€vlanda AIS  C-5 X - X 
122 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 11:30 Partille IF:RÖD   -  BK Astrio: Svart  C-5 X - X 
142 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 12:00 KĂ„llered SK:Grön   -  SĂ€tila SK:1  C-5 X - X 
161 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 12:30 Rydboholms SK:Vit   -  RĂ€vlanda AIS  C-5 X - X 
159 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 13:00 Valinge IF   -  Rydboholms SK:BlĂ„  C-5 X - X 
21 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Balltorp FF  -  Trönninge BK:Grön C-5 X - X 
290 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 KĂ„llered SK BlĂ„:BlĂ„  -  Onsala BK:BlĂ„ C-5 X - X 
295 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 IF Böljan Falkenberg  -  Tölö IF C-5 X - X 
791 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:30 Nödinge SK:BlĂ„  -  Footballclub Stenungsunds IF C-5 X - X 
793 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 16:00 TrollenĂ€s IF  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1 C-5 X - X 
335 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:30 Lilla TrĂ€slövs FF:Vit  -  Onsala BK:BlĂ„ C-5 X - X 
336 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:00 VĂ€rö United  -  Annebergs IF C-5 X - X 
347 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:30 Lilla TrĂ€slövs FF:BlĂ„  -  KĂ„llered SK BlĂ„:Vit C-5 X - X 
795 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:00 Dösjöbro IF:1  -  Nödinge SK:BlĂ„ C-5 X - X 
757 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:30 Trönninge BK:Svart  -  Ă…sa Idrottsförening:Gul C-5 X - X 
37 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:00 GAIS:1  -  IF Mölndal Fotboll:Vit C-5 X - X 
364 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:30 Lindome GIF  -  VĂ€rö United C-5 X - X 
7 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 20:00 Dösjöbro IF:2  -  Stafsinge IF C-5 X - X 
560 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 10:00 ik kongahĂ€lla:RÖD   -  Ă–jersjö:Vit  C-5  
409 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:30 Lerums IS:Lila   -  VĂ€rö United  C-5  
411 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:00 Lilla TrĂ€slövs FF:Vit   -  Annebergs IF  C-5  
524 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 11:30 TrollenĂ€s IF   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  C-5 X - X 
547 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 12:00 ik kongahĂ€lla:GRÖN   -  Dösjöbro IF:2  C-5  
453 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF:Svart   -  Annebergs IF  C-5  
785 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:00 Nol IK   -  Hjuviks AIK:Lag Vit  C-5 X - X 
563 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 13:30 Omlottning  -  Omlottning C-5  
780 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 14:00 Nödinge SK:BlĂ„   -  Dösjöbro IF:2  C-5