Matcher Lör 2019-02-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
1500 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:00 Borgeby FK:Lejon   -   Gif Nike:LOL SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1501 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:00 Gif Nike:SLIME   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1502 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:15 IFK Klagshamn BlĂ„   -   Bara GIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1503 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:15 Trelleborgs FF:BLÅVIT   -  VAKANT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1504 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:30 Borgeby FK:Lejon   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1505 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:30 Gif Nike:SLIME   -   IFK Klagshamn Gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1506 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:45 Bara GIF   -   Gif Nike:LOL SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1507 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:45 VAKANT  -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1508 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:00 Vellinge IF   -   IFK Klagshamn BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1509 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:00 IFK Klagshamn Gul   -   Trelleborgs FF:BLÅVIT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1510 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:15 Bara GIF   -   Borgeby FK:Lejon SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1511 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:15 VAKANT  -   Gif Nike:SLIME SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1512 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:30 Gif Nike:LOL   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1513 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:30 BK Höllviken:Vit   -   IFK Klagshamn Gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1514 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:45 IFK Klagshamn BlĂ„   -   Borgeby FK:Lejon SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1515 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:45 Trelleborgs FF:BLÅVIT   -   Gif Nike:SLIME SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1516 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:00 Vellinge IF   -   Bara GIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1517 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:00 IFK Klagshamn Gul   -  VAKANT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1518 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:15 Gif Nike:LOL   -   IFK Klagshamn BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1519 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:15 BK Höllviken:Vit   -   Trelleborgs FF:BLÅVIT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1300 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:00 UppĂ„kra IF   -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00 Vellinge IF   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1302 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:15 Lunds FF:BlĂ„   -   IFK Klagshamn:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15 Skanör/Falsterbo  -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1304 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:30 UppĂ„kra IF   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30 Vellinge IF   -   Svedala IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1306 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:45 IFK Klagshamn:2   -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45 Lunds FF:Röd   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1308 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:00 Dösjöbro IF   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00 Svedala IF:1   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1310 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:15 IFK Klagshamn:2   -   UppĂ„kra IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15 Lunds FF:Röd   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1312 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:30 IF Limhamn Bunkeflo:Röd   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30 UppĂ„kra IF:Vit   -   Svedala IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1314 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:45 Lunds FF:BlĂ„   -   UppĂ„kra IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1316 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:00 Dösjöbro IF   -   IFK Klagshamn:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00 Svedala IF:1   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1318 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:15 IF Limhamn Bunkeflo:Röd   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15 UppĂ„kra IF:Vit   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00 Vellinge IF:Y   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1320 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:30 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   -   IFK Klagshamn:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45 Åkarps if   -   Vellinge IF:X SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1321 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:45 TrelleborgsFF   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00 Vellinge IF:Y   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1322 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:00 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   -   Svedala IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1323 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:15 IF Lödde   -   IFK Klagshamn:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30 LB07 Svart   -   Ă…karps if SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1324 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:30 Svedala IF:2   -   TrelleborgsFF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45 Vellinge IF:X   -   Lilla Torg FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1325 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:45 IF Lödde   -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00 Kulladals FF   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1326 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:00 IFK Klagshamn:1   -   Svedala IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK   -   Vellinge IF:Y SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1327 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:15 TrelleborgsFF   -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30 Lilla Torg FF   -   Ă…karps if SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1328 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:30 Svedala IF:2   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:X   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1329 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:45 IFK Klagshamn:1   -   TrelleborgsFF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH