Matcher på D

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
40 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 09:00 Dösjöbro IF   -   IFK Knislinge D 0 - 1 
44 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 09:15 Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa   -   Vellinge IF D 0 - 2 
48 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 09:30 Harrie FF   -   Råå IF D 0 - 5 
52 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 10:00 FC Rosengård   -   Trollenäs IF D 1 - 2 
56 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 10:30 Furulunds IK   -   FC Hessleholm D 2 - 0 
60 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 10:45 Skabersjö DFF   -   Hyllie IK D 0 - 1 
64 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 11:00 BK Olympic   -   IF Lödde D 3 - 0 
68 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 11:30 Högaborgs BK   -   Klippans IF D 3 - 1 
72 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 12:00 Hittarps IK   -   Dösjöbro IF D 0 - 2 
76 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 12:15 Sibbhults IF   -   Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa D 0 - 0 
80 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 12:30 IFK Hässleholm   -   Harrie FF D 8 - 2 
84 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 13:00 Hässleholms IF   -   FC Rosengård D 5 - 1 
88 F02 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-12 13:30 Dösjöbro IF    -   Fortuna FF  D 3 - 0 
92 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 13:45 Kristianstad FC:Orange   -   Arlövs BI:2 D X - X 
96 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 14:00 Nosaby IF:2   -   Eskilsminne IF:Röd D X - X 
100 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 14:15 IK Wormo:Blå   -   Asarums IF/FK D X - X 
104 DM P15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-12 14:30 BK Olympic    -   Råå IF  D 2 - 3 
108 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 15:00 Uppåkra IF:Vit   -   Spjutstorp IF:Vit D X - X 
112 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 15:15 Spjutstorp IF:Röd   -   Landskrona BoIS D X - X 
116 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 15:30 Genarps IF   -   Rödeby AIF D X - X 
120 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 15:45 Asarums IF/FK   -   Kristianstad FC:Svart D X - X 
124 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 16:00 Eskilsminne IF:Blå   -   Degeberga Goif D X - X 
126 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 16:15 Nosaby IF:3   -   Kristianstad FC:Orange D X - X 
130 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 16:30 Kulladals FF   -   Nosaby IF:2 D X - X 
134 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 16:45 Kristianstad FC:Svart   -   IK Wormo:Blå D X - X 
138 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 17:00 Nosaby IF:3    -   Eskilsminne IF:Gul  D X - X 
140 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 17:15 Åhus HBK:Vit    -   Kulladals FF  D X - X 
144 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 17:30 Kristianstad FC:Orange    -   Åhus HBK:Svart  D X - X 
148 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 17:45 Genarps IF    -   Åhus HBK:Röd  D X - X 
152 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:00 Spjutstorp IF:Vit    -   Kvarnby IK:blå  D X - X 
156 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 18:15 Åhus HBK:Svart    -   Landskrona BoIS  D X - X 
160 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 18:30 Uppåkra IF:Grön    -   IK Wormo:Blå  D X - X 
164 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:45 Spjutstorp IF:Röd    -   Nosaby IF:3  D X - X 
168 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 19:00 Kvarnby IK:röd    -   Åhus HBK:Vit  D X - X 
172 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 19:15 Kristianstad FC:Svart    -   Genarps IF  D X - X 
176 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 09:00 Ifö Bromölla IF   -   Wä IF:Orange D 0 - 0 
180 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 09:15 Janstorps AIF   -   Jämjö GoIF D 2 - 1 
184 F06 Grupp A Sön 2019-01-13 09:30 Husie IF   -   Broby IF D 0 - 1 
188 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 09:45 Liga 06:1   -   LB07 D 0 - 5 
192 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 10:00 SGIF/Lörby:2   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF D 2 - 1 
196 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 10:15 Vellinge IF   -   Ifö Bromölla IF D 0 - 6 
200 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 10:30 Jämjö GoIF   -   Åhus IF:Grön D 2 - 1 
204 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 10:45 LB07   -   Asarums IF/FK:Blå D 4 - 0 
208 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 11:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Wä IF:Grön D 1 - 0 
212 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 11:15 Ifö Bromölla IF   -   Asarums IF/FK:Gul D 6 - 0 
216 F06 Grupp D Sön 2019-01-13 11:30 Åhus IF:Grön   -   Janstorps AIF D 0 - 2 
220 F06 Grupp F Sön 2019-01-13 11:45 Asarums IF/FK:Blå   -   Liga 06:1 D 0 - 0 
224 F06 Grupp H Sön 2019-01-13 12:00 Wä IF:Grön   -   SGIF/Lörby:2 D 0 - 1 
228 F06 Grupp B Sön 2019-01-13 12:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Ifö Bromölla IF D 1 - 1 
232 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 12:30 IFK Osby   -   Kullabygdens DFF D 1 - 2 
236 F06 A-8-dels:02 Sön 2019-01-13 13:00 Gärds Köpinge IF    -   Jämjö GoIF  D 1 - 0 
238 F06 A-8-dels:04 Sön 2019-01-13 13:15 BK Höllviken    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  D 0 - 2 
242 F06 A-8-dels:08 Sön 2019-01-13 13:30 Ifö Bromölla IF    -   Broby IF  D 3 - 0 
246 DM F15 Grupp A Sön 2019-01-13 13:45 FC Hessleholm   -   Hittarps IK D 0 - 1 
250 DM F15 Grupp C Sön 2019-01-13 14:15 Fortuna FF   -   GIF Nike D 4 - 3 
256 DM F15 Grupp B Sön 2019-01-13 14:45 Kullabygdens DFF   -   Eskilsminne IF D 4 - 0 
260 F06 A-semifinal:02 Sön 2019-01-13 15:15 LB07    -   Janstorps AIF  D 1 - 2 
262 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 15:30 Fortuna FF Röd:Röd   -   Fjälkinge IF D 1 - 1 
266 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 15:45 Wollsjö AIF   -   IFK Osby D 3 - 1 
270 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 16:00 Kristianstad FC:2   -   Staffanstorp United:1 D 1 - 0 
274 DM F15 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-13 16:15 Asmundtorps IF    -   IFK Osby  D 0 - 4 
280 P02 Grupp B Sön 2019-01-13 16:45 Staffanstorp United:2   -   Glumslövs FF D 2 - 1 
284 P02 Grupp D Sön 2019-01-13 17:00 BSV   -   Nosaby IF D 1 - 1 
288 P02 Grupp A Sön 2019-01-13 17:30 Jægersborg Futsal   -   Fortuna FF Röd:Röd D 1 - 1 
292 P02 Grupp C Sön 2019-01-13 17:45 LAHOLMS FK:VIT   -   Wollsjö AIF D 2 - 1 
296 P02 Grupp E Sön 2019-01-13 18:00 Staffanstorp United:1   -   Tollarps IF D 2 - 2 
300 P02 A-8-dels:02 Sön 2019-01-13 18:30 Vellinge IF:Röd    -   Staffanstorp United:2  D 2 - 1 
304 P02 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-13 19:00 Kristianstad FC:2    -   Vellinge IF:Röd  D 2 - 0 
312 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 09:00 Linero IF:Röd   -   Sövestads if:blå D 0 - 1 
316 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 09:15 Jonstorps IF FK   -   Hoby GIF D 2 - 1 
320 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 09:30 Liga06:Svart   -   Dösjöbro IF D 0 - 3 
324 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 09:45 Sjömarken/Sandareds IF   -   Höörs IS:Vit D 0 - 2 
328 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 10:00 Furulunds IK   -   Hillerød Fodbold 2 D 4 - 0 
332 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 10:15 Sövestad IF:1   -   Torslanda IK D 0 - 1 
336 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 10:30 IFK Kalmar:Vit   -   Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa D 1 - 0 
340 P03 Grupp A Lör 2019-01-19 10:45 TUFF   -   Eslövs BK D 1 - 3 
344 P03 Grupp C Lör 2019-01-19 11:00 Svedala IF:Vit   -   IFK Simrishamn D 0 - 4 
348 P03 Grupp E Lör 2019-01-19 11:15 Ljungby IF   -   Hyllie IK:Grön D 1 - 0 
352 P03 Grupp G Lör 2019-01-19 11:30 Sövestads if:röd   -   Gärsnäs AIS D 6 - 2 
356 P03 Grupp I Lör 2019-01-19 11:45 IFK Hässleholm:3   -   BSV af 2016 D 0 - 2 
360 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 12:00 Hillerød Fodbold 2   -   Kullabygdens DFF D 0 - 3 
364 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 12:15 Torslanda IK   -   Furulunds IK:Svart D 0 - 4 
368 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 12:30 Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa   -   Hillerød Fodbold:1 D 1 - 1 
372 P03 Grupp B Lör 2019-01-19 12:45 Älmhults IF   -   Linero IF:Röd D 0 - 2 
376 P03 Grupp D Lör 2019-01-19 13:00 Glumslövs FF   -   Jonstorps IF FK D 0 - 1 
380 P03 Grupp F Lör 2019-01-19 13:15 Stehags AIF   -   Liga06:Svart D 2 - 0 
384 P03 Grupp H Lör 2019-01-19 13:30 Södra SandbyIF   -   Sjömarken/Sandareds IF D 0 - 7 
388 P03 A-16-dels:08 Lör 2019-01-19 13:45 Kristianstad FC:Orange    -   Tollarps IF  D 1 - 0 ef 
392 F03 Grupp B Lör 2019-01-19 14:00 Kullabygdens DFF   -   Furulunds IK D 1 - 1 
396 F03 Grupp D Lör 2019-01-19 14:15 Furulunds IK:Svart   -   Sövestad IF:1 D 2 - 0 
400 F03 Grupp F Lör 2019-01-19 14:30 Hillerød Fodbold:1   -   IFK Kalmar:Vit D 0 - 4 
404 P03 A-8-dels:04 Lör 2019-01-19 14:45 Sjömarken/Sandareds IF    -   Kristianstad FC:Orange  D 0 - 2 
408 P03 A-8-dels:08 Lör 2019-01-19 15:00 Kristianstad FC:Svart    -   Svedala IF:Blå  D 1 - 0 
412 F08 Grupp D Lör 2019-01-19 15:15 Ronneby bk:Lag 1   -   Dösjöbro IF:2 D X - X 
419 F03 A-8-dels:08 Lör 2019-01-19 15:45 IFK Kalmar:Vit    -   FC Hessleholm  D 0 - 1 
423 P03 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-19 16:00 Glumslövs FF    -   Kristianstad FC:Svart  D 0 - 2 
427 F08 Grupp B Lör 2019-01-19 16:15 KRISTIANSTADS DFF   -   Uppåkra IF:Grön D X - X 
430 F08 Grupp F Lör 2019-01-19 16:30 Vittsjö GIK:2   -   Wä IF:orange D X - X 
434 F03 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-19 16:45 Ifö Bromölla IF    -   FC Hessleholm  D 3 - 4 es 
438 F08 Grupp D Lör 2019-01-19 17:00 Vinslövs IF   -   Ronneby bk:Lag 1 D X - X 
445 F03 A-semifinal:02 Lör 2019-01-19 17:30 Fortuna FF    -   FC Hessleholm  D 3 - 2 es 
449 F08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-19 17:45 Vinslövs IF    -   FC Hessleholm Vit  D X - X 
452 F08 Omlottningsrupp 7 Lör 2019-01-19 18:00 Askeröds IF    -   Vittsjö GIK:2  D X - X 
456 P03 A-3.e pris Lör 2019-01-19 18:15 BSV af 2016    -   Kristianstad FC:Svart  D 2 - 0 
459 F08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-19 18:30 Uppåkra IF:Grön    -   Lyckå FF:1  D X - X 
463 F08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-19 18:45 Lyckå FF:2    -   Ronneby bk:Lag 1  D X - X 
466 F08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-19 19:00 Lyckå FF:1    -   Dösjöbro IF:1  D X - X 
474 P11 Grupp D Sön 2019-01-20 08:30 Skanör Falsterbo IF:City   -   Vedby/Rönne IF:Röd D X - X 
478 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 08:45 Ifö Bromölla IF   -   KDFF:2 D X - X 
482 F09 Grupp C Sön 2019-01-20 09:00 Maglasäte IF   -   Åhus IF D X - X 
486 P11 Grupp A Sön 2019-01-20 09:15 Älmhult IF:Vit   -   Brösarps IF D X - X 
490 P11 Grupp E Sön 2019-01-20 09:30 LB07   -   Tollarps if D X - X 
494 F09 Grupp A Sön 2019-01-20 09:45 Eskilsminne IF:Blå   -   KRISTIANSTADS DFF D X - X 
498 P11 Grupp D Sön 2019-01-20 10:00 Nosaby IF:Vit   -   Skanör Falsterbo IF:City D X - X 
502 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 10:15 KDFF   -   Ifö Bromölla IF D X - X 
506 F09 Grupp C Sön 2019-01-20 10:30 Uppåkra IF:Svart   -   Maglasäte IF D X - X 
510 P11 Omlottningsgrupp 4 Sön 2019-01-20 10:45 Skanör Falsterbo IF:City    -   LB07  D X - X 
514 F10 Grupp A Sön 2019-01-20 11:00 Åhus IF   -   KDFF:2 D X - X 
518 F09 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 11:15 Eskilsminne IF:Blå    -   Brösarps IF  D X - X 
522 P11 Omlottningsgrupp 2 Sön 2019-01-20 11:30 Mjällby AIF:1    -   Önnestad BoIF  D X - X 
