Matcher Sön 2019-06-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
35 F 13 Grupp 1 Sön 2019-06-02 09:00 Gideonsbergs IF:1  -  Triangelns IK:TIK06/07 Mesta A 5 - 0 
36 F 14 Grupp 1 Sön 2019-06-02 09:00 KIF Örebro DFF  -  IFK Mariefred Mesta C 5 - 1 
37 F 13 Grupp 1 Sön 2019-06-02 09:00 Reymersholms IK:1  -  skiljebo sk Mesta D 3 - 0 
5052 F 15/16 Grupp 1 Sön 2019-06-02 09:00 New Mill Indians  -  Triangelns IK Mesta B 3 - 0 
5053 F 15/16 Grupp 1 Sön 2019-06-02 09:00 Västerås BK30 F15  -  Saltsjö-Boo IF T-borg E 1 - 1 
38 F 14 Grupp 1 Sön 2019-06-02 10:00 Sollentuna FK  -  Irsta IF Mesta C 1 - 1 
5026 F 13 Grupp 2 Sön 2019-06-02 10:00 Reymersholms IK:2  -  Skogstorps GoIF Mesta D 0 - 3 
5029 F 13 Grupp 1 Sön 2019-06-02 10:00 Järna SK  -  Skövde Kvinnliga IK Mesta A 1 - 5 
5031 F 17/18 Grupp 1 Sön 2019-06-02 10:00 Enhörna IF  -  Gideonsbergs IF :U Mesta B 0 - 0 
5032 F 17/18 Grupp 1 Sön 2019-06-02 10:00 Ängby Idrottsförening  -  Triangelns IK T-borg E 1 - 1 
39 F 14 Grupp 1 Sön 2019-06-02 11:00 Bele Barkarby FF:F05  -  IFK Mariefred Mesta C 7 - 0 
5036 F 12 Grupp 1 Sön 2019-06-02 11:00 Tillberga  -  Jarlabergs IF T-borg H 0 - 0 
5054 F 15/16 Grupp 1 Sön 2019-06-02 11:00 Saltsjö-Boo IF  -  Sundbybergs IK Mesta B 2 - 0 
40 F 13 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-02 12:00 Gideonsbergs IF:2   -  skiljebo sk  Mesta A 5 - 0 
41 F 13 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-02 12:00 Järna SK   -  Barkarö SK  Mesta D 0 - 5 
5001 F 14 Grupp 1 Sön 2019-06-02 12:00 KIF Örebro DFF  -  IF Brommapojkarna:F05-6 Mesta C 0 - 0 
5037 F 17/18 A-final Sön 2019-06-02 12:00 Västerås BK30   -  Triangelns IK  Mesta B 3 - 1 es 
5039 F 12 Grupp 1 Sön 2019-06-02 12:00 Järna SK  -  New Mill Indians:2 T-borg H  
5045 F 17/18 B-semifinal:02 Sön 2019-06-02 12:00 Enhörna IF   -  Gideonsbergs IF :U  T-borg E 4 - 3 es 
42 F 13 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-02 13:00 Reymersholms IK:2   -  Reymersholms IK:1  Mesta A 4 - 3 es 
43 F 13 A-semifinal:01 Sön 2019-06-02 13:00 Gideonsbergs IF:1   -  Eskilstuna United DFF  Mesta D 1 - 0 
5040 F 15/16 A-final Sön 2019-06-02 13:00 Sundbybergs IK   -  Saltsjö-Boo IF  Mesta B 0 - 1 
5042 F 15/16 B-semifinal:02 Sön 2019-06-02 13:00 Västerås BK30 F15   -  Triangelns IK  T-borg E 0 - 1 
5055 F 12 Grupp 1 Sön 2019-06-02 13:00 New Mill Indians  -  Tillberga T-borg H  
44 F 13 A-semifinal:02 Sön 2019-06-02 14:00 Skogstorps GoIF   -  Skövde Kvinnliga IK  Mesta D 1 - 0 
5002 F 14 B-semifinal:02 Sön 2019-06-02 14:00 IFK Mariefred   -  Sollentuna FK  Mesta C 1 - 2 es 
5038 F 17/18 B-final Sön 2019-06-02 14:00 Ängby Idrottsförening   -  Enhörna IF  Mesta B 5 - 3 es 
5043 F 12 Grupp 1 Sön 2019-06-02 14:00 Jarlabergs IF  -  Järna SK T-borg H  
45 F 13 B-semifinal:01 Sön 2019-06-02 15:00 Triangelns IK:TIK06/07   -  Gideonsbergs IF:2  Mesta A 0 - 6 
46 F 13 B-semifinal:02 Sön 2019-06-02 15:00 Barkarö SK   -  Reymersholms IK:2  Mesta D 4 - 5 
5003 F 14 A-semifinal:02 Sön 2019-06-02 15:00 Irsta IF   -  Bele Barkarby FF:F05  Mesta C 0 - 4 
5041 F 15/16 B-final Sön 2019-06-02 15:00 New Mill Indians   -  Triangelns IK  Mesta B 1 - 2 es 
5044 F 12 Grupp 1 Sön 2019-06-02 15:00 New Mill Indians:2  -  New Mill Indians T-borg H  
47 F 13 A-final Sön 2019-06-02 16:00 Gideonsbergs IF:1   -  Skogstorps GoIF  Mesta A 5 - 4 es 
5004 F 14 B-final Sön 2019-06-02 16:00 IF Brommapojkarna:F05-6   -  Sollentuna FK  Mesta C 3 - 0 es 
48 F 13 B-final Sön 2019-06-02 17:00 Gideonsbergs IF:2   -  Reymersholms IK:2  Mesta A 1 - 0 
5005 F 14 A-final Sön 2019-06-02 17:00 KIF Örebro DFF   -  Bele Barkarby FF:F05  Mesta C 4 - 2