ÅsaCupen 2019

28 till 30 Jun

Ongoing matches

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis
133 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 09:30 IK Zenith:svart  -  Sävedalens IF:2 K-2 X - X 
799 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:30 Hjuviks AIK:Lag Vit  -  Footballclub Stenungsunds IF C-3 X - X 
150 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 Åsa IF 3  -  IF Böljan Falkenberg:Röd K-1 X - X 
49 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 15:00 Särö IK:Vit  -  Kållered Sportklubb:Blåvitt K-3 X - X 
577 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 14:30 Åsa IF 5  -  Åsa IF 1 K-1  
578 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 15:00 Värö United:1  -  Dösjöbro IF:1 K-1  
565 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF 5  -  Värö United:1 K-2  
564 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF 1  -  Dösjöbro IF:1 K-1  
543 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 10:00 Dösjöbro IF:1  -  Åsa IF 5 K-1  
542 P8 Grupp 7 Sön 2019-06-30 10:30 Åsa IF 1  -  Värö United:1 K-1  
526 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 14:30 Romelanda UF:Gul  -  Dösjöbro IF:2 K-2  
525 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 14:00 Åsa IF 4  -  Värö United:2 K-2 X - X 
481 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 12:00 Åsa IF 4  -  Romelanda UF:Gul K-2  
441 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 09:30 Dösjöbro IF:2  -  Åsa IF 4 K-2  
480 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 12:00 Värö United:2  -  Dösjöbro IF:2 K-1  
440 P8 Grupp 6 Sön 2019-06-30 10:00 Värö United:2  -  Romelanda UF:Gul K-2  
369 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:00 Gånghesters Sportklubb  -  IK Zenith K-2 X - X 
368 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:00 Valinge IF  -  Sparsörs Aik:United K-1 X - X 
341 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Valinge IF  -  Gånghesters Sportklubb K-2 X - X 
340 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Sparsörs Aik:United  -  IK Zenith K-1 X - X 
333 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Sparsörs Aik:Real  -  IF Böljan Falkenberg:Vit K-2 X - X 
332 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Getinge IF  -  TOFTA GIF:1 K-1 X - X 
317 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 IF Böljan Falkenberg:Röd  -  Kullavik IF:2 K-2 X - X 
316 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 Frillesås FF:Vit  -  Åsa IF 3 K-1 X - X 
303 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 IK Zenith  -  Valinge IF K-2 X - X 
282 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 TOFTA GIF:1  -  IF Böljan Falkenberg:Vit K-1 X - X 
283 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Getinge IF  -  Sparsörs Aik:Real K-2 X - X 
302 P8 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 Sparsörs Aik:United  -  Gånghesters Sportklubb K-1 X - X 
268 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:30 Åsa IF 3  -  Kullavik IF:2 K-1 X - X 
269 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 13:30 Frillesås FF:Vit  -  IF Böljan Falkenberg:Röd K-2 X - X 
253 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Åsa IF 2  -  IK Zenith:svart K-2 X - X 
252 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Sävedalens IF:2  -  IF Böljan Falkenberg:Blå K-1 X - X 
237 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 IK Zenith:grön  -  Frillesås FF:Grön K-2 X - X 
192 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:00 Sävedalens IF:2  -  Åsa IF 2 K-2 X - X 
214 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:30 TOFTA GIF:1  -  Sparsörs Aik:Real K-1 X - X 
215 P8 Grupp 4 Lör 2019-06-29 11:30 IF Böljan Falkenberg:Vit  -  Getinge IF K-2 X - X 
819 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Åsa IF 1  -  Frillesås FF: Grön K-1  
812 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Frillesås FF: Grön  -  Åsa IF 2 K-1  
811 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 IFK Fjärås:Röd  -  Säve SK K-2  
810 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Frillesås FF: Vit  -  IFK Fjärås:Vit K-1  
809 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:30 Landvetter Idrottsförening 2003:Röd  -  Åsa IF 1 K-2  
805 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:30 Frillesås FF: Grön  -  Åsa IF 3 K-1  
804 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:00 IFK Fjärås:Röd  -  Landvetter Idrottsförening 2003:Vit K-2  
803 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 09:00 Säve SK  -  Åsa IF 2 K-1  
794 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 16:00 ik kongahälla:GRÖN  -  Frillesås FF:Vit C-6 X - X 
724 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 Frillesås FF:1  -  Slöinge GOIF K-3 X - X 
222 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:00 Brämhults IK  -  Åsa If IP-3 1 - 3 
236 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:30 Sävedalens IF:1  -  Kullavik IF:1 K-1 X - X 
50 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 15:00 Trönninge BK:Vit  -  Stafsinge IF K-4 X - X 
51 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 11:00 HGH:Röd  -  Kållered SK:Vit K-7 X - X 
52 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 11:00 Tölö Idrottsförening:Svart  -  Valinge IF K-8 X - X 
53 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 13:00 HGH:Röd  -  Tölö Idrottsförening:Svart K-3 X - X 
54 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 13:00 Valinge IF  -  Kållered SK:Vit K-4 X - X 
55 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 15:00 Valinge IF  -  HGH:Röd K-5 X - X 
56 P9 Grupp 9 Lör 2019-06-29 15:00 Kållered SK:Vit  -  Tölö Idrottsförening:Svart K-6 X - X 
57 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 11:30 IFK Örby:Vit  -  Getinge IF K-3 X - X 
58 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 11:30 HGH:Blå  -  Särö IK:Grön K-4 X - X 
59 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 13:00 IFK Örby:Vit  -  HGH:Blå K-5 X - X 
60 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 13:00 Särö IK:Grön  -  Getinge IF K-6 X - X 
61 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 15:00 Särö IK:Grön  -  IFK Örby:Vit K-7 X - X 
62 P9 Grupp 10 Lör 2019-06-29 15:00 Getinge IF  -  HGH:Blå K-8 X - X 
63 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 10:30 Värö United:Svart  -  Åsa IF:1 K-3  
64 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 10:30 Kållered SK: Gul  -  Träslövsläge IF:Blå K-4  
65 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 12:00 Värö United:Svart  -  Kållered SK: Gul K-3  
66 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 12:00 Träslövsläge IF:Blå  -  Åsa IF:1 K-4  
67 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 13:30 Träslövsläge IF:Blå  -  Värö United:Svart K-4  
68 P9 Grupp 11 Sön 2019-06-30 13:30 Åsa IF:1  -  Kållered SK: Gul K-3  
69 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 10:30 Varbergs BoIS FC:Grön  -  Skrea IF:Svart K-5  
70 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 10:30 Åsa IF:3  -  Lerkils IF:Röd K-6  
71 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 12:00 Varbergs BoIS FC:Grön  -  Åsa IF:3 K-6  
72 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 12:00 Lerkils IF:Röd  -  Skrea IF:Svart K-5  
73 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 13:30 Lerkils IF:Röd  -  Varbergs BoIS FC:Grön K-6  
74 P9 Grupp 12 Sön 2019-06-30 13:30 Skrea IF:Svart  -  Åsa IF:3 K-5  
75 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 11:00 Träslövsläge IF:Vit  -  Lerkils IF:Blå K-3  
76 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 11:00 Varbergs BoIS FC:Vit  -  Värö United:Röd K-4  
77 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 12:30 Träslövsläge IF:Vit  -  Varbergs BoIS FC:Vit K-3  
78 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 12:30 Värö United:Röd  -  Lerkils IF:Blå K-4  
79 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 14:00 Värö United:Röd  -  Träslövsläge IF:Vit K-4  
80 P9 Grupp 13 Sön 2019-06-30 14:00 Lerkils IF:Blå  -  Varbergs BoIS FC:Vit K-3  
81 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 11:00 Åsa IF 5  -  Lilla Träslövs FF:3 K-5  
82 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 11:00 Varbergs BoIS FC:Svart  -  Skrea IF:Gul K-6  
83 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF 5  -  Varbergs BoIS FC:Svart K-5  
84 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 12:30 Skrea IF:Gul  -  Lilla Träslövs FF:3 K-6  
85 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 14:00 Skrea IF:Gul  -  Åsa IF 5 K-5  
86 P9 Grupp 14 Sön 2019-06-30 14:00 Lilla Träslövs FF:3  -  Varbergs BoIS FC:Svart K-6  
682 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:00 IFK Fjärås:Röd  -  Slöinge GOIF K-3 X - X 
683 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:00 Lilla Träslövs Fotbollsförening:1  -  Frillesås FF:1 K-4 X - X 
684 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:00 Åsa IF:2  -  IF Mölndal:Blå K-5 X - X 
685 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:00 Örgryte IS FF:Röd  -  Sävedalens Idrottsförening:2 K-6 X - X 
686 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 IFK Fjärås:Svart  -  IF Mölndal:Röd K-7 X - X 
687 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 Trönninge BK:Grön  -  Åsa IF:4 K-8 X - X 
688 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 10:30 Halmstad BK:Svart  -  Örgryte IS FF:Blå K-3 X - X 
689 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 10:30 Dösjöbro IF:1  -  Lilla Träslövs Fotbollsförening:2 K-4 X - X 
690 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 10:30 Sävedalens Idrottsförening:3  -  IFK Fjärås:Vit K-5 X - X 
691 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 10:30 Frillesås FF:2  -  Dösjöbro IF:2 K-6 X - X 
692 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 10:30 Kållered SK:Blå  -  Trönninge BK:Svart K-7 X - X 
693 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 10:30 Sävedalens Idrottsförening:4  -  Tölö Idrottsförening:Grön K-8 X - X 
694 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 11:00 IF Mölndal:Vit  -  IFK Örby:Blå K-3 X - X 
695 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 11:00 Örgryte IS FF Vit:Vit  -  Halmstad BK:Blå K-4 X - X 
696 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 Sävedalens Idrottsförening:1  -  IFK Fjärås:Röd K-5 X - X 
697 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:30 Slöinge GOIF  -  Lilla Träslövs Fotbollsförening:1 K-6 X - X 
698 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:30 Åsa IF:2  -  Örgryte IS FF:Röd K-7 X - X 
699 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:30 Sävedalens Idrottsförening:2  -  IF Mölndal:Blå K-8 X - X 
700 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 12:00 Åsa IF:4  -  IF Mölndal:Röd K-3 X - X 
701 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 12:00 IFK Fjärås:Svart  -  Trönninge BK:Grön K-4 X - X 
702 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 12:00 Halmstad BK:Svart  -  Dösjöbro IF:1 K-5 X - X 
703 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 12:00 Lilla Träslövs Fotbollsförening:2  -  Örgryte IS FF:Blå K-6 X - X 
704 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 Sävedalens Idrottsförening:3  -  Frillesås FF:2 K-7 X - X 
705 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 12:00 Dösjöbro IF:2  -  IFK Fjärås:Vit K-8 X - X 
706 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 12:30 Tölö Idrottsförening:Grön  -  Trönninge BK:Svart K-3 X - X 
707 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 12:30 Kållered SK:Blå  -  Sävedalens Idrottsförening:4 K-4 X - X 
708 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 12:30 IF Mölndal:Vit  -  Örgryte IS FF Vit:Vit K-5 X - X 
709 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 12:30 Halmstad BK:Blå  -  IFK Örby:Blå K-6 X - X 
710 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 Frillesås FF:1  -  Sävedalens Idrottsförening:1 K-7 X - X 
711 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 Lilla Träslövs Fotbollsförening:1  -  IFK Fjärås:Röd K-8 X - X 
712 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 Sävedalens Idrottsförening:2  -  Åsa IF:2 K-3 X - X 
713 P9 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 IF Mölndal:Blå  -  Örgryte IS FF:Röd K-4 X - X 
830 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Åsa Idrottsförening:2  -  IFK Fjärås Röd K-6  
831 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:30 Tölö IF:Lag 1  -  IFK Fjärås Vit K-7  
832 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 11:30 Åsa Idrottsförening:1  -  Landvetter IF:Lila K-8  
833 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 12:00 Kållered SK:Vit  -  Landvetter IF:Blå K-7  
834 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Åsa Idrottsförening:3  -  Kållered SK:Blå K-3  
835 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Landvetter IF:Rosa  -  IFK Fjärås Röd K-4  
836 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 HGH: Blå  -  Åsa Idrottsförening:2 K-5  
837 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 HGH: Röd  -  Landvetter IF:Grön K-6  
838 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:00 Landvetter IF:Lila  -  Kållered SK:Vit K-7  
839 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:00 IFK Fjärås Vit  -  Landvetter IF:Blå K-8  
840 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 13:30 Tölö IF:Lag 1  -  Åsa Idrottsförening:1 K-7  
829 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 HGH: Blå  -  Landvetter IF:Rosa K-5  
828 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Kållered SK:Blå  -  HGH: Röd K-4  
825 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:00 Landvetter IF:Lila  -  Tölö IF:Lag 1 K-8  
826 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:30 Landvetter IF:Blå  -  Åsa Idrottsförening:1 K-7  
827 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:30 Landvetter IF:Grön  -  Åsa Idrottsförening:3 K-3  
758 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:30 Fässbergs IF:Ajax  -  ik kongahälla:RÖD C-6 X - X 
756 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 18:00 Träslövsläge IF  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK C-2 X - X 
757 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:30 Trönninge BK:Svart  -  Åsa Idrottsförening:Gul C-5 X - X 
754 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:00 Fässbergs IF:Ajax  -  Trönninge BK:Svart C-2 X - X 
755 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 18:00 Öjersjö:Blå  -  Frillesås FF:Grön C-1 X - X 
751 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:00 Öjersjö:Blå  -  Träslövsläge IF C-3 X - X 
752 P10 Grupp 1 not ready Tvååkers IF /Galtabäcks BK  -  VAKANT not ready X - X 
753 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:00 Åsa Idrottsförening:Gul  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2 C-1 X - X 
572 P10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:30 Balltorp FF   -  Träslövsläge IF  C-4  
573 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 14:00 Öjersjö:Vit   -  Öjersjö:Blå  C-2  
574 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 14:00 Dösjöbro IF:1   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1  C-3  
575 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-06-30 12:00 IF Mölndal Fotboll:Blå   -  Frillesås FF:Vit  C-4  
576 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 14:30 Dösjöbro IF:2   -  Omlottning C-3  
579 P10 PO-grupp A 8 not ready ik kongahälla:GRÖN   -  Omlottning not ready  
580 P10 PO-grupp A 8 not ready Dösjöbro IF:2   -  Omlottning not ready  
581 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  ik kongahälla:GRÖN  not ready  
739 P10 Grupp 1 not ready Träslövsläge IF  -  VAKANT not ready X - X 
740 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:00 Frillesås FF:Grön  -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK C-4 X - X 
741 P10 Grupp 2 not ready Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  -  Fässbergs IF:Ajax not ready X - X 
743 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 Tvååkers IF /Galtabäcks BK  -  Öjersjö:Blå C-1 X - X 
744 P10 Grupp 1 not ready VAKANT  -  Frillesås FF:Grön not ready X - X 
745 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Åsa Idrottsförening:Gul  -  Fässbergs IF:Ajax C-3 X - X 
746 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  -  ik kongahälla:RÖD C-4 X - X 
747 P10 Grupp 1 not ready VAKANT  -  Öjersjö:Blå not ready X - X 
748 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 13:30 Frillesås FF:Grön  -  Träslövsläge IF C-2 X - X 
749 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 ik kongahälla:RÖD  -  Åsa Idrottsförening:Gul C-3 X - X 
750 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 14:00 Trönninge BK:Svart  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2 C-4 X - X 
571 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 13:30 Fässbergs IF:PSV   -  Tvååkers IF /Galtabäcks BK  C-3  
563 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 13:30 Omlottning  -  Omlottning C-5  
562 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-06-30 14:00 IF Mölndal Fotboll:Vit   -  IF Mölndal Fotboll:Blå  C-1  
561 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 10:00 GAIS:1   -  Dösjöbro IF:1  C-6 X - X 
560 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 10:00 ik kongahälla:RÖD   -  Öjersjö:Vit  C-5  
558 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:30 Trönninge BK:Svart   -  Fässbergs IF:PSV  C-6 X - X 
559 P10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 12:00 Fässbergs IF:Ajax   -  Balltorp FF  C-1  
547 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 12:00 ik kongahälla:GRÖN   -  Dösjöbro IF:2  C-5  
541 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 10:30 Omlottning  -  Omlottning C-2  
540 P10 PO-grupp A 7 Sön 2019-06-30 10:30 Frillesås FF:Vit   -  IF Mölndal Fotboll:Vit  C-1  
539 P10 PO-grupp A 6 Sön 2019-06-30 12:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:1   -  GAIS:1  C-3  
537 P10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 10:00 Träslövsläge IF   -  Fässbergs IF:Ajax  C-4  
538 P10 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 12:00 Öjersjö:Blå   -  ik kongahälla:RÖD  C-2  
536 P10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 10:00 Tvååkers IF /Galtabäcks BK   -  Trönninge BK:Svart  C-3  
524 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 11:30 Trollenäs IF   -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:2  C-5 X - X 
523 P10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 11:30 Trönninge BK:Grön   -  Omlottning C-4  
479 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 13:30 Frillesås FF:Grön   -  Trollenäs IF  C-2  
478 P10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 13:30 Åsa Idrottsförening:Gul   -  Trönninge BK:Grön  C-1  
438 P10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:00 Omlottning  -  Åsa Idrottsförening:Gul  C-1  
439 P10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:2   -  Frillesås FF:Grön  C-2  
44 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 18:00 Valinge IF  -  Horreds IF C-3 X - X 
43 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 18:00 Dösjöbro IF:1  -  IF Mölndal Fotboll:Blå C-4 X - X 
42 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 17:00 Dösjöbro IF:1  -  Valinge IF C-3 X - X 
40 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 Horreds IF  -  Dösjöbro IF:1 C-4 X - X 
41 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 17:00 IF Mölndal Fotboll:Blå  -  Horreds IF C-4 X - X 
39 P10 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 IF Mölndal Fotboll:Blå  -  Valinge IF C-3 X - X 
38 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:00 Dösjöbro IF:2  -  Åsa Idrottsförening:Svart C-6 X - X 
37 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:00 GAIS:1  -  IF Mölndal Fotboll:Vit C-5 X - X 
36 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:30 GAIS:1  -  Dösjöbro IF:2 C-1 X - X 
35 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 16:30 IF Mölndal Fotboll:Vit  -  Åsa Idrottsförening:Svart C-2 X - X 
34 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Åsa Idrottsförening:Svart  -  GAIS:1 C-2 X - X 
33 P10 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 IF Mölndal Fotboll:Vit  -  Dösjöbro IF:2 C-1 X - X 
32 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 18:30 Frillesås FF:Vit  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1 C-4 X - X 
28 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Slottsskogen/Godhem IF SG97:1  -  ik kongahälla:GRÖN C-2 X - X 
31 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 18:30 ik kongahälla:GRÖN  -  Trollenäs IF C-3 X - X 
27 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Trollenäs IF  -  Frillesås FF:Vit C-1 X - X 
26 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:30 Trönninge BK:Grön  -  Öjersjö:Vit C-2 X - X 
29 F11 Grupp 3 not ready Nödinge SK:Blå  -  Hjuviks AIK:Lag Vit not ready X - X 
800 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:30 Dösjöbro IF:1  -  Åsa IF:Lag 2 C-4 X - X 
503 F10 PO-grupp A 4 not ready Lindome GIF   -  HGH  not ready  
502 F10 PO-grupp A 4 not ready Lilla Träslövs FF:Blå   -  Kållered SK Blå:Blå  not ready  
496 F10 PO-grupp A 3 not ready Annebergs IF   -  Tölö IF  not ready  
495 F10 PO-grupp A 3 not ready Åsa IF:Svart   -  Lilla Träslövs FF:Vit  not ready  
569 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
494 F10 PO-grupp A 2 not ready Värö United   -  IF Böljan Falkenberg  not ready  
493 F10 PO-grupp A 2 not ready Kållered SK Blå:Vit   -  Lerums IS:Lila  not ready  
491 F10 PO-grupp A 1 not ready Rydboholms SK   -  Onsala BK:Blå  not ready  
492 F10 PO-grupp A 1 not ready Åsa IF:Gul   -  Onsala BK:Vit  not ready  
461 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:00 Lilla Träslövs FF:Blå   -  Lindome GIF  C-1  
460 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 12:30 Kållered SK Blå:Blå   -  HGH  C-6 X - X 
453 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 12:30 Åsa IF:Svart   -  Annebergs IF  C-5  
451 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 12:30 Kållered SK Blå:Vit   -  Värö United  C-3  
452 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 12:30 Lilla Träslövs FF:Vit   -  Tölö IF  C-4  
450 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 12:30 Lerums IS:Lila   -  IF Böljan Falkenberg  C-2  
449 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 12:30 Rydboholms SK   -  Åsa IF:Gul  C-1  
422 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:00 HGH   -  Lilla Träslövs FF:Blå  C-4  
421 F10 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:00 Kållered SK Blå:Blå   -  Lindome GIF  C-3  
412 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:00 Tölö IF   -  Åsa IF:Svart  C-6  
411 F10 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:00 Lilla Träslövs FF:Vit   -  Annebergs IF  C-5  
410 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:30 IF Böljan Falkenberg   -  Kållered SK Blå:Vit  C-6 X - X 
409 F10 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 10:30 Lerums IS:Lila   -  Värö United  C-5  
408 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Vit   -  Rydboholms SK  C-3  
568 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
407 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Blå   -  Åsa IF:Gul  C-4  
371 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 20:00 Kållered SK Blå:Vit  -  Åsa IF:Svart C-4 X - X 
366 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:00 Tölö IF  -  HGH C-1 X - X 
367 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 20:00 Onsala BK:Vit  -  IF Böljan Falkenberg C-2 X - X 
370 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 20:00 Lilla Träslövs FF:Blå  -  Rydboholms SK C-3 X - X 
365 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:30 Åsa IF:Gul  -  Annebergs IF C-6 X - X 
364 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:30 Lindome GIF  -  Värö United C-5 X - X 
363 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:30 Onsala BK:Blå  -  Lerums IS:Lila C-4 X - X 
347 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:30 Lilla Träslövs FF:Blå  -  Kållered SK Blå:Vit C-5 X - X 
362 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:30 Lilla Träslövs FF:Vit  -  Kållered SK Blå:Blå C-3 X - X 
346 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:30 Rydboholms SK  -  Åsa IF:Svart C-6 X - X 
339 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:00 Tölö IF  -  Onsala BK:Vit C-2 X - X 
338 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:00 HGH  -  IF Böljan Falkenberg C-1 X - X 
337 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:00 Lindome GIF  -  Åsa IF:Gul C-6 X - X 
335 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:30 Lilla Träslövs FF:Vit  -  Onsala BK:Blå C-5 X - X 
336 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:00 Värö United  -  Annebergs IF C-5 X - X 
334 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 16:30 Kållered SK Blå:Blå  -  Lerums IS:Lila C-6 X - X 
311 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Åsa IF:Svart  -  Lilla Träslövs FF:Blå C-1 X - X 
677 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 HGH  -  Rydboholms SK:Vit C-6 X - X 
675 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 19:00 Onsala BK  -  Lindome GIF:3 C-5 X - X 
663 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 Ödsmåls IK  -  Bollebygds IF C-6 X - X 
662 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 18:00 Dalen/Krokslätts FF:Blå  -  Rydboholms SK:Blå C-5 X - X 
661 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 BK Astrio: Gul  -  Partille IF:SVART C-4 X - X 
660 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 18:00 Lindome GIF:2  -  Rävlanda AIS C-3 X - X 
659 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 18:00 Sjömarkens IF  -  Lindome GIF:1 C-2 X - X 
658 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 18:00 Åsa IF:1  -  Valinge IF C-1 X - X 
657 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Partille IF:RÖD  -  Kållered SK:Röd C-6 X - X 
656 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Jonsereds IF:Svart  -  Åsa IF:2 C-5 X - X 
655 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Annebergs IF:2  -  Frillesås FF:Vit C-4 X - X 
653 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:30 Bergdalens IK:1  -  Sätila SK:1 C-3 X - X 
633 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 16:00 Onsala BK  -  HGH C-2 X - X 
638 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Kållered SK:Grön  -  Veddige BK C-3 X - X 
639 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:00 Frillesås FF:Grön  -  Annebergs IF:1 C-4 X - X 
640 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Bergdalens IK:2  -  BK Astrio: Svart C-5 X - X 
641 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Jonsereds IF:Gul  -  IFK Fjärås:Röd C-6 X - X 
631 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 16:00 Lindome GIF:3  -  Rydboholms SK:Vit C-1 X - X 
629 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Dalen/Krokslätts FF:Blå  -  Ödsmåls IK C-6 X - X 
628 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 15:30 Rydboholms SK:Blå  -  Bollebygds IF C-5 X - X 
627 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 Lindome GIF:2  -  BK Astrio: Gul C-4 X - X 
626 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 15:00 Rävlanda AIS  -  Partille IF:SVART C-3 X - X 
625 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:1  -  Sjömarkens IF C-2 X - X 
624 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 15:00 Valinge IF  -  Lindome GIF:1 C-1 X - X 
623 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Jonsereds IF:Svart  -  Partille IF:RÖD C-6 X - X 
622 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 15:00 Åsa IF:2  -  Kållered SK:Röd C-5 X - X 
621 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:1  -  Annebergs IF:2 C-4 X - X 
620 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Sätila SK:1  -  Frillesås FF:Vit C-3 X - X 
619 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:2  -  Jonsereds IF:Gul C-2 X - X 
618 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:30 BK Astrio: Svart  -  IFK Fjärås:Röd C-1 X - X 
617 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Kållered SK:Grön  -  Frillesås FF:Grön C-6 X - X 
615 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Veddige BK  -  Annebergs IF:1 C-5 X - X 
608 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Lindome GIF:3  -  HGH C-3 X - X 
609 P11 Grupp 8 Fre 2019-06-28 13:30 Rydboholms SK:Vit  -  Onsala BK C-4 X - X 
607 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 13:30 Bollebygds IF  -  Dalen/Krokslätts FF:Blå C-2 X - X 
606 P11 Grupp 7 Fre 2019-06-28 13:30 Rydboholms SK:Blå  -  Ödsmåls IK C-1 X - X 
605 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 Partille IF:SVART  -  Lindome GIF:2 C-6 X - X 
604 P11 Grupp 6 Fre 2019-06-28 13:30 Rävlanda AIS  -  BK Astrio: Gul C-5 X - X 
603 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Lindome GIF:1  -  Åsa IF:1 C-4 X - X 
602 P11 Grupp 5 Fre 2019-06-28 13:00 Valinge IF  -  Sjömarkens IF C-3 X - X 
601 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 13:00 Kållered SK:Röd  -  Jonsereds IF:Svart C-2 X - X 
600 P11 Grupp 4 Fre 2019-06-28 13:00 Åsa IF:2  -  Partille IF:RÖD C-1 X - X 
596 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 Sätila SK:1  -  Annebergs IF:2 C-5 X - X 
594 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 IFK Fjärås:Röd  -  Bergdalens IK:2 C-4 X - X 
592 P11 Grupp 2 Fre 2019-06-28 12:30 BK Astrio: Svart  -  Jonsereds IF:Gul C-3 X - X 
590 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:30 Annebergs IF:1  -  Kållered SK:Grön C-2 X - X 
588 P11 Grupp 1 Fre 2019-06-28 12:30 Veddige BK  -  Frillesås FF:Grön C-1 X - X 
267 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 11:30 Valinge IF   -  Lindome GIF:2  C-4 X - X 
266 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 11:30 Dalen/Krokslätts FF:Blå   -  Rydboholms SK:Vit  C-2 X - X 
265 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 11:30 Lindome GIF:1   -  Rävlanda AIS  C-1 X - X 
264 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 11:00 Bollebygds IF   -  HGH  C-4 X - X 
263 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 11:00 Åsa IF:1   -  Partille IF:SVART  C-3 X - X 
262 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 11:00 Ödsmåls IK   -  Onsala BK  C-2 X - X 
248 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 Sätila SK:1   -  Kållered SK:Röd  C-3 X - X 
111 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 11:30 Rydboholms SK:Blå   -  Lindome GIF:3  C-3 X - X 
117 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 10:00 Annebergs IF:1   -  BK Astrio: Svart  C-1 X - X 
120 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 12:00 Frillesås FF:Grön   -  Annebergs IF:2  C-4 X - X 
121 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 12:00 Åsa IF:2   -  IFK Fjärås:Röd  C-3 X - X 
122 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 11:30 Partille IF:RÖD   -  BK Astrio: Svart  C-5 X - X 
123 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 12:00 Jonsereds IF:Svart   -  Bergdalens IK:2  C-1 X - X 
