Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold bane Resultat
749 D11 A-finale Fre 28.12.2018 18:45 Rødekro IF 1   -  Seest boldklub:1  Hal 1 1 - 2 
132 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:14 FC GOG  -  Nørre Aaby Hal 1 Bane 1  
177 M06 M06 Lør 29.12.2018 11:17 FC GOG  -  Askov Malt 3 Hal 1 Bane 1  
173 M06 M06 Lør 29.12.2018 11:10 Askov Malt 1  -  De seje Erritsø piger Hal 1 Bane 1  
168 M06 M06 Lør 29.12.2018 11:03 Askov Malt 2  -  Nørre Aaby Hal 1 Bane 1  
161 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:56 Askov Malt 1  -  FC GOG Hal 1 Bane 1  
156 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:49 De seje Erritsø piger  -  Askov Malt 2 Hal 1 Bane 1  
152 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:42 Askov Malt 3  -  Nørre Aaby Hal 1 Bane 1  
146 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:35 Askov Malt 2  -  FC GOG Hal 1 Bane 1  
142 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:28 Nørre Aaby  -  De seje Erritsø piger Hal 1 Bane 1  
137 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:21 Askov Malt 3  -  Askov Malt 1 Hal 1 Bane 1  
493 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:36 Askov/Malt 1  -  Vejen 1 Hal 3 3 - 0 
175 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:03 Sønderris SK 3  -  Nørre Aaby Hal 3 Bane 2  
174 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:03 Ribe boldklub 2  -  Erritsø GIF 1 Hal 3 Bane 1  
171 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:17 EFB 2  -  Vejen SF Hal 1 Bane 2  
170 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:10 Sønderris SK 1  -  Løjt if Hal 3 Bane 2  
169 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:03 Askov/Malt 2  -  Ribe boldklub 1 Hal 1 Bane 2  
167 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:10 EFB 1  -  Sønderris SK 2 Hal 3 Bane 1  
166 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:10 Seest  -  Erritsø GIF 2 Hal 1 Bane 2  
165 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:56 Askov/Malt 1  -  ODDER IGF Hal 3 Bane 1  
163 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:49 Nørre Aaby  -  EFB 3 Hal 3 Bane 2  
162 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:49 Erritsø GIF 1  -  Sønderris SK 3 Hal 3 Bane 1  
153 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:42 ODDER IGF  -  EFB 1 Hal 1 Bane 2  
154 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:42 Askov/Malt 1  -  Seest Hal 3 Bane 1  
155 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:56 Erritsø GIF 2  -  Sønderris SK 2 Hal 1 Bane 2  
157 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:42 Ribe boldklub 1  -  EFB 2 Hal 3 Bane 2  
158 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:49 Askov/Malt 2  -  Sønderris SK 1 Hal 1 Bane 2  
159 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:56 Løjt if  -  Vejen SF Hal 3 Bane 2  
150 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:35 EFB 3  -  Ribe boldklub 2 Hal 3 Bane 2  
149 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:35 Erritsø GIF 1  -  Nørre Aaby Hal 3 Bane 1  
147 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:35 Sønderris SK 1  -  Vejen SF Hal 1 Bane 2  
145 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:28 Løjt if  -  Askov/Malt 2 Hal 3 Bane 2  
144 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:28 EFB 1  -  Seest Hal 3 Bane 1  
139 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:21 Nørre Aaby  -  Ribe boldklub 2 Hal 3 Bane 1  
140 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:21 Sønderris SK 3  -  EFB 3 Hal 3 Bane 2  
143 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:28 Sønderris SK 2  -  ODDER IGF Hal 1 Bane 2  
138 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:21 Vejen SF  -  Ribe boldklub 1 Hal 1 Bane 2  
135 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:14 Erritsø GIF 2  -  Askov/Malt 1 Hal 3 Bane 1  
125 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:00 Askov/Malt 2  -  EFB 2 Hal 3 Bane 2  
172 P13 P13 Lør 29.12.2018 11:04 Fsui  -  Team VAB:1 Hal 4 4 - 0 
136 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:16 Skærbæk Ungdomsboldklub  -  Fsui Hal 4 3 - 2 
141 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:24 Team VAB:2  -  GIF Gram Hal 4 0 - 2 
148 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:32 Team VAB:1  -  Skærbæk Ungdomsboldklub Hal 4 0 - 2 
151 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:40 GIF Gram  -  Fsui Hal 4 2 - 2 
160 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:48 Team VAB:1  -  Team VAB:2 Hal 4 1 - 2 
164 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:56 Skærbæk Ungdomsboldklub  -  GIF Gram Hal 4 1 - 3 
176 P13 P13 Lør 29.12.2018 11:12 Team VAB:2  -  Skærbæk Ungdomsboldklub Hal 4 1 - 1 
39 D10 A-finale Fre 28.12.2018 15:06 POCA   -  BGIF 1  Hal 1 2 - 3 
770 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:50 Fugdal Tømrer  -  CG Hal 1 2 - 2 
40 D10 B-finale Fre 28.12.2018 15:06 Starup UIF 1   -  Starup UIF 2  Hal 3 0 - 3 
38 D10 B-3.e plads Fre 28.12.2018 14:58 Lunderskov Boldklub   -  Askov/Malt  Hal 3 1 - 3 
37 D10 A-3.e plads Fre 28.12.2018 14:58 BGIF 2   -  Erritsø GIF  Hal 1 3 - 2 
36 D10 B-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 14:50 Askov/Malt   -  Starup UIF 2  Hal 3 2 - 3 
35 D10 A-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 14:50 BGIF 1   -  Erritsø GIF  Hal 1 5 - 1 
34 D10 B-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 14:42 Lunderskov Boldklub   -  Starup UIF 1  Hal 3 0 - 2 
33 D10 A-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 14:42 BGIF 2   -  POCA  Hal 1 1 - 2 
32 D10 B-Kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 14:34 Starup UIF 2   -  Holsted fb  Hal 3 5 - 0 
30 D10 B-Kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 14:26 Askov/Malt   -  Skanderup Hjarup IF  Hal 3 4 - 0 
29 D10 A-Kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 14:26 BGIF 1   -  Voerladegaard IF  Hal 1 1 - 0 
8 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:20 GSF  -  BGIF 1 Hal 4 0 - 9 
9 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:20 Holsted fb  -  Christiansfeld IF Hal 3 1 - 3 
10 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:20 Erritsø GIF  -  BGIF 2 Hal 1 1 - 2 
11 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:28 Voerladegaard IF  -  Skanderup Hjarup IF Hal 4 1 - 0 
12 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:28 Sønderris SK  -  Rødekro IF Hal 3 0 - 1 
13 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:28 POCA  -  Starup UIF 1 Hal 1 5 - 0 
14 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:36 Starup UIF 2  -  Lunderskov Boldklub Hal 4 4 - 1 
15 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:36 Esbjergs drenge  -  GSF Hal 3 8 - 0 
16 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:36 BGIF 1  -  Askov/Malt Hal 1 3 - 0 
17 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:44 Erritsø GIF  -  Holsted fb Hal 4 6 - 0 
18 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 13:44 BGIF 2  -  Christiansfeld IF Hal 3 2 - 2 
19 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:44 Sønderris SK  -  Starup UIF 2 Hal 1 1 - 0 
20 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 13:52 Rødekro IF  -  Lunderskov Boldklub Hal 4 3 - 2 
21 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:52 Voerladegaard IF  -  POCA Hal 3 0 - 6 
22 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:52 Skanderup Hjarup IF  -  Starup UIF 1 Hal 1 0 - 4 
23 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 14:00 BGIF 1  -  Esbjergs drenge Hal 3 3 - 1 
24 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 14:00 Askov/Malt  -  GSF Hal 1 4 - 1 
25 D10 A-Kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 14:10 BGIF 2   -  Sønderris SK  Hal 1 2 - 1 
26 D10 B-Kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 14:10 Christiansfeld IF   -  Lunderskov Boldklub  Hal 3 2 - 3 
27 D10 A-Kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 14:18 POCA   -  Esbjergs drenge  Hal 1 6 - 1 
28 D10 B-Kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 14:18 Starup UIF 1   -  GSF  Hal 3 5 - 0 
7 D10 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 13:12 Esbjergs drenge  -  Askov/Malt Hal 3 1 - 0 
5 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:04 POCA  -  Skanderup Hjarup IF Hal 4 6 - 0 
6 D10 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 13:12 Starup UIF 1  -  Voerladegaard IF Hal 4 1 - 2 
122 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:00 Askov Malt 1  -  Askov Malt 2 Hal 1 Bane 1  
772 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:08 Gesten IF  -  AJAX Hal 4 1 - 1 
134 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:14 EFB 2  -  Sønderris SK 1 Hal 3 Bane 2  
133 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:14 Seest  -  Sønderris SK 2 Hal 1 Bane 2  
130 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:07 EFB 3  -  Erritsø GIF 1 Hal 3 Bane 2  
129 M07 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 10:07 Ribe boldklub 2  -  Sønderris SK 3 Hal 3 Bane 1  
128 M07 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 10:07 Ribe boldklub 1  -  Løjt if Hal 1 Bane 2  
578 D08 A-finale Lør 29.12.2018 14:39 AMUI 1   -  OKS  Hal 1 2 - 4 
572 D08 A-Semifinal:02 Lør 29.12.2018 14:23 OKS   -  Dalum IF 1  Hal 1 5 - 4 
573 D08 B-3.e plads Lør 29.12.2018 14:23 AMUI 2   -  EFB 2  Hal 4 2 - 3 
575 D08 A-3.e plads Lør 29.12.2018 14:31 EFB 3   -  Dalum IF 1  Hal 1 3 - 2 
576 D08 B-finale Lør 29.12.2018 14:31 Hedensted IF 2   -  Dalum IF 2  Hal 4 3 - 1 
571 D08 B-Semifinal:02 Lør 29.12.2018 14:15 Dalum IF 2   -  EFB 2  Hal 4 3 - 1 
569 D08 B-Semifinal:01 Lør 29.12.2018 14:07 AMUI 2   -  Hedensted IF 2  Hal 4 0 - 4 
570 D08 A-Semifinal:01 Lør 29.12.2018 14:15 AMUI 1   -  EFB 3  Hal 1 2 - 1 
567 D08 A-Kvartsfinal:04 Lør 29.12.2018 14:07 Dalum IF 1   -  EFB 1  Hal 1 1 - 0 
568 D08 C-finale Lør 29.12.2018 14:07 Erritsø GIF   -  Hedensted IF 3  Hal 3 0 - 3 
566 D08 B-Kvartsfinal:04 Lør 29.12.2018 13:59 EFB 2   -  Kvik 70  Hal 4 2 - 0 
565 D08 C-3.e plads Lør 29.12.2018 13:59 Brørup GF   -  Gesten  Hal 3 0 - 1 
564 D08 A-Kvartsfinal:03 Lør 29.12.2018 13:59 OKS   -  Vejen SF  Hal 1 3 - 0 
563 D08 B-Kvartsfinal:03 Lør 29.12.2018 13:51 Dalum IF 3   -  Dalum IF 2  Hal 4 1 - 3 
562 D08 C-Semifinal:02 Lør 29.12.2018 13:51 Hedensted IF 3   -  Gesten  Hal 3 3 - 0 
561 D08 A-Kvartsfinal:02 Lør 29.12.2018 13:51 Bramming 1   -  EFB 3  Hal 1 0 - 2 
560 D08 B-Kvartsfinal:02 Lør 29.12.2018 13:43 Hedensted IF 2   -  Skærbæk  Hal 4 2 - 0 
559 D08 C-Semifinal:01 Lør 29.12.2018 13:43 Brørup GF   -  Erritsø GIF  Hal 3 2 - 3 
558 D08 A-Kvartsfinal:01 Lør 29.12.2018 13:43 AMUI 1   -  Lunderskov  Hal 1 2 - 1 
557 D08 B-Kvartsfinal:01 Lør 29.12.2018 13:35 Hedensted IF 1   -  AMUI 2  Hal 4 0 - 2 
555 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:35 OKS  -  EFB 3 Hal 1 3 - 1 
556 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:35 Skærbæk  -  Gesten Hal 3 2 - 0 
554 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:27 Vejen SF  -  Erritsø GIF Hal 4 4 - 1 
553 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:27 Hedensted IF 2  -  Dalum IF 2 Hal 3 2 - 1 
552 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:27 Lunderskov  -  EFB 2 Hal 1 1 - 1 
551 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:19 Hedensted IF 3  -  Dalum IF 1 Hal 4 0 - 4 
550 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 13:19 Kvik 70  -  Brørup GF Hal 3 1 - 0 
549 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 13:19 Hedensted IF 1  -  EFB 1 Hal 1 0 - 3 
548 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:11 Gesten  -  Dalum IF 3 Hal 4 1 - 2 
547 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 13:11 EFB 3  -  Skærbæk Hal 3 0 - 0 
546 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:11 Erritsø GIF  -  Bramming 1 Hal 1 0 - 3 
545 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 13:03 Dalum IF 2  -  Vejen SF Hal 4 2 - 4 
544 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:03 EFB 2  -  AMUI 2 Hal 3 0 - 0 
543 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 13:03 Dalum IF 1  -  Lunderskov Hal 1 1 - 0 
542 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:55 Brørup GF  -  AMUI 1 Hal 4 0 - 3 
541 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:55 EFB 1  -  Kvik 70 Hal 3 3 - 0 
540 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:55 Dalum IF 3  -  OKS Hal 1 1 - 4 
539 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:47 AMUI 2  -  Hedensted IF 3 Hal 4 3 - 2 
538 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:47 Dalum IF 1  -  EFB 2 Hal 3 4 - 0 
530 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:23 Vejen SF  -  Bramming 1 Hal 3 2 - 3 
531 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:31 Dalum IF 2  -  Erritsø GIF Hal 4 4 - 0 
532 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:31 Gesten  -  OKS Hal 3 0 - 2 
533 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:31 Skærbæk  -  Dalum IF 3 Hal 1 0 - 1 
534 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:39 Bramming 1  -  Hedensted IF 2 Hal 1 1 - 0 
535 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:39 EFB 1  -  Brørup GF Hal 3 4 - 0 
536 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:39 AMUI 1  -  Hedensted IF 1 Hal 4 4 - 1 
537 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 12:47 EFB 3  -  Gesten Hal 1 3 - 1 
529 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 12:23 Erritsø GIF  -  Hedensted IF 2 Hal 4 1 - 2 
528 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:15 Lunderskov  -  AMUI 2 Hal 4 2 - 1 
527 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 12:15 EFB 2  -  Hedensted IF 3 Hal 3 2 - 0 
31 D10 A-Kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 14:34 Rødekro IF   -  Erritsø GIF  Hal 1 3 - 4 
3 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 12:48 Lunderskov Boldklub  -  Sønderris SK Hal 4 1 - 1 
4 D10 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 12:56 Starup UIF 2  -  Rødekro IF Hal 4 1 - 2 
515 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:00 EFB 1  -  Askov/Malt 2 Hal 3 2 - 0 
494 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:36 Rødding IF 1  -  Ribe BK Hal 4 1 - 3 
495 D09 B-Kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 11:44 Askov/Malt 2   -  Rødekro IF  Hal 3 4 - 3 
492 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:36 Gsf  -  EFB 2 Hal 1 1 - 2 
491 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:28 Vejen 2  -  Jelling FS 2 Hal 4 1 - 1 
490 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:28 EFB 3  -  Rødekro IF Hal 3 4 - 3 
489 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:28 Rødding IF 2  -  Tjæreborg Hal 1 3 - 2 
488 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:20 EUI  -  Askov/Malt 2 Hal 4 4 - 1 
487 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:20 Hover IF  -  Lunderskov Hal 3 1 - 1 
486 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:20 Ribe BK  -  Læborg GU 2 Hal 1 4 - 0 
482 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:04 Rødekro IF  -  Vejen 2 Hal 4 1 - 3 
483 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 11:12 Jelling FS 2  -  Læborg GU 1 Hal 1 1 - 3 
484 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:12 EFB 2  -  Askov/Malt 1 Hal 3 2 - 0 
49 D09 A-Kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 12:08 Ribe BK   -  EFB 2  Hal 1 3 - 1 
50 D09 B-Kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 12:08 Læborg GU 1   -  Rødding IF 2  Hal 3 2 - 0 
51 D09 C-finale Fre 28.12.2018 12:08 Gsf   -  Læborg GU 2  Hal 4 3 - 0 
52 D09 A-Kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 12:16 EFB 3   -  EFB 1  Hal 1 3 - 1 
53 D09 B-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 12:16 Askov/Malt 2   -  Lunderskov  Hal 3 3 - 2 
54 D09 A-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 12:24 EUI   -  Rødding IF 1  Hal 1 1 - 0 
55 D09 B-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 12:24 Vejen 1   -  Læborg GU 1  Hal 3 0 - 2 
56 D09 A-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 12:32 Ribe BK   -  EFB 3  Hal 1 4 - 3 
57 D09 B-3.e plads Fre 28.12.2018 12:32 Lunderskov   -  Vejen 1  Hal 3 4 - 0 
58 D09 A-3.e plads Fre 28.12.2018 12:40 Rødding IF 1   -  EFB 3  Hal 1 1 - 3 
59 D09 B-finale Fre 28.12.2018 12:40 Askov/Malt 2   -  Læborg GU 1  Hal 3 1 - 3 
60 D09 A-finale Fre 28.12.2018 12:48 EUI   -  Ribe BK  Hal 1 0 - 2 
457 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:00 EUI  -  Rødding IF 2 Hal 1 3 - 0 
