Pågående matcher
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Plan | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
208 | P07 | Grupp 3 | 15:00 | Vikens IK Blå | - | Kullavägens BK Blå | Plan 9 | |
209 | P07 | Grupp 3 | 15:00 | Höganäs BK Blå | - | Ramlösa Södra | Plan 10 | |
131 | P07 | Grupp 2 | 10:30 | Billeberga GIF | - | Skanör Falsterbo IF United | Plan 10 | |
205 | P09 | Grupp 3 | 14:30 | Brunnby FF Röd | - | Kullavägens BK | Plan 5 | |
206 | P09 | Grupp 3 | 14:30 | Eskilsminne IF Röd | - | Vikens Ik Blå | Plan 6 | |
73 | P08 | Grupp 3 | 12:30 | Fortuna FF Röd | - | Höganäs BK 1 | Plan 10 | |
207 | P07 | Grupp 2 | 15:00 | Kullavägens BK Grön | - | Skanör Falsterbo IF United | Plan 8 | |
204 | P07 | Grupp 2 | 14:30 | Billeberga GIF | - | Brunnby FF Blå | Plan 10 | |
203 | P07 | Grupp 1 | 14:30 | Helsingborgs IF blå | - | Skanör Falsterbo IF City | Plan 9 | |
202 | P07 | Grupp 3 | 14:30 | Kullavägens BK | - | Helsingborgs IF röd | Plan 8 | |
197 | P07 | Grupp 1 | 14:00 | Höganäs BK Röd | - | Ödåkra IF | Plan 10 | |
196 | P07 | Grupp 3 | 14:00 | Kullavägens BK Blå | - | Ramlösa Södra | Plan 9 | |
195 | P07 | Grupp 2 | 14:00 | HELSINGBORG ÖSTRA IF | - | Vikens IK Vit | Plan 8 | |
187 | P07 | Grupp 2 | 13:30 | Brunnby FF Blå | - | Skanör Falsterbo IF United | Plan 10 | |
186 | P07 | Grupp 1 | 13:30 | stattena if | - | Brunnby FF Röd | Plan 9 | |
185 | P07 | Grupp 3 | 13:30 | Kullavägens BK | - | Vikens IK Blå | Plan 8 | |
177 | P07 | Grupp 3 | 13:00 | Helsingborgs IF röd | - | Höganäs BK Blå | Plan 10 | |
176 | P07 | Grupp 2 | 13:00 | HELSINGBORG ÖSTRA IF | - | Billeberga GIF | Plan 9 | |
175 | P07 | Grupp 2 | 13:00 | Vikens IK Vit | - | Kullavägens BK Grön | Plan 8 | |
169 | P07 | Grupp 1 | 12:30 | Ödåkra IF | - | Skanör Falsterbo IF City | Plan 10 | |
168 | P07 | Grupp 1 | 12:30 | stattena if | - | Höganäs BK Röd | Plan 9 | |
167 | P07 | Grupp 1 | 12:30 | Brunnby FF Röd | - | Helsingborgs IF blå | Plan 8 | |
159 | P07 | Grupp 3 | 12:00 | Höganäs BK Blå | - | Vikens IK Blå | Plan 10 | |
158 | P07 | Grupp 3 | 12:00 | Ramlösa Södra | - | Helsingborgs IF röd | Plan 9 | |
157 | P07 | Grupp 2 | 12:00 | Kullavägens BK Grön | - | Billeberga GIF | Plan 8 | |
149 | P07 | Grupp 2 | 11:30 | Skanör Falsterbo IF United | - | Vikens IK Vit | Plan 10 | |
147 | P07 | Grupp 1 | 11:30 | Skanör Falsterbo IF City | - | Brunnby FF Röd | Plan 8 | |
148 | P07 | Grupp 1 | 11:30 | Helsingborgs IF blå | - | Höganäs BK Röd | Plan 9 | |
