ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Matcher Fre 2019-06-28

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
588 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:30 Veddige BK  -  FrillesĂ„s FF:Grön C-1 X - X 
590 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:30 Annebergs IF:1  -  KĂ„llered SK:Grön C-2 X - X 
592 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 BK Astrio: Svart  -  Jonsereds IF:Gul C-3 X - X 
594 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 IFK FjĂ€rĂ„s:Röd  -  Bergdalens IK:2 C-4 X - X 
596 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 SĂ€tila SK:1  -  Annebergs IF:2 C-5 X - X 
598 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 FrillesĂ„s FF:Vit  -  Bergdalens IK:1 C-6 X - X 
600 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 13:00 Åsa IF:2  -  Partille IF:RÖD C-1 X - X 
601 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 13:00 KĂ„llered SK:Röd  -  Jonsereds IF:Svart C-2 X - X 
602 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Valinge IF  -  Sjömarkens IF C-3 X - X 
603 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Lindome GIF:1  -  Ă…sa IF:1 C-4 X - X 
604 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 RĂ€vlanda AIS  -  BK Astrio: Gul C-5 X - X 
605 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 Partille IF:SVART  -  Lindome GIF:2 C-6 X - X 
606 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 13:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Ă–dsmĂ„ls IK C-1 X - X 
607 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 13:30 Bollebygds IF  -  Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„ C-2 X - X 
608 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Lindome GIF:3  -  HGH C-3 X - X 
609 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Rydboholms SK:Vit  -  Onsala BK C-4 X - X 
589 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Bergdalens IK  -  Onsala BK:BlĂ„ C-1 X - X 
591 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Landvetter IF:BlĂ„  -  Ă…sa IF:Gul C-2 X - X 
593 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
595 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 SolĂ€ngens BK  -  Dalsjöfors C-4 X - X 
615 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Veddige BK  -  Annebergs IF:1 C-5 X - X 
617 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 KĂ„llered SK:Grön  -  FrillesĂ„s FF:Grön C-6 X - X 
597 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Ă…sa IF:svart C-5 X - X 
599 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:2  -  Landvetter IF:Rosa C-6 X - X 
618 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:30 BK Astrio: Svart  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd C-1 X - X 
619 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:2  -  Jonsereds IF:Gul C-2 X - X 
620 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 SĂ€tila SK:1  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-3 X - X 
621 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:1  -  Annebergs IF:2 C-4 X - X 
622 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:2  -  KĂ„llered SK:Röd C-5 X - X 
623 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Jonsereds IF:Svart  -  Partille IF:RÖD C-6 X - X 
624 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 15:00 Valinge IF  -  Lindome GIF:1 C-1 X - X 
625 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:1  -  Sjömarkens IF C-2 X - X 
626 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 RĂ€vlanda AIS  -  Partille IF:SVART C-3 X - X 
627 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 Lindome GIF:2  -  BK Astrio: Gul C-4 X - X 
610 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:30 Lindome GIF  -  Bergdalens IK C-1 X - X 
611 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:30 Onsala BK:BlĂ„  -  Landvetter IF:BlĂ„ C-2 X - X 
612 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Landvetter IF:Lila  -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF C-3 X - X 
613 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Onsala BK:Vit  -  SolĂ€ngens BK C-4 X - X 
628 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Bollebygds IF C-5 X - X 
629 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„  -  Ă–dsmĂ„ls IK C-6 X - X 
614 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Bergdalens IK:2 C-5 X - X 
616 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 Landvetter IF:Rosa  -  Ă…sa IF:svart C-6 X - X 
631 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 16:00 Lindome GIF:3  -  Rydboholms SK:Vit C-1 X - X 
633 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 16:00 Onsala BK  -  HGH C-2 X - X 
638 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 KĂ„llered SK:Grön  -  Veddige BK C-3 X - X 
639 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 FrillesĂ„s FF:Grön  -  Annebergs IF:1 C-4 X - X 
640 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Bergdalens IK:2  -  BK Astrio: Svart C-5 X - X 
641 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Jonsereds IF:Gul  -  IFK FjĂ€rĂ„s:Röd C-6 X - X 
642 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:30 TvĂ„Ă„kers IF  -  Ă…sa IF:1 C-1 X - X 
643 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:30 Valinge/Tofta  -  Rydboholms SK:BlĂ„ C-2 X - X 
644 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 SĂ€vedalens Idrottsförening  -  HovĂ„s/Billdal IF C-3 X - X 
645 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Södra Vings Idrottsförening  -  Rydboholms SK:Vit C-4 X - X 
630 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Åsa IF:Gul  -  Lindome GIF C-1 X - X 
632 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Landvetter IF:BlĂ„  -  Bergdalens IK C-2 X - X 
634 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Dalsjöfors  -  Landvetter IF:Lila C-3 X - X 
635 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 SolĂ€ngens BK  -  GĂ„nghester SK / MĂ„lsryds IF C-4 X - X 
646 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 GAIS:2  -  Annebergs IF C-5 X - X 
647 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 Halmstad Bk:Svart  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-6 X - X 
649 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Åsa IF:2  -  TrollenĂ€s IF C-1 X - X 
651 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 RĂ€vlanda AIS  -  Halmstad Bk:BlĂ„ C-2 X - X 
653 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Bergdalens IK:1  -  SĂ€tila SK:1 C-3 X - X 
655 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Annebergs IF:2  -  FrillesĂ„s FF:Vit C-4 X - X 
656 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Jonsereds IF:Svart  -  Ă…sa IF:2 C-5 X - X 
657 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Partille IF:RÖD  -  KĂ„llered SK:Röd C-6 X - X 
658 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 18:00 Åsa IF:1  -  Valinge IF C-1 X - X 
659 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 18:00 Sjömarkens IF  -  Lindome GIF:1 C-2 X - X 
660 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 Lindome GIF:2  -  RĂ€vlanda AIS C-3 X - X 
661 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 BK Astrio: Gul  -  Partille IF:SVART C-4 X - X 
662 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 Dalen/KrokslĂ€tts FF:BlĂ„  -  Rydboholms SK:BlĂ„ C-5 X - X 
663 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 ÖdsmĂ„ls IK  -  Bollebygds IF C-6 X - X 
664 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:30 TvĂ„Ă„kers IF  -  Valinge/Tofta C-1 X - X 
665 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:30 Rydboholms SK:BlĂ„  -  Ă…sa IF:1 C-2 X - X 
666 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 SĂ€vedalens Idrottsförening  -  Södra Vings Idrottsförening C-3 X - X 
667 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 Rydboholms SK:Vit  -  HovĂ„s/Billdal IF C-4 X - X 
668 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 GAIS:2  -  Halmstad Bk:Svart C-5 X - X 
669 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  Annebergs IF C-6 X - X 
648 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 19:00 Åsa IF:Gul  -  Onsala BK:BlĂ„ C-1 X - X 
650 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 19:00 Lindome GIF  -  Landvetter IF:BlĂ„ C-2 X - X 
671 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Åsa IF:2  -  RĂ€vlanda AIS C-4 X - X 
673 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Halmstad Bk:BlĂ„  -  TrollenĂ€s IF C-3 X - X 
675 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 Onsala BK  -  Lindome GIF:3 C-5 X - X 
677 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 HGH  -  Rydboholms SK:Vit C-6 X - X 
636 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Rosa  -  TrĂ€slövslĂ€ge IF C-5 X - X 
637 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Åsa IF:svart  -  Bergdalens IK:2 C-6 X - X 
652 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Dalsjöfors  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
654 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Lila  -  SolĂ€ngens BK C-4 X - X 
87 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 TrĂ€slövslĂ€ge IF  -  GAIS:2 C-5 X - X 
88 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 Annebergs IF  -  Halmstad Bk:Svart C-6 X - X 
678 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:BlĂ„  -  TvĂ„Ă„kers IF C-1 X - X 
679 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 20:00 Åsa IF:1  -  Valinge/Tofta C-2 X - X 
680 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:Vit  -  SĂ€vedalens Idrottsförening C-3 X - X 
681 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 HovĂ„s/Billdal IF  -  Södra Vings Idrottsförening C-4 X - X 
89 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 20:30 Halmstad Bk:BlĂ„  -  Ă…sa IF:2 C-1 X - X 
90 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 20:30 TrollenĂ€s IF  -  RĂ€vlanda AIS C-2 X - X