ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matcher Lör 2019-06-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
97 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:00 Vinbergs IF  -  Onsala BK:BlĂ„ IP-1 2 - 1 
99 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:00 Mölnlycke If:Gul  -  Ă…sa IF:Gul IP-2 2 - 0 
101 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:00 KĂ„llered SK  -  Sandareds IF IP-3 1 - 1 
116 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:00 Bergdalens IK   -  Dalsjöfors  C-1 X - X 
329 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 08:00 Landvetter IF:BlĂ„   -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF  C-5 X - X 
330 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 08:00 Åsa IF:Gul   -  SolĂ€ngens BK  C-6 X - X 
352 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:00 Lindome GIF   -  TrĂ€slövslĂ€ge IF  C-3 X - X 
582 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:00 Bergdalens IK:2   -  Onsala BK:Vit  C-2 X - X 
586 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:00 Onsala BK:BlĂ„   -  Landvetter IF:Lila  C-4 X - X 
280 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:30 Rydboholms SK:BlĂ„   -  Södra Vings Idrottsförening  C-1 X - X 
281 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:30 TrĂ€slövslĂ€ge IF   -  TrollenĂ€s IF  C-2 X - X 
312 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:30 TvĂ„Ă„kers IF   -  SĂ€vedalens Idrottsförening  C-4 X - X 
313 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:30 GAIS:2   -  Ă…sa IF:2  C-3 X - X 
327 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 08:30 Halmstad Bk:Svart   -  Halmstad Bk:BlĂ„  C-6 X - X 
373 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 08:30 RĂ€vlanda AIS   -  Rydboholms SK:Vit  C-5 X - X 
98 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:50 Åsa If  -  Mossens BK IP-2 2 - 1 
100 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:50 Kinna IF  -  BrĂ€mhults IK IP-1 1 - 1 
108 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:50 Onsala BK:Gul  -  Mölnlycke If:Svart IP-3 0 - 3 
118 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:00 Kullavik IF:1  -  IK Zenith:grön K-1 X - X 
119 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:00 FrillesĂ„s FF:Grön  -  SĂ€vedalens IF:1 K-2 X - X 
162 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:00 Bergdalens IK   -  Bergdalens IK:2  C-1 X - X 
379 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:00 Landvetter IF:Lila   -  TrĂ€slövslĂ€ge IF  C-4 X - X 
380 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 09:00 GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF   -  Ă…sa IF:svart  C-5 X - X 
381 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 09:00 SolĂ€ngens BK   -  Landvetter IF:Rosa  C-6 X - X 
583 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:00 Onsala BK:Vit   -  Dalsjöfors  C-2 X - X 
587 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:00 Onsala BK:BlĂ„   -  Lindome GIF  C-3 X - X 
132 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 09:30 IF Böljan Falkenberg:BlĂ„  -  Ă…sa IF 2 K-1 X - X 
133 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 09:30 IK Zenith:svart  -  SĂ€vedalens IF:2 K-2 X - X 
326 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 09:30 Valinge/Tofta   -  HovĂ„s/Billdal IF  C-6 X - X 
351 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:30 Rydboholms SK:BlĂ„   -  TrĂ€slövslĂ€ge IF  C-2 X - X 
355 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:30 TrollenĂ€s IF   -  Södra Vings Idrottsförening  C-1 X - X 
356 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:30 TvĂ„Ă„kers IF   -  GAIS:2  C-3 X - X 
357 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:30 Åsa IF:2   -  SĂ€vedalens Idrottsförening  C-4 X - X 
372 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 09:30 Åsa IF:1   -  Annebergs IF  C-5 X - X 
109 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 09:40 Rydboholms SK  -  Lerkils IF IP-2 0 - 11 
110 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 09:40 Sjömarkens Idrottsförening  -  Onsala BK:Vit IP-1 4 - 0 
134 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:40 Vinbergs IF  -  Mölnlycke If:Gul IP-3 0 - 2 
117 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 10:00 Annebergs IF:1   -  BK Astrio: Svart  C-1 X - X 
150 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 Åsa IF 3  -  IF Böljan Falkenberg:Röd K-1 X - X 
151 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 Kullavik IF:2  -  FrillesĂ„s FF:Vit K-2 X - X 
167 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 10:00 FrillesĂ„s FF:Vit   -  Partille IF:RÖD  C-2 X - X 
235 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 10:00 Veddige BK   -  Bergdalens IK:2  C-4 X - X 
244 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 10:00 Bergdalens IK:1   -  Jonsereds IF:Svart  C-3 X - X 
353 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:00 Landvetter IF:BlĂ„   -  Ă…sa IF:svart  C-5 X - X 
354 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:00 Åsa IF:Gul   -  Landvetter IF:Rosa  C-6 X - X 
682 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:00 IFK FjĂ€rĂ„s:Röd  -  Slöinge GOIF K-3 X - X 
683 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:00 Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:1  -  FrillesĂ„s FF:1 K-4 X - X 
684 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:00 Åsa IF:2  -  IF Mölndal:BlĂ„ K-5 X - X 
685 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:00 Örgryte IS FF:Röd  -  SĂ€vedalens Idrottsförening:2 K-6 X - X 
686 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 IFK FjĂ€rĂ„s:Svart  -  IF Mölndal:Röd K-7 X - X 
687 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 Trönninge BK:Grön  -  Ă…sa IF:4 K-8 X - X 
136 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Åsa IF:Gul  -  Onsala BK:BlĂ„ IP-3 1 - 2 
168 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Kullavik IF:1  -  FrillesĂ„s FF:Grön K-1 X - X 
169 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 SĂ€vedalens IF:1  -  IK Zenith:grön K-2 X - X 
176 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 KĂ„llered SK  -  Onsala BK:Gul IP-1 1 - 0 
177 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Mölnlycke If:Svart  -  Sandareds IF IP-2 3 - 1 
245 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 FrillesĂ„s FF:Grön   -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd  C-2 X - X 
246 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 Annebergs IF:2   -  Ă…sa IF:2  C-1 X - X 
247 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 KĂ„llered SK:Grön   -  Jonsereds IF:Gul  C-4 X - X 
248 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 SĂ€tila SK:1   -  KĂ„llered SK:Röd  C-3 X - X 
314 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 Åsa IF:1   -  Rydboholms SK:Vit  C-5 X - X 
375 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 Halmstad Bk:BlĂ„   -  HovĂ„s/Billdal IF  C-6 X - X 
688 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 10:30 Halmstad BK:Svart  -  Ă–rgryte IS FF:BlĂ„ K-3 X - X 
689 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 10:30 Dösjöbro IF:1  -  Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:2 K-4 X - X 
690 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 10:30 SĂ€vedalens Idrottsförening:3  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Vit K-5 X - X 
691 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 10:30 FrillesĂ„s FF:2  -  Dösjöbro IF:2 K-6 X - X 
692 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 10:30 KĂ„llered SK:BlĂ„  -  Trönninge BK:Svart K-7 X - X 
693 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 10:30 SĂ€vedalens Idrottsförening:4  -  Tölö Idrottsförening:Grön K-8 X - X 
45 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 11:00 KĂ„llered Sportklubb:BlĂ„vitt  -  Trönninge BK:Vit K-5 X - X 
46 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 11:00 Stafsinge IF  -  SĂ€rö IK:Vit K-6 X - X 
51 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 11:00 HGH:Röd  -  KĂ„llered SK:Vit K-7 X - X 
52 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 11:00 Tölö Idrottsförening:Svart  -  Valinge IF K-8 X - X 
191 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:00 IF Böljan Falkenberg:BlĂ„  -  IK Zenith:svart K-1 X - X 
192 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:00 SĂ€vedalens IF:2  -  Ă…sa IF 2 K-2 X - X 
249 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 11:00 Sjömarkens IF   -  BK Astrio: Gul  C-1 X - X 
262 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 11:00 ÖdsmĂ„ls IK   -  Onsala BK  C-2 X - X 
263 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 11:00 Åsa IF:1   -  Partille IF:SVART  C-3 X - X 
264 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 11:00 Bollebygds IF   -  HGH  C-4 X - X 
315 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 11:00 Annebergs IF   -  RĂ€vlanda AIS  C-5 X - X 
374 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 11:00 Valinge/Tofta   -  Halmstad Bk:Svart  C-6 X - X 
694 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 11:00 IF Mölndal:Vit  -  IFK Örby:BlĂ„ K-3 X - X 
695 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 11:00 Örgryte IS FF Vit:Vit  -  Halmstad BK:BlĂ„ K-4 X - X 
135 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:20 Åsa If  -  Kinna IF IP-1 2 - 0 
137 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:20 BrĂ€mhults IK  -  Mossens BK IP-2 0 - 2 
178 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 11:20 Rydboholms SK  -  Sjömarkens Idrottsförening IP-3 1 - 4 
57 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 11:30 IFK Örby:Vit  -  Getinge IF K-3 X - X 
58 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 11:30 HGH:BlĂ„  -  SĂ€rö IK:Grön K-4 X - X 
111 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 11:30 Rydboholms SK:BlĂ„   -  Lindome GIF:3  C-3 X - X 
122 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 11:30 Partille IF:RÖD   -  BK Astrio: Svart  C-5 X - X 
124 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 11:30 Annebergs IF:1   -  FrillesĂ„s FF:Vit  C-6 X - X 
214 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:30 TOFTA GIF:1  -  Sparsörs Aik:Real K-1 X - X 
215 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:30 IF Böljan Falkenberg:Vit  -  Getinge IF K-2 X - X 
265 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 11:30 Lindome GIF:1   -  RĂ€vlanda AIS  C-1 X - X 
266 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 11:30 Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„   -  Rydboholms SK:Vit  C-2 X - X 
267 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 11:30 Valinge IF   -  Lindome GIF:2  C-4 X - X 
696 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 SĂ€vedalens Idrottsförening:1  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd K-5 X - X 
697 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 Slöinge GOIF  -  Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:1 K-6 X - X 
698 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:30 Åsa IF:2  -  Ă–rgryte IS FF:Röd K-7 X - X 
699 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:30 SĂ€vedalens Idrottsförening:2  -  IF Mölndal:BlĂ„ K-8 X - X 
120 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 12:00 FrillesĂ„s FF:Grön   -  Annebergs IF:2  C-4 X - X 
121 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 12:00 Åsa IF:2   -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd  C-3 X - X 
123 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 12:00 Jonsereds IF:Svart   -  Bergdalens IK:2  C-1 X - X 
125 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 12:00 Veddige BK   -  Bergdalens IK:1  C-2 X - X 
141 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 12:00 KĂ„llered SK:Röd   -  Jonsereds IF:Gul  C-6 X - X 
142 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 12:00 KĂ„llered SK:Grön   -  SĂ€tila SK:1  C-5 X - X 
302 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 Sparsörs Aik:United  -  GĂ„nghesters Sportklubb K-1 X - X 
303 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 IK Zenith  -  Valinge IF K-2 X - X 
700 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 12:00 Åsa IF:4  -  IF Mölndal:Röd K-3 X - X 
701 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 12:00 IFK FjĂ€rĂ„s:Svart  -  Trönninge BK:Grön K-4 X - X 
702 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 12:00 Halmstad BK:Svart  -  Dösjöbro IF:1 K-5 X - X 
703 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 12:00 Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:2  -  Ă–rgryte IS FF:BlĂ„ K-6 X - X 
704 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 SĂ€vedalens Idrottsförening:3  -  FrillesĂ„s FF:2 K-7 X - X 
705 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 Dösjöbro IF:2  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Vit K-8 X - X 
213 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 12:10 Onsala BK:Vit  -  Lerkils IF IP-3 1 - 4 
223 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:10 Åsa IF:Gul  -  Vinbergs IF IP-2 1 - 1 
225 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:10 Onsala BK:BlĂ„  -  Mölnlycke If:Gul IP-1 1 - 1 
47 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 12:30 KĂ„llered Sportklubb:BlĂ„vitt  -  Stafsinge IF K-7 X - X 
48 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 12:30 SĂ€rö IK:Vit  -  Trönninge BK:Vit K-8 X - X 
138 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 12:30 Åsa IF:1   -  Bollebygds IF  C-3 X - X 
139 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 12:30 HGH   -  Partille IF:SVART  C-4 X - X 
140 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 12:30 Sjömarkens IF   -  Ă–dsmĂ„ls IK  C-2 X - X 
