KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6688 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 09:00 Asarums IF FK:Blå   -   Everöds IF ABK D 0 - 1 
6692 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 09:15 Växjö Norra IF   -   Fortuna FF ABK D 1 - 0 
34 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 09:30 Kvarnby IK:Rosa   -   BK Höllviken:Röd ABK D 0 - 0 
46 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 09:45 Kulladals FF:Blå   -   Kristianstad FC:1 ABK D 0 - 3 
53 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 10:00 Liga 06 IF:Svart   -   Kiaby IF ABK D 1 - 0 
65 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 10:15 Bollklubben Landora:1   -   Wä IF:3 ABK D 0 - 2 
5019 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:30 VMA IK   -   Borgeby Fotbollsklubb ABK D 0 - 2 
30 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 10:45 Husie Idrottsförening:grön   -   Gif Nike ABK D 0 - 1 
6697 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:00 Vinslövs IF:1   -   Eskilsminne Idrottsförening:Gul ABK D 0 - 3 
39 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 11:15 BK Höllviken   -   Borrby IF ABK D 1 - 0 
6702 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 11:30 Asarums IF FK:Blå   -   IFK Hässleholm:Svart ABK D 1 - 1 
6706 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:45 Växjö Norra IF   -   LB07 Röd:Vit ABK D 1 - 1 
6709 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 12:00 Kvarnby IK:Rosa   -   Åhus HBK ABK D 3 - 1 
49 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 12:15 Älmhults IF   -   Kristianstad FC:1 ABK D 0 - 0 
60 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 12:30 Bollklubben Landora:2   -   IFK Hässleholm:Gul ABK D 1 - 3 
71 P05 Grupp 13 Lör 2020-01-11 12:45 IS Halmia   -   Wä IF:2 ABK D 2 - 0 
6712 P05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 13:00 Sölvesborgs GOIF:1   -   Kristianstad FC:Prickigt ABK D 2 - 0 
5040 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:15 Vinslövs IF:2   -   Södra Sandby IF:Blå ABK D 0 - 3 
72 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 13:30 Gärds Köpinge IF   -   Fotbollsklubben Karlskrona ABK D 0 - 4 
5046 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 13:45 Hörby FF   -   FC Rosengård ABK D 0 - 6 
6718 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 14:00 Everöds IF   -   IFK Hässleholm:Svart ABK D 0 - 0 
6721 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 14:15 Fortuna FF   -   LB07 Röd:Vit ABK D 1 - 0 
32 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:30 Fc Rödeby:Svart   -   Degeberga Goif ABK D 2 - 2 
6725 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:45 BK Höllviken:Röd   -   Åhus HBK ABK D 1 - 0 
50 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 15:00 Älmhults IF   -   Kulladals FF:Blå ABK D 0 - 1 
63 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 15:15 Näsums Idrottsförening   -   IFK Hässleholm:Gul ABK D 0 - 1 
106 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 15:30 Vinslövs IF:2   -   S:t Olofs IF/Kiviks AIF ABK D 0 - 1 
110 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 15:45 Gärds Köpinge IF   -   Eskilsminne Idrottsförening:Blå ABK D 0 - 2 
114 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 16:00 Hörby FF   -   Södra Sandby IF:Vit ABK D 1 - 5 
124 F05 Kval.match 1 Lör 2020-01-11 16:15 Furulund ik    -   Wä IF  ABK D 1 - 0 ef 
304 P05 A-16-dels:09 Lör 2020-01-11 16:30 Kvarnby IK:Rosa    -   Kvarnby IK:Lila  ABK D 3 - 1 
136 P05 A-16-dels:12 Lör 2020-01-11 16:45 Kristianstad FC:1    -   Kristianstad FC:Prickigt  ABK D 1 - 0 
142 F05 A-8-dels:04 Lör 2020-01-11 17:15 Fortuna FF:Röd    -   Stattena If  ABK D 0 - 1 ef 
154 F05 A-8-dels:08 Lör 2020-01-11 17:30 S:t Olofs IF/Kiviks AIF    -   Furulund ik  ABK D 0 - 2 es 
145 P05 A-8-dels:03 Lör 2020-01-11 17:45 Everöds IF    -   Bollklubben Landora:1  ABK D 0 - 1 
149 P05 A-8-dels:07 Lör 2020-01-11 18:00 Wä IF:3    -   Kristianstad FC:3  ABK D 2 - 0 
