Matcher pÄ SödervÄng 2, 2019-02-03

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
1401 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:00 Dalby GIF 2   -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15 Lunds FF:Röd   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30 Dalby GIF 2   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1407 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:45 VAKANT:4  -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00 Oxie SK:Vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15 VAKANT:4  -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1413 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:30 BK Höllviken vit   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Lunds FF:Röd   -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00 Oxie SK:Vit   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1419 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:15 BK Höllviken vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Dalby GIF   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15 Lilla Torg FF:blĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30 Dalby GIF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45 VĂ€stra ingelstad is   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Skegrie BK   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15 VĂ€stra ingelstad is   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30 Eskilsminne IF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45 Lilla Torg FF:blĂ„   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Skegrie BK   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00 Vellinge IF   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1213 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:15 Lilla Torg FF:svart   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1215 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:30 Vellinge IF   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1217 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:45 Skanör/Falsterbo  -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00 Dösjöbro IF   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1223 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Svart   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1225 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:45 Lilla Torg FF:svart   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00 Dösjöbro IF   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH