Matcher på E1

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
1 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:00 IFK Hässleholm   -   Kristianstad FC E1 1 - 1 
3 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 09:30 Södra Sandby IF   -   FC Hessleholm E1 2 - 3 
5 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 10:00 Södra Sandby IF   -   IFK Hässleholm E1 1 - 7 
7 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 10:30 BK Höllviken   -   Furulunds IK E1 2 - 1 
9 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 11:00 Hässleholms IF   -   FC Rosengård 1917 E1 2 - 0 
11 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 11:30 IFK Hässleholm   -   Vellinge IF E1 3 - 2 
13 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 12:00 Dösjöbro IF   -   Södra Sandby IF E1 3 - 0 
15 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 12:30 BK Höllviken   -   GIF Nike E1 2 - 3 
17 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 13:00 Hässleholms IF   -   Veberöds AIF E1 2 - 0 
19 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 13:30 Södra Sandby IF   -   Vellinge IF E1 0 - 2 
21 DM F17 Grupp A Sön 2018-12-16 14:00 Södra Sandby IF   -   Vellinge IF E1 6 - 1 
23 DM F17 Grupp B Sön 2018-12-16 14:30 Hittarps IK   -   BK Höllviken E1 1 - 4 
25 DM P17 Grupp B Sön 2018-12-16 15:00 Wollsjö AIF   -   Hässleholms IF E1 0 - 7 
27 DM P17 Grupp A Sön 2018-12-16 15:30 Kristianstad FC   -   Södra Sandby IF E1 5 - 2 
29 DM F17 A-semifinal:01 Sön 2018-12-16 16:00 FC Hessleholm    -   Furulunds IK  E1 5 - 3 
31 DM P17 A-semifinal:01 Sön 2018-12-16 16:30 IFK Hässleholm    -   Wollsjö AIF  E1 7 - 1 
33 DM F17 A-final Sön 2018-12-16 17:00 FC Hessleholm    -   Dösjöbro IF  E1 1 - 4 
35 DM P17 A-final Sön 2018-12-16 17:30 IFK Hässleholm    -   Hässleholms IF  E1 3 - 1 
37 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Asarums IF/FK:1   -   FC Hessleholm E1 1 - 0 
41 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Asarums IF/FK:2   -   Hyllie IK E1 1 - 1 
45 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 09:30 Åhus HBK   -   IF Lödde E1 2 - 2 
49 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Högaborgs BK   -   GIF Nike E1 3 - 1 
53 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Karlshamn   -   Dösjöbro IF E1 0 - 2 
57 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Ramdala IF   -   Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa E1 0 - 0 
61 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Råå IF   -   IFK Hässleholm E1 2 - 3 
65 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Kullavägens BK   -   FC Rosengård E1 3 - 1 
69 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 Furulunds IK   -   Asarums IF/FK:1 E1 1 - 0 
73 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Skabersjö DFF   -   Asarums IF/FK:2 E1 1 - 2 
77 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 BK Olympic   -   Åhus HBK E1 6 - 0 
81 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 Södra Sandby IF   -   Högaborgs BK E1 1 - 6 
85 F02 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 13:30 Furulunds IK    -   IFK Knislinge  E1 2 - 1 
89 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 13:45 Degeberga Goif   -   Arlövs BI E1 X - X 
93 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 14:00 Tollarps IF:1   -   Åhus HBK:Svart E1 X - X 
97 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 14:15 Tollarps IF:2   -   Kvarnby IK:röd E1 X - X 
101 DM P15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 14:30 IFK Hässleholm    -   IF Lödde  E1 5 - 1 
105 F02 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 15:00 Furulunds IK    -   Kristianstads DFF  E1 1 - 0 
109 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 15:15 Kvarnby IK:blå   -   Glumslövs FF E1 X - X 
113 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 15:30 Uppåkra IF:Svart   -   Wä IF:Vit E1 X - X 
117 F02 A-final Lör 2019-01-12 15:45 Furulunds IK    -   Dösjöbro IF  E1 2 - 0 
121 DM P15 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 16:00 IFK Hässleholm    -   Trollenäs IF  E1 3 - 1 
127 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 16:30 Eskilsminne IF:Gul   -   Tollarps IF:1 E1 X - X 
131 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 16:45 IK Wormo:Vit   -   Tollarps IF:2 E1 X - X 
135 DM P15 A-final Lör 2019-01-12 17:00 IFK Hässleholm    -   Kullavägens BK  E1 2 - 5 
141 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 17:30 Degeberga Goif    -   Nosaby IF:1  E1 X - X 
145 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 17:45 Uppåkra IF:Svart    -   Nosaby IF:2  E1 X - X 
149 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:00 Uppåkra IF:Vit    -   Åhus HBK:Randig  E1 X - X 
153 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 18:15 Eskilsminne IF:Röd    -   IK Wormo:Vit  E1 X - X 
157 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 18:30 Wä IF:orange    -   Asarums IF/FK  E1 X - X 
161 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:45 Glumslövs FF    -   Degeberga Goif  E1 X - X 
165 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 19:00 Wä IF:Grön    -   Arlövs BI:2  E1 X - X 
169 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 19:15 Tollarps IF:2    -   Uppåkra IF:Svart  E1 X - X 
173 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:00 Gärsnäs ais   -   Husie IF E1 0 - 1 
177 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 09:15 FC Hessleholm:Lila   -   SGIF/Lörby:1 E1 0 - 1 
181 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:30 Asarums IF/FK:Gul   -   Wä IF:Orange E1 0 - 0 
185 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 09:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Åhus IF:Vit E1 0 - 0 
189 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 10:00 FC Hessleholm:Vit   -   BK Höllviken E1 0 - 1 
193 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 10:15 Broby IF   -   Gärsnäs ais E1 2 - 0 
197 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 10:30 FC Hessleholm:Lila   -   Gärds Köpinge IF E1 0 - 3 
201 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 10:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Borgeby FK E1 2 - 1 
205 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 11:00 FC Hessleholm:Vit   -   BSH Österlen E1 2 - 0 
209 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 11:15 Fortuna FF:Röd   -   Broby IF E1 5 - 1 
213 F06 Grupp C Sön 2019-01-13 11:30 Gif Nike   -   FC Hessleholm:Lila E1 0 - 2 
217 F06 Grupp E Sön 2019-01-13 11:45 Kallinge sk   -   Eskilsminne IF:Gul E1 0 - 2 
221 F06 Grupp G Sön 2019-01-13 12:00 Lönsboda GoIF   -   FC Hessleholm:Vit E1 0 - 2 
225 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 12:15 Fortuna FF:Röd   -   Husie IF E1 1 - 0 
229 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 12:30 Asmundtorps IF   -   Hittarps IK E1 2 - 2 
233 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 13:00 Fortuna FF   -   Södra Sandby IF E1 0 - 3 
239 F06 A-8-dels:05 Sön 2019-01-13 13:30 SGIF/Lörby:2    -   FC Hessleholm:Vit  E1 2 - 1 ef 
243 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 13:45 Kullabygdens DFF   -   Glumslövs FF E1 1 - 0 
247 F06 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-13 14:15 Fortuna FF:Röd    -   Gärds Köpinge IF  E1 4 - 0 
251 F06 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-13 14:30 SGIF/Lörby:2    -   LB07  E1 0 - 1 
253 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 14:45 FC Hessleholm   -   Asmundtorps IF E1 0 - 1 
257 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 15:15 BK Höllviken   -   Fortuna FF E1 1 - 2 
263 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 15:45 IFK Hässleholm:Gul   -   Glumslövs FF E1 0 - 2 
267 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 16:00 IFK Hässleholm:Svart   -   Nosaby IF E1 1 - 0 
271 F06 A-final Sön 2019-01-13 16:15 Fortuna FF:Röd    -   Janstorps AIF  E1 3 - 0 
275 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 16:30 Kristianstad FC:1   -   Fortuna FF Röd:Röd E1 0 - 0 
277 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 16:45 Kristianstad FC:U15   -   Wollsjö AIF E1 3 - 0 
281 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 17:00 Kristianstad FC:2   -   Tollarps IF E1 4 - 0 
285 DM F15 A-semifinal:01 Sön 2019-01-13 17:15 Kullabygdens DFF    -   Fortuna FF  E1 2 - 0 es 
289 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 17:45 Staffanstorp United:2   -   IFK Hässleholm:Gul E1 1 - 1 
293 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 18:00 BSV   -   IFK Hässleholm:Svart E1 0 - 3 
297 DM F15 A-final Sön 2019-01-13 18:15 Kullabygdens DFF    -   Södra Sandby IF  E1 2 - 3 
301 P02 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-13 19:00 Kristianstad FC:U15    -   Kristianstad FC:1  E1 2 - 1 ef 
305 P02 A-semifinal:01 Sön 2019-01-13 19:40 IFK Osby    -   Kristianstad FC:2  E1 0 - 4 
307 P02 A-final Sön 2019-01-13 20:10 Kristianstad FC:2    -   Kristianstad FC:U15  E1 1 - 0 
309 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 09:00 IFK Hässleholm:1   -   Eslövs BK E1 0 - 0 
313 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 09:15 Fjälkinge IF   -   IFK Simrishamn E1 0 - 2 
317 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 09:30 IFK Hässleholm:2   -   Hyllie IK:Grön E1 0 - 1 
321 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 09:45 Åhus HBK   -   Gärsnäs AIS E1 5 - 0 
325 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 10:00 Svedala IF:Blå   -   BSV af 2016 E1 1 - 3 
329 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 10:15 Hörby FF   -   FC Hessleholm E1 0 - 2 
333 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 10:30 Kristianstads DFF   -   Hittarps IK E1 3 - 0 
337 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 10:45 Fortuna FF   -   BK Höllviken E1 1 - 0 
341 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 11:00 Kristianstad FC:Svart   -   Linero IF:Röd E1 2 - 0 
345 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 11:15 Kristianstad FC:Orange   -   Jonstorps IF FK E1 1 - 0 
349 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 11:30 Tollarps IF   -   Liga06:Svart E1 2 - 0 
353 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 11:45 Kristianstad FC:Vit   -   Sjömarken/Sandareds IF E1 0 - 1 
357 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:00 Hörby FF   -   Gärsnäs ais E1 0 - 1 
361 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 12:15 Kristianstads DFF   -   IFK Kalmar:Blå E1 2 - 0 
365 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 12:30 Fortuna FF   -   Vinslövs IF E1 0 - 1 
369 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 12:45 TUFF   -   IFK Hässleholm:1 E1 0 - 0 
373 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 13:00 Svedala IF:Vit   -   Fjälkinge IF E1 1 - 0 
377 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 13:15 Ljungby IF   -   IFK Hässleholm:2 E1 0 - 0 
381 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 13:30 Sövestads if:röd   -   Åhus HBK E1 1 - 2 
385 P03 A-16-dels:10 Lör 2019-01-19 13:45 IFK Hässleholm:1    -   Svedala IF:Vit  E1 4 - 0 
389 F03 Grupp A Lör 2019-01-19 14:00 BK Höllviken Svart:Svart   -   Hörby FF E1 1 - 0 
393 F03 Grupp C Lör 2019-01-19 14:15 Emmaboda IS   -   Kristianstads DFF E1 2 - 0 
397 F03 Grupp E Lör 2019-01-19 14:30 Hoby GIF   -   Fortuna FF E1 0 - 6 
401 P03 A-8-dels:01 Lör 2019-01-19 14:45 Eslövs BK    -   BSV af 2016  E1 1 - 2 
405 P03 A-8-dels:05 Lör 2019-01-19 15:00 Åhus HBK    -   IFK Hässleholm:1  E1 0 - 2 
409 F08 Grupp A Lör 2019-01-19 15:15 Dösjöbro IF:1   -   FC Hessleholm E1 X - X 
413 F08 Grupp E Lör 2019-01-19 15:30 Hoby gif   -   FC Hessleholm Vit E1 X - X 
416 F03 A-8-dels:02 Lör 2019-01-19 15:45 Vinslövs IF    -   Furulunds IK  E1 1 - 2 
420 P03 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-19 16:00 BSV af 2016    -   IFK Simrishamn  E1 3 - 1 
424 F08 Grupp C Lör 2019-01-19 16:15 Vittsjö GIK:1   -   Spjutstorps IF E1 X - X 
428 F08 Grupp G Lör 2019-01-19 16:30 Lyckå FF:2   -   Uppåkra IF:Vit E1 X - X 
431 F03 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-19 16:45 BK Höllviken Svart:Svart    -   Furulunds IK  E1 1 - 0 
435 F08 Grupp A Lör 2019-01-19 17:00 Sölvesborgs GIF   -   Dösjöbro IF:1 E1 X - X 
439 F08 Grupp E Lör 2019-01-19 17:15 Askeröds IF   -   Hoby gif E1 X - X 
442 P03 A-semifinal:01 Lör 2019-01-19 17:30 BSV af 2016    -   Kristianstad FC:Orange  E1 3 - 4 es 
446 F08 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-19 17:45 FC Hessleholm    -   KRISTIANSTADS DFF  E1 X - X 
450 F08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-19 18:00 Åhus IF    -   Dösjöbro IF:2  E1 X - X 
453 P03 A-final Lör 2019-01-19 18:15 Kristianstad FC:Orange    -   IFK Hässleholm:1  E1 1 - 4 
460 F08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-19 18:45 BSH Österlen    -   Vittsjö GIK:1  E1 X - X 
464 F08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-19 19:00 Ronneby bk:Lag 2    -   Vinslövs IF  E1 X - X 
467 F08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-19 19:15 Ronneby bk:Lag 1    -   Wä IF:orange  E1 X - X 
471 P11 Grupp A Sön 2019-01-20 08:30 Kristianstad FC:Orange   -   Älmhult IF:Vit E1 X - X 
475 P11 Grupp E Sön 2019-01-20 08:45 Växjö BK:Gul   -   LB07 E1 X - X 
479 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 09:00 KDFF   -   Åhus IF E1 X - X 
483 P11 Grupp D Sön 2019-01-20 09:15 Vedby/Rönne IF:Röd   -   Nosaby IF:Vit E1 X - X 
487 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 09:30 Sölvesborgs GIF   -   Ifö Bromölla IF E1 X - X 
491 F09 Grupp B Sön 2019-01-20 09:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Sölvesborgs GIF E1 X - X 
495 P11 Grupp A Sön 2019-01-20 10:00 Brösarps IF   -   Kristianstad FC:Orange E1 X - X 
499 P11 Grupp E Sön 2019-01-20 10:15 Tollarps if   -   Växjö BK:Gul E1 X - X 
503 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 10:30 Åhus IF   -   Sölvesborgs GIF E1 X - X 
507 P11 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 10:45 Brösarps IF    -   Nosaby IF:Blå  E1 X - X 
511 P11 Omlottningsgrupp 5 Sön 2019-01-20 11:00 Kristianstad FC:Randig    -   Vedby/Rönne IF:Röd  E1 X - X 
515 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 11:15 Sölvesborgs GIF   -   KDFF E1 X - X 
519 P11 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 11:30 Kristianstad FC:Vit    -   Älmhult IF:Vit  E1 X - X 
523 P11 Omlottningsgrupp 7 Sön 2019-01-20 11:45 Älmhult IF:Blå    -   Skanör Falsterbo IF:Real  E1 X - X 
527 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 12:00 Ifö Bromölla IF   -   Åhus IF E1 X - X 
531 P11 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 12:15 Tomelilla IF:1    -   Brösarps IF  E1 X - X 
535 F09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 12:30 Åhus IF    -   KRISTIANSTADS DFF  E1 X - X 
539 F09 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 12:45 Uppåkra IF:Svart    -   Uppåkra IF:Grön  E1 X - X 
543 P09 Grupp C Sön 2019-01-20 13:00 Hittarps IK:Röd   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF E1 X - X 
547 P09 Grupp G Sön 2019-01-20 13:15 Spjutstorps IF   -   Skanör Falsterbo IF:Vit E1 X - X 
551 P09 Grupp K Sön 2019-01-20 13:30 Kristianstad FC:Orange   -   Linero IF:vit E1 X - X 
555 P09 Grupp O Sön 2019-01-20 13:45 Åhus HBK:1   -   Allerums GIF E1 X - X 
559 P09 Grupp S Sön 2019-01-20 14:00 FC Trelleborg   -   Fjälkinge IF E1 X - X 
565 P09 Grupp A Sön 2019-01-20 14:15 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Fc Rosengård 1917:Lila E1 X - X 
569 P09 Grupp E Sön 2019-01-20 14:30 Eslöv BK:Svart   -   Kristianstad FC:Röd E1 X - X 
571 P09 Grupp I Sön 2019-01-20 14:45 Hittarps IK:Svart   -   Viby if E1 X - X 
575 P09 Grupp M Sön 2019-01-20 15:00 Kristianstad FC:Svart   -   Eslöv BK:Vit E1 X - X 
579 P09 Grupp S Sön 2019-01-20 15:15 Wä IF:Grön   -   FC Trelleborg E1 X - X 
583 P09 Grupp C Sön 2019-01-20 15:30 Furulunds IK   -   Hittarps IK:Röd E1 X - X 
587 P09 Grupp G Sön 2019-01-20 15:45 Linero IF:röd   -   Spjutstorps IF E1 X - X 
591 P09 Grupp K Sön 2019-01-20 16:00 Kvarnby IK:Röd   -   Kristianstad FC:Orange E1 X - X 
595 P09 Grupp O Sön 2019-01-20 16:15 Tomelilla IF:1   -   Åhus HBK:1 E1 X - X 
599 P09 Grupp S Sön 2019-01-20 16:30 Fjälkinge IF   -   Wä IF:Grön E1 X - X 
603 P09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 16:45 Fc Rosengård 1917:Lila    -   Markaryds IF  E1 X - X 
607 P09 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-01-20 17:00 Glumslövs FF    -   Kristianstad FC:Röd  E1 X - X 
611 P09 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-01-20 17:15 Spjutstorps IF    -   Åhus HBK:2  E1 X - X 
615 P09 Omlottningsrupp 13 Sön 2019-01-20 17:30 Eslöv BK:Vit    -   Wä IF:Orange  E1 X - X 
619 P09 Omlottningsgrupp 17 Sön 2019-01-20 17:45 Kristianstad FC:Vit    -   FC Trelleborg  E1 X - X 
623 P09 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-01-20 18:00 Degeberga Goif:2    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  E1 X - X 
627 P09 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-01-20 18:15 Eslöv BK:Röd    -   Sölvesborg GIF:Svart  E1 X - X 
631 P09 Omlottningsrupp 11 Sön 2019-01-20 18:30 Kristianstad FC:Orange    -   Wä IF:Vit  E1 X - X 
635 P09 Omlottningsrupp 15 Sön 2019-01-20 18:45 IFK Knislinge:1    -   Kristianstad FC:Svart  E1 X - X 
639 P09 Omlottningsgrupp 19 Sön 2019-01-20 19:00 Fjälkinge IF    -   IFK Knislinge:2  E1 X - X 
643 P09 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-01-20 19:15 Hittarps IK:Röd    -   Fc Rosengård 1917:Lila  E1 X - X 
651 P09 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-01-20 19:45 Viby if    -   Spjutstorps IF  E1 X - X 
655 P09 Omlottningsrupp 13 Sön 2019-01-20 20:00 Åhus HBK:1    -   Eslöv BK:Vit  E1 X - X 
616 P09 Omlottningsrupp 14 Sön 2019-01-20 20:45 Torns IF:1    -   Torns IF:2  E1 X - X 
654 P09 Omlottningsrupp 16 Sön 2019-01-20 21:00 Bsh Österlen    -   Ifö Bromölla IF:Svart  E1 X - X 
653 P09 Omlottningsrupp 15 Sön 2019-01-20 21:15 Kristianstad FC:Svart    -   Kvarnby IK:Vit  E1 X - X 
636 P09 Omlottningsrupp 16 Sön 2019-01-20 21:30 Tomelilla IF:1    -   Bsh Österlen  E1 X - X 
661 P08 Grupp A Lör 2019-01-26 09:00 Hittarps IK:10   -   Kristianstad FC:1 E1 X - X 
665 P08 Grupp E Lör 2019-01-26 09:15 Kristianstad FC:2   -   Vejby IF E1 X - X 
669 P08 Grupp I Lör 2019-01-26 09:30 FK Karlskrona:1   -   Fjälkinge IF E1 X - X 
673 P08 Grupp M Lör 2019-01-26 09:45 Wä IF:Orange   -   Skanör Falsterbo IF:Svart E1 X - X 
677 P08 Grupp C Lör 2019-01-26 10:00 Kvarnby IK:blå   -   Älmhults IF:Blå E1 X - X 
681 P08 Grupp G Lör 2019-01-26 10:15 Höörs IS:Blå   -   Helsingborg Östra IF E1 X - X 
685 P08 Grupp K Lör 2019-01-26 10:30 LB07:Röd   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF E1 X - X 
689 P08 Grupp O Lör 2019-01-26 10:45 FK Karlskrona:3   -   Hittarps IK:40 E1 X - X 
693 P08 Grupp B Lör 2019-01-26 11:00 Degeberga Goif   -   Skanör Falsterbo IF:Röd E1 X - X 
697 P08 Grupp F Lör 2019-01-26 11:15 Spjutstorps IF   -   ÅHUS HORNA BK:2 E1 X - X 
701 P08 Grupp J Lör 2019-01-26 11:30 Trelleborgs FF   -   Yngsjö IF E1 X - X 
705 P08 Grupp N Lör 2019-01-26 11:45 Ängelholms FF:Gul   -   Önnestad BoIF E1 X - X 
709 P08 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-26 12:00 Kristianstad FC:1    -   Mjällby AIF  E1 X - X 
713 P08 Omlottningsrupp A 5 Lör 2019-01-26 12:15 BK Höllviken:svart    -   Vejby IF  E1 X - X 
717 P08 Omlottningsrupp 9 Lör 2019-01-26 12:30 Helsingborg Östra IF    -   Bsh Österlen  E1 X - X 
721 P08 Omlottningsrupp 13 Lör 2019-01-26 12:45 Hittarps IK:40    -   Glumslövs FF  E1 X - X 
725 P08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-26 13:00 Degeberga Goif    -   Hardeberga BK  E1 X - X 
729 P08 Omlottningsrupp 7 Lör 2019-01-26 13:15 BK Höllviken:vit    -   Kvarnby IK:vit  E1 X - X 
733 P08 Omlottningsrupp 11 Lör 2019-01-26 13:30 LB07:Röd    -   ÅHUS HORNA BK:1  E1 X - X 
737 P08 Omlottningsrupp 15 Lör 2019-01-26 13:45 Ängelholms FF:Gul    -   LB07:Svart  E1 X - X 
741 P08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-26 14:00 Kvarnby IK:blå    -   Höörs IS:Vit  E1 X - X 
745 P08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-26 14:15 Spjutstorps IF    -   Ängelholms FF:Blå  E1 X - X 
749 P08 Omlottningsrupp 10 Lör 2019-01-26 14:30 Hittarps IK:30    -   Nosaby IF:1  E1 X - X 
753 P08 Omlottningsrupp 14 Lör 2019-01-26 14:45 Skanör Falsterbo IF:Svart    -   Kvarnby IK:röd  E1 X - X 
757 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 15:00 Kristianstad FC   -   Bjärred IF:Röd E1 0 - 1 
761 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 15:15 Kvarnby:blå   -   IFK Knislinge:Blå E1 4 - 0 
765 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 15:30 Uppåkra IF   -   Nosaby IF:1 E1 1 - 3 
769 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 15:45 Rödeby AIF   -   IFK Karlshamn:1 E1 1 - 1 
773 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 16:00 Nosaby IF:2   -   Bjärred IF:Blå E1 2 - 0 
777 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 16:15 Trollenäs IF:vit   -   IFK Knislinge:Vit-blå E1 3 - 0 
781 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 16:30 Kristianstad FC   -   Hittarps IK:Svart E1 0 - 1 
785 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 16:45 Kvarnby:blå   -   Markaryds IF E1 2 - 1 
789 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 17:00 Uppåkra IF   -   Råå IF:ljusblå E1 1 - 8 
793 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 17:15 Rödeby AIF   -   Torns IF E1 1 - 0 
797 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 17:30 Nosaby IF:2   -   Kvarnby:vit E1 1 - 0 
801 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 17:45 Trollenäs IF:vit   -   Hyllie IK:Grön E1 0 - 0 
805 P04 Grupp A Lör 2019-01-26 18:00 IFK Klagshamn:Blå   -   Kristianstad FC E1 0 - 4 
809 P04 Grupp C Lör 2019-01-26 18:15 Mjällby AIF   -   Kvarnby:blå E1 0 - 4 
813 P04 Grupp E Lör 2019-01-26 18:30 IFK Hässleholm:Gul   -   Uppåkra IF E1 7 - 0 
817 P04 Grupp G Lör 2019-01-26 18:45 Åhus HBK   -   Rödeby AIF E1 1 - 2 
821 P04 Grupp I Lör 2019-01-26 19:00 Hässleholms IF:Vit   -   Nosaby IF:2 E1 2 - 1 
825 P04 Grupp K Lör 2019-01-26 19:15 IFK Hässleholm:Svart   -   Trollenäs IF:vit E1 2 - 0 
829 P04 A-16-dels:02 Lör 2019-01-26 19:30 Nosaby IF:2    -   Fortuna FF  E1 0 - 4 
833 P04 A-16-dels:10 Lör 2019-01-26 19:45 Hyllie IK:Grön    -   IFK Karlshamn:1  E1 0 - 5 
837 P04 A-8-dels:01 Lör 2019-01-26 20:10 Hittarps IK:Svart    -   Fortuna FF  E1 1 - 0 
841 P04 A-8-dels:05 Lör 2019-01-26 20:25 Kullavägens BK    -   IFK Karlshamn:1  E1 2 - 0 
845 P04 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-26 20:50 Hittarps IK:Svart    -   Kvarnby:blå  E1 0 - 2 
849 P04 A-semifinal:01 Lör 2019-01-26 21:20 Kvarnby:blå    -  ISHÖJ  E1 2 - 3 
851 P04 A-final Lör 2019-01-26 21:40 ISHÖJ   -   Kullavägens BK  E1 2 - 0 
853 P05 Grupp A Sön 2019-01-27 09:00 Degeberga Goif:1   -   Eslövs BK:1 E1 2 - 1 
857 P05 Grupp C Sön 2019-01-27 09:15 LB07:1   -   IFK Värnamo:blå E1 0 - 5 
861 P05 Grupp E Sön 2019-01-27 09:30 Torns   -   Näsby IF:Jupiter E1 1 - 2 
865 P05 Grupp G Sön 2019-01-27 09:45 Wä IF:1   -   Kvarnby IK:Lila E1 2 - 1 
869 P05 Grupp I Sön 2019-01-27 10:00 Kristianstad FC:2   -   Lyckå FF:1 E1 3 - 1 
873 P05 Grupp K Sön 2019-01-27 10:15 Näsby IF:M31   -   IF Lödde:1 E1 0 - 8 
877 P05 Grupp M Sön 2019-01-27 10:30 Kvarnby:Blå   -   Wä IF:2 E1 0 - 2 
881 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 10:45 Älmhults IF:Vit   -   BK Höllviken:Lag2 E1 3 - 1 
885 P05 Grupp B Sön 2019-01-27 11:00 IFK Hässleholm:Gul   -   Kiaby IF E1 2 - 1 
889 P05 Grupp D Sön 2019-01-27 11:15 Vankiva IF:Svart   -   Uppåkra IF:Grön E1 2 - 0 
893 P05 Grupp F Sön 2019-01-27 11:30 Tollarps IF   -   Skurups AIF:Grön E1 2 - 2 
897 P05 Grupp H Sön 2019-01-27 11:45 Åhus HBK:Röd   -   Tomelilla IF E1 0 - 1 
901 P05 Grupp J Sön 2019-01-27 12:00 Asarums IF FK:2   -   Åsums BK:vit E1 1 - 0 
905 P05 Grupp L Sön 2019-01-27 12:15 IFK Värnamo   -   Degeberga Goif:2 E1 6 - 0 
909 P05 Grupp N Sön 2019-01-27 12:30 FC Bellevue:2   -   Åsums BK:röd E1 2 - 1 
913 P05 Grupp P Sön 2019-01-27 12:45 BK Häcken:Gul   -   Vellinge IF E1 2 - 2 
917 P05 Grupp A Sön 2019-01-27 13:00 Asarums IF FK:1   -   Degeberga Goif:1 E1 0 - 2 
921 P05 Grupp C Sön 2019-01-27 13:15 Kristianstad FC:3   -   LB07:1 E1 1 - 0 
925 P05 Grupp E Sön 2019-01-27 13:30 Eslövs BK:2   -   Torns E1 2 - 0 
929 P05 Grupp G Sön 2019-01-27 13:45 Falkenbergs FF:Vit   -   Wä IF:1 E1 2 - 0 
933 P05 Grupp I Sön 2019-01-27 14:00 Ramlösa Södra IF   -   Kristianstad FC:2 E1 3 - 5 
937 P05 Grupp K Sön 2019-01-27 14:15 Rödeby AIF:1   -   Näsby IF:M31 E1 7 - 0 
941 P05 Grupp M Sön 2019-01-27 14:30 Högadals IS   -   Kvarnby:Blå E1 0 - 5 
945 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 14:45 Kristianstad FC:1   -   Älmhults IF:Vit E1 1 - 2 
949 P05 A-16-dels:04 Sön 2019-01-27 15:00 Falkenbergs FF:Vit    -   Tomelilla IF  E1 4 - 0 
953 P05 A-16-dels:16 Sön 2019-01-27 15:15 BK Landora    -   Degeberga Goif:1  E1 3 - 0 
957 P05 A-16-dels:08 Sön 2019-01-27 15:30 Älmhults IF:Vit    -   BK Häcken:Gul  E1 0 - 2 
961 P05 A-16-dels:12 Sön 2019-01-27 15:45 Kvarnby IK:Rosa    -   Kristianstad FC:2  E1 2 - 1 
965 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 16:00 Tomelilla IF:1   -   Rödeby AIF:Blå E1 0 - 6 
969 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 16:15 Wä IF:1   -   Trollenäs IF E1 1 - 0 
973 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 16:30 Listerby IK   -   Skegrie BK E1 0 - 3 
977 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 16:45 Gärsnäs ais   -   Wä IF:2 E1 1 - 0 
981 P05 A-8-dels:01 Sön 2019-01-27 17:00 FC Bellevue:1    -   Kristianstad FC:3  E1 0 - 5 
985 P05 A-8-dels:05 Sön 2019-01-27 17:15 Vellinge IF    -   FC Bellevue:2  E1 1 - 0 
989 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 17:30 Jämjö GoIF:Röd   -   Uppåkra IF:Grön E1 0 - 3 
993 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 17:45 IFK Kalmar:Blå   -   Åhus IF:1 E1 4 - 0 
997 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 18:00 Emmaboda IS-Komb:Vit   -   Uppåkra IF:Svart E1 0 - 1 
1001 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 18:15 Lindsdals IF   -   Eskilsminne IF:Blå E1 2 - 0 
1005 P05 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-27 18:30 Kristianstad FC:3    -   Älmhults IF:Blå  E1 1 - 0 
1009 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 18:45 Eskilsminne IF:Gul   -   Tomelilla IF:1 E1 4 - 0 
1013 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 19:00 Emmaboda IS-Komb:Svart   -   Wä IF:1 E1 5 - 0 
1017 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 19:15 Åhus IF:2   -   Listerby IK E1 0 - 0 
1021 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 19:30 Södra Sandby IF   -   Gärsnäs ais E1 4 - 0 
1025 P05 A-semifinal:01 Sön 2019-01-27 19:45 Kristianstad FC:3    -   BK Häcken:Gul  E1 2 - 3 
1031 F04 A-8-dels:08 Sön 2019-01-27 20:10 Fortuna FF:Röd    -   Rödeby AIF:Blå  E1 1 - 0 
1035 P05 A-final Sön 2019-01-27 20:30 BK Häcken:Gul    -   Rödeby AIF:2  E1 0 - 3 
1041 F04 A-semifinal:01 Sön 2019-01-27 21:10 FC Hessleholm:blå    -   Södra Sandby IF  E1 1 - 0 
1043 F04 A-final Sön 2019-01-27 21:30 FC Hessleholm:blå    -   Fortuna FF:Röd  E1 2 - 3 ef 
