Matcher pÄ arena SödervÄngs SH, 2019-02-10

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
800 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:00 Skegrie BK:1   -   Oxie SK:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
801 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:00 Skanör Falsterbo IF:City   -   Vellinge IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
802 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:15 Skanör Falsterbo IF:Atletico   -   Kulladals FF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
803 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:15 Oxie SK:Svart   -   Trelleborgs FF:TFF2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
804 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:30 Skegrie BK:1   -   Trelleborgs FF:TFF1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
805 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:30 Skanör Falsterbo IF:City   -   Skegrie BK:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
806 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:45 Kulladals FF:2   -   Oxie SK:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
807 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:45 Trelleborgs FF:TFF2   -   Vellinge IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
808 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:00 Trelleborgs FF:TFF1   -   Skanör Falsterbo IF:Atletico SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
809 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:00 Skegrie BK:2   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
810 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:15 Kulladals FF:2   -   Skegrie BK:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
811 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:15 Trelleborgs FF:TFF2   -   Skanör Falsterbo IF:City SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
812 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:30 Oxie SK:Röd   -   Trelleborgs FF:TFF1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
813 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:30 Vellinge IF:Vit   -   Skegrie BK:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
814 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:45 Skanör Falsterbo IF:Atletico   -   Skegrie BK:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
815 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:45 Oxie SK:Svart   -   Skanör Falsterbo IF:City SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
816 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:00 Trelleborgs FF:TFF1   -   Kulladals FF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
817 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:00 Skegrie BK:2   -   Trelleborgs FF:TFF2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
818 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:15 Oxie SK:Röd   -   Skanör Falsterbo IF:Atletico SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
819 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:15 Vellinge IF:Vit   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
820 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Gul   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
821 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:00 Skanör Falsterbo IF:Real   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
822 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:15 Vellinge IF:Röd   -   HĂ€ljarp if SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
823 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:15 Oxie SK:Vit   -   Gentofte Fodbold Akademi SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
824 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:30 VĂ€stra Ingelstads IS:Gul   -   Kulladals FF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
825 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:30 Skanör Falsterbo IF:Real   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
826 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:45 HĂ€ljarp if   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
827 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:45 Gentofte Fodbold Akademi   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
828 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:00 Kulladals FF:1   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
829 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Svart   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
830 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:15 HĂ€ljarp if   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
831 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:15 Gentofte Fodbold Akademi   -   Skanör Falsterbo IF:Real SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
832 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:30 Anderslövs BOIK   -   Kulladals FF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
833 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:30 Vellinge IF:BlĂ„   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
834 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:45 Vellinge IF:Röd   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
835 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:45 Oxie SK:Vit   -   Skanör Falsterbo IF:Real SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
836 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:00 Kulladals FF:1   -   HĂ€ljarp if SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
837 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Svart   -   Gentofte Fodbold Akademi SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
838 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:15 Anderslövs BOIK   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
839 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:15 Vellinge IF:BlĂ„   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH