Kampe Lør 21.08.2021

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold Hal Resultat
2 P13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 08:00 Herlev Hjorten Håndbold  -  HVI Himmelev Hedehushallen 4 - 3 
12 D13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 08:00 Roskilde Håndbold  -  FHH 90 Flønghallen 5 - 9 
6 D13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 08:30 TIK - Taastrup  -  HIK Håndbold Hedehushallen 3 - 0 
23 P13 C Gruppe 1 Lør 21.08.2021 08:30 Birkerød HK  -  HSG 91 Flønghallen 5 - 6 
3 P13 B Gruppe 3 Lør 21.08.2021 09:00 Dalby G&IF  -  HUK Håndbold Flønghallen 10 - 9 
16 D13 A Pulje 1 Lør 21.08.2021 09:00 Roskilde Håndbold  -  TMS Ringsted Hedehushallen 13 - 7 
4 P13 B Gruppe 4 Lør 21.08.2021 09:30 Hvidovre IF  -  Birkerød HK Flønghallen 7 - 12 
32 P13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 09:30 FIF Håndbold  -  Herlev Hjorten Håndbold Hedehushallen 11 - 5 
7 P13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 10:00 Stige Håndboldklub:Stige HK  -  FHH 90 Flønghallen 7 - 5 
38 D13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 10:00 FHH 90  -  Team Helsinge Håndbold Hedehushallen 8 - 1 
18 P13 C Gruppe 1 Lør 21.08.2021 10:30 HSG 91  -  FIF Håndbold Hedehushallen 8 - 5 
25 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 10:30 Dybbøl IU  -  TIK Taastrup Flønghallen 8 - 10 
8 P13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 11:00 HVI Himmelev  -  FIF Håndbold Hedehushallen 3 - 11 
27 D13 A Pulje 1 Lør 21.08.2021 11:00 TMS Ringsted  -  FIF Piger Flønghallen 15 - 11 
5 D13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 11:30 HVI Himmelev  -  Birkerød HK Flønghallen 15 - 15 
28 D13 A Pulje 1 Lør 21.08.2021 11:30 HIK Håndbold  -  Roskilde Håndbold Hedehushallen 9 - 10 
10 P13 B Gruppe 4 Lør 21.08.2021 12:00 Birkerød HK  -  Slangerup HF Flønghallen 14 - 3 
24 P13 C Gruppe 1 Lør 21.08.2021 12:00 FIF Håndbold  -  TIK Taastrup Hedehushallen 5 - 1 
20 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 12:30 HVI Himmelev  -  Herlev Hjorten Håndbold:1 Flønghallen 2 - 9 
37 D13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 12:30 Vallensbæk if  -  Roskilde Håndbold Hedehushallen 11 - 13 
9 P13 B Gruppe 3 Lør 21.08.2021 13:00 HUK Håndbold  -  HK 73 - Frederikssund Hedehushallen 7 - 7 
36 D13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 13:00 HIK Håndbold  -  Birkerød HK Flønghallen 0 - 3 
17 P13 C Gruppe 1 Lør 21.08.2021 13:30 Birkerød HK  -  TIK Taastrup Flønghallen 1 - 5 
35 D13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 13:30 HVI Himmelev  -  TIK - Taastrup Hedehushallen 13 - 6 
19 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 14:00 TIK Taastrup  -  Brøndby HK Hedehushallen 7 - 13 
39 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 14:00 Dybbøl IU  -  HVI Himmelev Flønghallen 6 - 5 
15 D13 A Pulje 1 Lør 21.08.2021 14:30 FIF Piger  -  HIK Håndbold Flønghallen 10 - 10 
34 P13 B Gruppe 4 Lør 21.08.2021 14:30 Slangerup HF  -  Hvidovre IF Hedehushallen 11 - 6 
11 D13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 15:00 Vallensbæk if  -  Team Helsinge Håndbold Hedehushallen 8 - 7 
31 P13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 15:00 FHH 90  -  Vallensbæk if Flønghallen 3 - 7 
14 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 15:30 Herlev Hjorten Håndbold:1  -  Dybbøl IU Flønghallen 11 - 5 
44 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 15:30 HVI Himmelev  -  TIK Taastrup Hedehushallen 2 - 7 
33 P13 B Gruppe 3 Lør 21.08.2021 16:00 HK 73 - Frederikssund  -  Dalby G&IF Flønghallen 6 - 6 
41 D13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 16:00 HIK Håndbold  -  HVI Himmelev Hedehushallen 0 - 3 
1 P13 B Gruppe 1 Lør 21.08.2021 16:30 Vallensbæk if  -  Stige Håndboldklub:Stige HK Flønghallen 16 - 7 
46 D13 B Gruppe 2 Lør 21.08.2021 16:30 Team Helsinge Håndbold  -  Roskilde Håndbold Hedehushallen 14 - 9 
26 P13 A Gruppe 1 Lør 21.08.2021 17:00 Herlev Hjorten Håndbold:1  -  Brøndby HK Flønghallen 10 - 7