Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
1 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 17:00 Liga06:Svart 
-
 Eslövs BK:Röd
A 0 - 2 
37 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 17:15 Veberöds Aif:Vit 
-
 Rydsgård/Skivarp
A 2 - 0 
7 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 17:30 Veberöds Aif:Svart 
-
 Sjöbo IF
A 3 - 0 
8 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 17:45 Skanör / Falsterbo IF 
-
 IFK Simrishamn:Vit
A 0 - 0 
13 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 18:00 Spjutstorps if 
-
 Liga06
A 5 - 1 
14 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 18:15 IFK Simrishamn:Blå 
-
 BK Flagg
A 5 - 1 
3 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 18:30 Liga06:Svart 
-
 Veberöds Aif:Vit
A 0 - 5 
4 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 18:45 Rydsgård/Skivarp 
-
 Eslövs BK:Röd
A 0 - 2 
9 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 19:00 Veberöds Aif:Svart 
-
 Skanör / Falsterbo IF
A 1 - 2 
10 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 19:15 IFK Simrishamn:Vit 
-
 Sjöbo IF
A 2 - 0 
15 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 19:30 Spjutstorps if 
-
 IFK Simrishamn:Blå
A 1 - 0 
16 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 19:45 BK Flagg 
-
 Liga06
A 2 - 1 
5 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 20:00 Rydsgård/Skivarp 
-
 Liga06:Svart
A 1 - 0 
6 P14 Grupp 1 Fre 2020-02-28 20:15 Eslövs BK:Röd 
-
 Veberöds Aif:Vit
A 0 - 2 
11 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 20:30 IFK Simrishamn:Vit 
-
 Veberöds Aif:Svart
A 0 - 1 
12 P14 Grupp 2 Fre 2020-02-28 20:45 Sjöbo IF 
-
 Skanör / Falsterbo IF
A 0 - 1 
17 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 21:00 BK Flagg 
-
 Spjutstorps if
A 0 - 3 
18 P14 Grupp 3 Fre 2020-02-28 21:15 Liga06 
-
 IFK Simrishamn:Blå
A 0 - 5 
25 P14 A-semifinal:01 Fre 2020-02-28 21:30 Veberöds Aif:Vit  
-
 Skanör / Falsterbo IF 
A 2 - 1 
26 P14 A-semifinal:02 Fre 2020-02-28 21:45 Spjutstorps if  
-
 IFK Simrishamn:Blå 
A 1 - 0 
27 P14 A-final Fre 2020-02-28 22:15 Veberöds Aif:Vit  
-
 Spjutstorps if 
A 3 - 0 
55 F9 Grupp 1 Lör 2020-02-29 08:00 Veberöds AIF 
-
 Blentarps BK
A  
57 F9 Grupp 1 Lör 2020-02-29 08:15 Sjöbo IF 
-
 Spjutstorp IF
A  
59 P9 Grupp 4 Lör 2020-02-29 08:30 Skäldervikens IF 
-
 Rydsgård/Skivarp
A  
61 P9 Grupp 4 Lör 2020-02-29 08:45 Sjöbo IF:1 
-
 LEV 06
A  
63 F9 Grupp 1 Lör 2020-02-29 09:00 Veberöds AIF 
-
 Sjöbo IF
A  
65 F9 Grupp 1 Lör 2020-02-29 09:15 Spjutstorp IF 
-
 Blentarps BK
A  
67 P9 Grupp 4 Lör 2020-02-29 09:30 Skäldervikens IF 
-
 Sjöbo IF:1
A  
69 P9 Grupp 4 Lör 2020-02-29 09:45 LEV 06 
-
 Rydsgård/Skivarp
A  
71 F9 Grupp 1 Lör 2020-02-29 10:00 Spjutstorp IF 
-
 Veberöds AIF
A  
73 F9 Grupp 1 Lör 2020-02-29 10:15 Blentarps BK 
-
 Sjöbo IF
A  
23 P9 Grupp 4 Lör 2020-02-29 10:30 LEV 06 
-
 Skäldervikens IF
A  
24 P9 Grupp 4 Lör 2020-02-29 10:45 Rydsgård/Skivarp 
-
 Sjöbo IF:1
A  
77 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 11:00 LEV 06 
-
 Bara GIF
A  
79 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 11:15 Winnö IF 
