ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matcher Sön 2019-06-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
405 P13 A-8-dels:01 Sön 2019-06-30 08:00 Västra Frölunda IF:Vit   -  Sjömarkens Idrottsförening  IP-3 1 - 2 
406 P13 B-8-dels:01 Sön 2019-06-30 08:00 Trollenäs if:2   -  Rydboholms SK  IP-2 3 - 1 
413 P13 B-8-dels:02 Sön 2019-06-30 08:00 Rävlanda AIS   -  Onsala BK:Gul  IP-1 1 - 4 
801 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 08:30 IFK Fjärås:Vit  -  Landvetter Idrottsförening 2003:Röd K-1  
802 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 08:30 Åsa IF 1  -  Frillesås FF: Vit K-2  
414 F13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 08:50 Onsala BK:Vit   -  LB07  IP-2 3 - 0 
415 P13 A-8-dels:02 Sön 2019-06-30 08:50 Västra Frölunda IF:Grön   -  Sandareds IF  IP-3 1 - 2 
416 F13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:50 LGM   -  Kinna IF  IP-1 1 - 0 
803 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:00 Säve SK  -  Åsa IF 2 K-1  
804 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:00 IFK Fjärås:Röd  -  Landvetter Idrottsförening 2003:Vit K-2  
441 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 09:30 Dösjöbro IF:2  -  Åsa IF 4 K-2  
805 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Frillesås FF: Grön  -  Åsa IF 3 K-1  
417 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 09:40 Vinbergs IF   -  Åsa IF:Svart  IP-2 2 - 0 
433 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 09:40 Alvesta GIF   -  Mossens BK  IP-3 5 - 4 es 
456 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 09:40 Trollenäs if:2   -  Onsala BK:Gul  IP-1 5 - 3 es 
438 P10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:00 Omlottning  -  Åsa Idrottsförening:Gul  C-1  
439 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:2   -  Frillesås FF:Grön  C-2  
440 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 10:00 Värö United:2  -  Romelanda UF:Gul K-2  
536 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 10:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK   -  Trönninge BK:Svart  C-3  
537 P10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 10:00 Träslövsläge IF   -  Fässbergs IF:Ajax  C-4  
543 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 10:00 Dösjöbro IF:1  -  Åsa IF 5 K-1  
560 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 10:00 ik kongahälla:RÖD   -  Öjersjö:Vit  C-5  
561 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 10:00 GAIS:1   -  Dösjöbro IF:1  C-6 X - X 
820 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 HGH: Röd  -  Åsa Idrottsförening:3 K-3  
821 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 Kållered SK:Blå  -  Landvetter IF:Grön K-4  
822 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 Landvetter IF:Rosa  -  Åsa Idrottsförening:2 K-5  
823 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 IFK Fjärås Röd  -  HGH: Blå K-6  
824 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:00 IFK Fjärås Vit  -  Kållered SK:Vit K-7  
825 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:00 Landvetter IF:Lila  -  Tölö IF:Lag 1 K-8  
63 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 10:30 Värö United:Svart  -  Åsa IF:1 K-3  
64 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 10:30 Kållered SK: Gul  -  Träslövsläge IF:Blå K-4  
69 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 10:30 Varbergs BoIS FC:Grön  -  Skrea IF:Svart K-5  
70 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 10:30 Åsa IF:3  -  Lerkils IF:Röd K-6  
407 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Blå   -  Åsa IF:Gul  C-4  
408 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Vit   -  Rydboholms SK  C-3  
409 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:30 Lerums IS:Lila   -  Värö United  C-5  
410 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:30 IF Böljan Falkenberg   -  Kållered SK Blå:Vit  C-6 X - X 
418 F13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 Toarpsalliansen   -  TOFTA GIF  IP-1 1 - 0 
429 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 10:30 Kållered SK   -  Trollenäs if:1  IP-3 1 - 0 
432 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Vit   -  Åsa IF:Gul  IP-2 5 - 4 es 
540 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-06-30 10:30 Frillesås FF:Vit   -  IF Mölndal Fotboll:Vit  C-1  
541 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 10:30 Omlottning  -  Omlottning C-2  
542 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 10:30 Åsa IF 1  -  Värö United:1 K-1  
809 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:30 Landvetter Idrottsförening 2003:Röd  -  Åsa IF 1 K-2  
826 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:30 Landvetter IF:Blå  -  Åsa Idrottsförening:1 K-7  
75 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 11:00 Träslövsläge IF:Vit  -  Lerkils IF:Blå K-3  
76 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 11:00 Varbergs BoIS FC:Vit  -  Värö United:Röd K-4  
81 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 11:00 Åsa IF 5  -  Lilla Träslövs FF:3 K-5  
82 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 11:00 Varbergs BoIS FC:Svart  -  Skrea IF:Gul K-6  
411 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:00 Lilla Träslövs FF:Vit   -  Annebergs IF  C-5  
412 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:00 Tölö IF   -  Åsa IF:Svart  C-6  
421 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:00 Kållered SK Blå:Blå   -  Lindome GIF  C-3  
422 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:00 HGH   -  Lilla Träslövs FF:Blå  C-4  
762 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Åsa IF 3  -  Landvetter Idrottsförening 2003:Vit K-2  
775 F11 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 11:00 Frillesås FF   -  Hjuviks AIK:Lag Blå  C-1 X - X 
778 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 11:00 Dösjöbro IF:2   -  Romelanda UF  C-2  
810 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Frillesås FF: Vit  -  IFK Fjärås:Vit K-1  
430 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 11:20 Mölnlycke If:Gul   -  Sävedalens IF:Röd  IP-1 3 - 5 ef 
431 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 11:20 Mölnlycke If:Svart   -  Sävedalens IF:Blå  IP-2 2 - 0 
488 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 11:20 Lerkils IF   -  Onsala BK:Blå  IP-3 2 - 0 
523 P10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 11:30 Trönninge BK:Grön   -  Omlottning C-4  
524 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 11:30 Trollenäs IF   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  C-5 X - X 
558 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:30 Trönninge BK:Svart   -  Fässbergs IF:PSV  C-6 X - X 
781 F11 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:30 Kungälvs FF:Grön   -  Nödinge SK:Vit  C-1 X - X 
784 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:30 Åsa IF:Lag 1   -  Nol IK  C-2  
787 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 11:30 Stafsinge IF   -  Kungälvs FF:Vit  C-3  
811 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 IFK Fjärås:Röd  -  Säve SK K-2  
812 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Frillesås FF: Grön  -  Åsa IF 2 K-1  
827 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Landvetter IF:Grön  -  Åsa Idrottsförening:3 K-3  
828 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Kållered SK:Blå  -  HGH: Röd K-4  
829 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 HGH: Blå  -  Landvetter IF:Rosa K-5  
830 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Åsa Idrottsförening:2  -  IFK Fjärås Röd K-6  
831 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:30 Tölö IF:Lag 1  -  IFK Fjärås Vit K-7  
832 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:30 Åsa Idrottsförening:1  -  Landvetter IF:Lila K-8  
65 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 12:00 Värö United:Svart  -  Kållered SK: Gul K-3  
66 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 12:00 Träslövsläge IF:Blå  -  Åsa IF:1 K-4  
71 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 12:00 Varbergs BoIS FC:Grön  -  Åsa IF:3 K-6  
72 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 12:00 Lerkils IF:Röd  -  Skrea IF:Svart K-5  
448 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 12:00 Onsala BK:Blå   -  Onsala BK:Vit  C-6 X - X 
480 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 12:00 Värö United:2  -  Dösjöbro IF:2 K-1  
