Matcher på A
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Hall | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P14 | Grupp 1 | 17:00 | Liga06:Svart | - | Eslövs BK:Röd | A | 0 - 2 |
37 | P14 | Grupp 1 | 17:15 | Veberöds Aif:Vit | - | Rydsgård/Skivarp | A | 2 - 0 |
7 | P14 | Grupp 2 | 17:30 | Veberöds Aif:Svart | - | Sjöbo IF | A | 3 - 0 |
8 | P14 | Grupp 2 | 17:45 | Skanör / Falsterbo IF | - | IFK Simrishamn:Vit | A | 0 - 0 |
13 | P14 | Grupp 3 | 18:00 | Spjutstorps if | - | Liga06 | A | 5 - 1 |
14 | P14 | Grupp 3 | 18:15 | IFK Simrishamn:Blå | - | BK Flagg | A | 5 - 1 |
3 | P14 | Grupp 1 | 18:30 | Liga06:Svart | - | Veberöds Aif:Vit | A | 0 - 5 |
4 | P14 | Grupp 1 | 18:45 | Rydsgård/Skivarp | - | Eslövs BK:Röd | A | 0 - 2 |
9 | P14 | Grupp 2 | 19:00 | Veberöds Aif:Svart | - | Skanör / Falsterbo IF | A | 1 - 2 |
10 | P14 | Grupp 2 | 19:15 | IFK Simrishamn:Vit | - | Sjöbo IF | A | 2 - 0 |
15 | P14 | Grupp 3 | 19:30 | Spjutstorps if | - | IFK Simrishamn:Blå | A | 1 - 0 |
16 | P14 | Grupp 3 | 19:45 | BK Flagg | - | Liga06 | A | 2 - 1 |
5 | P14 | Grupp 1 | 20:00 | Rydsgård/Skivarp | - | Liga06:Svart | A | 1 - 0 |
6 | P14 | Grupp 1 | 20:15 | Eslövs BK:Röd | - | Veberöds Aif:Vit | A | 0 - 2 |
11 | P14 | Grupp 2 | 20:30 | IFK Simrishamn:Vit | - | Veberöds Aif:Svart | A | 0 - 1 |
12 | P14 | Grupp 2 | 20:45 | Sjöbo IF | - | Skanör / Falsterbo IF | A | 0 - 1 |
17 | P14 | Grupp 3 | 21:00 | BK Flagg | - | Spjutstorps if | A | 0 - 3 |
18 | P14 | Grupp 3 | 21:15 | Liga06 | - | IFK Simrishamn:Blå | A | 0 - 5 |
25 | P14 | A-semifinal:01 | 21:30 | Veberöds Aif:Vit | - | Skanör / Falsterbo IF | A | 2 - 1 |
26 | P14 | A-semifinal:02 | 21:45 | Spjutstorps if | - | IFK Simrishamn:Blå | A | 1 - 0 |
27 | P14 | A-final | 22:15 | Veberöds Aif:Vit | - | Spjutstorps if | A | 3 - 0 |
55 | F9 | Grupp 1 | 08:00 | Veberöds AIF | - | Blentarps BK | A | |
57 | F9 | Grupp 1 | 08:15 | Sjöbo IF | - | Spjutstorp IF | A | |
59 | P9 | Grupp 4 | 08:30 | Skäldervikens IF | - | Rydsgård/Skivarp | A | |
61 | P9 | Grupp 4 | 08:45 | Sjöbo IF:1 | - | LEV 06 | A | |
63 | F9 | Grupp 1 | 09:00 | Veberöds AIF | - | Sjöbo IF | A | |
65 | F9 | Grupp 1 | 09:15 | Spjutstorp IF | - | Blentarps BK | A | |
67 | P9 | Grupp 4 | 09:30 | Skäldervikens IF | - | Sjöbo IF:1 | A | |
69 | P9 | Grupp 4 | 09:45 | LEV 06 | - | Rydsgård/Skivarp | A | |
71 | F9 | Grupp 1 | 10:00 | Spjutstorp IF | - | Veberöds AIF | A | |
73 | F9 | Grupp 1 | 10:15 | Blentarps BK | - | Sjöbo IF | A | |
23 | P9 | Grupp 4 | 10:30 | LEV 06 | - | Skäldervikens IF | A | |
24 | P9 | Grupp 4 | 10:45 | Rydsgård/Skivarp | - | Sjöbo IF:1 | A | |
77 | P11 | Grupp 1 | 11:00 | LEV 06 | - | Bara GIF | A | |
79 | P11 | Grupp 1 | 11:15 | Winnö IF | - | Arlövs BI:Blå | A | |
81 | P11 | Grupp 2 | 11:30 | Tomelilla IF | - | Arlövs BI:Vit | A | |
82 | P11 | Grupp 2 | 11:45 | Sjöbo IF:Vit | - | Rydsgård/Skivarp | A | |
83 | P11 | Grupp 1 | 12:00 | Sjöbo IF:Blå | - | LEV 06 | A | |
84 | P11 | Grupp 1 | 12:15 | Bara GIF | - | Winnö IF | A | |
85 | P11 | Grupp 2 | 12:30 | Blentarps bk | - | Tomelilla IF | A | |
87 | P11 | Grupp 2 | 12:45 | Arlövs BI:Vit | - | Sjöbo IF:Vit | A | |
89 | P11 | Grupp 1 | 13:00 | Arlövs BI:Blå | - | Sjöbo IF:Blå | A | |
91 | P11 | Grupp 1 | 13:15 | Winnö IF | - | LEV 06 | A | |
93 | P11 | Grupp 2 | 13:30 | Rydsgård/Skivarp | - | Blentarps bk | A | |
95 | P11 | Grupp 2 | 13:45 | Sjöbo IF:Vit | - | Tomelilla IF | A | |
97 | P11 | Grupp 1 | 14:00 | Arlövs BI:Blå | - | Bara GIF | A | |
99 | P11 | Grupp 1 | 14:15 | Sjöbo IF:Blå | - | Winnö IF | A | |
101 | P11 | Grupp 2 | 14:30 | Rydsgård/Skivarp | - | Arlövs BI:Vit | A | |
103 | P11 | Grupp 2 | 14:45 | Blentarps bk | - | Sjöbo IF:Vit | A | |
105 | P13 | Grupp 1 | 15:00 | Kulladals FF:Blå | - | Veberöds AIF | A | 1 - 0 |
107 | P13 | Grupp 1 | 15:15 | STAFFANSTORP United:Blå | - | Tomelilla IF | A | 2 - 1 |
109 | P13 | Grupp 2 | 15:30 | Blentarps BK | - | Uppåkra IF:Grön | A | 2 - 0 |
111 | P13 | Grupp 2 | 15:45 | LEV 06 | - | Vinnö IF:Blå | A | 2 - 0 |
113 | P13 | Grupp 3 | 16:00 | Kulladals FF:Vit | - | Uppåkra IF:Vit | A | 0 - 0 |
115 | P13 | Grupp 3 | 16:15 | Skanör Falsterbo IF:Röd | - | Köpingebro IF | A | 0 - 0 |
117 | P13 | Grupp 4 | 16:30 | STAFFANSTORP United:Vit | - | Vinnö IF:Vit | A | 0 - 1 |
119 | P13 | Grupp 4 | 16:45 | Veberöds AIF:svart | - | Sjöbo IF | A | 0 - 1 |
121 | P13 | Grupp 1 | 17:00 | Kulladals FF:Blå | - | STAFFANSTORP United:Blå | A | 2 - 2 |
123 | P13 | Grupp 1 | 17:15 | Tomelilla IF | - | Veberöds AIF | A | 0 - 0 |
125 | P13 | Grupp 2 | 17:30 | Blentarps BK | - | LEV 06 | A | 0 - 1 |
127 | P13 | Grupp 2 | 17:45 | Vinnö IF:Blå | - | Uppåkra IF:Grön | A | 0 - 1 |
129 | P13 | Grupp 3 | 18:00 | Kulladals FF:Vit | - | Skanör Falsterbo IF:Röd | A | 0 - 1 |
131 | P13 | Grupp 3 | 18:15 | Köpingebro IF | - | Uppåkra IF:Vit | A | 0 - 3 |
133 | P13 | Grupp 4 | 18:30 | STAFFANSTORP United:Vit | - | Veberöds AIF:svart | A | 1 - 2 |
135 | P13 | Grupp 4 | 18:45 | Sjöbo IF | - | Vinnö IF:Vit | A | 1 - 0 |
137 | P13 | Grupp 1 | 19:00 | Tomelilla IF | - | Kulladals FF:Blå | A | 1 - 7 |
139 | P13 | Grupp 1 | 19:15 | Veberöds AIF | - | STAFFANSTORP United:Blå | A | 0 - 5 |
141 | P13 | Grupp 2 | 19:30 | Vinnö IF:Blå | - | Blentarps BK | A | 1 - 5 |
143 | P13 | Grupp 2 | 19:45 | Uppåkra IF:Grön | - | LEV 06 | A | 0 - 4 |
145 | P13 | Grupp 3 | 20:00 | Köpingebro IF | - | Kulladals FF:Vit | A | 1 - 0 |
147 | P13 | Grupp 3 | 20:15 | Uppåkra IF:Vit | - | Skanör Falsterbo IF:Röd | A | 1 - 0 |
