GAIS Open 2020

30 Okt till 1 Nov

Matcher Fre 2020-10-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
5096 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 08:00 VAKANT:3:2 
-
 VAKANT:4:2
Rävekärrsplan  
5095 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 08:50 VAKANT:2 
-  VAKANT:2:2 Rävekärrsplan  
5025 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Västerås IK 
-
 BK Häcken
Kviberg 2  
5047 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 IFK Göteborg 
-
 Sollentuna FK P06 Sportfältet
Härlanda Park 1 / Optimer  
5048 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 BK Häcken 
-
 Hanvikens SK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5059 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 09:00 Vallens IF 
-
 Halmstads BK
Överåsvallen  
5141 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Sölvesborg GIF 
-
 IFK Göteborg
Åbyvallen 2  
5168 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Maj FC 
-
 AIK S1:AIK
Åbyvallen 1  
5305 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Backatorp IF 
-
 AIK:S3
Kviberg 1  
5306 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 AIK FF:P2005U 
-
 Örgryte IS
Heden 3 / XL Bygg  
5307 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 IF Brommapojkarna: Future Team 
-
 IFK Göteborg
Heden 2-2/ XL Bygg  
5335 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 IFK Uddevalla 
-
 GAIS 2
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5336 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 09:00 Götaholm BK 
-
 Sickla IF
Heden 4 / XL Bygg  
5337 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:00 GAIS 
-
 Hammarby IF
Valhalla IP / TG El  
5098 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 09:40 VAKANT:4:2 
-  VAKANT:2:2 Rävekärrsplan  
5139 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 Bällsta FF 
-
 Kärra Dragons FC
Åbyvallen 1  
5143 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 Jarlabergs IF 
-
 Angered MBIK
Åbyvallen 2  
5308 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 Gunnilse IS 
-
 Västra Frölunda IF
Heden 2-2/ XL Bygg  
5338 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 09:55 GAIS 
-
 Bergdalens IK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
1 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 10:05 Onsala BK 
-
 Jönköpings Södra IF
Heden 3 / XL Bygg  
2 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 10:05 IFK Göteborg 
-
 Hammarby IF FF Akademi
Heden 4 / XL Bygg  
5053 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 10:05 Hammarby IF FF:Akademi 
-
 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1
Härlanda Park 1 / Optimer  
5060 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 10:05 BOO FF P06:1:P06:1 
-
 Kvarnby IK
Överåsvallen  
5083 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 10:05 FC Kallfors:Vit 
-
 Sörskogens IF
Kviberg 2  
5084 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 10:05 IFK Norrköping FK 
-
 AFC Eskilstuna
Kviberg 1  
5298 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 10:05 Mjällby AIF 
-
 Spånga IS FK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5309 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 10:05 Vasalunds IF:P05U 
-
 Bollstanäs SK P05-1
Valhalla IP / TG El  
5097 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 10:30 VAKANT:2 
-
 VAKANT:3:2
Rävekärrsplan  
31 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 10:50 Angered MBIK 
-
 Lunden ÖBK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
32 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 10:50 Vänersborg FK 
-
 BK Häcken
Heden 2-2/ XL Bygg  
5142 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 10:50 GAIS 
-
 Byttorps IF
Åbyvallen 2  
5146 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 10:50 IFK Lidingö:A1 
-
 Örebro SK
Åbyvallen 1  
11 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 11:10 IFK Göteborg:2 
-
 Hammarby:F05A
Valhalla IP / TG El  
17 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:10 IF Brommapojkarna 
-
 BK Häcken
Heden 3 / XL Bygg  
18 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:10 Askims IK 
-
 Stureby SK
Heden 4 / XL Bygg  
5034 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 11:10 IFK Norrköping FK 
-
 Azalea BK
Kviberg 1  
5035 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 11:10 FC Kallfors:Blå 
-
 Qviding FIF
Kviberg 2  