143 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 12:30 Onsala BK   -  BK Astrio: Gul  C-1 X - X 
160 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 12:30 Lindome GIF:1   -  Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„  C-6 X - X 
161 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 12:30 Rydboholms SK:Vit   -  RĂ€vlanda AIS  C-5 X - X 
236 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 SĂ€vedalens IF:1  -  Kullavik IF:1 K-1 X - X 
237 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 IK Zenith:grön  -  FrillesĂ„s FF:Grön K-2 X - X 
706 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 12:30 Tölö Idrottsförening:Grön  -  Trönninge BK:Svart K-3 X - X 
707 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 12:30 KĂ„llered SK:BlĂ„  -  SĂ€vedalens Idrottsförening:4 K-4 X - X 
708 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 12:30 IF Mölndal:Vit  -  Ă–rgryte IS FF Vit:Vit K-5 X - X 
709 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 12:30 Halmstad BK:BlĂ„  -  IFK Örby:BlĂ„ K-6 X - X 
53 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 13:00 HGH:Röd  -  Tölö Idrottsförening:Svart K-3 X - X 
54 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 13:00 Valinge IF  -  KĂ„llered SK:Vit K-4 X - X 
59 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 13:00 IFK Örby:Vit  -  HGH:BlĂ„ K-5 X - X 
60 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 13:00 SĂ€rö IK:Grön  -  Getinge IF K-6 X - X 
158 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 13:00 Lindome GIF:3   -  Lindome GIF:2  C-6 X - X 
159 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 13:00 Valinge IF   -  Rydboholms SK:BlĂ„  C-5 X - X 
222 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:00 BrĂ€mhults IK  -  Ă…sa If IP-3 1 - 3 
250 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Mölnlycke If:Svart  -  KĂ„llered SK IP-2 7 - 2 
251 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Sandareds IF  -  Onsala BK:Gul IP-1 1 - 0 
252 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 SĂ€vedalens IF:2  -  IF Böljan Falkenberg:BlĂ„ K-1 X - X 
253 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Åsa IF 2  -  IK Zenith:svart K-2 X - X 
745 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Åsa Idrottsförening:Gul  -  FĂ€ssbergs IF:Ajax C-3 X - X 
746 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  -  ik kongahĂ€lla:RÖD C-4 X - X 
268 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:30 Åsa IF 3  -  Kullavik IF:2 K-1 X - X 
269 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:30 FrillesĂ„s FF:Vit  -  IF Böljan Falkenberg:Röd K-2 X - X 
710 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 FrillesĂ„s FF:1  -  SĂ€vedalens Idrottsförening:1 K-7 X - X 
711 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:1  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd K-8 X - X 
743 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 TvĂ„Ă„kers IF /GaltabĂ€cks BK  -  Ă–jersjö:BlĂ„ C-1 X - X 
748 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 FrillesĂ„s FF:Grön  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-2 X - X 
21 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Balltorp FF  -  Trönninge BK:Grön C-5 X - X 
22 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Öjersjö:Vit  -  FĂ€ssbergs IF:PSV C-6 X - X 
27 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 TrollenĂ€s IF  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-1 X - X 
28 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:1  -  ik kongahĂ€lla:GRÖN C-2 X - X 
224 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:00 Mossens BK  -  Kinna IF IP-3 4 - 0 
260 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Lerkils IF  -  Sjömarkens Idrottsförening IP-2 2 - 1 
261 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Onsala BK:Vit  -  Rydboholms SK IP-1 6 - 2 
282 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 TOFTA GIF:1  -  IF Böljan Falkenberg:Vit K-1 X - X 
283 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Getinge IF  -  Sparsörs Aik:Real K-2 X - X 
712 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 SĂ€vedalens Idrottsförening:2  -  Ă…sa IF:2 K-3 X - X 
713 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 IF Mölndal:BlĂ„  -  Ă–rgryte IS FF:Röd K-4 X - X 
714 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Åsa IF:4  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Svart K-5 X - X 
715 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 IF Mölndal:Röd  -  Trönninge BK:Grön K-6 X - X 
716 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:2  -  Halmstad BK:Svart K-7 X - X 
717 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Örgryte IS FF:BlĂ„  -  Dösjöbro IF:1 K-8 X - X 
749 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 ik kongahĂ€lla:RÖD  -  Ă…sa Idrottsförening:Gul C-3 X - X 
750 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 Trönninge BK:Svart  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2 C-4 X - X 
33 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 IF Mölndal Fotboll:Vit  -  Dösjöbro IF:2 C-1 X - X 
34 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Åsa Idrottsförening:Svart  -  GAIS:1 C-2 X - X 
39 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 IF Mölndal Fotboll:BlĂ„  -  Valinge IF C-3 X - X 
40 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 Horreds IF  -  Dösjöbro IF:1 C-4 X - X 
290 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 KĂ„llered SK BlĂ„:BlĂ„  -  Onsala BK:BlĂ„ C-5 X - X 
291 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 Lerums IS:Lila  -  Lilla TrĂ€slövs FF:Vit C-6 X - X 
340 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Sparsörs Aik:United  -  IK Zenith K-1 X - X 
341 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Valinge IF  -  GĂ„nghesters Sportklubb K-2 X - X 
718 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Dösjöbro IF:2  -  SĂ€vedalens Idrottsförening:3 K-3 X - X 
719 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 IFK FjĂ€rĂ„s:Vit  -  FrillesĂ„s FF:2 K-4 X - X 
720 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 Tölö Idrottsförening:Grön  -  KĂ„llered SK:BlĂ„ K-5 X - X 
721 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 Trönninge BK:Svart  -  SĂ€vedalens Idrottsförening:4 K-6 X - X 
722 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 14:30 Halmstad BK:BlĂ„  -  IF Mölndal:Vit K-7 X - X 
723 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 14:30 IFK Örby:BlĂ„  -  Ă–rgryte IS FF Vit:Vit K-8 X - X 
298 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:50 RĂ€vlanda AIS  -  VĂ€stra Frölunda IF:Grön IP-3 1 - 4 
301 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:50 LGM  -  Onsala BK:Vit IP-1 0 - 3 
325 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:50 Alvesta GIF  -  Toarpsalliansen IP-2 0 - 0 
1 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:00 FrillesĂ„s FF  -  Stafsinge IF C-1 X - X 
2 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:00 Åsa IF:Lag 1  -  Dösjöbro IF:2 C-2 X - X 
49 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 15:00 SĂ€rö IK:Vit  -  KĂ„llered Sportklubb:BlĂ„vitt K-3 X - X 
50 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 15:00 Trönninge BK:Vit  -  Stafsinge IF K-4 X - X 
55 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 15:00 Valinge IF  -  HGH:Röd K-5 X - X 
56 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 15:00 KĂ„llered SK:Vit  -  Tölö Idrottsförening:Svart K-6 X - X 
61 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 15:00 SĂ€rö IK:Grön  -  IFK Örby:Vit K-7 X - X 
62 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 15:00 Getinge IF  -  HGH:BlĂ„ K-8 X - X 
292 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:00 VĂ€rö United  -  Ă…sa IF:Gul C-4 X - X 
293 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:00 Annebergs IF  -  Lindome GIF C-3 X - X 
294 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 HGH  -  Onsala BK:Vit C-6 X - X 
295 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 IF Böljan Falkenberg  -  Tölö IF C-5 X - X 
316 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 FrillesĂ„s FF:Vit  -  Ă…sa IF 3 K-1 X - X 
317 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 IF Böljan Falkenberg:Röd  -  Kullavik IF:2 K-2 X - X 
11 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 Hjuviks AIK:Lag BlĂ„  -  Nol IK C-3 X - X 
12 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 Nödinge SK:Vit  -  Romelanda UF C-4 X - X 
310 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Rydboholms SK  -  KĂ„llered SK BlĂ„:Vit C-2 X - X 
311 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Åsa IF:Svart  -  Lilla TrĂ€slövs FF:BlĂ„ C-1 X - X 
332 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Getinge IF  -  TOFTA GIF:1 K-1 X - X 
333 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Sparsörs Aik:Real  -  IF Böljan Falkenberg:Vit K-2 X - X 
724 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 FrillesĂ„s FF:1  -  Slöinge GOIF K-3 X - X 
725 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 SĂ€vedalens Idrottsförening:1  -  Lilla TrĂ€slövs Fotbollsförening:1 K-4 X - X 
791 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:30 Nödinge SK:BlĂ„  -  Footballclub Stenungsunds IF C-5 X - X 
792 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:30 Åsa IF:Lag 2  -  Hjuviks AIK:Lag Vit C-6 X - X 
296 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:40 SĂ€vedalens IF:BlĂ„  -  TrollenĂ€s if:1 IP-3 2 - 2 
300 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 15:40 TrollenĂ€s if:2  -  SĂ€vedalens IF:Röd IP-2 0 - 2 
324 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 15:40 VĂ€stra Frölunda IF:Vit  -  Ă…sa IF:Svart IP-1 4 - 2 
368 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:00 Valinge IF  -  Sparsörs Aik:United K-1 X - X 
369 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:00 GĂ„nghesters Sportklubb  -  IK Zenith K-2 X - X 
740 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:00 FrillesĂ„s FF:Grön  -  TvĂ„Ă„kers IF /GaltabĂ€cks BK C-4 X - X 
751 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:00 Öjersjö:BlĂ„  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-3 X - X 
753 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:00 Åsa Idrottsförening:Gul  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2 C-1 X - X 
754 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:00 FĂ€ssbergs IF:Ajax  -  Trönninge BK:Svart C-2 X - X 
793 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 16:00 TrollenĂ€s IF  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1 C-5 X - X 
794 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 16:00 ik kongahĂ€lla:GRÖN  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-6 X - X 
23 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 Balltorp FF  -  Ă–jersjö:Vit C-3 X - X 
24 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 FĂ€ssbergs IF:PSV  -  Trönninge BK:Grön C-4 X - X 
35 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:30 IF Mölndal Fotboll:Vit  -  Ă…sa Idrottsförening:Svart C-2 X - X 
36 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:30 GAIS:1  -  Dösjöbro IF:2 C-1 X - X 
297 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:30 Onsala BK:BlĂ„  -  LB07 IP-1 1 - 1 
299 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:30 FrillesĂ„s FF  -  TOFTA GIF IP-2 1 - 0 
334 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:30 KĂ„llered SK BlĂ„:BlĂ„  -  Lerums IS:Lila C-6 X - X 
335 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:30 Lilla TrĂ€slövs FF:Vit  -  Onsala BK:BlĂ„ C-5 X - X 
359 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 LGM  -  Alvesta GIF IP-3 3 - 4 
41 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 17:00 IF Mölndal Fotboll:BlĂ„  -  Horreds IF C-4 X - X 
42 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 17:00 Dösjöbro IF:1  -  Valinge IF C-3 X - X 
336 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:00 VĂ€rö United  -  Annebergs IF C-5 X - X 
337 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:00 Lindome GIF  -  Ă…sa IF:Gul C-6 X - X 
338 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:00 HGH  -  IF Böljan Falkenberg C-1 X - X 
339 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:00 Tölö IF  -  Onsala BK:Vit C-2 X - X 
343 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:20 SĂ€vedalens IF:BlĂ„  -  RĂ€vlanda AIS IP-1 3 - 0 
345 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:20 VĂ€stra Frölunda IF:Grön  -  TrollenĂ€s if:1 IP-2 4 - 0 
361 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:20 Toarpsalliansen  -  Onsala BK:Vit IP-3 1 - 0 
3 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 17:30 KungĂ€lvs FF:Grön  -  FrillesĂ„s FF C-1 X - X 
4 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 17:30 Stafsinge IF  -  Ă…sa IF:Lag 1 C-2 X - X 
13 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:30 KungĂ€lvs FF:Vit  -  Hjuviks AIK:Lag BlĂ„ C-3 X - X 
14 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:30 Nol IK  -  Nödinge SK:Vit C-4 X - X 
346 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:30 Rydboholms SK  -  Ă…sa IF:Svart C-6 X - X 
347 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:30 Lilla TrĂ€slövs FF:BlĂ„  -  KĂ„llered SK BlĂ„:Vit C-5 X - X 
43 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 18:00 Dösjöbro IF:1  -  IF Mölndal Fotboll:BlĂ„ C-4 X - X 
44 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 18:00 Valinge IF  -  Horreds IF C-3 X - X 
755 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 18:00 Öjersjö:BlĂ„  -  FrillesĂ„s FF:Grön C-1 X - X 
756 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 18:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  TvĂ„Ă„kers IF /GaltabĂ€cks BK C-2 X - X 