458 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:00 EFB 3  -  Vejen 2 Hal 4 4 - 1 
459 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:08 Læborg GU 1  -  Rødekro IF Hal 1 2 - 1 
460 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:08 Gsf  -  Askov/Malt 1 Hal 3 1 - 1 
461 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:08 Jelling FS 1  -  EFB 2 Hal 4 2 - 1 
462 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:16 Rødding IF 1  -  Læborg GU 2 Hal 1 5 - 0 
463 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:16 Lunderskov  -  Ribe BK Hal 3 0 - 3 
464 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:16 Tjæreborg  -  EUI Hal 4 3 - 1 
465 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:24 Rødding IF 2  -  EFB 1 Hal 1 1 - 1 
466 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:24 Jelling FS 2  -  EFB 3 Hal 3 0 - 6 
467 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:24 Vejen 2  -  Læborg GU 1 Hal 4 2 - 1 
468 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:32 Vejen 1  -  Gsf Hal 1 3 - 0 
469 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:32 Askov/Malt 1  -  Jelling FS 1 Hal 3 1 - 2 
470 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:32 Hover IF  -  Rødding IF 1 Hal 4 0 - 3 
471 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:40 Læborg GU 2  -  Lunderskov Hal 1 0 - 4 
472 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:40 Askov/Malt 2  -  Tjæreborg Hal 3 2 - 0 
473 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 10:40 EFB 1  -  EUI Hal 4 0 - 1 
474 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:48 Rødekro IF  -  Jelling FS 2 Hal 1 4 - 0 
475 D09 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 10:48 Læborg GU 1  -  EFB 3 Hal 3 0 - 2 
476 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:48 EFB 2  -  Vejen 1 Hal 4 4 - 0 
477 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 10:56 Jelling FS 1  -  Gsf Hal 1 1 - 0 
478 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:56 Ribe BK  -  Hover IF Hal 3 1 - 1 
479 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 10:56 Lunderskov  -  Rødding IF 1 Hal 4 1 - 3 
585 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:34 BGIF  -  FC GOG Hal 3 0 - 1 
584 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:26 Rødekro IF 1  -  Amui Hal 3 1 - 1 
583 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:18 FC GOG  -  Rødekro IF 2 Hal 3 1 - 0 
582 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:10 Amui  -  BGIF Hal 3 4 - 1 
581 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:02 FC GOG  -  Rødekro IF 1 Hal 3 0 - 1 
577 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:38 Amui  -  FC GOG Hal 3 2 - 0 
579 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:46 Rødekro IF 1  -  BGIF Hal 3 3 - 0 
748 D11 B-finale Fre 28.12.2018 18:37 VFK 2   -  Rødekro IF 2  Hal 3 0 - 5 
747 D11 A-3.e plads Fre 28.12.2018 18:37 Rødekro IF 3   -  Snejbjerg 1  Hal 1 3 - 4 
746 D11 B-3.e plads Fre 28.12.2018 18:29 Vejen HK   -  Gesten IF  Hal 3 0 - 3 
745 D11 A-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 18:29 Snejbjerg 1   -  Seest boldklub:1  Hal 1 0 - 1 
744 D11 B-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 18:21 Gesten IF   -  Rødekro IF 2  Hal 3 4 - 5 
743 D11 A-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 18:21 Rødekro IF 1   -  Rødekro IF 3  Hal 1 2 - 0 
742 D11 B-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 18:13 Vejen HK   -  VFK 2  Hal 3 0 - 2 
741 D11 A-Kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 18:13 Seest boldklub:1   -  Snejbjerg 2  Hal 1 3 - 0 
740 D11 C-finale Fre 28.12.2018 18:05 Darum IF   -  Fjelstrup IF  Hal 4 2 - 1 
739 D11 B-Kvartsfinal:04 Fre 28.12.2018 18:05 Rødekro IF 2   -  Starup 2  Hal 3 3 - 0 
738 D11 A-Kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 18:05 Rødekro IF 4   -  Snejbjerg 1  Hal 1 1 - 3 
730 D11 B-Kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 17:41 Askov/Malt   -  Vejen HK  Hal 3 1 - 3 
731 D11 C-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 17:41 Skanderup Hjarup IF   -  Darum IF  Hal 4 1 - 4 
732 D11 A-Kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 17:49 Rødekro IF 1   -  De Seje Drenge  Hal 1 6 - 5 
733 D11 B-Kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 17:49 VFK 2   -  Kvik 70  Hal 3 3 - 0 
734 D11 C-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 17:49 Starup 1   -  Fjelstrup IF  Hal 4 1 - 2 
735 D11 A-Kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 17:57 Rødekro IF 3   -  Seest boldklub:2  Hal 1 2 - 0 
736 D11 B-Kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 17:57 VFK 1   -  Gesten IF  Hal 3 0 - 2 
737 D11 C-3.e plads Fre 28.12.2018 17:57 Skanderup Hjarup IF   -  Starup 1  Hal 4 0 - 3 
729 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:41 Fjelstrup IF  -  VFK 1 Hal 1 1 - 2 
728 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:33 Kvik 70  -  Seest boldklub:2 Hal 4 0 - 3 
727 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:33 Darum IF  -  VFK 2 Hal 3 2 - 4 
726 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:33 Gesten IF  -  Snejbjerg 1 Hal 1 2 - 2 
724 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:25 De Seje Drenge  -  Seest boldklub:1 Hal 3 1 - 0 
725 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:25 Vejen HK  -  Starup 1 Hal 4 3 - 0 
723 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:25 Skanderup Hjarup IF  -  Starup 2 Hal 1 0 - 3 
722 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:17 Askov/Malt  -  Snejbjerg 2 Hal 4 0 - 5 
