Euro-City Cup 2020

25 till 26 Jan

Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
2 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 08:00 Råstorp/Timsfors IF  -  Stattena IF:Blå A-hall 0 - 2 
4 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 08:15 Fortuna FF:Röd  -  Kullabygdens DFF A-hall 0 - 0 
6 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 08:30 Glumslövs FF  -  Uppåkra IF A-hall 1 - 1 
8 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 08:45 Höganäs Bollklubb:Röd  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall 0 - 4 
10 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 09:00 Stattena IF:Blå  -  Höganäs Bollklubb:Blå A-hall 0 - 1 
12 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 09:15 Kullabygdens DFF  -  Vikens IK:1 A-hall 2 - 0 
14 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 09:30 Uppåkra IF  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall 2 - 0 
16 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 09:45 Eskilsminne IF:Gul  -  Fortuna FF:Vit A-hall 1 - 1 
18 F06 Grupp 1 Lör 2020-01-25 10:00 Höganäs Bollklubb:Blå  -  Råstorp/Timsfors IF A-hall 1 - 0 
20 F06 Grupp 2 Lör 2020-01-25 10:15 Vikens IK:1  -  Fortuna FF:Röd A-hall 0 - 3 
22 F06 Grupp 3 Lör 2020-01-25 10:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Glumslövs FF A-hall 3 - 0 
24 F06 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:45 Fortuna FF:Vit  -  Höganäs Bollklubb:Röd A-hall 3 - 0 
26 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:00 Vejby IF  -  Vikens IK:Svart A-hall X - X 
28 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:15 Jonstorps IF FK  -  Hittarps IK:Vit A-hall X - X 
30 F06 A-8-dels:02 Lör 2020-01-25 11:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Vikens IK:2  A-hall 2 - 0 
32 F06 A-8-dels:04 Lör 2020-01-25 11:45 Fortuna FF:Vit   -  Råstorp/Timsfors IF  A-hall 7 - 0 
34 F06 A-8-dels:06 Lör 2020-01-25 12:00 Stattena IF:Blå   -  Jonstorps IF FK  A-hall 3 - 4 es 
36 F06 A-8-dels:08 Lör 2020-01-25 12:15 Kullabygdens DFF   -  Glumslövs FF  A-hall 3 - 2 es 
38 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:30 Hittarps IK:Röd  -  Vejby IF A-hall X - X 
40 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 12:45 Vikens IK:Vit  -  Hittarps IK:Vit A-hall X - X 
42 F06 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-25 13:00 Fortuna FF:Röd   -  Fortuna FF:Vit  A-hall 0 - 2 
44 F06 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-25 13:15 Eskilsminne IF:Gul   -  Kullabygdens DFF  A-hall 0 - 2 
46 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 13:30 Vikens IK:Svart  -  Hittarps IK:Röd A-hall X - X 
48 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 13:45 Vikens IK:Vit  -  Jonstorps IF FK A-hall X - X 
50 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:00 Hittarps IK:Röd  -  Fortuna FF:Röd A-hall X - X 
52 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:15 Vikens IK:Svart  -  Hittarps IK:Svart A-hall X - X 
54 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:30 Fortuna FF:Svart  -  Vikens IK:Vit A-hall X - X 
56 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:45 Jonstorps IF FK  -  Fortuna FF:Röd A-hall X - X 
58 F10 Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:00 Hittarps IK:Svart  -  Fortuna FF:Svart A-hall X - X 
60 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:30 Hittarps IK  -  Strövelstorps GoIF / IF Salamis A-hall 0 - 1 
62 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 15:45 Kullabygdens DFF:Svart  -  Vikens IK A-hall 3 - 0 
64 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 16:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Lindeborgs FF 1948:Röd A-hall 2 - 0 
66 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 16:15 Kullabygdens DFF:Vit  -  Råå IF A-hall 0 - 0 
68 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 16:30 Lindeborgs FF 1948:Svart  -  Vellinge IF Oldgirls A-hall 0 - 4 
70 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 16:45 Skabersjö DFF  -  Lunds SK A-hall 0 - 1 
72 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 17:00 Fortuna FF  -  FC Rosengård 1917 A-hall 0 - 1 
74 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 17:15 Helsingborgs FF  -  Halmia Oldies A-hall 0 - 0 
76 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 17:30 Hittarps IK  -  Vellinge IF Oldgirls A-hall 5 - 0 
78 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 17:45 Kullabygdens DFF:Svart  -  Lunds SK A-hall 0 - 1 
80 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 18:00 Eskilsminne IF:Blå  -  FC Rosengård 1917 A-hall 0 - 0 
82 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 18:15 Kullabygdens DFF:Vit  -  Halmia Oldies A-hall 0 - 0 
84 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 18:30 Lindeborgs FF 1948:Svart  -  Hittarps IK A-hall 1 - 2 
86 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 18:45 Skabersjö DFF  -  Kullabygdens DFF:Svart A-hall 0 - 1 
88 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 19:00 Fortuna FF  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall 0 - 0 
90 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 19:15 Helsingborgs FF  -  Kullabygdens DFF:Vit A-hall 1 - 1 
92 Dam Grupp 1 Lör 2020-01-25 19:30 Eskilsminne IF:Gul  -  Lindeborgs FF 1948:Svart A-hall 1 - 0 
94 Dam Grupp 2 Lör 2020-01-25 19:45 Allerums GIF  -  Skabersjö DFF A-hall 0 - 1 
96 Dam Grupp 3 Lör 2020-01-25 20:00 Råå Mamas  -  Fortuna FF A-hall 0 - 0 
98 Dam Grupp 4 Lör 2020-01-25 20:15 Fortuna FF:F17  -  Helsingborgs FF A-hall 0 - 0 
100 Dam A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-25 20:45 FC Rosengård 1917   -  Helsingborgs FF  A-hall 2 - 1 
102 Dam A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-25 21:00 Lunds SK   -  Strövelstorps GoIF / IF Salamis  A-hall 1 - 0 
108 F08 Grupp 1 Sön 2020-01-26 09:00 Torns IF  -  Allerums GIF:Blå A-hall X - X 
110 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 09:15 Snöstorp Nyhem FF:Röd  -  Hittarps IK:Svart A-hall X - X 
112 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 09:30 Eskilsminne IF:Blå  -  Råå IF:Vitblå A-hall X - X 
114 F08 Grupp 3 Sön 2020-01-26 09:45 Eskilsminne IF:Gul  -  Råå IF:Ljusblå A-hall X - X 
116 F08 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:00 Allerums GIF:Blå  -  Hittarps IK:Röd A-hall X - X 
118 F08 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:15 Snöstorp Nyhem FF:Grön  -  Torns IF A-hall X - X 
120 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:30 Hittarps IK:Svart  -  Vikens IK:Vit A-hall X - X 
122 F08 Grupp 3 Sön 2020-01-26 10:45 Råå IF:Ljusblå  -  Vikens IK:Svart A-hall X - X 
124 F08 Grupp 3 Sön 2020-01-26 11:00 Allerums GIF:Vit  -  Västra Karups IF A-hall X - X 
126 F08 Grupp 1 Sön 2020-01-26 11:15 Hittarps IK:Röd  -  Råå IF:Blåvit A-hall X - X 
128 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 11:30 Snöstorp Nyhem FF:Röd  -  Vikens IK:Vit A-hall X - X 
130 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 11:45 Råå IF:Vitblå  -  Jonstorps IF FK:Blå A-hall X - X 
132 F08 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:00 Vikens IK:Svart  -  Västra Karups IF A-hall X - X 
134 F08 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:15 Råå IF:Ljusblå  -  Hittarps IK:Vit A-hall X - X 
136 F04 Grupp 1 Sön 2020-01-26 12:30 Eskilsminne IF:Gul  -  IFK Osby A-hall 0 - 2 
138 F04 Grupp 2 Sön 2020-01-26 12:45 Kullabygdens DFF:Svart  -  Svalöv/Kågeröd/Röstånga A-hall 0 - 1 
140 F04 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:00 Stattena IF:Vit  -  Ekeby GIF A-hall 3 - 0 wo 
142 F04 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:15 Fortuna FF  -  Eskilsminne IF:Gul A-hall 3 - 0 
144 F08 Grupp 1 Sön 2020-01-26 13:30 Jonstorps IF FK:Vit  -  Snöstorp Nyhem FF:Grön A-hall X - X 
146 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:45 Hittarps IK:Svart  -  Jonstorps IF FK:Blå A-hall X - X 
148 F08 Grupp 2 Sön 2020-01-26 14:00 Snöstorp Nyhem FF:Röd  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall X - X 
150 F08 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:15 Allerums GIF:Vit  -  Hittarps IK:Vit A-hall X - X 
152 F04 Grupp 1 Sön 2020-01-26 14:30 IFK Osby  -  Fortuna FF A-hall 0 - 1 
154 F04 Grupp 2 Sön 2020-01-26 14:45 Svalöv/Kågeröd/Röstånga  -  Stattena IF:Blå A-hall 0 - 0 
156 F04 Grupp 3 Sön 2020-01-26 15:00 Ekeby GIF  -  Eskilsminne IF:Blå A-hall 0 - 3 wo 
158 F04 Grupp 1 Sön 2020-01-26 15:15 Eskilsminne IF:Gul  -  Kullabygdens DFF:Vit A-hall 2 - 0 
160 F04 Grupp 2 Sön 2020-01-26 15:30 Stattena IF:Blå  -  Kullabygdens DFF:Svart A-hall 0 - 0 
162 F04 Grupp 3 Sön 2020-01-26 15:45 Eskilsminne IF:Blå  -  Stattena IF:Vit A-hall 1 - 1 
164 F04 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:00 Fortuna FF  -  Perstorp Bälinge/ Röke IF A-hall 1 - 0 
166 F04 A-8-dels:04 Sön 2020-01-26 16:30 Kullabygdens DFF:Vit   -  Stattena IF:Vit  A-hall 3 - 1 
168 F04 A-8-dels:08 Sön 2020-01-26 16:45 Vikens IK   -  Kullabygdens DFF:Svart  A-hall 0 - 1 
170 F04 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-26 17:00 Hittarps IK:Vit   -  Kullabygdens DFF:Vit  A-hall 2 - 0 
172 F04 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-26 17:15 IFK Osby   -  Kullabygdens DFF:Svart  A-hall 1 - 0