Website powered by

Matcher på E2, 2019-01-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
38 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Fortuna FF  -  Furulunds IK E2 1 - 0 
42 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Kristianstads DFF  -  Skabersjö DFF E2 6 - 2 
46 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 09:30 Jonstorps IF FK  -  BK Olympic E2 0 - 5 
50 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Klippans IF  -  Södra Sandby IF E2 1 - 2 
54 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Knislinge  -  Hittarps IK E2 0 - 0 
58 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Vellinge IF  -  Sibbhults IF E2 0 - 0 
62 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Asmundtorps IF  -  Harrie FF E2 5 - 1 
66 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Trollenäs IF  -  Hässleholms IF E2 4 - 2 
70 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 FC Hessleholm  -  Fortuna FF E2 1 - 0 
74 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Hyllie IK  -  Kristianstads DFF E2 0 - 1 
78 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 IF Lödde  -  Jonstorps IF FK E2 7 - 1 
82 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 GIF Nike  -  Klippans IF E2 2 - 2 
86 F02 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 13:30 Kristianstads DFF   -  Vellinge IF  E2 2 - 1 
90 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 13:45 Nosaby IF:1  -  Uppåkra IF:Vit E2 X - X 
94 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 14:00 Wä IF:Grön  -  Spjutstorp IF:Röd E2 X - X 
98 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 14:15 Landskrona BoIS:Svart  -  Genarps IF E2 X - X 
102 DM P15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 14:30 Högaborgs BK   -  Trollenäs IF  E2 0 - 2 
106 F02 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 15:00 Ramdala IF   -  Dösjöbro IF  E2 0 - 4 
110 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 15:15 Arlövs BI:2  -  Nosaby IF:3 E2 X - X 
114 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 15:30 Eskilsminne IF:Röd  -  Kulladals FF E2 X - X 
118 F02 A-3.e pris Lör 2019-01-12 15:45 Kristianstads DFF   -  Ramdala IF  E2 3 - 0 
122 DM P15 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 16:00 Kullavägens BK   -  Råå IF  E2 4 - 0 
128 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 16:30 Landskrona BoIS  -  Wä IF:Grön E2 X - X 
132 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 16:45 Rödeby AIF  -  Landskrona BoIS:Svart E2 X - X 
136 DM P15 A-3.e pris Lör 2019-01-12 17:00 Trollenäs IF   -  Råå IF  E2 1 - 3 
142 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 17:30 Arlövs BI   -  Spjutstorp IF:Vit  E2 X - X 
146 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 17:45 Rödeby AIF   -  Uppåkra IF:Grön  E2 X - X 
150 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:00 Eskilsminne IF:Gul   -  Spjutstorp IF:Röd  E2 X - X 
154 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 18:15 Kulladals FF   -  Kvarnby IK:röd  E2 X - X 
158 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 18:30 Åhus HBK:Röd   -  Kristianstad FC:Svart  E2 X - X 
162 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:45 Kvarnby IK:blå   -  Arlövs BI  E2 X - X 
166 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 19:00 Landskrona BoIS   -  Kristianstad FC:Orange  E2 X - X 
170 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 19:15 IK Wormo:Blå   -  Rödeby AIF  E2 X - X