Kampe Lør 29.12.2018

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
122 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:00 Askov Malt 1  -  Askov Malt 2 Hal 1 Bane 1  
123 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:00 Askov/Malt 1  -  EFB 1 Hal 1 Bane 2  
124 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:00 ODDER IGF  -  Erritsø GIF 2 Hal 3 Bane 1  
125 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:00 Askov/Malt 2  -  EFB 2 Hal 3 Bane 2  
126 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:00 Fsui  -  Team VAB:2 Hal 4 0 - 2 
127 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:07 De seje Erritsø piger  -  Askov Malt 3 Hal 1 Bane 1  
128 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:07 Ribe boldklub 1  -  Løjt if Hal 1 Bane 2  
129 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:07 Ribe boldklub 2  -  Sønderris SK 3 Hal 3 Bane 1  
130 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:07 EFB 3  -  Erritsø GIF 1 Hal 3 Bane 2  
131 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:08 GIF Gram  -  Team VAB:1 Hal 4 2 - 0 
132 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:14 FC GOG  -  Nørre Aaby Hal 1 Bane 1  
133 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:14 Seest  -  Sønderris SK 2 Hal 1 Bane 2  
134 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:14 EFB 2  -  Sønderris SK 1 Hal 3 Bane 2  
135 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:14 Erritsø GIF 2  -  Askov/Malt 1 Hal 3 Bane 1  
136 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:16 Skærbæk Ungdomsboldklub  -  Fsui Hal 4 3 - 2 
137 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:21 Askov Malt 3  -  Askov Malt 1 Hal 1 Bane 1  
138 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:21 Vejen SF  -  Ribe boldklub 1 Hal 1 Bane 2  
139 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:21 Nørre Aaby  -  Ribe boldklub 2 Hal 3 Bane 1  
140 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:21 Sønderris SK 3  -  EFB 3 Hal 3 Bane 2  
141 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:24 Team VAB:2  -  GIF Gram Hal 4 0 - 2 
142 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:28 Nørre Aaby  -  De seje Erritsø piger Hal 1 Bane 1  
143 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:28 Sønderris SK 2  -  ODDER IGF Hal 1 Bane 2  
144 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:28 EFB 1  -  Seest Hal 3 Bane 1  
145 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:28 Løjt if  -  Askov/Malt 2 Hal 3 Bane 2  
148 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:32 Team VAB:1  -  Skærbæk Ungdomsboldklub Hal 4 0 - 2 
146 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:35 Askov Malt 2  -  FC GOG Hal 1 Bane 1  
147 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:35 Sønderris SK 1  -  Vejen SF Hal 1 Bane 2  
149 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:35 Erritsø GIF 1  -  Nørre Aaby Hal 3 Bane 1  
150 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:35 EFB 3  -  Ribe boldklub 2 Hal 3 Bane 2  
151 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:40 GIF Gram  -  Fsui Hal 4 2 - 2 
152 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:42 Askov Malt 3  -  Nørre Aaby Hal 1 Bane 1  
153 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:42 ODDER IGF  -  EFB 1 Hal 1 Bane 2  
154 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:42 Askov/Malt 1  -  Seest Hal 3 Bane 1  
157 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:42 Ribe boldklub 1  -  EFB 2 Hal 3 Bane 2  
160 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:48 Team VAB:1  -  Team VAB:2 Hal 4 1 - 2 
156 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:49 De seje Erritsø piger  -  Askov Malt 2 Hal 1 Bane 1  
158 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:49 Askov/Malt 2  -  Sønderris SK 1 Hal 1 Bane 2  
162 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:49 Erritsø GIF 1  -  Sønderris SK 3 Hal 3 Bane 1  
163 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:49 Nørre Aaby  -  EFB 3 Hal 3 Bane 2  
