Matcher Lör 2019-02-09

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
300 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:30 Vellinge IF:Svart   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
301 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:30 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
302 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:45 Veberöds AIF:Röd   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
303 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:45 FC Bellevue:2   -   BK Höllviken:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
304 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00 Vellinge IF:Svart   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
305 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:00 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Lunds BoIS:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
306 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:15 Malmö City FC:gul   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
307 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:15 BK Höllviken:röd   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
308 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Veberöds AIF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
309 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:30 Lunds BoIS:röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
310 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:45 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
311 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:45 BK Höllviken:röd   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
312 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00 FC Bellevue:1   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
313 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:00 VĂ€stra ingelstad is   -   Lunds BoIS:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
314 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:15 Veberöds AIF:Röd   -   Vellinge IF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
315 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:15 FC Bellevue:2   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
316 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
317 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:30 Lunds BoIS:röd   -   BK Höllviken:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
318 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:45 FC Bellevue:1   -   Veberöds AIF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
319 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:45 VĂ€stra ingelstad is   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
320 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:30 Lunds BoIS:vit   -   Veberöds AIF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   Veberöds AIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
322 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:BlĂ„   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
323 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:Röd   -   FC Trelleborg SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
324 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:00 Lunds BoIS:vit   -   Skanör Falsterbo IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
325 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   BK Höllviken:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
326 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:15 Malmö City FC:vit   -   Veberöds AIF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15 FC Trelleborg   -   Veberöds AIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
328 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
329 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:30 BK Höllviken:svart   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
330 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:45 Malmö City FC:vit   -   Lunds BoIS:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
331 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:45 FC Trelleborg   -   Skanör Falsterbo IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
332 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Svart   -   Skanör Falsterbo IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Vit   -   BK Höllviken:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
334 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:BlĂ„   -   Lunds BoIS:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
335 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:Röd   -   Skanör Falsterbo IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
336 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
337 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:30 BK Höllviken:svart   -   FC Trelleborg SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
338 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Svart   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Vit   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
100 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Bellevue:1   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
101 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Trelleborg:P07B   -   Lunds BoIS SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 2 
102 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Bellevue:2   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 4 - 0 
103 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Trelleborg:P07A   -   Vellinge IF:RÖD SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1000 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 Kulladals FF   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 2 
1001 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 LB07:Svart   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1002 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 Vellinge IF   -   LB07:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
1003 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 BK Höllviken:Vit   -   Gislöv IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
104 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 FC Bellevue:1   -   FC Trelleborg:P07B SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
105 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 1 
106 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 FC Bellevue:2   -   FC Trelleborg:P07A SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 7 - 0 
107 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 4 
1004 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 Kulladals FF   -   LB07:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
1005 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 0 
1006 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Vellinge IF   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
1007 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Gislöv IF   -   LB07:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
108 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 FC Bellevue:4   -   FC Trelleborg:P07B SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
109 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
110 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 FC Bellevue:3   -   FC Trelleborg:P07A SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
111 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
1008 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 BK Höllviken:Röd   -   LB07:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
1009 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
1010 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 LB07:Röd   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 5 
1011 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 Gislöv IF   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
112 P 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07B    -   Vellinge IF:RÖD  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 4 - 0 
113 P 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07A    -   FC Bellevue:1  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
114 P 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:00 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:3  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 3 - 1 
115 P 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:00 FC Bellevue:2    -   FC Bellevue:4  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 3 - 1 
1012 F 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 18:15 LB07:Svart    -   LB07:Röd  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 2 - 3 es 
1013 F 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 18:15 BK Höllviken:Vit    -   KlĂ„gerups GoIF:Röd  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1014 F 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:30 Gislöv IF    -   Kulladals FF  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
1015 F 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:30 BK Höllviken:Röd    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
116 P 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 18:45 FC Trelleborg:P07B    -   FC Bellevue:1  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
117 P 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 18:45 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:2  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
1016 F 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 19:00 LB07:Röd    -   BK Höllviken:Vit  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1017 F 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 19:00 Gislöv IF    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 1 
118 P 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:30 FC Bellevue:1    -   Lunds BoIS  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 6 - 0 
1018 F 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:45 BK Höllviken:Vit    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
119 P 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:10 FC Trelleborg:P07B    -   FC Bellevue:2  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 2 
1019 F 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:30 LB07:Röd    -   Gislöv IF  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 0