KN Cup 2019

22 til 24 Nov

Kampe i ...

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Jetsmark Resultat
1 P12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 17:30 Jetsmark U11 Piger  -  LKB Gistrup:2 HAL A 1 - 5 
3 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 17:40 LKB Gistrup:1  -  Jetsmark U11 Piger:2 HAL A 3 - 0 
5 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 17:55 Jetsmark U11 Piger:2  -  Aalborg Chang HAL A 0 - 4 
7 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:10 Aalborg Chang  -  LKB Gistrup:1 HAL A 2 - 3 
10 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:25 Jetsmark U11 Piger:2  -  LKB Gistrup:1 HAL A 1 - 2 
11 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:40 Aalborg Chang  -  Jetsmark U11 Piger:2 HAL A 3 - 1 
12 P12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 18:55 LKB Gistrup:1  -  Aalborg Chang HAL A 2 - 5 
13 P12 - C C-finale Fre 22.11.2019 19:10 Jetsmark U11 Piger   -  Jetsmark U11 Piger:2  HAL A 5 - 0 
15 P12 - C A-finale Fre 22.11.2019 19:20 LKB Gistrup:2   -  Aalborg Chang  HAL A 3 - 4 
19 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 19:50 Jetsmark U12 drenge  -  Hune BK HAL A 2 - 4 
21 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 20:00 Jetsmark U12 Piger 2  -  TSV HAL A 1 - 3 
23 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:10 Hune BK  -  AaB HAL A 6 - 1 
25 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:20 Dronninglund IF  -  Trekroner/Skovsgård HAL A 1 - 3 
27 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:30 Støvring IF:6  -  Jetsmark U12 drenge HAL A 2 - 4 
29 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 20:40 Dronninglund IF  -  Hune BK HAL A 0 - 3 
31 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 20:50 Jetsmark U12 Piger 2  -  Hune BK HAL A 0 - 3 
33 D12 - A Pulje 1 Fre 22.11.2019 21:00 Hune BK  -  Trekroner/Skovsgård HAL A 3 - 2 
35 D12 - C Pulje 2 Fre 22.11.2019 21:10 TSV  -  Jetsmark U12 Piger 2 HAL A 2 - 2 
36 D12 - C Pulje 1 Fre 22.11.2019 21:20 Jetsmark U12 drenge  -  Jetsmark U12 Piger 1 HAL A 3 - 4 
38 D12 - C C-finale Fre 22.11.2019 21:40 Støvring IF:6   -  Jetsmark U12 Piger 2  HAL A 1 - 6 
40 D12 - C A-finale Fre 22.11.2019 21:50 Jetsmark U12 Piger 1   -  TSV  HAL A 1 - 3 
116 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:20 Biersted  -  Vodskov IF:VIF 1 HAL A 2 - 2 
145 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 13:30 Brønderslev Idrætsforening  -  Aabybro IF HAL A 0 - 0 
119 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 13:45 Løgstør IF  -  Vodskov IF:VIF 3 HAL A 1 - 2 
120 D10 - C Pulje 3 Lør 23.11.2019 13:55 Vodskov IF:VIF 2  -  Jetsmark U10 drenge HAL A 2 - 1 
238 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:05 Jetsmark U10 drenge  -  Aabybro IF HAL A 0 - 2 
141 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:15 Aabybro IF  -  Biersted HAL A 0 - 4 
126 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:25 Vodskov IF:VIF 3  -  TSV:TSV2 HAL A 1 - 2 
128 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 14:40 Løgstør IF  -  TSV:TSV2 HAL A 1 - 1 
142 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 14:50 Aabybro IF  -  Løgstør IF HAL A 0 - 1 
239 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:05 Jetsmark U10 drenge  -  Løgstør IF HAL A 1 - 2 
124 D10 - C Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:15 Brønderslev Idrætsforening  -  Biersted HAL A 0 - 3 
133 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:25 Vodskov IF:VIF 3  -  Løgstør IF HAL A 2 - 1 
136 D10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 15:40 TSV:TSV2  -  Vodskov IF:VIF 3 HAL A 0 - 2 
134 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 15:50 Aabybro IF  -  Jetsmark U10 drenge HAL A 0 - 1 
240 D10 - A Pulje 1 Lør 23.11.2019 16:05 Løgstør IF  -  Aabybro IF HAL A 1 - 1 
150 D10 - A A-semifinal:01 Lør 23.11.2019 16:20 Løgstør IF   -  Farsø/Ullits IK  HAL A 4 - 3 es 
152 D10 - A A-semifinal:02 Lør 23.11.2019 16:30 Aabybro IF   -  TSV:TSV1  HAL A 4 - 5 es 
154 D10 - C A-semifinal:01 Lør 23.11.2019 16:40 Biersted   -  Vodskov  HAL A 0 - 1 
156 D10 - C A-semifinal:02 Lør 23.11.2019 16:50 Farsø   -  Aabybro IF  HAL A 2 - 1 
158 D10 - A A-finale Lør 23.11.2019 17:00 Løgstør IF   -  TSV:TSV1  HAL A 3 - 1 