481 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 12:00 Åsa IF 4  -  Romelanda UF:Gul K-2  
538 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 12:00 Öjersjö:Blå   -  ik kongahälla:RÖD  C-2  
539 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 12:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:1   -  GAIS:1  C-3  
547 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 12:00 ik kongahälla:GRÖN   -  Dösjöbro IF:2  C-5  
559 P10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 12:00 Fässbergs IF:Ajax   -  Balltorp FF  C-1  
575 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-06-30 12:00 IF Mölndal Fotboll:Blå   -  Frillesås FF:Vit  C-4  
833 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 12:00 Kållered SK:Vit  -  Landvetter IF:Blå K-7  
457 F13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Brämhults IK   -  Onsala BK:Vit  IP-1 1 - 4 
458 F13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 12:10 Onsala BK:Blå   -  LGM  IP-2 6 - 0 
489 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Sjömarkens Idrottsförening   -  Sandareds IF  IP-3 3 - 0 
77 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 12:30 Träslövsläge IF:Vit  -  Varbergs BoIS FC:Vit K-3  
78 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 12:30 Värö United:Röd  -  Lerkils IF:Blå K-4  
83 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF 5  -  Varbergs BoIS FC:Svart K-5  
84 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 12:30 Skrea IF:Gul  -  Lilla Träslövs FF:3 K-6  
449 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 12:30 Rydboholms SK   -  Åsa IF:Gul  C-1  
450 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 12:30 Lerums IS:Lila   -  IF Böljan Falkenberg  C-2  
451 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 12:30 Kållered SK Blå:Vit   -  Värö United  C-3  
452 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 12:30 Lilla Träslövs FF:Vit   -  Tölö IF  C-4  
453 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF:Svart   -  Annebergs IF  C-5  
460 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 12:30 Kållered SK Blå:Blå   -  HGH  C-6 X - X 
564 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF 1  -  Dösjöbro IF:1 K-1  
565 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF 5  -  Värö United:1 K-2  
459 F13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 13:00 Åsa If   -  Toarpsalliansen  IP-2 3 - 5 es 
461 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:00 Lilla Träslövs FF:Blå   -  Lindome GIF  C-1  
490 F13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 13:00 Frillesås FF   -  Alvesta GIF  IP-1 3 - 0 
516 P13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 13:00 Trollenäs if:2   -  Vinbergs IF  IP-3 1 - 2 
767 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Landvetter Idrottsförening 2003:Röd  -  Frillesås FF: Vit K-1  
768 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 IFK Fjärås:Vit  -  Åsa IF 3 K-2  
776 F11 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 13:00 Hjuviks AIK:Lag Blå   -  Dösjöbro IF:1  C-2  
779 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 13:00 Romelanda UF   -  Nödinge SK:Blå  C-3  
782 F11 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 13:00 Nödinge SK:Vit   -  Åsa IF:Lag 2  C-4  
785 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:00 Nol IK   -  Hjuviks AIK:Lag Vit  C-5 X - X 
788 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 13:00 Kungälvs FF:Vit   -  Footballclub Stenungsunds IF  C-6 X - X 
834 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Åsa Idrottsförening:3  -  Kållered SK:Blå K-3  
835 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Landvetter IF:Rosa  -  IFK Fjärås Röd K-4  
836 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 HGH: Blå  -  Åsa Idrottsförening:2 K-5  
837 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 HGH: Röd  -  Landvetter IF:Grön K-6  
838 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:00 Landvetter IF:Lila  -  Kållered SK:Vit K-7  
839 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:00 IFK Fjärås Vit  -  Landvetter IF:Blå K-8  
67 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 13:30 Träslövsläge IF:Blå  -  Värö United:Svart K-4  
