Matcher pÄ SödervÄng 1, 2019-01-26

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
900 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:00 vellinge IF:4   -   Trelleborg FF:#1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
904 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:20 Trelleborgs FF   -   Skanör-Falsterbo IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
908 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:40 vellinge IF:4   -   Dalby GIF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
912 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:00 Skanör-Falsterbo IF:2   -   Trelleborg FF:#1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
916 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:20 Dalby GIF:1   -   Trelleborgs FF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
920 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:40 Skanör-Falsterbo IF:2   -   vellinge IF:4 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
924 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#1   -   Dalby GIF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
928 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:20 Trelleborgs FF   -   vellinge IF:4 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
932 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:40 Dalby GIF:1   -   Skanör-Falsterbo IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
936 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#1   -   Trelleborgs FF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
500 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:00 Oxie SK:FIFA   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
502 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:15 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Gislövs IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
504 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:30 Oxie SK:FIFA   -   Tygelsjö IK - VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
506 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:45 Gislövs IF   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
508 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:00 Tygelsjö IK - VIT   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
510 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:15 Gislövs IF   -   Oxie SK:FIFA SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
512 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:30 FC Bellevue:1   -   Tygelsjö IK - VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
514 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:45 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Oxie SK:FIFA SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
516 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:00 Tygelsjö IK - VIT   -   Gislövs IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
518 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:15 FC Bellevue:1   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
520 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:00 FC Bellevue:3   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
522 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:15 Vellinge IF:2   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
524 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:30 FC Bellevue:3   -   Bara GIF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
526 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45 Anderslövs BOIK   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
528 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:00 Bara GIF:2   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
530 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:15 Anderslövs BOIK   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
532 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Bara GIF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
534 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:45 Vellinge IF:2   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
536 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00 Bara GIF:2   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
538 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:15 Trelleborgs FF:Vit   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH