Matcher på E2

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
2 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:00 GIF Nike   -   Södra Sandby IF E2 4 - 2 
4 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:30 Vellinge IF   -   Dösjöbro IF E2 0 - 4 
6 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 10:00 Vellinge IF   -   Kristianstad FC E2 1 - 0 
8 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 10:30 GIF Nike   -   Hittarps IK E2 1 - 4 
10 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 11:00 Veberöds AIF   -   Wollsjö AIF E2 2 - 3 
12 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 11:30 Kristianstad FC   -   GIF Nike E2 5 - 1 
14 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 12:00 FC Hessleholm   -   Vellinge IF E2 2 - 0 
16 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 12:30 Hittarps IK   -   Furulunds IK E2 3 - 4 
18 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 13:00 Wollsjö AIF   -   FC Rosengård 1917 E2 5 - 0 
20 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 13:30 GIF Nike   -   IFK Hässleholm E2 1 - 4 
22 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 14:00 Dösjöbro IF   -   FC Hessleholm E2 0 - 1 
24 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 14:30 Furulunds IK   -   GIF Nike E2 2 - 1 
26 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 15:00 FC Rosengård 1917   -   Veberöds AIF E2 4 - 2 
28 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 15:30 Vellinge IF   -   GIF Nike E2 2 - 0 
30 DM F17 A-semifinal:02 Sön 2018-12-16 16:00 BK Höllviken    -   Dösjöbro IF  E2 2 - 3 es 
32 DM P17 A-semifinal:02 Sön 2018-12-16 16:30 Hässleholms IF    -   Vellinge IF  E2 4 - 2 es 
34 DM F17 A-3.e pris Sön 2018-12-16 17:00 Furulunds IK    -   BK Höllviken  E2 3 - 1 
36 DM P17 A-3.e pris Sön 2018-12-16 17:30 Wollsjö AIF    -   Vellinge IF  E2 1 - 5 
38 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Fortuna FF   -   Furulunds IK E2 1 - 0 
42 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Kristianstads DFF   -   Skabersjö DFF E2 6 - 2 
46 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 09:30 Jonstorps IF FK   -   BK Olympic E2 0 - 5 
50 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Klippans IF   -   Södra Sandby IF E2 1 - 2 
54 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Knislinge   -   Hittarps IK E2 0 - 0 
58 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Vellinge IF   -   Sibbhults IF E2 0 - 0 
62 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Asmundtorps IF   -   Harrie FF E2 5 - 1 
66 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Trollenäs IF   -   Hässleholms IF E2 4 - 2 
70 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 FC Hessleholm   -   Fortuna FF E2 1 - 0 
74 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Hyllie IK   -   Kristianstads DFF E2 0 - 1 
78 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 IF Lödde   -   Jonstorps IF FK E2 7 - 1 
82 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 GIF Nike   -   Klippans IF E2 2 - 2 
86 F02 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 13:30 Kristianstads DFF    -   Vellinge IF  E2 2 - 1 
90 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 13:45 Nosaby IF:1   -   Uppåkra IF:Vit E2 X - X 
94 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 14:00 Wä IF:Grön   -   Spjutstorp IF:Röd E2 X - X 
98 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 14:15 Landskrona BoIS:Svart   -   Genarps IF E2 X - X 
102 DM P15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 14:30 Högaborgs BK    -   Trollenäs IF  E2 0 - 2 
106 F02 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 15:00 Ramdala IF    -   Dösjöbro IF  E2 0 - 4 
110 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 15:15 Arlövs BI:2   -   Nosaby IF:3 E2 X - X 
114 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 15:30 Eskilsminne IF:Röd   -   Kulladals FF E2 X - X 
118 F02 A-3.e pris Lör 2019-01-12 15:45 Kristianstads DFF    -   Ramdala IF  E2 3 - 0 
122 DM P15 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 16:00 Kullavägens BK    -   Råå IF  E2 4 - 0 
128 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 16:30 Landskrona BoIS   -   Wä IF:Grön E2 X - X 
132 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 16:45 Rödeby AIF   -   Landskrona BoIS:Svart E2 X - X 
136 DM P15 A-3.e pris Lör 2019-01-12 17:00 Trollenäs IF    -   Råå IF  E2 1 - 3 
142 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 17:30 Arlövs BI    -   Spjutstorp IF:Vit  E2 X - X 
146 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 17:45 Rödeby AIF    -   Uppåkra IF:Grön  E2 X - X 
150 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:00 Eskilsminne IF:Gul    -   Spjutstorp IF:Röd  E2 X - X 
154 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 18:15 Kulladals FF    -   Kvarnby IK:röd  E2 X - X 
158 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 18:30 Åhus HBK:Röd    -   Kristianstad FC:Svart  E2 X - X 
162 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:45 Kvarnby IK:blå    -   Arlövs BI  E2 X - X 
166 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 19:00 Landskrona BoIS    -   Kristianstad FC:Orange  E2 X - X 
170 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 19:15 IK Wormo:Blå    -   Rödeby AIF  E2 X - X 
174 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:00 FC Hessleholm:Blå   -   Fortuna FF:Röd E2 0 - 2 
178 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 09:15 Gärds Köpinge IF   -   Gif Nike E2 0 - 0 
182 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:30 Vellinge IF   -   Eskilsminne IF:Blå E2 0 - 2 
186 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 09:45 Borgeby FK   -   Kallinge sk E2 2 - 0 
190 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 10:00 BSH Österlen   -   Lönsboda GoIF E2 1 - 0 
194 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 10:15 Husie IF   -   FC Hessleholm:Blå E2 1 - 1 
198 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 10:30 Gif Nike   -   SGIF/Lörby:1 E2 0 - 0 
202 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 10:45 Kallinge sk   -   Åhus IF:Vit E2 0 - 2 
206 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 11:00 Lönsboda GoIF   -   BK Höllviken E2 0 - 3 
210 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 11:15 FC Hessleholm:Blå   -   Gärsnäs ais E2 7 - 0 
214 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 11:30 SGIF/Lörby:1   -   Gärds Köpinge IF E2 0 - 1 
218 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 11:45 Åhus IF:Vit   -   Borgeby FK E2 4 - 0 
222 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 12:00 BK Höllviken   -   BSH Österlen E2 1 - 0 
226 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 12:15 Broby IF   -   FC Hessleholm:Blå E2 2 - 2 
230 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 12:30 Stattena IF   -   FC Hessleholm E2 1 - 1 
234 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 13:00 GIF Nike   -   BK Höllviken E2 0 - 1 
240 F06 A-8-dels:06 Sön 2019-01-13 13:30 LB07    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 2 - 0 
244 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 13:45 Eskilsminne IF   -   IFK Osby E2 0 - 5 
248 F06 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-13 14:15 Åhus IF:Vit    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  E2 0 - 1 
252 F06 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-13 14:30 Janstorps AIF    -   Ifö Bromölla IF  E2 1 - 0 
254 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 14:45 Hittarps IK   -   Stattena IF E2 0 - 0 
258 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 15:15 Södra Sandby IF   -   GIF Nike E2 3 - 0 
264 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 15:45 Vellinge IF:Blå   -   Staffanstorp United:2 E2 3 - 0 
268 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 16:00 Vellinge IF:Röd   -   BSV E2 2 - 0 
272 F06 A-3.e pris Sön 2019-01-13 16:15 Kiviks AIF/S:t Olofs IF    -   LB07  E2 1 - 0 
276 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 16:30 Fjälkinge IF   -   Jægersborg Futsal E2 1 - 2 
278 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 16:45 IFK Osby   -   LAHOLMS FK:VIT E2 4 - 0 
282 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 17:00 LAHOLMS FK:SVART   -   Staffanstorp United:1 E2 1 - 5 
286 DM F15 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 17:15 Södra Sandby IF    -   IFK Osby  E2 6 - 1 
290 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 17:45 Glumslövs FF   -   Vellinge IF:Blå E2 0 - 1 
294 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 18:00 Nosaby IF   -   Vellinge IF:Röd E2 0 - 1 
298 DM F15 A-3.e pris Sön 2019-01-13 18:15 Fortuna FF    -   IFK Osby  E2 1 - 2 
302 P02 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-13 19:00 Vellinge IF:Blå    -   IFK Hässleholm:Svart  E2 5 - 4 es 
306 P02 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 19:40 Kristianstad FC:U15    -   Vellinge IF:Blå  E2 2 - 1 ef 
308 P02 A-3.e pris Sön 2019-01-13 20:10 IFK Osby    -   Vellinge IF:Blå  E2 1 - 0 