160 D10 - C A-finale Lør 23.11.2019 17:10 Vodskov   -  Farsø  HAL A 4 - 0 
163 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:40 Kvissel/Ravnshøj  -  Farsø/Ullits IK HAL A 1 - 0 
165 P10 - C Pulje 2 Lør 23.11.2019 17:55 NFB:2  -  Kvissel/Ravnshøj HAL A 3 - 0 
166 P10 - C A-semifinal:01 Lør 23.11.2019 18:10 Vejgaard B:VB1   -  Kvissel/Ravnshøj  HAL A 3 - 0 
168 P10 - C A-finale Lør 23.11.2019 18:25 Vejgaard B:VB1   -  NFB  HAL A 2 - 0 
169 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:00 RKG Klarup:RKG 1  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 HAL A 0 - 0 
171 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 09:10 Støvring IF Fodbold:2  -  AaB HAL A 0 - 0 
173 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:20 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A 0 - 1 
175 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 09:30 AaB  -  Dronninglund IF:1 HAL A 4 - 0 
176 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 09:40 Støvring IF Fodbold:1  -  RKG Klarup:RKG 1 HAL A 2 - 0 
178 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 09:50 Dronninglund IF:1  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A 0 - 1 
180 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:00 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1  -  RKG Klarup:RKG 1 HAL A 1 - 3 
182 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 10:10 AaB  -  Støvring IF Fodbold:2 HAL A 0 - 0 
184 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:20 Støvring IF Fodbold:1  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1 HAL A 0 - 0 
186 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 10:30 Dronninglund IF:1  -  AaB HAL A 0 - 2 
188 D09 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 10:40 RKG Klarup:RKG 1  -  Støvring IF Fodbold:1 HAL A 3 - 0 
190 D09 - A pulje 2 Søn 24.11.2019 10:50 Støvring IF Fodbold:2  -  Dronninglund IF:1 HAL A 0 - 0 
193 D09 - A C-finale Søn 24.11.2019 11:10 Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 1   -  Dronninglund IF:1  HAL A 2 - 0 
194 D09 - A B-finale Søn 24.11.2019 11:20 Støvring IF Fodbold:2   -  Støvring IF Fodbold:1  HAL A 0 - 2 es 
195 D09 - A A-finale Søn 24.11.2019 11:30 RKG Klarup:RKG 1   -  AaB  HAL A 3 - 4 es 
199 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:00 Skovsgaard B  -  AaB HAL A 2 - 0 
201 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:10 RKG Klarup:RKG 2  -  Dronninglund IF:2 HAL A 2 - 0 
203 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:20 Dronninglund IF:3  -  Skovsgaard B HAL A 1 - 3 
205 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:30 Dronninglund IF:2  -  Nørresundby Forenede Boldklubber:NFB 2 HAL A 0 - 0 
207 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 12:40 Skovsgaard B  -  TSV HAL A 2 - 1 
209 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 12:50 Kongerslev IF  -  Dronninglund IF:2 HAL A 1 - 0 
211 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 13:00 Jetsmark U9 drenge  -  Skovsgaard B HAL A 1 - 3 
213 D09 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 13:10 RKG Klarup:RKG 2  -  Kongerslev IF HAL A 0 - 2 
215 D09 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 13:20 Dronninglund IF:3  -  Jetsmark U9 drenge HAL A 0 - 1 
218 D09 - C A-finale Søn 24.11.2019 13:35 SIV   -  Skovsgaard B  HAL A 3 - 2 
222 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:10 Jetsmark U11 drenge  -  Aalborg KFUM fodbold HAL A 1 - 1 
224 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:20 Aalborg KFUM fodbold:3  -  Kongerslev IF HAL A 4 - 3 
226 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:30 T.H.A:T.H.A  -  Jetsmark U11 drenge HAL A 1 - 3 
228 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 14:40 Skovsgaard B:SB/Trekr  -  Aalborg KFUM fodbold:2 HAL A 5 - 1 
230 D11 - A Pulje 1 Søn 24.11.2019 14:50 Aalborg KFUM fodbold  -  T.H.A:T.H.A HAL A 1 - 2 
232 D11 - C Pulje 1 Søn 24.11.2019 15:00 Kongerslev IF  -  Jetsmark U11 drenge HAL A 0 - 5 
234 D11 - C Pulje 2 Søn 24.11.2019 15:20 Aalborg KFUM fodbold:2  -  Aalborg Chang:Chang 2 HAL A 5 - 0 
235 D11 - C A-semifinal:01 Søn 24.11.2019 15:35 Aalborg KFUM fodbold:1   -  Aalborg KFUM fodbold:2  HAL A 5 - 3 
237 D11 - C A-finale Søn 24.11.2019 15:50 Aalborg KFUM fodbold:1   -  Skovsgaard B:SB/Trekr  HAL A 0 - 5