Website powered by


Matcher Lör 2019-09-14

Matcher
Klass Grupp Datum Tid Lag hall Resultat
F08 Grupp 1 09:00 Kävlinge HK 1  -  LVHK röd Korsbacka A  
F08 Grupp 1 09:00 Kävlinge HK 2  -  LUGI Korsbacka E  
F10 Grupp 1 09:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 09:00 H43 Lund 1  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 09:00 IK Sund 1  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
F08 Grupp 1 09:20 LVHK svart  -  Veberöds HK Korsbacka A  
F08 Grupp 1 09:20 OV Helsingborg vit  -  LUGI F09 Korsbacka E  
F10 Grupp 1 09:20 Kävlinge HK orange  -  H43 Lund 2 Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 09:20 LVHK svart  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 09:20 Vakant P11  -  LVHK röd Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 09:40 Kävlinge HK blå  -  LVHK Korsbacka E  
F08 Grupp 1 09:40 Ljunghusens HK  -  OV Helsingborg grön Korsbacka A  
P11 Grupp 1 09:40 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 1  
P11 Grupp 1 09:40 HK Ankaret röd  -  LVHK svart Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 09:40 HK Ankaret vit  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 10:00 IK Sund 2  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
P09 Grupp 1 10:00 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 1 Korsbacka E  
F10 Grupp 1 10:00 Ljunghusens HK  -  Mölndal Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 10:00 LVHK röd  -  H43 Lund 1 Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 10:00 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret 1 Lödde IH 3  
F08 Grupp 1 10:20 LVHK röd  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka A  
F08 Grupp 1 10:20 LUGI  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
F10 Grupp 1 10:20 H43 Lund 2  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 10:20 HK Ankaret 2  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 10:20 LVHK röd  -  HK Ankaret vit Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 10:40 OV Helsingborg HK  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A  
F08 Grupp 1 10:40 OV Helsingborg vit  -  LVHK svart Korsbacka E  
F10 Grupp 1 10:40 IK Sund 2  -  Ljunghusens HK Lödde IH 1  
P11 Grupp 1 10:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 10:40 HK Ankaret röd  -  Staffanstorps HK Lödde IH 3  
F08 Grupp 1 11:00 Ljunghusens HK  -  Veberöds HK Korsbacka A  
F08 Grupp 1 11:00 OV Helsingborg grön  -  LUGI F09 Korsbacka E  
F10 Grupp 1 11:00 Mölndal  -  LVHK svart Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 11:00 HK Ankaret 1  -  LVHK röd Lödde IH 3  
P11 Grupp 1 11:00 Kävlinge HK orange  -  Vakant P11 Lödde IH 2  
P09 Grupp 1 11:20 LVHK  -  Staffanstorps HK Korsbacka A  
P09 Grupp 1 11:20 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
F10 Grupp 1 11:20 Kävlinge HK blå  -  H43 Lund 1 Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 11:20 IK Sund 1  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 11:20 H43 Lund 2  -  HK Ankaret 2 Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 11:40 IK Sund 1  -  OV Helsingborg HK Korsbacka A  
F08 Grupp 1 11:40 LVHK röd  -  LUGI Korsbacka E  
F10 Grupp 1 11:40 LVHK svart  -  Ljunghusens HK Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 11:40 Mölndal  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 11:40 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret röd Lödde IH 3  
F08 Grupp 1 12:00 OV Helsingborg vit  -  Kävlinge HK 2 Korsbacka A  
F08 Grupp 1 12:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka E  
P11 Grupp 1 12:00 HK Ankaret vit  -  Vakant P11 Lödde IH 1  
P11 Grupp 1 12:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 12:00 Staffanstorps HK  -  LVHK svart Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 12:20 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK blå Korsbacka A  
F08 Grupp 1 12:20 Veberöds HK  -  OV Helsingborg grön Korsbacka E  
F10 Grupp 1 12:20 LVHK röd  -  IK Sund 1 Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 12:20 HK Ankaret 2  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 12:20 H43 Lund 1  -  Mölndal Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 12:40 IK Sund 2  -  LVHK Korsbacka E  
F08 Grupp 1 12:40 Ljunghusens HK  -  LUGI F09 Korsbacka A  
F10 Grupp 1 12:40 HK Ankaret 1  -  LVHK svart Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 12:40 Kävlinge HK orange  -  IK Sund 2 Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 12:40 Ljunghusens HK  -  H43 Lund 2 Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 13:00 OV Helsingborg HK  -  Kävlinge HK orange Korsbacka E  
F08 Grupp 1 13:00 LVHK röd  -  OV Helsingborg vit Korsbacka A  
P11 Grupp 1 13:00 Kävlinge HK blå  -  HK Ankaret vit Lödde IH 1  
P11 Grupp 1 13:00 Vakant P11  -  LVHK svart Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 13:00 Kävlinge HK orange  -  HK Ankaret röd Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 13:20 Staffanstorps HK  -  IK Sund 1 Korsbacka A  
F08 Grupp 1 13:20 LVHK svart  -  LUGI Korsbacka E  
F10 Grupp 1 13:20 HK Ankaret 2  -  LVHK röd Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 13:20 Kävlinge HK blå  -  Mölndal Lödde IH 3  
P11 Grupp 1 13:20 Staffanstorps HK  -  LVHK röd Lödde IH 1  
F08 Grupp 1 13:40 Kävlinge HK 2  -  OV Helsingborg grön Korsbacka A  
F08 Grupp 1 13:40 Kävlinge HK 1  -  Ljunghusens HK Korsbacka E  
F10 Grupp 1 13:40 IK Sund 1  -  H43 Lund 1 Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 13:40 HK Ankaret 1  -  Ljunghusens HK Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 13:40 IK Sund 2  -  H43 Lund 2 Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 14:00 Kävlinge HK blå  -  IK Sund 2 Korsbacka E  
F08 Grupp 1 14:00 Veberöds HK  -  LUGI F09 Korsbacka A  
F10 Grupp 1 14:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 1  
P11 Grupp 1 14:00 LVHK svart  -  Kävlinge HK orange Lödde IH 2  
P11 Grupp 1 14:00 LVHK röd  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 14:20 Kävlinge HK orange  -  LVHK Korsbacka A  
P09 Grupp 1 14:20 OV Helsingborg HK  -  Staffanstorps HK Korsbacka E  
F10 Grupp 1 14:20 LVHK röd  -  IK Sund 2 Lödde IH 3  
P11 Grupp 1 14:20 HK Ankaret vit  -  Staffanstorps HK Lödde IH 1  
P11 Grupp 1 14:20 HK Ankaret röd  -  Vakant P11 Lödde IH 2  
F08 Grupp 1 14:40 LUGI  -  OV Helsingborg vit Korsbacka A  
F08 Grupp 1 14:40 OV Helsingborg grön  -  LVHK röd Korsbacka E  
F10 Grupp 1 14:40 Ljunghusens HK  -  H43 Lund 1 Lödde IH 1  
F10 Grupp 1 14:40 HK Ankaret 2  -  Mölndal Lödde IH 2  
F10 Grupp 1 14:40 LVHK svart  -  Kävlinge HK blå Lödde IH 3  
P09 Grupp 1 15:00 IK Sund 1  -  Kävlinge HK blå Korsbacka E  
F08 Grupp 1 15:00 Ljunghusens HK  -  LVHK svart Korsbacka A  
F08 Grupp 1 15:20 LUGI F09  -  Kävlinge HK 1 Korsbacka A  
F08 Grupp 1 15:20 Kävlinge HK 2  -  Veberöds HK Korsbacka E  
P09 Grupp 1 15:40 Staffanstorps HK  -  Kävlinge HK orange Korsbacka A  
P09 Grupp 1 15:40 IK Sund 2  -  OV Helsingborg HK Korsbacka E  
P09 Grupp 1 16:00 LVHK  -  IK Sund 1 Korsbacka A