Aktuelle kampe

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
30 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:00 Tornby IF  -  Team Nord Øst Randers Idrætscenter Vendsyssel 3 7 - 11 
540 P15A B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:00 Team Nord Øst Randers   -  Sejs-Svejbæk IF  Vendiahallen 3 7 - 13 
571 D11C A-Finale Søn 25.09.2022 14:30 Hjallerup IF:1   -  Hammel GF:1  Bagterphallen 9 - 11 
25 P9 Gruppe A Lør 24.09.2022 08:30 Hjallerup IF:1  -  Skibsby-Højene IF:1 Tårshallen 2 kortbane 4 - 1 
47 P9 Gruppe A Lør 24.09.2022 09:00 Frederikshavn FI  -  Tornby IF Tårshallen 2 kortbane 17 - 8 
131 P9 Gruppe A Lør 24.09.2022 11:00 Hjallerup IF:1  -  Frederikshavn FI Tårshallen 2 kortbane 9 - 16 
150 P9 Gruppe A Lør 24.09.2022 11:30 Tornby IF  -  Skibsby-Højene IF:1 Tårshallen 2 kortbane 4 - 5 
212 P9 Gruppe B Lør 24.09.2022 13:00 Skibsby-Højene IF:2  -  Hadsten Håndbold Tårshallen 2 kortbane 5 - 4 
233 P9 Gruppe A Lør 24.09.2022 13:30 Tornby IF  -  Hjallerup IF:1 Tårshallen 2 kortbane 6 - 10 
255 P9 Gruppe A Lør 24.09.2022 15:30 Skibsby-Højene IF:1  -  Frederikshavn FI Tårshallen 2 kortbane 8 - 12 
295 P9 Gruppe B Lør 24.09.2022 15:00 Hjallerup IF:2  -  Skibsby-Højene IF:2 Tårshallen 2 kortbane 5 - 2 
354 P9 Gruppe B Lør 24.09.2022 16:00 Hadsten Håndbold  -  Hjallerup IF:2 Tårshallen 2 kortbane 3 - 6 
410 P9 B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 09:30 Hadsten Håndbold   -  Tornby IF  Tårshallen 2 kortbane 4 - 5 
426 P9 A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 10:00 Frederikshavn FI   -  Hjallerup IF:2  Tårshallen 2 kortbane 15 - 4 
452 P9 A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 10:30 Skibsby-Højene IF:2   -  Hjallerup IF:1  Tårshallen 2 kortbane 2 - 9 
466 P9 B-Finale Søn 25.09.2022 11:00 Skibsby-Højene IF:1   -  Tornby IF  Tårshallen 2 kortbane 7 - 3 
481 P9 A-Finale Søn 25.09.2022 11:35 Frederikshavn FI   -  Hjallerup IF:1  Tårshallen 2 kortbane 13 - 8 
572 P9 Gruppe B Lør 24.09.2022 10:30 Skibsby-Højene IF:2  -  Hjallerup IF:2 Tårshallen 2 kortbane 5 - 4 
573 P9 Gruppe B Lør 24.09.2022 14:00 Hadsten Håndbold  -  Skibsby-Højene IF:2 Tårshallen 2 kortbane 2 - 4 
525 P11A B-Finale Søn 25.09.2022 13:30 Hammel GF:1   -  HEI:1  Lundegårdhallen 2 - 14 
498 P11A B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 12:30 Tornby IF   -  HEI:1  Lundegårdhallen 6 - 10 
467 P11A A-Finale Søn 25.09.2022 11:15 AGF, Aarhus   -  Team Nord Øst Randers  Tornbyhallen 9 - 8 
339 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 16:30 Team Nord Øst Randers  -  AGF, Aarhus Idrætscenter Vendsyssel 3 7 - 12 
321 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 16:00 Tornby IF  -  Hammel GF:1 Idrætscenter Vendsyssel 3 9 - 15 
278 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 15:00 AGF, Aarhus  -  HEI:1 Idrætscenter Vendsyssel 3 8 - 2 
113 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:00 AGF, Aarhus  -  Tornby IF Idrætscenter Vendsyssel 3 18 - 1 
538 P15A B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 14:00 Kristiansand idrettsforening   -  Backa HK:Vit  Vendiahallen 1 15 - 7 
197 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 13:00 Hammel GF:1  -  AGF, Aarhus Idrætscenter Vendsyssel 3 5 - 15 
216 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 13:30 HEI:1  -  Tornby IF Idrætscenter Vendsyssel 3 17 - 7 
2 P11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:00 Hadsten Håndbold:1  -  Greipstad IL Hirtshals Idrætscenter 8 - 5 
547 P11C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:30 HEI:2   -  Greipstad IL  Hirtshals Idrætscenter 4 - 6 
534 P11C A-Finale Søn 25.09.2022 13:50 HEI:3   -  Hadsten Håndbold:2  Stendyssehallen 13 - 3 
535 P11C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 14:00 Lystrup IF:2   -  Lystrup IF:1  Hirtshals Idrætscenter 7 - 5 
523 P11C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 13:30 Hjallerup IF:2   -  Greipstad IL  Hirtshals Idrætscenter 4 - 12 
510 P11C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 13:00 Viborg HK:2   -  Hadsten Håndbold:2  Stendyssehallen 8 - 9 
509 P11C B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 13:00 Vorup/Kristrup Boldklub 2   -  HEI:2  Hirtshals Idrætscenter 4 - 8 
495 P11C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 12:30 HEI:3   -  Tvis Håndbold  Stendyssehallen 14 - 8 
494 P11C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 12:30 Team Nord Øst Randers   -  Lystrup IF:1  Hirtshals Idrætscenter 4 - 8 
484 P11C A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 12:00 Hadsten Håndbold:2   -  Hadsten Håndbold:1  Stendyssehallen 7 - 6 
483 P11C B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 12:00 Lystrup IF:2   -  Team Favrskov Håndbold:2  Hirtshals Idrætscenter 5 - 4 ef 
469 P11C B-8-dels:08 Søn 25.09.2022 11:30 Fjerritslev IF   -  Greipstad IL  Hirtshals Idrætscenter 7 - 14 
470 P11C A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 11:30 Viborg HK:2   -  Frederikshavn FI:2  Stendyssehallen 10 - 9 
456 P11C A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 11:00 Tvis Håndbold   -  Team Favrskov Håndbold:1  Stendyssehallen 10 - 6 
455 P11C B-8-dels:06 Søn 25.09.2022 11:00 Viborg HK:1   -  HEI:2  Hirtshals Idrætscenter 5 - 9 
55 P11C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 09:30 Team Favrskov Håndbold:2  -  Viborg HK:1 Stendyssehallen 10 - 4 
76 P11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:00 HEI:2  -  Team Nord Øst Randers Hirtshals Idrætscenter 7 - 10 
77 P11C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 10:00 Frederikshavn FI:2  -  HEI:3 Stendyssehallen 1 - 13 
97 P11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:30 Tvis Håndbold  -  Hammel GF:2 Hirtshals Idrætscenter 11 - 8 
98 P11C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 10:30 Team Favrskov Håndbold:3  -  Vorup/Kristrup Boldklub 1 Stendyssehallen 3 - 5 
116 P11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:00 Hadsten Håndbold:1  -  Hjallerup IF:1 Hirtshals Idrætscenter 9 - 14 
117 P11C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 11:00 Lillesand Il:2  -  Fjerritslev IF Stendyssehallen 8 - 16 
138 P11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:30 Lystrup IF:2  -  Greipstad IL Hirtshals Idrætscenter 8 - 8 
139 P11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 11:30 Team Favrskov Håndbold:1  -  Vorup/Kristrup Boldklub 2 Stendyssehallen 13 - 11 
159 P11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:00 Hadsten Håndbold:2  -  Lillesand Il:1 Hirtshals Idrætscenter 9 - 1 
160 P11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 12:00 Lystrup IF:1  -  Viborg HK:2 Stendyssehallen 7 - 7 
178 P11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:30 Hjallerup IF:2  -  Frederikshavn FI:1 Hirtshals Idrætscenter 3 - 8 
179 P11C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 12:30 Team Favrskov Håndbold:2  -  Frederikshavn FI:2 Stendyssehallen 7 - 8 
200 P11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:00 HEI:2  -  Tvis Håndbold Hirtshals Idrætscenter 6 - 8 
201 P11C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 13:00 HEI:3  -  Viborg HK:1 Stendyssehallen 16 - 5 
221 P11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:30 Hammel GF:2  -  Team Nord Øst Randers Hirtshals Idrætscenter 11 - 8 
222 P11C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 13:30 Team Favrskov Håndbold:3  -  Lillesand Il:2 Stendyssehallen 14 - 1 
240 P11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:00 Lystrup IF:2  -  Hadsten Håndbold:1 Hirtshals Idrætscenter 4 - 5 
241 P11C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 14:00 Fjerritslev IF  -  Vorup/Kristrup Boldklub 1 Stendyssehallen 2 - 14 
262 P11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:30 Greipstad IL  -  Hjallerup IF:1 Hirtshals Idrætscenter 9 - 15 
263 P11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 14:30 Lystrup IF:1  -  Team Favrskov Håndbold:1 Stendyssehallen 3 - 3 
283 P11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:00 Hjallerup IF:2  -  Hadsten Håndbold:2 Hirtshals Idrætscenter 3 - 14 
284 P11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 15:00 Viborg HK:2  -  Vorup/Kristrup Boldklub 2 Stendyssehallen 12 - 7 
302 P11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:30 Frederikshavn FI:1  -  Lillesand Il:1 Hirtshals Idrætscenter 10 - 5 
303 P11C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 15:30 HEI:3  -  Team Favrskov Håndbold:2 Stendyssehallen 8 - 3 
324 P11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:00 Hammel GF:2  -  HEI:2 Hirtshals Idrætscenter 14 - 10 
325 P11C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 16:00 Viborg HK:1  -  Frederikshavn FI:2 Stendyssehallen 5 - 6 
343 P11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:30 Team Nord Øst Randers  -  Tvis Håndbold Hirtshals Idrætscenter 2 - 10 
344 P11C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 16:30 Fjerritslev IF  -  Team Favrskov Håndbold:3 Stendyssehallen 1 - 8 
359 P11C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 17:00 Vorup/Kristrup Boldklub 1  -  Lillesand Il:2 Stendyssehallen 8 - 6 
383 P11C A-8-dels:02 Søn 25.09.2022 08:30 HEI:3   -  Frederikshavn FI:1  Stendyssehallen 12 - 4 
399 P11C A-8-dels:04 Søn 25.09.2022 09:00 Team Favrskov Håndbold:3   -  Team Favrskov Håndbold:1  Stendyssehallen 4 - 5 
415 P11C A-8-dels:06 Søn 25.09.2022 09:30 Frederikshavn FI:2   -  Hammel GF:2  Stendyssehallen 7 - 5 
428 P11C B-8-dels:02 Søn 25.09.2022 10:00 Team Favrskov Håndbold:2   -  Lillesand Il:1  Hirtshals Idrætscenter 6 - 1 
429 P11C A-8-dels:08 Søn 25.09.2022 10:00 Vorup/Kristrup Boldklub 1   -  Hadsten Håndbold:1  Stendyssehallen 4 - 7 
442 P11C B-8-dels:04 Søn 25.09.2022 10:30 Lillesand Il:2   -  Lystrup IF:1  Hirtshals Idrætscenter 2 - 3 
443 P11C A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 10:30 Hjallerup IF:1   -  HEI:3  Stendyssehallen 5 - 15 
487 P13A B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 12:00 Lillesand Il:1   -  Team Nord Øst Randers:1  UCNhallen 5 - 10 
474 P13A B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 11:30 Randesund   -  Tornby IF:1  UCNhallen 7 - 0 
482 P13A A-Finale Søn 25.09.2022 12:00 Frederikshavn FI:1   -  HEI:1  Tornbyhallen 7 - 14 
441 P13A A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 10:30 Hadsten Håndbold   -  HEI:1  Tornbyhallen 10 - 20 
419 P13A B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 09:30 Team Nord Øst Randers:1   -  Randesund IL:3  UCNhallen 12 - 6 
427 P13A A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 10:00 Frederikshavn FI:1   -  Hjallerup IF  Tornbyhallen 9 - 5 
433 P13A B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 10:00 Backa HK:Röd   -  Randesund IL:2  UCNhallen 13 - 3 
413 P13A A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 09:30 HEI:1   -  Hammel GF:1  Tornbyhallen 18 - 7 
403 P13A B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 09:00 Lillesand Il:2   -  Lillesand Il:1  UCNhallen 7 - 9 
40 P13A Gruppe D Lør 24.09.2022 09:00 Hjallerup IF  -  Backa HK:Röd UCNhallen 13 - 7 
44 P13A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:00 Lillesand Il:2  -  Tornby IF:1 Skalleruphallen 5 - 5 
66 P13A Gruppe B Lør 24.09.2022 09:30 Randesund  -  HEI:1 Skalleruphallen 6 - 20 
85 P13A Gruppe B Lør 24.09.2022 10:00 Lillesand Il:1  -  Frederikshavn FI:1 Skalleruphallen 3 - 10 
106 P13A Gruppe C Lør 24.09.2022 10:30 Randesund IL:2  -  HEI:2 Skalleruphallen 6 - 11 
128 P13A Gruppe C Lør 24.09.2022 11:00 Dronninglund IF:hold 1  -  Team Nord Øst Randers:1 Skalleruphallen 17 - 9 
143 P13A Gruppe D Lør 24.09.2022 11:30 Randesund IL:3  -  Hjallerup IF UCNhallen 6 - 10 
147 P13A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:30 Halsen Håndball:Halsen 1  -  Lillesand Il:2 Skalleruphallen 9 - 6 
164 P13A Gruppe D Lør 24.09.2022 12:00 Backa HK:Röd  -  Hadsten Håndbold UCNhallen 2 - 8 
168 P13A Gruppe A Lør 24.09.2022 12:00 Tornby IF:1  -  Hammel GF:1 Skalleruphallen 5 - 18 
190 P13A Gruppe B Lør 24.09.2022 12:30 Randesund  -  Lillesand Il:1 Skalleruphallen 12 - 4 
209 P13A Gruppe B Lør 24.09.2022 13:00 Frederikshavn FI:1  -  HEI:1 Skalleruphallen 7 - 8 
230 P13A Gruppe C Lør 24.09.2022 13:30 Randesund IL:2  -  Dronninglund IF:hold 1 Skalleruphallen 8 - 14 
252 P13A Gruppe C Lør 24.09.2022 14:00 Team Nord Øst Randers:1  -  HEI:2 Skalleruphallen 9 - 12 
267 P13A Gruppe D Lør 24.09.2022 14:30 Backa HK:Röd  -  Randesund IL:3 UCNhallen 10 - 4 
271 P13A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:30 Tornby IF:1  -  Halsen Håndball:Halsen 1 Skalleruphallen 6 - 12 
288 P13A Gruppe D Lør 24.09.2022 15:00 Hadsten Håndbold  -  Hjallerup IF UCNhallen 10 - 6 
292 P13A Gruppe A Lør 24.09.2022 15:00 Hammel GF:1  -  Lillesand Il:2 Skalleruphallen 16 - 7 
314 P13A Gruppe B Lør 24.09.2022 15:30 Frederikshavn FI:1  -  Randesund Skalleruphallen 10 - 8 
332 P13A Gruppe B Lør 24.09.2022 16:00 HEI:1  -  Lillesand Il:1 Skalleruphallen 19 - 4 
351 P13A Gruppe C Lør 24.09.2022 16:30 Team Nord Øst Randers:1  -  Randesund IL:2 Skalleruphallen 9 - 6 
362 P13A Gruppe C Lør 24.09.2022 17:00 HEI:2  -  Dronninglund IF:hold 1 Skalleruphallen 10 - 12 
369 P13A A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 08:00 Halsen Håndball:Halsen 1   -  Frederikshavn FI:1  Tornbyhallen 7 - 11 
381 P13A A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:30 Dronninglund IF:hold 1   -  Hjallerup IF  Tornbyhallen 7 - 8 
248 P17A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:00 Hammel GF  -  Halsen Håndball: Halsen 1 Vendiahallen 3 9 - 20 
587 P17A Gruppe B Lør 24.09.2022 08:00 Hjallerup IF  -  Tornby IF Vendiahallen 1 12 - 14 
135 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:30 Team Nord Øst Randers  -  HEI:1 Idrætscenter Vendsyssel 3 18 - 9 
560 P15C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 15:00 Strandby/Elling IF: 2   -  Viborg HK:4  Vendiahallen 3 10 - 6 
567 P13C A-Finale Søn 25.09.2022 15:30 Lystrup IF:1   -  Viborg HK:2  Femhøjehallen 1 11 - 7 
553 P13C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 14:30 Team Nord Øst Randers:2   -  Lystrup IF:1  Femhøjehallen 1 3 - 9 
554 P13C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:30 Viborg HK:2   -  HEI:4  Femhøjehallen 2 21 - 8 
561 P13C B-Finale Søn 25.09.2022 15:00 HEI:3   -  Hana IL:1  Femhøjehallen 1 7 - 9 
542 P13C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:00 Høvdingen   -  Hana IL:1  Femhøjehallen 2 6 - 8 
541 P13C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 14:00 HEI:3   -  Backa HK  Femhøjehallen 1 14 - 7 
531 P13C A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 13:30 HEI:4   -  Hadsten Håndbold:2  Femhøjehallen 2 10 - 7 
530 P13C A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 13:30 Viborg HK:2   -  Randesund  Femhøjehallen 1 11 - 10 
519 P13C A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 13:00 Tvis Håndbold   -  Lystrup IF:1  Femhøjehallen 2 7 - 10 
518 P13C A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 13:00 Viborg HK:1   -  Team Nord Øst Randers:2  Femhøjehallen 1 6 - 9 
503 P13C B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 12:30 Høvdingen   -  Hadsten Håndbold:1  Femhøjehallen 1 7 - 6 
504 P13C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 12:30 Aabybro HK   -  Hana IL:1  Femhøjehallen 2 3 - 7 
492 P13C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 12:00 Backa HK   -  Visse IF  Femhøjehallen 2 8 - 6 
140 P13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:30 Kristiansand IF  -  Biersted IF Bjergbyhallen 3 - 5 
141 P13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 11:30 Team Favrskov Håndbold:2  -  HEI:4 Højenehallen 1 - 11 
161 P13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:00 Dronninglund IF:hold 2  -  Hammel GF:2 Bjergbyhallen 5 - 6 
162 P13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 12:00 Hadsten Håndbold:1  -  Backa HK Højenehallen 4 - 5 
180 P13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:30 Hadsten Håndbold:2  -  Hana IL:1 Bjergbyhallen 10 - 6 
181 P13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 12:30 Tvis Håndbold  -  Randesund Højenehallen 5 - 2 
183 P13C Gruppe 7 Lør 24.09.2022 12:30 Halsen Håndball:Halsen 2  -  Hjallerup IF UCNhallen 3 - 12 
