Ytterby Cup Futsal

4 till 6 Jan

Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Mimers Resultat
1 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:00 Geesguud Ungdomsförening  -  Backatorp IF:RÖD Mimers 2 - 1 
2 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:15 Ytterby IS  -  Kareby IS Mimers 3 - 0 
3 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:30 Ytterby IS:Vit  -  Kode IF Mimers 0 - 0 
4 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 11:45 Geesguud Ungdomsförening  -  Hisingsbacka FC Mimers 0 - 3 wo 
5 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:00 Romelanda UF:Kungälv  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 1 - 1 
6 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:15 Backatorp IF:RÖD  -  Ytterby IS Mimers 0 - 4 
7 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:30 Kode IF  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 3 - 0 wo 
8 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 12:45 Hisingsbacka FC  -  Ytterby IS:Vit Mimers 1 - 0 
9 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:00 Kareby IS  -  Romelanda UF:Kungälv Mimers 2 - 2 
10 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:15 Ytterby IS  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 0 - 0 
11 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:30 Ytterby IS:Vit  -  Geesguud Ungdomsförening Mimers 3 - 0 wo 
12 D-Jun Dam-Jun 1 Lör 2020-01-04 13:45 Hisingsbacka FC  -  Kode IF Mimers 0 - 0 
13 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 14:00 Kareby IS  -  Backatorp IF:RÖD Mimers 3 - 1 
14 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 14:15 Romelanda UF:Kungälv  -  Ytterby IS Mimers 2 - 1 
15 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 14:30 Backatorp IF:SVART  -  Öckerö IF Mimers 1 - 2 
16 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 14:45 Hamburgsund/Grebbestads IF  -  Kärra KIF Mimers 2 - 3 
17 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 15:00 Geesguud Ungdomsförening  -  Kareby IS Mimers 1 - 0 
18 H-Jun Herr-Jun 1 Lör 2020-01-04 15:15 Backatorp IF:RÖD  -  Romelanda UF:Kungälv Mimers 0 - 5 
19 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 15:30 Vallens IF  -  Backatorp IF:SVART Mimers 1 - 0 
20 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 15:45 Öckerö IF  -  Hamburgsund/Grebbestads IF Mimers 1 - 1 
21 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:00 Kungsbacka DFF  -  Kärra KIF Mimers 2 - 0 
22 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:15 Ytterby IS Röd  -  Lekstorps If Mimers 0 - 2 
23 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:30 Backatorp IF:SVART  -  Kärra KIF Mimers 1 - 2 
24 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 16:45 Öckerö IF  -  Vallens IF Mimers 0 - 1 
25 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:00 Kungsbacka DFF  -  Ytterby IS Röd Mimers 0 - 0 
26 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:15 Lekstorps If  -  Kärra KIF Mimers 0 - 0 
27 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:30 Hamburgsund/Grebbestads IF  -  Backatorp IF:SVART Mimers 2 - 2 
28 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 17:45 Kärra KIF  -  Vallens IF Mimers 2 - 1 
29 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:00 Kärra KIF  -  Ytterby IS Röd Mimers 0 - 0 
30 D-Jun Dam-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:15 Lekstorps If  -  Kungsbacka DFF Mimers 0 - 0 
31 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:30 Kärra KIF  -  Öckerö IF Mimers 2 - 0 
32 H-Jun Herr-Jun 2 Lör 2020-01-04 18:45 Vallens IF  -  Hamburgsund/Grebbestads IF Mimers 3 - 2 
33 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 09:00 Angered MBIK:1  -  Romelanda UF Mimers 3 - 0 
34 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 09:15 Landvetter IS  -  Kode IF Mimers 2 - 0 
35 Dam Dam 1 Sön 2020-01-05 09:30 Hamburgsund/Grebbestads IF  -  Ytterby IS:1 Mimers 0 - 3 
36 Dam Dam 1 Sön 2020-01-05 09:45 IK Zenith  -  Kode IF Mimers 0 - 1 
37 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 10:00 Gamlestaden FF  -  Angered MBIK:1 Mimers 2 - 1 
38 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 10:15 Romelanda UF  -  Landvetter IS Mimers 1 - 3 
39 Dam Dam 1 Sön 2020-01-05 10:30 Hamburgsund/Grebbestads IF  -  IK Zenith Mimers 0 - 3 
40 Dam Dam 1 Sön 2020-01-05 10:45 Kode IF  -  Ytterby IS:1 Mimers 1 - 1 
41 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 11:00 Kode IF  -  Gamlestaden FF Mimers 2 - 1 
42 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 11:15 Landvetter IS  -  Angered MBIK:1 Mimers 0 - 1 
43 Dam Dam 1 Sön 2020-01-05 11:30 Ytterby IS:1  -  IK Zenith Mimers 0 - 1 
44 Dam Dam 1 Sön 2020-01-05 11:45 Kode IF  -  Hamburgsund/Grebbestads IF Mimers 1 - 0 
45 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 12:00 Romelanda UF  -  Gamlestaden FF Mimers 3 - 0 
46 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 12:15 Angered MBIK:1  -  Kode IF Mimers 1 - 1 
47 Dam Dam 2 Sön 2020-01-05 12:30 Hisingsbacka FC  -  Eriksbergs IF Mimers 0 - 0 
48 Dam Dam 2 Sön 2020-01-05 12:45 Lödöse Nygård IK:1  -  Mölnlycke IF Mimers 0 - 0 
49 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 13:00 Gamlestaden FF  -  Landvetter IS Mimers 0 - 3 
50 Herr Herr 1 Sön 2020-01-05 13:15 Kode IF  -  Romelanda UF Mimers 1 - 1 
51 Dam Dam 2 Sön 2020-01-05 13:30 Hisingsbacka FC  -  Lödöse Nygård IK:1 Mimers 1 - 1 
52 Dam Dam 2 Sön 2020-01-05 13:45 Mölnlycke IF  -  Eriksbergs IF Mimers 0 - 2 
53 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 14:00 Angered MBIK:2  -  Kareby IS Mimers 2 - 1 
54 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 14:15 IK Kongahälla  -  Brämaregårdens FC Mimers 2 - 0 
55 Dam Dam 2 Sön 2020-01-05 14:30 Mölnlycke IF  -  Hisingsbacka FC Mimers 1 - 5 
56 Dam Dam 2 Sön 2020-01-05 14:45 Eriksbergs IF  -  Lödöse Nygård IK:1 Mimers 0 - 0 
57 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 15:00 BK Björkåsen  -  Angered MBIK:2 Mimers 1 - 2 
58 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 15:15 Kareby IS  -  IK Kongahälla Mimers 0 - 5 
59 Dam Dam 3 Sön 2020-01-05 15:30 Lödöse Nygård IK:2  -  Ytterby IS:2 Mimers 0 - 0 
60 Dam Dam 3 Sön 2020-01-05 15:45 Lekstorps If  -  IK Virgo Mimers 2 - 0 
61 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 16:00 Brämaregårdens FC  -  Kareby IS Mimers 1 - 1 
62 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 16:15 BK Björkåsen  -  IK Kongahälla Mimers 0 - 2 
63 Dam Dam 3 Sön 2020-01-05 16:30 IK Virgo  -  Lödöse Nygård IK:2 Mimers 0 - 0 
64 Dam Dam 3 Sön 2020-01-05 16:45 Ytterby IS:2  -  Lekstorps If Mimers 5 - 0 
65 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 17:00 Angered MBIK:2  -  Brämaregårdens FC Mimers 1 - 1 
66 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 17:15 Kareby IS  -  BK Björkåsen Mimers 0 - 1 
67 Dam Dam 3 Sön 2020-01-05 17:30 Lödöse Nygård IK:2  -  Lekstorps If Mimers 0 - 1 
68 Dam Dam 3 Sön 2020-01-05 17:45 IK Virgo  -  Ytterby IS:2 Mimers 0 - 1 
69 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 18:00 IK Kongahälla  -  Angered MBIK:2 Mimers 0 - 1 
70 Herr Herr 2 Sön 2020-01-05 18:15 Brämaregårdens FC  -  BK Björkåsen Mimers 0 - 0 
71 Herr Herr 3 Sön 2020-01-05 18:30 Sotenäs Futsal förening  -  FC Komarken Mimers 2 - 3 
72 Herr Herr 3 Sön 2020-01-05 18:45 Nödinge sk Futsal  -  Somaliska Suuf Mimers 1 - 0 
73 Herr Herr 4 Sön 2020-01-05 19:00 Ytterby IS  -  Syrianska Göteborg Mimers 1 - 1 
74 Herr Herr 4 Sön 2020-01-05 19:15 Inter Linné IF  -  Hisingen FC Mimers 2 - 1 
75 Herr Herr 3 Sön 2020-01-05 19:30 Sotenäs Futsal förening  -  Nödinge sk Futsal Mimers 0 - 2 
76 Herr Herr 3 Sön 2020-01-05 19:45 Somaliska Suuf  -  FC Komarken Mimers 0 - 3 
77 Herr Herr 4 Sön 2020-01-05 20:00 Ytterby IS  -  Inter Linné IF Mimers 0 - 0 
78 Herr Herr 4 Sön 2020-01-05 20:15 Hisingen FC  -  Syrianska Göteborg Mimers 2 - 0 
79 Herr Herr 3 Sön 2020-01-05 20:30 Somaliska Suuf  -  Sotenäs Futsal förening Mimers 2 - 3 
80 Herr Herr 3 Sön 2020-01-05 20:45 FC Komarken  -  Nödinge sk Futsal Mimers 3 - 4 
81 Herr Herr 4 Sön 2020-01-05 21:00 Hisingen FC  -  Ytterby IS Mimers 2 - 0 
82 Herr Herr 4 Sön 2020-01-05 21:15 Syrianska Göteborg  -  Inter Linné IF Mimers 0 - 3 
83 H-Jun Slutspelsgrupp HJ1 Mån 2020-01-06 09:00 Öckerö IF   -  Romelanda UF:Kungälv  Mimers 2 - 0 
84 H-Jun Slutspelsgrupp HJ2 Mån 2020-01-06 09:15 Ytterby IS   -  Kärra KIF  Mimers 2 - 1 
85 D-Jun Slutspelsgrupp DJ1 Mån 2020-01-06 09:30 Ytterby IS Röd   -  Hisingsbacka FC  Mimers 0 - 1 
86 D-Jun Slutspelsgrupp DJ2 Mån 2020-01-06 09:45 Ytterby IS:Vit   -  Lekstorps If  Mimers 2 - 0 
87 H-Jun Slutspelsgrupp HJ1 Mån 2020-01-06 10:00 Vallens IF   -  Öckerö IF  Mimers 1 - 1 
