Matcher Sön 2019-02-03

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
1400 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00 Oxie SK:Svart   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1401 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:00 Dalby GIF 2   -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1402 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:15 Trelleborgs FF:VIT   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15 Lunds FF:Röd   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1404 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:30 Oxie SK:Svart   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30 Dalby GIF 2   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1406 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:45 IF Lödde   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1407 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:45 VAKANT:4  -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1408 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:00 BK Höllviken:Röd   -   Trelleborgs FF:VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00 Oxie SK:Vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1410 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:15 IF Lödde   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15 VAKANT:4  -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1412 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:30 Lunds FF:BlĂ„   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1413 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:30 BK Höllviken vit   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1414 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:45 Trelleborgs FF:VIT   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Lunds FF:Röd   -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1416 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:00 BK Höllviken:Röd   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00 Oxie SK:Vit   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1418 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:15 Lunds FF:BlĂ„   -   Trelleborgs FF:VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1419 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:15 BK Höllviken vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Dalby GIF   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1420 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:00 Vellinge IF   -   Dalby GIF 1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15 Lilla Torg FF:blĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1421 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:15 Trelleborgs FF:BLÅ   -  VAKANT:5 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30 Dalby GIF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1422 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:30 Vellinge IF   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45 VĂ€stra ingelstad is   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1423 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:45 VAKANT:5  -   Dalby GIF 1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Skegrie BK   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1424 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:00 FC RosengĂ„rd   -   Trelleborgs FF:BLÅ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15 VĂ€stra ingelstad is   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1425 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:15 VAKANT:5  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30 Eskilsminne IF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1426 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:30 Dalby GIF 1   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45 Lilla Torg FF:blĂ„   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1427 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:45 Trelleborgs FF:BLÅ   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Skegrie BK   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1428 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:00 FC RosengĂ„rd   -  VAKANT:5 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1429 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:15 Dalby GIF 1   -   Trelleborgs FF:BLÅ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1210 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:00 KlĂ„gerups GoIF   -   LB07 Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00 Vellinge IF   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1212 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:15 Eskilsminne IF:2   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1213 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:15 Lilla Torg FF:svart   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1214 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:30 KlĂ„gerups GoIF   -   Torns IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1215 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:30 Vellinge IF   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1216 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:45 FC RosengĂ„rd   -   LB07 Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1217 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:45 Skanör/Falsterbo  -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1218 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:00 Torns IF   -   Eskilsminne IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00 Dösjöbro IF   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1220 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:15 FC RosengĂ„rd   -   KlĂ„gerups GoIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1222 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Röd   -   Torns IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1223 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Svart   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1224 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:45 Eskilsminne IF:2   -   KlĂ„gerups GoIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1225 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:45 Lilla Torg FF:svart   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1226 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00 Torns IF   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00 Dösjöbro IF   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1228 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Röd   -   Eskilsminne IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH