Matcher på arena Södervångs SH, 2019-02-09

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
300 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:30 Vellinge IF:Svart   -   FC Bellevue:1 Södervång 1 Södervångs SH  
301 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:30 Trelleborgs FF:Blå   -   Västra ingelstad is Södervång 2 Södervångs SH  
302 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:45 Veberöds AIF:Röd   -   Malmö City FC:gul Södervång 1 Södervångs SH  
303 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:45 FC Bellevue:2   -   BK Höllviken:röd Södervång 2 Södervångs SH  
304 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00 Vellinge IF:Svart   -   Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 Södervångs SH  
305 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:00 Trelleborgs FF:Blå   -   Lunds BoIS:röd Södervång 2 Södervångs SH  
306 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:15 Malmö City FC:gul   -   FC Bellevue:1 Södervång 1 Södervångs SH  
307 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:15 BK Höllviken:röd   -   Västra ingelstad is Södervång 2 Södervångs SH  
308 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Veberöds AIF:Röd Södervång 1 Södervångs SH  
309 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:30 Lunds BoIS:röd   -   FC Bellevue:2 Södervång 2 Södervångs SH  
310 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:45 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF:Svart Södervång 1 Södervångs SH  
311 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:45 BK Höllviken:röd   -   Trelleborgs FF:Blå Södervång 2 Södervångs SH  
312 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00 FC Bellevue:1   -   Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 Södervångs SH  
313 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:00 Västra ingelstad is   -   Lunds BoIS:röd Södervång 2 Södervångs SH  
314 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:15 Veberöds AIF:Röd   -   Vellinge IF:Svart Södervång 1 Södervångs SH  
315 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:15 FC Bellevue:2   -   Trelleborgs FF:Blå Södervång 2 Södervångs SH  
316 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Malmö City FC:gul Södervång 1 Södervångs SH  
317 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:30 Lunds BoIS:röd   -   BK Höllviken:röd Södervång 2 Södervångs SH  
318 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:45 FC Bellevue:1   -   Veberöds AIF:Röd Södervång 1 Södervångs SH  
319 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:45 Västra ingelstad is   -   FC Bellevue:2 Södervång 2 Södervångs SH  
320 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:30 Lunds BoIS:vit   -   Veberöds AIF:Svart Södervång 1 Södervångs SH  
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   Veberöds AIF:Vit Södervång 2 Södervångs SH  
322 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:Blå   -   Malmö City FC:vit Södervång 1 Södervångs SH  
323 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:Röd   -   FC Trelleborg Södervång 2 Södervångs SH  
324 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:00 Lunds BoIS:vit   -   Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1 Södervångs SH  
325 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   BK Höllviken:svart Södervång 2 Södervångs SH  
326 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:15 Malmö City FC:vit   -   Veberöds AIF:Svart Södervång 1 Södervångs SH  
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15 FC Trelleborg   -   Veberöds AIF:Vit Södervång 2 Södervångs SH  
328 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Vellinge IF:Blå Södervång 1 Södervångs SH  
329 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:30 BK Höllviken:svart   -   Vellinge IF:Röd Södervång 2 Södervångs SH  
330 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:45 Malmö City FC:vit   -   Lunds BoIS:vit Södervång 1 Södervångs SH  
331 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:45 FC Trelleborg   -   Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2 Södervångs SH  
332 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Svart   -   Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1 Södervångs SH  
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Vit   -   BK Höllviken:svart Södervång 2 Södervångs SH  
334 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:Blå   -   Lunds BoIS:vit Södervång 1 Södervångs SH  
335 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:Röd   -   Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2 Södervångs SH  
336 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Malmö City FC:vit Södervång 1 Södervångs SH  
337 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:30 BK Höllviken:svart   -   FC Trelleborg Södervång 2 Södervångs SH  
338 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Svart   -   Vellinge IF:Blå Södervång 1 Södervångs SH  
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Vit   -   Vellinge IF:Röd Södervång 2 Södervångs SH  