139 | P07 | Grupp 3 | 11:00 | Kullavägens BK Blå | - | Kullavägens BK | Plan 10 | |
137 | P07 | Grupp 2 | 11:00 | Brunnby FF Blå | - | HELSINGBORG ÖSTRA IF | Plan 8 | |
138 | P07 | Grupp 3 | 11:00 | Vikens IK Blå | - | Ramlösa Södra | Plan 9 | |
109 | P07 | Grupp 1 | 09:30 | stattena if | - | Helsingborgs IF blå | Plan 8 | |
110 | P07 | Grupp 1 | 09:30 | Brunnby FF Röd | - | Ödåkra IF | Plan 9 | |
111 | P07 | Grupp 2 | 09:30 | HELSINGBORG ÖSTRA IF | - | Kullavägens BK Grön | Plan 10 | |
119 | P07 | Grupp 2 | 10:00 | Vikens IK Vit | - | Brunnby FF Blå | Plan 8 | |
120 | P07 | Grupp 3 | 10:00 | Kullavägens BK | - | Höganäs BK Blå | Plan 9 | |
121 | P07 | Grupp 3 | 10:00 | Helsingborgs IF röd | - | Kullavägens BK Blå | Plan 10 | |
129 | P07 | Grupp 1 | 10:30 | Höganäs BK Röd | - | Skanör Falsterbo IF City | Plan 8 | |
130 | P07 | Grupp 1 | 10:30 | Ödåkra IF | - | stattena if | Plan 9 | |
100 | P08 | Grupp 5 | 14:00 | Kullavägens BK | - | Vikens IK Blå | Plan 8 | |
99 | P08 | Grupp 5 | 14:00 | Höganäs BK 2 | - | IK Wormo Blå | Plan 7 | |
79 | P08 | Grupp 4 | 13:00 | Bjuvstorps FF svart | - | Dösjöbro IF Vit | Plan 6 | |
80 | P08 | Grupp 5 | 13:00 | IK Wormo Blå | - | Kullavägens BK | Plan 7 | |
81 | P08 | Grupp 5 | 13:00 | Vikens IK Blå | - | Fortuna FF Svart | Plan 8 | |
88 | P08 | Grupp 1 | 13:30 | Vikens IK Vit | - | Dösjöbro IF Röd | Plan 5 | |
89 | P08 | Grupp 1 | 13:30 | A.G.F. Blå | - | Fortuna FF Vit | Plan 6 | |
90 | P08 | Grupp 2 | 13:30 | Bjuvstorps FF grön | - | Ramlösa Södra | Plan 7 | |
91 | P08 | Grupp 2 | 13:30 | Eskilsminne IF Gul | - | Råå IF ljusblå | Plan 8 | |
92 | P08 | Grupp 3 | 13:30 | IK Wormo Vit | - | Eskilsminne IF Röd | Plan 9 | |
93 | P08 | Grupp 3 | 13:30 | A.G.F. Hvid | - | Fortuna FF Röd | Plan 10 | |
6 | P08 | Grupp 1 | 09:30 | Vikens IK Vit | - | A.G.F. Blå | Plan 5 | |
7 | P08 | Grupp 1 | 09:30 | Eskilsminne IF Blå | - | Dösjöbro IF Röd | Plan 6 | |
8 | P08 | Grupp 2 | 09:30 | Bjuvstorps FF grön | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 7 | |
9 | P08 | Grupp 2 | 09:30 | Billeberga GIF | - | Ramlösa Södra | Plan 8 | |
10 | P08 | Grupp 3 | 09:30 | IK Wormo Vit | - | A.G.F. Hvid | Plan 9 | |
11 | P08 | Grupp 3 | 09:30 | Höganäs BK 1 | - | Eskilsminne IF Röd | Plan 10 | |
20 | P08 | Grupp 4 | 10:00 | Kullavägens BK Röd | - | IS Halmia | Plan 5 | |
21 | P08 | Grupp 4 | 10:00 | Dösjöbro IF Vit | - | Råå IF vit | Plan 6 | |
22 | P08 | Grupp 5 | 10:00 | Höganäs BK 2 | - | Kullavägens BK | Plan 7 | |
23 | P08 | Grupp 5 | 10:00 | Fortuna FF Svart | - | IK Wormo Blå | Plan 8 | |
26 | P08 | Grupp 1 | 10:30 | Fortuna FF Vit | - | Vikens IK Vit | Plan 5 | |
27 | P08 | Grupp 1 | 10:30 | A.G.F. Blå | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 6 | |
28 | P08 | Grupp 2 | 10:30 | Råå IF ljusblå | - | Bjuvstorps FF grön | Plan 7 | |
29 | P08 | Grupp 2 | 10:30 | Eskilsminne IF Gul | - | Billeberga GIF | Plan 8 | |
30 | P08 | Grupp 3 | 10:30 | Fortuna FF Röd | - | IK Wormo Vit | Plan 9 | |
31 | P08 | Grupp 3 | 10:30 | A.G.F. Hvid | - | Höganäs BK 1 | Plan 10 | |
40 | P08 | Grupp 4 | 11:00 | Bjuvstorp FF Svart | - | Kullavägens BK Röd | Plan 5 | |
41 | P08 | Grupp 4 | 11:00 | IS Halmia | - | Dösjöbro IF Vit | Plan 6 | |
42 | P08 | Grupp 5 | 11:00 | Vikens IK Blå | - | Höganäs BK 2 | Plan 7 | |
43 | P08 | Grupp 5 | 11:00 | Kullavägens BK | - | Fortuna FF Svart | Plan 8 | |
48 | P08 | Grupp 1 | 11:30 | Dösjöbro IF Röd | - | Fortuna FF Vit | Plan 5 | |
49 | P08 | Grupp 1 | 11:30 | Eskilsminne IF Blå | - | Vikens IK Vit | Plan 6 | |
50 | P08 | Grupp 2 | 11:30 | Ramlösa Södra | - | Råå IF ljusblå | Plan 7 | |
51 | P08 | Grupp 2 | 11:30 | Billeberga GIF | - | Bjuvstorps FF grön | Plan 8 | |
52 | P08 | Grupp 3 | 11:30 | Eskilsminne IF Röd | - | Fortuna FF Röd | Plan 9 | |
53 | P08 | Grupp 3 | 11:30 | Höganäs BK 1 | - | IK Wormo Vit | Plan 10 | |
56 | P08 | Grupp 4 | 12:00 | Råå IF vit | - | Bjuvstorps FF svart | Plan 5 | |
57 | P08 | Grupp 4 | 12:00 | Dösjöbro IF Vit | - | Kullavägens BK Röd | Plan 6 | |
58 | P08 | Grupp 5 | 12:00 | IK Wormo Blå | - | Vikens IK Blå | Plan 7 | |
59 | P08 | Grupp 5 | 12:00 | Fortuna FF Svart | - | Höganäs BK 2 | Plan 8 | |
68 | P08 | Grupp 1 | 12:30 | Dösjöbro IF Röd | - | A.G.F. Blå | Plan 5 | |
69 | P08 | Grupp 1 | 12:30 | Fortuna FF Vit | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 6 | |
70 | P08 | Grupp 2 | 12:30 | Ramlösa Södra | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 7 | |
188 | P09 | Grupp 2 | 13:30 | Allerum GIF | - | Hittarps IK 2 | Plan 5 | |
189 | P09 | Grupp 3 | 13:30 | Kullavägens BK | - | Vikens Ik Blå | Plan 6 | |
190 | P09 | Grupp 3 | 13:30 | Vikens Ik Vit | - | Hittarps IK 3 | Plan 7 | |
179 | P09 | Grupp 1 | 13:00 | IS Halmia | - | Landskrona BoIS | Plan 6 | |
180 | P09 | Grupp 2 | 13:00 | Brunnby FF Blå | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 7 | |
178 | P09 | Grupp 1 | 13:00 | Fortuna FF Svart | - | Hittarps IK 1 | Plan 5 | |
172 | P09 | Grupp 3 | 12:30 | Vikens Ik Vit | - | Brunnby FF Röd | Plan 7 | |
