KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Fixtures List Lör 2020-02-01

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team Bana Arena Ergebnis
6952 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Åsums BK:2  -  Hässleholms IF:Grön GLENTONS E1  
6953 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Hasslö Goif  -  BK Skjold:sort SELECT E2  
6954 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Viby if  -  Sjöbo IF:Vit MIO A  
6955 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:00 Wä IF:Orange  -  Dösjöbro IF:Röd ABK D  
6956 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:15 Hittarps IK:Svart  -  Fjälkinge IF GLENTONS E1  
6957 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:15 Brösarps IF  -  Åhus HBK:1 SELECT E2  
6958 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:15 Åsums BK:1  -  Hässleholms IF:Vit MIO A  
6959 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:15 Degeberga Goif  -  Höganäs BK:Röd ABK D  
6960 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:30 Kulladals FF:Vit  -  Torns IF:Svart GLENTONS E1  
6961 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Wä IF:Vit  -  Nosaby IF:1 SELECT E2  
6962 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Rödeby AIF  -  Sjöbo IF:Blå MIO A  
6963 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Klågerups GoIF  -  Torns IF:Orange ABK D  
6964 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Wä IF:Grön  -  Nosaby IF:2 GLENTONS E1  
6965 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Dösjöbro IF:Vit  -  Höganäs BK:Blå SELECT E2  
6966 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Bjärnums GoIF  -  BK Skjold:hvid MIO A  
6967 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:45 BK Skjold:sort  -  Åsums BK:2 ABK D  
6968 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 Sjöbo IF:Vit  -  Hasslö Goif GLENTONS E1  
6969 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 Hässleholms IF:Grön  -  Viby if SELECT E2  
6970 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:00 Fjälkinge IF  -  Wä IF:Orange MIO A  
6971 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:00 Åhus HBK:1  -  Hittarps IK:Svart ABK D  
6972 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:15 Dösjöbro IF:Röd  -  Brösarps IF GLENTONS E1  
6973 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Höganäs BK:Röd  -  Åsums BK:1 SELECT E2  
6974 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Torns IF:Svart  -  Degeberga Goif MIO A  
6975 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Hässleholms IF:Vit  -  Kulladals FF:Vit ABK D  
6976 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 BK Skjold:rød  -  Tollarps IF:Vit GLENTONS E1  
6977 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 FC Rosengård:Vit  -  Fortuna FF:1 SELECT E2  
6978 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 Eskilsminne IF:Vit  -  Åhus HBK:2 MIO A  
6979 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 Västra Ingelstad IS:Svart  -  Vellinge IF:Blå ABK D  
6980 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 10:45 BK Skjold:hvid  -  Dösjöbro IF:Vit GLENTONS E1  
6981 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Nosaby IF:1  -  Klågerups GoIF SELECT E2  
6982 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Torns IF:Orange  -  Rödeby AIF MIO A  
6983 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Sjöbo IF:Blå  -  Wä IF:Vit ABK D  
6949 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:00 Eskilsminne IF:Svart  -  Skegrie BK ABK D  
6950 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:00 Fortuna FF:2  -  Västra Ingelstad IS:Gul MIO A  
6984 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 11:00 Nosaby IF:2  -  Bjärnums GoIF GLENTONS E1  
6985 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 11:00 Höganäs BK:Blå  -  Wä IF:Grön SELECT E2  
6951 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:15 Sjöbo IF:Svart  -  Husie IF:Grön GLENTONS E1  
6986 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 BK Skjold:sort  -  Sjöbo IF:Vit SELECT E2  
6987 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Åsums BK:2  -  Viby if MIO A  
6988 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Hasslö Goif  -  Hässleholms IF:Grön ABK D  
6989 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Wä IF:Orange  -  Brösarps IF GLENTONS E1  
6990 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Fjälkinge IF  -  Åhus HBK:1 SELECT E2  
6991 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Hittarps IK:Svart  -  Dösjöbro IF:Röd MIO A  
6992 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:30 Åsums BK:1  -  Kulladals FF:Vit ABK D  