-
 Arlövs BI:Blå
A  
81 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 11:30 Tomelilla IF 
-
 Arlövs BI:Vit
A  
82 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 11:45 Sjöbo IF:Vit 
-
 Rydsgård/Skivarp
A  
83 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 12:00 Sjöbo IF:Blå 
-
 LEV 06
A  
84 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 12:15 Bara GIF 
-
 Winnö IF
A  
85 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 12:30 Blentarps bk 
-
 Tomelilla IF
A  
87 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 12:45 Arlövs BI:Vit 
-
 Sjöbo IF:Vit
A  
89 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 13:00 Arlövs BI:Blå 
-
 Sjöbo IF:Blå
A  
91 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 13:15 Winnö IF 
-
 LEV 06
A  
93 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 13:30 Rydsgård/Skivarp 
-
 Blentarps bk
A  
95 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 13:45 Sjöbo IF:Vit 
-
 Tomelilla IF
A  
97 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 14:00 Arlövs BI:Blå 
-
 Bara GIF
A  
99 P11 Grupp 1 Lör 2020-02-29 14:15 Sjöbo IF:Blå 
-
 Winnö IF
A  
101 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 14:30 Rydsgård/Skivarp 
-
 Arlövs BI:Vit
A  
103 P11 Grupp 2 Lör 2020-02-29 14:45 Blentarps bk 
-
 Sjöbo IF:Vit
A  
105 P13 Grupp 1 Lör 2020-02-29 15:00 Kulladals FF:Blå 
-
 Veberöds AIF
A 1 - 0 
107 P13 Grupp 1 Lör 2020-02-29 15:15 STAFFANSTORP United:Blå 
-
 Tomelilla IF
A 2 - 1 
109 P13 Grupp 2 Lör 2020-02-29 15:30 Blentarps BK 
-
 Uppåkra IF:Grön
A 2 - 0 
111 P13 Grupp 2 Lör 2020-02-29 15:45 LEV 06 
-
 Vinnö IF:Blå
A 2 - 0 
113 P13 Grupp 3 Lör 2020-02-29 16:00 Kulladals FF:Vit 
-
 Uppåkra IF:Vit
A 0 - 0 
115 P13 Grupp 3 Lör 2020-02-29 16:15 Skanör Falsterbo IF:Röd 
-
 Köpingebro IF
A 0 - 0 
117 P13 Grupp 4 Lör 2020-02-29 16:30 STAFFANSTORP United:Vit 
-
 Vinnö IF:Vit
A 0 - 1 
119 P13 Grupp 4 Lör 2020-02-29 16:45 Veberöds AIF:svart 
-
 Sjöbo IF
A 0 - 1 
121 P13 Grupp 1 Lör 2020-02-29 17:00 Kulladals FF:Blå 
-
 STAFFANSTORP United:Blå
A 2 - 2 
123 P13 Grupp 1 Lör 2020-02-29 17:15 Tomelilla IF 
-
 Veberöds AIF
A 0 - 0 
125 P13 Grupp 2 Lör 2020-02-29 17:30 Blentarps BK 
-
 LEV 06
A 0 - 1 
127 P13 Grupp 2 Lör 2020-02-29 17:45 Vinnö IF:Blå 
-
 Uppåkra IF:Grön
A 0 - 1 
129 P13 Grupp 3 Lör 2020-02-29 18:00 Kulladals FF:Vit 
-
 Skanör Falsterbo IF:Röd
A 0 - 1 
131 P13 Grupp 3 Lör 2020-02-29 18:15 Köpingebro IF 
-
 Uppåkra IF:Vit
A 0 - 3 
133 P13 Grupp 4 Lör 2020-02-29 18:30 STAFFANSTORP United:Vit 
-
 Veberöds AIF:svart
A 1 - 2 
135 P13 Grupp 4 Lör 2020-02-29 18:45 Sjöbo IF 
-
 Vinnö IF:Vit
A 1 - 0 
137 P13 Grupp 1 Lör 2020-02-29 19:00 Tomelilla IF 
-
 Kulladals FF:Blå
A 1 - 7 
139 P13 Grupp 1 Lör 2020-02-29 19:15 Veberöds AIF 
-
 STAFFANSTORP United:Blå
A 0 - 5 
141 P13 Grupp 2 Lör 2020-02-29 19:30 Vinnö IF:Blå 
-
 Blentarps BK
A 1 - 5 
143 P13 Grupp 2 Lör 2020-02-29 19:45 Uppåkra IF:Grön 
-
 LEV 06
A 0 - 4 
145 P13 Grupp 3 Lör 2020-02-29 20:00 Köpingebro IF 
-
 Kulladals FF:Vit
A 1 - 0 
147 P13 Grupp 3 Lör 2020-02-29 20:15 Uppåkra IF:Vit 
-
 Skanör Falsterbo IF:Röd
A 1 - 0 
149 P13 Grupp 4 Lör 2020-02-29 20:30 Sjöbo IF 
-
 STAFFANSTORP United:Vit
A 0 - 0 
151 P13 Grupp 4 Lör 2020-02-29 20:45 Vinnö IF:Vit 
-
 Veberöds AIF:svart
A 1 - 1 
31 P13 A-semifinal:01 Lör 2020-02-29 21:00 Kulladals FF:Blå  
-
 LEV 06 
A 3 - 1 
32 P13 A-semifinal:02 Lör 2020-02-29 21:15 Uppåkra IF:Vit  
-
 Sjöbo IF 
A 1 - 2 
33 P13 A-final Lör 2020-02-29 21:45 Kulladals FF:Blå  
-
 Sjöbo IF 
A 2 - 0 
153 P10 Grupp 1 Sön 2020-03-01 09:00 Kulladals FF:Blå 
-
 Löberöds IF
A  
155 P10 Grupp 1 Sön 2020-03-01 09:15 Sjöbo IF:Blå 
-
 Wollsjö AIF
A  
157 P10 Grupp 2 Sön 2020-03-01 09:30 Brösarps IF 
-
 Kulladals FF:Vit
A  
159 P10 Grupp 2 Sön 2020-03-01 09:45 Rydsgård/Skivarp 
-
 SoGK Charlo
A  
161 P10 Grupp 3 Sön 2020-03-01 10:00 Spjutstorp if 
-
 Sjöbo IF:Vit
A  
163 P10 Grupp 3 Sön 2020-03-01 10:15 Eslövs BK 
-
 Torna Hällestad IF
A  
165 P10 Grupp 1 Sön 2020-03-01 10:30 Kulladals FF:Blå 
-
 Sjöbo IF:Blå
A  
167 P10 Grupp 1 Sön 2020-03-01 10:45 Wollsjö AIF 
-
 Löberöds IF
A  
169 P10 Grupp 2 Sön 2020-03-01 11:00 Brösarps IF 
-
 Rydsgård/Skivarp
A  
171 P10 Grupp 2 Sön 2020-03-01 11:15 SoGK Charlo 
-
 Kulladals FF:Vit
A  
173 P10 Grupp 3 Sön 2020-03-01 11:30 Spjutstorp if 
-
 Eslövs BK
A  
175 P10 Grupp 3 Sön 2020-03-01 11:45 Torna Hällestad IF 
-
 Sjöbo IF:Vit
A  
177 P10 Grupp 1 Sön 2020-03-01 12:00 Wollsjö AIF 
-
 Kulladals FF:Blå
A  
179 P10 Grupp 1 Sön 2020-03-01 12:15 Löberöds IF 
-
 Sjöbo IF:Blå
A  
181 P10 Grupp 2 Sön 2020-03-01 12:30 SoGK Charlo 
-
 Brösarps IF
A  
183 P10 Grupp 2 Sön 2020-03-01 12:45 Kulladals FF:Vit 
-
 Rydsgård/Skivarp
A  
185 P10 Grupp 3 Sön 2020-03-01 13:00 Torna Hällestad IF 
-
 Spjutstorp if
A  
187 P10 Grupp 3 Sön 2020-03-01 13:15 Sjöbo IF:Vit 
-
 Eslövs BK
A  
189 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 13:30 Jonstorp IF 
-
 Veberöds AIF:Vit
A  
191 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 13:45 Sjöbo IF:Blå 
-
 Tomelilla IF
A  
193 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 14:00 IFK Ystad 
-
 Sjöbo IF:Vit
A  
195 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 14:15 Bsh Österlen 
-
 Köpingebro IF
A  
197 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 14:30 Blentarps BK 
-
 Jonstorp IF
A  
199 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 14:45 Veberöds AIF:Vit 
-
 Sjöbo IF:Blå
A  
201 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 15:00 Veberöds AIF:Svart 
-
 IFK Ystad
A  
203 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 15:15 Sjöbo IF:Vit 
-
 Bsh Österlen
A  
206 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 15:30 Sjöbo IF:Blå 
-
 Jonstorp IF
A  
205 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 15:45 Bsh Österlen 
-
 IFK Ystad
A  
207 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 16:00 Tomelilla IF 
-
 Veberöds AIF:Vit
A  
209 P12 Grupp 1 Sön 2020-03-01 16:15 Blentarps BK 
-
 Sjöbo IF:Blå
A  
210 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 16:30 Köpingebro IF 
-
 Sjöbo IF:Vit
A  
211 P12 Grupp 2 Sön 2020-03-01 16:45 Veberöds AIF:Svart 
-
 Bsh Österlen
A