310 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 09:00 Liga06   -   TUFF E2 1 - 3 
314 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 09:15 Höörs IS:Blå   -   Svedala IF:Vit E2 0 - 0 
318 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 09:30 Fortuna FF   -   Ljungby IF E2 1 - 2 
322 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 09:45 FSB, Fristad Sparsör Borgstena   -   Sövestads if:röd E2 1 - 3 
326 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 10:00 Linero IF:Vit   -   IFK Hässleholm:3 E2 0 - 0 
330 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 10:15 Gärsnäs ais   -   BK Höllviken Svart:Svart E2 0 - 1 
334 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 10:30 IFK Kalmar:Blå   -   Emmaboda IS E2 1 - 0 
338 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 10:45 Vinslövs IF   -   Hoby GIF E2 4 - 0 
342 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 11:00 Sövestads if:blå   -   Älmhults IF E2 4 - 0 
346 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 11:15 Hoby GIF   -   Glumslövs FF E2 0 - 7 
350 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 11:30 Dösjöbro IF   -   Stehags AIF E2 2 - 2 
354 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 11:45 Höörs IS:Vit   -   Södra SandbyIF E2 1 - 1 
358 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:00 BK Höllviken Svart:Svart   -   FC Hessleholm E2 2 - 1 
362 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 12:15 Emmaboda IS   -   Hittarps IK E2 1 - 1 
366 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 12:30 Hoby GIF   -   BK Höllviken E2 0 - 1 
370 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:45 Eslövs BK   -   Liga06 E2 6 - 1 
374 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 13:00 IFK Simrishamn   -   Höörs IS:Blå E2 4 - 0 
378 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 13:15 Hyllie IK:Grön   -   Fortuna FF E2 0 - 1 
382 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 13:30 Gärsnäs AIS   -   FSB, Fristad Sparsör Borgstena E2 0 - 5 
386 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 13:45 IFK Hässleholm:3   -   Svedala IF:Blå E2 0 - 0 
390 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 14:00 FC Hessleholm   -   Gärsnäs ais E2 2 - 0 
394 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 14:15 Hittarps IK   -   IFK Kalmar:Blå E2 1 - 0 
398 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 14:30 BK Höllviken   -   Vinslövs IF E2 0 - 0 
402 P03 A-8-dels:02 Lör 2019-01-19 14:45 IFK Simrishamn    -   Sövestads if:blå  E2 3 - 0 
406 P03 A-8-dels:06 Lör 2019-01-19 15:00 Stehags AIF    -   Fortuna FF  E2 1 - 0 
410 F08 Grupp B Lör 2019-01-19 15:15 BSH Österlen   -   KRISTIANSTADS DFF E2 X - X 
414 F08 Grupp F Lör 2019-01-19 15:30 Ronneby bk:Lag 2   -   Vittsjö GIK:2 E2 X - X 
417 F03 A-8-dels:04 Lör 2019-01-19 15:45 Lunds BK    -   Torslanda IK  E2 2 - 3 es 
421 P03 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-19 16:00 Ljungby IF    -   Kristianstad FC:Orange  E2 1 - 2 
425 F08 Grupp D Lör 2019-01-19 16:15 Dösjöbro IF:2   -   Vinslövs IF E2 X - X 
429 F08 Grupp E Lör 2019-01-19 16:30 FC Hessleholm Vit   -   Askeröds IF E2 X - X 
432 F03 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-19 16:45 Kristianstads DFF    -   Torslanda IK  E2 4 - 3 es 
436 F08 Grupp B Lör 2019-01-19 17:00 Uppåkra IF:Grön   -   BSH Österlen E2 X - X 
440 F08 Grupp F Lör 2019-01-19 17:15 Wä IF:orange   -   Ronneby bk:Lag 2 E2 X - X 
443 F03 A-semifinal:01 Lör 2019-01-19 17:30 BK Höllviken Svart:Svart    -   Kristianstads DFF  E2 0 - 1 
447 F08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-19 17:45 Dösjöbro IF:1    -   Uppåkra IF:Grön  E2 X - X 
451 F08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-19 18:00 Wä IF:orange    -   Lyckå FF:2  E2 X - X 
454 F03 A-final Lör 2019-01-19 18:15 Kristianstads DFF    -   Fortuna FF  E2 1 - 0 
457 F08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-19 18:30 FC Hessleholm Vit    -   Ronneby bk:Lag 2  E2 X - X 
461 F08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-19 18:45 Dösjöbro IF:2    -   Hoby gif  E2 X - X 
468 F08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-19 19:15 Hoby gif    -   Åhus IF  E2 X - X 
470 F08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-19 19:30 Vittsjö GIK:1    -   Sölvesborgs GIF  E2 X - X 
472 P11 Grupp B Sön 2019-01-20 08:30 Nosaby IF:Blå   -   Mjällby AIF:1 E2 X - X 
476 P11 Grupp F Sön 2019-01-20 08:45 Vedby/Rönne IF:Blå   -   Tomelilla IF:2 E2 X - X 