6993 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:45 Degeberga Goif  -  Hässleholms IF:Vit GLENTONS E1  
6994 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 11:45 Sjöbo IF:Blå  -  Torns IF:Orange SELECT E2  
6995 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 11:45 Wä IF:Vit  -  Klågerups GoIF MIO A  
6996 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:45 Höganäs BK:Röd  -  Torns IF:Svart ABK D  
5764 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Svart  -  Lyckå FF:1 GLENTONS E1  
5765 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Röd  -  Åhus IF SELECT E2  
5766 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 Råå IF:Ljusblå  -  Lyckå FF:2 MIO A  
5767 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Vit  -  Gif Nike:röd ABK D  
6997 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Åhus HBK:2  -  Västra Ingelstad IS:Svart GLENTONS E1  
6998 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Vellinge IF:Blå  -  Eskilsminne IF:Vit SELECT E2  
6999 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Fortuna FF:1  -  Tollarps IF:Vit MIO A  
7000 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 12:15 Rödeby AIF  -  Nosaby IF:1 ABK D  
7001 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:30 FC Rosengård:Vit  -  BK Skjold:rød GLENTONS E1  
7002 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Skegrie BK  -  Fortuna FF:2 SELECT E2  
7003 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Västra Ingelstad IS:Gul  -  Sjöbo IF:Svart MIO A  
7004 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Eskilsminne IF:Svart  -  Husie IF:Grön ABK D  
7005 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Wä IF:Grön  -  Bjärnums GoIF GLENTONS E1  
7006 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Dösjöbro IF:Vit  -  Nosaby IF:2 SELECT E2  
7007 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Höganäs BK:Blå  -  BK Skjold:hvid MIO A  
7008 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:45 Åsums BK:2  -  Hasslö Goif ABK D  
5780 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 13:00 IFK Kalmar Vit  -  BK Höllviken:Svart ABK D  
5781 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 13:00 Lyckå FF:1  -  BK Höllviken:Röd MIO A  
5782 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:00 Uppåkra IF:Svart  -  Råå IF:Ljusblå GLENTONS E1  
5783 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:00 Lyckå FF:2  -  BK Höllviken:Vit SELECT E2  
7009 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:15 Viby if  -  BK Skjold:sort GLENTONS E1  
7010 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:15 Hässleholms IF:Grön  -  Sjöbo IF:Vit SELECT E2  
7011 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 Wä IF:Orange  -  Hittarps IK:Svart MIO A  
7012 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 Brösarps IF  -  Fjälkinge IF ABK D  
7013 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Åsums BK:1  -  Degeberga Goif GLENTONS E1  
7014 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Kulladals FF:Vit  -  Höganäs BK:Röd SELECT E2  
7015 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Hässleholms IF:Vit  -  Torns IF:Svart MIO A  
7016 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:30 Dösjöbro IF:Röd  -  Åhus HBK:1 ABK D  
7017 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Klågerups GoIF  -  Sjöbo IF:Blå GLENTONS E1  
7018 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Wä IF:Vit  -  Rödeby AIF SELECT E2  
7019 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Nosaby IF:1  -  Torns IF:Orange MIO A  
7020 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 13:45 BK Skjold:rød  -  Fortuna FF:1 ABK D  
5794 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:00 Wollsjö AIF  -  Emmaboda IS MIO A  
5795 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:00 Uppåkra IF:Grön  -  Hörby FF ABK D  
5796 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 14:00 Åhus IF  -  IFK Kalmar Vit GLENTONS E1  
5797 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 14:00 BK Höllviken:Röd  -  BK Höllviken:Svart SELECT E2  
5798 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 Gif Nike:röd  -  Uppåkra IF:Svart MIO A  
5799 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 BK Höllviken:Vit  -  Råå IF:Ljusblå ABK D  
5800 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:15 Brösarps IF  -  Teckomatorp SK GLENTONS E1  
5801 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 14:15 Sölvesborgs GIF  -  Gif Nike:blå SELECT E2  
7021 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Eskilsminne IF:Vit  -  Västra Ingelstad IS:Svart GLENTONS E1  
7022 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Tollarps IF:Vit  -  FC Rosengård:Vit SELECT E2  
7023 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Vellinge IF:Blå  -  Åhus HBK:2 MIO A  
7024 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:30 Wä IF:Grön  -  Dösjöbro IF:Vit ABK D  
7025 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 14:45 Sjöbo IF:Svart  -  Eskilsminne IF:Svart GLENTONS E1  
7026 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:45 Nosaby IF:2  -  BK Skjold:hvid SELECT E2  
7027 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:45 Bjärnums GoIF  -  Höganäs BK:Blå MIO A  
7028 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 14:45 Fortuna FF:2  -  Husie IF:Grön ABK D  
5812 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 15:00 Åhus IF  -  Lyckå FF:1 ABK D  
5814 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:00 Gif Nike:röd  -  Lyckå FF:2 GLENTONS E1  
5815 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:00 Uppåkra IF:Svart  -  BK Höllviken:Vit SELECT E2  
7029 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:00 Skegrie BK  -  Västra Ingelstad IS:Gul MIO A  
5813 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 15:15 IFK Kalmar Vit  -  BK Höllviken:Röd MIO A  
5818 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 15:15 Maglasäte IF  -  Wollsjö AIF GLENTONS E1  
5819 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 15:15 Emmaboda IS  -  Uppåkra IF:Grön SELECT E2  
7030 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:15 Åhus HBK:2  -  FC Rosengård:Vit ABK D  
5820 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:30 Hasslö Goif  -  Brösarps IF GLENTONS E1  
5821 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 15:30 Teckomatorp SK  -  Sölvesborgs GIF SELECT E2  
7031 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:30 Västra Ingelstad IS:Svart  -  Fortuna FF:1 MIO A  
7032 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:30 Tollarps IF:Vit  -  Eskilsminne IF:Vit ABK D  
7033 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:45 BK Skjold:rød  -  Vellinge IF:Blå GLENTONS E1  
7034 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Eskilsminne IF:Svart  -  Västra Ingelstad IS:Gul SELECT E2  
7035 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Fortuna FF:2  -  Sjöbo IF:Svart MIO A  
7036 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Husie IF:Grön  -  Skegrie BK ABK D  
5828 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 16:00 BK Höllviken:Svart  -  Åhus IF GLENTONS E1  
5829 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 16:00 Lyckå FF:1  -  IFK Kalmar Vit SELECT E2  
5830 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Råå IF:Ljusblå  -  Gif Nike:röd MIO A  
5831 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Lyckå FF:2  -  Uppåkra IF:Svart ABK D  
7037 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 16:15 Vellinge IF:Röd  -  Linero IF:röd GLENTONS E1  
7038 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 16:15 Åhus HBK:3  -  Kristianstad FC:Svart SELECT E2  
7039 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:15 Eslövs BK:vit  -  Eskilsminne IF:Blå MIO A  
7040 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:15 Kulladals FF:Blå  -  Markaryds IF ABK D  
5838 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 16:30 Hörby FF  -  Maglasäte IF MIO A  
5839 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 16:30 Uppåkra IF:Grön  -  Wollsjö AIF ABK D  
7041 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:30 Hässleholms IF:Svart  -  Kristianstad FC:Orange GLENTONS E1  
7042 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:30 Vinslövs IF  -  Kristianstad FC:Vit SELECT E2  
5840 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 16:45 Gif Nike:blå  -  Hasslö Goif GLENTONS E1  
5841 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 16:45 Sölvesborgs GIF  -  Brösarps IF SELECT E2  
7043 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:45 Eslövs BK:Röd  -  Hittarps IK:Vit MIO A  
7044 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:45 FC Rosengård:Svart  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF ABK D  
123 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 Tollarps IF:Blå  -  Eskilsminne IF:Gul MIO A  
7045 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 FC Rosengård:Röd  -  Eslövs BK:Svart GLENTONS E1  
7046 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 17:00 Linero IF:röd  -  Åhus HBK:3 SELECT E2  
7047 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 Linero IF:vit  -  IFK Simrishamn ABK D  