162 F05 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-11 18:15 Hittarps IK:Vit    -   Furulund ik  ABK D 2 - 3 es 
156 P05 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-01-11 18:45 Bollklubben Landora:1    -   IFK Simrishamn  ABK D 0 - 1 
6114 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Kulladals FF   -   Emmaboda komb ABK D 2 - 1 
6117 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Gkif Akademi   -   Södra Sandby Idrottsförening ABK D 3 - 1 
6123 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:30 Baskemölla IF   -   Dösjöbro IF:1 ABK D 2 - 0 
6127 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:45 Hoby GIF Gymnastikförening   -   Gkif Akademi ABK D 0 - 3 
6120 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 11:00 Råå Idrottsförening:Vit   -   Janstorps AIF ABK D 2 - 1 
6546 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:15 Falköpings KIK   -   Skegrie BK ABK D 3 - 0 
6547 F03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Kullabygdens DFF   -   Lunds BK ABK D 1 - 0 
6133 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:45 Dösjöbro IF:1   -   Kristianstad FC:Svart ABK D 2 - 1 
6134 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:00 IFK Hässleholm:1   -  Linero IF:Vii ABK D 2 - 4 
6549 F03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:15 Furulunds Idrottsklubb   -   Falköpings KIK ABK D 0 - 1 
6552 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:30 Emmaboda Idrottssällskap   -   Vanneberga IF ABK D 1 - 1 
6135 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:45 BSV af 2016   -   Kulladals FF ABK D 3 - 1 
6143 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Råå Idrottsförening:Ljusblå   -   Dösjöbro IF:1 ABK D 0 - 1 
6556 F03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:30 Emmaboda Idrottssällskap   -   IFK karlshamn:1 ABK D 0 - 2 
6141 P03 Grupp 5 Sön 2020-01-12 13:45 Janstorps AIF   -   IFK Hässleholm:2 ABK D 2 - 2 
6144 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 14:00 IFK Hässleholm:1   -   Emmaboda komb ABK D 2 - 1 
6147 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 14:15 Hässleholms IF:Vit   -   Gkif Akademi ABK D 0 - 0 
6149 P03 Grupp 1 Sön 2020-01-12 14:45 Baskemölla IF   -   Råå Idrottsförening:Ljusblå ABK D 0 - 0 
6151 P03 Grupp 2 Sön 2020-01-12 15:00 Emmaboda komb   -  Linero IF:Vii ABK D 0 - 1 
6153 P03 Grupp 3 Sön 2020-01-12 15:15 Hoby GIF Gymnastikförening   -   Hässleholms IF:Vit ABK D 0 - 5 
5189 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 09:00 Eslövs Bollklubb:Svart   -   Åhus HBK:Röd ABK D 0 - 7 
5193 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 09:15 IFK Hässleholm:Svart   -   Åhus HBK:Vit ABK D 1 - 1 
5197 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 09:30 Dösjöbro IF:3   -   Kristianstad FC:svartvit ABK D 0 - 2 
5201 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 09:45 Helsingborg Östra IF   -   Kulladals FF:Vit ABK D 2 - 4 
5205 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 10:00 Åsum bk:1   -   Nosaby Idrottsförening:vit ABK D 2 - 1 
5209 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 10:15 Lövestads Idrottsförening:1   -   IFK Knislinge:1 ABK D 1 - 3 
5213 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 10:30 Kvarnby Ik   -   Eskilsminne Idrottsförening:Gul ABK D 0 - 1 
5214 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 10:45 Uppåkra IF:Vit   -   Nosaby Idrottsförening:blå ABK D 1 - 2 
5218 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 11:00 IFK Hässleholm:Gul   -   Glumslövs Fotbollsförening ABK D 1 - 0 
5222 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 11:15 FC Rosengård   -   Vinnö IF:Blå ABK D 1 - 0 
5226 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 11:30 BK Skjold:Hvid   -   Kristianstad FC:Svart ABK D 1 - 0 
5230 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 11:45 Ifö Bromölla IF:3   -   Eslövs Bollklubb:Röd ABK D 1 - 4 
5234 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 12:00 Husie IF   -   BK Skjold:Sort ABK D 3 - 0 
5238 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 12:15 Kulladals FF:Blå   -   STAFFANSTORP United:Vit ABK D 0 - 4 
5245 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 12:30 Vinnö IF:Vit   -   Eslövs Bollklubb:Svart ABK D 0 - 4 
5249 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 12:45 Borstahusens BK   -   IFK Hässleholm:Svart ABK D 1 - 1 
6441 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 13:00 Sölvesborgs GIF:Svart   -   Spjutstorps Idrottsförening ABK D 0 - 0 
5257 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 13:15 Wä IF:Grön   -   Vinnö IF:Blå ABK D 3 - 1 
5261 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 13:30 IFK Knislinge:2   -   Kristianstad FC:Svart ABK D 1 - 3 
6446 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 Uppåkra IF:Grön   -   Wä IF ABK D 0 - 0 
84 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 14:00 Wä IF:Orange   -   Helsingborg Östra IF ABK D 2 - 1 
5271 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 14:15 Hillerød Fodbold:Orange   -   Åsum bk:1 ABK D 1 - 2 
5274 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 14:30 Dösjöbro IF:1   -   Lövestads Idrottsförening:1 ABK D 1 - 2 
5277 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 14:45 VMA IK   -   Kvarnby Ik ABK D 2 - 1 
6465 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:00 Spjutstorps Idrottsförening   -   Sölvesborgs GIF:Vit ABK D 0 - 0 
5285 P07 A-16-dels:06 Lör 2020-01-18 15:15 Ifö Bromölla IF:1    -   Wä IF:Orange  ABK D 3 - 1 
5289 P07 A-16-dels:10 Lör 2020-01-18 15:30 Hillerød Fodbold:Svart    -   Eslövs Bollklubb:Röd  ABK D 1 - 0 
6455 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:45 Wä IF   -   Eskilsminne IF:Gul ABK D 0 - 0 
5297 P07 A-16-dels:12 Lör 2020-01-18 16:00 Åsum bk:1    -   FC Rosengård  ABK D 4 - 2 
5308 P07 A-8-dels:04 Lör 2020-01-18 17:00 Lönsboda GoIF    -   Eskilsminne Idrottsförening:Gul  ABK D 0 - 1 
5312 P07 A-8-dels:05 Lör 2020-01-18 17:15 Uppåkra IF:Grön    -   Hillerød Fodbold:Svart  ABK D 1 - 2 
6466 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Teckomatorp SK   -   Sölvesborgs GIF:Vit ABK D 1 - 1 
5322 P07 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-18 18:00 Hillerød Fodbold:Svart    -   Åsum bk:1  ABK D 4 - 0 
6568 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 09:00 Nosaby IF:Vit   -   IFK Karlshamn:vit ABK D 2 - 0 
6572 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 09:15 Vittsjö GIK:2   -   Älmhults Idrottsförening ABK D 0 - 0 
6576 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 09:30 Kristianstad FC::04   -   IFK Karlshamn:blå ABK D 0 - 1 
6580 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 09:45 Vallensbæk IF 39:1   -   Lindeborgs FF 1948:VIT ABK D 2 - 0 
6584 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 10:00 Kvarnby IK:blå   -   Rödeby AIF ABK D 2 - 0 
6588 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 10:15 Wä IF:y   -   Hässleholms IF:Grön ABK D 1 - 1 
5362 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 10:30 FC Hessleholm:Vit   -   FC Staffanstorp ABK D 2 - 0 
5366 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 10:45 Dösjöbro IF:2   -   Dalby GIF:Blå ABK D 1 - 1 
5370 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 11:00 Borrby IF   -   Eskilsminne Idrottsförening:Blå ABK D 1 - 3 
5374 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 11:15 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -   Åhus IF ABK D 2 - 1 
6592 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 11:30 Kristianstad FC:1   -   Näsums Idrottsförening ABK D 1 - 0 
6596 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 11:45 Wä IF:x   -   Nosaby IF:Blå ABK D 1 - 1 
6600 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 12:00 IFK Hässleholm:Gul   -   Fortuna FF:Svart ABK D 0 - 1 
6604 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 12:15 Vittsjö GIK:1   -   Fortuna FF:Röd ABK D 2 - 0 
5388 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 12:30 FC Rosengård   -  Emmaboda IS:Svart ABK D 1 - 1 