721 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:17 VFK 2  -  Rødekro IF 3 Hal 3 1 - 1 
720 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 17:17 Snejbjerg 1  -  Darum IF Hal 1 5 - 0 
719 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:09 VFK 1  -  Rødekro IF 4 Hal 4 1 - 7 
718 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:09 Starup 1  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 1 
717 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 17:09 Seest boldklub:1  -  Vejen HK Hal 1 3 - 0 
716 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 17:01 Seest boldklub:2  -  Fjelstrup IF Hal 4 0 - 1 
715 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:01 Starup 2  -  Rødekro IF 1 Hal 3 1 - 3 
714 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 17:01 Snejbjerg 2  -  Skanderup Hjarup IF Hal 1 3 - 1 
713 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:53 Rødekro IF 4  -  Kvik 70 Hal 3 4 - 1 
712 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:53 Seest boldklub:2  -  VFK 1 Hal 1 2 - 0 
711 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:45 Rødekro IF 3  -  Gesten IF Hal 3 1 - 0 
710 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:45 Snejbjerg 1  -  VFK 2 Hal 1 2 - 1 
708 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:37 Rødekro IF 2  -  De Seje Drenge Hal 3 2 - 2 
707 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:37 Seest boldklub:1  -  Starup 1 Hal 1 4 - 0 
705 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:29 Rødekro IF 1  -  Askov/Malt Hal 3 3 - 0 
704 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:29 Snejbjerg 2  -  Starup 2 Hal 1 3 - 3 
702 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:21 Fjelstrup IF  -  Rødekro IF 4 Hal 3 0 - 5 
701 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 16:21 VFK 1  -  Kvik 70 Hal 1 1 - 0 
699 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:13 Darum IF  -  Rødekro IF 3 Hal 3 0 - 6 
698 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 16:13 VFK 2  -  Gesten IF Hal 1 4 - 2 
696 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:05 Vejen HK  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 2 
695 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 16:05 Starup 1  -  De Seje Drenge Hal 1 0 - 2 
692 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:57 Starup 2  -  Askov/Malt Hal 1 0 - 2 
693 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:57 Skanderup Hjarup IF  -  Rødekro IF 1 Hal 3 1 - 4 
642 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:57 Hjerting IF  -  Skanderup Hjarup IF Hal 3 4 - 2 
636 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:41 Skanderup Hjarup IF  -  Ribe BK Hal 3 1 - 3 
639 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:49 Lunderskov Boldklub:1  -  Lunderskov Boldklub:2 Hal 3 2 - 1 
635 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:33 Hjerting IF  -  Amui Hal 3 1 - 4 
631 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:17 Lunderskov Boldklub:2  -  Skanderup Hjarup IF Hal 3 2 - 0 
634 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:25 Ribe BK  -  Lunderskov Boldklub:1 Hal 3 1 - 3 
628 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:09 Amui  -  Lunderskov Boldklub:1 Hal 3 0 - 1 
625 P11 P11 Lør 29.12.2018 17:01 Lunderskov Boldklub:2  -  Hjerting IF Hal 3 3 - 1 
622 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:53 Ribe BK  -  Amui Hal 3 2 - 1 
619 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:45 Lunderskov Boldklub:1  -  Skanderup Hjarup IF Hal 3 2 - 0 
616 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:37 Ribe BK  -  Hjerting IF Hal 3 3 - 1 
610 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:21 Hjerting IF  -  Lunderskov Boldklub:1 Hal 3 1 - 3 
613 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:29 Amui  -  Lunderskov Boldklub:2 Hal 3 2 - 1 
131 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:08 GIF Gram  -  Team VAB:1 Hal 4 2 - 0 
709 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:40 Peters Drenge  -  Gesten IF Hal 4 3 - 1 
706 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:32 SPURS  -  SUB Sønderborg Inter II Hal 4 3 - 3 
703 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:24 -:Smølfern  -  AJAX Hal 4 4 - 0 
694 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:00 -:Smølfern  -  Peters Drenge Hal 4 1 - 3 
697 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:08 SPURS  -  Gesten IF Hal 4 3 - 3 
700 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 16:16 AJAX  -  Sub Sønderborg Inter Hal 4 0 - 3 
672 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:24 SUB Sønderborg Inter II  -  -:Smølfern Hal 4 2 - 3 
673 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:32 AJAX  -  Peters Drenge Hal 4 2 - 0 
674 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:40 Sub Sønderborg Inter  -  Gesten IF Hal 4 3 - 2 
675 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:48 -:Smølfern  -  SPURS Hal 4 1 - 3 
676 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:56 Gesten IF  -  SUB Sønderborg Inter II Hal 4 0 - 4 
677 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:04 Peters Drenge  -  SPURS Hal 4 0 - 4 
678 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:12 SUB Sønderborg Inter II  -  AJAX Hal 4 1 - 2 
679 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:20 Sub Sønderborg Inter  -  -:Smølfern Hal 4 1 - 1 
682 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:28 Sub Sønderborg Inter  -  Peters Drenge Hal 4 3 - 1 