155 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:56 Erritsø GIF 2  -  Sønderris SK 2 Hal 1 Bane 2  
159 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:56 Løjt if  -  Vejen SF Hal 3 Bane 2  
161 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:56 Askov Malt 1  -  FC GOG Hal 1 Bane 1  
164 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:56 Skærbæk Ungdomsboldklub  -  GIF Gram Hal 4 1 - 3 
165 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:56 Askov/Malt 1  -  ODDER IGF Hal 3 Bane 1  
168 M06 M06 Lør 29.12.2018 11:03 Askov Malt 2  -  Nørre Aaby Hal 1 Bane 1  
169 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:03 Askov/Malt 2  -  Ribe boldklub 1 Hal 1 Bane 2  
174 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:03 Ribe boldklub 2  -  Erritsø GIF 1 Hal 3 Bane 1  
175 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:03 Sønderris SK 3  -  Nørre Aaby Hal 3 Bane 2  
172 P13 P13 Lør 29.12.2018 11:04 Fsui  -  Team VAB:1 Hal 4 4 - 0 
166 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:10 Seest  -  Erritsø GIF 2 Hal 1 Bane 2  
167 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:10 EFB 1  -  Sønderris SK 2 Hal 3 Bane 1  
170 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:10 Sønderris SK 1  -  Løjt if Hal 3 Bane 2  
173 M06 M06 Lør 29.12.2018 11:10 Askov Malt 1  -  De seje Erritsø piger Hal 1 Bane 1  
176 P13 P13 Lør 29.12.2018 11:12 Team VAB:2  -  Skærbæk Ungdomsboldklub Hal 4 1 - 1 
171 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:17 EFB 2  -  Vejen SF Hal 1 Bane 2  
177 M06 M06 Lør 29.12.2018 11:17 FC GOG  -  Askov Malt 3 Hal 1 Bane 1  
517 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:35 Hedensted IF 1  -  Kvik 70 Hal 3 3 - 0 
518 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:35 AMUI 1  -  EFB 1 Hal 4 2 - 0 
519 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:43 Hedensted IF 3  -  Lunderskov Hal 3 2 - 3 
520 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:43 AMUI 2  -  Dalum IF 1 Hal 4 1 - 4 
521 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:51 Hedensted IF 2  -  Vejen SF Hal 3 1 - 2 
522 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:51 Bramming 1  -  Dalum IF 2 Hal 4 1 - 1 
523 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 11:59 OKS  -  Skærbæk Hal 3 3 - 1 
524 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 11:59 Dalum IF 3  -  EFB 3 Hal 4 0 - 1 
525 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:07 Brørup GF  -  Hedensted IF 1 Hal 3 0 - 2 
526 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:07 Kvik 70  -  AMUI 1 Hal 4 0 - 4 
527 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:15 EFB 2  -  Hedensted IF 3 Hal 3 2 - 0 
528 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:15 Lunderskov  -  AMUI 2 Hal 4 2 - 1 
529 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:23 Erritsø GIF  -  Hedensted IF 2 Hal 4 1 - 2 
530 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:23 Vejen SF  -  Bramming 1 Hal 3 2 - 3 
531 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:31 Dalum IF 2  -  Erritsø GIF Hal 4 4 - 0 
532 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:31 Gesten  -  OKS Hal 3 0 - 2 
533 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:31 Skærbæk  -  Dalum IF 3 Hal 1 0 - 1 
534 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:39 Bramming 1  -  Hedensted IF 2 Hal 1 1 - 0 
535 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:39 EFB 1  -  Brørup GF Hal 3 4 - 0 
536 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:39 AMUI 1  -  Hedensted IF 1 Hal 4 4 - 1 
537 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:47 EFB 3  -  Gesten Hal 1 3 - 1 
538 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:47 Dalum IF 1  -  EFB 2 Hal 3 4 - 0 
539 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:47 AMUI 2  -  Hedensted IF 3 Hal 4 3 - 2 
540 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:55 Dalum IF 3  -  OKS Hal 1 1 - 4 
541 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:55 EFB 1  -  Kvik 70 Hal 3 3 - 0 
542 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:55 Brørup GF  -  AMUI 1 Hal 4 0 - 3 
543 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:03 Dalum IF 1  -  Lunderskov Hal 1 1 - 0 
544 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:03 EFB 2  -  AMUI 2 Hal 3 0 - 0 
545 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:03 Dalum IF 2  -  Vejen SF Hal 4 2 - 4 
546 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:11 Erritsø GIF  -  Bramming 1 Hal 1 0 - 3 
547 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:11 EFB 3  -  Skærbæk Hal 3 0 - 0 
548 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:11 Gesten  -  Dalum IF 3 Hal 4 1 - 2 
549 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 13:19 Hedensted IF 1  -  EFB 1 Hal 1 0 - 3 
550 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 13:19 Kvik 70  -  Brørup GF Hal 3 1 - 0 
551 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:19 Hedensted IF 3  -  Dalum IF 1 Hal 4 0 - 4 
552 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:27 Lunderskov  -  EFB 2 Hal 1 1 - 1 
553 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:27 Hedensted IF 2  -  Dalum IF 2 Hal 3 2 - 1 
554 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:27 Vejen SF  -  Erritsø GIF Hal 4 4 - 1 
555 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:35 OKS  -  EFB 3 Hal 1 3 - 1 
556 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:35 Skærbæk  -  Gesten Hal 3 2 - 0 
557 D08 B-kvartsfinal:01 Lør 29.12.2018 13:35 Hedensted IF 1   -  AMUI 2  Hal 4 0 - 2 
558 D08 A-kvartsfinal:01 Lør 29.12.2018 13:43 AMUI 1   -  Lunderskov  Hal 1 2 - 1 
559 D08 C-semifinal:01 Lør 29.12.2018 13:43 Brørup GF   -  Erritsø GIF  Hal 3 2 - 3 
560 D08 B-kvartsfinal:02 Lør 29.12.2018 13:43 Hedensted IF 2   -  Skærbæk  Hal 4 2 - 0 
561 D08 A-kvartsfinal:02 Lør 29.12.2018 13:51 Bramming 1   -  EFB 3  Hal 1 0 - 2 
562 D08 C-semifinal:02 Lør 29.12.2018 13:51 Hedensted IF 3   -  Gesten  Hal 3 3 - 0 
563 D08 B-kvartsfinal:03 Lør 29.12.2018 13:51 Dalum IF 3   -  Dalum IF 2  Hal 4 1 - 3 
564 D08 A-kvartsfinal:03 Lør 29.12.2018 13:59 OKS   -  Vejen SF  Hal 1 3 - 0 
565 D08 C-3.e plads Lør 29.12.2018 13:59 Brørup GF   -  Gesten  Hal 3 0 - 1 
566 D08 B-kvartsfinal:04 Lør 29.12.2018 13:59 EFB 2   -  Kvik 70  Hal 4 2 - 0 
567 D08 A-kvartsfinal:04 Lør 29.12.2018 14:07 Dalum IF 1   -  EFB 1  Hal 1 1 - 0 
568 D08 C-finale Lør 29.12.2018 14:07 Erritsø GIF   -  Hedensted IF 3  Hal 3 0 - 3 
569 D08 B-semifinal:01 Lør 29.12.2018 14:07 AMUI 2   -  Hedensted IF 2  Hal 4 0 - 4 
570 D08 A-semifinal:01 Lør 29.12.2018 14:15 AMUI 1   -  EFB 3  Hal 1 2 - 1 
571 D08 B-semifinal:02 Lør 29.12.2018 14:15 Dalum IF 2   -  EFB 2  Hal 4 3 - 1 
572 D08 A-semifinal:02 Lør 29.12.2018 14:23 OKS   -  Dalum IF 1  Hal 1 5 - 4 
573 D08 B-3.e plads Lør 29.12.2018 14:23 AMUI 2   -  EFB 2  Hal 4 2 - 3 
586 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:30 BGIF  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 0 
575 D08 A-3.e plads Lør 29.12.2018 14:31 EFB 3   -  Dalum IF 1  Hal 1 3 - 2 
576 D08 B-finale Lør 29.12.2018 14:31 Hedensted IF 2   -  Dalum IF 2  Hal 4 3 - 1 
577 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:38 Amui  -  FC GOG Hal 3 2 - 0 
578 D08 A-finale Lør 29.12.2018 14:39 AMUI 1   -  OKS  Hal 1 2 - 4 
579 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:46 Rødekro IF 1  -  BGIF Hal 3 3 - 0 
580 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:54 Rødekro IF 2  -  Amui Hal 3 0 - 1 
587 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:00 Darum IF 1  -  Team AV 3 Hal 1 2 - 2 
588 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:00 Darum IF 2  -  Team AV 1 Hal 4 4 - 1 
581 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:02 FC GOG  -  Rødekro IF 1 Hal 3 0 - 1 
589 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:08 Mortens Drenge  -  Team AV 4 Hal 4 1 - 1 
771 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:08 AllStars  -  Team AV 2 Hal 1 4 - 2 
582 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:10 Amui  -  BGIF Hal 3 4 - 1 
590 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:16 Næsby boldklub  -  EGB Hal 1 4 - 2 
592 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:16 Brørup  -  Gesten Hal 4 2 - 1 
583 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:18 FC GOG  -  Rødekro IF 2 Hal 3 1 - 0 
591 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:24 Team AV 2  -  Darum IF 1 Hal 1 3 - 3 
593 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:24 Team AV 4  -  Darum IF 2 Hal 4 4 - 2 
584 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:26 Rødekro IF 1  -  Amui Hal 3 1 - 1 
594 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:32 EGB  -  AllStars Hal 1 2 - 3 
596 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:32 Gesten  -  Mortens Drenge Hal 4 0 - 6 
585 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:34 BGIF  -  FC GOG Hal 3 0 - 1 
595 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:40 Team AV 3  -  Næsby boldklub Hal 1 0 - 3 
597 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:40 Team AV 1  -  Brørup Hal 4 2 - 2 
574 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:42 Rødekro IF 2  -  Rødekro IF 1 Hal 3 0 - 2 
598 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:48 AllStars  -  Team AV 3 Hal 1 1 - 2 
600 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:48 Mortens Drenge  -  Team AV 1 Hal 4 9 - 0 
599 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:56 Darum IF 1  -  Næsby boldklub Hal 1 1 - 2 
601 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:56 Darum IF 2  -  Brørup Hal 4 4 - 1 
602 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:04 Team AV 2  -  EGB Hal 1 2 - 2 
605 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:04 Team AV 4  -  Gesten Hal 4 2 - 0 
604 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:05 Lunderskov Boldklub:2  -  Ribe BK Hal 3 1 - 2 
603 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:12 Darum IF 1  -  AllStars Hal 1 2 - 2 
606 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:12 Darum IF 2  -  Mortens Drenge Hal 4 1 - 4 
607 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:13 Skanderup Hjarup IF  -  Amui Hal 3 0 - 2 
608 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:20 Næsby boldklub  -  Team AV 2 Hal 1 2 - 3 
611 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:20 Brørup  -  Team AV 4 Hal 4 1 - 2 
610 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:21 Hjerting IF  -  Lunderskov Boldklub:1 Hal 3 1 - 3 
609 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:28 Team AV 3  -  EGB Hal 1 1 - 2 
612 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:28 Team AV 1  -  Gesten Hal 4 2 - 2 
613 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:29 Amui  -  Lunderskov Boldklub:2 Hal 3 2 - 1 
614 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:36 Team AV 3  -  Team AV 2 Hal 1 1 - 6 
617 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:36 Team AV 1  -  Team AV 4 Hal 4 0 - 2 
616 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:37 Ribe BK  -  Hjerting IF Hal 3 3 - 1 
615 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:44 EGB  -  Darum IF 1 Hal 1 1 - 3 
618 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:44 Gesten  -  Darum IF 2 Hal 4 1 - 3 
619 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:45 Lunderskov Boldklub:1  -  Skanderup Hjarup IF Hal 3 2 - 0 
620 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:52 Næsby boldklub  -  AllStars Hal 1 1 - 3 
621 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:52 Brørup  -  Mortens Drenge Hal 4 3 - 4 
622 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:53 Ribe BK  -  Amui Hal 3 2 - 1 
623 D14 A-semifinal:01 Lør 29.12.2018 17:00 AllStars   -  Team AV 4  Hal 1 5 - 3 
624 D14 B-semifinal:01 Lør 29.12.2018 17:00 Team AV 2   -  Brørup  Hal 4 5 - 4 
625 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:01 Lunderskov Boldklub:2  -  Hjerting IF Hal 3 3 - 1 
626 D14 A-semifinal:02 Lør 29.12.2018 17:08 Mortens Drenge   -  Næsby boldklub  Hal 1 1 - 0 
627 D14 B-semifinal:02 Lør 29.12.2018 17:08 Darum IF 2   -  Darum IF 1  Hal 4 4 - 2 
628 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:09 Amui  -  Lunderskov Boldklub:1 Hal 3 0 - 1 
629 D14 A-3.e plads Lør 29.12.2018 17:16 Team AV 4   -  Næsby boldklub  Hal 1 6 - 7 
630 D14 B-3.e plads Lør 29.12.2018 17:16 Brørup   -  Darum IF 1  Hal 4 0 - 1 
631 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:17 Lunderskov Boldklub:2  -  Skanderup Hjarup IF Hal 3 2 - 0 
632 D14 A-finale Lør 29.12.2018 17:24 AllStars   -  Mortens Drenge  Hal 1 1 - 4 
633 D14 B-finale Lør 29.12.2018 17:24 Team AV 2   -  Darum IF 2  Hal 4 2 - 3 
634 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:25 Ribe BK  -  Lunderskov Boldklub:1 Hal 3 1 - 3 
635 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:33 Hjerting IF  -  Amui Hal 3 1 - 4 
636 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:41 Skanderup Hjarup IF  -  Ribe BK Hal 3 1 - 3 
637 P15 P15 Lør 29.12.2018 17:45 Team VAB 2  -  Vamdrup IF Hal 1 1 - 1 
638 D15 D15 Lør 29.12.2018 17:45 Gredstedbro 1  -  Gredstedbro 2 Hal 4 1 - 0 
639 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:49 Lunderskov Boldklub:1  -  Lunderskov Boldklub:2 Hal 3 2 - 1 
640 P15 P15 Lør 29.12.2018 17:53 Team VAB 4  -  Team VAB 3 Hal 1 2 - 1 
641 D15 D15 Lør 29.12.2018 17:53 Gesten IF 2  -  TheFidgetSpinners Hal 4 3 - 2 
642 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:57 Hjerting IF  -  Skanderup Hjarup IF Hal 3 4 - 2 
643 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:01 Team VAB 1  -  Team VAB 2 Hal 1 0 - 3 
644 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:01 Esbjerg  -  Gesten IF 1 Hal 4 6 - 0 
645 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:09 Vamdrup IF  -  Team VAB 4 Hal 1 4 - 0 
646 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:09 Gredstedbro 2  -  Smølfern Hal 4 0 - 8 
647 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:17 Team VAB 3  -  Team VAB 1 Hal 1 2 - 1 
648 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:17 TheFidgetSpinners  -  Gredstedbro 1 Hal 4 3 - 2 
649 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:25 Team VAB 4  -  Team VAB 2 Hal 1 0 - 4 
650 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:25 Gesten IF 1  -  Gesten IF 2 Hal 4 3 - 3 
651 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:33 Team VAB 3  -  Vamdrup IF Hal 1 0 - 3 
652 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:33 Smølfern  -  Esbjerg Hal 4 4 - 2 
653 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:41 Team VAB 1  -  Team VAB 4 Hal 1 0 - 1 
654 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:41 Gesten IF 2  -  Gredstedbro 2 Hal 4 6 - 0 
655 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:49 Team VAB 2  -  Team VAB 3 Hal 1 6 - 1 
656 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:49 Gredstedbro 1  -  Esbjerg Hal 4 0 - 4 
657 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:57 Vamdrup IF  -  Team VAB 1 Hal 1 2 - 0 
658 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:57 Gredstedbro 2  -  TheFidgetSpinners Hal 4 2 - 0 
659 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:05 Gesten IF 1  -  Smølfern Hal 4 1 - 6 
660 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:13 Gesten IF 1  -  Gredstedbro 1 Hal 4 1 - 3 
661 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:21 Gesten IF 2  -  Smølfern Hal 4 1 - 3 
662 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:29 TheFidgetSpinners  -  Esbjerg Hal 4 0 - 7 
663 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:37 Gredstedbro 2  -  Gesten IF 1 Hal 4 0 - 0 
664 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:45 Smølfern  -  Gredstedbro 1 Hal 4 5 - 0 
665 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:53 Esbjerg  -  Gesten IF 2 Hal 4 7 - 3 
666 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:01 TheFidgetSpinners  -  Gesten IF 1 Hal 4 3 - 7 
667 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:09 Smølfern  -  TheFidgetSpinners Hal 4 9 - 0 
668 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:17 Esbjerg  -  Gredstedbro 2 Hal 4 8 - 0 
669 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:25 Gredstedbro 1  -  Gesten IF 2 Hal 4 1 - 4