Matcher pÄ arena SödervÄngs SH

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat SMS
700 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:00 Skanör / Falsterbo IF:2   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
701 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:00 FC Bellevue:2   -   Skanör / Falsterbo IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
702 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:15 FC Bellevue:3   -   Vellinge IF:röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
703 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:15 Skanör / Falsterbo IF:3   -   Vellinge IF:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
704 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:30 Skanör / Falsterbo IF:2   -   Vellinge IF:blĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
705 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:30 FC Bellevue:2   -   IFK Klagshamn SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
706 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:45 Vellinge IF:röd   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
707 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:45 Vellinge IF:vit   -   Skanör / Falsterbo IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
708 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:00 Vellinge IF:blĂ„   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
709 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:00 IFK Klagshamn   -   Skanör / Falsterbo IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
710 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:15 Vellinge IF:röd   -   Skanör / Falsterbo IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
711 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:15 Vellinge IF:vit   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
712 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:30 FC Bellevue:1   -   Vellinge IF:blĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
713 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:30 Skanör / Falsterbo IF:1   -   IFK Klagshamn SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
714 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:45 FC Bellevue:3   -   Skanör / Falsterbo IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
715 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:45 Skanör / Falsterbo IF:3   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
716 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:00 Vellinge IF:blĂ„   -   Vellinge IF:röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
717 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:00 IFK Klagshamn   -   Vellinge IF:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
718 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:15 FC Bellevue:1   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
719 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:15 Skanör / Falsterbo IF:1   -   Skanör / Falsterbo IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
900 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:00 vellinge IF:4   -   Trelleborg FF:#1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
901 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:00 TrollenĂ€s IF:röd   -   Trelleborg FF:#2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
902 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 09:00 Dalby GIF:2   -   Trelleborg FF:#3 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
903 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 09:00 TrollenĂ€s IF:vit   -   Trelleborg FF:#4 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
904 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:20 Trelleborgs FF   -   Skanör-Falsterbo IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
905 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:20 Vellinge IF:3   -   VĂ€stra Ingelstad 1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
906 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 09:20 Vellinge IF:2   -   Ă–ja FF:Öja Vit SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
907 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 09:20 Vellinge IF:1   -   VĂ€stra Ingelstad 2 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
908 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:40 vellinge IF:4   -   Dalby GIF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
909 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:40 TrollenĂ€s IF:röd   -   Ă–ja FF:Öja BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
910 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 09:40 Dalby GIF:2   -   Skanör-Falsterbo IF:3 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
911 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 09:40 TrollenĂ€s IF:vit   -   Skanör-Falsterbo IF:1 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
912 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:00 Skanör-Falsterbo IF:2   -   Trelleborg FF:#1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
913 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:00 VĂ€stra Ingelstad 1   -   Trelleborg FF:#2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
914 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 10:00 Öja FF:Öja Vit   -   Trelleborg FF:#3 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
915 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 10:00 VĂ€stra Ingelstad 2   -   Trelleborg FF:#4 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
916 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:20 Dalby GIF:1   -   Trelleborgs FF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
917 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:20 Öja FF:Öja BlĂ„   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
918 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 10:20 Skanör-Falsterbo IF:3   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
919 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 10:20 Skanör-Falsterbo IF:1   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
920 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:40 Skanör-Falsterbo IF:2   -   vellinge IF:4 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
921 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:40 VĂ€stra Ingelstad 1   -   TrollenĂ€s IF:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
922 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 10:40 Öja FF:Öja Vit   -   Dalby GIF:2 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
923 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 10:40 VĂ€stra Ingelstad 2   -   TrollenĂ€s IF:vit SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
924 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#1   -   Dalby GIF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
925 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#2   -   Ă–ja FF:Öja BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
926 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#3   -   Skanör-Falsterbo IF:3 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
927 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#4   -   Skanör-Falsterbo IF:1 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
928 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:20 Trelleborgs FF   -   vellinge IF:4 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
929 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:20 Vellinge IF:3   -   TrollenĂ€s IF:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
930 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:20 Vellinge IF:2   -   Dalby GIF:2 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
931 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 11:20 Vellinge IF:1   -   TrollenĂ€s IF:vit SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
932 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:40 Dalby GIF:1   -   Skanör-Falsterbo IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
933 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:40 Öja FF:Öja BlĂ„   -   VĂ€stra Ingelstad 1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
934 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:40 Skanör-Falsterbo IF:3   -   Ă–ja FF:Öja Vit SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
935 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 11:40 Skanör-Falsterbo IF:1   -   VĂ€stra Ingelstad 2 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
936 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#1   -   Trelleborgs FF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
937 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#2   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
938 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#3   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 3 SödervĂ„ngs SH  
939 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#4   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 4 SödervĂ„ngs SH  
500 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:00 Oxie SK:FIFA   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
501 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:00 Vellinge IF:3   -   Trelleborgs FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
502 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:15 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Gislövs IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
503 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15 FC Bellevue:2   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
504 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:30 Oxie SK:FIFA   -   Tygelsjö IK - VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
505 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:30 Vellinge IF:3   -   Bara GIF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
506 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:45 Gislövs IF   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
507 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:45 Oxie SK:Fortnite   -   Trelleborgs FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
508 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:00 Tygelsjö IK - VIT   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
509 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:00 Bara GIF:1   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
510 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:15 Gislövs IF   -   Oxie SK:FIFA SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
511 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:15 Oxie SK:Fortnite   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
512 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:30 FC Bellevue:1   -   Tygelsjö IK - VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
513 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:30 Trelleborgs FF:Röd   -   Bara GIF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
514 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:45 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Oxie SK:FIFA SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
515 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:45 FC Bellevue:2   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
516 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:00 Tygelsjö IK - VIT   -   Gislövs IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
517 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:00 Bara GIF:1   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
518 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:15 FC Bellevue:1   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
519 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:15 Trelleborgs FF:Röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
520 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:00 FC Bellevue:3   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
521 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:00 BK Höllviken   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
522 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:15 Vellinge IF:2   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
523 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:15 VĂ€stra ingelstad is   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
524 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:30 FC Bellevue:3   -   Bara GIF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
525 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:30 BK Höllviken   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
526 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45 Anderslövs BOIK   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
527 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:45 Kulladals FF   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
528 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:00 Bara GIF:2   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
529 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00 FC Bellevue:4   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
530 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:15 Anderslövs BOIK   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
531 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:15 Kulladals FF   -   BK Höllviken SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
532 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Bara GIF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
533 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:30 Vellinge IF:1   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
534 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:45 Vellinge IF:2   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
535 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:45 VĂ€stra ingelstad is   -   BK Höllviken SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
536 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00 Bara GIF:2   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
537 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:00 FC Bellevue:4   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
538 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:15 Trelleborgs FF:Vit   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
539 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:15 Vellinge IF:1   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
400 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:00 BK Höllviken:BlĂ„   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
401 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:00 FC Bellevue:1   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
402 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15 UppĂ„kra IF:Grön   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
403 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:15 Vellinge IF:2   -   UppĂ„kra IF:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
404 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:30 BK Höllviken:BlĂ„   -   Hyllie IK:Grön SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
405 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:30 FC Bellevue:1   -   BK Höllviken:Grön SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
406 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45 FC Bellevue:2   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
407 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:45 UppĂ„kra IF:Svart   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
408 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:00 Hyllie IK:Grön   -   UppĂ„kra IF:Grön SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
409 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:00 BK Höllviken:Grön   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
410 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15 FC Bellevue:2   -   BK Höllviken:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
411 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:15 UppĂ„kra IF:Svart   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
412 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:30 Vellinge IF:1   -   Hyllie IK:Grön SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
413 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:30 Malmö City FC:gul   -   BK Höllviken:Grön SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
414 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45 UppĂ„kra IF:Grön   -   BK Höllviken:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
415 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:45 Vellinge IF:2   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
416 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:00 Hyllie IK:Grön   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
417 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:00 BK Höllviken:Grön   -   UppĂ„kra IF:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
418 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15 Vellinge IF:1   -   UppĂ„kra IF:Grön SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
419 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:15 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
200 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:00 FC Trelleborg:Röd   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
420 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:00 Vellinge IF:3   -   Bara GIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
201 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15 Vellinge IF Röd:BlĂ„   -   KlĂ„gerups GoIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
421 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:15 Hyllie IK:Svart   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
202 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:30 FC Trelleborg:Röd   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
422 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:30 Vellinge IF:3   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
203 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 KlĂ„gerups GoIF:Vit   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
423 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:45 BK Höllviken:Röd   -   Bara GIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
204 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:00 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF Röd:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
424 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:00 UppĂ„kra IF:Vit   -   Hyllie IK:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
205 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15 KlĂ„gerups GoIF:Vit   -   FC Trelleborg:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
425 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:15 BK Höllviken:Röd   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
206 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:30 FC Bellevue:1   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
426 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:30 Bara GIF   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
207 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:45 Vellinge IF Röd:BlĂ„   -   FC Trelleborg:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
427 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:45 Hyllie IK:Svart   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
208 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:00 Malmö City FC:gul   -   KlĂ„gerups GoIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
428 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:00 UppĂ„kra IF:Vit   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
209 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:15 FC Bellevue:1   -   Vellinge IF Röd:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
429 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:15 Bara GIF   -   Hyllie IK:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
210 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:00 FC Trelleborg:Vit   -   Vellinge IF Röd:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
211 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:00 FC Bellevue:3   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
212 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:15 FC Bellevue:2   -   Staffanstorp United:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
213 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:15 Staffanstorp United:2   -   Treleborgs FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
214 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:30 FC Trelleborg:Vit   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
215 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:30 FC Bellevue:3   -   Vellinge IF Röd:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
216 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:45 Staffanstorp United:1   -   Vellinge IF Röd:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
217 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:45 Treleborgs FF   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
218 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:00 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
219 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:00 Vellinge IF Röd:Vit   -   Staffanstorp United:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
220 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:15 Staffanstorp United:1   -   FC Trelleborg:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
221 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:15 Treleborgs FF   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
222 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:30 Vellinge IF Röd:Röd   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
223 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:30 Malmö City FC:vit   -   Vellinge IF Röd:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
224 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:45 FC Bellevue:2   -   FC Trelleborg:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
225 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:45 Staffanstorp United:2   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
226 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:00 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Staffanstorp United:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
227 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:00 Vellinge IF Röd:Vit   -   Treleborgs FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
228 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:15 Vellinge IF Röd:Röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
229 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:15 Malmö City FC:vit   -   Staffanstorp United:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1500 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:00 Borgeby FK:Lejon   -   Gif Nike:LOL SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1501 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:00 Gif Nike:SLIME   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1502 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:15 IFK Klagshamn BlĂ„   -   Bara GIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1503 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:15 Trelleborgs FF:BLÅVIT   -  VAKANT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1504 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:30 Borgeby FK:Lejon   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1505 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:30 Gif Nike:SLIME   -   IFK Klagshamn Gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1506 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:45 Bara GIF   -   Gif Nike:LOL SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1507 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:45 VAKANT  -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1508 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:00 Vellinge IF   -   IFK Klagshamn BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1509 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:00 IFK Klagshamn Gul   -   Trelleborgs FF:BLÅVIT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1510 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:15 Bara GIF   -   Borgeby FK:Lejon SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1511 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:15 VAKANT  -   Gif Nike:SLIME SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1512 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:30 Gif Nike:LOL   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1513 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:30 BK Höllviken:Vit   -   IFK Klagshamn Gul SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1514 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:45 IFK Klagshamn BlĂ„   -   Borgeby FK:Lejon SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1515 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:45 Trelleborgs FF:BLÅVIT   -   Gif Nike:SLIME SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1516 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:00 Vellinge IF   -   Bara GIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1517 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:00 IFK Klagshamn Gul   -  VAKANT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1518 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:15 Gif Nike:LOL   -   IFK Klagshamn BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1519 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:15 BK Höllviken:Vit   -   Trelleborgs FF:BLÅVIT SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1300 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:00 UppĂ„kra IF   -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00 Vellinge IF   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1302 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:15 Lunds FF:BlĂ„   -   IFK Klagshamn:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15 Skanör/Falsterbo  -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1304 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:30 UppĂ„kra IF   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30 Vellinge IF   -   Svedala IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1306 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:45 IFK Klagshamn:2   -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45 Lunds FF:Röd   -   UppĂ„kra IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1308 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:00 Dösjöbro IF   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00 Svedala IF:1   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1310 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:15 IFK Klagshamn:2   -   UppĂ„kra IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15 Lunds FF:Röd   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1312 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:30 IF Limhamn Bunkeflo:Röd   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30 UppĂ„kra IF:Vit   -   Svedala IF:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1314 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:45 Lunds FF:BlĂ„   -   UppĂ„kra IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1316 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:00 Dösjöbro IF   -   IFK Klagshamn:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00 Svedala IF:1   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1318 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:15 IF Limhamn Bunkeflo:Röd   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15 UppĂ„kra IF:Vit   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00 Vellinge IF:Y   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1320 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:30 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   -   IFK Klagshamn:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45 Åkarps if   -   Vellinge IF:X SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1321 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:45 TrelleborgsFF   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00 Vellinge IF:Y   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1322 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:00 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   -   Svedala IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1323 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:15 IF Lödde   -   IFK Klagshamn:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30 LB07 Svart   -   Ă…karps if SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1324 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:30 Svedala IF:2   -   TrelleborgsFF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45 Vellinge IF:X   -   Lilla Torg FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1325 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:45 IF Lödde   -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00 Kulladals FF   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1326 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:00 IFK Klagshamn:1   -   Svedala IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK   -   Vellinge IF:Y SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1327 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:15 TrelleborgsFF   -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30 Lilla Torg FF   -   Ă…karps if SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1328 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:30 Svedala IF:2   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:X   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1329 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:45 IFK Klagshamn:1   -   TrelleborgsFF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1400 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00 Oxie SK:Svart   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1401 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:00 Dalby GIF 2   -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1402 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:15 Trelleborgs FF:VIT   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15 Lunds FF:Röd   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1404 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:30 Oxie SK:Svart   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30 Dalby GIF 2   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1406 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:45 IF Lödde   -   Lunds FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1407 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:45 VAKANT:4  -   BK Höllviken vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1408 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:00 BK Höllviken:Röd   -   Trelleborgs FF:VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00 Oxie SK:Vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1410 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:15 IF Lödde   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15 VAKANT:4  -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1412 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:30 Lunds FF:BlĂ„   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1413 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:30 BK Höllviken vit   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1414 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:45 Trelleborgs FF:VIT   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Lunds FF:Röd   -   Dalby GIF 2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1416 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:00 BK Höllviken:Röd   -   IF Lödde SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00 Oxie SK:Vit   -  VAKANT:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1418 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:15 Lunds FF:BlĂ„   -   Trelleborgs FF:VIT SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1419 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:15 BK Höllviken vit   -   Lunds FF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Dalby GIF   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1420 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:00 Vellinge IF   -   Dalby GIF 1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15 Lilla Torg FF:blĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1421 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:15 Trelleborgs FF:BLÅ   -  VAKANT:5 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30 Dalby GIF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1422 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:30 Vellinge IF   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45 VĂ€stra ingelstad is   -   Eskilsminne IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1423 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:45 VAKANT:5  -   Dalby GIF 1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Skegrie BK   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1424 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:00 FC RosengĂ„rd   -   Trelleborgs FF:BLÅ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15 VĂ€stra ingelstad is   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1425 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:15 VAKANT:5  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30 Eskilsminne IF   -   Skegrie BK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1426 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:30 Dalby GIF 1   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45 Lilla Torg FF:blĂ„   -   Dalby GIF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1427 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:45 Trelleborgs FF:BLÅ   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Skegrie BK   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1428 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:00 FC RosengĂ„rd   -  VAKANT:5 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF   -   Lilla Torg FF:blĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1429 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:15 Dalby GIF 1   -   Trelleborgs FF:BLÅ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1210 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:00 KlĂ„gerups GoIF   -   LB07 Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00 Vellinge IF   -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1212 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:15 Eskilsminne IF:2   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1213 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:15 Lilla Torg FF:svart   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1214 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:30 KlĂ„gerups GoIF   -   Torns IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1215 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:30 Vellinge IF   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1216 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:45 FC RosengĂ„rd   -   LB07 Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1217 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:45 Skanör/Falsterbo  -   LB07 Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1218 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:00 Torns IF   -   Eskilsminne IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00 Dösjöbro IF   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1220 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:15 FC RosengĂ„rd   -   KlĂ„gerups GoIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15 Skanör/Falsterbo  -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1222 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Röd   -   Torns IF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1223 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Svart   -   Dösjöbro IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1224 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:45 Eskilsminne IF:2   -   KlĂ„gerups GoIF SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1225 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:45 Lilla Torg FF:svart   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1226 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00 Torns IF   -   FC RosengĂ„rd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00 Dösjöbro IF   -  Skanör/Falsterbo SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
1228 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Röd   -   Eskilsminne IF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Svart   -   Lilla Torg FF:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
600 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:00 skanör - falsterbo if:Röd   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
601 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:00 Oxie SK:Fortnite   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
602 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:15 Oxie SK:FIFA   -   BK Höllviken SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
603 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:15 skanör - falsterbo if:Vit   -   Tygelsjö IK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
604 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:30 skanör - falsterbo if:Röd   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
605 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:30 Oxie SK:Fortnite   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
606 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:45 BK Höllviken   -   Vellinge IF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
607 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:45 Tygelsjö IK   -   Vellinge IF:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
608 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:00 VĂ€stra ingelstad is   -   Oxie SK:FIFA SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
609 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:00 Vellinge IF:3   -   skanör - falsterbo if:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
610 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:15 BK Höllviken   -   skanör - falsterbo if:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
611 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:15 Tygelsjö IK   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
612 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:30 Vellinge IF:1   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
613 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:30 Vellinge IF:2   -   Vellinge IF:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
614 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:45 Oxie SK:FIFA   -   skanör - falsterbo if:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
615 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:45 skanör - falsterbo if:Vit   -   Oxie SK:Fortnite SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
616 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 20:00 VĂ€stra ingelstad is   -   BK Höllviken SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
617 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:00 Vellinge IF:3   -   Tygelsjö IK SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
618 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 20:15 Vellinge IF:1   -   Oxie SK:FIFA SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
619 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:15 Vellinge IF:2   -   skanör - falsterbo if:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
300 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:30 Vellinge IF:Svart   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
301 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:30 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
302 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:45 Veberöds AIF:Röd   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
303 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:45 FC Bellevue:2   -   BK Höllviken:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
304 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00 Vellinge IF:Svart   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
305 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:00 Trelleborgs FF:BlĂ„   -   Lunds BoIS:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
306 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:15 Malmö City FC:gul   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
307 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:15 BK Höllviken:röd   -   VĂ€stra ingelstad is SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
308 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Veberöds AIF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
309 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:30 Lunds BoIS:röd   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
310 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:45 Malmö City FC:gul   -   Vellinge IF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
311 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:45 BK Höllviken:röd   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
312 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00 FC Bellevue:1   -   Trelleborgs FF:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
313 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:00 VĂ€stra ingelstad is   -   Lunds BoIS:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
314 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:15 Veberöds AIF:Röd   -   Vellinge IF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
315 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:15 FC Bellevue:2   -   Trelleborgs FF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
316 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:30 Trelleborgs FF:Vit   -   Malmö City FC:gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
317 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:30 Lunds BoIS:röd   -   BK Höllviken:röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
318 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:45 FC Bellevue:1   -   Veberöds AIF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
319 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:45 VĂ€stra ingelstad is   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
320 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:30 Lunds BoIS:vit   -   Veberöds AIF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   Veberöds AIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
322 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:BlĂ„   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
323 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:Röd   -   FC Trelleborg SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
324 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:00 Lunds BoIS:vit   -   Skanör Falsterbo IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
325 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   BK Höllviken:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
326 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:15 Malmö City FC:vit   -   Veberöds AIF:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15 FC Trelleborg   -   Veberöds AIF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
328 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
329 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:30 BK Höllviken:svart   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
330 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:45 Malmö City FC:vit   -   Lunds BoIS:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
331 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:45 FC Trelleborg   -   Skanör Falsterbo IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
332 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Svart   -   Skanör Falsterbo IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Vit   -   BK Höllviken:svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
334 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:BlĂ„   -   Lunds BoIS:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
335 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:Röd   -   Skanör Falsterbo IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
336 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Malmö City FC:vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
337 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:30 BK Höllviken:svart   -   FC Trelleborg SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
338 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Svart   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Vit   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
100 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Bellevue:1   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
101 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Trelleborg:P07B   -   Lunds BoIS SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 2 
102 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Bellevue:2   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 4 - 0 
103 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Trelleborg:P07A   -   Vellinge IF:RÖD SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1000 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 Kulladals FF   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 2 
1001 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 LB07:Svart   -   KlĂ„gerups GoIF:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1002 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 Vellinge IF   -   LB07:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
1003 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 BK Höllviken:Vit   -   Gislöv IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
104 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 FC Bellevue:1   -   FC Trelleborg:P07B SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
105 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:4 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 1 
106 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 FC Bellevue:2   -   FC Trelleborg:P07A SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 7 - 0 
107 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:3 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 4 
1004 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 Kulladals FF   -   LB07:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
1005 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   BK Höllviken:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 0 
1006 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Vellinge IF   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
1007 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Gislöv IF   -   LB07:Röd SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
108 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 FC Bellevue:4   -   FC Trelleborg:P07B SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
109 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 Lunds BoIS   -   FC Bellevue:1 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
110 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 FC Bellevue:3   -   FC Trelleborg:P07A SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 4 
111 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 Vellinge IF:RÖD   -   FC Bellevue:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
1008 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 BK Höllviken:Röd   -   LB07:Svart SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
1009 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 KlĂ„gerups GoIF:Röd   -   Kulladals FF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
1010 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 LB07:Röd   -   BK Höllviken:Vit SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 5 
1011 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 Gislöv IF   -   Vellinge IF SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 1 
112 P 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07B    -   Vellinge IF:RÖD  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 4 - 0 
113 P 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07A    -   FC Bellevue:1  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 3 