124 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 11:30 Annebergs IF:1   -  Frillesås FF:Vit  C-6 X - X 
125 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 12:00 Veddige BK   -  Bergdalens IK:1  C-2 X - X 
138 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 12:30 Åsa IF:1   -  Bollebygds IF  C-3 X - X 
139 P11 PO-grupp A 6 Lör 2019-06-29 12:30 HGH   -  Partille IF:SVART  C-4 X - X 
140 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 12:30 Sjömarkens IF   -  Ödsmåls IK  C-2 X - X 
141 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 12:00 Kållered SK:Röd   -  Jonsereds IF:Gul  C-6 X - X 
142 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 12:00 Kållered SK:Grön   -  Sätila SK:1  C-5 X - X 
143 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 12:30 Onsala BK   -  BK Astrio: Gul  C-1 X - X 
158 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 13:00 Lindome GIF:3   -  Lindome GIF:2  C-6 X - X 
159 P11 PO-grupp A 8 Lör 2019-06-29 13:00 Valinge IF   -  Rydboholms SK:Blå  C-5 X - X 
160 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 12:30 Lindome GIF:1   -  Dalen/Krokslätts FF:Blå  C-6 X - X 
161 P11 PO-grupp A 7 Lör 2019-06-29 12:30 Rydboholms SK:Vit   -  Rävlanda AIS  C-5 X - X 
167 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 10:00 Frillesås FF:Vit   -  Partille IF:RÖD  C-2 X - X 
179 P11 PO-grupp A 3 not ready IFK Fjärås:Röd   -  Annebergs IF:2  not ready  
180 P11 PO-grupp A 1 not ready Partille IF:RÖD   -  Annebergs IF:1  not ready  
181 P11 PO-grupp A 3 not ready Åsa IF:2   -  Frillesås FF:Grön  not ready  
182 P11 PO-grupp A 2 not ready Jonsereds IF:Svart   -  Veddige BK  not ready  
183 P11 PO-grupp A 2 not ready Bergdalens IK:2   -  Bergdalens IK:1  not ready  
184 P11 PO-grupp A 1 not ready BK Astrio: Svart   -  Frillesås FF:Vit  not ready  
201 P11 PO-grupp A 4 not ready Kållered SK:Röd   -  Kållered SK:Grön  not ready  
202 P11 PO-grupp A 4 not ready Jonsereds IF:Gul   -  Sätila SK:1  not ready  
203 P11 PO-grupp A 5 not ready Onsala BK   -  Sjömarkens IF  not ready  
204 P11 PO-grupp A 6 not ready Partille IF:SVART   -  Bollebygds IF  not ready  
205 P11 PO-grupp A 5 not ready BK Astrio: Gul   -  Ödsmåls IK  not ready  
206 P11 PO-grupp A 6 not ready HGH   -  Åsa IF:1  not ready  
798 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:30 Åsa IF:Lag 2  -  Nödinge SK:Blå C-2 X - X 
797 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:30 Hjuviks AIK:Lag Vit  -  Dösjöbro IF:1 C-1 X - X 
796 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:00 Footballclub Stenungsunds IF  -  Åsa IF:Lag 2 C-6 X - X 
423 F11 PO-grupp A 1 not ready Frillesås FF   -  Hjuviks AIK:Lag Blå  not ready  
424 F11 PO-grupp A 1 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
425 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
426 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
434 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
435 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
437 F11 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
462 F11 PO-grupp A 1 not ready Frillesås FF   -  Omlottning not ready  
463 F11 PO-grupp A 1 not ready Omlottning  -  Hjuviks AIK:Lag Blå  not ready  
464 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
465 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
474 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
475 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
476 F11 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
504 F11 PO-grupp A 1 not ready Omlottning  -  Frillesås FF  not ready  
505 F11 PO-grupp A 1 not ready Hjuviks AIK:Lag Blå   -  Omlottning not ready  
506 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
507 F11 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
519 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
520 F11 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
521 F11 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
775 F11 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 11:00 Frillesås FF   -  Hjuviks AIK:Lag Blå  C-1 X - X 
776 F11 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 13:00 Hjuviks AIK:Lag Blå   -  Dösjöbro IF:1  C-2  
777 F11 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 14:00 Dösjöbro IF:1   -  Frillesås FF  C-4  
778 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 11:00 Dösjöbro IF:2   -  Romelanda UF  C-2  
779 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 13:00 Romelanda UF   -  Nödinge SK:Blå  C-3  
780 F11 PO-grupp A 2 Sön 2019-06-30 14:00 Nödinge SK:Blå   -  Dösjöbro IF:2  C-5  
781 F11 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 11:30 Kungälvs FF:Grön   -  Nödinge SK:Vit  C-1 X - X 
782 F11 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 13:00 Nödinge SK:Vit   -  Åsa IF:Lag 2  C-4  
783 F11 PO-grupp A 3 Sön 2019-06-30 14:00 Åsa IF:Lag 2   -  Kungälvs FF:Grön  C-6  
784 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 11:30 Åsa IF:Lag 1   -  Nol IK  C-2  
785 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 13:00 Nol IK   -  Hjuviks AIK:Lag Vit  C-5 X - X 
786 F11 PO-grupp A 4 Sön 2019-06-30 14:30 Hjuviks AIK:Lag Vit   -  Åsa IF:Lag 1  C-1  
787 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 11:30 Stafsinge IF   -  Kungälvs FF:Vit  C-3  
788 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 13:00 Kungälvs FF:Vit   -  Footballclub Stenungsunds IF  C-6 X - X 
789 F11 PO-grupp A 5 Sön 2019-06-30 14:30 Footballclub Stenungsunds IF   -  Stafsinge IF  C-2  
790 F11 Grupp 2 not ready Nol IK  -  Kungälvs FF:Vit not ready X - X 
791 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:30 Nödinge SK:Blå  -  Footballclub Stenungsunds IF C-5 X - X 
792 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:30 Åsa IF:Lag 2  -  Hjuviks AIK:Lag Vit C-6 X - X 
795 F11 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:00 Dösjöbro IF:1  -  Nödinge SK:Blå C-5 X - X 
669 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 Träslövsläge IF  -  Annebergs IF C-6 X - X 
681 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 Hovås/Billdal IF  -  Södra Vings Idrottsförening C-4 X - X 
680 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:Vit  -  Sävedalens Idrottsförening C-3 X - X 
679 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 20:00 Åsa IF:1  -  Valinge/Tofta C-2 X - X 
673 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Halmstad Bk:Blå  -  Trollenäs IF C-3 X - X 
678 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 20:00 Rydboholms SK:Blå  -  Tvååkers IF C-1 X - X 
671 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 19:00 Åsa IF:2  -  Rävlanda AIS C-4 X - X 
667 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 Rydboholms SK:Vit  -  Hovås/Billdal IF C-4 X - X 
87 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 Träslövsläge IF  -  GAIS:2 C-5 X - X 
88 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 20:00 Annebergs IF  -  Halmstad Bk:Svart C-6 X - X 
89 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 20:30 Halmstad Bk:Blå  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
90 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 20:30 Trollenäs IF  -  Rävlanda AIS C-2 X - X 
280 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:30 Rydboholms SK:Blå   -  Södra Vings Idrottsförening  C-1 X - X 
281 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:30 Träslövsläge IF   -  Trollenäs IF  C-2 X - X 
312 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:30 Tvååkers IF   -  Sävedalens Idrottsförening  C-4 X - X 
313 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:30 GAIS:2   -  Åsa IF:2  C-3 X - X 
314 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 Åsa IF:1   -  Rydboholms SK:Vit  C-5 X - X 
315 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 11:00 Annebergs IF   -  Rävlanda AIS  C-5 X - X 
326 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 09:30 Valinge/Tofta   -  Hovås/Billdal IF  C-6 X - X 
327 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 08:30 Halmstad Bk:Svart   -  Halmstad Bk:Blå  C-6 X - X 
351 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:30 Rydboholms SK:Blå   -  Träslövsläge IF  C-2 X - X 
355 P12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:30 Trollenäs IF   -  Södra Vings Idrottsförening  C-1 X - X 
356 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:30 Tvååkers IF   -  GAIS:2  C-3 X - X 
357 P12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:30 Åsa IF:2   -  Sävedalens Idrottsförening  C-4 X - X 
372 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 09:30 Åsa IF:1   -  Annebergs IF  C-5 X - X 
373 P12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 08:30 Rävlanda AIS   -  Rydboholms SK:Vit  C-5 X - X 
374 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 11:00 Valinge/Tofta   -  Halmstad Bk:Svart  C-6 X - X 
375 P12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 Halmstad Bk:Blå   -  Hovås/Billdal IF  C-6 X - X 
387 P12 PO-grupp A 1 not ready Trollenäs IF   -  Rydboholms SK:Blå  not ready  
388 P12 PO-grupp A 1 not ready Södra Vings Idrottsförening   -  Träslövsläge IF  not ready  
389 P12 PO-grupp A 2 not ready Åsa IF:2   -  Tvååkers IF  not ready  
390 P12 PO-grupp A 2 not ready Sävedalens Idrottsförening   -  GAIS:2  not ready  
395 P12 PO-grupp A 3 not ready Rävlanda AIS   -  Åsa IF:1  not ready  
396 P12 PO-grupp A 3 not ready Rydboholms SK:Vit   -  Annebergs IF  not ready  
397 P12 PO-grupp A 4 not ready Halmstad Bk:Blå   -  Valinge/Tofta  not ready  
398 P12 PO-grupp A 4 not ready Hovås/Billdal IF   -  Halmstad Bk:Svart  not ready  
642 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:30 Tvååkers IF  -  Åsa IF:1 C-1 X - X 
643 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 16:30 Valinge/Tofta  -  Rydboholms SK:Blå C-2 X - X 
644 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Sävedalens Idrottsförening  -  Hovås/Billdal IF C-3 X - X 
645 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 16:30 Södra Vings Idrottsförening  -  Rydboholms SK:Vit C-4 X - X 
646 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 GAIS:2  -  Annebergs IF C-5 X - X 
676 F12 Grupp 2 not ready Onsala BK:Vit  -  Landvetter IF:Lila not ready X - X 
674 F12 Grupp 2 not ready Gånghester SK / Målsryds IF  -  Dalsjöfors not ready X - X 
672 F12 Grupp 1 not ready Onsala BK:Blå  -  Lindome GIF not ready X - X 
670 F12 Grupp 1 not ready Bergdalens IK  -  Åsa IF:Gul not ready X - X 
654 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Lila  -  Solängens BK C-4 X - X 
652 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 19:30 Dalsjöfors  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
650 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 19:00 Lindome GIF  -  Landvetter IF:Blå C-2 X - X 
380 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 09:00 Gånghester SK / Målsryds IF   -  Åsa IF:svart  C-5 X - X 
381 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 09:00 Solängens BK   -  Landvetter IF:Rosa  C-6 X - X 
582 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:00 Bergdalens IK:2   -  Onsala BK:Vit  C-2 X - X 
583 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:00 Onsala BK:Vit   -  Dalsjöfors  C-2 X - X 
584 F12 PO-grupp A 1 not ready Onsala BK:Vit   -  Bergdalens IK  not ready  
585 F12 PO-grupp A 2 not ready Träslövsläge IF   -  Onsala BK:Blå  not ready  
586 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:00 Onsala BK:Blå   -  Landvetter IF:Lila  C-4 X - X 
587 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:00 Onsala BK:Blå   -  Lindome GIF  C-3 X - X 
589 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Bergdalens IK  -  Onsala BK:Blå C-1 X - X 
591 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 14:00 Landvetter IF:Blå  -  Åsa IF:Gul C-2 X - X 
593 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Gånghester SK / Målsryds IF  -  Onsala BK:Vit C-3 X - X 
595 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 14:00 Solängens BK  -  Dalsjöfors C-4 X - X 
597 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Träslövsläge IF  -  Åsa IF:svart C-5 X - X 
599 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 14:30 Bergdalens IK:2  -  Landvetter IF:Rosa C-6 X - X 
610 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:30 Lindome GIF  -  Bergdalens IK C-1 X - X 
611 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 15:30 Onsala BK:Blå  -  Landvetter IF:Blå C-2 X - X 
612 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Landvetter IF:Lila  -  Gånghester SK / Målsryds IF C-3 X - X 
613 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 15:30 Onsala BK:Vit  -  Solängens BK C-4 X - X 
614 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 Träslövsläge IF  -  Bergdalens IK:2 C-5 X - X 
616 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 16:00 Landvetter IF:Rosa  -  Åsa IF:svart C-6 X - X 
630 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Åsa IF:Gul  -  Lindome GIF C-1 X - X 
632 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 17:00 Landvetter IF:Blå  -  Bergdalens IK C-2 X - X 
634 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Dalsjöfors  -  Landvetter IF:Lila C-3 X - X 
635 F12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 17:00 Solängens BK  -  Gånghester SK / Målsryds IF C-4 X - X 
636 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Landvetter IF:Rosa  -  Träslövsläge IF C-5 X - X 
637 F12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 19:30 Åsa IF:svart  -  Bergdalens IK:2 C-6 X - X 
648 F12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 19:00 Åsa IF:Gul  -  Onsala BK:Blå C-1 X - X 
116 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 08:00 Bergdalens IK   -  Dalsjöfors  C-1 X - X 
162 F12 PO-grupp A 1 Lör 2019-06-29 09:00 Bergdalens IK   -  Bergdalens IK:2  C-1 X - X 
230 F12 PO-grupp A 1 not ready Dalsjöfors   -  Bergdalens IK:2  not ready  
328 F12 PO-grupp A 2 not ready Lindome GIF   -  Landvetter IF:Lila  not ready  
329 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 08:00 Landvetter IF:Blå   -  Gånghester SK / Målsryds IF  C-5 X - X 
567 P13 A-3.e pris Sön 2019-06-30 16:20 Sävedalens IF:Röd   -  Mölnlycke If:Svart  IP-1 0 - 3 
517 P13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 13:50 Onsala BK:Vit   -  Kållered SK  IP-3 0 - 2 
534 P13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 14:40 Sjömarkens Idrottsförening   -  Sävedalens IF:Röd  IP-1 2 - 0 
535 P13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 14:40 Lerkils IF   -  Mölnlycke If:Svart  IP-2 1 - 0 
554 P13 B-3.e pris Sön 2019-06-30 15:30 Trollenäs if:2   -  Onsala BK:Vit  IP-3 9 - 11 es 
555 P13 B-final Sön 2019-06-30 16:20 Vinbergs IF   -  Kållered SK  IP-3 1 - 0 
566 P13 A-final Sön 2019-06-30 16:20 Sjömarkens Idrottsförening   -  Lerkils IF  IP-2 0 - 5 
431 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 11:20 Mölnlycke If:Svart   -  Sävedalens IF:Blå  IP-2 2 - 0 
432 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 10:30 Onsala BK:Vit   -  Åsa IF:Gul  IP-2 5 - 4 es 
456 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 09:40 Trollenäs if:2   -  Onsala BK:Gul  IP-1 5 - 3 es 
488 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 11:20 Lerkils IF   -  Onsala BK:Blå  IP-3 2 - 0 
489 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Sjömarkens Idrottsförening   -  Sandareds IF  IP-3 3 - 0 
516 P13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 13:00 Trollenäs if:2   -  Vinbergs IF  IP-3 1 - 2 
415 P13 A-8-dels:02 Sön 2019-06-30 08:50 Västra Frölunda IF:Grön   -  Sandareds IF  IP-3 1 - 2 
417 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 09:40 Vinbergs IF   -  Åsa IF:Svart  IP-2 2 - 0 
429 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 10:30 Kållered SK   -  Trollenäs if:1  IP-3 1 - 0 
213 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 12:10 Onsala BK:Vit  -  Lerkils IF IP-3 1 - 4 
223 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:10 Åsa IF:Gul  -  Vinbergs IF IP-2 1 - 1 
225 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 12:10 Onsala BK:Blå  -  Mölnlycke If:Gul IP-1 1 - 1 
250 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Mölnlycke If:Svart  -  Kållered SK IP-2 7 - 2 
251 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 13:00 Sandareds IF  -  Onsala BK:Gul IP-1 1 - 0 
260 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Lerkils IF  -  Sjömarkens Idrottsförening IP-2 2 - 1 
261 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Onsala BK:Vit  -  Rydboholms SK IP-1 6 - 2 
296 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:40 Sävedalens IF:Blå  -  Trollenäs if:1 IP-3 2 - 2 
298 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:50 Rävlanda AIS  -  Västra Frölunda IF:Grön IP-3 1 - 4 
300 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 15:40 Trollenäs if:2  -  Sävedalens IF:Röd IP-2 0 - 2 
324 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 15:40 Västra Frölunda IF:Vit  -  Åsa IF:Svart IP-1 4 - 2 
343 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:20 Sävedalens IF:Blå  -  Rävlanda AIS IP-1 3 - 0 
345 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 17:20 Västra Frölunda IF:Grön  -  Trollenäs if:1 IP-2 4 - 0 
358 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 18:10 Trollenäs if:2  -  Västra Frölunda IF:Vit IP-1 3 - 1 
360 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 18:10 Åsa IF:Svart  -  Sävedalens IF:Röd IP-2 2 - 4 
378 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 19:50 Västra Frölunda IF:Grön  -  Sävedalens IF:Blå IP-2 2 - 3 
385 P13 Grupp 4 Lör 2019-06-29 19:50 Trollenäs if:1  -  Rävlanda AIS IP-1 1 - 0 
392 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 19:50 Åsa IF:Svart  -  Trollenäs if:2 IP-3 4 - 1 
394 P13 Grupp 5 Lör 2019-06-29 20:40 Sävedalens IF:Röd  -  Västra Frölunda IF:Vit IP-3 1 - 2 
405 P13 A-8-dels:01 Sön 2019-06-30 08:00 Västra Frölunda IF:Vit   -  Sjömarkens Idrottsförening  IP-3 1 - 2 
406 P13 B-8-dels:01 Sön 2019-06-30 08:00 Trollenäs if:2   -  Rydboholms SK  IP-2 3 - 1 
413 P13 B-8-dels:02 Sön 2019-06-30 08:00 Rävlanda AIS   -  Onsala BK:Gul  IP-1 1 - 4 
501 F13 B-final Sön 2019-06-30 15:30 Onsala BK:Vit   -  Onsala BK:Blå  IP-1  
30 F11 Grupp 3 not ready Footballclub Stenungsunds IF  -  Dösjöbro IF:1 not ready X - X 
518 F13 B-3.e pris Sön 2019-06-30 13:50 Brämhults IK   -  LGM  IP-1 3 - 0 
532 F13 A-3.e pris Sön 2019-06-30 14:40 Åsa If   -  Alvesta GIF  IP-3 4 - 1 
533 F13 A-final Sön 2019-06-30 15:30 Toarpsalliansen   -  Frillesås FF  IP-2 1 - 0 
490 F13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 13:00 Frillesås FF   -  Alvesta GIF  IP-1 3 - 0 
459 F13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 13:00 Åsa If   -  Toarpsalliansen  IP-2 3 - 5 es 
457 F13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Brämhults IK   -  Onsala BK:Vit  IP-1 1 - 4 
458 F13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 12:10 Onsala BK:Blå   -  LGM  IP-2 6 - 0 
433 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 09:40 Alvesta GIF   -  Mossens BK  IP-3 5 - 4 es 
416 F13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:50 LGM   -  Kinna IF  IP-1 1 - 0 
418 F13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 Toarpsalliansen   -  TOFTA GIF  IP-1 1 - 0 
391 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:00 Toarpsalliansen  -  LGM IP-1 6 - 0 
393 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 19:00 Onsala BK:Vit  -  Alvesta GIF IP-2 0 - 1 
414 F13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 08:50 Onsala BK:Vit   -  LB07  IP-2 3 - 0 
377 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:40 LB07  -  Frillesås FF IP-1 0 - 0 
342 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:00 Onsala BK:Blå  -  Frillesås FF IP-3 0 - 0 
344 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 18:10 TOFTA GIF  -  LB07 IP-3 1 - 0 
359 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 LGM  -  Alvesta GIF IP-3 3 - 4 
361 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 17:20 Toarpsalliansen  -  Onsala BK:Vit IP-3 1 - 0 
376 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:40 TOFTA GIF  -  Onsala BK:Blå IP-2 1 - 1 
325 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:50 Alvesta GIF  -  Toarpsalliansen IP-2 0 - 0 
301 F13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:50 LGM  -  Onsala BK:Vit IP-1 0 - 3 
191 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 11:00 IF Böljan Falkenberg:Blå  -  IK Zenith:svart K-1 X - X 
151 P8 Grupp 3 Lör 2019-06-29 10:00 Kullavik IF:2  -  Frillesås FF:Vit K-2 X - X 
168 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Kullavik IF:1  -  Frillesås FF:Grön K-1 X - X 
169 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Sävedalens IF:1  -  IK Zenith:grön K-2 X - X 
772 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 14:00 Åsa IF 2  -  IFK Fjärås:Röd K-1  
725 P9 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:30 Sävedalens Idrottsförening:1  -  Lilla Träslövs Fotbollsförening:1 K-4 X - X 
723 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 14:30 IFK Örby:Blå  -  Örgryte IS FF Vit:Vit K-8 X - X 
722 P9 Grupp 7 Lör 2019-06-29 14:30 Halmstad BK:Blå  -  IF Mölndal:Vit K-7 X - X 
721 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 Trönninge BK:Svart  -  Sävedalens Idrottsförening:4 K-6 X - X 
719 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 IFK Fjärås:Vit  -  Frillesås FF:2 K-4 X - X 
720 P9 Grupp 6 Lör 2019-06-29 14:30 Tölö Idrottsförening:Grön  -  Kållered SK:Blå K-5 X - X 
718 P9 Grupp 5 Lör 2019-06-29 14:30 Dösjöbro IF:2  -  Sävedalens Idrottsförening:3 K-3 X - X 
717 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Örgryte IS FF:Blå  -  Dösjöbro IF:1 K-8 X - X 
716 P9 Grupp 4 Lör 2019-06-29 14:00 Lilla Träslövs Fotbollsförening:2  -  Halmstad BK:Svart K-7 X - X 
714 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Åsa IF:4  -  IFK Fjärås:Svart K-5 X - X 
715 P9 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 IF Mölndal:Röd  -  Trönninge BK:Grön K-6 X - X 
824 F9 Grupp 2 Sön 2019-06-30 10:00 IFK Fjärås Vit  -  Kållered SK:Vit K-7  
823 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 IFK Fjärås Röd  -  HGH: Blå K-6  
25 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 18:30 Fässbergs IF:PSV  -  Balltorp FF C-1 X - X 
24 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 Fässbergs IF:PSV  -  Trönninge BK:Grön C-4 X - X 
23 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 16:30 Balltorp FF  -  Öjersjö:Vit C-3 X - X 
22 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Öjersjö:Vit  -  Fässbergs IF:PSV C-6 X - X 
20 P10 Grupp 2 not ready ik kongahälla:RÖD  -  Trönninge BK:Svart not ready X - X 
21 P10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 14:00 Balltorp FF  -  Trönninge BK:Grön C-5 X - X 
310 F10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 15:30 Rydboholms SK  -  Kållered SK Blå:Vit C-2 X - X 
295 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 IF Böljan Falkenberg  -  Tölö IF C-5 X - X 
294 F10 Grupp 3 Lör 2019-06-29 15:00 HGH  -  Onsala BK:Vit C-6 X - X 
293 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:00 Annebergs IF  -  Lindome GIF C-3 X - X 
292 F10 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:00 Värö United  -  Åsa IF:Gul C-4 X - X 
247 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:30 Kållered SK:Grön   -  Jonsereds IF:Gul  C-4 X - X 
246 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 Annebergs IF:2   -  Åsa IF:2  C-1 X - X 