480 F09 Grupp A Sön 2019-01-20 09:00 Uppåkra IF:Grön   -   Eskilsminne IF:Blå E2 X - X 
484 P11 Grupp C Sön 2019-01-20 09:15 Tomelilla IF:1   -   Kristianstad FC:Vit E2 X - X 
488 P11 Grupp G Sön 2019-01-20 09:30 Skanör Falsterbo IF:Real   -   Kristianstad FC:Randig E2 X - X 
492 F09 Grupp C Sön 2019-01-20 09:45 Åhus IF   -   Uppåkra IF:Svart E2 X - X 
496 P11 Grupp B Sön 2019-01-20 10:00 Viby IF   -   Nosaby IF:Blå E2 X - X 
500 P11 Grupp F Sön 2019-01-20 10:15 Älmhult IF:Blå   -   Vedby/Rönne IF:Blå E2 X - X 
504 F09 Grupp A Sön 2019-01-20 10:30 KRISTIANSTADS DFF   -   Uppåkra IF:Grön E2 X - X 
508 P11 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 10:45 Kristianstad FC:Orange    -   Mjällby AIF:1  E2 X - X 
512 P11 Omlottningsgrupp 6 Sön 2019-01-20 11:00 Tomelilla IF:2    -   Växjö BK:Svart  E2 X - X 
516 F09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 11:15 KRISTIANSTADS DFF    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 X - X 
520 P11 Omlottningsgrupp 4 Sön 2019-01-20 11:30 LB07    -   Vedby/Rönne IF:Blå  E2 X - X 
524 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 11:45 KDFF:2   -   Sölvesborgs GIF E2 X - X 
528 F09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 12:00 Eskilsminne IF:Gul    -   Åhus IF  E2 X - X 
532 P11 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 12:15 Önnestad BoIF    -   Kristianstad FC:Orange  E2 X - X 
536 P11 Omlottningsgrupp 6 Sön 2019-01-20 12:30 Nosaby IF:Vit    -   Tomelilla IF:2  E2 X - X 
540 F09 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 12:45 Maglasäte IF    -   Eskilsminne IF:Blå  E2 X - X 
544 P09 Grupp D Sön 2019-01-20 13:00 AIF:2   -   Glumslövs FF E2 X - X 
548 P09 Grupp H Sön 2019-01-20 13:15 Åhus HBK:2   -   Eslöv BK:Röd E2 X - X 
552 P09 Grupp L Sön 2019-01-20 13:30 Wä IF:Vit   -   Sölvesborg GIF:Vit E2 X - X 
556 P09 Grupp P Sön 2019-01-20 13:45 IFK Knislinge:1   -   Torns IF:1 E2 X - X 
560 P09 Grupp T Sön 2019-01-20 14:00 Tomelilla IF:2   -   Åhus HBK:3 E2 X - X 
566 P09 Grupp B Sön 2019-01-20 14:15 Degeberga Goif:2   -   Eslöv BK:Blå E2 X - X 
570 P09 Grupp F Sön 2019-01-20 14:30 Fc Rosengård 1917:Röd   -   Hittarps IK:Vit E2 X - X 
572 P09 Grupp J Sön 2019-01-20 14:45 Spjutstorps IF:Lag 2   -   Vmaik E2 X - X 
576 P09 Grupp N Sön 2019-01-20 15:00 Kvarnby IK:Vit   -   Ifö Bromölla IF:Svart E2 X - X 
580 P09 Grupp T Sön 2019-01-20 15:15 IFK Knislinge:2   -   Tomelilla IF:2 E2 X - X 
584 P09 Grupp D Sön 2019-01-20 15:30 Nosaby IF   -   AIF:2 E2 X - X 
588 P09 Grupp H Sön 2019-01-20 15:45 Kvarnby IK:Blå   -   Åhus HBK:2 E2 X - X 
592 P09 Grupp L Sön 2019-01-20 16:00 IK Wormo:Blå   -   Wä IF:Vit E2 X - X 
596 P09 Grupp P Sön 2019-01-20 16:15 Bsh Österlen   -   IFK Knislinge:1 E2 X - X 
600 P09 Grupp T Sön 2019-01-20 16:30 Åhus HBK:3   -   IFK Knislinge:2 E2 X - X 
604 P09 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-01-20 16:45 AIF:1    -   Eslöv BK:Blå  E2 X - X 
608 P09 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-01-20 17:00 Nosaby IF    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  E2 X - X 
612 P09 Omlottningsrupp 10 Sön 2019-01-20 17:15 Fc Rosengård 1917:Ljusblå    -   Linero IF:vit  E2 X - X 
656 P09 Omlottningsrupp 14 Sön 2019-01-20 17:30 Allerums GIF    -   Torns IF:1  E2 X - X 
620 P09 Omlottningsgrupp 18 Sön 2019-01-20 17:45 Degeberga Goif    -   Skegrie BK  E2 X - X 
624 P09 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-01-20 18:00 Eslöv BK:Svart    -   Fc Rosengård 1917:Röd  E2 X - X 
628 P09 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-01-20 18:15 Kvarnby IK:Blå    -   Hittarps IK:Svart  E2 X - X 
632 P09 Omlottningsrupp 12 Sön 2019-01-20 18:30 Kvarnby IK:Röd    -   Sölvesborg GIF:Vit  E2 X - X 
647 P09 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-01-20 18:45 Hittarps IK:Vit    -   Glumslövs FF  E2 X - X 
640 P09 Omlottningsgrupp 20 Sön 2019-01-20 19:00 Tollarps IF:Blå    -   Wä IF:Grön  E2 X - X 
644 P09 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-01-20 19:15 Furulunds IK    -   AIF:1  E2 X - X 
648 P09 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-01-20 19:30 Rödeby AIF:P10    -   Nosaby IF  E2 X - X 
652 P09 Omlottningsrupp 10 Sön 2019-01-20 19:45 IK Wormo:Blå    -   Fc Rosengård 1917:Ljusblå  E2 X - X 
659 P09 Omlottningsgrupp 17 Sön 2019-01-20 20:00 FC Trelleborg    -   Klågerups GIF  E2 X - X 
662 P08 Grupp B Lör 2019-01-26 09:00 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Mjällby AIF E2 X - X 
666 P08 Grupp F Lör 2019-01-26 09:15 ÅHUS HORNA BK:2   -   Skanör Falsterbo IF:Vit E2 X - X 
670 P08 Grupp J Lör 2019-01-26 09:30 Yngsjö IF   -   Nosaby IF:1 E2 X - X 
674 P08 Grupp N Lör 2019-01-26 09:45 Näsby IF:Vega   -   Ängelholms FF:Gul E2 X - X 
678 P08 Grupp D Lör 2019-01-26 10:00 Nosaby IF:2   -   Ängelholms FF:Blå E2 X - X 
682 P08 Grupp H Lör 2019-01-26 10:15 Bsh Österlen   -   BK Höllviken:vit E2 X - X 
686 P08 Grupp L Lör 2019-01-26 10:30 ÅHUS HORNA BK:1   -   FK Karlskrona:2 E2 X - X 
690 P08 Grupp P Lör 2019-01-26 10:45 Markaryds IF   -   ÅHUS HORNA BK:3 E2 X - X 
694 P08 Grupp A Lör 2019-01-26 11:00 Höörs IS:Vit   -   Hittarps IK:10 E2 X - X 
698 P08 Grupp E Lör 2019-01-26 11:15 Sjöbo IF   -   Kristianstad FC:2 E2 X - X 
702 P08 Grupp I Lör 2019-01-26 11:30 Kvarnby IK:vit   -   FK Karlskrona:1 E2 X - X 
706 P08 Grupp M Lör 2019-01-26 11:45 Glumslövs FF   -   Wä IF:Orange E2 X - X 
710 P08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-26 12:00 Höörs IS:Vit    -   Skanör Falsterbo IF:Röd  E2 X - X 
714 P08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-26 12:15 Ängelholms FF:Blå    -   Sjöbo IF  E2 X - X 
718 P08 Omlottningsrupp 10 Lör 2019-01-26 12:30 Nosaby IF:1    -   Kristianstad FC:3  E2 X - X 
722 P08 Omlottningsrupp 14 Lör 2019-01-26 12:45 Kvarnby IK:röd    -   ÅHUS HORNA BK:3  E2 X - X 
726 P08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-26 13:00 Kristianstad FC:2    -   ÅHUS HORNA BK:2  E2 X - X 
730 P08 Omlottningsrupp 8 Lör 2019-01-26 13:15 Hittarps IK:20    -   FK Karlskrona:1  E2 X - X 
734 P08 Omlottningsrupp 12 Lör 2019-01-26 13:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF    -   FK Karlskrona:2  E2 X - X 
738 P08 Omlottningsrupp 16 Lör 2019-01-26 13:45 Näsby IF:Vega    -   FK Karlskrona:3  E2 X - X 
742 P08 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-26 14:00 Älmhults IF:Blå    -   Kristianstad FC:1  E2 X - X 
746 P08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-26 14:15 Skanör Falsterbo IF:Vit    -   BK Höllviken:svart  E2 X - X 
750 P08 Omlottningsrupp 9 Lör 2019-01-26 14:30 Fjälkinge IF    -   Helsingborg Östra IF  E2 X - X 
754 P08 Omlottningsrupp 13 Lör 2019-01-26 14:45 Önnestad BoIF    -   Hittarps IK:40  E2 X - X 
758 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 15:00 Hittarps IK:Svart   -   IFK Klagshamn:Blå E2 3 - 1 
762 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 15:15 Markaryds IF   -   Mjällby AIF E2 1 - 0 
766 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 15:30 Råå IF:ljusblå   -   IFK Hässleholm:Gul E2 1 - 1 
770 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 15:45 Torns IF   -   Åhus HBK E2 0 - 0 
774 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 16:00 Kvarnby:vit   -   Hässleholms IF:Vit E2 2 - 0 
778 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 16:15 Hyllie IK:Grön   -   IFK Hässleholm:Svart E2 2 - 2 
782 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 16:30 IFK Klagshamn:Blå   -   Bjärred IF:Röd E2 1 - 2 
786 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 16:45 Mjällby AIF   -   IFK Knislinge:Blå E2 1 - 1 
790 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 17:00 IFK Hässleholm:Gul   -   Nosaby IF:1 E2 3 - 0 
794 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 17:15 Åhus HBK   -   IFK Karlshamn:1 E2 2 - 2 
798 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 17:30 Hässleholms IF:Vit   -   Bjärred IF:Blå E2 1 - 3 
802 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 17:45 IFK Hässleholm:Svart   -   IFK Knislinge:Vit-blå E2 1 - 0 
806 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 18:00 Bjärred IF:Röd   -   Hittarps IK:Svart E2 0 - 3 
810 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 18:15 IFK Knislinge:Blå   -   Markaryds IF E2 0 - 3 
814 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 18:30 Nosaby IF:1   -   Råå IF:ljusblå E2 0 - 3 
818 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 18:45 IFK Karlshamn:1   -   Torns IF E2 2 - 0 
822 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 19:00 Bjärred IF:Blå   -   Kvarnby:vit E2 3 - 3 
826 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 19:15 IFK Knislinge:Vit-blå   -   Hyllie IK:Grön E2 0 - 1 
834 P04 A-16-dels:12 Lör 2019-01-26 19:30 Kvarnby:vit    -   IFK Hässleholm:Gul  E2 0 - 2 
835 P04 A-16-dels:14 Lör 2019-01-26 19:45 Hittarps IK:Vit    -   Markaryds IF  E2 0 - 1 
838 P04 A-8-dels:02 Lör 2019-01-26 20:10 Kvarnby:blå    -   IFK Hässleholm:Svart  E2 3 - 0 
842 P04 A-8-dels:07 Lör 2019-01-26 20:25 Hässleholms IF:Grön    -   Markaryds IF  E2 1 - 0 
846 P04 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-26 20:50 Hässleholms IF:Grön    -   IFK Karlshamn:2  E2 1 - 0 