202 P13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:00 Lillesand Il:4  -  Team Nord Øst Randers:2 Bjergbyhallen 4 - 10 
203 P13C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 13:00 Lillesand Il:5  -  Lystrup IF:2 Højenehallen 8 - 6 
205 P13C Gruppe 7 Lør 24.09.2022 13:00 Visse IF  -  Lystrup IF:1 UCNhallen 1 - 10 
223 P13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:30 Skibsby/Højene IF  -  HEI:3 Bjergbyhallen 9 - 8 
224 P13C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 13:30 Tornby IF:2  -  Greipstad IL Højenehallen 2 - 5 
226 P13C Gruppe 8 Lør 24.09.2022 13:30 HEI:5  -  Tårs/Ugilt IF UCNhallen 13 - 1 
242 P13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:00 Kristiansand IF  -  Lillesand Il:3 Bjergbyhallen 5 - 5 
243 P13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 14:00 Team Favrskov Håndbold:2  -  Frederikshavn FI:2 Højenehallen 4 - 9 
245 P13C Gruppe 8 Lør 24.09.2022 14:00 Viborg HK:2  -  Høvdingen UCNhallen 15 - 4 
264 P13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:30 Biersted IF  -  Viborg HK:1 Bjergbyhallen 6 - 11 
265 P13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 14:30 HEI:4  -  Aabybro HK Højenehallen 9 - 5 
285 P13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:00 Hadsten Håndbold:2  -  Dronninglund IF:hold 2 Bjergbyhallen 12 - 4 
286 P13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 15:00 Tvis Håndbold  -  Hadsten Håndbold:1 Højenehallen 5 - 1 
304 P13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:30 Hana IL:1  -  Hammel GF:2 Bjergbyhallen 5 - 8 
305 P13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 15:30 Randesund  -  Backa HK Højenehallen 5 - 5 
307 P13C Gruppe 7 Lør 24.09.2022 15:30 Visse IF  -  Halsen Håndball:Halsen 2 UCNhallen 10 - 10 
326 P13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:00 Skibsby/Højene IF  -  Lillesand Il:4 Bjergbyhallen 7 - 3 
327 P13C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 16:00 Tornby IF:2  -  Lillesand Il:5 Højenehallen 6 - 7 
329 P13C Gruppe 7 Lør 24.09.2022 16:00 Lystrup IF:1  -  Hjallerup IF UCNhallen 16 - 6 
345 P13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:30 HEI:3  -  Team Nord Øst Randers:2 Bjergbyhallen 6 - 9 
346 P13C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 16:30 Greipstad IL  -  Lystrup IF:2 Højenehallen 5 - 4 
348 P13C Gruppe 8 Lør 24.09.2022 16:30 Viborg HK:2  -  HEI:5 UCNhallen 15 - 5 
360 P13C Gruppe 8 Lør 24.09.2022 17:00 Høvdingen  -  Tårs/Ugilt IF Bjergbyhallen 3 - 5 
377 P13C B-8-dels:01 Søn 25.09.2022 08:00 Kristiansand IF   -  Dronninglund IF:hold 2  Femhøjehallen 1 5 - 6 
378 P13C B-8-dels:02 Søn 25.09.2022 08:00 HEI:3   -  Team Favrskov Håndbold:2  Femhøjehallen 2 13 - 4 
391 P13C B-8-dels:03 Søn 25.09.2022 08:30 Backa HK   -  Tornby IF:2  Femhøjehallen 1 8 - 4 
392 P13C B-8-dels:04 Søn 25.09.2022 08:30 Visse IF   -  Tårs/Ugilt IF  Femhøjehallen 2 12 - 4 
407 P13C B-8-dels:05 Søn 25.09.2022 09:00 Høvdingen   -  Halsen Håndball:Halsen 2  Femhøjehallen 1 6 - 5 
408 P13C B-8-dels:06 Søn 25.09.2022 09:00 Lystrup IF:2   -  Hadsten Håndbold:1  Femhøjehallen 2 3 - 4 
423 P13C B-8-dels:07 Søn 25.09.2022 09:30 Aabybro HK   -  Lillesand Il:4  Femhøjehallen 1 3 - 2 
424 P13C B-8-dels:08 Søn 25.09.2022 09:30 Hana IL:1   -  Lillesand Il:3  Femhøjehallen 2 15 - 3 
437 P13C A-8-dels:01 Søn 25.09.2022 10:00 Viborg HK:1   -  Hammel GF:2  Femhøjehallen 1 7 - 6 
438 P13C A-8-dels:02 Søn 25.09.2022 10:00 Team Nord Øst Randers:2   -  Frederikshavn FI:2  Femhøjehallen 2 9 - 6 
450 P13C A-8-dels:03 Søn 25.09.2022 10:30 Tvis Håndbold   -  Greipstad IL  Femhøjehallen 1 12 - 8 
451 P13C A-8-dels:04 Søn 25.09.2022 10:30 Lystrup IF:1   -  HEI:5  Femhøjehallen 2 14 - 3 
463 P13C A-8-dels:05 Søn 25.09.2022 11:00 Viborg HK:2   -  Hjallerup IF  Femhøjehallen 1 10 - 6 
464 P13C A-8-dels:06 Søn 25.09.2022 11:00 Lillesand Il:5   -  Randesund  Femhøjehallen 2 1 - 7 
478 P13C A-8-dels:07 Søn 25.09.2022 11:30 HEI:4   -  Skibsby/Højene IF  Femhøjehallen 1 13 - 2 
479 P13C A-8-dels:08 Søn 25.09.2022 11:30 Hadsten Håndbold:2   -  Biersted IF  Femhøjehallen 2 8 - 7 
491 P13C B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 12:00 Dronninglund IF:hold 2   -  HEI:3  Femhøjehallen 1 8 - 9 
121 P13C Gruppe 8 Lør 24.09.2022 11:00 Tårs/Ugilt IF  -  Viborg HK:2 UCNhallen 4 - 16 
119 P13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 11:00 Frederikshavn FI:2  -  Aabybro HK Højenehallen 9 - 3 
118 P13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:00 Lillesand Il:3  -  Viborg HK:1 Bjergbyhallen 3 - 14 
102 P13C Gruppe 8 Lør 24.09.2022 10:30 HEI:5  -  Høvdingen UCNhallen 8 - 9 
100 P13C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 10:30 Lystrup IF:2  -  Tornby IF:2 Højenehallen 9 - 5 
28 P15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:30 Backa HK:Röd  -  Lillesand Il:A Idrætscenter Vendsyssel 1 6 - 7 
477 P15A B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 11:30 Team Favrskov Håndbold:1   -  Kristiansand idrettsforening  Vendiahallen 3 4 - 16 
485 P15A A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 12:00 HEI:1   -  Visse IF  Højenehallen 5 - 8 
497 P15A A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 12:30 Viborg HK:1   -  Skive fH 1  Højenehallen 7 - 11 
475 P15A B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 11:30 Strandby/Elling IF:1   -  Sejs-Svejbæk IF  Vendiahallen 1 5 - 12 
462 P15A B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 11:00 Backa HK:Vit   -  Tvis Håndbold  Vendiahallen 3 11 - 6 
449 P15A B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 10:30 Viborg HK:2   -  Team Nord Øst Randers  Vendiahallen 3 9 - 11 
445 P15A A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 10:30 Skive fH 1   -  Team Favrskov Håndbold:2  Højenehallen 14 - 11 
5 P15A Gruppe D Lør 24.09.2022 08:00 Sejs-Svejbæk IF  -  Team Favrskov Håndbold:2 Lundegårdhallen 9 - 12 
17 P15A Gruppe D Lør 24.09.2022 08:30 Kristiansand idrettsforening  -  Frederikshavn FI:1 Lundegårdhallen 10 - 15 
24 P15A Gruppe A Lør 24.09.2022 08:30 Vorup FB:1  -  Viborg HK:1 Tårshallen 1 10 - 9 
39 P15A Gruppe E Lør 24.09.2022 09:00 Team Favrskov Håndbold:1  -  Visse IF Lundegårdhallen 9 - 13 
46 P15A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:00 Backa HK:Vit  -  Team Nord Øst Randers Tårshallen 1 14 - 11 
58 P15A Gruppe E Lør 24.09.2022 09:30 Tvis Håndbold  -  HEI:1 Lundegårdhallen 11 - 12 
68 P15A Gruppe B Lør 24.09.2022 09:30 Halsen IF  -  Hammel GF:1 Tårshallen 1 10 - 11 
87 P15A Gruppe B Lør 24.09.2022 10:00 Strandby/Elling IF:1  -  Skive fH 1 Tårshallen 1 6 - 6 
108 P15A Gruppe C Lør 24.09.2022 10:30 Vorup FB:2  -  Viborg HK:2 Tårshallen 1 8 - 6 
120 P15A Gruppe D Lør 24.09.2022 11:00 Sejs-Svejbæk IF  -  Kristiansand idrettsforening Lundegårdhallen 13 - 11 
130 P15A Gruppe C Lør 24.09.2022 11:00 Sæby HK:1  -  Hadsten Håndbold Tårshallen 1 3 - 7 
142 P15A Gruppe D Lør 24.09.2022 11:30 Frederikshavn FI:1  -  Team Favrskov Håndbold:2 Lundegårdhallen 8 - 10 
149 P15A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:30 Vorup FB:1  -  Backa HK:Vit Tårshallen 1 12 - 7 
163 P15A Gruppe E Lør 24.09.2022 12:00 Team Favrskov Håndbold:1  -  Tvis Håndbold Lundegårdhallen 10 - 15 
170 P15A Gruppe A Lør 24.09.2022 12:00 Team Nord Øst Randers  -  Viborg HK:1 Tårshallen 1 9 - 17 
182 P15A Gruppe E Lør 24.09.2022 12:30 HEI:1  -  Visse IF Lundegårdhallen 8 - 11 
192 P15A Gruppe B Lør 24.09.2022 12:30 Halsen IF  -  Strandby/Elling IF:1 Tårshallen 1 9 - 16 
211 P15A Gruppe B Lør 24.09.2022 13:00 Skive fH 1  -  Hammel GF:1 Tårshallen 1 10 - 7 
232 P15A Gruppe C Lør 24.09.2022 13:30 Vorup FB:2  -  Sæby HK:1 Tårshallen 1 7 - 5 
244 P15A Gruppe D Lør 24.09.2022 14:00 Frederikshavn FI:1  -  Sejs-Svejbæk IF Lundegårdhallen 8 - 7 
254 P15A Gruppe C Lør 24.09.2022 14:00 Hadsten Håndbold  -  Viborg HK:2 Tårshallen 1 9 - 6 
266 P15A Gruppe D Lør 24.09.2022 14:30 Team Favrskov Håndbold:2  -  Kristiansand idrettsforening Lundegårdhallen 10 - 10 
273 P15A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:30 Team Nord Øst Randers  -  Vorup FB:1 Tårshallen 1 10 - 7 