7048 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 17:15 Helsingborgs östra IF  -  Vellinge IF:Röd GLENTONS E1  
7049 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Markaryds IF  -  Eslövs BK:vit SELECT E2  
7050 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Kristianstad FC:Orange  -  Kulladals FF:Blå MIO A  
7051 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Hässleholms IF:Svart ABK D  
5854 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 17:30 Hörby FF  -  Emmaboda IS MIO A  
5855 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 17:30 Maglasäte IF  -  Uppåkra IF:Grön ABK D  
7052 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 17:30 Kiviks AIF/S:t Olofs IF  -  Eslövs BK:Röd GLENTONS E1  
7053 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 17:30 Hittarps IK:Vit  -  Vinslövs IF SELECT E2  
127 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:45 IFK Simrishamn  -  FC Rosengård:Röd SELECT E2  
5856 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 17:45 Gif Nike:blå  -  Teckomatorp SK ABK D  
5857 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 17:45 Hasslö Goif  -  Sölvesborgs GIF MIO A  
7054 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 17:45 Kristianstad FC:Vit  -  FC Rosengård:Svart GLENTONS E1  
128 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:00 Eskilsminne IF:Gul  -  Linero IF:vit SELECT E2  
7055 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:00 Eslövs BK:Svart  -  Tollarps IF:Blå GLENTONS E1  
7056 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:00 Kristianstad FC:Svart  -  Helsingborgs östra IF MIO A  
7057 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:00 Åhus HBK:3  -  Vellinge IF:Röd ABK D  
7058 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Hässleholms IF:Svart  -  Kulladals FF:Blå GLENTONS E1  
7059 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Eskilsminne IF:Blå  -  Markaryds IF SELECT E2  
7060 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Eslövs BK:vit  -  Kristianstad FC:Orange MIO A  
7062 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:15 Hittarps IK:Vit  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF ABK D  
5870 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 18:30 Wollsjö AIF  -  Hörby FF GLENTONS E1  
5871 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 18:30 Emmaboda IS  -  Maglasäte IF SELECT E2  
7061 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:30 Eslövs BK:Röd  -  Kristianstad FC:Vit MIO A  
7063 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:30 Vinslövs IF  -  FC Rosengård:Svart ABK D  
7064 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:45 Kristianstad FC:Svart  -  Linero IF:röd GLENTONS E1  
7065 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 Eslövs BK:Svart  -  IFK Simrishamn SELECT E2  
7066 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 Tollarps IF:Blå  -  Linero IF:vit MIO A  
7067 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 FC Rosengård:Röd  -  Eskilsminne IF:Gul ABK D  
5872 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 19:00 Brösarps IF  -  Gif Nike:blå GLENTONS E1  
5873 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 19:00 Teckomatorp SK  -  Hasslö Goif SELECT E2  
7068 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:00 Helsingborgs östra IF  -  Åhus HBK:3 MIO A  
7069 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:00 Kulladals FF:Blå  -  Eskilsminne IF:Blå ABK D  
7070 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:15 Hässleholms IF:Svart  -  Eslövs BK:vit GLENTONS E1  
7071 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:15 Kristianstad FC:Orange  -  Markaryds IF SELECT E2  
7072 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:15 Kristianstad FC:Vit  -  Kiviks AIF/S:t Olofs IF MIO A  
7073 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:15 Vinslövs IF  -  Eslövs BK:Röd ABK D  
7074 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:30 FC Rosengård:Svart  -  Hittarps IK:Vit GLENTONS E1  
7075 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Linero IF:vit  -  Eslövs BK:Svart SELECT E2  
7076 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Eskilsminne IF:Gul  -  IFK Simrishamn MIO A  
7077 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Tollarps IF:Blå  -  FC Rosengård:Röd ABK D  
122 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:45 Linero IF:röd  -  Helsingborgs östra IF GLENTONS E1  
7078 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:45 Vellinge IF:Röd  -  Kristianstad FC:Svart SELECT E2