795 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:00 Dösjöbro IF:1  -  Nödinge SK:BlĂ„ C-5 X - X 
796 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:00 Footballclub Stenungsunds IF  -  Ă…sa IF:Lag 2 C-6 X - X 
344 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:10 TOFTA GIF  -  LB07 IP-3 1 - 0 
358 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 18:10 TrollenĂ€s if:2  -  VĂ€stra Frölunda IF:Vit IP-1 3 - 1 
360 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 18:10 Åsa IF:Svart  -  SĂ€vedalens IF:Röd IP-2 2 - 4 
25 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:30 FĂ€ssbergs IF:PSV  -  Balltorp FF C-1 X - X 
26 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:30 Trönninge BK:Grön  -  Ă–jersjö:Vit C-2 X - X 
31 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 18:30 ik kongahĂ€lla:GRÖN  -  TrollenĂ€s IF C-3 X - X 
32 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 18:30 FrillesĂ„s FF:Vit  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1 C-4 X - X 
757 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:30 Trönninge BK:Svart  -  Ă…sa Idrottsförening:Gul C-5 X - X 
758 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:30 FĂ€ssbergs IF:Ajax  -  ik kongahĂ€lla:RÖD C-6 X - X 
5 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:00 Dösjöbro IF:2  -  KungĂ€lvs FF:Grön C-3 X - X 
6 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:00 Åsa IF:Lag 1  -  FrillesĂ„s FF C-4 X - X 
15 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:00 Romelanda UF  -  KungĂ€lvs FF:Vit C-1 X - X 
16 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:00 Nödinge SK:Vit  -  Hjuviks AIK:Lag BlĂ„ C-2 X - X 
37 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:00 GAIS:1  -  IF Mölndal Fotboll:Vit C-5 X - X 
38 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:00 Dösjöbro IF:2  -  Ă…sa Idrottsförening:Svart C-6 X - X 
342 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:00 Onsala BK:BlĂ„  -  FrillesĂ„s FF IP-3 0 - 0 
391 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:00 Toarpsalliansen  -  LGM IP-1 6 - 0 
393 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:00 Onsala BK:Vit  -  Alvesta GIF IP-2 0 - 1 
362 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:30 Lilla TrĂ€slövs FF:Vit  -  KĂ„llered SK BlĂ„:BlĂ„ C-3 X - X 
363 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:30 Onsala BK:BlĂ„  -  Lerums IS:Lila C-4 X - X 
364 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:30 Lindome GIF  -  VĂ€rö United C-5 X - X 
365 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:30 Åsa IF:Gul  -  Annebergs IF C-6 X - X 
797 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:30 Hjuviks AIK:Lag Vit  -  Dösjöbro IF:1 C-1 X - X 
798 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:30 Åsa IF:Lag 2  -  Nödinge SK:BlĂ„ C-2 X - X 
378 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 19:50 VĂ€stra Frölunda IF:Grön  -  SĂ€vedalens IF:BlĂ„ IP-2 2 - 3 
385 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 19:50 TrollenĂ€s if:1  -  RĂ€vlanda AIS IP-1 1 - 0 
392 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:50 Åsa IF:Svart  -  TrollenĂ€s if:2 IP-3 4 - 1 
7 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 20:00 Dösjöbro IF:2  -  Stafsinge IF C-5 X - X 
8 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 20:00 KungĂ€lvs FF:Grön  -  Ă…sa IF:Lag 1 C-6 X - X 
366 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:00 Tölö IF  -  HGH C-1 X - X 
367 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:00 Onsala BK:Vit  -  IF Böljan Falkenberg C-2 X - X 
370 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 20:00 Lilla TrĂ€slövs FF:BlĂ„  -  Rydboholms SK C-3 X - X 
371 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 20:00 KĂ„llered SK BlĂ„:Vit  -  Ă…sa IF:Svart C-4 X - X 
17 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:30 Romelanda UF  -  Nol IK C-1 X - X 
18 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:30 KungĂ€lvs FF:Vit  -  Nödinge SK:Vit C-2 X - X 
799 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:30 Hjuviks AIK:Lag Vit  -  Footballclub Stenungsunds IF C-3 X - X 
800 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:30 Dösjöbro IF:1  -  Ă…sa IF:Lag 2 C-4 X - X 
376 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:40 TOFTA GIF  -  Onsala BK:BlĂ„ IP-2 1 - 1 
377 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:40 LB07  -  FrillesĂ„s FF IP-1 0 - 0 
394 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 20:40 SĂ€vedalens IF:Röd  -  VĂ€stra Frölunda IF:Vit IP-3 1 - 2