850 P04 A-semifinal:02 Lör 2019-01-26 21:20 Kullavägens BK    -   Hässleholms IF:Grön  E2 2 - 1 ef 
852 P04 A-3.e pris Lör 2019-01-26 21:40 Kvarnby:blå    -   Hässleholms IF:Grön  E2 2 - 0 
854 P05 Grupp A Sön 2019-01-27 09:00 FC Bellevue:1   -   Asarums IF FK:1 E2 2 - 1 
858 P05 Grupp C Sön 2019-01-27 09:15 IFK Simrishamn   -   Kristianstad FC:3 E2 0 - 1 
862 P05 Grupp E Sön 2019-01-27 09:30 Fortuna FF   -   Eslövs BK:2 E2 3 - 1 
866 P05 Grupp G Sön 2019-01-27 09:45 Näsums IF   -   Falkenbergs FF:Vit E2 1 - 2 
870 P05 Grupp I Sön 2019-01-27 10:00 Vellinge IF:100   -   Ramlösa Södra IF E2 2 - 0 
874 P05 Grupp K Sön 2019-01-27 10:15 Uppåkra IF:Vit   -   Rödeby AIF:1 E2 0 - 1 
878 P05 Grupp M Sön 2019-01-27 10:30 Lyckå FF:2   -   Högadals IS E2 5 - 0 
882 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 10:45 Falkenbergs FF:Gul   -   Kristianstad FC:1 E2 0 - 1 
886 P05 Grupp B Sön 2019-01-27 11:00 BK Landora   -   Höörs IS:Blå E2 2 - 0 
890 P05 Grupp D Sön 2019-01-27 11:15 Kvarnby:Vit   -   BK Höllviken:lag1 E2 1 - 1 
894 P05 Grupp F Sön 2019-01-27 11:30 Rödeby AIF:2   -   Älmhults IF:Blå E2 2 - 0 
898 P05 Grupp H Sön 2019-01-27 11:45 Lilla Torg FF   -   BK Häcken:Svart E2 1 - 1 
902 P05 Grupp J Sön 2019-01-27 12:00 IFK Hässleholm:Svart   -   Kvarnby IK:Rosa E2 1 - 4 
906 P05 Grupp L Sön 2019-01-27 12:15 Höörs IS:Vit   -   LB07:2 E2 1 - 1 
910 P05 Grupp N Sön 2019-01-27 12:30 Skurups AIF:Vit   -   Vankiva IF:Vit E2 0 - 4 
914 P05 Grupp P Sön 2019-01-27 12:45 Åhus HBK:Vit   -   Cuban Allstars E2 1 - 0 
918 P05 Grupp A Sön 2019-01-27 13:00 Eslövs BK:1   -   FC Bellevue:1 E2 1 - 2 
922 P05 Grupp C Sön 2019-01-27 13:15 IFK Värnamo:blå   -   IFK Simrishamn E2 3 - 0 
926 P05 Grupp E Sön 2019-01-27 13:30 Näsby IF:Jupiter   -   Fortuna FF E2 0 - 2 
930 P05 Grupp G Sön 2019-01-27 13:45 Kvarnby IK:Lila   -   Näsums IF E2 0 - 2 
934 P05 Grupp I Sön 2019-01-27 14:00 Lyckå FF:1   -   Vellinge IF:100 E2 0 - 5 
938 P05 Grupp K Sön 2019-01-27 14:15 IF Lödde:1   -   Uppåkra IF:Vit E2 4 - 0 
942 P05 Grupp M Sön 2019-01-27 14:30 Wä IF:2   -   Lyckå FF:2 E2 4 - 0 
946 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 14:45 BK Höllviken:Lag2   -   Falkenbergs FF:Gul E2 1 - 1 
950 P05 A-16-dels:03 Sön 2019-01-27 15:00 Fortuna FF    -   Älmhults IF:Blå  E2 0 - 1 
954 P05 A-16-dels:15 Sön 2019-01-27 15:15 BK Höllviken:lag1    -   IFK Värnamo:blå  E2 3 - 1 
958 P05 A-16-dels:07 Sön 2019-01-27 15:30 Wä IF:2    -   Vankiva IF:Vit  E2 3 - 2 
962 P05 A-16-dels:11 Sön 2019-01-27 15:45 IFK Värnamo    -   IF Lödde:1  E2 0 - 5 
966 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 16:00 FC Hessleholm:blå   -   Eskilsminne IF:Gul E2 5 - 0 
970 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 16:15 Broby IF   -   Emmaboda IS-Komb:Svart E2 0 - 2 
974 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 16:30 Tomelilla IF:2   -   Åhus IF:2 E2 0 - 1 
978 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 16:45 Sjömarkens IF:Vit   -   Södra Sandby IF E2 0 - 0 
982 P05 A-8-dels:02 Sön 2019-01-27 17:00 Älmhults IF:Blå    -   Falkenbergs FF:Vit  E2 3 - 2 
986 P05 A-8-dels:06 Sön 2019-01-27 17:15 IF Lödde:1    -   Kvarnby IK:Rosa  E2 0 - 1 
990 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 17:30 Vittsjö GIK   -   Fortuna FF:Röd E2 0 - 5 
994 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 17:45 Eskilsminne IF:Vit   -   Dösjöbro IF E2 1 - 2 
998 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 18:00 FC Hessleholm:vit   -   Fortuna FF:Svart E2 0 - 3 
1002 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 18:15 Rödeby AIF:Röd   -   Sjömarkens IF E2 0 - 0 
1006 P05 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-27 18:30 Vellinge IF:100    -   BK Häcken:Gul  E2 0 - 1 ef 
1010 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 18:45 Rödeby AIF:Blå   -   FC Hessleholm:blå E2 0 - 1 
1014 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 19:00 Trollenäs IF   -   Broby IF E2 0 - 1 
1018 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 19:15 Skegrie BK   -   Tomelilla IF:2 E2 1 - 0 
1022 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 19:30 Wä IF:2   -   Sjömarkens IF:Vit E2 0 - 0 
1026 P05 A-semifinal:02 Sön 2019-01-27 19:45 Kvarnby IK:Rosa    -   Rödeby AIF:2  E2 0 - 4 
1032 F04 A-8-dels:06 Sön 2019-01-27 20:10 Uppåkra IF:Svart    -   Skegrie BK  E2 3 - 1 
1036 P05 A-3.e pris Sön 2019-01-27 20:30 Kristianstad FC:3    -   Kvarnby IK:Rosa  E2 0 - 1 
1042 F04 A-semifinal:02 Sön 2019-01-27 21:10 Lindsdals IF    -   Fortuna FF:Röd  E2 0 - 1 