5392 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 12:45 Älmhults IF   -   Lönsboda GoIF ABK D 0 - 0 
5395 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 13:00 Höörs IS   -   Gärsnäs AIS ABK D 3 - 0 
5400 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 13:15 Gärds Köpinge IF   -   Furulunds IK ABK D 1 - 1 
6608 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 13:30 IFK Karlshamn:vit   -   Emmaboda Kombination ABK D 1 - 2 
6612 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 13:45 Älmhults Idrottsförening   -   Kristianstad FC:2 ABK D 1 - 3 
6616 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 14:00 IFK Karlshamn:blå   -   Kvarnby IK ABK D 1 - 4 
6620 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 14:15 Hässleholms IF:Svart   -   Vallensbæk IF 39:1 ABK D 2 - 1 
6624 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 14:30 Åhus Horna BK:Röd   -   Kvarnby IK:blå ABK D 1 - 0 
5426 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 14:45 Lönsboda GoIF   -   Gif Nike ABK D 0 - 1 
5430 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 15:00 LB07   -   Gärsnäs AIS ABK D 4 - 0 
5434 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 15:15 Furulunds IK   -   FC Hessleholm:Lila ABK D 2 - 1 
5436 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 15:30 Emmaboda IS:Vit  -   Eskilsminne Idrottsförening:Gul ABK D 0 - 0 
6564 P04 A-16-dels:14 Sön 2020-01-19 15:45 Hässleholms IF:Grön    -   Älmhults Idrottsförening  ABK D 0 - 1 
5448 F06 A-8-dels:08 Sön 2020-01-19 16:15 FC Hessleholm:Vit    -  Emmaboda IS:Svart  ABK D 2 - 0 
5450 F06 A-8-dels:04 Sön 2020-01-19 16:30 Gärds Köpinge IF    -   Åhus IF  ABK D 3 - 1 es 
5461 P04 A-8-dels:08 Sön 2020-01-19 16:45 Markaryds Idrottsförening    -   Kristianstad FC:1  ABK D 0 - 2 
5460 P04 A-8-dels:07 Sön 2020-01-19 17:00 Kristianstad FC:2    -   Älmhults Idrottsförening  ABK D 4 - 5 es 
5466 F06 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-19 17:15 Lönsboda GoIF    -   FC Hessleholm:Vit  ABK D 1 - 0 
5467 P04 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-19 17:45 Älmhults Idrottsförening    -   Kristianstad FC:1  ABK D 0 - 1 
6859 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 09:00 Kristianstad FC:1   -   Åhus Horna BK:1 ABK D  
6863 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 09:15 Eskilsminne Idrottsförening:Blå   -   Bjuvstorps FF:BFF ABK D  
6867 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 09:30 Kvarnby Ik:1   -   FK Karlskrona orange:1 ABK D  
6874 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 10:00 LB07:Svart   -   BK Höllviken:2 ABK D  
6878 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 10:15 Älmhults IF   -   Kristianstad FC:2 ABK D  
6156 F04 Grupp 2 Lör 2020-01-25 10:30 FC Hessleholm:Vit   -   Emmaboda Idrottssällskap:Svart ABK D 0 - 1 
6160 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:45 Sibbhult If   -   Emmaboda Idrottssällskap:Blå ABK D 0 - 2 
6882 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 11:00 Rödeby AIF:2   -   Nosaby IF:3 ABK D  
6885 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 11:15 Älfsborg FF:2   -   Fotbollsklubben Karlskrona:2 ABK D  
6890 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 11:30 Hardeberga BK:2   -   LB07:Svart ABK D  
6165 F04 Grupp 2 Lör 2020-01-25 11:45 Kristianstads DFF   -   Emmaboda Idrottssällskap:Svart ABK D 1 - 1 
6164 F04 Grupp 2 Lör 2020-01-25 12:00 FC Hessleholm:Vit   -   Listerby IK ABK D 5 - 1 
6892 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 12:15 Kristianstad FC:3   -   BK Höllviken:1 ABK D  
6900 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 12:30 Älmhults IF   -   FK Karlskrona orange:1 ABK D  
6903 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 12:45 VAKANT  -   Älfsborg FF:2 ABK D  
6907 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 13:00 Kristianstad FC:1   -   BK Höllviken:2 ABK D  
6910 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 13:15 BK Höllviken:1   -   Bjuvstorps FF:BFF ABK D  