245 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:30 Frillesås FF:Grön   -  IFK Fjärås:Röd  C-2 X - X 
235 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 10:00 Veddige BK   -  Bergdalens IK:2  C-4 X - X 
226 P11 PO-grupp A 7 not ready Rydboholms SK:Vit   -  Lindome GIF:1  not ready  
227 P11 PO-grupp A 8 not ready Lindome GIF:3   -  Valinge IF  not ready  
228 P11 PO-grupp A 7 not ready Rävlanda AIS   -  Dalen/Krokslätts FF:Blå  not ready  
109 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 09:40 Rydboholms SK  -  Lerkils IF IP-2 0 - 11 
110 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 09:40 Sjömarkens Idrottsförening  -  Onsala BK:Vit IP-1 4 - 0 
19 F11 Grupp 2 not ready Hjuviks AIK:Lag Blå  -  Romelanda UF not ready X - X 
16 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:00 Nödinge SK:Vit  -  Hjuviks AIK:Lag Blå C-2 X - X 
17 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:30 Romelanda UF  -  Nol IK C-1 X - X 
18 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 20:30 Kungälvs FF:Vit  -  Nödinge SK:Vit C-2 X - X 
666 P12 Grupp 2 Fre 2019-06-28 18:30 Sävedalens Idrottsförening  -  Södra Vings Idrottsförening C-3 X - X 
665 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:30 Rydboholms SK:Blå  -  Åsa IF:1 C-2 X - X 
664 P12 Grupp 1 Fre 2019-06-28 18:30 Tvååkers IF  -  Valinge/Tofta C-1 X - X 
651 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Rävlanda AIS  -  Halmstad Bk:Blå C-2 X - X 
649 P12 Grupp 4 Fre 2019-06-28 17:30 Åsa IF:2  -  Trollenäs IF C-1 X - X 
647 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 17:00 Halmstad Bk:Svart  -  Träslövsläge IF C-6 X - X 
379 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 09:00 Landvetter IF:Lila   -  Träslövsläge IF  C-4 X - X 
354 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 10:00 Åsa IF:Gul   -  Landvetter IF:Rosa  C-6 X - X 
353 F12 PO-grupp A 3 Lör 2019-06-29 10:00 Landvetter IF:Blå   -  Åsa IF:svart  C-5 X - X 
352 F12 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 08:00 Lindome GIF   -  Träslövsläge IF  C-3 X - X 
330 F12 PO-grupp A 4 Lör 2019-06-29 08:00 Åsa IF:Gul   -  Solängens BK  C-6 X - X 
430 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 11:20 Mölnlycke If:Gul   -  Sävedalens IF:Röd  IP-1 3 - 5 ef 
177 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Mölnlycke If:Svart  -  Sandareds IF IP-2 3 - 1 
178 P13 Grupp 3 Lör 2019-06-29 11:20 Rydboholms SK  -  Sjömarkens Idrottsförening IP-3 1 - 4 
134 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:40 Vinbergs IF  -  Mölnlycke If:Gul IP-3 0 - 2 
136 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 10:30 Åsa IF:Gul  -  Onsala BK:Blå IP-3 1 - 2 
244 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-06-29 10:00 Bergdalens IK:1   -  Jonsereds IF:Svart  C-3 X - X 
297 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:30 Onsala BK:Blå  -  LB07 IP-1 1 - 1 
299 F13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 16:30 Frillesås FF  -  TOFTA GIF IP-2 1 - 0 
224 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:00 Mossens BK  -  Kinna IF IP-3 4 - 0 
137 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:20 Brämhults IK  -  Mossens BK IP-2 0 - 2 
249 P11 PO-grupp A 5 Lör 2019-06-29 11:00 Sjömarkens IF   -  BK Astrio: Gul  C-1 X - X 
229 P11 PO-grupp A 8 not ready Lindome GIF:2   -  Rydboholms SK:Blå  not ready  
668 P12 Grupp 3 Fre 2019-06-28 18:30 GAIS:2  -  Halmstad Bk:Svart C-5 X - X 
802 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 08:30 Åsa IF 1  -  Frillesås FF: Vit K-2  
822 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 Landvetter IF:Rosa  -  Åsa Idrottsförening:2 K-5  
821 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 Kållered SK:Blå  -  Landvetter IF:Grön K-4  
771 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:30 Landvetter Idrottsförening 2003:Vit  -  Säve SK K-2  
801 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 08:30 IFK Fjärås:Vit  -  Landvetter Idrottsförening 2003:Röd K-1  
762 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 11:00 Åsa IF 3  -  Landvetter Idrottsförening 2003:Vit K-2  
768 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 IFK Fjärås:Vit  -  Åsa IF 3 K-2  
793 P10 Grupp 4 Lör 2019-06-29 16:00 Trollenäs IF  -  Slottsskogen/Godhem IF SG97:1 C-5 X - X 
118 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:00 Kullavik IF:1  -  IK Zenith:grön K-1 X - X 
767 F8 Grupp 1 Sön 2019-06-30 13:00 Landvetter Idrottsförening 2003:Röd  -  Frillesås FF: Vit K-1  
45 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 11:00 Kållered Sportklubb:Blåvitt  -  Trönninge BK:Vit K-5 X - X 
48 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 12:30 Särö IK:Vit  -  Trönninge BK:Vit K-8 X - X 
15 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 19:00 Romelanda UF  -  Kungälvs FF:Vit C-1 X - X 
14 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:30 Nol IK  -  Nödinge SK:Vit C-4 X - X 
13 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 17:30 Kungälvs FF:Vit  -  Hjuviks AIK:Lag Blå C-3 X - X 
12 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 Nödinge SK:Vit  -  Romelanda UF C-4 X - X 
11 F11 Grupp 2 Lör 2019-06-29 15:30 Hjuviks AIK:Lag Blå  -  Nol IK C-3 X - X 
10 F11 Grupp 1 not ready Stafsinge IF  -  Kungälvs FF:Grön not ready X - X 
8 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 20:00 Kungälvs FF:Grön  -  Åsa IF:Lag 1 C-6 X - X 
9 F11 Grupp 1 not ready Frillesås FF  -  Dösjöbro IF:2 not ready X - X 
7 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 20:00 Dösjöbro IF:2  -  Stafsinge IF C-5 X - X 
6 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:00 Åsa IF:Lag 1  -  Frillesås FF C-4 X - X 
5 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 19:00 Dösjöbro IF:2  -  Kungälvs FF:Grön C-3 X - X 
4 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 17:30 Stafsinge IF  -  Åsa IF:Lag 1 C-2 X - X 
3 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 17:30 Kungälvs FF:Grön  -  Frillesås FF C-1 X - X 
2 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:00 Åsa IF:Lag 1  -  Dösjöbro IF:2 C-2 X - X 
1 F11 Grupp 1 Lör 2019-06-29 15:00 Frillesås FF  -  Stafsinge IF C-1 X - X 
176 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 10:30 Kållered SK  -  Onsala BK:Gul IP-1 1 - 0 
132 P8 Grupp 2 Lör 2019-06-29 09:30 IF Böljan Falkenberg:Blå  -  Åsa IF 2 K-1 X - X 
119 P8 Grupp 1 Lör 2019-06-29 09:00 Frillesås FF:Grön  -  Sävedalens IF:1 K-2 X - X 
291 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 Lerums IS:Lila  -  Lilla Träslövs FF:Vit C-6 X - X 
290 F10 Grupp 1 Lör 2019-06-29 14:30 Kållered SK Blå:Blå  -  Onsala BK:Blå C-5 X - X 
46 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 11:00 Stafsinge IF  -  Särö IK:Vit K-6 X - X 
47 P9 Grupp 8 Lör 2019-06-29 12:30 Kållered Sportklubb:Blåvitt  -  Stafsinge IF K-7 X - X 
820 F9 Grupp 1 Sön 2019-06-30 10:00 HGH: Röd  -  Åsa Idrottsförening:3 K-3  
108 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:50 Onsala BK:Gul  -  Mölnlycke If:Svart IP-3 0 - 3 
101 P13 Grupp 2 Lör 2019-06-29 08:00 Kållered SK  -  Sandareds IF IP-3 1 - 1 
99 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:00 Mölnlycke If:Gul  -  Åsa IF:Gul IP-2 2 - 0 
97 P13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:00 Vinbergs IF  -  Onsala BK:Blå IP-1 2 - 1 
135 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 11:20 Åsa If  -  Kinna IF IP-1 2 - 0 
100 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:50 Kinna IF  -  Brämhults IK IP-1 1 - 1 
98 F13 Grupp 1 Lör 2019-06-29 08:50 Åsa If  -  Mossens BK IP-2 2 - 1 
448 F10 PO-grupp A 1 Sön 2019-06-30 12:00 Onsala BK:Blå   -  Onsala BK:Vit  C-6 X - X 
598 P11 Grupp 3 Fre 2019-06-28 13:00 Frillesås FF:Vit  -  Bergdalens IK:1 C-6 X - X 
570 P10 PO-grupp A 8 Sön 2019-06-30 13:30 Omlottning  -  Omlottning C-6