1044 F04 A-3.e pris Sön 2019-01-27 21:30 Södra Sandby IF    -   Lindsdals IF  E2 1 - 2 
1046 P06 Grupp A Lör 2019-02-02 09:00 Fortuna FF:Röd   -   Sjöbo IF:Blå E2 1 - 0 
1050 P06 Grupp C Lör 2019-02-02 09:15 Hittarps IK:Röd   -   Dösjöbro IF:1 E2 1 - 0 
1054 P06 Grupp E Lör 2019-02-02 09:30 Spjutstorps IF:1   -   Eslövs BK:1 E2 1 - 0 
1058 P06 Grupp G Lör 2019-02-02 09:45 Hittarps IK:Svart   -   Linero IF:röd E2 0 - 0 
1062 P06 Grupp I Lör 2019-02-02 10:00 Kalmar Södra IF:1   -   IF Leikin:Svart E2 0 - 0 
1066 P06 Grupp K Lör 2019-02-02 10:15 LEV 06   -   IK Wormo E2 0 - 4 
1070 P06 Grupp M Lör 2019-02-02 10:30 Svedala IF:Vit   -   Dösjöbro IF:2 E2 0 - 2 
1074 P06 Grupp O Lör 2019-02-02 10:45 Sjöbo IF:Vit   -   Hittarps IK:Vit E2 0 - 5 
1078 P06 Grupp Q Lör 2019-02-02 11:00 Wä IF:orange   -   FC Bellevue:3 E2 0 - 2 
1082 P06 Grupp B Lör 2019-02-02 11:15 Furulunds IK:gul   -   Broby IF E2 5 - 3 
1086 P06 Grupp D Lör 2019-02-02 11:30 Markaryds IF   -   Hyllie IK:Svart E2 0 - 2 
1090 P06 Grupp F Lör 2019-02-02 11:45 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Kvarnby IK:1 E2 1 - 1 
1094 P06 Grupp H Lör 2019-02-02 12:00 Laholms FK:svart   -   Hyllie IK:Blå E2 0 - 3 
1098 P06 Grupp J Lör 2019-02-02 12:15 Åhus HBK:Röd   -   Spjutstorps IF:2 E2 0 - 2 
1102 P06 Grupp L Lör 2019-02-02 12:30 Kristianstad FC:Orange   -   Eslövs BK:2 E2 2 - 0 
1106 P06 Grupp N Lör 2019-02-02 12:45 Furulunds IK:svart   -   IF Limhamn Bunkeflo:3 E2 1 - 1 
1110 P06 Grupp P Lör 2019-02-02 13:00 Kristianstad FC:Svart   -   Fortuna FF:Svart E2 3 - 0 
1114 P06 Grupp R Lör 2019-02-02 13:15 Åhus HBK:Vit   -   Sjömarkens IF E2 1 - 2 
1118 P06 Grupp A Lör 2019-02-02 13:30 IF Limhamn Bunkeflo:1   -   Fortuna FF:Röd E2 0 - 0 
1122 P06 Grupp C Lör 2019-02-02 13:45 Kvarnby IK:2   -   Hittarps IK:Röd E2 3 - 0 
1126 P06 Grupp E Lör 2019-02-02 14:00 Lilla Torg FF:1   -   Spjutstorps IF:1 E2 0 - 1 
1130 P06 Grupp G Lör 2019-02-02 14:15 IF Limhamn Bunkeflo:2   -   Hittarps IK:Svart E2 6 - 0 
1134 P06 Grupp I Lör 2019-02-02 14:30 Wä IF:grön   -   Kalmar Södra IF:1 E2 0 - 1 
1138 P06 Grupp K Lör 2019-02-02 14:45 Hyllie IK:Grön   -   LEV 06 E2 2 - 0 
1142 P06 Grupp M Lör 2019-02-02 15:00 Linero IF:vit   -   Svedala IF:Vit E2 0 - 1 
1146 P06 Grupp O Lör 2019-02-02 15:15 FC Bellevue:2   -   Sjöbo IF:Vit E2 5 - 0 
1150 P06 Grupp Q Lör 2019-02-02 15:30 IF Leikin:Orange   -   Wä IF:orange E2 0 - 3 
1154 P06 A-32-dels:16 Lör 2019-02-02 15:45 Kristianstad FC:Randigt    -   Ljungbyheds IF/Röstånga IS  E2 2 - 1 
1158 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 16:00 Hittarps IK:Svart   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF E2 0 - 0 
1162 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 16:15 Husie IF:Grön   -   Wä IF E2 1 - 0 
1166 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 16:30 Vellinge IF:Röd   -   Jægersborg Boldklub:1 E2 0 - 2 
1170 P06 A-16-dels:02 Lör 2019-02-02 16:45 Kvarnby IK:2    -   Husie IF:Grön  E2 0 - 1 
1174 P06 A-16-dels:06 Lör 2019-02-02 17:00 IK Wormo    -   Spjutstorps IF:2  E2 6 - 0 
1178 P06 A-16-dels:10 Lör 2019-02-02 17:15 Furulunds IK:svart    -   Hyllie IK:Grön  E2 0 - 5 
1182 P06 A-16-dels:14 Lör 2019-02-02 17:30 Kvarnby IK:1    -   Wä IF:orange  E2 1 - 2 
1186 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:Blå   -   Kristianstad DFF E2 0 - 2 
1190 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 18:00 Åhus IF   -   Hittarps IK:Vit E2 0 - 2 
1194 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 18:15 Eskilsminne IF:Gul   -   Husie IF:Vit E2 1 - 0 
1198 P06 A-8-dels:03 Lör 2019-02-02 18:30 Kristianstad FC:Svart    -   IK Wormo  E2 0 - 1 
1202 P06 A-8-dels:07 Lör 2019-02-02 18:45 Hyllie IK:Blå    -   Wä IF:orange  E2 2 - 1 
1206 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 19:00 Hörby FF   -   Hittarps IK:Svart E2 0 - 1 
1210 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 19:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Husie IF:Grön E2 1 - 0 
1214 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 19:30 Jægersborg Boldklub:1   -   Borgeby FK E2 0 - 0 
1218 P06 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-02 19:45 IK Wormo    -   IFK Hässleholm:Svart  E2 2 - 0 
1222 F05 A-8-dels:04 Lör 2019-02-02 20:00 Fortuna FF:Röd    -   Hittarps IK:Vit  E2 0 - 1 
1226 P06 A-semifinal:02 Lör 2019-02-02 20:15 Kvarnby IK:3    -   Sjömarkens IF  E2 3 - 0 
1228 F05 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-02 20:30 Eskilsminne IF:Blå    -   Hittarps IK:Vit  E2 0 - 1 
1232 P06 A-3.e pris Lör 2019-02-02 20:50 FC Bellevue:3    -   Sjömarkens IF  E2 0 - 1 
1234 F05 A-semifinal:02 Lör 2019-02-02 21:10 Södra Sandby IF    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 1 - 0 
1236 F05 A-3.e pris Lör 2019-02-02 21:30 Hittarps IK:Vit    -   Eskilsminne IF:Gul  E2 1 - 2 
1238 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 09:00 Wä IF:orange   -   Köpingebro IF:Svart E2 X - X 
1242 F07 Grupp E Sön 2019-02-03 09:15 Åhus IF   -   Höörs IS E2 X - X 
1246 F07 Grupp I Sön 2019-02-03 09:30 Borgeby FK:Vit   -   Ronneby BK:2 E2 X - X 
1250 F07 Grupp C Sön 2019-02-03 09:45 Kristianstad DFF   -   Spjutstorps IF E2 X - X 
1254 F07 Grupp G Sön 2019-02-03 10:00 Köpingebro IF:Vit   -   FK Karlskrona E2 X - X 
1258 F07 Grupp C Sön 2019-02-03 10:15 Spjutstorps IF   -   Ronneby BK:1 E2 X - X 
1262 F07 Grupp G Sön 2019-02-03 10:30 FK Karlskrona   -   Asarums IF FK:2 E2 X - X 
1266 F07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 10:45 Borgeby FK:Röd    -   Älmhults IF:Blå  E2 X - X 
1270 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:00 Ronneby BK:1    -   Wä IF:orange  E2 X - X 
1274 F07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 11:15 FK Karlskrona    -   Rödeby AIF  E2 X - X 
1278 F07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 11:30 Asarums IF FK:1    -   Spjutstorps IF  E2 X - X 
1282 F07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 11:45 Åhus IF    -   FK Karlskrona:lag 2  E2 X - X 
1286 F07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 12:00 Jonstorps IF    -   Snöstorp Nyhem FF  E2 X - X 
1290 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 12:15 Ronneby BK:1    -   Köpingebro IF:Svart  E2 X - X 
1294 F07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 12:30 Borgeby FK:Vit    -   FK Karlskrona  E2 X - X 
1298 P07 Grupp A Sön 2019-02-03 12:45 IFK Hässleholm:Svart   -   Mjällby AIF:P12 E2 X - X 
1302 P07 Grupp E Sön 2019-02-03 13:00 Kristianstad FC:2   -   Linero IF:vit E2 X - X 
1306 P07 Grupp I Sön 2019-02-03 13:15 Åsums BK:1   -   AIK Atlas E2 X - X 
1310 P07 Grupp M Sön 2019-02-03 13:30 Nosaby if:Blå   -   FC Bellevue:2 E2 X - X 
1314 P07 Grupp Q Sön 2019-02-03 13:45 Åhus HBK:Vit   -   Svedala IF:blå E2 X - X 
1318 P07 Grupp C Sön 2019-02-03 14:00 Eskilsminne IF:Blå   -   Rödeby AIF:Blå E2 X - X 
1322 P07 Grupp G Sön 2019-02-03 14:15 Janstorps AIF:svart   -   LEV 06:1 E2 X - X 
1326 P07 Grupp K Sön 2019-02-03 14:30 IK Wormo:Vit   -   Furulunds IK:Svart E2 X - X 
1330 P07 Grupp O Sön 2019-02-03 14:45 Wä IF:orange   -   Nättraby goif:gul E2 X - X 
1334 P07 Grupp R Sön 2019-02-03 15:00 Wä IF:grön   -   Eslöv BK:Svart E2 X - X 
1338 P07 Grupp A Sön 2019-02-03 15:15 Borstahusens BK   -   IFK Hässleholm:Svart E2 X - X 
1342 P07 Grupp E Sön 2019-02-03 15:30 Wollsjö aif   -   Kristianstad FC:2 E2 X - X 
1346 P07 Grupp I Sön 2019-02-03 15:45 Linero IF:röd   -   Åsums BK:1 E2 X - X 
1350 P07 Grupp M Sön 2019-02-03 16:00 Jonstorps IF FK   -   Nosaby if:Blå E2 X - X 
1354 P07 Grupp Q Sön 2019-02-03 16:15 FC Bellevue:1   -   Åhus HBK:Vit E2 X - X 
1358 P07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 16:30 LB07:B1    -   Linero IF:vit  E2 X - X 
1362 P07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 16:45 LEV 06:1    -   Nosaby if:vit  E2 X - X 
1366 P07 Omlottningsrupp 12 Sön 2019-02-03 17:00 Kristianstad FC:3    -   IK Wormo:Vit  E2 X - X 
1370 P07 Omlottningsrupp 16 Sön 2019-02-03 17:15 Janstorps AIF:röd    -   Svedala IF:blå  E2 X - X 
1374 P07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 17:30 Köpingebro IF    -   Eskilsminne IF:Blå  E2 X - X 
1378 P07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 17:45 Kristianstad FC:2    -   Oxie SK:Svart  E2 X - X 
1382 P07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 18:00 Eskilsminne IF:Gul    -   AIK Atlas  E2 X - X 
1386 P07 Omlottningsrupp 13 Sön 2019-02-03 18:15 Åhus HBK:Svart    -   Eslöv BK:Röd  E2 X - X 
1390 P07 Omlottningsgrupp 17 Sön 2019-02-03 18:30 FC Bellevue:1    -   Eslöv BK:Svart  E2 X - X 
1394 P07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 18:45 Tollarps IF:Vit    -   Åhus HBK:Randig  E2 X - X 
1398 P07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 19:00 Nättraby goif:Svart    -   IK Wormo:Blå  E2 X - X 
1402 P07 Omlottningsrupp 10 Sön 2019-02-03 19:15 Staffanstorp United:1    -   LB07:B2  E2 X - X 
1406 P07 Omlottningsrupp 14 Sön 2019-02-03 19:30 Wä IF:orange    -   Nosaby if:Blå  E2 X - X 
1410 P07 Omlottningsgrupp 18 Sön 2019-02-03 19:45 Åsums BK:2    -   Kristianstad FC:4  E2 X - X