114 P 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:00 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:3  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 3 - 1 
115 P 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:00 FC Bellevue:2    -   FC Bellevue:4  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 3 - 1 
1012 F 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 18:15 LB07:Svart    -   LB07:Röd  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 2 - 3 es 
1013 F 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 18:15 BK Höllviken:Vit    -   KlĂ„gerups GoIF:Röd  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1014 F 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:30 Gislöv IF    -   Kulladals FF  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
1015 F 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:30 BK Höllviken:Röd    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 0 - 1 
116 P 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 18:45 FC Trelleborg:P07B    -   FC Bellevue:1  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 2 - 0 
117 P 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 18:45 Lunds BoIS    -   FC Bellevue:2  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
1016 F 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 19:00 LB07:Röd    -   BK Höllviken:Vit  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
1017 F 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 19:00 Gislöv IF    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH 2 - 1 
118 P 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:30 FC Bellevue:1    -   Lunds BoIS  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 6 - 0 
1018 F 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:45 BK Höllviken:Vit    -   Vellinge IF  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 3 
119 P 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:10 FC Trelleborg:P07B    -   FC Bellevue:2  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 2 
1019 F 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:30 LB07:Röd    -   Gislöv IF  SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH 1 - 0 
800 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:00 Skegrie BK:1   -   Oxie SK:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
801 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:00 Skanör Falsterbo IF:City   -   Vellinge IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
802 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:15 Skanör Falsterbo IF:Atletico   -   Kulladals FF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
803 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:15 Oxie SK:Svart   -   Trelleborgs FF:TFF2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
804 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:30 Skegrie BK:1   -   Trelleborgs FF:TFF1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
805 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:30 Skanör Falsterbo IF:City   -   Skegrie BK:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
806 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:45 Kulladals FF:2   -   Oxie SK:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
807 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:45 Trelleborgs FF:TFF2   -   Vellinge IF:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
808 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:00 Trelleborgs FF:TFF1   -   Skanör Falsterbo IF:Atletico SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
809 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:00 Skegrie BK:2   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
810 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:15 Kulladals FF:2   -   Skegrie BK:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
811 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:15 Trelleborgs FF:TFF2   -   Skanör Falsterbo IF:City SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
812 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:30 Oxie SK:Röd   -   Trelleborgs FF:TFF1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
813 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:30 Vellinge IF:Vit   -   Skegrie BK:2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
814 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:45 Skanör Falsterbo IF:Atletico   -   Skegrie BK:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
815 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:45 Oxie SK:Svart   -   Skanör Falsterbo IF:City SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
816 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:00 Trelleborgs FF:TFF1   -   Kulladals FF:2 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
817 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:00 Skegrie BK:2   -   Trelleborgs FF:TFF2 SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
818 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:15 Oxie SK:Röd   -   Skanör Falsterbo IF:Atletico SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
819 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:15 Vellinge IF:Vit   -   Oxie SK:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
820 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Gul   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
821 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:00 Skanör Falsterbo IF:Real   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
822 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:15 Vellinge IF:Röd   -   HĂ€ljarp if SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
823 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:15 Oxie SK:Vit   -   Gentofte Fodbold Akademi SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
824 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:30 VĂ€stra Ingelstads IS:Gul   -   Kulladals FF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
825 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:30 Skanör Falsterbo IF:Real   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
826 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:45 HĂ€ljarp if   -   Anderslövs BOIK SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
827 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:45 Gentofte Fodbold Akademi   -   Vellinge IF:BlĂ„ SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
828 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:00 Kulladals FF:1   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
829 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Svart   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
830 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:15 HĂ€ljarp if   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
831 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:15 Gentofte Fodbold Akademi   -   Skanör Falsterbo IF:Real SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
832 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:30 Anderslövs BOIK   -   Kulladals FF:1 SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
833 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:30 Vellinge IF:BlĂ„   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Svart SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
834 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:45 Vellinge IF:Röd   -   VĂ€stra Ingelstads IS:Gul SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
835 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:45 Oxie SK:Vit   -   Skanör Falsterbo IF:Real SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
836 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:00 Kulladals FF:1   -   HĂ€ljarp if SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
837 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:00 VĂ€stra Ingelstads IS:Svart   -   Gentofte Fodbold Akademi SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH  
838 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:15 Anderslövs BOIK   -   Vellinge IF:Röd SödervĂ„ng 1 SödervĂ„ngs SH  
839 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:15 Vellinge IF:BlĂ„   -   Oxie SK:Vit SödervĂ„ng 2 SödervĂ„ngs SH