Kampe i Hal 3, 28.12.2018

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
515 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:00 EFB 1  -  Askov/Malt 2 Hal 3 2 - 0 
460 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:08 Gsf  -  Askov/Malt 1 Hal 3 1 - 1 
463 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:16 Lunderskov  -  Ribe BK Hal 3 0 - 3 
466 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:24 Jelling FS 2  -  EFB 3 Hal 3 0 - 6 
469 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:32 Askov/Malt 1  -  Jelling FS 1 Hal 3 1 - 2 
472 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:40 Askov/Malt 2  -  Tjæreborg Hal 3 2 - 0 
475 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:48 Læborg GU 1  -  EFB 3 Hal 3 0 - 2 
478 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:56 Ribe BK  -  Hover IF Hal 3 1 - 1 
481 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:04 Tjæreborg  -  EFB 1 Hal 3 2 - 4 
484 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:12 EFB 2  -  Askov/Malt 1 Hal 3 2 - 0 
487 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:20 Hover IF  -  Lunderskov Hal 3 1 - 1 
490 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:28 EFB 3  -  Rødekro IF Hal 3 4 - 3 
493 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:36 Askov/Malt 1  -  Vejen 1 Hal 3 3 - 0 
495 D09 B-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 11:44 Askov/Malt 2   -  Rødekro IF  Hal 3 4 - 3 
44 D09 B-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 11:52 Askov/Malt 1   -  Lunderskov  Hal 3 1 - 4 
47 D09 B-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 12:00 Hover IF   -  Vejen 1  Hal 3 2 - 4 
50 D09 B-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 12:08 Læborg GU 1   -  Rødding IF 2  Hal 3 2 - 0 
53 D09 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 12:16 Askov/Malt 2   -  Lunderskov  Hal 3 3 - 2 
55 D09 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 12:24 Vejen 1   -  Læborg GU 1  Hal 3 0 - 2 
57 D09 B-3.e plads Fre 28.12.2018 12:32 Lunderskov   -  Vejen 1  Hal 3 4 - 0 
59 D09 B-finale Fre 28.12.2018 12:40 Askov/Malt 2   -  Læborg GU 1  Hal 3 1 - 3 
7 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:12 Esbjergs drenge  -  Askov/Malt Hal 3 1 - 0 
9 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:20 Holsted fb  -  Christiansfeld IF Hal 3 1 - 3 
12 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:28 Sønderris SK  -  Rødekro IF Hal 3 0 - 1 
15 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:36 Esbjergs drenge  -  GSF Hal 3 8 - 0 
18 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:44 BGIF 2  -  Christiansfeld IF Hal 3 2 - 2 
21 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:52 Voerladegaard IF  -  POCA Hal 3 0 - 6 
23 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 14:00 BGIF 1  -  Esbjergs drenge Hal 3 3 - 1 
26 D10 B-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 14:10 Christiansfeld IF   -  Lunderskov Boldklub  Hal 3 2 - 3 
28 D10 B-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 14:18 Starup UIF 1   -  GSF  Hal 3 5 - 0 
30 D10 B-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 14:26 Askov/Malt   -  Skanderup Hjarup IF  Hal 3 4 - 0 
32 D10 B-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 14:34 Starup UIF 2   -  Holsted fb  Hal 3 5 - 0 
34 D10 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 14:42 Lunderskov Boldklub   -  Starup UIF 1  Hal 3 0 - 2 
36 D10 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 14:50 Askov/Malt   -  Starup UIF 2  Hal 3 2 - 3 
38 D10 B-3.e plads Fre 28.12.2018 14:58 Lunderskov Boldklub   -  Askov/Malt  Hal 3 1 - 3 
40 D10 B-finale Fre 28.12.2018 15:06 Starup UIF 1   -  Starup UIF 2  Hal 3 0 - 3 
681 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:25 Rødekro IF 1  -  Snejbjerg 2 Hal 3 7 - 1 
684 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 15:33 Rødekro IF 2  -  Seest boldklub:1 Hal 3 1 - 2 
687 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 15:41 Rødekro IF 3  -  Snejbjerg 1 Hal 3 1 - 1 
690 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 15:49 Rødekro IF 4  -  Seest boldklub:2 Hal 3 1 - 0 
693 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:57 Skanderup Hjarup IF  -  Rødekro IF 1 Hal 3 1 - 4 
696 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:05 Vejen HK  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 2 
699 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:13 Darum IF  -  Rødekro IF 3 Hal 3 0 - 6 
702 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:21 Fjelstrup IF  -  Rødekro IF 4 Hal 3 0 - 5 
705 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:29 Rødekro IF 1  -  Askov/Malt Hal 3 3 - 0 
708 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:37 Rødekro IF 2  -  De Seje Drenge Hal 3 2 - 2 
711 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:45 Rødekro IF 3  -  Gesten IF Hal 3 1 - 0 
713 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:53 Rødekro IF 4  -  Kvik 70 Hal 3 4 - 1 
715 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:01 Starup 2  -  Rødekro IF 1 Hal 3 1 - 3 
718 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:09 Starup 1  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 1 
721 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:17 VFK 2  -  Rødekro IF 3 Hal 3 1 - 1 
724 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:25 De Seje Drenge  -  Seest boldklub:1 Hal 3 1 - 0 
727 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:33 Darum IF  -  VFK 2 Hal 3 2 - 4 
730 D11 B-kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 17:41 Askov/Malt   -  Vejen HK  Hal 3 1 - 3 
733 D11 B-kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 17:49 VFK 2   -  Kvik 70  Hal 3 3 - 0 
736 D11 B-kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 17:57 VFK 1   -  Gesten IF  Hal 3 0 - 2 
739 D11 B-kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 18:05 Rødekro IF 2   -  Starup 2  Hal 3 3 - 0 
742 D11 B-semifinal:01 Fre 28.12.2018 18:13 Vejen HK   -  VFK 2  Hal 3 0 - 2 
744 D11 B-semifinal:02 Fre 28.12.2018 18:21 Gesten IF   -  Rødekro IF 2  Hal 3 4 - 5 
746 D11 B-3.e plads Fre 28.12.2018 18:29 Vejen HK   -  Gesten IF  Hal 3 0 - 3 
748 D11 B-finale Fre 28.12.2018 18:37 VFK 2   -  Rødekro IF 2  Hal 3 0 - 5 
306 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:02 BIF2  -  BIF 1 Hal 3 1 - 0 
307 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:10 Brebballe/Engum  -  Vejen HK Hal 3 4 - 1 
308 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:18 Amui 2  -  FC Kolding Nord 1 Hal 3 0 - 7 
309 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:26 EFB 2  -  FC Kolding Nord 2 Hal 3 1 - 0 
311 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:34 Vejen HK  -  Amui 2 Hal 3 1 - 3 
313 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:42 FC Kolding Nord 2  -  Lunderskov boldklub Hal 3 7 - 0 
315 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:50 EFB 1  -  Brebballe/Engum Hal 3 2 - 3 
317 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:58 BIF2  -  EFB 2 Hal 3 3 - 3 
319 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:06 FC Kolding Nord 1  -  EFB 1 Hal 3 2 - 2 
321 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:14 Amui 1  -  BIF2 Hal 3 1 - 2 
323 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:22 Amui 2  -  EFB 1 Hal 3 0 - 8 
325 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:30 Lunderskov boldklub  -  BIF2 Hal 3 0 - 4 
327 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:38 FC Kolding Nord 1  -  Vejen HK Hal 3 5 - 1 
329 D13 A-semifinal:01 Fre 28.12.2018 20:46 Brebballe/Engum   -  FC Kolding Nord 2  Hal 3 5 - 1 
331 D13 A-semifinal:02 Fre 28.12.2018 20:54 EFB 2   -  FC Kolding Nord 1  Hal 3 6 - 1 
333 D13 A-3.e plads Fre 28.12.2018 21:02 FC Kolding Nord 2   -  FC Kolding Nord 1  Hal 3 3 - 2 
335 D13 A-finale Fre 28.12.2018 21:10 Brebballe/Engum   -  EFB 2  Hal 3 3 - 1