Website powered by

Matcher Lör 2019-01-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
37 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Asarums IF/FK:1  -  FC Hessleholm E1 1 - 0 
38 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 09:00 Fortuna FF  -  Furulunds IK E2 1 - 0 
39 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 09:00 IFK Karlshamn  -  Hittarps IK A 0 - 0 
40 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 09:00 Dösjöbro IF  -  IFK Knislinge D 0 - 1 
41 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Asarums IF/FK:2  -  Hyllie IK E1 1 - 1 
42 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 09:15 Kristianstads DFF  -  Skabersjö DFF E2 6 - 2 
43 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 09:15 Ramdala IF  -  Sibbhults IF A 0 - 0 
44 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 09:15 Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa  -  Vellinge IF D 0 - 2 
45 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 09:30 Åhus HBK  -  IF Lödde E1 2 - 2 
46 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 09:30 Jonstorps IF FK  -  BK Olympic E2 0 - 5 
47 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 09:30 Asmundtorps IF  -  IFK Hässleholm A 2 - 5 
48 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 09:30 Harrie FF  -  Råå IF D 0 - 5 
49 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Högaborgs BK  -  GIF Nike E1 3 - 1 
50 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 10:00 Klippans IF  -  Södra Sandby IF E2 1 - 2 
51 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 10:00 Kullavägens BK  -  Hässleholms IF A 3 - 3 
52 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 10:00 FC Rosengård  -  Trollenäs IF D 1 - 2 
53 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Karlshamn  -  Dösjöbro IF E1 0 - 2 
54 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 10:30 IFK Knislinge  -  Hittarps IK E2 0 - 0 
55 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 10:30 Asarums IF/FK:1  -  Fortuna FF A 0 - 1 
56 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 10:30 Furulunds IK  -  FC Hessleholm D 2 - 0 
57 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Ramdala IF  -  Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa E1 0 - 0 
58 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 10:45 Vellinge IF  -  Sibbhults IF E2 0 - 0 
59 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 10:45 Asarums IF/FK:2  -  Kristianstads DFF A 0 - 2 
60 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 10:45 Skabersjö DFF  -  Hyllie IK D 0 - 1 
61 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Råå IF  -  IFK Hässleholm E1 2 - 3 
62 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 11:00 Asmundtorps IF  -  Harrie FF E2 5 - 1 
63 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 11:00 Åhus HBK  -  Jonstorps IF FK A 2 - 2 
64 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 11:00 BK Olympic  -  IF Lödde D 3 - 0 
65 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Kullavägens BK  -  FC Rosengård E1 3 - 1 
66 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 11:30 Trollenäs IF  -  Hässleholms IF E2 4 - 2 
67 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 11:30 Södra Sandby IF  -  GIF Nike A 0 - 3 
68 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 11:30 Högaborgs BK  -  Klippans IF D 3 - 1 
69 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 Furulunds IK  -  Asarums IF/FK:1 E1 1 - 0 
70 F02 Grupp A Lör 2019-01-12 12:00 FC Hessleholm  -  Fortuna FF E2 1 - 0 
71 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 12:00 IFK Knislinge  -  IFK Karlshamn A 0 - 1 
72 F02 Grupp B Lör 2019-01-12 12:00 Hittarps IK  -  Dösjöbro IF D 0 - 2 
73 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Skabersjö DFF  -  Asarums IF/FK:2 E1 1 - 2 
74 F02 Grupp C Lör 2019-01-12 12:15 Hyllie IK  -  Kristianstads DFF E2 0 - 1 
75 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 12:15 Vellinge IF  -  Ramdala IF A 0 - 1 
76 F02 Grupp D Lör 2019-01-12 12:15 Sibbhults IF  -  Kiaby IF/Vanneberga IF:KiVa D 0 - 0 
77 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 BK Olympic  -  Åhus HBK E1 6 - 0 
78 DM P15 Grupp A Lör 2019-01-12 12:30 IF Lödde  -  Jonstorps IF FK E2 7 - 1 
79 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 12:30 Råå IF  -  Asmundtorps IF A 5 - 4 
80 DM P15 Grupp B Lör 2019-01-12 12:30 IFK Hässleholm  -  Harrie FF D 8 - 2 
81 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 Södra Sandby IF  -  Högaborgs BK E1 1 - 6 
82 DM P15 Grupp C Lör 2019-01-12 13:00 GIF Nike  -  Klippans IF E2 2 - 2 