1045 P06 Grupp A Lör 2019-02-02 09:00 Degeberga Goif   -   IF Limhamn Bunkeflo:1 E1 0 - 2 
1049 P06 Grupp C Lör 2019-02-02 09:15 Hässleholms IF:Grön   -   Kvarnby IK:2 E1 0 - 2 
1053 P06 Grupp E Lör 2019-02-02 09:30 IFK Hässleholm:Gul   -   Lilla Torg FF:1 E1 1 - 0 
1057 P06 Grupp G Lör 2019-02-02 09:45 Nosaby IF   -   IF Limhamn Bunkeflo:2 E1 0 - 2 
1061 P06 Grupp I Lör 2019-02-02 10:00 FC Bellevue:1   -   Wä IF:grön E1 0 - 1 
1065 P06 Grupp K Lör 2019-02-02 10:15 Hässleholms IF:Vit   -   Hyllie IK:Grön E1 0 - 2 
1069 P06 Grupp M Lör 2019-02-02 10:30 IFK Hässleholm:Svart   -   Linero IF:vit E1 4 - 0 
1073 P06 Grupp O Lör 2019-02-02 10:45 Wä IF:3   -   FC Bellevue:2 E1 1 - 1 
1077 P06 Grupp Q Lör 2019-02-02 11:00 Åsums BK:Röd   -   IF Leikin:Orange E1 1 - 0 
1081 P06 Grupp B Lör 2019-02-02 11:15 Husie IF:Vit   -   FK Karlskrona:2 E1 2 - 2 
1085 P06 Grupp D Lör 2019-02-02 11:30 Åsums BK:Vit   -   Helsingborg Östra IF:Grön E1 0 - 3 
1089 P06 Grupp F Lör 2019-02-02 11:45 Kristianstad FC:Randigt   -   Höganäs BK E1 2 - 0 
1093 P06 Grupp H Lör 2019-02-02 12:00 Näsby IF:Mars   -   Ljungbyheds IF/Röstånga IS E1 0 - 3 wo 
1097 P06 Grupp J Lör 2019-02-02 12:15 TUFF P06   -   Kvarnby IK:3 E1 0 - 2 
1101 P06 Grupp L Lör 2019-02-02 12:30 IFK Simrishamn   -   Husie IF:Grön E1 0 - 3 
1105 P06 Grupp N Lör 2019-02-02 12:45 Näsby IF:Venus   -   Helsingborg Östra IF:Svart E1 1 - 0 
1109 P06 Grupp P Lör 2019-02-02 13:00 FK Karlskrona:1   -   Lilla Torg FF:2 E1 1 - 2 
1113 P06 Grupp R Lör 2019-02-02 13:15 Kalmar Södra IF:2   -   Laholms FK:vit E1 1 - 1 
1117 P06 Grupp A Lör 2019-02-02 13:30 Sjöbo IF:Blå   -   Degeberga Goif E1 0 - 5 
1121 P06 Grupp C Lör 2019-02-02 13:45 Dösjöbro IF:1   -   Hässleholms IF:Grön E1 2 - 0 
1125 P06 Grupp E Lör 2019-02-02 14:00 Eslövs BK:1   -   IFK Hässleholm:Gul E1 1 - 6 
1129 P06 Grupp G Lör 2019-02-02 14:15 Linero IF:röd   -   Nosaby IF E1 6 - 0 
1133 P06 Grupp I Lör 2019-02-02 14:30 IF Leikin:Svart   -   FC Bellevue:1 E1 1 - 2 
1137 P06 Grupp K Lör 2019-02-02 14:45 IK Wormo   -   Hässleholms IF:Vit E1 3 - 0 
1141 P06 Grupp M Lör 2019-02-02 15:00 Dösjöbro IF:2   -   IFK Hässleholm:Svart E1 0 - 3 
1145 P06 Grupp O Lör 2019-02-02 15:15 Hittarps IK:Vit   -   Wä IF:3 E1 0 - 2 
1149 P06 Grupp Q Lör 2019-02-02 15:30 FC Bellevue:3   -   Åsums BK:Röd E1 3 - 0 
1153 P06 A-32-dels:14 Lör 2019-02-02 15:45 Furulunds IK:gul    -   Markaryds IF  E1 1 - 3 
1157 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 16:00 Gärds Köpinge IF   -   Hörby FF E1 0 - 2 
1161 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 16:15 Dösjöbro IF   -   Eskilsminne IF:Blå E1 0 - 2 
1165 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 16:30 Borgeby FK   -   Fortuna FF:Svart E1 0 - 3 
1169 P06 A-16-dels:01 Lör 2019-02-02 16:45 IF Limhamn Bunkeflo:1    -   FC Bellevue:3  E1 3 - 4 ef 
1173 P06 A-16-dels:05 Lör 2019-02-02 17:00 FC Bellevue:1    -   Kristianstad FC:Svart  E1 0 - 1 ef 
1177 P06 A-16-dels:09 Lör 2019-02-02 17:15 Lilla Torg FF:2    -   Dösjöbro IF:1  E1 2 - 1 ef 
1181 P06 A-16-dels:13 Lör 2019-02-02 17:30 Hyllie IK:Blå    -   Spjutstorps IF:1  E1 3 - 2 
1185 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 17:45 FC Rosengård   -   FK Karlskrona E1 0 - 1 
1189 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 18:00 Linero IF   -   Södra Sandby IF E1 0 - 2 
1193 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 18:15 Fortuna FF:Röd   -   Gif Nike E1 3 - 0 
1197 P06 A-8-dels:04 Lör 2019-02-02 18:30 IFK Hässleholm:Svart    -   Wä IF:3  E1 3 - 0 
1201 P06 A-8-dels:08 Lör 2019-02-02 18:45 Degeberga Goif    -   Sjömarkens IF  E1 1 - 2 
1205 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 19:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Gärds Köpinge IF E1 1 - 0 
1209 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 19:15 Wä IF   -   Dösjöbro IF E1 0 - 2 
1213 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 19:30 Fortuna FF:Svart   -   Vellinge IF:Röd E1 3 - 0 
1217 P06 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-02 19:45 FC Bellevue:3    -   Kalmar Södra IF:2  E1 3 - 0 
1221 F05 A-8-dels:02 Lör 2019-02-02 20:00 Fortuna FF:Svart    -   FC Rosengård  E1 3 - 0 
1225 P06 A-semifinal:01 Lör 2019-02-02 20:15 FC Bellevue:3    -   IK Wormo  E1 0 - 3 
1227 F05 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-02 20:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF    -   Fortuna FF:Svart  E1 1 - 2 
1231 P06 A-final Lör 2019-02-02 20:50 IK Wormo    -   Kvarnby IK:3  E1 4 - 5 es 
1233 F05 A-semifinal:01 Lör 2019-02-02 21:10 Fortuna FF:Svart    -   Hittarps IK:Vit  E1 1 - 0 
1235 F05 A-final Lör 2019-02-02 21:30 Fortuna FF:Svart    -   Södra Sandby IF  E1 1 - 0 
1237 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 09:00 Hörby FF   -   Borgeby FK:Röd E1 X - X 
1241 F07 Grupp D Sön 2019-02-03 09:15 Wä IF:grön   -   IFK Klagshamn E1 X - X 
1245 F07 Grupp H Sön 2019-02-03 09:30 Rödeby AIF   -   FC Staffanstorp E1 X - X 
1249 F07 Grupp B Sön 2019-02-03 09:45 Fortuna FF:Rosa   -   Älmhults IF:Blå E1 X - X 
1253 F07 Grupp F Sön 2019-02-03 10:00 Fortuna FF:Röd   -   FC Hessleholm E1 X - X 
1257 F07 Grupp B Sön 2019-02-03 10:15 Älmhults IF:Blå   -   Asarums IF FK:1 E1 X - X 
1261 F07 Grupp F Sön 2019-02-03 10:30 FC Hessleholm   -   FK Karlskrona:lag 2 E1 X - X 
1265 F07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Hörby FF    -   Asarums IF FK:1  E1 X - X 
1269 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:00 Köpingebro IF:Svart    -   Fortuna FF:Rosa  E1 X - X 
1273 F07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 11:15 IFK Klagshamn    -   Höörs IS  E1 X - X 
1277 F07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 11:30 Älmhults IF:Blå    -   Kristianstad DFF  E1 X - X 
1281 F07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 11:45 Älmhults IF:Vit    -   Fortuna FF:Röd  E1 X - X 
1285 F07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 12:00 FC Staffanstorp    -   Ronneby BK:2  E1 X - X 
1289 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 12:15 Wä IF:orange    -   Fortuna FF:Rosa  E1 X - X 
1293 F07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 12:30 FC Hessleholm    -   IFK Klagshamn  E1 X - X 
1297 P07 Grupp A Sön 2019-02-03 12:45 Kristianstad FC:1   -   Borstahusens BK E1 X - X 
1301 P07 Grupp D Sön 2019-02-03 13:00 Gärds Köpinge IF   -   IK Wormo:Blå E1 X - X 
1305 P07 Grupp H Sön 2019-02-03 13:15 Nosaby if:vit   -   Eskilsminne IF:Gul E1 X - X 
1309 P07 Grupp L Sön 2019-02-03 13:30 Kristianstad FC:5   -   Oxie SK:Vit E1 X - X 
1313 P07 Grupp P Sön 2019-02-03 13:45 Kristianstad FC:4   -   Furulunds IK:Gul E1 X - X 
1317 P07 Grupp D Sön 2019-02-03 14:00 IK Wormo:Blå   -   LB07:B1 E1 X - X 
1321 P07 Grupp H Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF:Gul   -   Rödeby AIF:Röd E1 X - X 
1325 P07 Grupp L Sön 2019-02-03 14:30 Oxie SK:Vit   -   Staffanstorp United:1 E1 X - X 
1329 P07 Grupp P Sön 2019-02-03 14:45 Furulunds IK:Gul   -   Janstorps AIF:röd E1 X - X 
1333 P07 Grupp Q Sön 2019-02-03 15:00 Svedala IF:blå   -   FC Bellevue:1 E1 X - X 
1337 P07 Grupp A Sön 2019-02-03 15:15 Mjällby AIF:P12   -   Kristianstad FC:1 E1 X - X 
1341 P07 Grupp D Sön 2019-02-03 15:30 LB07:B1   -   Gärds Köpinge IF E1 X - X 
1345 P07 Grupp H Sön 2019-02-03 15:45 Rödeby AIF:Röd   -   Nosaby if:vit E1 X - X 
1349 P07 Grupp L Sön 2019-02-03 16:00 Staffanstorp United:1   -   Kristianstad FC:5 E1 X - X 
1353 P07 Grupp P Sön 2019-02-03 16:15 Janstorps AIF:röd   -   Kristianstad FC:4 E1 X - X 
1357 P07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 16:30 Åhus HBK:Randig    -   Kristianstad FC:1  E1 X - X 
1361 P07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 16:45 Åhus HBK:Röd    -   Rödeby AIF:Röd  E1 X - X 
1365 P07 Omlottningsrupp 11 Sön 2019-02-03 17:00 Helsingborg City FC:Vit    -   Tollarps IF:Blå  E1 X - X 
1369 P07 Omlottningsrupp 15 Sön 2019-02-03 17:15 Jonstorps IF FK    -   Linero IF:grön  E1 X - X 
1373 P07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 17:30 Helsingborg City FC    -   Rödeby AIF:Blå  E1 X - X 
1377 P07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 17:45 Linero IF:vit    -   IFK Hässleholm:Gul  E1 X - X 
1381 P07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 18:00 Nosaby if:vit    -   Linero IF:röd  E1 X - X 
1385 P07 Omlottningsrupp 12 Sön 2019-02-03 18:15 IK Wormo:Vit    -   Oxie SK:Vit  E1 X - X 
1389 P07 Omlottningsrupp 16 Sön 2019-02-03 18:30 Svedala IF:blå    -   Wä IF:grön  E1 X - X 
1393 P07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 18:45 Eskilsminne IF:Blå    -   Mjällby AIF:P12  E1 X - X 
1397 P07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 19:00 Oxie SK:Svart    -   Gärds Köpinge IF  E1 X - X 
1376 P07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 19:15 Kristianstad FC:1    -   Tollarps IF:Vit  E1 X - X 
1405 P07 Omlottningsrupp 13 Sön 2019-02-03 19:30 Eslöv BK:Röd    -   FC Bellevue:2  E1 X - X 
1409 P07 Omlottningsgrupp 17 Sön 2019-02-03 19:45 Eslöv BK:Svart    -   Furulunds IK:Gul  E1 X - X