685 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:36 Gesten IF  -  -:Smølfern Hal 4 2 - 0 
688 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:44 AJAX  -  SPURS Hal 4 0 - 2 
691 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:52 SUB Sønderborg Inter II  -  Sub Sønderborg Inter Hal 4 3 - 2 
335 D13 A-finale Fre 28.12.2018 21:10 Brebballe/Engum   -  EFB 2  Hal 3 3 - 1 
334 D13 B-3.e plads Fre 28.12.2018 21:02 BIF 1   -  BIF2  Hal 4 2 - 6 
332 D13 B-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 20:54 BIF2   -  EFB 1  Hal 4 1 - 5 
333 D13 A-3.e plads Fre 28.12.2018 21:02 FC Kolding Nord 2   -  FC Kolding Nord 1  Hal 3 3 - 2 
331 D13 A-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 20:54 EFB 2   -  FC Kolding Nord 1  Hal 3 6 - 1 
329 D13 A-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 20:46 Brebballe/Engum   -  FC Kolding Nord 2  Hal 3 5 - 1 
330 D13 B-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 20:46 Kolding IF   -  BIF 1  Hal 4 3 - 1 
328 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:38 Amui 1  -  FC Kolding Nord 2 Hal 4 0 - 3 
326 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:30 EFB 2  -  BIF 1 Hal 4 5 - 2 
327 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:38 FC Kolding Nord 1  -  Vejen HK Hal 3 5 - 1 
325 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:30 Lunderskov boldklub  -  BIF2 Hal 3 0 - 4 
324 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:22 Brebballe/Engum  -  Kolding IF Hal 4 4 - 3 
323 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:22 Amui 2  -  EFB 1 Hal 3 0 - 8 
322 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:14 Lunderskov boldklub  -  EFB 2 Hal 4 0 - 9 
321 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 20:14 Amui 1  -  BIF2 Hal 3 1 - 2 
319 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:06 FC Kolding Nord 1  -  EFB 1 Hal 3 2 - 2 
320 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 20:06 Amui 2  -  Brebballe/Engum Hal 4 0 - 6 
318 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:58 BIF 1  -  FC Kolding Nord 2 Hal 4 2 - 2 
317 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:58 BIF2  -  EFB 2 Hal 3 3 - 3 
316 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:50 Kolding IF  -  Vejen HK Hal 4 4 - 0 
315 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:50 EFB 1  -  Brebballe/Engum Hal 3 2 - 3 
314 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:42 BIF 1  -  Amui 1 Hal 4 3 - 3 
313 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:42 FC Kolding Nord 2  -  Lunderskov boldklub Hal 3 7 - 0 
312 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:34 Kolding IF  -  FC Kolding Nord 1 Hal 4 3 - 4 
311 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:34 Vejen HK  -  Amui 2 Hal 3 1 - 3 
310 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:26 Lunderskov boldklub  -  Amui 1 Hal 4 1 - 3 
308 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:18 Amui 2  -  FC Kolding Nord 1 Hal 3 0 - 7 
309 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:26 EFB 2  -  FC Kolding Nord 2 Hal 3 1 - 0 
306 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:02 BIF2  -  BIF 1 Hal 3 1 - 0 
307 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:10 Brebballe/Engum  -  Vejen HK Hal 3 4 - 1 
305 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 19:18 Amui 1  -  EFB 2 Hal 4 1 - 6 
126 P13 P13 Lør 29.12.2018 10:00 Fsui  -  Team VAB:2 Hal 4 0 - 2 
669 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:25 Gredstedbro 1  -  Gesten IF 2 Hal 4 1 - 4 
615 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:44 EGB  -  Darum IF 1 Hal 1 1 - 3 
617 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:36 Team AV 1  -  Team AV 4 Hal 4 0 - 2 
618 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:44 Gesten  -  Darum IF 2 Hal 4 1 - 3 
620 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:52 Næsby boldklub  -  AllStars Hal 1 1 - 3 
621 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:52 Brørup  -  Mortens Drenge Hal 4 3 - 4 
623 D14 A-Semifinal:01 Lør 29.12.2018 17:00 AllStars   -  Team AV 4  Hal 1 5 - 3 
624 D14 B-Semifinal:01 Lør 29.12.2018 17:00 Team AV 2   -  Brørup  Hal 4 5 - 4 
626 D14 A-Semifinal:02 Lør 29.12.2018 17:08 Mortens Drenge   -  Næsby boldklub  Hal 1 1 - 0 
627 D14 B-Semifinal:02 Lør 29.12.2018 17:08 Darum IF 2   -  Darum IF 1  Hal 4 4 - 2 
629 D14 A-3.e plads Lør 29.12.2018 17:16 Team AV 4   -  Næsby boldklub  Hal 1 6 - 7 
630 D14 B-3.e plads Lør 29.12.2018 17:16 Brørup   -  Darum IF 1  Hal 4 0 - 1 
632 D14 A-finale Lør 29.12.2018 17:24 AllStars   -  Mortens Drenge  Hal 1 1 - 4 
633 D14 B-finale Lør 29.12.2018 17:24 Team AV 2   -  Darum IF 2  Hal 4 2 - 3 
771 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:08 AllStars  -  Team AV 2 Hal 1 4 - 2 
614 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:36 Team AV 3  -  Team AV 2 Hal 1 1 - 6 
612 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:28 Team AV 1  -  Gesten Hal 4 2 - 2 
609 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:28 Team AV 3  -  EGB Hal 1 1 - 2 
611 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:20 Brørup  -  Team AV 4 Hal 4 1 - 2 
608 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:20 Næsby boldklub  -  Team AV 2 Hal 1 2 - 3 
606 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:12 Darum IF 2  -  Mortens Drenge Hal 4 1 - 4 
605 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 16:04 Team AV 4  -  Gesten Hal 4 2 - 0 
599 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:56 Darum IF 1  -  Næsby boldklub Hal 1 1 - 2 
600 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:48 Mortens Drenge  -  Team AV 1 Hal 4 9 - 0 
601 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:56 Darum IF 2  -  Brørup Hal 4 4 - 1 
602 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:04 Team AV 2  -  EGB Hal 1 2 - 2 
603 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 16:12 Darum IF 1  -  AllStars Hal 1 2 - 2 
598 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:48 AllStars  -  Team AV 3 Hal 1 1 - 2 
595 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:40 Team AV 3  -  Næsby boldklub Hal 1 0 - 3 
596 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:32 Gesten  -  Mortens Drenge Hal 4 0 - 6 
597 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:40 Team AV 1  -  Brørup Hal 4 2 - 2 
594 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:32 EGB  -  AllStars Hal 1 2 - 3 
654 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:41 Gesten IF 2  -  Gredstedbro 2 Hal 4 6 - 0 
656 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:49 Gredstedbro 1  -  Esbjerg Hal 4 0 - 4 
668 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:17 Esbjerg  -  Gredstedbro 2 Hal 4 8 - 0 
667 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:09 Smølfern  -  TheFidgetSpinners Hal 4 9 - 0 
666 D15 D15 Lør 29.12.2018 20:01 TheFidgetSpinners  -  Gesten IF 1 Hal 4 3 - 7 
665 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:53 Esbjerg  -  Gesten IF 2 Hal 4 7 - 3 
664 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:45 Smølfern  -  Gredstedbro 1 Hal 4 5 - 0 
663 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:37 Gredstedbro 2  -  Gesten IF 1 Hal 4 0 - 0 
662 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:29 TheFidgetSpinners  -  Esbjerg Hal 4 0 - 7 
661 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:21 Gesten IF 2  -  Smølfern Hal 4 1 - 3 
660 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:13 Gesten IF 1  -  Gredstedbro 1 Hal 4 1 - 3 
659 D15 D15 Lør 29.12.2018 19:05 Gesten IF 1  -  Smølfern Hal 4 1 - 6 
658 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:57 Gredstedbro 2  -  TheFidgetSpinners Hal 4 2 - 0 
652 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:33 Smølfern  -  Esbjerg Hal 4 4 - 2 
650 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:25 Gesten IF 1  -  Gesten IF 2 Hal 4 3 - 3 
648 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:17 TheFidgetSpinners  -  Gredstedbro 1 Hal 4 3 - 2 
646 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:09 Gredstedbro 2  -  Smølfern Hal 4 0 - 8 
638 D15 D15 Lør 29.12.2018 17:45 Gredstedbro 1  -  Gredstedbro 2 Hal 4 1 - 0 
657 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:57 Vamdrup IF  -  Team VAB 1 Hal 1 2 - 0 
655 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:49 Team VAB 2  -  Team VAB 3 Hal 1 6 - 1 
653 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:41 Team VAB 1  -  Team VAB 4 Hal 1 0 - 1 
651 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:33 Team VAB 3  -  Vamdrup IF Hal 1 0 - 3 
649 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:25 Team VAB 4  -  Team VAB 2 Hal 1 0 - 4 
647 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:17 Team VAB 3  -  Team VAB 1 Hal 1 2 - 1 
645 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:09 Vamdrup IF  -  Team VAB 4 Hal 1 4 - 0 
643 P15 P15 Lør 29.12.2018 18:01 Team VAB 1  -  Team VAB 2 Hal 1 0 - 3 
640 P15 P15 Lør 29.12.2018 17:53 Team VAB 4  -  Team VAB 3 Hal 1 2 - 1 
637 P15 P15 Lør 29.12.2018 17:45 Team VAB 2  -  Vamdrup IF Hal 1 1 - 1 
769 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:42 Jels IF 1  -  Brenderup IF:EGB Hal 1 8 - 2 
766 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:18 Jels IF 1  -  CG Hal 1 3 - 4 
767 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:26 Endelave Sommerhuse  -  DeDamer Hal 1 6 - 1 
526 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:07 Kvik 70  -  AMUI 1 Hal 4 0 - 4 
768 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:34 Jels IF 2  -  Endelave Sommerhuse Hal 1 1 - 3 
765 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:10 Jels IF 2  -  Fugdal Tømrer Hal 1 1 - 2 
764 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 21:02 Brenderup IF:EGB  -  DeDamer Hal 1 1 - 3 
763 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:54 Endelave Sommerhuse  -  Jels IF 1 Hal 1 7 - 0 
762 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:46 CG  -  Jels IF 2 Hal 1 3 - 2 
761 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:38 DeDamer  -  Fugdal Tømrer Hal 1 2 - 3 
760 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:30 DeDamer  -  Jels IF 2 Hal 1 4 - 0 
759 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:22 Brenderup IF:EGB  -  Endelave Sommerhuse Hal 1 0 - 6 
758 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:14 Fugdal Tømrer  -  Jels IF 1 Hal 1 6 - 1 
757 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 20:06 CG  -  Brenderup IF:EGB Hal 1 5 - 1 
756 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:58 Jels IF 2  -  Jels IF 1 Hal 1 1 - 0 
753 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:34 Brenderup IF:EGB  -  Jels IF 2 Hal 1 2 - 2 
754 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:42 Endelave Sommerhuse  -  Fugdal Tømrer Hal 1 6 - 3 
755 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:50 DeDamer  -  CG Hal 1 1 - 2 
