Matcher pÄ SödervÄng 2

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
701 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:00 FC Bellevue:2   -   Skanör / Falsterbo IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
703 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:15 Skanör / Falsterbo IF:3   -   Vellinge IF:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
705 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:30 FC Bellevue:2   -   IFK Klagshamn SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
707 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:45 Vellinge IF:vit   -   Skanör / Falsterbo IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
709 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:00 IFK Klagshamn   -   Skanör / Falsterbo IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
711 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:15 Vellinge IF:vit   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
713 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:30 Skanör / Falsterbo IF:1   -   IFK Klagshamn SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
715 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:45 Skanör / Falsterbo IF:3   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
717 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:00 IFK Klagshamn   -   Vellinge IF:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
719 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:15 Skanör / Falsterbo IF:1   -   Skanör / Falsterbo IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
901 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:00 TrollenĂ€s IF:röd   -   Trelleborg FF:#2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
905 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:20 Vellinge IF:3   -   VĂ€stra Ingelstad 1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
909 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:40 TrollenĂ€s IF:röd   -   Ă–ja FF:Öja BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
913 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:00 VĂ€stra Ingelstad 1   -   Trelleborg FF:#2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
917 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:20 Öja FF:Öja BlĂ„   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
921 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:40 VĂ€stra Ingelstad 1   -   TrollenĂ€s IF:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
925 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#2   -   Ă–ja FF:Öja BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
929 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:20 Vellinge IF:3   -   TrollenĂ€s IF:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
933 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:40 Öja FF:Öja BlĂ„   -   VĂ€stra Ingelstad 1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
937 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#2   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
501 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:00 Vellinge IF:3   -   Trelleborgs FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
503 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15 FC Bellevue:2   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
505 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:30 Vellinge IF:3   -   Bara GIF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
507 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:45 Oxie SK:Fortnite   -   Trelleborgs FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
509 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:00 Bara GIF:1   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
511 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:15 Oxie SK:Fortnite   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
513 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:30 Trelleborgs FF:Röd   -   Bara GIF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
515 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:45 FC Bellevue:2   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
517 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:00 Bara GIF:1   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
519 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:15 Trelleborgs FF:Röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
521 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:00 BK Höllviken   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
523 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:15 VĂ€stra ingelstad is   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
525 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:30 BK Höllviken   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
527 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:45 Kulladals FF   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
529 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00 FC Bellevue:4   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
531 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:15 Kulladals FF   -   BK Höllviken SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
533 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:30 Vellinge IF:1   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
535 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:45 VĂ€stra ingelstad is   -   BK Höllviken SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
537 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:00 FC Bellevue:4   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
539 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:15 Vellinge IF:1   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
401 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:00 FC Bellevue:1   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
403 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:15 Vellinge IF:2   -   UppĂ„kra IF:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
405 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:30 FC Bellevue:1   -   BK Höllviken:Grön SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
407 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:45 UppĂ„kra IF:Svart   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
409 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:00 BK Höllviken:Grön   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
411 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:15 UppĂ„kra IF:Svart   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
413 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:30 Malmö City FC:gul   -   BK Höllviken:Grön SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
415 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:45 Vellinge IF:2   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
417 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:00 BK Höllviken:Grön   -   UppĂ„kra IF:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
419 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:15 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
200 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:00 FC Trelleborg:Röd   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
201 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15 Vellinge IF Röd:BlĂ„   -   KlĂ„gerups GoIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
202 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:30 FC Trelleborg:Röd   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
203 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 KlĂ„gerups GoIF:Vit   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
204 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:00 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF Röd:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
205 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15 KlĂ„gerups GoIF:Vit   -   FC Trelleborg:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
206 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:30 FC Bellevue:1   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
207 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:45 Vellinge IF Röd:BlĂ„   -   FC Trelleborg:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
208 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:00 Malmö City FC:gul   -   KlĂ„gerups GoIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
209 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:15 FC Bellevue:1   -   Vellinge IF Röd:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
211 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:00 FC Bellevue:3   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
213 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:15 Staffanstorp United:2   -   Treleborgs FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
215 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:30 FC Bellevue:3   -   Vellinge IF Röd:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
217 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:45 Treleborgs FF   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
219 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:00 Vellinge IF Röd:Vit   -   Staffanstorp United:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
221 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:15 Treleborgs FF   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
223 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:30 Malmö City FC:vit   -   Vellinge IF Röd:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
225 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:45 Staffanstorp United:2   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
227 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:00 Vellinge IF Röd:Vit   -   Treleborgs FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
229 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:15 Malmö City FC:vit   -   Staffanstorp United:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1501 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:00 Gif Nike:SLIME   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1503 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:15 Trelleborgs FF:BLÅVIT   -  VAKANT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1505 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:30 Gif Nike:SLIME   -   IFK Klagshamn Gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1507 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:45 VAKANT  -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1509 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:00 IFK Klagshamn Gul   -   Trelleborgs FF:BLÅVIT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1511 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:15 VAKANT  -   Gif Nike:SLIME SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1513 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:30 BK Höllviken:Vit   -   IFK Klagshamn Gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1515 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:45 Trelleborgs FF:BLÅVIT   -   Gif Nike:SLIME SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1517 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:00 IFK Klagshamn Gul   -  VAKANT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1519 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:15 BK Höllviken:Vit   -   Trelleborgs FF:BLÅVIT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00 Vellinge IF   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15 Skanör/Falsterbo  -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30 Vellinge IF   -   Svedala IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45 Lunds FF:Röd   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00 Svedala IF:1   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15 Lunds FF:Röd   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30 UppĂ„kra IF:Vit   -   Svedala IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00 Svedala IF:1   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15 UppĂ„kra IF:Vit   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00 Vellinge IF:Y   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45 Åkarps if   -   Vellinge IF:X SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00 Vellinge IF:Y   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30 LB07 Svart   -   Ă…karps if SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45 Vellinge IF:X   -   Lilla Torg FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00 Kulladals FF   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK   -   Vellinge IF:Y SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30 Lilla Torg FF   -   Ă…karps if SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:X   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1401 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:00 Dalby GIF 2   -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15 Lunds FF:Röd   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30 Dalby GIF 2   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1407 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:45 VAKANT:4  -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00 Oxie SK:Vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15 VAKANT:4  -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1413 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:30 BK Höllviken vit   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Lunds FF:Röd   -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00 Oxie SK:Vit   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1419 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:15 BK Höllviken vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Dalby GIF   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15 Lilla Torg FF:blĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30 Dalby GIF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45 VĂ€stra ingelstad is   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Skegrie BK   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15 VĂ€stra ingelstad is   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30 Eskilsminne IF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45 Lilla Torg FF:blĂ„   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Skegrie BK   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00 Vellinge IF   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1213 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:15 Lilla Torg FF:svart   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1215 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:30 Vellinge IF   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1217 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:45 Skanör/Falsterbo  -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00 Dösjöbro IF   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1223 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Svart   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1225 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:45 Lilla Torg FF:svart   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00 Dösjöbro IF   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
601 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:00 Oxie SK:Fortnite   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
603 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:15 skanör - falsterbo if:Vit   -   Tygelsjö IK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
605 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:30 Oxie SK:Fortnite   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
607 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:45 Tygelsjö IK   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
609 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:00 Vellinge IF:3   -   skanör - falsterbo if:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
611 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:15 Tygelsjö IK   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
613 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:30 Vellinge IF:2   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
615 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:45 skanör - falsterbo if:Vit   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
617 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:00 Vellinge IF:3   -   Tygelsjö IK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
619 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:15 Vellinge IF:2   -   skanör - falsterbo if:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
301 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:30 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
303 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:45 FC Bellevue:2   -   BK Höllviken:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
305 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:00 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Lunds BoIS:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
307 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:15 BK Höllviken:röd   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
309 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:30 Lunds BoIS:röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
311 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:45 BK Höllviken:röd   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
313 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:00 VĂ€stra ingelstad is   -   Lunds BoIS:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
315 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:15 FC Bellevue:2   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
317 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:30 Lunds BoIS:röd   -   BK Höllviken:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
319 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:45 VĂ€stra ingelstad is   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   Veberöds AIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
323 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:Röd   -   FC Trelleborg SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
325 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   BK Höllviken:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15 FC Trelleborg   -   Veberöds AIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
329 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:30 BK Höllviken:svart   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
331 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:45 FC Trelleborg   -   Skanör Falsterbo IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Vit   -   BK Höllviken:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
335 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:Röd   -   Skanör Falsterbo IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
337 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:30 BK Höllviken:svart   -   FC Trelleborg SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Vit   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
101 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Trelleborg:P07B   -   Lunds BoIS SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 2 
103 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Trelleborg:P07A   -   Vellinge IF:RÖD SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1001 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 LB07:Svart   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1003 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 BK Höllviken:Vit   -   Gislöv IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
105 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 1 
107 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 4 
1005 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 0 
1007 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Gislöv IF   -   LB07:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
109 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
111 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
1009 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
1011 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 Gislöv IF   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
113 P 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07A    -   FC Bellevue:1  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
115 P 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:00 FC Bellevue:2    -   FC Bellevue:4  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 3 - 1 
1013 F 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 18:15 BK Höllviken:Vit    -   KlĂ„gerups GoIF:Röd  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1015 F 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:30 BK Höllviken:Röd    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
117 P 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 18:45 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:2  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
1017 F 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 19:00 Gislöv IF    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 1 
801 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:00 Skanör Falsterbo IF:City   -   Vellinge IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
803 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:15 Oxie SK:Svart   -   Trelleborgs FF:TFF2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
805 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:30 Skanör Falsterbo IF:City   -   Skegrie BK:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
807 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:45 Trelleborgs FF:TFF2   -   Vellinge IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
809 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:00 Skegrie BK:2   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
811 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:15 Trelleborgs FF:TFF2   -   Skanör Falsterbo IF:City SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
813 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:30 Vellinge IF:Vit   -   Skegrie BK:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
815 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:45 Oxie SK:Svart   -   Skanör Falsterbo IF:City SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
817 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:00 Skegrie BK:2   -   Trelleborgs FF:TFF2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
819 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:15 Vellinge IF:Vit   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
821 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:00 Skanör Falsterbo IF:Real   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
823 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:15 Oxie SK:Vit   -   Gentofte Fodbold Akademi SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
825 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:30 Skanör Falsterbo IF:Real   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
827 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:45 Gentofte Fodbold Akademi   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
829 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Svart   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
831 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:15 Gentofte Fodbold Akademi   -   Skanör Falsterbo IF:Real SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
833 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:30 Vellinge IF:BlĂ„   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
835 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:45 Oxie SK:Vit   -   Skanör Falsterbo IF:Real SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
837 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Svart   -   Gentofte Fodbold Akademi SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
839 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:15 Vellinge IF:BlĂ„   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH