Skördecupen 2020

8 till 9 Aug

Matcher Lör 2020-08-08

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
1 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 08:00 Hittarps IK:Svart 
-
 Lunds FF
Plan 1 (9m) gräs 3 - 0 
2 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 08:00 Helsingborgs FF 
-
 Vikens IK
Plan 2 (9m) gräs 0 - 3 
3 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 08:00 Billesholms IK 
-
 IK Wormo
Plan 3 (9m) gräs 6 - 0 
4 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 08:45 Lunds BK 
-
 Dalby GIF
Plan 1 (9m) gräs 1 - 0 
5 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 08:45 Skurups AIF 
-
 Löberöds IF
Plan 2 (9m) gräs 3 - 1 
6 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 08:45 Lerums IS 
-
 Hittarps IK:Vit
Plan 3 (9m) gräs 3 - 1 
7 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:00 Jonstorps IF FK:Blå 
-
 Asmundtorps IF:Gul
Plan 11 (5m) konstgräs  
8 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:00 FC Rosengård 
-
 FC Bellevue:1
Plan 12 (5m) konstgräs  
9 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:00 Perstorp Bälinge IK 
-
 Asmundtorps IF:Svart
Plan 13 (5m) konstgräs  
10 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:00 Jonstorps IF FK:Vit 
-
 FC Bellevue:2
Plan 14 (5m) konstgräs  
11 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:30 Vikens IK 
-
 Hittarps IK:Svart
Plan 1 (9m) gräs 0 - 3 
12 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:30 IK Wormo 
-
 Helsingborgs FF
Plan 2 (9m) gräs 3 - 0 
13 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 09:30 Lunds FF 
-
 Billesholms IK
Plan 3 (9m) gräs 1 - 4 
14 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 10:00 FC Bellevue:1 
-
 Asmundtorps IF:Gul
Plan 11 (5m) konstgräs  
15 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 10:00 FC Rosengård 
-
 Jonstorps IF FK:Blå
Plan 12 (5m) konstgräs  
16 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 10:00 FC Bellevue:2 
-
 Perstorp Bälinge IK
Plan 13 (5m) konstgräs  
17 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 10:00 Asmundtorps IF:Svart 
-
 Jonstorps IF FK:Vit
Plan 14 (5m) konstgräs  
18 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 10:15 Löberöds IF 
-
 Lunds BK
Plan 1 (9m) gräs 1 - 0 
19 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 10:15 Hittarps IK:Vit 
-
 Skurups AIF
Plan 2 (9m) gräs 4 - 2 
20 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 10:15 Dalby GIF 
-
 Lerums IS
Plan 3 (9m) gräs 0 - 6 
21 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 Helsingborgs FF 
-
 Lunds FF
Plan 1 (9m) gräs 0 - 8 
22 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 Hittarps IK:Svart 
-
 Billesholms IK
Plan 2 (9m) gräs 1 - 2 
23 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 Vikens IK 
-
 IK Wormo
Plan 3 (9m) gräs 0 - 3 
24 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 Asmundtorps IF:Gul 
-
 FC Rosengård
Plan 11 (5m) konstgräs  
25 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 Perstorp Bälinge IK 
-
 Jonstorps IF FK:Vit
Plan 12 (5m) konstgräs  
26 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 FC Bellevue:2 
-
 Asmundtorps IF:Svart
Plan 13 (5m) konstgräs  
27 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 11:00 Jonstorps IF FK:Blå 
-
 FC Bellevue:1
Plan 14 (5m) konstgräs  
28 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 11:45 Skurups AIF 
-
 Dalby GIF
Plan 1 (9m) gräs 1 - 1 
