ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matches on pitch C-3

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis SMS
592 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 BK Astrio: Svart  -  Jonsereds IF:Gul C-3 X - X 
602 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Valinge IF  -  Sjömarkens IF C-3 X - X 
608 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Lindome GIF:3  -  HGH C-3 X - X 
593 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
620 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 SĂ€tila SK:1  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-3 X - X 
626 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 RĂ€vlanda AIS  -  Partille IF:SVART C-3 X - X 
612 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Landvetter IF:Lila  -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF C-3 X - X 
638 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 KĂ„llered SK:Grön  -  Veddige BK C-3 X - X 
644 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 SĂ€vedalens Idrottsförening  -  HovĂ„s/Billdal IF C-3 X - X 
634 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Dalsjöfors  -  Landvetter IF:Lila C-3 X - X 
653 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Bergdalens IK:1  -  SĂ€tila SK:1 C-3 X - X 
660 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 Lindome GIF:2  -  RĂ€vlanda AIS C-3 X - X 
666 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 SĂ€vedalens Idrottsförening  -  Södra Vings Idrottsförening C-3 X - X 
673 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Halmstad Bk:BlĂ„  -  TrollenĂ€s IF C-3 X - X 
652 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Dalsjöfors  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
680 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:Vit  -  SĂ€vedalens Idrottsförening C-3 X - X 
352 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:00 Lindome GIF   -  TrĂ€slövslĂ€ge IF  C-3 X - X 
313 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:30 GAIS:2   -  Ă…sa IF:2  C-3 X - X 
587 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:00 Onsala BK:BlĂ„   -  Lindome GIF  C-3 X - X 
356 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:30 TvĂ„Ă„kers IF   -  GAIS:2  C-3 X - X 
244 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 10:00 Bergdalens IK:1   -  Jonsereds IF:Svart  C-3 X - X 
248 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 SĂ€tila SK:1   -  KĂ„llered SK:Röd  C-3 X - X 
263 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 11:00 Åsa IF:1   -  Partille IF:SVART  C-3 X - X 
111 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 11:30 Rydboholms SK:BlĂ„   -  Lindome GIF:3  C-3 X - X 
121 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 12:00 Åsa IF:2   -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd  C-3 X - X 
138 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 12:30 Åsa IF:1   -  Bollebygds IF  C-3 X - X 
745 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Åsa Idrottsförening:Gul  -  FĂ€ssbergs IF:Ajax C-3 X - X 
749 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 ik kongahĂ€lla:RÖD  -  Ă…sa Idrottsförening:Gul C-3 X - X 
39 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 IF Mölndal Fotboll:BlĂ„  -  Valinge IF C-3 X - X 
293 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:00 Annebergs IF  -  Lindome GIF C-3 X - X 
11 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 Hjuviks AIK:Lag BlĂ„  -  Nol IK C-3 X - X 
751 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:00 Öjersjö:BlĂ„  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-3 X - X 
23 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 Balltorp FF  -  Ă–jersjö:Vit C-3 X - X 
42 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 17:00 Dösjöbro IF:1  -  Valinge IF C-3 X - X 
13 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:30 KungĂ€lvs FF:Vit  -  Hjuviks AIK:Lag BlĂ„ C-3 X - X 
44 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 18:00 Valinge IF  -  Horreds IF C-3 X - X 
31 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 18:30 ik kongahĂ€lla:GRÖN  -  TrollenĂ€s IF C-3 X - X 
5 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:00 Dösjöbro IF:2  -  KungĂ€lvs FF:Grön C-3 X - X 
362 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:30 Lilla TrĂ€slövs FF:Vit  -  KĂ„llered SK BlĂ„:BlĂ„ C-3 X - X 
370 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 20:00 Lilla TrĂ€slövs FF:BlĂ„  -  Rydboholms SK C-3 X - X 
799 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:30 Hjuviks AIK:Lag Vit  -  Footballclub Stenungsunds IF C-3 X - X 
536 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 10:00 TvĂ„Ă„kers IF /GaltabĂ€cks BK   -  Trönninge BK:Svart  C-3  
408 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Vit   -  Rydboholms SK  C-3  
421 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:00 KĂ„llered SK BlĂ„:BlĂ„   -  Lindome GIF  C-3  
787 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 11:30 Stafsinge IF   -  KungĂ€lvs FF:Vit  C-3  
539 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 12:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:1   -  GAIS:1  C-3  
451 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 12:30 KĂ„llered SK BlĂ„:Vit   -  VĂ€rö United  C-3  
779 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 13:00 Romelanda UF   -  Nödinge SK:BlĂ„  C-3  
571 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 13:30 FĂ€ssbergs IF:PSV   -  TvĂ„Ă„kers IF /GaltabĂ€cks BK  C-3  
574 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 14:00 Dösjöbro IF:1   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1  C-3  
576 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 14:30 Dösjöbro IF:2   -  Omlottning C-3