170 | P09 | Grupp 2 | 12:30 | Hittarps IK 2 | - | Fortuna FF Röd | Plan 5 | |
171 | P09 | Grupp 3 | 12:30 | Hittarps IK 3 | - | Eskilsminne IF Röd | Plan 6 | |
161 | P09 | Grupp 1 | 12:00 | Landskrona BoIS | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 6 | |
162 | P09 | Grupp 2 | 12:00 | Eskilsminne IF Gul | - | Allerum GIF | Plan 7 | |
160 | P09 | Grupp 1 | 12:00 | Hittarps IK 1 | - | IS Halmia | Plan 5 | |
152 | P09 | Grupp 3 | 11:30 | Eskilsminne IF Röd | - | Brunnby FF Röd | Plan 7 | |
141 | P09 | Grupp 1 | 11:00 | Eskilsminne IF Blå | - | Fortuna FF Svart | Plan 6 | |
142 | P09 | Grupp 2 | 11:00 | Eskilsminne IF Gul | - | Hittarps IK 2 | Plan 7 | |
150 | P09 | Grupp 2 | 11:30 | Fortuna FF Röd | - | Brunnby FF Blå | Plan 5 | |
151 | P09 | Grupp 3 | 11:30 | Vikens Ik Blå | - | Hittarps IK 3 | Plan 6 | |
140 | P09 | Grupp 1 | 11:00 | Hittarps IK 1 | - | Landskrona BoIS | Plan 5 | |
134 | P09 | Grupp 3 | 10:30 | Kullavägens BK | - | Vikens Ik Vit | Plan 7 | |
133 | P09 | Grupp 3 | 10:30 | Brunnby FF Röd | - | Vikens Ik Blå | Plan 6 | |
132 | P09 | Grupp 2 | 10:30 | Allerum GIF | - | Fortuna FF Röd | Plan 5 | |
124 | P09 | Grupp 2 | 10:00 | Hittarps IK 2 | - | Brunnby FF Blå | Plan 7 | |
123 | P09 | Grupp 1 | 10:00 | IS Halmia | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 6 | |
122 | P09 | Grupp 1 | 10:00 | Landskrona BoIS | - | Fortuna FF Svart | Plan 5 | |
105 | P09 | Grupp 1 | 09:00 | Eskilsminne IF Blå | - | Hittarps IK 1 | Plan 6 | |
106 | P09 | Grupp 2 | 09:00 | Brunnby FF Blå | - | Allerum GIF | Plan 7 | |
112 | P09 | Grupp 2 | 09:30 | Fortuna FF Röd | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 5 | |
113 | P09 | Grupp 3 | 09:30 | Vikens Ik Vit | - | Eskilsminne IF Röd | Plan 6 | |
114 | P09 | Grupp 3 | 09:30 | Hittarps IK 3 | - | Kullavägens BK | Plan 7 | |
96 | P10 | Grupp 1 | 13:30 | Eskilsminne IF Blå | - | Kulladals FF lag 1 | Plan 12 | |
83 | P10 | Grupp 2 | 13:00 | Vakant | - | Vakant | Plan 11 | |
84 | P10 | Grupp 2 | 13:00 | HELSINGBORG ÖSTRA IF | - | BSV af 2016 BSV-B | Plan 12 | |
94 | P10 | Grupp 1 | 13:30 | A.G.F. Blå | - | Billesholms GIF | Plan 4 | |
95 | P10 | Grupp 1 | 13:30 | Eskilsminne IF Gul | - | Malmö FF | Plan 11 | |
75 | P10 | Grupp 1 | 12:30 | A.G.F. Blå | - | Malmö FF | Plan 11 | |
45 | P10 | Grupp 1 | 11:00 | Vakant | - | Vakant | Plan 11 | |
54 | P10 | Grupp 1 | 11:30 | Kulladals ff lag1 | - | Bjuvstorps FF | Plan 4 | |
55 | P10 | Grupp 2 | 11:30 | Eskilsminne IF Gul | - | BSV af 2016 BSV-B | Plan 11 | |