525 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 12:07 Brørup GF  -  Hedensted IF 1 Hal 3 0 - 2 
524 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 11:59 Dalum IF 3  -  EFB 3 Hal 4 0 - 1 
523 D08 Gruppe 4 Lør 29.12.2018 11:59 OKS  -  Skærbæk Hal 3 3 - 1 
521 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:51 Hedensted IF 2  -  Vejen SF Hal 3 1 - 2 
522 D08 Gruppe 3 Lør 29.12.2018 11:51 Bramming 1  -  Dalum IF 2 Hal 4 1 - 1 
520 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:43 AMUI 2  -  Dalum IF 1 Hal 4 1 - 4 
42 D09 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 11:44 Læborg GU 2  -  Hover IF Hal 1 0 - 4 
519 D08 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 11:43 Hedensted IF 3  -  Lunderskov Hal 3 2 - 3 
518 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:35 AMUI 1  -  EFB 1 Hal 4 2 - 0 
480 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:04 Askov/Malt 2  -  Rødding IF 2 Hal 1 3 - 2 
481 D09 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 11:04 Tjæreborg  -  EFB 1 Hal 3 2 - 4 
48 D09 C-3.e plads Fre 28.12.2018 12:00 Tjæreborg   -  Jelling FS 2  Hal 4 0 - 3 
47 D09 B-Kvartsfinal:03 Fre 28.12.2018 12:00 Hover IF   -  Vejen 1  Hal 3 2 - 4 
44 D09 B-Kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 11:52 Askov/Malt 1   -  Lunderskov  Hal 3 1 - 4 
45 D09 C-Semifinal:02 Fre 28.12.2018 11:52 Jelling FS 2   -  Læborg GU 2  Hal 4 0 - 1 
46 D09 A-Kvartsfinal:02 Fre 28.12.2018 12:00 Jelling FS 1   -  Rødding IF 1  Hal 1 1 - 2 
580 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:54 Rødekro IF 2  -  Amui Hal 3 0 - 1 
574 P09 P09 Lør 29.12.2018 15:42 Rødekro IF 2  -  Rødekro IF 1 Hal 3 0 - 2 
686 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 15:41 Gesten IF  -  Darum IF Hal 1 5 - 0 
687 D11 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 15:41 Rødekro IF 3  -  Snejbjerg 1 Hal 3 1 - 1 
689 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 15:49 Kvik 70  -  Fjelstrup IF Hal 1 2 - 1 
690 D11 Gruppe 4 Fre 28.12.2018 15:49 Rødekro IF 4  -  Seest boldklub:2 Hal 3 1 - 0 
684 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 15:33 Rødekro IF 2  -  Seest boldklub:1 Hal 3 1 - 2 
683 D11 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 15:33 De Seje Drenge  -  Vejen HK Hal 1 1 - 1 
681 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:25 Rødekro IF 1  -  Snejbjerg 2 Hal 3 7 - 1 
680 D11 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 15:25 Askov/Malt  -  Skanderup Hjarup IF Hal 1 4 - 2 
607 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:13 Skanderup Hjarup IF  -  Amui Hal 3 0 - 2 
604 P11 P11 Lør 29.12.2018 16:05 Lunderskov Boldklub:2  -  Ribe BK Hal 3 1 - 2 
671 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:16 SPURS  -  Sub Sønderborg Inter Hal 4 2 - 0 
670 D12 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 14:00 Peters Drenge  -  SUB Sønderborg Inter II Hal 4 0 - 4 
304 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:10 EFB 1  -  Kolding IF Hal 4 2 - 4 
303 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 19:02 FC Kolding Nord 1  -  Brebballe/Engum Hal 4 2 - 5 
302 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 18:54 FC Kolding Nord 2  -  BIF2 Hal 4 5 - 1 
301 D13 Gruppe 2 Fre 28.12.2018 18:46 BIF 1  -  Lunderskov boldklub Hal 4 2 - 1 
300 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 18:38 Vejen HK  -  EFB 1 Hal 4 2 - 6 
593 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:24 Team AV 4  -  Darum IF 2 Hal 4 4 - 2 
592 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:16 Brørup  -  Gesten Hal 4 2 - 1 
591 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:24 Team AV 2  -  Darum IF 1 Hal 1 3 - 3 
590 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:16 Næsby boldklub  -  EGB Hal 1 4 - 2 
589 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:08 Mortens Drenge  -  Team AV 4 Hal 4 1 - 1 
644 D15 D15 Lør 29.12.2018 18:01 Esbjerg  -  Gesten IF 1 Hal 4 6 - 0 
641 D15 D15 Lør 29.12.2018 17:53 Gesten IF 2  -  TheFidgetSpinners Hal 4 3 - 2 
752 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:26 Jels IF 1  -  DeDamer Hal 1 1 - 6 
750 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:10 Fugdal Tømrer  -  Brenderup IF:EGB Hal 1 3 - 1 
751 Kvinder Kvinder Fre 28.12.2018 19:18 CG  -  Endelave Sommerhuse Hal 1 1 - 4 
586 P09 P09 Lør 29.12.2018 14:30 BGIF  -  Rødekro IF 2 Hal 3 0 - 0 
517 D08 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 11:35 Hedensted IF 1  -  Kvik 70 Hal 3 3 - 0 
2 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 12:40 Christiansfeld IF  -  Erritsø GIF Hal 4 1 - 5 
299 D13 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 18:30 Kolding IF  -  Amui 2 Hal 4 7 - 1 
336 D13 B-finale Fre 28.12.2018 21:10 Kolding IF   -  EFB 1  Hal 4 3 - 5 
485 D09 Gruppe 3 Fre 28.12.2018 11:12 Vejen 1  -  Jelling FS 1 Hal 4 2 - 3 
123 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:00 Askov/Malt 1  -  EFB 1 Hal 1 Bane 2  
124 M07 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 10:00 ODDER IGF  -  Erritsø GIF 2 Hal 3 Bane 1  
43 D09 A-Kvartsfinal:01 Fre 28.12.2018 11:52 EUI   -  Vejen 2  Hal 1 3 - 1 
41 D09 C-Semifinal:01 Fre 28.12.2018 11:44 Tjæreborg   -  Gsf  Hal 4 0 - 3 
587 D14 Gruppe 1 Lør 29.12.2018 15:00 Darum IF 1  -  Team AV 3 Hal 1 2 - 2 
588 D14 Gruppe 2 Lør 29.12.2018 15:00 Darum IF 2  -  Team AV 1 Hal 4 4 - 1 
127 M06 M06 Lør 29.12.2018 10:07 De seje Erritsø piger  -  Askov Malt 3 Hal 1 Bane 1  
1 D10 Gruppe 1 Fre 28.12.2018 12:32 Holsted fb  -  BGIF 2 Hal 4 0 - 4