99 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 13:30 Nosaby IF:2   -   Kvarnby Ik:3 ABK D  
6916 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 13:45 Kristianstad FC:2   -   Malmö City FC ABK D  
6177 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 14:00 Emmaboda Idrottssällskap:Blå   -   Wä IF ABK D 5 - 1 
6175 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 14:15 Vinnö IF:Vinnö2   -   Dösjöbro IF ABK D 0 - 4 
6920 P08 Grupp 5 Svår Lör 2020-01-25 14:30 Markaryds Idrottsförening   -   Höganäs Bollklubb:Röd ABK D  
73 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 14:45 Höganäs Bollklubb:Blå   -   Hittarps IK:10 ABK D 0 - 0 
103 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 15:00 Lönsboda GoIF   -   Fotbollsklubben Karlskrona:1 ABK D  
6928 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 15:15 Hittarps IK:40   -   FC Rosengård 1917-Svart ABK D  
76 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 15:30 Hittarps IK:10   -   Wä IF:Grön ABK D 0 - 0 
92 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 15:45 Eslövs BK:svart   -   Hardeberga BK:1 ABK D  
171 F04 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-25 16:00 Emmaboda Idrottssällskap:Blå    -   FC Hessleholm:Vit  ABK D 3 - 0 
81 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 16:15 Åhus Horna BK:2   -   Spjutstorps IF ABK D 0 - 0 
6939 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 16:30 Hittarps IK:50   -   Nosaby IF:3 ABK D  
6940 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 16:45 Önnestad BoIF   -   LB07:Röd ABK D  
77 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 17:00 Sjöbo IF   -   Höganäs Bollklubb:Blå ABK D 0 - 0 
6942 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 17:15 Kulladals FF:Vit   -   Nosaby IF:1 ABK D  
118 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 18:00 Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit   -   Kulladals FF:Vit ABK D  
97 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 18:15 Furulunds Idrottsklubb   -   Kvarnby Ik:2 ABK D  
119 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 18:45 Nosaby IF:1   -   Hittarps IK:20 ABK D  
5640 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 08:30 Åhus HBK:Svart   -   Hittarps IK:Vit ABK D 0 - 0 
5644 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 08:45 Listerby Ik   -   Lilla Torg FF:Blå ABK D 1 - 1 
5648 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 09:00 Degeberga GIF   -   Ramlösa Södra IF:1 ABK D 4 - 0 
5652 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 09:15 Hittarps IK:Svart   -   Kulladals FF:Blå ABK D 0 - 1 
5656 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 09:30 IFK Simrishamn:1   -   Kalmar Södra IF:2 ABK D 3 - 3 
5660 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 09:45 Åhus HBK:Röd   -   Kvarnby IK:Svart ABK D 0 - 4 
5664 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 10:00 Linero IF:röd   -   IF Leikin:PF06 ABK D 2 - 0 
5668 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 10:15 Kalmar Södra IF:1   -   Ramlösa Södra IF:2 ABK D 3 - 1 
5672 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 10:30 Bara G I F:Röd   -   Svedala IF ABK D 0 - 0 
5673 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:45 Åsum bk:1   -   Kiviks AIF ABK D 1 - 2 
5677 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 11:00 IFK Knislinge   -   Helsingborgs östra IF:grön ABK D 1 - 2 
5681 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 11:15 Kristianstad FC:randigt   -   Kalmar FF:Röd ABK D 0 - 2 
5685 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 11:30 Hässleholms IF:Grön   -   Spjutstorps IF ABK D 2 - 1 
5689 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 11:45 Kristianstad FC:svart   -   Helsingborgs östra IF:svarrt ABK D 3 - 1 
5693 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 12:00 Hässleholms IF:Vit   -   Malmö City FC gul ABK D 3 - 0 wo 
5697 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 12:15 Wä IF:1   -   Furulunds IK:gul ABK D 3 - 0 