5065 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 11:10 Backatorp IF:Röd 
-
 IFK Skövde FK46
Härlanda Park 1 / Optimer  
5066 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 11:10 Örebro SK 
-
 IFK Lidingö:A2
Härlanda Park 2 / Optimer  
5077 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 11:10 IF Elfsborg 
-
 Onsala BK
Överåsvallen  
5100 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 11:20 VAKANT:2:2  -
 VAKANT:3:2
Rävekärrsplan  
5140 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:45 Örgryte IS 
-
 IF Elfsborg
Åbyvallen 1  
5144 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 11:45 Brommapojkarna 07:2 
-
 Angered BK
Åbyvallen 2  
5339 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 11:45 IFK Göteborg 
-
 IFK Uddevalla
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5340 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 11:45 GAIS 2 
-
 Örgryte IS:Röd
Heden 2-2/ XL Bygg  
5099 B14 elit Grupp 9 Fre 2020-10-30 12:10 VAKANT:4:2 
-
 VAKANT:2
Rävekärrsplan  
12 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:15 Nacka FC 
-
 Varbergs BoIS FC:F16
Valhalla IP / TG El  
5018 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 AIK:S3 
-
 IF Elfsborg
Kviberg 1  
5072 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 12:15 AIK FF S1 
-
 Varbergs BoIS FC
Härlanda Park 2 / Optimer  
5078 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 12:15 IFK Uddevalla 
-
 FC Arlanda
Överåsvallen  
5291 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 IF Böljan 
-
 BK Häcken
Härlanda Park 1 / Optimer  
5304 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 Västerås IK 
-
 Backatorp IF
Kviberg 2  
5310 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 Sickla IF 
-
 AIK FF:P2005U
Heden 3 / XL Bygg  
5311 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 12:15 Örgryte IS 
-
 Romelanda UF
Heden 4 / XL Bygg  
5154 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 GAIS 
-
 Örebro SK
Åbyvallen 1  
5158 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 IFK Lidingö FK 
-
 Partille IF
Åbyvallen 2  
5341 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 Bergdalens IK 
-
 IFK Lidingö FK:08A2
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5342 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 12:40 Västra Frölunda IF 
-
 GAIS
Heden 2-2/ XL Bygg  
3 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:20 Karlslunds IF FK 
-
 Onsala BK
Heden 3 / XL Bygg  
4 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:20 Jönköpings Södra IF 
-
 IFK Göteborg
Heden 4 / XL Bygg  
5050 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:20 Hanvikens SK 
-
 Sollentuna FK P06 Sportfältet
Härlanda Park 2 / Optimer  
5061 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 13:20 Vallens IF 
-
 BOO FF P06:1:P06:1
Överåsvallen  
5071 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 13:20 Örgryte IS 
-
 FC Järfälla
Härlanda Park 1 / Optimer  
5085 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 13:20 FC Kallfors:Vit 
-
 IFK Norrköping FK
Kviberg 1  
5086 B14 elit Grupp 7 Fre 2020-10-30 13:20 AFC Eskilstuna 
-
 Sörskogens IF
Kviberg 2  
5312 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 13:20 Bollstanäs SK P05-1 
-
 GAIS
Valhalla IP / TG El  
34 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 13:35 BK Häcken 
-
 Angered MBIK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
36 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 13:35 Lunden ÖBK 
-
 Bergnäsets AIK
Heden 2-2/ XL Bygg  
5156 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:35 Backatorp IF 
-
 Örgryte IS FF
Åbyvallen 1  
5180 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 13:35 Vasalund Stadshagens IF 
-
 FC Kallfors
Åbyvallen 2  
5031 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 Azalea BK 
-
 Qviding FIF
Kviberg 1  
5032 B14 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 IFK Norrköping FK 
-
 FC Kallfors:Blå
Kviberg 2  
5056 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 Mjällby AIF 
-
 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1
Härlanda Park 1 / Optimer  
5062 B14 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 14:25 Kvarnby IK 
-
 Halmstads BK
Överåsvallen  
5301 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 Spånga IS FK 
-
 GAIS
Härlanda Park 2 / Optimer  
5345 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 14:25 IFK Trollhättan P15 
-
 Vasalunds IF:P05U