60 | P10 | Grupp 2 | 12:00 | Gantofta IF | - | HELSINGBORG ÖSTRA IF | Plan 4 | |
61 | P10 | Grupp 1 | 12:00 | Vakant | - | Vakant | Plan 11 | |
62 | P10 | Grupp 2 | 12:00 | Vikens IK | - | Billesholms GIF | Plan 12 | |
74 | P10 | Grupp 1 | 12:30 | Bjuvstorps FF | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 4 | |
2 | P10 | Grupp 1 | 09:00 | Kulladals ff lag1 | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 11 | |
3 | P10 | Grupp 2 | 09:00 | Vikens IK | - | HELSINGBORG ÖSTRA IF | Plan 12 | |
12 | P10 | Grupp 2 | 09:30 | BSV af 2016 BSV B | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 4 | |
13 | P10 | Grupp 1 | 09:30 | Vakant | - | Vakant | Plan 11 | |
14 | P10 | Grupp 2 | 09:30 | Gantoft IF | - | A.G.F Blå | Plan 12 | |
24 | P10 | Grupp 1 | 10:00 | Bjuvstorps FF | - | Malmö FF | Plan 4 | |
25 | P10 | Grupp 1 | 10:00 | Eskilsminne IF Blå | - | Billesholms GIF | Plan 11 | |
32 | P10 | Grupp 2 | 10:30 | Eskilsminne IF Gul | - | Vikens IK | Plan 4 | |
33 | P10 | Grupp 1 | 10:30 | A.G.F. Blå | - | Kulladals ff lag1 | Plan 11 | |
199 | P11 | Grupp 2 | 14:00 | IF Leikin Svart | - | Vejby IF | Plan 2 | |
198 | P11 | Grupp 2 | 14:00 | Skanör Falsterbo IF Röd | - | A.G.F. A.G.F. 1 | Plan 1 | |
192 | P11 | Grupp 1 | 13:30 | Kullavägens BK | - | IF Leikin Orange | Plan 2 | |
125 | P11 | Grupp 2 | 10:00 | Skanör Falsterbo IF Röd | - | IF Leikin Svart | Plan 1 | |
126 | P11 | Grupp 2 | 10:00 | Kågeröds BOIF | - | A.G.F. A.G.F. 1 | Plan 2 | |
135 | P11 | Grupp 1 | 10:30 | IF Leikin Orange | - | Stattena if | Plan 1 | |
136 | P11 | Grupp 1 | 10:30 | Kullavägens BK | - | Jonstorps IF FK | Plan 2 | |
143 | P11 | Grupp 2 | 11:00 | Vejby IF | - | Skanör Falsterbo IF Röd | Plan 1 | |
144 | P11 | Grupp 2 | 11:00 | IF Leikin Svart | - | Kågeröds BOIF | Plan 2 | |
153 | P11 | Grupp 1 | 11:30 | Lunds SK | - | IF Leikin Orange | Plan 1 | |
154 | P11 | Grupp 1 | 11:30 | Jonstorps IF FK | - | Stattena if | Plan 2 | |
163 | P11 | Grupp 2 | 12:00 | A.G.F. A.G.F. 1 | - | Vejby IF | Plan 1 | |
164 | P11 | Grupp 2 | 12:00 | Kågeröds BOIF | - | Skanör Falsterbo IF Röd | Plan 2 | |
173 | P11 | Grupp 1 | 12:30 | Lunds SK | - | Kullavägens BK | Plan 1 | |
174 | P11 | Grupp 1 | 12:30 | IF Leikin Orange | - | Jonstorps IF FK | Plan 2 | |
181 | P11 | Grupp 2 | 13:00 | A.G.F. A.G.F. 1 | - | IF Leikin Svart | Plan 1 | |
182 | P11 | Grupp 2 | 13:00 | Vejby IF | - | Kågeröds BOIF | Plan 2 | |
191 | P11 | Grupp 1 | 13:30 | Stattena if | - | Lunds SK | Plan 1 | |
