BUA Cup 2023 [archived]

11 Mar 2023

Matcher på Boråshallen

Matcher
Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
F10 Grupp 1 08:30 Borås HK 84:röd  -  Byttorps IF:Grön Boråshallen  
F10 Grupp 1 08:50 Ale Handboll:svart  -  Skövde HF:Grå Boråshallen  
F10 Grupp 2 09:10 Skövde HF:Röd  -  Ale Handboll:Orange Boråshallen  
F10 Grupp 2 09:30 Stenungsunds HK:Röd  -  Hk Bollebygd Boråshallen  
F10 Grupp 3 09:50 Marks HK  -  Skövde HF:Svart Boråshallen  
F10 Grupp 3 10:10 Ale Handboll:vit  -  Borås HK 84:vit Boråshallen  
F10 Grupp 4 10:30 IFK Karlsborg  -  Byttorps IF:Vit Boråshallen  
F10 Grupp 4 10:50 Stenungsunds HK:Svart  -  Skövde HF:Vit Boråshallen  
F10 Grupp 1 11:10 Borås HK 84:röd  -  Ale Handboll:svart Boråshallen  
F10 Grupp 1 11:30 Skövde HF:Grå  -  Byttorps IF:Grön Boråshallen  
F10 Grupp 2 11:50 Skövde HF:Röd  -  Stenungsunds HK:Röd Boråshallen  
F10 Grupp 2 12:10 Hk Bollebygd  -  Ale Handboll:Orange Boråshallen  
F10 Grupp 3 12:30 Marks HK  -  Ale Handboll:vit Boråshallen  
F10 Grupp 3 12:50 Borås HK 84:vit  -  Skövde HF:Svart Boråshallen  
F10 Grupp 4 13:10 IFK Karlsborg  -  Stenungsunds HK:Svart Boråshallen  
F10 Grupp 4 13:30 Skövde HF:Vit  -  Byttorps IF:Vit Boråshallen  
F10 Grupp 1 13:50 Skövde HF:Grå  -  Borås HK 84:röd Boråshallen  
F10 Grupp 1 14:10 Byttorps IF:Grön  -  Ale Handboll:svart Boråshallen  
F10 Grupp 2 14:30 Hk Bollebygd  -  Skövde HF:Röd Boråshallen  
F10 Grupp 2 14:50 Ale Handboll:Orange  -  Stenungsunds HK:Röd Boråshallen  
F10 Grupp 3 15:10 Borås HK 84:vit  -  Marks HK Boråshallen  
F10 Grupp 3 15:30 Skövde HF:Svart  -  Ale Handboll:vit Boråshallen  
F10 Grupp 4 15:50 Skövde HF:Vit  -  IFK Karlsborg Boråshallen  
F10 Grupp 4 16:10 Byttorps IF:Vit  -  Stenungsunds HK:Svart Boråshallen  
F10 RÖD 16:30 Byttorps IF:Grön   -  Hk Bollebygd  Boråshallen  
F10 BLÅ 16:50 Borås HK 84:röd   -  Ale Handboll:Orange  Boråshallen  
F10 GRÖN 17:10 Ale Handboll:svart   -  Stenungsunds HK:Röd  Boråshallen  
F10 GUL 17:30 Skövde HF:Grå   -  Skövde HF:Röd  Boråshallen  
F10 LILA 17:50 Borås HK 84:vit   -  Byttorps IF:Vit  Boråshallen  
F10 ORANGE 18:10 Marks HK   -  Skövde HF:Vit  Boråshallen  
F10 VIT 18:30 Ale Handboll:vit   -  IFK Karlsborg  Boråshallen  
F10 SVART 18:50 Skövde HF:Svart   -  Stenungsunds HK:Svart  Boråshallen