173 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 12:30 Kvarnby IK:Rosa   -   Åstorps FF ABK D 2 - 1 
177 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 12:45 Furulunds IK:svart   -   Rödeby AIF ABK D 1 - 2 
5702 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:00 FK Karlskrona:orange   -   Fortuna FF ABK D 1 - 1 
188 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:15 Brøndbyernes IF   -   Lunds FF ABK D 3 - 0 
192 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 13:30 Uppåkra IF:Vit   -   Wollsjö AIF ABK D 1 - 1 
196 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:45 Husie IF:1   -   Åhus HBK:Svart ABK D 3 - 0 
200 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:00 Staffanstorp United FC   -   Listerby Ik ABK D 2 - 1 
201 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 14:15 Nosaby IF   -   GIF Nike:1 ABK D 0 - 1 
205 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:30 Älmhults IF   -   Rödeby AIF ABK D 0 - 1 
209 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 14:45 FC Hessleholm   -   Lilla Torg FF ABK D 0 - 1 
216 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 15:00 Höörs IS:Blå   -   Degeberga GIF ABK D 0 - 1 
220 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 15:15 Wä IF:3   -   Hittarps IK:Svart ABK D 0 - 3 
224 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 15:30 Wä IF:2   -   IFK Simrishamn:1 ABK D 1 - 0 
228 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 15:45 IF Limhamn Bunkeflo:3   -   Åhus HBK:Röd ABK D 1 - 1 
232 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 16:00 Hyllie Ik:2   -   Linero IF:röd ABK D 4 - 0 
236 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 16:15 Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS   -   Kalmar Södra IF:1 ABK D 1 - 0 
240 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 16:30 Elite Bornholm:2006   -   Bara G I F:Röd ABK D 2 - 0 
244 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 16:45 Uppåkra IF:Grön   -   FK Karlskrona:orange ABK D 1 - 3 
248 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 17:00 GIF Nike:2   -   Brøndbyernes IF ABK D 0 - 4 
252 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 17:15 Eskilsminne IF:Gul   -   Uppåkra IF:Vit ABK D 0 - 0 
258 P06 A-32-dels:22 Sön 2020-01-26 17:30 Wä IF:2    -   Hässleholms IF:Vit  ABK D 4 - 2 
262 P06 A-16-dels:04 Sön 2020-01-26 17:45 Kristianstad FC:orange    -   Åstorps FF  ABK D 1 - 0 
266 P06 A-16-dels:08 Sön 2020-01-26 18:00 Kulladals FF:Blå    -   Kalmar Södra IF:2  ABK D 2 - 0 
264 P06 A-16-dels:06 Sön 2020-01-26 18:15 Degeberga GIF    -   Wä IF:1  ABK D 4 - 3 es 
274 P06 A-16-dels:16 Sön 2020-01-26 18:30 Kalmar FF:Svart    -   Kiviks AIF  ABK D 2 - 0 
286 F07 A-8-dels:08 Sön 2020-01-26 18:45 Eskilsminne IF:Gul    -   GIF Nike:1  ABK D 1 - 0 
276 P06 A-8-dels:02 Sön 2020-01-26 19:00 Kvarnby IK:Lila    -   Kristianstad FC:orange  ABK D 2 - 0 
278 P06 A-8-dels:04 Sön 2020-01-26 19:15 Kristianstad FC:svart    -   Kulladals FF:Blå  ABK D 1 - 2 ef 
289 F07 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-26 19:30 FK Karlskrona:orange    -   Eskilsminne IF:Gul  ABK D 1 - 0 ef 
292 P06 A-kvartsfinal:02 Sön 2020-01-26 19:45 Degeberga GIF    -   Kulladals FF:Blå  ABK D 2 - 1 
6955 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 09:00 Wä IF:Orange   -   Dösjöbro IF:Röd ABK D  
6959 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:15 Degeberga Goif   -   Höganäs BK:Röd ABK D  
6963 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Klågerups GoIF   -   Torns IF:Orange ABK D  
6967 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:45 BK Skjold:sort   -   Åsums BK:2 ABK D  
6971 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:00 Åhus HBK:1   -   Hittarps IK:Svart ABK D  
6975 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Hässleholms IF:Vit   -   Kulladals FF:Vit ABK D  
6979 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 Västra Ingelstad IS:Svart   -   Vellinge IF:Blå ABK D  