100 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Bellevue:1   -   FC Bellevue:4 Södervång 1 Södervångs SH 1 - 1 
101 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Trelleborg:P07B   -   Lunds BoIS Södervång 2 Södervångs SH 1 - 2 
102 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Bellevue:2   -   FC Bellevue:3 Södervång 1 Södervångs SH 4 - 0 
103 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Trelleborg:P07A   -   Vellinge IF:RÖD Södervång 2 Södervångs SH 1 - 0 
1000 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 Kulladals FF   -   BK Höllviken:Röd Södervång 1 Södervångs SH 0 - 2 
1001 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 LB07:Svart   -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 Södervångs SH 1 - 0 
1002 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 Vellinge IF   -   LB07:Röd Södervång 1 Södervångs SH 1 - 1 
1003 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 BK Höllviken:Vit   -   Gislöv IF Södervång 2 Södervångs SH 0 - 1 
104 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 FC Bellevue:1   -   FC Trelleborg:P07B Södervång 1 Södervångs SH 1 - 3 
105 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:4 Södervång 2 Södervångs SH 2 - 1 
106 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 FC Bellevue:2   -   FC Trelleborg:P07A Södervång 1 Södervångs SH 7 - 0 
107 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:3 Södervång 2 Södervångs SH 1 - 4 
1004 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 Kulladals FF   -   LB07:Svart Södervång 1 Södervångs SH 0 - 4 
1005 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 Klågerups GoIF:Röd   -   BK Höllviken:Röd Södervång 2 Södervångs SH 0 - 0 
1006 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Vellinge IF   -   BK Höllviken:Vit Södervång 1 Södervångs SH 1 - 1 
1007 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Gislöv IF   -   LB07:Röd Södervång 2 Södervångs SH 2 - 0 
108 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 FC Bellevue:4   -   FC Trelleborg:P07B Södervång 1 Södervångs SH 0 - 3 
109 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:1 Södervång 2 Södervångs SH 0 - 4 
110 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 FC Bellevue:3   -   FC Trelleborg:P07A Södervång 1 Södervångs SH 0 - 4 
111 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:2 Södervång 2 Södervångs SH 0 - 3 
1008 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 BK Höllviken:Röd   -   LB07:Svart Södervång 1 Södervångs SH 0 - 1 
1009 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 Klågerups GoIF:Röd   -   Kulladals FF Södervång 2 Södervångs SH 2 - 0 
1010 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 LB07:Röd   -   BK Höllviken:Vit Södervång 1 Södervångs SH 1 - 5 
1011 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 Gislöv IF   -   Vellinge IF Södervång 2 Södervångs SH 1 - 1 
112 P 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07B    -   Vellinge IF:RÖD  Södervång 1 Södervångs SH 4 - 0 
113 P 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07A    -   FC Bellevue:1  Södervång 2 Södervångs SH 0 - 3 
114 P 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:00 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:3  Södervång 1 Södervångs SH 3 - 1 
115 P 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:00 FC Bellevue:2    -   FC Bellevue:4  Södervång 2 Södervångs SH 3 - 1 
1012 F 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 18:15 LB07:Svart    -   LB07:Röd  Södervång 1 Södervångs SH 2 - 3 es 
1013 F 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 18:15 BK Höllviken:Vit    -   Klågerups GoIF:Röd  Södervång 2 Södervångs SH 1 - 0 
1014 F 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:30 Gislöv IF    -   Kulladals FF  Södervång 1 Södervångs SH 2 - 0 
1015 F 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:30 BK Höllviken:Röd    -   Vellinge IF  Södervång 2 Södervångs SH 0 - 1 
116 P 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 18:45 FC Trelleborg:P07B    -   FC Bellevue:1  Södervång 1 Södervångs SH 2 - 0 
117 P 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 18:45 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:2  Södervång 2 Södervångs SH 1 - 3 
1016 F 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 19:00 LB07:Röd    -   BK Höllviken:Vit  Södervång 1 Södervångs SH 1 - 0 
1017 F 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 19:00 Gislöv IF    -   Vellinge IF  Södervång 2 Södervångs SH 2 - 1 
118 P 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:30 FC Bellevue:1    -   Lunds BoIS  Södervång 1 Södervångs SH 6 - 0 
1018 F 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:45 BK Höllviken:Vit    -   Vellinge IF  Södervång 1 Södervångs SH 1 - 3 
119 P 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:10 FC Trelleborg:P07B    -   FC Bellevue:2  Södervång 1 Södervångs SH 1 - 2 
1019 F 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:30 LB07:Röd    -   Gislöv IF  Södervång 1 Södervångs SH 1 - 0