149 | P13 | Grupp 4 | 20:30 | Sjöbo IF | - | STAFFANSTORP United:Vit | A | 0 - 0 |
151 | P13 | Grupp 4 | 20:45 | Vinnö IF:Vit | - | Veberöds AIF:svart | A | 1 - 1 |
31 | P13 | A-semifinal:01 | 21:00 | Kulladals FF:Blå | - | LEV 06 | A | 3 - 1 |
32 | P13 | A-semifinal:02 | 21:15 | Uppåkra IF:Vit | - | Sjöbo IF | A | 1 - 2 |
33 | P13 | A-final | 21:45 | Kulladals FF:Blå | - | Sjöbo IF | A | 2 - 0 |
153 | P10 | Grupp 1 | 09:00 | Kulladals FF:Blå | - | Löberöds IF | A | |
155 | P10 | Grupp 1 | 09:15 | Sjöbo IF:Blå | - | Wollsjö AIF | A | |
157 | P10 | Grupp 2 | 09:30 | Brösarps IF | - | Kulladals FF:Vit | A | |
159 | P10 | Grupp 2 | 09:45 | Rydsgård/Skivarp | - | SoGK Charlo | A | |
161 | P10 | Grupp 3 | 10:00 | Spjutstorp if | - | Sjöbo IF:Vit | A | |
163 | P10 | Grupp 3 | 10:15 | Eslövs BK | - | Torna Hällestad IF | A | |
165 | P10 | Grupp 1 | 10:30 | Kulladals FF:Blå | - | Sjöbo IF:Blå | A | |
167 | P10 | Grupp 1 | 10:45 | Wollsjö AIF | - | Löberöds IF | A | |
169 | P10 | Grupp 2 | 11:00 | Brösarps IF | - | Rydsgård/Skivarp | A | |
171 | P10 | Grupp 2 | 11:15 | SoGK Charlo | - | Kulladals FF:Vit | A | |
173 | P10 | Grupp 3 | 11:30 | Spjutstorp if | - | Eslövs BK | A | |
175 | P10 | Grupp 3 | 11:45 | Torna Hällestad IF | - | Sjöbo IF:Vit | A | |
177 | P10 | Grupp 1 | 12:00 | Wollsjö AIF | - | Kulladals FF:Blå | A | |
179 | P10 | Grupp 1 | 12:15 | Löberöds IF | - | Sjöbo IF:Blå | A | |
181 | P10 | Grupp 2 | 12:30 | SoGK Charlo | - | Brösarps IF | A | |
183 | P10 | Grupp 2 | 12:45 | Kulladals FF:Vit | - | Rydsgård/Skivarp | A | |
185 | P10 | Grupp 3 | 13:00 | Torna Hällestad IF | - | Spjutstorp if | A | |
187 | P10 | Grupp 3 | 13:15 | Sjöbo IF:Vit | - | Eslövs BK | A | |
189 | P12 | Grupp 1 | 13:30 | Jonstorp IF | - | Veberöds AIF:Vit | A | |
191 | P12 | Grupp 1 | 13:45 | Sjöbo IF:Blå | - | Tomelilla IF | A | |
193 | P12 | Grupp 2 | 14:00 | IFK Ystad | - | Sjöbo IF:Vit | A | |
195 | P12 | Grupp 2 | 14:15 | Bsh Österlen | - | Köpingebro IF | A | |
197 | P12 | Grupp 1 | 14:30 | Blentarps BK | - | Jonstorp IF | A | |
199 | P12 | Grupp 1 | 14:45 | Veberöds AIF:Vit | - | Sjöbo IF:Blå | A | |
201 | P12 | Grupp 2 | 15:00 | Veberöds AIF:Svart | - | IFK Ystad | A | |
203 | P12 | Grupp 2 | 15:15 | Sjöbo IF:Vit | - | Bsh Österlen | A | |
206 | P12 | Grupp 1 | 15:30 | Sjöbo IF:Blå | - | Jonstorp IF | A | |
205 | P12 | Grupp 2 | 15:45 | Bsh Österlen | - | IFK Ystad | A | |
207 | P12 | Grupp 1 | 16:00 | Tomelilla IF | - | Veberöds AIF:Vit | A | |
209 | P12 | Grupp 1 | 16:15 | Blentarps BK | - | Sjöbo IF:Blå | A | |
210 | P12 | Grupp 2 | 16:30 | Köpingebro IF | - | Sjöbo IF:Vit | A | |
211 | P12 | Grupp 2 | 16:45 | Veberöds AIF:Svart | - | Bsh Österlen | A |