Trettondagscupen 2020

2 till 6 Jan

Matcher Tor 2020-01-02

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Hall Resultat
1 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 09:00 IFK Österåker FK:Blå  -  IFK vaxholm:Blå Hacksta  
2 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 09:20 Segeltorps IF  -  Vasalunds IF Hacksta  
3 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 09:40 IFK Österåker FK:Röd  -  Bele Barkarby grön:grön Hacksta  
4 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 10:00 Åkersberga FC  -  Hammarby IF:P08:2 Hacksta  
5 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 10:20 Vasalunds IF  -  IFK vaxholm:Blå Hacksta  
6 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 10:40 Segeltorps IF  -  IFK Österåker FK:Blå Hacksta  
7 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 11:00 Hammarby IF:P08:2  -  IFK Österåker FK:Röd Hacksta  
8 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 11:20 Bele Barkarby grön:grön  -  Åkersberga FC Hacksta  
9 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 11:40 IFK vaxholm:Blå  -  Segeltorps IF Hacksta  
10 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 12:00 IFK Österåker FK:Röd  -  Åkersberga FC Hacksta  
11 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 12:20 Hammarby IF:P08:2  -  Bele Barkarby grön:grön Hacksta  
12 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 12:40 IFK Österåker FK:Blå  -  Vasalunds IF Hacksta  
13 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 13:00 IFK vaxholm:Blå  -  IFK Österåker FK:Röd Hacksta  
14 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 13:20 Åkersberga FC  -  Vasalunds IF Hacksta  
15 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 13:40 Bele Barkarby grön:grön  -  Segeltorps IF Hacksta  
16 P2008 Grupp 1 Tor 2020-01-02 14:00 IFK Österåker FK:Blå  -  Hammarby IF:P08:2 Hacksta  
211 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:00 Åkersberga FC:Vit  -  IFK Österåker FK-1 Sport A  
212 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:00 IFK Österåker FK-2  -  Åkersberga BK/ P2011 United:Grön Sport B  
252 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:00 IFK Österåker 1  -  EKF TÄBY Hacksta  
213 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:20 Åkersberga FC:Blå  -  Åkersberga BK/ P2011 United:Svart Sport A  
214 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:20 IFK Österåker FK-3  -  ÅBK 2011 Maggan - orange Sport B  
253 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:20 IFK Österåker 2  -  IFK Aspudden-Tellus:Blå Hacksta  
152 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:40 IFK Österåker FK:Blå  -  Täby FK:3 svart Sport A  
153 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:40 Åkersberga FC  -  IFK Österåker FK:Röd Sport B  
255 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 15:40 Vallentuna Damfotboll F12  -  IFK Österåker FK F12 Hacksta  
154 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:00 Täby FK:3 blå  -  IFK Österåker FK:Vit Sport A  
254 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:00 IFK Österåker 1  -  IFK Aspudden-Tellus:Orange Hacksta  
215 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:20 Åkersberga BK/ P2011 United:Grön  -  IFK Österåker FK-1 Sport A  
216 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:20 IFK Österåker FK-2  -  Åkersberga FC:Vit Sport B  
256 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:20 IFK Aspudden-Tellus:Blå  -  EKF TÄBY Hacksta  
217 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:40 ÅBK 2011 Maggan - orange  -  Åkersberga FC:Blå Sport A  
218 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:40 Åkersberga BK/ P2011 United:Svart  -  IFK Österåker FK-3 Sport B  
257 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 16:40 IFK Österåker 2  -  Boo FF:F11:2 Hacksta  
155 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:00 IFK Österåker FK:Röd  -  IFK Österåker FK:Blå Sport A  
156 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:00 IFK Österåker FK:Vit  -  Åkersberga FC Sport B  
259 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:00 IFK Aspudden-Tellus:Orange  -  Vallentuna Damfotboll F12 Hacksta  
157 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:20 Täby FK:3 svart  -  Täby FK:3 blå Sport A  
258 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:20 IFK Österåker FK F12  -  Boo FF:F11:2 Hacksta  
219 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:40 IFK Österåker FK-1  -  IFK Österåker FK-2 Sport A  
220 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:40 Åkersberga FC:Blå  -  IFK Österåker FK-3 Sport B  
260 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 17:40 EKF TÄBY  -  IFK Österåker 2 Hacksta  
221 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:00 ÅBK 2011 Maggan - orange  -  Åkersberga BK/ P2011 United:Svart Sport A  
222 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:00 Åkersberga FC:Vit  -  Åkersberga BK/ P2011 United:Grön Sport B  
261 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:00 Boo FF:F11:2  -  Vallentuna Damfotboll F12 Hacksta  
158 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:20 Åkersberga FC  -  Täby FK:3 svart Sport A  
159 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:20 IFK Österåker FK:Blå  -  Täby FK:3 blå Sport B  
262 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:20 IFK Österåker FK F12  -  IFK Aspudden-Tellus:Orange Hacksta  
160 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:40 IFK Österåker FK:Röd  -  IFK Österåker FK:Vit Sport A  
263 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 18:40 IFK Österåker 1  -  IFK Aspudden-Tellus:Blå Hacksta  
223 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:00 IFK Österåker FK-1  -  Åkersberga FC:Blå Sport A  
224 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:00 IFK Österåker FK-3  -  Åkersberga BK/ P2011 United:Grön Sport B  
264 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:00 EKF TÄBY  -  Boo FF:F11:2 Hacksta  
225 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:20 Åkersberga BK/ P2011 United:Svart  -  IFK Österåker FK-2 Sport A  
226 P2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:20 Åkersberga FC:Vit  -  ÅBK 2011 Maggan - orange Sport B  
265 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:20 Vallentuna Damfotboll F12  -  IFK Aspudden-Tellus:Blå Hacksta  
161 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:40 IFK Österåker FK:Blå  -  Åkersberga FC Sport A  
162 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:40 Täby FK:3 blå  -  IFK Österåker FK:Röd Sport B  
266 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 19:40 IFK Aspudden-Tellus:Orange  -  IFK Österåker 2 Hacksta  
163 P2012 Grupp 1 Tor 2020-01-02 20:00 Täby FK:3 svart  -  IFK Österåker FK:Vit Sport A  
267 F2011 Grupp 1 Tor 2020-01-02 20:00 IFK Österåker 1  -  IFK Österåker FK F12 Hacksta