Skinnarcupen 2022 [archived]

1 till 3 Juli 2022

Matcher Lör 2022-07-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
28 P 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 08:30 Slätta SK Svart  -  Sundborns GOIF A-Plan 9 - 0 
29 P 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 08:30 Envikens if  -  Malungs IF:2 B-Plan 1 - 2 
30 F 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 09:30 Valbo FF röd  -  Slätta SK A-Plan 2 - 2 
31 F 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 09:30 Östansbo IS:1  -  Vikarby IK B-Plan 1 - 2 
32 P 11/12 Grupp 1 Lör 2022-07-02 09:30 Malungs IF:1  -  Östansbo IS:2 C-Plan 0 - 0 
33 P 10 Grupp 1 Lör 2022-07-02 09:30 Sundborns GOIF  -  Malungs IF Svart D-Plan 0 - 0 
34 F11/12 F 11/12 Lör 2022-07-02 09:30 Envikens IF  -  Vikarby IK:09/10 F-Plan 0 - 0 
35 F11/12 F 11/12 Lör 2022-07-02 10:30 Filipstads FF:F11  -  Malungs IF F11/12 F-Plan 0 - 0 
36 F 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 10:30 Valbo FF svart  -  Korsnäs IF FK A-Plan 2 - 0 
37 F 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 10:30 Östansbo IS:2  -  Malungs IF B-Plan 0 - 3 
38 P 11/12 Grupp 1 Lör 2022-07-02 10:30 Östansbo IS:1  -  Malungs IF:3 C-Plan 0 - 0 
39 P 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 11:30 Svärdsjö/Sundborn  -  Slätta SK Gul A-Plan 2 - 5 
40 P 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 11:30 Malungs IF  -  IFK Ölme B-Plan 2 - 0 
41 P 10 Grupp 1 Lör 2022-07-02 11:30 Malungs IF Svart  -  Envikens IF:EIF C-Plan 0 - 0 
42 F11/12 F 11/12 Lör 2022-07-02 11:30 Malungs IF F10/11  -  Sundborns GOIF F-Plan 0 - 0 
43 P 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 12:30 Envikens if  -  Slätta SK Svart A-Plan 3 - 11 
44 P 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 12:30 Malungs IF:2  -  Sundborns GOIF B-Plan 2 - 1 
45 P 11/12 Grupp 1 Lör 2022-07-02 12:30 Malungs IF:2  -  Malungs IF:3 C-Plan 0 - 0 
46 P 10 Grupp 1 Lör 2022-07-02 12:30 Sundborns GOIF  -  Malungs IF Grön D-Plan 0 - 0 
47 P 11/12 Grupp 1 Lör 2022-07-02 13:30 Östansbo IS:2  -  Östansbo IS:1 C-Plan 0 - 0 
48 F 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 13:30 Valbo FF röd  -  Filipstads FF:F13 A-Plan 7 - 0 
49 F 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 13:30 Slätta SK  -  Östansbo IS:1 B-Plan 1 - 1 
50 F11/12 F 11/12 Lör 2022-07-02 13:30 Malungs IF F11/12  -  Vikarby IK:09/10 D-Plan 0 - 0 
51 F 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 14:30 Valbo FF svart  -  Enviken/Sundborn A-Plan 2 - 2 
52 F 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 14:30 Korsnäs IF FK  -  Östansbo IS:2 B-Plan 4 - 0 
53 P 10 Grupp 1 Lör 2022-07-02 14:30 Sundborns GOIF  -  Envikens IF:EIF C-Plan 0 - 0 
54 P 13/14 Plac. 5 - 8 plats Lör 2022-07-02 15:30 IFK Ölme   -  Sundborns GOIF  A-Plan 9 - 0 
55 P 13/14 Plac. 5 - 8 plats Lör 2022-07-02 15:30 Envikens if   -  Svärdsjö/Sundborn  B-Plan 1 - 2 
56 F11/12 F 11/12 Lör 2022-07-02 15:30 Malungs IF F10/11  -  Filipstads FF:F11 C-Plan 0 - 0 
57 P 10 Grupp 1 Lör 2022-07-02 15:30 Malungs IF Svart  -  Malungs IF Grön D-Plan 0 - 0 
58 F11/12 F 11/12 Lör 2022-07-02 15:30 Sundborns GOIF  -  Envikens IF F-Plan 0 - 0 
59 F 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 16:30 Vikarby IK  -  Valbo FF röd A-Plan 0 - 2 
60 F 13/14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 16:30 Filipstads FF:F13  -  Slätta SK B-Plan 0 - 7 
61 P 11/12 Grupp 1 Lör 2022-07-02 16:30 Malungs IF:3  -  Malungs IF:1 C-Plan 0 - 0 
62 P 11/12 Grupp 1 Lör 2022-07-02 16:30 Östansbo IS:1  -  Malungs IF:2 F-Plan 0 - 0 
63 F 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 17:30 Malungs IF  -  Valbo FF svart A-Plan 1 - 0 
64 F 13/14 Grupp 2 Lör 2022-07-02 17:30 Enviken/Sundborn  -  Korsnäs IF FK B-Plan 2 - 0 
65 P 10 Grupp 1 Lör 2022-07-02 17:30 Envikens IF:EIF  -  Malungs IF Svart C-Plan 0 - 0