88 H-Jun Slutspelsgrupp HJ2 Mån 2020-01-06 10:15 Geesguud Ungdomsförening   -  Ytterby IS  Mimers 1 - 3 
89 D-Jun Slutspelsgrupp DJ1 Mån 2020-01-06 10:30 Kungsbacka DFF   -  Ytterby IS Röd  Mimers 1 - 0 
90 D-Jun Slutspelsgrupp DJ2 Mån 2020-01-06 10:45 Kode IF   -  Ytterby IS:Vit  Mimers 0 - 1 
91 H-Jun Slutspelsgrupp HJ1 Mån 2020-01-06 11:00 Romelanda UF:Kungälv   -  Vallens IF  Mimers 0 - 0 
92 H-Jun Slutspelsgrupp HJ2 Mån 2020-01-06 11:15 Kärra KIF   -  Geesguud Ungdomsförening  Mimers 0 - 1 
93 D-Jun Slutspelsgrupp DJ1 Mån 2020-01-06 11:30 Hisingsbacka FC   -  Kungsbacka DFF  Mimers 1 - 2 
94 D-Jun Slutspelsgrupp DJ2 Mån 2020-01-06 11:45 Lekstorps If   -  Kode IF  Mimers 2 - 1 
95 H-Jun A-final Mån 2020-01-06 12:00 Öckerö IF   -  Ytterby IS  Mimers 1 - 0 ef 
96 D-Jun A-final Mån 2020-01-06 12:30 Kungsbacka DFF   -  Ytterby IS:Vit  Mimers 0 - 2 
97 Herr Slutspelsgrupp Herr1 Mån 2020-01-06 13:00 IK Kongahälla   -  Ytterby IS  Mimers 1 - 3 
98 Herr Slutspelsgrupp Herr2 Mån 2020-01-06 13:15 Angered MBIK:1   -  Sotenäs Futsal förening  Mimers 0 - 2 
99 Herr Slutspelsgrupp Herr3 Mån 2020-01-06 13:30 Kode IF   -  Nödinge sk Futsal  Mimers 1 - 1 
100 Herr Slutspelsgrupp Herr4 Mån 2020-01-06 13:45 BK Björkåsen   -  Inter Linné IF  Mimers 0 - 0 
101 Dam Sluspelsgrupp Dam1 Mån 2020-01-06 14:00 Kode IF   -  Lekstorps If  Mimers 1 - 0 
102 Dam Slutspelsgrupp Dam2 Mån 2020-01-06 14:15 Hisingsbacka FC   -  IK Zenith  Mimers 0 - 0 
103 Herr Slutspelsgrupp Herr1 Mån 2020-01-06 14:30 Landvetter IS   -  Ytterby IS  Mimers 1 - 0 
104 Herr Slutspelsgrupp Herr2 Mån 2020-01-06 14:45 Angered MBIK:2   -  Sotenäs Futsal förening  Mimers 1 - 1 
105 Herr Slutspelsgrupp Herr3 Mån 2020-01-06 15:00 Hisingen FC   -  Kode IF  Mimers 3 - 0 
106 Herr Slutspelsgrupp Herr4 Mån 2020-01-06 15:15 FC Komarken   -  BK Björkåsen  Mimers 0 - 0 
107 Dam Sluspelsgrupp Dam1 Mån 2020-01-06 15:30 Lekstorps If   -  Eriksbergs IF  Mimers 1 - 0 
108 Dam Slutspelsgrupp Dam2 Mån 2020-01-06 15:45 IK Zenith   -  Ytterby IS:2  Mimers 1 - 0 
109 Herr Slutspelsgrupp Herr1 Mån 2020-01-06 16:00 Landvetter IS   -  IK Kongahälla  Mimers 4 - 3 
110 Herr Slutspelsgrupp Herr2 Mån 2020-01-06 16:15 Angered MBIK:1   -  Angered MBIK:2  Mimers 0 - 6 
111 Herr Slutspelsgrupp Herr3 Mån 2020-01-06 16:30 Nödinge sk Futsal   -  Hisingen FC  Mimers 1 - 3 
112 Herr Slutspelsgrupp Herr4 Mån 2020-01-06 16:45 Inter Linné IF   -  FC Komarken  Mimers 0 - 1 
113 Dam Sluspelsgrupp Dam1 Mån 2020-01-06 17:00 Eriksbergs IF   -  Kode IF  Mimers 0 - 0 
114 Dam Slutspelsgrupp Dam2 Mån 2020-01-06 17:15 Ytterby IS:2   -  Hisingsbacka FC  Mimers 1 - 2 
115 Herr A-semifinal:01 Mån 2020-01-06 17:30 Landvetter IS   -  Angered MBIK:2  Mimers 3 - 2 
116 Herr A-semifinal:02 Mån 2020-01-06 17:45 Hisingen FC   -  FC Komarken  Mimers 0 - 1 ef 
117 Dam A-final Mån 2020-01-06 18:00 Kode IF   -  Hisingsbacka FC  Mimers 0 - 2 
118 Herr A-final Mån 2020-01-06 18:15 Landvetter IS   -  FC Komarken  Mimers 0 - 1