6983 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Sjöbo IF:Blå   -   Wä IF:Vit ABK D  
6949 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:00 Eskilsminne IF:Svart   -   Skegrie BK ABK D  
6988 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Hasslö Goif   -   Hässleholms IF:Grön ABK D  
6992 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:30 Åsums BK:1   -   Kulladals FF:Vit ABK D  
6996 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 11:45 Höganäs BK:Röd   -   Torns IF:Svart ABK D  
5767 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 BK Höllviken:Vit   -   Gif Nike:röd ABK D  
7000 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 12:15 Rödeby AIF   -   Nosaby IF:1 ABK D  
7004 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Eskilsminne IF:Svart   -   Husie IF:Grön ABK D  
7008 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:45 Åsums BK:2   -   Hasslö Goif ABK D  
5780 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 13:00 IFK Kalmar Vit   -   BK Höllviken:Svart ABK D  
7012 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 Brösarps IF   -   Fjälkinge IF ABK D  
7016 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:30 Dösjöbro IF:Röd   -   Åhus HBK:1 ABK D  
7020 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 13:45 BK Skjold:rød   -   Fortuna FF:1 ABK D  
5795 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:00 Uppåkra IF:Grön   -   Hörby FF ABK D  
5799 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 BK Höllviken:Vit   -   Råå IF:Ljusblå ABK D  
7024 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:30 Wä IF:Grön   -   Dösjöbro IF:Vit ABK D  
7028 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 14:45 Fortuna FF:2   -   Husie IF:Grön ABK D  
5812 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 15:00 Åhus IF   -   Lyckå FF:1 ABK D  
7030 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:15 Åhus HBK:2   -   FC Rosengård:Vit ABK D  
7032 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:30 Tollarps IF:Vit   -   Eskilsminne IF:Vit ABK D  
7036 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Husie IF:Grön   -   Skegrie BK ABK D  
5831 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Lyckå FF:2   -   Uppåkra IF:Svart ABK D  
7040 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:15 Kulladals FF:Blå   -   Markaryds IF ABK D  
5839 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 16:30 Uppåkra IF:Grön   -   Wollsjö AIF ABK D  
7044 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:45 FC Rosengård:Svart   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF ABK D  
7047 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 Linero IF:vit   -   IFK Simrishamn ABK D  
7051 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Eskilsminne IF:Blå   -   Hässleholms IF:Svart ABK D  
5855 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 17:30 Maglasäte IF   -   Uppåkra IF:Grön ABK D  
5856 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 17:45 Gif Nike:blå   -   Teckomatorp SK ABK D  
7057 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:00 Åhus HBK:3   -   Vellinge IF:Röd ABK D  
7062 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:15 Hittarps IK:Vit   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF ABK D  
7063 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:30 Vinslövs IF   -   FC Rosengård:Svart ABK D  
7067 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 FC Rosengård:Röd   -   Eskilsminne IF:Gul ABK D  
7069 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 19:00 Kulladals FF:Blå   -   Eskilsminne IF:Blå ABK D  
7073 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:15 Vinslövs IF   -   Eslövs BK:Röd ABK D  
7077 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Tollarps IF:Blå   -   FC Rosengård:Röd ABK D  
5900 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:00 Brösarps IF   -   Hardeberga BK ABK D  
5907 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 09:15 Höganäs Bollklubb:2   -   Skanör Falsterbo IF:Röd ABK D  