16 | P12 | Grupp 1 | 09:30 | Eskilsminne IF Gul | - | FURULUNDS IK 1 | Plan 2 | |
17 | P12 | Grupp 1 | 09:30 | Ramlösa Södra IF | - | FURULUNDS IK 2 | Plan 3 | |
35 | P12 | Grupp 1 | 10:30 | FURULUNDS IK 1 | - | Hyllie IK | Plan 1 | |
36 | P12 | Grupp 1 | 10:30 | FURULUNDS IK 2 | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 2 | |
37 | P12 | Grupp 1 | 10:30 | Eskilsminne IF Blå | - | Ramlösa Södra IF | Plan 3 | |
63 | P12 | Grupp 1 | 12:00 | Hyllie IK | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 1 | |
64 | P12 | Grupp 1 | 12:00 | Ramlösa Södra IF | - | FURULUNDS IK 1 | Plan 2 | |
65 | P12 | Grupp 1 | 12:00 | Eskilsminne IF Blå | - | FURULUNDS IK 2 | Plan 3 | |
85 | P12 | Grupp 1 | 13:00 | Eskilsminne IF Blå | - | FURULUNDS IK 1 | Plan 1 | |
86 | P12 | Grupp 1 | 13:00 | FURULUNDS IK 2 | - | Hyllie IK | Plan 2 | |
87 | P12 | Grupp 1 | 13:00 | Ramlösa Södra IF | - | Eskilsminne IF Gul | Plan 3 | |
211 | P13 | Grupp 2 | 15:00 | Åsa IF | - | VMA IK | Plan 15 | 3 - 0 |
212 | P13 | A-semifinal:01 | 16:15 | Vankiva IF | - | Ramlösa Södra IF | Plan 14 | 2 - 1 |
213 | P13 | A-semifinal:02 | 16:15 | Åsa IF | - | Åhus HBK | Plan 15 | 4 - 5 es |
214 | P13 | A-final | 17:15 | Vankiva IF | - | Åhus HBK | Plan 15 | 0 - 1 |
183 | P13 | Grupp 1 | 13:00 | Kullavägens BK | - | Vejby IF | Plan 14 | 2 - 2 |
184 | P13 | Grupp 1 | 13:00 | Åhus HBK | - | Vankiva IF | Plan 15 | 1 - 3 |
193 | P13 | Grupp 2 | 13:40 | Ramlösa Södra IF | - | Åsa IF | Plan 14 | 1 - 4 |
194 | P13 | Grupp 2 | 13:40 | VMA IK | - | IF CENTERN Vit | Plan 15 | 2 - 2 |
200 | P13 | Grupp 1 | 14:20 | IF CENTERN Blå | - | Kullavägens BK | Plan 14 | 0 - 2 |
201 | P13 | Grupp 1 | 14:20 | Vejby IF | - | Åhus HBK | Plan 15 | 0 - 7 |
210 | P13 | Grupp 2 | 15:00 | Gislövs IF | - | Ramlösa Södra IF | Plan 14 | 1 - 0 |
166 | P13 | Grupp 2 | 12:20 | IF CENTERN Vit | - | Gislövs IF | Plan 15 | 0 - 0 |
165 | P13 | Grupp 2 | 12:20 | Ramlösa Södra IF | - | VMA IK | Plan 14 | 3 - 0 |
146 | P13 | Grupp 2 | 11:00 | Åsa IF | - | IF CENTERN Vit | Plan 15 | 1 - 0 |
155 | P13 | Grupp 1 | 11:40 | Kullavägens BK | - | Åhus HBK | Plan 14 | 0 - 1 |
108 | P13 | Grupp 1 | 09:00 | Vankiva IF | - | Kullavägens BK | Plan 15 | 4 - 0 |
117 | P13 | Grupp 2 | 09:40 | Gislövs IF | - | Åsa IF | Plan 14 | 0 - 3 |
118 | P13 | Grupp 2 | 09:40 | IF CENTERN Vit | - | Ramlösa Södra IF | Plan 15 | 0 - 1 |
127 | P13 | Grupp 1 | 10:20 | Åhus HBK | - | IF CENTERN Blå | Plan 14 | 0 - 0 |