287 P15A Gruppe E Lør 24.09.2022 15:00 HEI:1  -  Team Favrskov Håndbold:1 Lundegårdhallen 13 - 12 
294 P15A Gruppe A Lør 24.09.2022 15:00 Viborg HK:1  -  Backa HK:Vit Tårshallen 1 15 - 12 
306 P15A Gruppe E Lør 24.09.2022 15:30 Visse IF  -  Tvis Håndbold Lundegårdhallen 17 - 17 
316 P15A Gruppe B Lør 24.09.2022 15:30 Skive fH 1  -  Halsen IF Tårshallen 1 14 - 8 
334 P15A Gruppe B Lør 24.09.2022 16:00 Hammel GF:1  -  Strandby/Elling IF:1 Tårshallen 1 13 - 7 
353 P15A Gruppe C Lør 24.09.2022 16:30 Hadsten Håndbold  -  Vorup FB:2 Tårshallen 1 10 - 6 
364 P15A Gruppe C Lør 24.09.2022 17:00 Viborg HK:2  -  Sæby HK:1 Tårshallen 1 7 - 6 
372 P15A A-8-dels:01 Søn 25.09.2022 08:00 HEI:1   -  Vorup FB:2  Højenehallen 11 - 7 
385 P15A A-8-dels:02 Søn 25.09.2022 08:30 Frederikshavn FI:1   -  Hammel GF:1  Højenehallen 13 - 12 
401 P15A A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 09:00 Vorup FB:1   -  Visse IF  Højenehallen 13 - 14 
406 P15A B-8-dels:02 Søn 25.09.2022 09:00 Kristiansand idrettsforening   -  Halsen IF  Vendiahallen 3 17 - 8 
417 P15A A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 09:30 HEI:1   -  Frederikshavn FI:1  Højenehallen 9 - 8 
422 P15A B-8-dels:01 Søn 25.09.2022 09:30 Team Favrskov Håndbold:1   -  Sæby HK:1  Vendiahallen 3 7 - 1 
431 P15A A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 10:00 Hadsten Håndbold   -  Viborg HK:1  Højenehallen 5 - 8 
29 P15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 08:30 Høvdingen, IL  -  Team Favrskov Håndbold:3 Idrætscenter Vendsyssel 2 19 - 4 
49 P15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 09:00 Dronninglund IF  -  Kristrup Boldklub Idrætscenter Vendsyssel 1 5 - 5 
50 P15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 09:00 Skive fH 2  -  Vodskov Håndbold Idrætscenter Vendsyssel 2 16 - 3 
71 P15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:30 Fløy:Fløy j08  -  Viborg HK:3 Idrætscenter Vendsyssel 1 4 - 12 
72 P15C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 09:30 HG Gokstad håndball  -  Birkenes IL Idrætscenter Vendsyssel 2 15 - 5 
90 P15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 10:00 Hjallerup IF  -  Hammel GF:2 Idrætscenter Vendsyssel 1 15 - 7 
91 P15C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 10:00 Strandby/Elling IF: 2  -  HEI:2 Idrætscenter Vendsyssel 2 4 - 11 
111 P15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:30 Forus og Gausel IL  -  Frederikshavn FI:2 Idrætscenter Vendsyssel 1 14 - 6 
112 P15C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 10:30 Greipstad IL  -  Kristiansand HK Idrætscenter Vendsyssel 2 15 - 4 
133 P15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 11:00 Sæby HK:2  -  Viborg HK:4 Idrætscenter Vendsyssel 1 3 - 16 
134 P15C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 11:00 Tornby IF  -  Lystrup IF Idrætscenter Vendsyssel 2 13 - 8 
152 P15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:30 Backa HK:Röd  -  Dronninglund IF Idrætscenter Vendsyssel 1 14 - 4 
153 P15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 11:30 Høvdingen, IL  -  Skive fH 2 Idrætscenter Vendsyssel 2 8 - 8 
173 P15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 12:00 Kristrup Boldklub  -  Lillesand Il:A Idrætscenter Vendsyssel 1 6 - 5 
174 P15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 12:00 Vodskov Håndbold  -  Team Favrskov Håndbold:3 Idrætscenter Vendsyssel 2 4 - 5 
195 P15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:30 Fløy:Fløy j08  -  Hjallerup IF Idrætscenter Vendsyssel 1 3 - 13 
196 P15C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 12:30 HG Gokstad håndball  -  Strandby/Elling IF: 2 Idrætscenter Vendsyssel 2 17 - 11 
214 P15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 13:00 Hammel GF:2  -  Viborg HK:3 Idrætscenter Vendsyssel 1 8 - 6 
215 P15C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 13:00 HEI:2  -  Birkenes IL Idrætscenter Vendsyssel 2 13 - 7 
235 P15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:30 Forus og Gausel IL  -  Sæby HK:2 Idrætscenter Vendsyssel 1 15 - 3 
236 P15C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 13:30 Greipstad IL  -  Tornby IF Idrætscenter Vendsyssel 2 19 - 11 
257 P15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 14:00 Viborg HK:4  -  Frederikshavn FI:2 Idrætscenter Vendsyssel 1 4 - 10 
258 P15C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 14:00 Lystrup IF  -  Kristiansand HK Idrætscenter Vendsyssel 2 8 - 8 
276 P15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:30 Kristrup Boldklub  -  Backa HK:Röd Idrætscenter Vendsyssel 1 3 - 11 
277 P15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 14:30 Vodskov Håndbold  -  Høvdingen, IL Idrætscenter Vendsyssel 2 4 - 17 
297 P15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 15:00 Lillesand Il:A  -  Dronninglund IF Idrætscenter Vendsyssel 1 8 - 10 
298 P15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 15:00 Team Favrskov Håndbold:3  -  Skive fH 2 Idrætscenter Vendsyssel 2 6 - 9 
319 P15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:30 Hammel GF:2  -  Fløy:Fløy j08 Idrætscenter Vendsyssel 1 13 - 12 
320 P15C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 15:30 HEI:2  -  HG Gokstad håndball Idrætscenter Vendsyssel 2 9 - 15 
337 P15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 16:00 Viborg HK:3  -  Hjallerup IF Idrætscenter Vendsyssel 1 5 - 12 
338 P15C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 16:00 Birkenes IL  -  Strandby/Elling IF: 2 Idrætscenter Vendsyssel 2 9 - 11 
356 P15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:30 Viborg HK:4  -  Forus og Gausel IL Idrætscenter Vendsyssel 1 8 - 17 
357 P15C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 16:30 Lystrup IF  -  Greipstad IL Idrætscenter Vendsyssel 2 2 - 11 
367 P15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 17:00 Frederikshavn FI:2  -  Sæby HK:2 Idrætscenter Vendsyssel 1 12 - 0 
368 P15C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 17:00 Kristiansand HK  -  Tornby IF Idrætscenter Vendsyssel 2 7 - 15 
376 P15C B-8-dels:06 Søn 25.09.2022 08:00 Birkenes IL   -  Sæby HK:2  Vendiahallen 3 10 - 3 
388 P15C B-8-dels:04 Søn 25.09.2022 08:30 Kristiansand HK   -  Vodskov Håndbold  Vendiahallen 1 13 - 10 
389 P15C B-8-dels:02 Søn 25.09.2022 08:30 Strandby/Elling IF: 2   -  Fløy:Fløy j08  Vendiahallen 2 8 - 3 
390 P15C B-8-dels:08 Søn 25.09.2022 08:30 Lystrup IF   -  Lillesand Il:A  Vendiahallen 3 10 - 12 
434 P15C A-8-dels:08 Søn 25.09.2022 10:00 Greipstad IL   -  Kristrup Boldklub  Vendiahallen 1 10 - 4 
435 P15C A-8-dels:04 Søn 25.09.2022 10:00 Tornby IF   -  Skive fH 2  Vendiahallen 2 11 - 12 
447 P15C A-8-dels:06 Søn 25.09.2022 10:30 HEI:2   -  Frederikshavn FI:2  Vendiahallen 1 11 - 4 
448 P15C A-8-dels:02 Søn 25.09.2022 10:30 HG Gokstad håndball   -  Hammel GF:2  Vendiahallen 2 14 - 10 
488 P15C B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 12:00 Team Favrskov Håndbold:3   -  Birkenes IL  Vendiahallen 1 7 - 3 
500 P15C A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 12:30 Forus og Gausel IL   -  Skive fH 2  Vendiahallen 1 12 - 10 
501 P15C B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 12:30 Dronninglund IF   -  Strandby/Elling IF: 2  Vendiahallen 2 5 - 11 
502 P15C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 12:30 Viborg HK:4   -  Kristiansand HK  Vendiahallen 3 11 - 10 
515 P15C A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 13:00 Høvdingen, IL   -  HEI:2  Vendiahallen 1 7 - 11 
516 P15C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 13:00 Viborg HK:3   -  Lillesand Il:A  Vendiahallen 2 13 - 7 
517 P15C A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 13:00 Backa HK:Röd   -  HG Gokstad håndball  Vendiahallen 3 14 - 15 
529 P15C A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 13:30 Hjallerup IF   -  Greipstad IL  Vendiahallen 3 7 - 9 
551 P15C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 14:30 HG Gokstad håndball   -  Forus og Gausel IL  Vendiahallen 2 11 - 10 
552 P15C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:30 HEI:2   -  Greipstad IL  Vendiahallen 3 6 - 8 
559 P15C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 15:00 Team Favrskov Håndbold:3   -  Viborg HK:3  Vendiahallen 2 8 - 11 
586 P17A Gruppe B Lør 24.09.2022 17:00 Tornby IF  -  Randers Hk Vendiahallen 2 8 - 20 
585 P17A Gruppe B Lør 24.09.2022 09:30 Randers Hk  -  Hjallerup IF Vendiahallen 2 17 - 9 
562 P17A B-Finale Søn 25.09.2022 12:40 Hammel GF   -  Frederikshavn FI  Tårshallen 1 10 - 8 
557 P17A A-Finale Søn 25.09.2022 15:00 Halsen Håndball: Halsen 1   -  Randers Hk  Tornbyhallen 24 - 9 
532 P17A B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 10:15 Frederikshavn FI   -  Hjallerup IF  Tårshallen 1 16 - 15 
454 P17A A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 10:45 Randers Hk   -  Dronninglund IF  Lundegårdhallen 22 - 11 
546 D15A B-Finale Søn 25.09.2022 14:20 Kristrup Boldklub:1   -  BTI/Astrup  Højenehallen 6 - 7 
124 P17A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:00 Halsen Håndball: Halsen 1  -  Frederikshavn FI Vendiahallen 3 28 - 11 
310 P17A Gruppe B Lør 24.09.2022 15:30 Randers Hk  -  Tornby IF Vendiahallen 3 19 - 17 
156 P17A Gruppe B Lør 24.09.2022 11:45 Tornby IF  -  Hjallerup IF Vendiahallen 2 19 - 17 
186 P17A Gruppe A Lør 24.09.2022 12:30 Halsen Håndball: Halsen 1  -  Dronninglund IF Vendiahallen 3 33 - 13 
246 P17A Gruppe B Lør 24.09.2022 14:00 Hjallerup IF  -  Randers Hk Vendiahallen 1 7 - 21 
576 D13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:00 Vodskov Håndbold  -  Hadsten Håndbold:1 Femhøjehallen 1 3 - 15 
578 D15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 13:30 Aabybro HK:3  -  Hjallerup IF Tannisbugthallen 12 - 6 
6 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 08:45 Lystrup IF  -  Halsen IF Vendiahallen 1 8 - 20 
7 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:45 Team Nord Øst Randers  -  Skogstrand IL Vendiahallen 2 15 - 17 
31 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:30 Visse IF  -  Fjerritslev IF Vendiahallen 1 26 - 12 
32 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:00 Gjerpen IF  -  Vodskov Håndbold Vendiahallen 2 21 - 17 
60 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 10:15 Backa HK:Vit  -  Lystrup IF Vendiahallen 1 22 - 11 
93 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 11:00 Halsen IF  -  Visse IF Vendiahallen 1 21 - 12 
94 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 10:15 Backa HK:Röd  -  Team Nord Øst Randers Vendiahallen 2 15 - 11 
123 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:00 Skogstrand IL  -  Gjerpen IF Vendiahallen 2 18 - 14 
155 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 11:45 Fjerritslev IF  -  Backa HK:Vit Vendiahallen 1 10 - 17 
184 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:30 Lystrup IF  -  Visse IF Vendiahallen 1 12 - 14 
185 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 12:30 Vodskov Håndbold  -  Backa HK:Röd Vendiahallen 2 15 - 16 
217 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 13:15 Halsen IF  -  Fjerritslev IF Vendiahallen 1 26 - 6 
218 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 13:15 Team Nord Øst Randers  -  Gjerpen IF Vendiahallen 2 11 - 12 
279 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 14:45 Visse IF  -  Backa HK:Vit Vendiahallen 1 17 - 20 
280 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:00 Skogstrand IL  -  Vodskov Håndbold Vendiahallen 2 18 - 9 
308 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:30 Fjerritslev IF  -  Lystrup IF Vendiahallen 1 13 - 21 
309 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:45 Gjerpen IF  -  Backa HK:Röd Vendiahallen 2 13 - 13 
340 P17C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 16:15 Backa HK:Vit  -  Halsen IF Vendiahallen 1 6 - 18 
341 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 15:30 Vodskov Håndbold  -  Team Nord Øst Randers Vendiahallen 2 14 - 16 
361 P17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 16:15 Backa HK:Röd  -  Skogstrand IL Vendiahallen 2 15 - 15 
393 P17C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:30 Vodskov Håndbold   -  Lystrup IF  Tårshallen 1 26 - 25 es 
412 P17C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 09:24 Fjerritslev IF   -  Team Nord Øst Randers  Tårshallen 1 0 - 5 
465 P17C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 11:02 Gjerpen IF   -  Vodskov Håndbold  Tårshallen 1 12 - 10 
480 P17C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 11:50 Visse IF   -  Team Nord Øst Randers  Tårshallen 1 10 - 9 
511 P17C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 13:00 Skogstrand IL   -  Backa HK:Vit  Bjergbyhallen 13 - 11 
533 P17C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 13:45 Halsen IF   -  Backa HK:Röd  Bjergbyhallen 18 - 10 
520 D9 A-Finale Søn 25.09.2022 12:40 Tvis Håndbold   -  Tornby IF  Tårshallen 2 kortbane 14 - 17 
505 D9 B-Finale Søn 25.09.2022 12:10 Hjallerup IF:1   -  Hadsten Håndbold  Tårshallen 2 kortbane 11 - 7 
335 D9 Gruppe A Lør 24.09.2022 16:30 Tornby IF  -  Hadsten Håndbold Tårshallen 2 kortbane 8 - 1 
171 D9 Gruppe A Lør 24.09.2022 12:00 Tvis Håndbold  -  Hadsten Håndbold Tårshallen 2 kortbane 19 - 3 
88 D9 Gruppe A Lør 24.09.2022 10:00 Hadsten Håndbold  -  Hjallerup IF:1 Tårshallen 2 kortbane 5 - 11 
565 D11C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 13:30 Hammel GF:1   -  Hjallerup IF:2  Bagterphallen 10 - 5 
555 D11C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 13:00 Hjallerup IF:1   -  Frederikshavn FI  Bagterphallen 27 - 7 
543 D11C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 12:30 Lystrup IF:2   -  Team Favrskov Håndbold:1  Bagterphallen 17 - 18 
521 D11C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 12:00 Vorup FB   -  Skibsby/Højene IF  Bagterphallen 15 - 9 
506 D11C A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 11:30 Hjallerup IF:2   -  Skagen HK  Bagterphallen 13 - 5 
493 D11C A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 11:00 Hammel GF:1   -  Fjerritslev IF  Bagterphallen 16 - 5 
468 D11C A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 10:30 Lystrup IF:1   -  Frederikshavn FI  Bagterphallen 8 - 11 
453 D11C A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 10:00 Hjallerup IF:1   -  Hadsten Håndbold:1  Bagterphallen 19 - 6 
439 D11C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 09:30 Team Favrskov Håndbold:1   -  Lillesand Il:A  Bagterphallen 20 - 4 
411 D11C B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 09:00 Lystrup IF:2   -  Tornby IF  Bagterphallen 18 - 2 
396 D11C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:30 Aabybro HK   -  Skibsby/Højene IF  Bagterphallen 4 - 7 
379 D11C B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 08:00 Vorup FB   -  Hammel GF:2  Bagterphallen 15 - 7 
342 D11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:30 Aabybro HK  -  Fjerritslev IF Tornbyhallen 11 - 18 
323 D11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:00 Tornby IF  -  Lystrup IF:1 Tornbyhallen 7 - 15 
301 D11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:30 Team Favrskov Håndbold:1  -  Hadsten Håndbold:1 Tornbyhallen 13 - 14 
299 D11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 15:30 Hammel GF:1  -  Frederikshavn FI Idrætscenter Vendsyssel 3 12 - 2 
282 D11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:00 Hammel GF:2  -  Hjallerup IF:2 Tornbyhallen 6 - 20 
261 D11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:30 Vorup FB  -  Lillesand Il:A Tornbyhallen 17 - 2 
239 D11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:00 Skagen HK  -  Hjallerup IF:1 Tornbyhallen 8 - 14 
237 D11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 14:00 Skibsby/Højene IF  -  Lystrup IF:2 Idrætscenter Vendsyssel 3 12 - 13 
220 D11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:30 Tornby IF  -  Aabybro HK Tornbyhallen 2 - 17 
177 D11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:30 Hammel GF:2  -  Team Favrskov Håndbold:1 Tornbyhallen 7 - 13 
175 D11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 12:30 Lystrup IF:2  -  Frederikshavn FI Idrætscenter Vendsyssel 3 9 - 11 
158 D11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:00 Hjallerup IF:2  -  Hadsten Håndbold:1 Tornbyhallen 26 - 2 
154 D11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 12:00 Skibsby/Højene IF  -  Hammel GF:1 Idrætscenter Vendsyssel 3 2 - 16 
137 D11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:30 Skagen HK  -  Vorup FB Tornbyhallen 10 - 10 
115 D11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:00 Hjallerup IF:1  -  Lillesand Il:A Tornbyhallen 37 - 3 
96 D11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:30 Fjerritslev IF  -  Tornby IF Tornbyhallen 16 - 2 
92 D11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 10:30 Lystrup IF:2  -  Hammel GF:1 Idrætscenter Vendsyssel 3 10 - 15 
537 D13A B-Finale Søn 25.09.2022 14:00 Hundvåg håndballklubb:2   -  Lystrup IF:1  UCNhallen 11 - 8 
508 D13A A-Finale Søn 25.09.2022 12:45 HEI   -  Nøvling IF:A  Tornbyhallen 17 - 10 
514 D13A B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 13:00 Lystrup IF:1   -  Tvis Håndbold  UCNhallen 15 - 6 
67 D13A Gruppe C Lør 24.09.2022 09:30 Backa HK:Röd  -  HEI:2 Astruphallen 8 - 11 
84 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 10:00 Aabybro HK  -  Nøvling IF:A Bagterphallen 7 - 15 
86 D13A Gruppe C Lør 24.09.2022 10:00 Tornby IF  -  Hundvåg håndballklubb:1 Astruphallen 13 - 14 
104 D13A Gruppe B Lør 24.09.2022 10:30 Backa HK:Vit  -  Lystrup IF:1 Femhøjehallen 2 10 - 10 
105 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 10:30 Tvis Håndbold  -  Hundvåg håndballklubb:2 Bagterphallen 8 - 11 
126 D13A Gruppe B Lør 24.09.2022 11:00 Aars HK  -  Hjallerup IF:1 Femhøjehallen 2 13 - 13 
167 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 12:00 HEI  -  Aabybro HK Bagterphallen 17 - 7 
189 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 12:30 Hundvåg håndballklubb:2  -  Nøvling IF:A Bagterphallen 10 - 17 
191 D13A Gruppe C Lør 24.09.2022 12:30 Hundvåg håndballklubb:1  -  HEI:2 Astruphallen 9 - 4 
207 D13A Gruppe B Lør 24.09.2022 13:00 Aars HK  -  Backa HK:Vit Femhøjehallen 2 14 - 12 
210 D13A Gruppe C Lør 24.09.2022 13:00 Backa HK:Röd  -  Tornby IF Astruphallen 8 - 11 
228 D13A Gruppe B Lør 24.09.2022 13:30 Hjallerup IF:1  -  Lystrup IF:1 Femhøjehallen 2 15 - 14 
251 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:00 HEI  -  Tvis Håndbold Bagterphallen 23 - 12 
270 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:30 Aabybro HK  -  Hundvåg håndballklubb:2 Bagterphallen 11 - 11 
291 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 15:00 Nøvling IF:A  -  HEI Bagterphallen 10 - 16 
313 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 15:30 Tvis Håndbold  -  Aabybro HK Bagterphallen 13 - 12 
315 D13A Gruppe C Lør 24.09.2022 15:30 Hundvåg håndballklubb:1  -  Backa HK:Röd Astruphallen 12 - 9 
333 D13A Gruppe C Lør 24.09.2022 16:00 HEI:2  -  Tornby IF Astruphallen 24 - 8 
370 D13A A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:00 Hundvåg håndballklubb:1   -  Hjallerup IF:1  Hirtshals Idrætscenter 8 - 17 
382 D13A A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 08:30 HEI:2   -  Nøvling IF:A  Hirtshals Idrætscenter 10 - 13 
387 D13A B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:30 Backa HK:Vit   -  Backa HK:Röd  UCNhallen 11 - 8 
398 D13A A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 09:00 HEI   -  Hjallerup IF:1  Hirtshals Idrætscenter 20 - 10 
414 D13A A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 09:30 Aars HK   -  Nøvling IF:A  Hirtshals Idrætscenter 15 - 16 
446 D13A B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 10:30 Aabybro HK   -  Lystrup IF:1  UCNhallen 8 - 9 
459 D13A B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 11:00 Tornby IF   -  Tvis Håndbold  UCNhallen 8 - 11 
528 D15C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 13:30 Tvis Håndbold   -  HG Gokstad:2  Vendiahallen 2 6 - 9 
577 D13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:00 Halsen Håndball:Halsen 2  -  Vodskov Håndbold Femhøjehallen 1 12 - 7 
496 D13C B-Finale Søn 25.09.2022 12:30 Skibsby-Højene IF:1   -  Hadsten Håndbold:2  Bjergbyhallen 13 - 3 
527 D13C A-Finale Søn 25.09.2022 13:30 Vorup FB:1   -  Team Favrskov Håndbold  Vendiahallen 1 10 - 8 
575 D13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:00 Hadsten Håndbold:1  -  Halsen Håndball:Halsen 2 Femhøjehallen 1 19 - 11 
471 D13C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 11:30 Hadsten Håndbold:2   -  Vodskov Håndbold  Bjergbyhallen 7 - 5 
461 D13C A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 11:00 Hjallerup IF:2   -  Vorup FB:1  Vendiahallen 2 6 - 19 
460 D13C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 11:00 HEI   -  Team Favrskov Håndbold  Vendiahallen 1 9 - 10 
457 D13C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 11:00 Skibsby-Højene IF:3   -  Skibsby-Højene IF:1  Bjergbyhallen 4 - 6 
430 D13C B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 10:00 Hadsten Håndbold:2   -  Halsen Håndball:Halsen 1  Bjergbyhallen 11 - 8 
444 D13C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 10:30 Vodskov Håndbold   -  Tornby IF  Bjergbyhallen 13 - 11 
421 D13C A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 09:30 Vorup FB:1   -  Randesund IL:1  Vendiahallen 2 15 - 10 
420 D13C A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 09:30 Hjallerup IF:2   -  Halsen Håndball:Halsen 2  Vendiahallen 1 9 - 8 
416 D13C B-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 09:30 Lillesand Il:1   -  Skibsby-Højene IF:3  Bjergbyhallen 5 - 6 
82 D13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 09:30 Lillesand Il:1  -  Hammel GF:1 Femhøjehallen 1 5 - 15 
83 D13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 10:00 Skibsby-Højene IF:1  -  Vorup FB:2 Femhøjehallen 2 8 - 7 
103 D13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:30 Hjallerup IF:2  -  Hadsten Håndbold:2 Femhøjehallen 1 14 - 10 
125 D13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:00 Halsen Håndball:Halsen 1  -  Vorup FB:1 Femhøjehallen 1 7 - 16 
144 D13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:30 HEI  -  Skibsby-Højene IF:2 Femhøjehallen 1 18 - 9 
145 D13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 11:30 Randesund IL:1  -  Aars HK Femhøjehallen 2 8 - 7 
166 D13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 12:00 Skibsby-Højene IF:3  -  Team Favrskov Håndbold Femhøjehallen 2 7 - 14 
187 D13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 13:00 Vodskov Håndbold  -  Halsen Håndball:Halsen 2 Femhøjehallen 1 8 - 15 
188 D13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 12:30 Lystrup IF:2  -  Tornby IF Femhøjehallen 2 13 - 4 
206 D13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 12:30 Lillesand Il:1  -  Hjallerup IF:2 Femhøjehallen 1 10 - 15 
227 D13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:30 Hadsten Håndbold:2  -  Hammel GF:1 Femhøjehallen 1 10 - 12 
249 D13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:00 HEI  -  Halsen Håndball:Halsen 1 Femhøjehallen 1 11 - 11 
250 D13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 14:00 Skibsby-Højene IF:1  -  Randesund IL:1 Femhøjehallen 2 8 - 12 
268 D13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:30 Skibsby-Højene IF:2  -  Vorup FB:1 Femhøjehallen 1 5 - 16 
269 D13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 14:30 Aars HK  -  Vorup FB:2 Femhøjehallen 2 12 - 11 
290 D13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 15:00 Lystrup IF:2  -  Skibsby-Højene IF:3 Femhøjehallen 2 10 - 4 
311 D13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 16:00 Halsen Håndball:Halsen 2  -  Hadsten Håndbold:1 Femhøjehallen 1 11 - 17 
312 D13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 15:30 Tornby IF  -  Team Favrskov Håndbold Femhøjehallen 2 11 - 17 
330 D13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 15:30 Hadsten Håndbold:2  -  Lillesand Il:1 Femhøjehallen 1 9 - 8 
331 D13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 16:00 Aars HK  -  Skibsby-Højene IF:1 Femhøjehallen 2 12 - 8 
349 D13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:30 Hammel GF:1  -  Hjallerup IF:2 Femhøjehallen 1 13 - 12 
350 D13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 16:30 Vorup FB:2  -  Randesund IL:1 Femhøjehallen 2 8 - 8 
371 D13C B-8-dels:01 Søn 25.09.2022 08:30 Vorup FB:2   -  Lillesand Il:1  Bjergbyhallen 5 - 7 
374 D13C A-8-dels:01 Søn 25.09.2022 08:00 Aars HK   -  Hjallerup IF:2  Vendiahallen 1 12 - 13 
375 D13C A-8-dels:02 Søn 25.09.2022 08:00 Lystrup IF:2   -  Halsen Håndball:Halsen 2  Vendiahallen 2 9 - 10 
400 D13C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 09:00 Skibsby-Højene IF:2   -  Skibsby-Højene IF:1  Bjergbyhallen 6 - 8 
404 D13C A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 09:00 Hadsten Håndbold:1   -  Team Favrskov Håndbold  Vendiahallen 1 7 - 10 
405 D13C A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 09:00 Hammel GF:1   -  HEI  Vendiahallen 2 8 - 13 
524 D15A B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 13:30 BTI/Astrup   -  Team Favrskov Håndbold  Højenehallen 12 - 8 
522 D15A A-Finale Søn 25.09.2022 13:30 Aabybro HK:1   -  Tvis Håndbold:1  Tornbyhallen 13 - 18 
458 D15A B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 11:00 Tårs/Ugilt IF   -  Nøvling IF:1  Højenehallen 12 - 7 
472 D15A B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 11:30 Team Favrskov Håndbold   -  Halsen Håndball: Halsen 1  Højenehallen 16 - 14 
512 D15A B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 13:00 Kristrup Boldklub:1   -  Tårs/Ugilt IF  Højenehallen 13 - 7 
425 D15A A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 09:30 Tvis Håndbold:1   -  HEI:2  Halvorsmindehallen 25 - 5 
45 D15A Gruppe B Lør 24.09.2022 09:00 Tvis Håndbold:1  -  BTI/Astrup Astruphallen 19 - 12 
65 D15A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:30 HEI:2  -  Kristrup Boldklub:1 Bagterphallen 8 - 6 
80 D15A Gruppe C Lør 24.09.2022 10:00 Skive fH 1  -  HG Gokstad:1 Lundegårdhallen 8 - 13 
101 D15A Gruppe C Lør 24.09.2022 10:30 Team Favrskov Håndbold  -  Tårs/Ugilt IF Lundegårdhallen 10 - 11 
127 D15A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:00 Aabybro HK:1  -  HEI:2 Bagterphallen 14 - 5 
146 D15A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:30 Kristrup Boldklub:1  -  Halsen Håndball: Halsen 1 Bagterphallen 13 - 12 
148 D15A Gruppe B Lør 24.09.2022 11:30 BTI/Astrup  -  HEI Astruphallen 11 - 14 
169 D15A Gruppe B Lør 24.09.2022 12:00 Nøvling IF:1  -  Tvis Håndbold:1 Astruphallen 4 - 16 
204 D15A Gruppe C Lør 24.09.2022 13:00 Skive fH 1  -  Team Favrskov Håndbold Lundegårdhallen 13 - 13 
208 D15A Gruppe A Lør 24.09.2022 13:00 Kristrup Boldklub:1  -  Aabybro HK:1 Bagterphallen 12 - 16 
225 D15A Gruppe C Lør 24.09.2022 13:30 Tårs/Ugilt IF  -  HG Gokstad:1 Lundegårdhallen 9 - 13 
229 D15A Gruppe A Lør 24.09.2022 13:30 Halsen Håndball: Halsen 1  -  HEI:2 Bagterphallen 13 - 16 
272 D15A Gruppe B Lør 24.09.2022 14:30 BTI/Astrup  -  Nøvling IF:1 Astruphallen 14 - 10 
293 D15A Gruppe B Lør 24.09.2022 15:00 HEI  -  Tvis Håndbold:1 Astruphallen 10 - 20 
328 D15A Gruppe C Lør 24.09.2022 16:00 Tårs/Ugilt IF  -  Skive fH 1 Lundegårdhallen 6 - 8 
347 D15A Gruppe C Lør 24.09.2022 16:30 HG Gokstad:1  -  Team Favrskov Håndbold Lundegårdhallen 16 - 6 
380 D15A A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:00 HG Gokstad:1   -  HEI  Halvorsmindehallen 15 - 16 
395 D15A A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 08:30 Skive fH 1   -  HEI:2  Halvorsmindehallen 7 - 11 
409 D15A A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 09:00 Aabybro HK:1   -  HEI  Halvorsmindehallen 13 - 7 
539 D15C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:00 Viborg HK   -  Hammel GF  Vendiahallen 2 6 - 12 
490 D15C A-Kvartsfinal:01 Søn 25.09.2022 12:00 Tvis Håndbold   -  Aabybro HK:3  Vendiahallen 3 9 - 8 
513 D15C B-Finale Søn 25.09.2022 13:00 Hadsten Håndbold   -  Halsen Håndball: Halsen 2  Lundegårdhallen 11 - 12 
476 D15C A-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 11:30 Backa HK   -  Hammel GF  Vendiahallen 2 8 - 16 
486 D15C B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 12:00 Halsen Håndball: Halsen 2   -  Nøvling IF:2  Lundegårdhallen 17 - 16 
489 D15C A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 12:00 Lystrup IF   -  Viborg HK  Vendiahallen 2 14 - 16 
70 D15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:30 Backa HK  -  Aabybro HK:3 Tannisbugthallen 13 - 12 
107 D15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 10:30 Halsen Håndball: Halsen 2  -  Skive fH 2 Astruphallen 8 - 10 
110 D15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:00 Høvdingen, IL  -  HG Gokstad:2 Tannisbugthallen 7 - 21 
129 D15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 11:00 Frederikshavn FI  -  Lystrup IF Astruphallen 11 - 13 
132 D15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 11:00 Viborg HK  -  Vodskov Håndbold Tannisbugthallen 15 - 11 
151 D15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 11:30 Nøvling IF:2  -  Hammel GF Tannisbugthallen 7 - 12 
172 D15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 12:00 Tvis Håndbold  -  Hadsten Håndbold Tannisbugthallen 13 - 10 
213 D15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 12:30 Hjallerup IF  -  Aabybro HK:3 Tannisbugthallen 9 - 13 
231 D15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 13:30 Halsen Håndball: Halsen 2  -  Frederikshavn FI Astruphallen 16 - 9 
234 D15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:00 Høvdingen, IL  -  Viborg HK Tannisbugthallen 8 - 14 
253 D15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 14:00 Lystrup IF  -  Skive fH 2 Astruphallen 14 - 14 
256 D15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 14:00 Vodskov Håndbold  -  HG Gokstad:2 Tannisbugthallen 5 - 17 
275 D15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 14:30 Tvis Håndbold  -  Nøvling IF:2 Tannisbugthallen 15 - 10 
296 D15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 15:00 Hadsten Håndbold  -  Hammel GF Tannisbugthallen 5 - 8 
318 D15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 15:30 Hjallerup IF  -  Backa HK Tannisbugthallen 8 - 10 
352 D15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 16:30 Lystrup IF  -  Halsen Håndball: Halsen 2 Astruphallen 13 - 10 
355 D15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 16:00 Vodskov Håndbold  -  Høvdingen, IL Tannisbugthallen 14 - 12 
363 D15C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 17:00 Skive fH 2  -  Frederikshavn FI Astruphallen 14 - 16 
366 D15C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 17:00 HG Gokstad:2  -  Viborg HK Tannisbugthallen 12 - 10 
373 D15C B-Kvartsfinal:04 Søn 25.09.2022 08:00 Hjallerup IF   -  Nøvling IF:2  Lundegårdhallen 9 - 10 
386 D15C B-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 08:30 Vodskov Håndbold   -  Frederikshavn FI  Lundegårdhallen 7 - 12 
402 D15C B-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 09:00 Halsen Håndball: Halsen 2   -  Høvdingen, IL  Lundegårdhallen 16 - 7 
436 D15C A-Kvartsfinal:02 Søn 25.09.2022 10:00 HG Gokstad:2   -  Skive fH 2  Vendiahallen 3 13 - 9 
473 D15C B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 11:30 Hadsten Håndbold   -  Frederikshavn FI  Lundegårdhallen 13 - 5 
26 D15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:30 Nøvling IF:2  -  Hadsten Håndbold Tannisbugthallen 7 - 13 
48 D15C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 09:00 Hammel GF  -  Tvis Håndbold Tannisbugthallen 6 - 9 
27 D17A Gruppe A Lør 24.09.2022 08:30 HH Halvor  -  HG Gokstad håndball Halvorsmindehallen 15 - 24 
569 D17A A-Finale Søn 25.09.2022 16:00 Skjern Håndbold:1   -  HG Gokstad håndball  Tornbyhallen 19 - 18 
548 D17A B-Finale Søn 25.09.2022 14:30 Hjallerup IF   -  HH Halvor  Bjergbyhallen 24 - 22 
300 D17A Gruppe A Lør 24.09.2022 16:00 HG Gokstad håndball  -  Hjallerup IF Halvorsmindehallen 25 - 19 
260 D17A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:30 Skjern Håndbold:1  -  HH Halvor Halvorsmindehallen 35 - 8 
198 D17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 12:15 Visse IF  -  Hadsten Håndbold Halvorsmindehallen 20 - 8 
358 D17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 16:45 Strandby-Elling Håndbold  -  Hadsten Håndbold Halvorsmindehallen 24 - 7 
536 D17C A-Finale Søn 25.09.2022 15:00 Strandby-Elling Håndbold   -  Visse IF  Lundegårdhallen 29 - 17 
581 D17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 10:45 Hadsten Håndbold  -  Visse IF Halvorsmindehallen 8 - 12 
582 D17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 13:45 Strandby-Elling Håndbold  -  Visse IF Halvorsmindehallen 21 - 17 
583 D17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 15:15 Hadsten Håndbold  -  Strandby-Elling Håndbold Halvorsmindehallen 13 - 23 
584 D17C A-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 14:00 Hadsten Håndbold   -  Visse IF  Lundegårdhallen 12 - 14 
259 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:30 Hammel GF:1  -  Team Nord Øst Randers Idrætscenter Vendsyssel 3 10 - 22 
51 P11A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:30 HEI:1  -  Hammel GF:1 Idrætscenter Vendsyssel 3 13 - 16 
99 P13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:30 Team Nord Øst Randers:2  -  Skibsby/Højene IF Bjergbyhallen 6 - 6 
36 P11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 09:00 Vorup/Kristrup Boldklub 2  -  Lystrup IF:1 Stendyssehallen 8 - 7 
54 P11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:30 Lillesand Il:1  -  Hjallerup IF:2 Hirtshals Idrætscenter 3 - 5 
81 P13C Gruppe 7 Lør 24.09.2022 10:00 Hjallerup IF  -  Visse IF UCNhallen 11 - 8 
43 D15A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:00 Aabybro HK:1  -  Halsen Håndball: Halsen 1 Bagterphallen 18 - 9 
549 P13A B-Finale Søn 25.09.2022 14:30 Team Nord Øst Randers:1   -  Backa HK:Röd  UCNhallen 11 - 12 
16 P13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 08:30 Aabybro HK  -  Team Favrskov Håndbold:2 Højenehallen 9 - 3 
37 P13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:00 Dronninglund IF:hold 2  -  Hana IL:1 Bjergbyhallen 4 - 8 
38 P13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 09:00 Hadsten Håndbold:1  -  Randesund Højenehallen 2 - 11 
56 P13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:30 Hammel GF:2  -  Hadsten Håndbold:2 Bjergbyhallen 11 - 12 
57 P13C Gruppe 5 Lør 24.09.2022 09:30 Backa HK  -  Tvis Håndbold Højenehallen 3 - 8 
59 P13C Gruppe 7 Lør 24.09.2022 09:30 Halsen Håndball:Halsen 2  -  Lystrup IF:1 UCNhallen 2 - 13 
78 P13C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:00 Lillesand Il:4  -  HEI:3 Bjergbyhallen 3 - 11 
74 D17C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 09:15 Visse IF  -  Strandby-Elling Håndbold Halvorsmindehallen 16 - 23 
570 D11C B-Finale Søn 25.09.2022 14:00 Vorup FB   -  Team Favrskov Håndbold:1  Bagterphallen 18 - 11 
432 P17A A-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 10:00 Halsen Håndball: Halsen 1   -  Tornby IF  Lundegårdhallen 30 - 13 
8 P17A Gruppe A Lør 24.09.2022 08:00 Dronninglund IF  -  Hammel GF Vendiahallen 3 10 - 9 
62 P17A Gruppe A Lør 24.09.2022 09:30 Frederikshavn FI  -  Hammel GF Vendiahallen 3 12 - 17 
73 D11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 10:00 Frederikshavn FI  -  Skibsby/Højene IF Idrætscenter Vendsyssel 3 10 - 7 
193 D9 Gruppe A Lør 24.09.2022 12:30 Hjallerup IF:1  -  Tornby IF Tårshallen 2 kortbane 8 - 12 
75 D11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 10:00 Lystrup IF:1  -  Aabybro HK Tornbyhallen 15 - 13 
53 D11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:30 Hadsten Håndbold:1  -  Hammel GF:2 Tornbyhallen 12 - 12 
34 D11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:00 Hjallerup IF:2  -  Team Favrskov Håndbold:1 Tornbyhallen 23 - 8 
1 D11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:00 Hjallerup IF:1  -  Vorup FB Tornbyhallen 18 - 12 
12 D11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:30 Lillesand Il:A  -  Skagen HK Tornbyhallen 3 - 19 
10 D13A Gruppe B Lør 24.09.2022 08:00 Backa HK:Vit  -  Hjallerup IF:1 Femhøjehallen 2 16 - 19 
11 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 08:00 Nøvling IF:A  -  Tvis Håndbold Bagterphallen 16 - 10 
20 D13A Gruppe B Lør 24.09.2022 08:30 Lystrup IF:1  -  Aars HK Femhøjehallen 2 11 - 15 
21 D13A Gruppe A Lør 24.09.2022 08:30 Hundvåg håndballklubb:2  -  HEI Bagterphallen 3 - 15 
9 D13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:00 Halsen Håndball:Halsen 1  -  Skibsby-Højene IF:2 Femhøjehallen 1 7 - 8 
19 D13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:30 Vorup FB:1  -  HEI Femhøjehallen 1 11 - 7 
42 D13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 09:00 Skibsby-Højene IF:3  -  Tornby IF Femhøjehallen 2 4 - 7 
63 D13C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 10:00 Hadsten Håndbold:1  -  Vodskov Håndbold Femhøjehallen 1 18 - 5 
64 D13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 09:30 Team Favrskov Håndbold  -  Lystrup IF:2 Femhøjehallen 2 15 - 8 
23 D15A Gruppe B Lør 24.09.2022 08:30 Nøvling IF:1  -  HEI Astruphallen 17 - 18 
79 P13C Gruppe 6 Lør 24.09.2022 10:00 Lillesand Il:5  -  Greipstad IL Højenehallen 6 - 4 
176 D17A Gruppe A Lør 24.09.2022 13:00 Skjern Håndbold:1  -  HG Gokstad håndball Halvorsmindehallen 22 - 16 
550 D15C A-Finale Søn 25.09.2022 14:30 HG Gokstad:2   -  Hammel GF  Vendiahallen 1 10 - 13 
136 D17A Gruppe A Lør 24.09.2022 11:30 HH Halvor  -  Hjallerup IF Halvorsmindehallen 17 - 18 
52 D17A Gruppe A Lør 24.09.2022 10:00 Hjallerup IF  -  Skjern Håndbold:1 Halvorsmindehallen 10 - 26 
18 P13A Gruppe D Lør 24.09.2022 08:30 Randesund IL:3  -  Hadsten Håndbold UCNhallen 1 - 17 
564 P11C B-Finale Søn 25.09.2022 15:20 Lystrup IF:2   -  Greipstad IL  Hirtshals Idrætscenter 7 - 9 ef 
22 P13A Gruppe A Lør 24.09.2022 08:30 Halsen Håndball:Halsen 1  -  Hammel GF:1 Skalleruphallen 11 - 10 
274 D9 Gruppe A Lør 24.09.2022 14:30 Hjallerup IF:1  -  Tvis Håndbold Tårshallen 2 kortbane 11 - 17 
397 P13A A-Kvartsfinal:03 Søn 25.09.2022 09:00 Hadsten Håndbold   -  HEI:2  Tornbyhallen 10 - 8 
499 D13A B-Semifinal:01 Søn 25.09.2022 12:30 Hundvåg håndballklubb:2   -  Backa HK:Vit  UCNhallen 8 - 7 
35 P11C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 09:00 Hadsten Håndbold:2  -  Frederikshavn FI:1 Hirtshals Idrætscenter 7 - 6 
14 P11C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 08:30 Team Favrskov Håndbold:1  -  Viborg HK:2 Stendyssehallen 4 - 13 
568 P15C B-Finale Søn 25.09.2022 15:45 Strandby/Elling IF: 2   -  Viborg HK:3  Vendiahallen 1 6 - 10 
545 P17C B-Finale Søn 25.09.2022 13:30 Gjerpen IF   -  Visse IF  Tårshallen 1 17 - 18 
69 D9 Gruppe A Lør 24.09.2022 09:30 Tvis Håndbold  -  Tornby IF Tårshallen 2 kortbane 16 - 6 
558 P15A B-Finale Søn 25.09.2022 15:00 Kristiansand idrettsforening   -  Sejs-Svejbæk IF  Vendiahallen 1 8 - 15 
544 P15A A-Finale Søn 25.09.2022 14:15 Visse IF   -  Skive fH 1  Tornbyhallen 10 - 20 
13 P11C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:30 Hjallerup IF:1  -  Lystrup IF:2 Hirtshals Idrætscenter 11 - 5 
574 P9 Gruppe B Lør 24.09.2022 17:00 Hjallerup IF:2  -  Hadsten Håndbold Tårshallen 2 kortbane 4 - 5 
199 D11C Gruppe 3 Lør 24.09.2022 13:00 Lystrup IF:1  -  Fjerritslev IF Tornbyhallen 20 - 19 
580 D15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 10:30 Backa HK  -  Hjallerup IF Tannisbugthallen 12 - 10 
579 D15C Gruppe 2 Lør 24.09.2022 16:30 Aabybro HK:3  -  Backa HK Tannisbugthallen 12 - 15 
3 P13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:00 Lillesand Il:3  -  Biersted IF Bjergbyhallen 5 - 12 
4 P13C Gruppe 4 Lør 24.09.2022 08:00 Frederikshavn FI:2  -  HEI:4 Højenehallen 3 - 11 
15 P13C Gruppe 1 Lør 24.09.2022 08:30 Viborg HK:1  -  Kristiansand IF Bjergbyhallen 11 - 6 
563 P17C A-Finale Søn 25.09.2022 15:15 Skogstrand IL   -  Halsen IF  Bjergbyhallen 6 - 11 
526 P13A B-Semifinal:02 Søn 25.09.2022 13:30 Backa HK:Röd   -  Randesund  UCNhallen 12 - 6 
566 P15C A-Finale Søn 25.09.2022 15:30 HG Gokstad håndball   -  Greipstad IL  Vendiahallen 2 4 - 14 
281 P17A Gruppe A Lør 24.09.2022 14:45 Dronninglund IF  -  Frederikshavn FI Vendiahallen 3 16 - 10