Website powered by

Matcher på E1, 2019-01-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
37 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Asarums IF/FK:1  -  FC Hessleholm E1 1 - 0 
41 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Asarums IF/FK:2  -  Hyllie IK E1 1 - 1 
45 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 09:30 Åhus HBK  -  IF Lödde E1 2 - 2 
49 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Högaborgs BK  -  GIF Nike E1 3 - 1 
53 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Karlshamn  -  Dösjöbro IF E1 0 - 2 
57 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Ramdala IF  -  Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa E1 0 - 0 
61 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Råå IF  -  IFK Hässleholm E1 2 - 3 
65 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Kullavägens BK  -  FC Rosengård E1 3 - 1 
69 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 Furulunds IK  -  Asarums IF/FK:1 E1 1 - 0 
73 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Skabersjö DFF  -  Asarums IF/FK:2 E1 1 - 2 
77 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 BK Olympic  -  Åhus HBK E1 6 - 0 
81 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 Södra Sandby IF  -  Högaborgs BK E1 1 - 6 
85 F02 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 13:30 Furulunds IK   -  IFK Knislinge  E1 2 - 1 
89 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 13:45 Degeberga Goif  -  Arlövs BI E1 X - X 
93 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 14:00 Tollarps IF:1  -  Åhus HBK:Svart E1 X - X 
97 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 14:15 Tollarps IF:2  -  Kvarnby IK:röd E1 X - X 
101 DM P15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 14:30 IFK Hässleholm   -  IF Lödde  E1 5 - 1 
105 F02 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 15:00 Furulunds IK   -  Kristianstads DFF  E1 1 - 0 
109 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 15:15 Kvarnby IK:blå  -  Glumslövs FF E1 X - X 
113 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 15:30 Uppåkra IF:Svart  -  Wä IF:Vit E1 X - X 
117 F02 A-final Lör 2019-01-12 15:45 Furulunds IK   -  Dösjöbro IF  E1 2 - 0 
121 DM P15 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 16:00 IFK Hässleholm   -  Trollenäs IF  E1 3 - 1 
127 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 16:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Tollarps IF:1 E1 X - X 
131 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 16:45 IK Wormo:Vit  -  Tollarps IF:2 E1 X - X 
135 DM P15 A-final Lör 2019-01-12 17:00 IFK Hässleholm   -  Kullavägens BK  E1 2 - 5 
141 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 17:30 Degeberga Goif   -  Nosaby IF:1  E1 X - X 
145 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 17:45 Uppåkra IF:Svart   -  Nosaby IF:2  E1 X - X 
149 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:00 Uppåkra IF:Vit   -  Åhus HBK:Randig  E1 X - X 
153 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 18:15 Eskilsminne IF:Röd   -  IK Wormo:Vit  E1 X - X 
157 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 18:30 Wä IF:orange   -  Asarums IF/FK  E1 X - X 
161 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:45 Glumslövs FF   -  Degeberga Goif  E1 X - X 
165 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 19:00 Wä IF:Grön   -  Arlövs BI:2  E1 X - X 
169 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 19:15 Tollarps IF:2   -  Uppåkra IF:Svart  E1 X - X