128 | P13 | Grupp 1 | 10:20 | Vejby IF | - | Vankiva IF | Plan 15 | 0 - 5 |
145 | P13 | Grupp 2 | 11:00 | VMA IK | - | Gislövs IF | Plan 14 | 1 - 0 |
103 | P14 | A-final | 15:00 | Kullavägens BK | - | Råå IF | Plan 1 | 1 - 2 |
101 | P14 | A-semifinal:01 | 14:00 | Kullavägens BK | - | Bjärreds IF | Plan 14 | 3 - 0 |
102 | P14 | A-semifinal:02 | 14:00 | Råå IF | - | FC Trelleborg | Plan 15 | 6 - 5 es |
39 | P14 | Grupp 1 | 10:30 | FC Trelleborg | - | Stattena IF | Plan 15 | 4 - 0 |
46 | P14 | Grupp 2 | 11:15 | Ödåkra IF | - | Bjärreds IF | Plan 14 | 0 - 7 |
47 | P14 | Grupp 2 | 11:15 | Trelleborgs FF | - | Råå IF | Plan 15 | 0 - 6 |
66 | P14 | Grupp 1 | 12:00 | FC Trelleborg | - | Kullavägens BK | Plan 14 | 1 - 1 |
67 | P14 | Grupp 1 | 12:00 | Stattena IF | - | Högaborgs BK | Plan 15 | 5 - 0 |
76 | P14 | Grupp 2 | 12:45 | Trelleborgs FF | - | Ödåkra IF | Plan 14 | 4 - 0 |
77 | P14 | Grupp 2 | 12:45 | Råå IF | - | Bjärreds IF | Plan 15 | 1 - 0 |
5 | P14 | Grupp 1 | 09:00 | Högaborgs BK | - | FC Trelleborg | Plan 15 | 0 - 4 |
18 | P14 | Grupp 2 | 09:45 | Ödåkra IF | - | Råå IF | Plan 14 | 0 - 8 |
19 | P14 | Grupp 2 | 09:45 | Bjärreds IF | - | Trelleborgs FF | Plan 15 | 1 - 0 |
38 | P14 | Grupp 1 | 10:30 | Kullavägens BK | - | Högaborgs BK | Plan 14 | 6 - 0 |
97 | P08 | Grupp 4 | 14:00 | Kullavägens BK Röd | - | Råå IF vit | Plan 5 | |
98 | P08 | Grupp 4 | 14:00 | IS Halmia | - | Bjuvstorps FF svart | Plan 6 | |
78 | P08 | Grupp 4 | 13:00 | Råå IF vit | - | IS Halmia | Plan 5 | |
72 | P08 | Grupp 3 | 12:30 | Eskilsminne IF Röd | - | A.G.F. Hvid | Plan 9 | |
71 | P08 | Grupp 2 | 12:30 | Råå IF ljusblå | - | Billeberga GIF | Plan 8 | |
82 | P10 | Grupp 2 | 13:00 | Vikens IK | - | Gantofta IF | Plan 4 | |
44 | P10 | Grupp 2 | 11:00 | HELSINGBORG ÖSTRA IF | - | MFF | Plan 4 | |
156 | P13 | Grupp 1 | 11:40 | Vankiva IF | - | IF CENTERN Blå | Plan 15 | 3 - 0 |
104 | P09 | Grupp 1 | 09:00 | Fortuna FF Svart | - | IS Halmia | Plan 5 | |
34 | P10 | Grupp 2 | 10:30 | BSV af 2016 BSV-B | - | Gantofta IF | Plan 12 | |
1 | P10 | Grupp 1 | 09:00 | Billesholms GIF | - | Bjuvstorps FF | Plan 4 | |
116 | P11 | Grupp 1 | 09:30 | Jonstorps IF FK | - | Lunds SK | Plan 2 | |
115 | P11 | Grupp 1 | 09:30 | Stattena if | - | Kullavägens BK | Plan 1 | |
15 | P12 | Grupp 1 | 09:30 | Hyllie IK | - | Eskilsminne IF Blå | Plan 1 | |
107 | P13 | Grupp 1 | 09:00 | IF CENTERN Blå | - | Vejby IF | Plan 14 | 2 - 1 |
4 | P14 | Grupp 1 | 09:00 | Kullavägens BK | - | Stattena IF | Plan 14 | 3 - 0 |