526 P11 Omlottningsgrupp 6 Sön 2019-01-20 11:45 Växjö BK:Svart    -   Nosaby IF:Vit  D X - X 
530 F09 Omlottningsgrupp 3 Sön 2019-01-20 12:00 Brösarps IF    -   Maglasäte IF  D X - X 
534 P11 Omlottningsgrupp 4 Sön 2019-01-20 12:15 Vedby/Rönne IF:Blå    -   Skanör Falsterbo IF:City  D X - X 
538 P11 Omlottningsgrupp 5 Sön 2019-01-20 12:30 Växjö BK:Gul    -   Kristianstad FC:Randig  D X - X 
542 P09 Grupp B Sön 2019-01-20 12:45 Markaryds IF   -   Degeberga Goif:2 D X - X 
546 P09 Grupp F Sön 2019-01-20 13:00 Rödeby AIF:P10   -   Fc Rosengård 1917:Röd D X - X 
550 P09 Grupp J Sön 2019-01-20 13:15 Fc Rosengård 1917:Ljusblå   -   Spjutstorps IF:Lag 2 D X - X 
554 P09 Grupp N Sön 2019-01-20 13:30 Wä IF:Orange   -   Kvarnby IK:Vit D X - X 
558 P09 Grupp R Sön 2019-01-20 13:45 Skegrie BK   -   Tollarps IF:Blå D X - X 
562 P09 Grupp D Sön 2019-01-20 14:00 Glumslövs FF   -   Nosaby IF D X - X 
564 P09 Grupp H Sön 2019-01-20 14:15 Eslöv BK:Röd   -   Kvarnby IK:Blå D X - X 
568 P09 Grupp L Sön 2019-01-20 14:30 Sölvesborg GIF:Vit   -   IK Wormo:Blå D X - X 
574 P09 Grupp P Sön 2019-01-20 14:45 Torns IF:1   -   Bsh Österlen D X - X 
578 P09 Grupp R Sön 2019-01-20 15:00 Kristianstad FC:Vit   -   Skegrie BK D X - X 
582 P09 Grupp B Sön 2019-01-20 15:15 Eslöv BK:Blå   -   Markaryds IF D X - X 
586 P09 Grupp F Sön 2019-01-20 15:30 Hittarps IK:Vit   -   Rödeby AIF:P10 D X - X 
590 P09 Grupp J Sön 2019-01-20 15:45 Vmaik   -   Fc Rosengård 1917:Ljusblå D X - X 
594 P09 Grupp N Sön 2019-01-20 16:00 Ifö Bromölla IF:Svart   -   Wä IF:Orange D X - X 
598 P09 Grupp R Sön 2019-01-20 16:15 Tollarps IF:Blå   -   Kristianstad FC:Vit D X - X 
602 P09 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-01-20 16:30 AIF:2    -   Eslöv BK:Svart  D X - X 
606 P09 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-01-20 16:45 Linero IF:röd    -   Kvarnby IK:Blå  D X - X 
610 P09 Omlottningsrupp 12 Sön 2019-01-20 17:00 Spjutstorps IF:Lag 2    -   Kvarnby IK:Röd  D X - X 
614 P09 Omlottningsrupp 16 Sön 2019-01-20 17:15 Ifö Bromölla IF:Svart    -   Tomelilla IF:1  D X - X 
618 P09 Omlottningsgrupp 20 Sön 2019-01-20 17:30 Wä IF:Grön    -   Tomelilla IF:2  D X - X 
622 P09 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-01-20 17:45 Eslöv BK:Blå    -   Furulunds IK  D X - X 
626 P09 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-01-20 18:00 Skanör Falsterbo IF:Svart    -   Rödeby AIF:P10  D X - X 
630 P09 Omlottningsrupp 10 Sön 2019-01-20 18:15 Linero IF:vit    -   IK Wormo:Blå  D X - X 
634 P09 Omlottningsrupp 14 Sön 2019-01-20 18:30 Torns IF:2    -   Allerums GIF  D X - X 
660 P09 Omlottningsgrupp 18 Sön 2019-01-20 18:45 Skegrie BK    -   Åhus HBK:3  D X - X 
642 P09 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-01-20 19:00 Fc Rosengård 1917:Röd    -   AIF:2  D X - X 
646 P09 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-01-20 19:15 Hittarps IK:Svart    -   Linero IF:röd  D X - X 
650 P09 Omlottningsrupp 12 Sön 2019-01-20 19:30 Sölvesborg GIF:Vit    -   Spjutstorps IF:Lag 2  D X - X 
638 P09 Omlottningsgrupp 18 Sön 2019-01-20 19:45 Åhus HBK:3    -   Degeberga Goif  D X - X 
658 P09 Omlottningsgrupp 20 Sön 2019-01-20 20:00 Tomelilla IF:2    -   Tollarps IF:Blå  D X - X 
664 P08 Grupp D Lör 2019-01-26 09:00 BK Höllviken:svart   -   Nosaby IF:2 D X - X 
668 P08 Grupp H Lör 2019-01-26 09:15 Hittarps IK:20   -   Bsh Österlen D X - X 
672 P08 Grupp L Lör 2019-01-26 09:30 Hittarps IK:30   -   ÅHUS HORNA BK:1 D X - X 
676 P08 Grupp P Lör 2019-01-26 09:45 ÅHUS HORNA BK:3   -   LB07:Svart D X - X 
680 P08 Grupp B Lör 2019-01-26 10:00 Mjällby AIF   -   Degeberga Goif D X - X 
684 P08 Grupp F Lör 2019-01-26 10:15 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   Spjutstorps IF D X - X 
688 P08 Grupp J Lör 2019-01-26 10:30 Nosaby IF:1   -   Trelleborgs FF D X - X 
692 P08 Grupp N Lör 2019-01-26 10:45 Önnestad BoIF   -   Näsby IF:Vega D X - X 
696 P08 Grupp C Lör 2019-01-26 11:00 Älmhults IF:Blå   -   Hardeberga BK D X - X 
700 P08 Grupp G Lör 2019-01-26 11:15 Helsingborg Östra IF   -   Wä IF:Grön D X - X 
704 P08 Grupp K Lör 2019-01-26 11:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Kristianstad FC:3 D X - X 
708 P08 Grupp O Lör 2019-01-26 11:45 Kvarnby IK:röd   -   FK Karlskrona:3 D X - X 
712 P08 Omlottningsrupp 4 Lör 2019-01-26 12:00 Nosaby IF:2    -   Kristianstad FC:2  D X - X 
716 P08 Omlottningsrupp 8 Lör 2019-01-26 12:15 Höörs IS:Blå    -   Hittarps IK:20  D X - X 
720 P08 Omlottningsrupp 12 Lör 2019-01-26 12:30 Yngsjö IF    -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF  D X - X 
724 P08 Omlottningsrupp 16 Lör 2019-01-26 12:45 Markaryds IF    -   Näsby IF:Vega  D X - X 
728 P08 Omlottningsrupp 2 Lör 2019-01-26 13:00 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   Kvarnby IK:blå  D X - X 
732 P08 Omlottningsrupp 6 Lör 2019-01-26 13:15 Sjöbo IF    -   Spjutstorps IF  D X - X 
736 P08 Omlottningsrupp 10 Lör 2019-01-26 13:30 Kristianstad FC:3    -   Hittarps IK:30  D X - X 
740 P08 Omlottningsrupp 14 Lör 2019-01-26 13:45 ÅHUS HORNA BK:3    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  D X - X 
744 P08 Omlottningsrupp 3 Lör 2019-01-26 14:00 Hardeberga BK    -   Hittarps IK:10  D X - X 
748 P08 Omlottningsrupp 7 Lör 2019-01-26 14:15 Kvarnby IK:vit    -   Wä IF:Grön  D X - X 
752 P08 Omlottningsrupp 11 Lör 2019-01-26 14:30 ÅHUS HORNA BK:1    -   Trelleborgs FF  D X - X 
756 P08 Omlottningsrupp 15 Lör 2019-01-26 14:45 LB07:Svart    -   Wä IF:Orange  D X - X 
760 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 15:00 IFK Karlshamn:2   -   Fortuna FF D 0 - 4 
764 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 15:15 Hässleholms IF:Grön   -   Tomelilla IF:Blå D 0 - 0 
768 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 15:30 Bjärred IF:Vit   -   Emmaboda Kombination D 0 - 1 
772 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 15:45 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Kullavägens BK D 0 - 2 
776 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 16:00 Wä IF:Wä IF Or   -   Råå IF:vit D 1 - 1 
780 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 16:15 Nosaby IF:3   -   Ishøj IF D 0 - 3 wo 
784 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 16:30 Fortuna FF   -   IFK Hässleholm D 0 - 0 
788 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 16:45 Tomelilla IF:Blå   -   Wä IF:Wä IF Gr D 3 - 0 
792 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 17:00 Emmaboda Kombination   -   Liga06 D 1 - 1 
796 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 17:15 Kullavägens BK   -   IFK Klagshamn:Gul D 2 - 1 
800 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 17:30 Råå IF:vit   -   Lilla Torg FF:Svart D 0 - 2 
804 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 17:45 Ishøj IF   -   Tomelilla IF:Vit D 3 - 0 
808 P04 Grupp B Lör 2019-01-26 18:00 IFK Hässleholm   -   IFK Karlshamn:2 D 1 - 4 
812 P04 Grupp D Lör 2019-01-26 18:15 Wä IF:Wä IF Gr   -   Hässleholms IF:Grön D 0 - 2 
816 P04 Grupp F Lör 2019-01-26 18:30 Liga06   -   Bjärred IF:Vit D 0 - 2 
820 P04 Grupp H Lör 2019-01-26 18:45 IFK Klagshamn:Gul   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF D 1 - 2 
824 P04 Grupp J Lör 2019-01-26 19:00 Lilla Torg FF:Svart   -   Wä IF:Wä IF Or D 0 - 0 
828 P04 Grupp L Lör 2019-01-26 19:15 Tomelilla IF:Vit   -   Nosaby IF:3 D 3 - 0 wo 
836 P04 A-16-dels:16 Lör 2019-01-26 19:30 Skanör Falsterbo IF    -   Bjärred IF:Röd  D 4 - 1 
832 P04 A-16-dels:08 Lör 2019-01-26 19:45 ISHÖJ   -  KIVIK  D 1 - 0 
840 P04 A-8-dels:04 Lör 2019-01-26 20:10 Rödeby AIF    -  ISHÖJ  D 0 - 3 
844 P04 A-8-dels:08 Lör 2019-01-26 20:25 IFK Karlshamn:2    -   Skanör Falsterbo IF  D 2 - 0 
848 P04 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-26 20:50 Råå IF:ljusblå    -  ISHÖJ  D 1 - 2 
856 P05 Grupp B Sön 2019-01-27 09:00 Kiaby IF   -   BK Landora D 0 - 7 
860 P05 Grupp D Sön 2019-01-27 09:15 BK Höllviken:lag1   -   Vankiva IF:Svart D 1 - 0 
864 P05 Grupp F Sön 2019-01-27 09:30 Skurups AIF:Grön   -   Rödeby AIF:2 D 0 - 6 
868 P05 Grupp H Sön 2019-01-27 09:45 Tomelilla IF   -   Lilla Torg FF D 2 - 1 
872 P05 Grupp J Sön 2019-01-27 10:00 Kvarnby IK:Rosa   -   Asarums IF FK:2 D 1 - 0 
876 P05 Grupp L Sön 2019-01-27 10:15 LB07:2   -   IFK Värnamo D 1 - 3 
880 P05 Grupp N Sön 2019-01-27 10:30 Vankiva IF:Vit   -   FC Bellevue:2 D 2 - 3 
884 P05 Grupp P Sön 2019-01-27 10:45 Cuban Allstars   -   BK Häcken:Gul D 2 - 4 
888 P05 Grupp A Sön 2019-01-27 11:00 Asarums IF FK:1   -   Eslövs BK:1 D 0 - 0 
892 P05 Grupp C Sön 2019-01-27 11:15 LB07:1   -   IFK Simrishamn D 0 - 0 
896 P05 Grupp E Sön 2019-01-27 11:30 Eslövs BK:2   -   Näsby IF:Jupiter D 5 - 0 
900 P05 Grupp G Sön 2019-01-27 11:45 Falkenbergs FF:Vit   -   Kvarnby IK:Lila D 3 - 0 
904 P05 Grupp I Sön 2019-01-27 12:00 Kristianstad FC:2   -   Vellinge IF:100 D 0 - 0 
908 P05 Grupp K Sön 2019-01-27 12:15 Näsby IF:M31   -   Uppåkra IF:Vit D 0 - 2 
912 P05 Grupp M Sön 2019-01-27 12:30 Kvarnby:Blå   -   Lyckå FF:2 D 0 - 3 
916 P05 Grupp O Sön 2019-01-27 12:45 Älmhults IF:Vit   -   Falkenbergs FF:Gul D 4 - 0 
920 P05 Grupp B Sön 2019-01-27 13:00 Höörs IS:Blå   -   Kiaby IF D 5 - 0 
924 P05 Grupp D Sön 2019-01-27 13:15 Uppåkra IF:Grön   -   BK Höllviken:lag1 D 0 - 4 
928 P05 Grupp F Sön 2019-01-27 13:30 Älmhults IF:Blå   -   Skurups AIF:Grön D 11 - 0 
932 P05 Grupp H Sön 2019-01-27 13:45 BK Häcken:Svart   -   Tomelilla IF D 4 - 1 
936 P05 Grupp J Sön 2019-01-27 14:00 Åsums BK:vit   -   Kvarnby IK:Rosa D 0 - 2 
940 P05 Grupp L Sön 2019-01-27 14:15 Degeberga Goif:2   -   LB07:2 D 3 - 3 
944 P05 Grupp N Sön 2019-01-27 14:30 Åsums BK:röd   -   Vankiva IF:Vit D 0 - 3 
948 P05 Grupp P Sön 2019-01-27 14:45 Vellinge IF   -   Cuban Allstars D 5 - 0 
952 P05 A-16-dels:01 Sön 2019-01-27 15:00 FC Bellevue:1    -   Höörs IS:Blå  D 3 - 0 
956 P05 A-16-dels:13 Sön 2019-01-27 15:15 BK Häcken:Svart    -   Wä IF:1  D 2 - 1 
960 P05 A-16-dels:05 Sön 2019-01-27 15:30 Vellinge IF:100    -   Asarums IF FK:2  D 5 - 0 
964 P05 A-16-dels:09 Sön 2019-01-27 15:45 Vellinge IF    -   Kristianstad FC:1  D 3 - 2 
968 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 16:00 Fortuna FF:Röd   -   Jämjö GoIF:Röd D 2 - 0 
972 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 16:15 Dösjöbro IF   -   IFK Kalmar:Blå D 0 - 1 
976 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 16:30 Fortuna FF:Svart   -   Emmaboda IS-Komb:Vit D 0 - 1 
980 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 16:45 Sjömarkens IF   -   Lindsdals IF D 0 - 4 
984 P05 A-8-dels:04 Sön 2019-01-27 17:00 Wä IF:2    -   BK Häcken:Gul  D 1 - 2 
988 P05 A-8-dels:08 Sön 2019-01-27 17:15 BK Höllviken:lag1    -   BK Landora  D 1 - 2 ef 
992 F04 Grupp A Sön 2019-01-27 17:30 Tomelilla IF:1   -   FC Hessleholm:blå D 0 - 5 
996 F04 Grupp C Sön 2019-01-27 17:45 Wä IF:1   -   Broby IF D 0 - 0 
1000 F04 Grupp E Sön 2019-01-27 18:00 Listerby IK   -   Tomelilla IF:2 D 0 - 1 
1004 F04 Grupp G Sön 2019-01-27 18:15 Gärsnäs ais   -   Sjömarkens IF:Vit D 1 - 0 
1008 P05 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-27 18:30 Rödeby AIF:2    -   BK Landora  D 1 - 0 
1012 F04 Grupp B Sön 2019-01-27 18:45 Uppåkra IF:Grön   -   Fortuna FF:Röd D 0 - 0 
1016 F04 Grupp D Sön 2019-01-27 19:00 Åhus IF:1   -   Dösjöbro IF D 0 - 4 
1020 F04 Grupp F Sön 2019-01-27 19:15 Uppåkra IF:Svart   -   Fortuna FF:Svart D 1 - 0 
1024 F04 Grupp H Sön 2019-01-27 19:30 Eskilsminne IF:Blå   -   Sjömarkens IF D 1 - 0 
1028 F04 A-8-dels:02 Sön 2019-01-27 19:45 Emmaboda IS-Komb:Svart    -   Dösjöbro IF  D 2 - 1 
1030 F04 A-8-dels:03 Sön 2019-01-27 20:00 Åhus IF:2    -   Emmaboda IS-Komb:Vit  D 1 - 2 
1034 F04 A-8-dels:07 Sön 2019-01-27 20:15 IFK Kalmar:Blå    -   Broby IF  D 4 - 0 
1038 F04 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-27 20:30 Emmaboda IS-Komb:Vit    -   Södra Sandby IF  D 0 - 3 
1040 F04 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-27 20:45 IFK Kalmar:Blå    -   Fortuna FF:Röd  D 2 - 4 
1048 P06 Grupp B Lör 2019-02-02 09:00 FK Karlskrona:2   -   Furulunds IK:gul D 4 - 4 
1052 P06 Grupp D Lör 2019-02-02 09:15 Helsingborg Östra IF:Grön   -   Markaryds IF D 0 - 1 
1056 P06 Grupp F Lör 2019-02-02 09:30 Höganäs BK   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF D 0 - 0 
1060 P06 Grupp H Lör 2019-02-02 09:45 Ljungbyheds IF/Röstånga IS   -   Laholms FK:svart D 0 - 0 
1064 P06 Grupp J Lör 2019-02-02 10:00 Spjutstorps IF:2   -   TUFF P06 D 1 - 1 
1068 P06 Grupp L Lör 2019-02-02 10:15 Eslövs BK:2   -   IFK Simrishamn D 2 - 1 
1072 P06 Grupp N Lör 2019-02-02 10:30 Helsingborg Östra IF:Svart   -   Furulunds IK:svart D 0 - 2 
1076 P06 Grupp P Lör 2019-02-02 10:45 Fortuna FF:Svart   -   FK Karlskrona:1 D 0 - 0 
1080 P06 Grupp R Lör 2019-02-02 11:00 Sjömarkens IF   -   Kalmar Södra IF:2 D 1 - 0 
1084 P06 Grupp A Lör 2019-02-02 11:15 Sjöbo IF:Blå   -   IF Limhamn Bunkeflo:1 D 0 - 6 
1088 P06 Grupp C Lör 2019-02-02 11:30 Dösjöbro IF:1   -   Kvarnby IK:2 D 3 - 2 
1092 P06 Grupp E Lör 2019-02-02 11:45 Eslövs BK:1   -   Lilla Torg FF:1 D 2 - 0 
1096 P06 Grupp G Lör 2019-02-02 12:00 Linero IF:röd   -   IF Limhamn Bunkeflo:2 D 0 - 3 
1100 P06 Grupp I Lör 2019-02-02 12:15 FC Bellevue:1   -   Kalmar Södra IF:1 D 3 - 0 
1104 P06 Grupp K Lör 2019-02-02 12:30 Hässleholms IF:Vit   -   LEV 06 D 2 - 0 
1108 P06 Grupp M Lör 2019-02-02 12:45 Dösjöbro IF:2   -   Linero IF:vit D 0 - 2 
1112 P06 Grupp O Lör 2019-02-02 13:00 Wä IF:3   -   Sjöbo IF:Vit D 4 - 0 
1116 P06 Grupp Q Lör 2019-02-02 13:15 Åsums BK:Röd   -   Wä IF:orange D 1 - 4 
1120 P06 Grupp B Lör 2019-02-02 13:30 Broby IF   -   FK Karlskrona:2 D 1 - 1 
1124 P06 Grupp D Lör 2019-02-02 13:45 Hyllie IK:Svart   -   Helsingborg Östra IF:Grön D 1 - 0 
1128 P06 Grupp F Lör 2019-02-02 14:00 Kvarnby IK:1   -   Höganäs BK D 1 - 0 
1132 P06 Grupp H Lör 2019-02-02 14:15 Hyllie IK:Blå   -   Ljungbyheds IF/Röstånga IS D 2 - 0 
1136 P06 Grupp J Lör 2019-02-02 14:30 Kvarnby IK:3   -   Spjutstorps IF:2 D 3 - 0 
1140 P06 Grupp L Lör 2019-02-02 14:45 Husie IF:Grön   -   Eslövs BK:2 D 3 - 0 
1144 P06 Grupp N Lör 2019-02-02 15:00 Furulunds IK:svart   -   Näsby IF:Venus D 1 - 0 
1148 P06 Grupp P Lör 2019-02-02 15:15 Lilla Torg FF:2   -   Fortuna FF:Svart D 1 - 0 
1152 P06 Grupp R Lör 2019-02-02 15:30 Laholms FK:vit   -   Sjömarkens IF D 0 - 2 
1156 P06 A-32-dels:20 Lör 2019-02-02 15:45 Wä IF:grön    -   Hyllie IK:Grön  D 0 - 1 ef 
1160 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 16:00 Kristianstad DFF   -   FC Rosengård D 0 - 0 
1164 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 16:15 Hittarps IK:Vit   -   Linero IF D 1 - 1 
1168 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 16:30 Gif Nike   -   Eskilsminne IF:Gul D 1 - 4 
1172 P06 A-16-dels:04 Lör 2019-02-02 16:45 IF Limhamn Bunkeflo:2    -   Kalmar Södra IF:2  D 0 - 3 
1176 P06 A-16-dels:08 Lör 2019-02-02 17:00 Wä IF:3    -   Kristianstad FC:Randigt  D 2 - 1 
1180 P06 A-16-dels:12 Lör 2019-02-02 17:15 Kvarnby IK:3    -   IF Limhamn Bunkeflo:3  D 7 - 1 
1184 P06 A-16-dels:16 Lör 2019-02-02 17:30 Husie IF:Vit    -   Sjömarkens IF  D 0 - 3 
1188 F05 Grupp A Lör 2019-02-02 17:45 Gärds Köpinge IF   -   Hittarps IK:Svart D 0 - 0 
1192 F05 Grupp C Lör 2019-02-02 18:00 Dösjöbro IF   -   Husie IF:Grön D 2 - 2 
1196 F05 Grupp E Lör 2019-02-02 18:15 Jægersborg Boldklub:1   -   Fortuna FF:Svart D 0 - 2 
1200 P06 A-8-dels:02 Lör 2019-02-02 18:30 IFK Hässleholm:Gul    -   Kalmar Södra IF:2  D 0 - 1 
1204 P06 A-8-dels:06 Lör 2019-02-02 18:45 Hittarps IK:Vit    -   Kvarnby IK:3  D 0 - 2 
1208 F05 Grupp B Lör 2019-02-02 19:00 FK Karlskrona   -   Kristianstad DFF D 2 - 0 
1212 F05 Grupp D Lör 2019-02-02 19:15 Södra Sandby IF   -   Hittarps IK:Vit D 7 - 1 
1216 F05 Grupp F Lör 2019-02-02 19:30 Eskilsminne IF:Gul   -   Fortuna FF:Röd D 1 - 0 
1220 P06 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-02 19:45 Hyllie IK:Blå    -   Sjömarkens IF  D 0 - 1 ef 
1224 F05 A-8-dels:08 Lör 2019-02-02 20:00 Eskilsminne IF:Gul    -   Hittarps IK:Svart  D 1 - 0 ef 
1230 F05 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-02 20:30 FK Karlskrona    -   Eskilsminne IF:Gul  D 0 - 1 
1240 F07 Grupp C Sön 2019-02-03 09:00 Ronneby BK:1   -   Kristianstad DFF D X - X 
1244 F07 Grupp G Sön 2019-02-03 09:15 Asarums IF FK:2   -   Köpingebro IF:Vit D X - X 
1248 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 09:30 Köpingebro IF:Svart   -   Borgeby FK:Röd D X - X 
1252 F07 Grupp E Sön 2019-02-03 09:45 Höörs IS   -   Älmhults IF:Vit D X - X 
1256 F07 Grupp I Sön 2019-02-03 10:00 Ronneby BK:2   -   Snöstorp Nyhem FF D X - X 
1260 F07 Grupp A Sön 2019-02-03 10:15 Borgeby FK:Röd   -   Wä IF:orange D X - X 
1264 F07 Grupp E Sön 2019-02-03 10:30 Älmhults IF:Vit   -   Åhus IF D X - X 
1268 F07 Grupp H Sön 2019-02-03 10:45 Jonstorps IF   -   Rödeby AIF D X - X 
1272 F07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 11:00 Nosaby IF    -   Åhus IF  D X - X 
1276 F07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 11:15 Asarums IF FK:2    -   Jonstorps IF  D X - X 
1280 F07 Omlottningsrupp 3 Sön 2019-02-03 11:30 Wä IF:orange    -   Köpingebro IF:Svart  D X - X 
1284 F07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 11:45 Rödeby AIF    -   Borgeby FK:Vit  D X - X 
1288 F07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 12:00 Spjutstorps IF    -   Hörby FF  D X - X 
1292 F07 Omlottningsrupp A 5 Sön 2019-02-03 12:15 FK Karlskrona:lag 2    -   Nosaby IF  D X - X 
1296 F07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 12:30 Snöstorp Nyhem FF    -   Asarums IF FK:2  D X - X 
1300 P07 Grupp C Sön 2019-02-03 12:45 Åhus HBK:Randig   -   Eskilsminne IF:Blå D X - X 
1304 P07 Grupp G Sön 2019-02-03 13:00 Åhus HBK:Röd   -   Janstorps AIF:svart D X - X 
1308 P07 Grupp K Sön 2019-02-03 13:15 Tollarps IF:Blå   -   IK Wormo:Vit D X - X 
1312 P07 Grupp O Sön 2019-02-03 13:30 Eslöv BK:Röd   -   Wä IF:orange D X - X 
1316 P07 Grupp A Sön 2019-02-03 13:45 Kristianstad FC:1   -   IFK Hässleholm:Svart D X - X 
1320 P07 Grupp A Sön 2019-02-03 14:00 Mjällby AIF:P12   -   Borstahusens BK D X - X 
1324 P07 Grupp E Sön 2019-02-03 14:15 Linero IF:vit   -   Wollsjö aif D X - X 
1328 P07 Grupp I Sön 2019-02-03 14:30 AIK Atlas   -   Linero IF:röd D X - X 
1332 P07 Grupp M Sön 2019-02-03 14:45 FC Bellevue:2   -   Jonstorps IF FK D X - X 
1336 P07 Grupp C Sön 2019-02-03 15:00 Rödeby AIF:Blå   -   Åhus HBK:Randig D X - X 
1340 P07 Grupp G Sön 2019-02-03 15:15 LEV 06:1   -   Åhus HBK:Röd D X - X 
1344 P07 Grupp K Sön 2019-02-03 15:30 Furulunds IK:Svart   -   Tollarps IF:Blå D X - X 
1348 P07 Grupp O Sön 2019-02-03 15:45 Nättraby goif:gul   -   Eslöv BK:Röd D X - X 
1352 P07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 16:00 IFK Hässleholm:Svart    -   Helsingborg City FC  D X - X 
1356 P07 Omlottningsrupp 2 Sön 2019-02-03 16:15 Mjällby AIF:P12    -   Köpingebro IF  D X - X 
1360 P07 Omlottningsrupp 6 Sön 2019-02-03 16:30 IK Wormo:Blå    -   Wollsjö aif  D X - X 
1364 P07 Omlottningsrupp 10 Sön 2019-02-03 16:45 LB07:B2    -   Furulunds IK:Svart  D X - X 
1368 P07 Omlottningsrupp 14 Sön 2019-02-03 17:00 Nosaby if:Blå    -   Staffanstorp United:2  D X - X 
1372 P07 Omlottningsgrupp 18 Sön 2019-02-03 17:15 Kristianstad FC:4    -   Åhus HBK:Vit  D X - X 
1401 P07 Omlottningsrupp 9 Sön 2019-02-03 17:30 AIK Atlas    -   Janstorps AIF:svart  D X - X 
1380 P07 Omlottningsrupp 7 Sön 2019-02-03 17:45 Rödeby AIF:Röd    -   Åsums BK:1  D X - X 
1384 P07 Omlottningsrupp 11 Sön 2019-02-03 18:00 Tollarps IF:Blå    -   Kristianstad FC:5  D X - X 
1388 P07 Omlottningsrupp 15 Sön 2019-02-03 18:15 Linero IF:grön    -   Nättraby goif:gul  D X - X 
1392 P07 Omlottningsgrupp 1 Sön 2019-02-03 18:30 Rödeby AIF:Blå    -   IFK Hässleholm:Svart  D X - X 
1396 P07 Omlottningsrupp 4 Sön 2019-02-03 18:45 IFK Hässleholm:Gul    -   LB07:B1  D X - X 
1400 P07 Omlottningsrupp 8 Sön 2019-02-03 19:00 Linero IF:röd    -   LEV 06:1  D X - X 
1404 P07 Omlottningsrupp 12 Sön 2019-02-03 19:15 Oxie SK:Vit    -   Kristianstad FC:3  D X - X 
1408 P07 Omlottningsrupp 16 Sön 2019-02-03 19:30 Wä IF:grön    -   Janstorps AIF:röd  D X - X