83 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 13:00 Trollenäs IF  -  Kullavägens BK A 0 - 1 
84 DM P15 Grupp D Lör 2019-01-12 13:00 Hässleholms IF  -  FC Rosengård D 5 - 1 
85 F02 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 13:30 Furulunds IK   -  IFK Knislinge  E1 2 - 1 
86 F02 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 13:30 Kristianstads DFF   -  Vellinge IF  E2 2 - 1 
87 F02 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-12 13:30 Ramdala IF   -  Hyllie IK  A 2 - 0 
88 F02 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-12 13:30 Dösjöbro IF   -  Fortuna FF  D 3 - 0 
89 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 13:45 Degeberga Goif  -  Arlövs BI E1 X - X 
90 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 13:45 Nosaby IF:1  -  Uppåkra IF:Vit E2 X - X 
91 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 13:45 Åhus HBK:Randig  -  Kvarnby IK:blå A X - X 
92 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 13:45 Kristianstad FC:Orange  -  Arlövs BI:2 D X - X 
93 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 14:00 Tollarps IF:1  -  Åhus HBK:Svart E1 X - X 
94 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 14:00 Wä IF:Grön  -  Spjutstorp IF:Röd E2 X - X 
95 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 14:00 Åhus HBK:Vit  -  Uppåkra IF:Svart A X - X 
96 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 14:00 Nosaby IF:2  -  Eskilsminne IF:Röd D X - X 
97 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 14:15 Tollarps IF:2  -  Kvarnby IK:röd E1 X - X 
98 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 14:15 Landskrona BoIS:Svart  -  Genarps IF E2 X - X 
99 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 14:15 Wä IF:orange  -  Åhus HBK:Röd A X - X 
100 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 14:15 IK Wormo:Blå  -  Asarums IF/FK D X - X 
101 DM P15 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-12 14:30 IFK Hässleholm   -  IF Lödde  E1 5 - 1 
102 DM P15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-12 14:30 Högaborgs BK   -  Trollenäs IF  E2 0 - 2 
103 DM P15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-12 14:30 Kullavägens BK   -  GIF Nike  A 3 - 0 
104 DM P15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-12 14:30 BK Olympic   -  Råå IF  D 2 - 3 
105 F02 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 15:00 Furulunds IK   -  Kristianstads DFF  E1 1 - 0 
106 F02 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 15:00 Ramdala IF   -  Dösjöbro IF  E2 0 - 4 
107 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 15:00 Arlövs BI  -  Eskilsminne IF:Blå A X - X 
108 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 15:00 Uppåkra IF:Vit  -  Spjutstorp IF:Vit D X - X 
109 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 15:15 Kvarnby IK:blå  -  Glumslövs FF E1 X - X 
110 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 15:15 Arlövs BI:2  -  Nosaby IF:3 E2 X - X 
111 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 15:15 Åhus HBK:Svart  -  Eskilsminne IF:Gul A X - X 
112 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 15:15 Spjutstorp IF:Röd  -  Landskrona BoIS D X - X 
113 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 15:30 Uppåkra IF:Svart  -  Wä IF:Vit E1 X - X 
114 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 15:30 Eskilsminne IF:Röd  -  Kulladals FF E2 X - X 
115 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 15:30 Kvarnby IK:röd  -  IK Wormo:Vit A X - X 
116 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 15:30 Genarps IF  -  Rödeby AIF D X - X 
117 F02 A-final Lör 2019-01-12 15:45 Furulunds IK   -  Dösjöbro IF  E1 2 - 0 
118 F02 A-3.e pris Lör 2019-01-12 15:45 Kristianstads DFF   -  Ramdala IF  E2 3 - 0 
119 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 15:45 Åhus HBK:Röd  -  Uppåkra IF:Grön A X - X 
120 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 15:45 Asarums IF/FK  -  Kristianstad FC:Svart D X - X 
121 DM P15 A-semifinal:01 Lör 2019-01-12 16:00 IFK Hässleholm   -  Trollenäs IF  E1 3 - 1 
122 DM P15 A-semifinal:02 Lör 2019-01-12 16:00 Kullavägens BK   -  Råå IF  E2 4 - 0 
123 P10 Grupp B Lör 2019-01-12 16:00 Spjutstorp IF:Vit  -  Nosaby IF:1 A X - X 
124 P10 Grupp A Lör 2019-01-12 16:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Degeberga Goif D X - X 
125 P10 Grupp C Lör 2019-01-12 16:15 Glumslövs FF  -  Åhus HBK:Randig A X - X 
126 P10 Grupp D Lör 2019-01-12 16:15 Nosaby IF:3  -  Kristianstad FC:Orange D X - X 
127 P10 Grupp E Lör 2019-01-12 16:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Tollarps IF:1 E1 X - X 
128 P10 Grupp F Lör 2019-01-12 16:30 Landskrona BoIS  -  Wä IF:Grön E2 X - X 
129 P10 Grupp G Lör 2019-01-12 16:30 Wä IF:Vit  -  Åhus HBK:Vit A X - X 
130 P10 Grupp H Lör 2019-01-12 16:30 Kulladals FF  -  Nosaby IF:2 D X - X 
131 P10 Grupp I Lör 2019-01-12 16:45 IK Wormo:Vit  -  Tollarps IF:2 E1 X - X 
132 P10 Grupp J Lör 2019-01-12 16:45 Rödeby AIF  -  Landskrona BoIS:Svart E2 X - X 
133 P10 Grupp K Lör 2019-01-12 16:45 Uppåkra IF:Grön  -  Wä IF:orange A X - X 
134 P10 Grupp L Lör 2019-01-12 16:45 Kristianstad FC:Svart  -  IK Wormo:Blå D X - X 
135 DM P15 A-final Lör 2019-01-12 17:00 IFK Hässleholm   -  Kullavägens BK  E1 2 - 5 
136 DM P15 A-3.e pris Lör 2019-01-12 17:00 Trollenäs IF   -  Råå IF  E2 1 - 3 
137 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 17:00 Eskilsminne IF:Blå   -  Uppåkra IF:Vit  A X - X 
138 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 17:00 Nosaby IF:3   -  Eskilsminne IF:Gul  D X - X 
139 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 17:15 Wä IF:Vit   -  Eskilsminne IF:Röd  A X - X 
140 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 17:15 Åhus HBK:Vit   -  Kulladals FF  D X - X 
141 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 17:30 Degeberga Goif   -  Nosaby IF:1  E1 X - X 
142 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 17:30 Arlövs BI   -  Spjutstorp IF:Vit  E2 X - X 
143 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 17:30 Arlövs BI:2   -  Tollarps IF:1  A X - X 
144 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 17:30 Kristianstad FC:Orange   -  Åhus HBK:Svart  D X - X 
145 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 17:45 Uppåkra IF:Svart   -  Nosaby IF:2  E1 X - X 
146 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 17:45 Rödeby AIF   -  Uppåkra IF:Grön  E2 X - X 
147 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 17:45 Landskrona BoIS:Svart   -  Wä IF:orange  A X - X 
148 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 17:45 Genarps IF   -  Åhus HBK:Röd  D X - X 
149 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:00 Uppåkra IF:Vit   -  Åhus HBK:Randig  E1 X - X 
150 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:00 Eskilsminne IF:Gul   -  Spjutstorp IF:Röd  E2 X - X 
151 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:00 Nosaby IF:1   -  Glumslövs FF  A X - X 
152 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:00 Spjutstorp IF:Vit   -  Kvarnby IK:blå  D X - X 
153 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 18:15 Eskilsminne IF:Röd   -  IK Wormo:Vit  E1 X - X 
154 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 18:15 Kulladals FF   -  Kvarnby IK:röd  E2 X - X 
155 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 18:15 Tollarps IF:1   -  Wä IF:Grön  A X - X 
156 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 18:15 Åhus HBK:Svart   -  Landskrona BoIS  D X - X 
157 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 18:30 Wä IF:orange   -  Asarums IF/FK  E1 X - X 
158 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 18:30 Åhus HBK:Röd   -  Kristianstad FC:Svart  E2 X - X 
159 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 18:30 Nosaby IF:2   -  Tollarps IF:2  A X - X 
160 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 18:30 Uppåkra IF:Grön   -  IK Wormo:Blå  D X - X 
161 P10 Omlottningsgrupp 1 Lör 2019-01-12 18:45 Glumslövs FF   -  Degeberga Goif  E1 X - X 
162 P10 Omlottningsgrupp 2 Lör 2019-01-12 18:45 Kvarnby IK:blå   -  Arlövs BI  E2 X - X 
163 P10 Omlottningsgrupp 3 Lör 2019-01-12 18:45 Åhus HBK:Randig   -  Eskilsminne IF:Blå  A X - X 
164 P10 Omlottningsgrupp 4 Lör 2019-01-12 18:45 Spjutstorp IF:Röd   -  Nosaby IF:3  D X - X 
165 P10 Omlottningsgrupp 5 Lör 2019-01-12 19:00 Wä IF:Grön   -  Arlövs BI:2  E1 X - X 
166 P10 Omlottningsgrupp 6 Lör 2019-01-12 19:00 Landskrona BoIS   -  Kristianstad FC:Orange  E2 X - X 
167 P10 Omlottningsgrupp 7 Lör 2019-01-12 19:00 IK Wormo:Vit   -  Wä IF:Vit  A X - X 
168 P10 Omlottningsgrupp 8 Lör 2019-01-12 19:00 Kvarnby IK:röd   -  Åhus HBK:Vit  D X - X 
169 P10 Omlottningsgrupp 9 Lör 2019-01-12 19:15 Tollarps IF:2   -  Uppåkra IF:Svart  E1 X - X 
170 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-01-12 19:15 IK Wormo:Blå   -  Rödeby AIF  E2 X - X 
171 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-01-12 19:15 Asarums IF/FK   -  Landskrona BoIS:Svart  A X - X 
172 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-01-12 19:15 Kristianstad FC:Svart   -  Genarps IF  D X - X