29 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 11:45 Lunds BK 
-
 Lerums IS
Plan 2 (9m) gräs 0 - 3 
30 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 11:45 Löberöds IF 
-
 Hittarps IK:Vit
Plan 3 (9m) gräs 3 - 7 
31 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 12:30 Asmundtorps IF:Gul 
-
 Perstorp Bälinge IK
Plan 11 (5m) konstgräs  
32 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 12:30 Jonstorps IF FK:Vit 
-
 FC Bellevue:1
Plan 12 (5m) konstgräs  
33 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 12:30 Asmundtorps IF:Svart 
-
 FC Rosengård
Plan 13 (5m) konstgräs  
34 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 12:30 Jonstorps IF FK:Blå 
-
 FC Bellevue:2
Plan 14 (5m) konstgräs  
35 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:00 Hittarps IK:Svart 
-
 Helsingborgs FF
Plan 1 (9m) gräs 10 - 1 
36 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:00 Billesholms IK 
-
 Vikens IK
Plan 2 (9m) gräs 4 - 0 
37 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:00 Lunds FF 
-
 IK Wormo
Plan 3 (9m) gräs 0 - 1 
38 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:30 FC Bellevue:1 
-
 Asmundtorps IF:Svart
Plan 11 (5m) konstgräs  
39 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:30 FC Bellevue:2 
-
 Asmundtorps IF:Gul
Plan 12 (5m) konstgräs  
40 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:30 Perstorp Bälinge IK 
-
 Jonstorps IF FK:Blå
Plan 13 (5m) konstgräs  
41 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 13:30 FC Rosengård 
-
 Jonstorps IF FK:Vit
Plan 14 (5m) konstgräs  
42 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 13:45 Lunds BK 
-
 Skurups AIF
Plan 1 (9m) gräs 2 - 2 
43 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 13:45 Lerums IS 
-
 Löberöds IF
Plan 2 (9m) gräs 10 - 0 
44 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 13:45 Dalby GIF 
-
 Hittarps IK:Vit
Plan 3 (9m) gräs 0 - 10 
45 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 Lunds FF 
-
 Vikens IK
Plan 1 (9m) gräs 3 - 0 
46 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 IK Wormo 
-
 Hittarps IK:Svart
Plan 2 (9m) gräs 3 - 4 
47 F14 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 Billesholms IK 
-
 Helsingborgs FF
Plan 3 (9m) gräs 3 - 0 wo 
48 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 FC Rosengård 
-
 FC Bellevue:2
Plan 11 (5m) konstgräs  
49 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 Asmundtorps IF:Gul 
-
 Jonstorps IF FK:Vit
Plan 12 (5m) konstgräs  
50 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 FC Bellevue:1 
-
 Perstorp Bälinge IK
Plan 13 (5m) konstgräs  
51 F10 Grupp 1 Lör 2020-08-08 14:30 Jonstorps IF FK:Blå 
-
 Asmundtorps IF:Svart
Plan 14 (5m) konstgräs  
52 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 15:15 Dalby GIF 
-
 Löberöds IF
Plan 1 (9m) gräs 2 - 2 
53 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 15:15 Hittarps IK:Vit 
-
 Lunds BK
Plan 2 (9m) gräs 2 - 0 
54 F14 Grupp 2 Lör 2020-08-08 15:15 Lerums IS 
-
 Skurups AIF
Plan 3 (9m) gräs 10 - 1 
59 F14 A-semifinal:01 Lör 2020-08-08 16:32 Billesholms IK  
-
 Hittarps IK:Vit 
Plan 2 (9m) gräs 2 - 0 
60 F14 A-semifinal:02 Lör 2020-08-08 16:32 Lerums IS  
-
 Hittarps IK:Svart 
Plan 3 (9m) gräs 6 - 1 
61 F14 A-final Lör 2020-08-08 17:40 Billesholms IK  
-
 Lerums IS 
Plan 2 (9m) gräs 0 - 2 
62 F14 A-3.e pris Lör 2020-08-08 17:40 Hittarps IK:Vit  
-
 Hittarps IK:Svart 
Plan 3 (9m) gräs 0 - 1 wo