Valhalla IP / TG El  
19 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 14:30 IF Brommapojkarna 
-
 Askims IK
Heden 3 / XL Bygg  
20 G16/15 mix Grupp 3 Fre 2020-10-30 14:30 Stureby SK 
-
 BK Häcken
Heden 4 / XL Bygg  
5343 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:30 IF Brommapojkarna: Future Team 
-
 GAIS 2
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5344 B12 Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:30 IFK Uddevalla 
-
 Örgryte IS:Röd
Heden 2-2/ XL Bygg  
5150 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:35 AIK S1:AIK 
-
 IFK Göteborg
Åbyvallen 1  
5151 B13 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 14:35 Maj FC 
-
 Sölvesborg GIF
Åbyvallen 2  
23 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 GAIS 
-
 IFK Lidingö FK:08A2
Heden 2-2/ XL Bygg  
5162 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 Kärra Dragons FC 
-
 Angered MBIK
Åbyvallen 1  
5163 B13 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 Jarlabergs IF 
-
 Bällsta FF
Åbyvallen 2  
5346 B12 Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:25 Gunnilse IS 
-
 Bergdalens IK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
5020 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 15:30 Västerås IK 
-
 AIK:S3
Kviberg 2  
5021 B14 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 15:30 IF Elfsborg 
-
 BK Häcken
Kviberg 1  
5049 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 15:30 IFK Göteborg 
-
 BK Häcken
Härlanda Park 2 / Optimer  
5068 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 15:30 IFK Lidingö:A2 
-
 IFK Skövde FK46
Härlanda Park 1 / Optimer  
13 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:35 IFK Göteborg:2 
-
 Nacka FC
Heden 3 / XL Bygg  
14 G16/15 mix Grupp 2 Fre 2020-10-30 15:35 Varbergs BoIS FC:F16 
-
 Hammarby:F05A
Heden 4 / XL Bygg  
5171 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 16:15 GAIS 
-
 IFK Lidingö:A1
Åbyvallen 2  
5174 B13 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 16:15 Örebro SK 
-
 Byttorps IF
Åbyvallen 1  
37 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 16:20 Vänersborg FK 
-
 Lunden ÖBK
Heden 2 -1/ XL Bygg  
38 B12 Grupp 3 Fre 2020-10-30 16:20 Angered MBIK 
-
 Bergnäsets AIK
Heden 2-2/ XL Bygg  
5067 B14 elit Grupp 4 Fre 2020-10-30 16:35 Backatorp IF:Röd 
-
 Örebro SK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5073 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 16:35 Örgryte IS 
-
 AIK FF S1
Kviberg 1  
5074 B14 elit Grupp 5 Fre 2020-10-30 16:35 Varbergs BoIS FC 
-
 FC Järfälla
Kviberg 2  
5079 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 16:35 IF Elfsborg 
-
 IFK Uddevalla
Härlanda Park 1 / Optimer  
6 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 16:40 IFK Göteborg 
-
 Onsala BK
Valhalla IP / TG El  
5314 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 16:40 AIK FF:P2005U 
-
 Romelanda UF
Heden 3 / XL Bygg  
5315 B15 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 16:40 Götaholm BK 
-
 Örgryte IS
Heden 4 / XL Bygg  
5161 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 17:10 IF Elfsborg 
-
 Angered BK
Åbyvallen 1  
5165 B13 elit Grupp 3 Fre 2020-10-30 17:10 Brommapojkarna 07:2 
-
 Örgryte IS
Åbyvallen 2  
5080 B14 elit Grupp 6 Fre 2020-10-30 17:40 FC Arlanda 
-
 Onsala BK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5289 B14 elit Grupp 1 Fre 2020-10-30 17:40 IF Böljan 
-
 IFK Göteborg
Härlanda Park 1 / Optimer  
5 G16/15 mix Grupp 1 Fre 2020-10-30 17:45 Hammarby IF FF Akademi 
-
 Karlslunds IF FK
Valhalla IP / TG El  
5316 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 17:45 GAIS 
-
 Vasalunds IF:P05U
Heden 3 / XL Bygg  
5347 B15 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 17:45 Hammarby IF 
-
 IFK Trollhättan P15
Heden 4 / XL Bygg  
5177 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 18:05 Partille IF 
-
 Örebro SK
Åbyvallen 2  
5188 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 18:05 Vasalund Stadshagens IF 
-
 Backatorp IF
Åbyvallen 1  
5055 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 18:45 Hammarby IF FF:Akademi 
-
 GAIS
Härlanda Park 1 / Optimer  
5300 B14 elit Grupp 2 Fre 2020-10-30 18:45 IFK LÖ Fotboll P06A1:A1 
-
 Spånga IS FK
Härlanda Park 2 / Optimer  
5169 B13 bredd Grupp 1 Fre 2020-10-30 19:00 FC Kallfors 
-
 Örgryte IS FF
Åbyvallen 1  
5181 B13 bredd Grupp 2 Fre 2020-10-30 19:00 GAIS 
-
 IFK Lidingö FK
Åbyvallen 2