5910 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 09:30 Kvarnby Ik:Blå   -   Spjutstorp IF ABK D  
5947 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 09:45 Rödeby AIF   -   Brösarps IF ABK D  
5953 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:00 Wä IF:Grön   -   Höganäs Bollklubb:2 ABK D  
5960 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 10:15 Spjutstorp IF   -   Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 ABK D  
5993 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 10:30 Brösarps IF   -   Kristianstad FC ABK D  
5994 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 10:45 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Kalmar Södra IF ABK D  
5998 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:00 Höganäs Bollklubb:1   -   Wä IF:Orange ABK D  
6027 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 11:15 Wä IF:Vit   -   Brösarps IF ABK D  
6037 P10 Grupp 2 Svår Sön 2020-02-02 11:30 Kalmar Södra IF   -   Höganäs Bollklubb:2 ABK D  
6041 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 11:45 Wä IF:Orange   -   Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:1 ABK D  
5920 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:00 Växjö BK:Gul   -   Hyllie IK:Vit ABK D  
6070 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 12:15 Kristianstad FC   -   Hardeberga BK ABK D  
6084 P10 Grupp 3 Svår Sön 2020-02-02 12:30 Kvarnby Ik:Blå   -   Höganäs Bollklubb:1 ABK D  
6073 P10 Grupp 1 Svår Sön 2020-02-02 12:45 Rödeby AIF   -   Wä IF:Vit ABK D  
6005 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:00 Asarum IF:Blå   -   LB07 Limhamn P-11 ABK D  
6002 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:15 Staffanstorp United FC:Real   -   Växjö BK:Gul ABK D  
7085 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:30 Sölvesborgs GIF   -   Eskilsminne IF:Gul ABK D  
6051 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 Skanör Falsterbo IF:Vit   -   LB07 Limhamn P-11 ABK D  
5927 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Hyllie IK:Grön   -   Hoby GIF ABK D  
7086 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 14:15 Askeröds IF   -   Åhus IF ABK D  
5930 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:30 Associazione Calcio Kvarnby:Röd   -   Viby if ABK D  
6103 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 14:45 Asarum IF:Blå   -   Staffanstorp United FC:Real ABK D  
5933 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Torna Hällestad IF   -   Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2 ABK D  
5937 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Staffanstorp United FC:Barca   -   Wä IF:randig ABK D  
6107 P10 Grupp 4 Sön 2020-02-02 15:30 Staffanstorp United FC:Real   -   Skanör Falsterbo IF:Vit ABK D  
5977 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Asarum IF:Vit   -   Associazione Calcio Kvarnby:Röd ABK D  
6006 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:00 Tjörnarps BoIF   -   Hyllie IK:Grön ABK D  
7097 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:15 Askeröds IF   -   Eskilsminne IF:Blå ABK D  
5984 P10 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:30 Hyllie IK:Svart   -   Staffanstorp United FC:Barca ABK D  
6092 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:45 Hoby GIF   -   Tjörnarps BoIF ABK D  
7099 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:00 Emmaboda IS   -   Eskilsminne IF:Gul ABK D  
6013 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Torna Hällestad IF   -   Associazione Calcio Kvarnby:Röd ABK D  
6056 P10 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:30 Sölvesborgs Gymnastik- O Idrottsförening:2   -   Viby if ABK D  
7100 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:45 Åhus IF   -   Eskilsminne IF:Blå ABK D  
6093 P10 Grupp 5 Sön 2020-02-02 18:00 Husie IF:vit   -   Hyllie IK:Grön ABK D  
7081 F10 Grupp 1 Sön 2020-02-02 18:15 Ifö Bromölla IF:svart   -   Sölvesborgs GIF ABK D