68 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 13:30 Åsa IF:1  -  Kållered SK: Gul K-3  
73 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 13:30 Lerkils IF:Röd  -  Varbergs BoIS FC:Grön K-6  
74 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 13:30 Skrea IF:Svart  -  Åsa IF:3 K-5  
478 P10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 13:30 Åsa Idrottsförening:Gul   -  Trönninge BK:Grön  C-1  
479 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 13:30 Frillesås FF:Grön   -  Trollenäs IF  C-2  
563 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 13:30 Omlottning  -  Omlottning C-5  
570 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 13:30 Omlottning  -  Omlottning C-6  
571 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 13:30 Fässbergs IF:PSV   -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK  C-3  
572 P10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:30 Balltorp FF   -  Träslövsläge IF  C-4  
771 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Landvetter Idrottsförening 2003:Vit  -  Säve SK K-2  
819 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Åsa IF 1  -  Frillesås FF: Grön K-1  
840 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:30 Tölö IF:Lag 1  -  Åsa Idrottsförening:1 K-7  
517 P13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 13:50 Onsala BK:Vit   -  Kållered SK  IP-3 0 - 2 
518 F13 B-3.e pris Sön 2019-06-30 13:50 Brämhults IK   -  LGM  IP-1 3 - 0 
79 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 14:00 Värö United:Röd  -  Träslövsläge IF:Vit K-4  
80 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 14:00 Lerkils IF:Blå  -  Varbergs BoIS FC:Vit K-3  
85 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 14:00 Skrea IF:Gul  -  Åsa IF 5 K-5  
86 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 14:00 Lilla Träslövs FF:3  -  Varbergs BoIS FC:Svart K-6  
525 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 14:00 Åsa IF 4  -  Värö United:2 K-2 X - X 
562 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-06-30 14:00 IF Mölndal Fotboll:Vit   -  IF Mölndal Fotboll:Blå  C-1  
573 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 14:00 Öjersjö:Vit   -  Öjersjö:Blå  C-2  
574 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 14:00 Dösjöbro IF:1   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1  C-3  
772 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 14:00 Åsa IF 2  -  IFK Fjärås:Röd K-1  
777 F11 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 14:00 Dösjöbro IF:1   -  Frillesås FF  C-4  
780 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 14:00 Nödinge SK:Blå   -  Dösjöbro IF:2  C-5  
783 F11 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 14:00 Åsa IF:Lag 2   -  Kungälvs FF:Grön  C-6  
526 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 14:30 Romelanda UF:Gul  -  Dösjöbro IF:2 K-2  
576 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 14:30 Dösjöbro IF:2   -  Omlottning C-3  
577 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 14:30 Åsa IF 5  -  Åsa IF 1 K-1  
786 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 14:30 Hjuviks AIK:Lag Vit   -  Åsa IF:Lag 1  C-1  
789 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 14:30 Footballclub Stenungsunds IF   -  Stafsinge IF  C-2  
532 F13 A-3.e pris Sön 2019-06-30 14:40 Åsa If   -  Alvesta GIF  IP-3 4 - 1 
534 P13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:40 Sjömarkens Idrottsförening   -  Sävedalens IF:Röd  IP-1 2 - 0 
535 P13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:40 Lerkils IF   -  Mölnlycke If:Svart  IP-2 1 - 0 
578 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 15:00 Värö United:1  -  Dösjöbro IF:1 K-1  
501 F13 B-final Sön 2019-06-30 15:30 Onsala BK:Vit   -  Onsala BK:Blå  IP-1  
533 F13 A-final Sön 2019-06-30 15:30 Toarpsalliansen   -  Frillesås FF  IP-2 1 - 0 
554 P13 B-3.e pris Sön 2019-06-30 15:30 Trollenäs if:2   -  Onsala BK:Vit  IP-3 9 - 11 es 
555 P13 B-final Sön 2019-06-30 16:20 Vinbergs IF   -  Kållered SK  IP-3 1 - 0 
566 P13 A-final Sön 2019-06-30 16:20 Sjömarkens Idrottsförening   -  Lerkils IF  IP-2 0 - 5 
567 P13 A-3.e pris Sön 2019-06-30 16:20 Sävedalens IF:Röd   -  Mölnlycke If:Svart  IP-1 0 - 3