Matcher Lör 2022-04-23

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag A-plan Resultat
5013 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 08:00 Groheds IF/Ljungskile SK:Vit  -  Kungshamns IF:Blå B-plan  
5014 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 08:00 Stångenäs AIS  -  Groheds IF/Ljungskile SK:Svart C-plan Kungshamnsvallen  
5015 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 08:48 Groheds IF/Ljungskile SK:Svart  -  Kungshamns IF:Blå B-plan  
5017 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 08:48 Kungshamns IF:Vit  -  Stångenäs AIS C-plan Kungshamnsvallen  
5029 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 09:36 Kungshamns IF:Vit  -  Groheds IF/Ljungskile SK:Vit B-plan  
5030 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 09:36 Kungshamns IF:Blå  -  Stångenäs AIS C-plan Kungshamnsvallen  
5031 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 10:24 Groheds IF/Ljungskile SK:Svart  -  Kungshamns IF:Vit B-plan  
5032 PF 9 Grupp 1 Lör 2022-04-23 10:24 Stångenäs AIS  -  Groheds IF/Ljungskile SK:Vit C-plan Kungshamnsvallen  
5124 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 11:00 Oddevold IK  -  IFK Strömstad:Blå B-plan  
5125 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 11:00 Örgryte IS:Röd  -  IF Karlstad Fotboll 2 C-plan Kungshamnsvallen  
13 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 12:00 Örgryte IS:Blå  -  Kungshamns IF C-plan Kungshamnsvallen  
5126 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 12:00 IFK Strömstad:Vit  -  Grohed / Ljungskile Sk:svart B-plan  
3 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 13:00 IFK Uddevalla  -  Kungsbacka IF:VIT B-plan  
4 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 13:00 IFK Strömstad:Blå  -  IF Karlstad Fotboll 1 C-plan Kungshamnsvallen  
14 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 14:00 Trollhättan BOIS  -  Lysekils AIK:P09 B-plan  
15 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 14:00 Grohed / Ljungskile Sk:svart  -  Färgelanda IF C-plan Kungshamnsvallen  
5 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 15:00 IF Karlstad Fotboll 2  -  Oddevold IK B-plan  
6 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 15:00 Kungsbacka IF:VIT  -  Örgryte IS:Röd C-plan Kungshamnsvallen  
16 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 16:00 Kungshamns IF  -  IFK Strömstad:Vit B-plan  
17 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 16:00 Lysekils AIK:P09  -  Örgryte IS:Blå C-plan Kungshamnsvallen  
5127 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 17:00 IF Karlstad Fotboll 1  -  IFK Uddevalla B-plan  
5128 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 17:00 Örgryte IS:Röd  -  IFK Strömstad:Blå C-plan Kungshamnsvallen  
18 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 18:00 Färgelanda IF  -  Trollhättan BOIS B-plan  
19 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 18:00 Örgryte IS:Blå  -  Grohed / Ljungskile Sk:svart C-plan Kungshamnsvallen  
5129 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 19:00 Oddevold IK  -  IFK Uddevalla B-plan  
5130 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 19:00 IFK Strömstad:Blå  -  IF Karlstad Fotboll 2 C-plan Kungshamnsvallen  
20 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 20:00 IFK Strömstad:Vit  -  Trollhättan BOIS B-plan  
21 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 20:00 Grohed / Ljungskile Sk:svart  -  Kungshamns IF C-plan Kungshamnsvallen  
22 P13 Grupp 2 Lör 2022-04-23 21:00 Lysekils AIK:P09  -  Färgelanda IF C-plan Kungshamnsvallen  
5131 P13 Grupp 1 Lör 2022-04-23 21:00 Kungsbacka IF:VIT  -  IF Karlstad Fotboll 1 B-plan